О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-7 "Об утверждении бюджета Кенащинского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 32-19
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от12 мая 2025 года №29-7 "Об утверждении бюджетаКенащинского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенащинского сельского округа Акжарского района 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и3 к настоящему решению соответственно на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –66153,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2422,3тысяч тенге;
неналоговые поступления –123,3 тыс.тенге;
поступления от продажи основного капитала – 289,4тысяч тенге;
поступления трансфертов –63318,0 тысяч тенге;
2) затраты –66756,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -603,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –603,1тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 603,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кенащи ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 32-19 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кенащиауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы №29-7шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Кенащи ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66153,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2422,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –123,3теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 289,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63318,0 мың теңге;
2) шығындар – 66756,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -603,1 тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 603,1 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 603,1мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.