Об отмене решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 июня 2025 года № 28-2 "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 13-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 августа 2025 года № 30-21
В соответствии с пунктом 5 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 июня 2025 года № 28-2 "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 13-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вступает в силу с момента принятия.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А. Рахметова

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 28-2 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 13-2 "Мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсету шешімінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 тамыздағы № 30-21 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-1-бабының 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 28-2 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 13-2 "Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова