Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений (за исключением органических) на 2025 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 ноября 2025 года № 293
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений (за исключением органических) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области

2025 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 293 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелді) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Ғ. Нұрмұхамбетов
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің

N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe -0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
341348
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
342349
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
343350
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe-0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
344351
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
345352
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
346353
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
347354
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
348355
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe -0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
349356
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
350357
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe - 0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
351358
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu -0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
352359
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe-0,10%, Mn-0,05%, Zn--0,012%, Сu-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
353376
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe -0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
341348
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
342349
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
343350
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe-0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
344351
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
345352
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
346353
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
347354
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
348355
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe -0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
349356
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
350357
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe - 0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
351358
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu -0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
352359
NPK 15-7-30+TE суда еритін тыңайтқыш
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe-0,10%, Mn-0,05%, Zn--0,012%, Сu-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
353376
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы Суда еритін NPK тыңайтқыштар
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

2838
литр
583611
Минеральное удобрение
Изагри-К, марка Калий
К2О (15,2%), P2O5 (6,6%), N(6,6%), SO3 (4,6%), Mn-(0,3%), Сu- (0,1%), Zn (0,07%), Fe-(0,07%), Mо (0,07%), В (0,01%), Se(0,003%), Сo-(0,001%), Смачиватели (1%)
2554
литр
584612
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
585613
Минеральное удобрение
Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
586614
Минеральное удобрение
Изагри-М, марка Форс Рост
Аминокислоты-15, SO3-15,2, Cu-3,8, Zn-3,3, MgO-2,3, Fe-0,6, Mn-0,3, Co-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная кислота-1
2640
литр
587615
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1345
литр
588616
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
589617
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
590618
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
591619
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
592620
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
593621
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1800
литр
594622
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2000
литр
595623
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином NPK 10:40:10
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
596624
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином NPK19:19:19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
597625
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ Актив
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1045
литр
598626
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ Амбер
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л

2838
литр
583611
Калий маркалы Изагри-К минералды тыңайтқыш
К2О (15,2%), P2O5 (6,6%), N(6,6%), SO3 (4,6%), Mn-(0,3%), Сu- (0,1%), Zn (0,07%), Fe-(0,07%), Mо (0,07%), В (0,01%), Se(0,003%), Сo-(0,001%), Ылғалдандырғыштар (1%)
2554
литр
584612
Фосфор маркалы Изагри-К минералды тыңайтқыш
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
585613
Бор маркалы Изагри-М минералды тыңайтқыш
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
586614
Форс Рост маркалы Изагри-М минералды тыңайтқыш
Аминқышқылы-15, SO3-15,2, Cu-3,8, Zn-3,3, MgO-2,3, Fe-0,6, Mn-0,3, Co-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарлы қышқыл-1
2640
литр
587615
МЕГАМИКС-Азот минералды тыңайтқыш
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1345
литр
588616
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқыш
N-5, B-10
1495
литр
589617
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқыш
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
590618
МЕГАМИКС – Магний-Цинк минералды тыңайтқыш
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
591619
МЕГАМИКС-Профи минералды тыңайтқыш
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
592620
МЕГАМИКС-Тұқым минералды тыңайтқыш
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
593621
МЕГАМИКС – Күкірт минералды тыңайтқыш
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1800
литр
594622
МЕГАМИКС – Фосфор минералды тыңайтқыш
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2000
литр
595623
Бином NPK 10:40:10 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
596624
Бином NPK 19:19:19 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
597625
БИНОМ Актив Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылы-3,9 г/л
1045
литр
598626
БИНОМ Амбер микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарлы қышқылы-800 г/л

3375
литр
697733
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Масличный
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
698734
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Рост
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
699735
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Свекла
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
700736
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Старт
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
701737
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Универсал
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
702738
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%,К2О– 0,85%, S- 0,002%, Fe- 0,144%, К2О –1,225%, Mg-0,0205%,Cu– 0,001%, N – 0,1%, , Р2О5 –0,1%, Zn-0,001%,Na 0,17%, CaO– 0,345%
660
литр
703739
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, К2О – 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, S- 0,002%, Fe-0,288%, К2О –2,45%, Mg- 0,041%, Cu-0,001%, N- 0,2%, Р2О5 –0,1%, Zn -0,001%, Na- 0,34%, Ca- 0,69%
660
литр
704740
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, К2О – 0,2%, S- 0,002%, Fe 0,048%,К2О – 0,4083%, Mg- 0,0068%, Cu-0,001%, N- 0,033%, Р2О5 – 0,1%, Zn- 0,001%, Na- 0,057%, Ca- 0,115%
660
литр
705741
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, К2О – 0,4%,S- 0,002%, Fe-0,072%, К2О – 0,6125%, Mg-0,0103%, Cu- 0,001%, N 0,05%, Р2О5 – 0,1%, Zn-0,001%, Na- 0,085,CaO- 0,1725%
660
литр
706742
Органоминеральное удобрение Комби
N-0,004, P-0,013, К-0,33, Гуминовые кислоты-4,0, рН-раствор-7,1, Na-0,23, Zn-0,00005, Cu-0,0001, Mn-0,00001, Fe-0,032,CaO-0,00001, S-0,00001
2000
литр
707743
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот Фульвигрейн, марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%

3375
литр
697733
Масличный маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 6%, N - 1,2%, MgO - 3%, SO3 - 8%, Fe - 0,2%, Mn - 1%, Zn - 0,2%, Cu - 0,1%, B - 0,7%, Mo - 0,04%, Co - 0,02%
3375
литр
698734
Рост маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 4%, N - 4%, P2O5 - 10%, MgO - 2%, SO3 - 1%, Fe - 0,4%, Mn - 0,2%, Zn - 0,2%, Cu - 0,1%
3375
литр
699735
Свекла маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 6%, N - 3,5%, MgO - 2,5%, SO3 - 2%, Fe - 0,03%, Mn - 1,2%, Zn - 0,5%, Cu - 0,03%, B - 0,5%, Mo - 0,02%
3375
литр
700736
Старт маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 5,5%, полисахаридтер - 7,0%, N - 4,5%, P2O5 - 5,0%, K2O - 2,5%, MgO - 1,0%, Fe - 0,2%, Mn - 0,2%, Zn - 0,2%, Cu - 0,1%, B - 0,1%, Mo - 0,01%
3450
литр
701737
Универсал маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Аминқышқылдары - 10%, N - 6%, K2O - 3%, SO3 - 5%.
3375
литр
702738
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP10% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 5,5%, K2O – 0,85%, S - 0,002%, Fe - 0,144%, K2O – 1,225%, Mg - 0,0205%, Cu – 0,001%, N – 0,1%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,17%, CaO – 0,345%.
660
литр
703739
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP20% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 11%, органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кем дегенде 50%, K2O–1,75%, препараттың 1%-дық сулы ерітіндісінің рН – 9,0-10,5 бірлік,
S - 0,002%, Fe - 0,288%, K2O – 0,2,45%, Mg - 0,041%, Cu - 0,001%, N - 0,2%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,34%, Ca - 0,69%
660
литр
704740
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP 2,5% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 1,3%, K2O – 0,2%, S - 0,002%, Fe - 0,048%, K2O – 0,4083%, Mg - 0,0068%, Cu - 0,001%, N - 0,033%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,057%, Ca - 0,115%
660
литр
705741
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP 5% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 2,7%, K2O – 0,4%, S - 0,002%, Fe - 0,072%, K2O – 0,6125%, Mg - 0,0103%, Cu - 0,001%, N - 0,05%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,085%, CaO - 0,1725%
660
литр
706742
Комби органо-минералды тыңайтқыш
N - 0,004, P - 0,013, K - 0,33, Гумин қышқылдары - 4,0, рН ерітіндісі - 7,1, Na - 0,23, Zn - 0,00005, Cu - 0,0001, Mn - 0,00001, Fe - 0,032, CaO - 0,00001, S - 0,00001
2000
литр
707743
Фульвигрейн Антистресс маркалы, органо-минералды гумин және фульв қышқылдары негізіндегі Фульвигрейн тыңайтқышы
Гумин қышқылдарының тұздары - 10%, фульв қышқылдарының тұздары - 2%, амин қышқылдары - 6%

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
10281086
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
10291087
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
10301088
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
10311089
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1050
литр
10321090
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200
литр
10331091
Удобрение Нановит Моно Бор
В-10,95%, аминокислоты-1,5%, моносахариды-0,00368%, фитогормоны-0,00042%
1200
литр
10341092
Удобрение Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминокислоты-1,39%, органические кислоты-7,20%, моносахариды-0,00329%, фитогормоны-0,00038%
1200
литр
10351093
Удобрение Нановит Моно Медь
N-5,40%, SO3-2,66%, Cu-5,65%, аминокислоты-2,68%, органические кислоты-6,20%, моносахариды-0,00397%, фитогормоны-0,00045%
1200
литр
10361094
Удобрение Нановит Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1200
литр
10371095
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)
1050
литр
10381096
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
10391097
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
10281086
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; амин қышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1250
литр
10291087
НАНОВИТ кальцийлі тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; амин қышқылдары-0,78; органичкалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
10301088
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; амин қышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
10311089
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; амин қышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
1050
литр
10321090
Нановит Молибденовый тыңайтқышы
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; амин қышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1200
литр
10331091
Нановит Моно Бор тыңайтқышы
В-10,95%, амин қышқылдары-1,5%, моносахаридтер-0,00368%, фитогормондар-0,00042%
1200
литр
10341092
Нановит Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминқышқылдары-1,39%, органикалық қышқылдар-7,20%, моносахаридтер-0,00329%, фитогормондар-0,00038%
1200
литр
10351093
Нановит Моно Медь тыңайтқышы
N-5,40%, SO3-2,66%, Cu-5,65%, аминқышқылдары-2,68%, органикалық қышқылдар-6,20%, моносахаридтер-0,00397%, фитогормондар-0,00045%
1200
литр
10361094
Нановит Моно Цинк тыңайтқышы
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; амин қышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1200
литр
10371095
Нановит Супер тыңайтқышы
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; амин қышқылдар – 2,86 %; органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахаридтер – 0,00403 %; фитогормондар – 0,00046 %)
1050
литр
10381096
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
10391097
Нановит Фосфорный тыңайтқышы
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, амин қышқылдары-0,08%, органикалық қышқылдар-4,5%, полисахаридтер-0,00365%, фитогормондар-0,00042%

1144
ACID3CONTROL
Раствор NP (4-15); Содержание: общий азот (N)-4,0%, азот мочевины (N)-4,0%, водорастворимый фосфор (P2O5)-15,0%, pH 1,0-1,5
2679
литр
1145
ACTIVATOR N
Органическое вещество-150г/л, N-100г/л, Mg-40г/л, альгиновая кислота-5000ppm, полисахариды морских водорослей-50г/л, у-PGA-1500ppm
1500
литр
1146
ALGASEED
Массовая доля питательных веществ: общий азот-1% м/м, органическое вещество-20% м/м, органический углерод-11,6% м/м, водорастворимый марганец (Mn)-0,8% м/м, водорастворимый цинк (Zn)-1,2% м/м, свободные аминокислоты-6% м/м, pH 7,3-8,3
13393
литр
1147
EXCELAMIN
Массовая доля питательных веществ: общий азот (N)-7,1% м/м, органический азот (N)-4,2% м/м, мочевинный азот (N)-1,25% м/м, аммиачный азот (N)-1,25% м/м, нитратный азот (N)-0,4% м/м, органическое вещество-44,5% м/м, органический углерод-25,0% м/м, водорастворимый марганец (Mn)-1,5% м/м, водорастворимый цинк (Zn)-0,5% м/м, свободные аминокислоты-28% м/м, pH 6,0-7,0
4464
литр
1148
HAF ALFA 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
3050
литр
1149
NITARD GOLD K 10-10-40+2 MGO+TE
NO3-1,0%, NH4-9,0%, P2O5-44,0%, K2O-10,0%, MgO-3,0%, SO3-10,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Mo-0,0050%, Zn-0,0030%
625
килограмм
1150
NITARD GOLD P 10-44-10+2.5 MGO+TE
NO3-9,0%, NH4-1,0%, P2O5-10,0%, K2O-40,0%, MgO-2,0%, SO3-6,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Zn-0,0030%
625
килограмм
1151
NOVA SOP
сульфат калия-более 99
145000
тонна
1152
PLANSTAR12-43+2MGO+7SO3+0.05CU+1MN+0.2ZN
P₂O₅-12%, N-43%, MgO-2%, SO3-7%, Cu-0,05%, Mn-1%, Zn-0,2%
875600
тонна
1153
PLANTIN PROTECT
NH2-3%, P2O5-26,9%, K2O-17,9%, B-0,0100%, Cu-0,0184%, Mn-0,0188%, Mo-0,0008%, Zn-0,0184%, органические вещества-1%
6000
литр
1154
PLANTIN SUPER P
NH2-4,9%, P2O5-18,9%, K2O-4,9%, B-0,0130%, Cu-0,0189%, Mn-0,0242%, Mo-0,0082%, Zn-0,0257%
3500
литр
1155
SEAWINNER 818
N-1%, К2О-20% общее количество аминокислот 4%, альгиновая кислота 30%, органическое вещество 40%, хелатный Са, Mg, Zn, Fe, Mn, B, Mo-2,6%
2790
литр
1156
SOYAGOLD
Общий азот 2,7% м/м, органический азот (N)-1,7% м/м, мочевинный азот (N)-0,8% м/м, аммиачный азот-(N) 0,2% м/м, органическое вещество-16% м/м, органический углерод-9% м/м, водорастворимый молибден (Mo)-12% м/м, водорастворимый кобальт (Co)-1,5% м/м, свободные аминокислоты-2% м/м, pH 7,3-8,3
20089
литр
1157
YaraAmplix Optinue
Гуминовые кислоты – 15%, Mn- 1%, Zn – 1%, K2О-3%
4850
литр
1158
YaraTera Calcinit (calcium nitrate)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
1159
Агрохимикат БИОНЕКС-КЕМИ ЖИДКИЙ марки 10:10:10
N – 10%; P2O5 – 10%; K2O – 10%; S – 0,04%; В – 0,01%; Cu – 0,02%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,002%; Cо – 0,002%

1144
ACID3CONTROL
NP ерітіндісі (4-15): Құрамы: жалпы азот (N) – 4,0%, мочевиналық азот (N) – 4,0%, суда еритін фосфор (P₂O₅) – 15,0%, pH – 1,0–1,5
2679
литр
1145
ACTIVATOR N
Органикалық зат – 150 г/л, N – 100 г/л, Mg – 40 г/л, альгин қышқылы – 5000 ppm, теңіз балдырлары полисахаридтері – 50 г/л, у-PGA – 1500 ppm
1500
литр
1146
ALGASEED
Қоректік заттардың массалық үлесі: жалпы азот – 1% м/м, органикалық зат – 20% м/м, органикалық көміртек – 11,6% м/м, суда еритін марганец (Mn) – 0,8% м/м, суда еритін мырыш (Zn) – 1,2% м/м, еркін амин қышқылдары – 6% м/м, pH 7,3-8,3
13393
литр
1147
EXCELAMIN
Қоректік заттардың массалық үлесі: жалпы азот (N) – 7,1% м/м, органикалық азот (N) – 4,2% м/м, мочевиналық азот (N) – 1,25% м/м, аммиактық азот (N) – 1,25% м/м, нитраттық азот (N) – 0,4% м/м, органикалық зат – 44,5% м/м, органикалық көміртек – 25,0% м/м, суда еритін марганец (Mn) – 1,5% м/м, суда еритін мырыш (Zn) – 0,5% м/м, еркін амин қышқылдары – 28% м/м, pH 6,0-7,0
4464
литр
1148
HAF ALFA 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
3050
литр
1149
NITARD GOLD K 10-10-40+2 MGO+TE
NO3-1,0%, NH4-9,0%, P2O5-44,0%, K2O-10,0%, MgO-3,0%, SO3-10,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Mo-0,0050%, Zn-0,0030%
625
килограмм
1150
NITARD GOLD P 10-44-10+2.5 MGO+TE
NO3-9,0%, NH4-1,0%, P2O5-10,0%, K2O-40,0%, MgO-2,0%, SO3-6,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Zn-0,0030%
625
килограмм
1151
NOVA SOP
Калий сульфаты – 99%-дан астам
145000
тонна
1152
PLANSTAR12-43+2MGO+7SO3+0.05CU+1MN+0.2ZN
P₂O₅-12%, N-43%, MgO-2%, SO3-7%, Cu-0,05%, Mn-1%, Zn-0,2%
875600
тонна
1153
PLANTIN PROTECT
NH2-3%, P2O5-26,9%, K2O-17,9%, B-0,0100%, Cu-0,0184%, Mn-0,0188%, Mo-0,0008%, Zn-0,0184%, органикалық заттар-1%
6000
литр
1154
PLANTIN SUPER P
NH2-4,9%, P2O5-18,9%, K2O-4,9%, B-0,0130%, Cu-0,0189%, Mn-0,0242%, Mo-0,0082%, Zn-0,0257%
3500
литр
1155
SEAWINNER 818
N-1%, K₂O-20%, амин қышқылдарының жалпы мөлшері 4%, альгин қышқылы 30%, органикалық зат 40%, хелатты Са, Mg, Zn, Fe, Mn, B, Mo – 2,6%
2790
литр
1156
SOYAGOLD
Жалпы азот 2,7% м/м, органикалық азот (N) 1,7% м/м, мочевиналық азот (N) 0,8% м/м, аммиак азоты (N) 0,2% м/м, органикалық зат 16% м/м, органикалық көміртек 9% м/м, суда еритін молибден (Mo) 12% м/м, суда еритін кобальт (Co) 1,5% м/м, еркін амин қышқылдары 2% м/м, pH 7,3-8,3
20089
литр
1157
YaraAmplix Optinue
Гумин қышқылдары – 15%, Mn – 1%, Zn – 1%, K₂O – 3%
4850
литр
1158
YaraTera Calcinit (calcium nitrate)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
1159
10:10:10 марклы БИОНЕКС-КЕМИ СҰЙЫҚ агрохимикаты
N – 10%; P2O5 – 10%; K2O – 10%; S – 0,04%; В – 0,01%; Cu – 0,02%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,002%; Cо – 0,002%

1617
литр
1160
Агрохимикат БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ марка 35:1:1,5
N – 35%; P2O5 – 1%; K2O – 1,5%; Mg – 0,7%; S – 6%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
1161
Агрохимикат БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ марка 40:1,5:2
N – 40%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Mg – 0,7%; S – 2%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
1162
Агрохимикат БИОНЕКС КЕМИ РАСТВОРИМЫЙ марка 2:40:27+1,2
N – 2%; P2O5 – 40%; K2O – 27%; Mg – 1,2%; S – 4%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%
941
килограмм
1163
Агрохимикат БОРОГУМ
Гуминовых кислот натриевые соли – 3%; B – 9%
2405
литр
1164
Агрохимикат БОРОГУМ ЭКСТРА марка Mo
Гуминовых кислот натриевые соли – 3%; B – 7%; Mo – 3%; S – 0,05%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,04%; Ni – 0,002%
5130
литр
1165
Агрохимикат БОРОГУМ ЭКСТРА марка Комплексный
Гуминовых кислот натриевые соли – 1%; B – 4%; Mo – 0,05%; S – 0,17%; Co – 0,005%; Cu – 0,2%; Zn – 0,01%; Mn – 0,02%; Ni – 0,001%; Fe – 0,05%
2434
литр
1166
Агрохимикат ГУМИ марка ГУМИ-20
N – 1%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Гуминовых кислот натриевые соли – 60%
921
литр
1167
Аммофос без добавок микроэлементов
N-12, P-52
100000
тонна
1168
Аммофос марка 12-52
N-12, P2O5-52
100000
тонна
1169
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1935
литр
1170
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Бор
N-3,85, B-11,5
2002
литр
1171
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Рост
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1935
литр
1172
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Семена
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2002
литр
1173
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672
литр
1174
Жидкое органо- минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
1175
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ "Бор"
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3
2672
литр
1176
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0

1617
литр
1160
35:1:1,5 маркалы БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ агрохимикаты
N – 35%; P2O5 – 1%; K2O – 1,5%; Mg – 0,7%; S – 6%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
1161
40:1,5:2 маркалы БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ агрохимикаты
N – 40%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Mg – 0,7%; S – 2%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
1162
2:40:27+1,2 маркалы БИОНЕКС КЕМИ ЕРІТІНДІ агрохимикаты
N – 2%; P2O5 – 40%; K2O – 27%; Mg – 1,2%; S – 4%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%
941
килограмм
1163
БОРОГУМ агрохимикаты
Натрий тұзды гумин қышқылдары – 3%; B – 9%
2405
литр
1164
Mo маркалы БОРОГУМ ЭКСТРА агрохимикаты
Натрий тұзды гумин қышқылдары – 3%; B – 7%; Mo – 3%; S – 0,05%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,04%; Ni – 0,002%
5130
литр
1165
Кешенді маркалы БОРОГУМ ЭКСТРА агрохимикаты
Натрий тұзды гумин қышқылдары – 1%; B – 4%; Mo – 0,05%; S – 0,17%; Co – 0,005%; Cu – 0,2%; Zn – 0,01%; Mn – 0,02%; Ni – 0,001%; Fe – 0,05%
2434
литр
1166
ГУМИ-20 маркалы ГУМИ агрохимикаты
N – 1%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; натрий тұзды гумин қышқылдары – 60%
921
литр
1167
Микроэлементтерсіз аммофос
N-12, P-52
100000
тонна
1168
12-52 маркалы аммофос
N-12, P2O5-52
100000
тонна
1169
Азот маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1935
литр
1170
Бор маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-3,85, B-11,5
2002
литр
1171
Рост маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1935
литр
1172
Тұқым маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2002
литр
1173
Фосфор маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672
литр
1174
"Азот" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық минералды тыңайтқышы
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
1175
"Бор" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық минералды тыңайтқышы
B – 10,9%; Mo – 0,5%; Zn – 0,10%; Cu – 0,10%; Fe – 0,10%; Mn – 0,10%; N – 0,5%; өсімдік ақуыздарының гидролизаты – 3%
2672
литр
1176
"Старт" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық минералды тыңайтқышы
N – 7,0%; S – 15,0%; K – 4,0%; Cu – 3,8%; Zn – 3,4%; Mg – 2,5%; Mo – 0,7%; B – 0,6%; Fe – 0,6%; P – 0,6%; Mn – 0,4%; Co – 0,2%; Cr – 0,12%; V – 0,09%; Li – 0,06%; Ni – 0,02%; Se – 0,02%; өсімдік ақуыздарының гидролизаты – 15,0%