О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 4-30 с "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2025 года № 8-33 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № 4-30 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 525 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 996,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 373,8 тысяч тенге;
2) затраты – 33 335,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810,3 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -810,3 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 810,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 810,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 4-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 8-33 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы №4-30 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 525 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 996,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 373,8 мың теңге;
2) шығындар – 33 335,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -810,3 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -810,3 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:

"8-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 810,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 27 августа 2025 года № 8-33 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 6 мая 2025 года №4-30 с
Бюджет Амангельдинского сельского округа Уалихановского района на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

"8-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінде қаржылық жылдың басында 810,3 мың теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 27 тамыздағы
№ 8-33 с шешіміне 1-қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 мамырдағы
№ 4-30 с шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3