О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 08 мая 2025 года № 8-26-2 "Об утверждении бюджета Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2025 года № 8-31-3
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы" от 08 мая 2025 года № 8-26-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 770,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 627,3 тысяч тенге;
2) затраты – 71 962,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 191,9 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -1 191,9 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 191,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 191,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 8-26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 8-31-3 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихаттының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 8-26-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 770,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 627,3 мың теңге;
2) шығындар – 71 962,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 191,9 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті)- -1 191,9 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 191,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 191,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2025 год в сумме 34 895,3 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Антоновского сельского округа на 2025-2027 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"4. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 34 895,3 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2025-2027 жылдарға арналған Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілгін шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.