О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 7-30 с "Об утверждении бюджета Коктерекского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 9-35 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского района маслихата "Об утверждении бюджета Коктерекского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № решение7-30 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коктерекского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 года согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 839,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 87,4 тысяч;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 913,3 тысяч тенге;
2) затраты – 47 262,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 422,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета-1 422,6 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 422,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 7-30 с "Уәлиханов ауданының Көктерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 9-35 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы № 7-30 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 771,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 771,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 913,3 мың теңге;
2) шығындар – 47 194,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-1 422,6 мың теңге;
6) бюджетін мұнай емес тапшылығы (профициті) – - 1 422,6 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 422,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;