О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-5 Об утверждении бюджета Алкатерекского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 32-11
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алкатерекского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" от 12 мая 2025 года № 29-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алкатерекского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60839,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3507,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 207,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов –57125 тысяч тенге;
2) затраты – 61432,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 593,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 593,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 593,0 тысяч тенге;".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-5 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 32-11 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының " 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-5 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60839,5 мың теңге:
салықтық түсімдер –3507,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 207,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57125 мың теңге;
2) шығындар – 61432,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 593, 0 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 593,0 тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 593,0 теңге;".
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;