О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № ҚР ДСМ – 41 "Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2025 года № 154
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № ҚР ДСМ – 41 "Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22782) следующее изменение:
Казахстанский национальный лекарственный формуляр, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
Приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 18 мая 2021 года
№ ҚР ДСМ-41
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 26 ноября 2025 года № 154
Код анатомо-терапевтическо-химической (АТХ) классификации
Фармакологическая группа/ Международное непатентованное наименование или состав
Торговое наименование
Лекарственная форма, дозировка и объем
Номер регистрационного удостоверения/орфанный
A
Пищеварительный тракт и обмен веществ
A01
Стоматологические препараты
A01A
Стоматологические препараты
A01AB
Противомикробные препараты для местного применения при заболеваниях полости рта
A01AB09
Миконазол
1
A01AB09
Миконазол
Миконаз®
гель для нанесения на слизистую оболочку полости рта 2% 20 г
РК-ЛС-5№025147
A01AB18
Клотримазол
2
A01AB18
Клотримазол
Кандид
раствор для местного применения 1%, 15 мл
РК-ЛС-5№013578
A02
Препараты, применяемые при состояниях, связанных с нарушением кислотности
A02A
Антациды
A02AF
Антациды в комбинации с препаратами, уменьшающими газообразование в кишечнике
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
3
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Маалокс® Плюс
таблетки жевательные

"Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № ҚР ДСМ-41 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 154 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № ҚР ДСМ-41 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22782 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляр, осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 154
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2021 жылғы 18 мамырдағы
№ ҚР-ДСМ-41 бұйрығына
қосымша
Анатомиялық-терапиялық-химиялық (АТХ) жіктеу коды
Фармакологиялық тобы/ Халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы
Саудалық атауы
Дәрілік түрі, доза және көлемі
Тіркеу куәлігінің нөмірі/орфандық
A
Ас қорыту жолдары және заттардың алмасуы
A01
Стоматологиялық препараттар
A01A
Стоматологиялық препараттар
A01AB
Ауыз қуысының ауруы кезінде жергілікті қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
A01AB09
Миконазол
1
A01AB09
Миконазол
Миконаз®
ауыз қуысының шырышты қабығына жағуға арналған гель, 2%, 20 г
ҚР-ДЗ-5№025147
A01AB18
Клотримазол
2
A01AB18
Клотримазол
Кандид
жергілікті қолдануға арналған ерітінді1%
ҚР-ДЗ-5№013578
A02
Қышқылдығы бұзылуымен байланысты ауруларды емдеуге арналған препараттар
A02A
Антацидтер
A02AF
ішекте газдың түзілуін азайтатын препараттармен құрамдас антацидтер
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
3
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Маалокс® Плюс
шайнайтын таблеткалар

РК-ЛС-5№021438
4
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Алмагель® Нео
суспензия для внутреннего применения 170 мл
РК-ЛС-5№005521
5
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Алмагель® Нео
суспензия для внутреннего применения 10 мл
РК-ЛС-5№005521
6
A02AF02
Простое сочетание солей и ветрогонных препаратов
Сималгель
суспензия для орального применения 300 мл
РК-ЛС-5№010580
A02B
Противоязвенные средства и препараты, применяемые при гастроэзофагеальном рефлюксе
A02BA
Блокаторы гистаминновых H2-рецепторов
A02BA02
Ранитидин
A02BA03
Фамотидин
7
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 20 мг
РК-ЛС-5№016290
8
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№016506
9
A02BA03
Фамотидин
ФАМО®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№011351
10
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№016505
11
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№005534
12
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
таблетки, покрытые оболочкой, 40мг
РК-ЛС-5№005550
13
A02BA03
Фамотидин
Гастросидин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№007654
14
A02BA03
Фамотидин
Гастрофам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№025995
15
A02BA03
Фамотидин
ФАМОТЕЛ
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 20 мг
РК-ЛС-5№025881
16
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 20 мг (растворитель -натрия хлорида раствор 0,9%)
ЛП-№002280-ГП-KZ
17
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
ЛП-№003093-ГП-KZ
18
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
ЛП-№003093-ГП-KZ
A02BC
Ингибиторы протонового насоса
A02BC01
Омепразол
19
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 10 мг
РК-ЛС-5№016781
20
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№016563
21
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№021199
22
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№016782
23
A02BC01
Омепразол
Омез®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№009627
24
A02BC01
Омепразол
Омегаст®
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№004575
25
A02BC01
Омепразол
Опредакс
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№017685
26
A02BC01
Омепразол
Опредакс
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№017686
27
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№015041
28
A02BC01
Омепразол
Ультоп®
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг

ҚР-ДЗ-5№021438
4
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Алмагель® Нео
ішуге арналған суспензия 170 мл
ҚР-ДЗ-5№005521
5
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Алмагель® Нео
ішуге арналған суспензия 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005521
6
A02AF02
Тұз және жел айдайтын препараттардың қарапайым біріктірілімі.
Сималгель
ішуге арналған суспензия 300 мл
ҚР-ДЗ-5№010580
A02B
Гастроэзофегалды рефлюкс кезінде қолданылатын ойық жараға қарсы заттар мен препараттар
A02BA
Гистаминді H2-рецепторларының блокаторлары
A02BA02
Ранитидин
A02BA03
Фамотидин
7
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016290
8
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016506
9
A02BA03
Фамотидин
ФАМО®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011351
10
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016505
11
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005534
12
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
қабықпен қапталған таблеткалар, 40мг
ҚР-ДЗ-5№005550
13
A02BA03
Фамотидин
Гастросидин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№007654
14
A02BA03
Фамотидин
Гастрофам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025995
15
A02BA03
Фамотидин
ФАМОТЕЛ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі), 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025881
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 20 мг (еріткіш-натрий хлориді ерітіндісі 0,9%)
ЛП-№002280-ГП-KZ
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ЛП-№003093-ГП-KZ
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ЛП-№003093-ГП-KZ
A02BC
Протонды насос ингибиторлары
A02BC01
Омепразол
19
A02BC01
Омепразол
Омез®
ішекте еритін капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016781
20
A02BC01
Омепразол
Омез®
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016563
21
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021199
22
A02BC01
Омепразол
Омез®
ішекте еритін капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016782
23
A02BC01
Омепразол
Омез®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№009627
24
A02BC01
Омепразол
Омегаст®
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004575
25
A02BC01
Омепразол
Опредакс
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017685
26
A02BC01
Омепразол
Опредакс
ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№017686
27
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№015041
28
A02BC01
Омепразол
Ультоп®
ішекте еритін капсулалар, 20 мг

РК-ЛС-5№009680
29
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые, 10мг
РК-ЛС-5№023752
30
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№023753
31
A02BC01
Омепразол
Омикап-20
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№003657
32
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№024415
33
A02BC01
Омепразол
Омез® Инста
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 20 мг
РК-ЛС-5№019508
34
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ-ВИСТА
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№025403
35
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые 10 мг
РК-ЛС-5№026298
36
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№026299
A02BC02
Пантопразол
37
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№020220
38
A02BC02
Пантопразол
Контролок
порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№011369
39
A02BC02
Пантопразол
Аспан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021205
40
A02BC02
Пантопразол
Контролок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№011376
41
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020529
42
A02BC02
Пантопразол
Пантаз
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№001833
43
A02BC02
Пантопразол
Протонекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№010441
44
A02BC02
Пантопразол
ПАНТА.ЗОЛ
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021252
45
A02BC02
Пантопразол
Пантасан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№121645
46
A02BC02
Пантопразол
Контролок Контрол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№011377
47
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020528
48
A02BC02
Пантопразол
Пантасан 20
таблетки с отложенным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№022300
49
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№020696
50
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№019534
51
A02BC02
Пантопразол
Парастамик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№023243
52
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№022203
53
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№014805
54
A02BC02
Пантопразол
Стамик
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021220
55
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАЗОЛ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг

ҚР-ДЗ-5№009680
29
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
ішекте еритін капсулалар, 10мг
ҚР-ДЗ-5№023752
30
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023753
31
A02BC01
Омепразол
Омикап-20
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003657
32
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024415
33
A02BC01
Омепразол
Омез® Инста
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019508
34
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ-ВИСТА
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025403
35
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
ішекте еритін капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026298
36
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026299
A02BC02
Пантопразол
37
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020220
38
A02BC02
Пантопразол
Контролок
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011369
39
A02BC02
Пантопразол
Аспан
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021205
40
A02BC02
Пантопразол
Контролок
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011376
41
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020529
42
A02BC02
Пантопразол
Пантаз
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№001833
43
A02BC02
Пантопразол
Протонекс
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010441
44
A02BC02
Пантопразол
ПАНТА.ЗОЛ
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021252
45
A02BC02
Пантопразол
Пантасан
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121645
46
A02BC02
Пантопразол
Контролок Контрол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011377
47
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020528
48
A02BC02
Пантопразол
Пантасан 20
босап шығуы кейінге қалдырылған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022300
49
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020696
50
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019534
51
A02BC02
Пантопразол
Парастамик
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023243
52
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022203
53
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 40
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№014805
54
A02BC02
Пантопразол
Стамик
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021220
55
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАЗОЛ
инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг

РК-ЛС-5№023875
56
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№023507
57
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023506
58
A02BC02
Пантопразол
Пан - 20
таблетки кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№011627
59
A02BC02
Пантопразол
ПАН - 40
таблетки кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№011628
60
A02BC02
Пантопразол
Нупента
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023135
61
A02BC02
Пантопразол
Нупента
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№023136
62
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
таблетки с отложенным высвобождением, 40 мг
РК-ЛС-5№020433
63
A02BC02
Пантопразол
Протектопаза
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№024277
64
A02BC02
Пантопразол
Пантор 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020355
65
A02BC02
Пантопразол
Пантор 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020356
66
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024562
67
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№024563
68
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№024669
69
A02BC02
Пантопразол
ПАНТИН
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№024853
70
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-0№025834
71
A02BC02
Пантопразол
Лепанто
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№025737
72
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
таблетки с отложенным высвобождением, 20 мг
РК-ЛС-5№025272
73
A02BC02
Пантопразол
Нупента
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№025379
74
A02BC02
Пантопразол
Пан IV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№025579
75
A02BC02
Пантопразол
Панлок
таблетки кишечнорастворимые, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№025215
76
A02BC02
Пантопразол
Пантакаинд
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№026012
77
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№026478
A02BC03
Лансопразол
78
A02BC03
Лансопразол
Лансобел®
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№011007
79
A02BC03
Лансопразол
Лоэнзар-сановель
капсулы с отложенным высвобождением, 30 мг
РК-ЛС-5№020487
A02BC04
Рабепразол
80
A02BC04
Рабепразол
Промто
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№018197
81
A02BC04
Рабепразол
Верабез
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг

ҚР-ДЗ-5№023875
56
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023507
57
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023506
58
A02BC02
Пантопразол
ПАН- 20
ішекте еритін таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011627
59
A02BC02
Пантопразол
ПАН - 40
ішекте еритін таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011628
60
A02BC02
Пантопразол
Нупента
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023135
61
A02BC02
Пантопразол
Нупента
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023136
62
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020433
63
A02BC02
Пантопразол
Протектопаза
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ , 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024277
64
A02BC02
Пантопразол
Пантор 20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020355
65
A02BC02
Пантопразол
Пантор 40
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020356
66
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024562
67
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024563
68
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП®
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024669
69
A02BC02
Пантопразол
ПАНТИН
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024853
70
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАП® 20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-0№025834
71
A02BC02
Пантопразол
Лепанто
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025737
72
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025272
73
A02BC02
Пантопразол
Нупента
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025379
74
A02BC02
Пантопразол
Пан IV
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025579
75
A02BC02
Пантопразол
Панлок
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025215
76
A02BC02
Пантопразол
Пантакаинд
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026012
77
A02BC02
Пантопразол
Пантопразол
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026478
A02BC03
Лансопразол
78
A02BC03
Лансопразол
Лансобел®
капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011007
79
A02BC03
Лансопразол
Лоэнзар-сановель
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020487
A02BC04
Рабепразол
80
A02BC04
Рабепразол
Промто
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018197
81
A02BC04
Рабепразол
Верабез
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг

РК-ЛС-5№022292
82
A02BC04
Рабепразол
Верабез
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022291
83
A02BC04
Рабепразол
Промто
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№018198
84
A02BC04
Рабепразол
Париет®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019677
85
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023027
86
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023073
87
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№019144
88
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№019145
89
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023511
90
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023512
91
A02BC04
Рабепразол
Разо
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023543
92
A02BC04
Рабепразол
Рабегард™-20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№004378
93
A02BC04
Рабепразол
Рабиванс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023778
94
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
капсулы кишечнорастворимые, 10 мг
РК-ЛС-5№023907
95
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№023920
96
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
ЛП-№000405-ГП-KZ
A02BC05
Эзомепразол
97
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %) 40 мг
РК-ЛС-5№020239
98
A02BC05
Эзомепразол
Эзом IV
порошок лиофилизированный для приготовления растворов для инъекций и инфузий в комплекте с растворителем 40 мг
РК-ЛС-5№020384
99
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№012404
100
A02BC05
Эзомепразол
ЭСОМ®
капсулы кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№022137
101
A02BC05
Эзомепразол
ЭСОМ®
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№022138
102
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№012403
103
A02BC05
Эзомепразол
Помпезо
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№023560
104
A02BC05
Эзомепразол
С-МЕЗОЛ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг
РК-ЛС-5№023890
105
A02BC05
Эзомепразол
Эзолект
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг
РК-ЛС-5№024076
106
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№122115
107
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
капсулы кишечнорастворимые, твердые, 20 мг

ҚР-ДЗ-5№022292
82
A02BC04
Рабепразол
Верабез
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022291
83
A02BC04
Рабепразол
Промто
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018198
84
A02BC04
Рабепразол
Париет®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019677
85
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023027
86
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023073
87
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019144
88
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019145
89
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023511
90
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023512
91
A02BC04
Рабепразол
Разо
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023543
92
A02BC04
Рабепразол
Рабегард™-20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004378
93
A02BC04
Рабепразол
Рабиванс
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023778
94
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
ішекте еритін капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023907
95
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023920
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ЛП-№000405-ГП-KZ
A02BC05
Эзомепразол
97
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг еріткішімен (0,9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) жиынтықта
ҚР-ДЗ-5№020239
98
A02BC05
Эзомепразол
Эзом IV
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020384
99
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№012404
100
A02BC05
Эзомепразол
ЭСОМ®
ішекте еритін капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022137
101
A02BC05
Эзомепразол
ЭСОМ®
ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022138
102
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№012403
103
A02BC05
Эзомепразол
Помпезо
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023560
104
A02BC05
Эзомепразол
С-МЕЗОЛ
инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023890
105
A02BC05
Эзомепразол
Эзолект
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024076
106
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№122115
107
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
ішекте еритін капсулалар, қатты, 20 мг

РК-ЛС-5№022684
108
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
капсулы кишечнорастворимые, твердые, 40 мг
РК-ЛС-5№022685
109
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№019226
110
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№019227
111
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
капсулы c отложенным высвобождением, 40 мг
РК-ЛС-5№023908
112
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
капсулы c отложенным высвобождением, 20 мг
РК-ЛС-5№023911
113
A02BC05
Эзомепразол
Эзолес
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№024537
114
A02BC05
Эзомепразол
Эсопол
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий ,40 мг
РК-ЛС-5№024634
115
A02BC05
Эзомепразол
Эзиум
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№024718
116
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол - ГЕН
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг
РК-ЛС-5№024753
117
A02BC05
Эзомепразол
ПОМПЕЗО-ВМ
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№024842
118
A02BC05
Эзомепразол
ПОМПЕЗО-ВМ
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№024843
119
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№025072
120
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№025071
121
A02BC05
Эзомепразол
Эсмомак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№025892
122
A02BC05
Эзомепразол
Омез® S
капсулы с отложенным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№026063
123
A02BC05
Эзомепразол
ЭСМОЛОК 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№026020
124
A02BC05
Эзомепразол
ЭСМОЛОК 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026021
A02BX
Прочие противоязвенные препараты
A02BX05
Висмута субцитрат
125
A02BX05
Висмута субцитрат
Улькавис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№022995
126
A02BX05
Висмута субцитрат
Де-Нол®
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№010006
127
A02BX05
Висмута субцитрат
Де-Нол®
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№023961
128
A02BX05
Висмута субцитрат
Ви-Сан
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-0№025458
A03
Препараты для лечения функциональных нарушений со стороны желудочно-кишечного тракта
A03A
Препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой
129
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой
Платифиллина гидротартрат
раствор для инъекций 0,2% 1 мл
РК-ЛС-5№011036
130
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой
Платифиллина гидротартрат
раствор для подкожного введения, 2 мг/мл
РК-ЛС-5№019565
A03AA04
Мебеверин
131

ҚР-ДЗ-5№022684
108
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
ішекте еритін капсулалар, қатты, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022685
109
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019226
110
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019227
111
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023908
112
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023911
113
A02BC05
Эзомепразол
Эзолес
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024537
114
A02BC05
Эзомепразол
Эсопол
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат,40 мг
ҚР-ДЗ-5№024634
115
A02BC05
Эзомепразол
Эзиум
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024718
116
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол - ГЕН
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024753
117
A02BC05
Эзомепразол
ПОМПЕЗО-ВМ
ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024842
118
A02BC05
Эзомепразол
ПОМПЕЗО-ВМ
ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024843
119
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Тева
қабықпен қапталған таблеткалар, 20мг
ҚР-ДЗ-5№025072
120
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Тева
қабықпен қапталған таблеткалар, 40мг
ҚР-ДЗ-5№025071
121
A02BC05
Эзомепразол
Эсмомак
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025892
122
A02BC05
Эзомепразол
Омез® S
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026063
123
A02BC05
Эзомепразол
ЭСМОЛОК 40
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026020
124
A02BC05
Эзомепразол
ЭСМОЛОК 20
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026021
A02BX
Басқа ойық жараға қарсы препараттар
A02BX05
Висмут субцитраты
125
A02BX05
Висмут субцитраты
Улькавис®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022995
126
A02BX05
Висмут субцитраты
Де-Нол®
қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№010006
127
A02BX05
Висмут субцитраты
Де-Нол®
қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023961
128
A02BX05
Висмут субцитраты
Ви-Сан
қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-0№025458
A03
Ас-қазан-ішек қызметінің бұзылыстарын емдеуге арналгған
A03A
функциональді бұзылыстарын емдеуге арналған препараттар
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері
129
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері
Платифиллин гидротартраты
инъекцияға арналған ерітінді 0,2% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011036
130
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері
Платифиллин гидротартраты
тері астына енгізуге арналған ерітінді 2 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019565
A03AA04
Мебеверин
131

A03AA04
Мебеверин
Меверин®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020071
132
A03AA04
Мебеверин
Дусконал Ретард
капсулы с модифицированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№023024
133
A03AA04
Мебеверин
Спаверин
капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№022931
134
A03AA04
Мебеверин
Спарекс
капсулы с модифицированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№019337
135
A03AA04
Мебеверин
Дюспаталин®
капсулы ретард, 200 мг
РК-ЛС-5№013750
A03AD
Папаверин и его производные
A03AD01
Папаверин
136
A03AD01
Папаверин
Папаверин
таблетки 0,04 г
РК-ЛС-5№018448
137
A03AD01
Папаверин
Папаверин
суппозитории ректальные, 20 мг
РК-ЛС-5№005175
138
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
суппозитории ректальные, 0,02 г
РК-ЛС-5№013148
139
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№010314
A03AD02
Дротаверин
140
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
раствор для инъекций 40 мг/ 2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022172
141
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022504
142
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОСТОП
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024192
143
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
раствор для инъекций, 40 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№000987
144
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№014099
145
A03AD02
Дротаверин
Дротаверина гидрохлорид
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№004434
146
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОЛИЗИН
суппозитории ректальные 40 мг
РК-ЛС-5№010594
147
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№000989
148
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
таблетки 0,04 г
РК-ЛС-5№010846
149
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа® форте
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019110
150
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№018764
151
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Тева
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021417
152
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Дарница
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 40 мг/2мл по 2 мл
РК-ЛС-5№025671
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
A03AX13
Силиконы
153
A03AX13
Силиконы
Эспумизан®
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№005061
154
A03AX13
Силиконы
КОЛИКИД®
таблетки, покрытые оболочкой, 125 мг
РК-ЛС-5№023613
155
A03AX13
Силиконы
КОЛИКИД®
суспензия оральная, 40 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№023904
156
A03AX13
Силиконы
Боботик
эмульсия для приема внутрь 66.66 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№015656
157
A03AX13
Силиконы
Эсмизан-ODS
пленки диспергируемые в полости рта 62,5 мг
РК-ЛС-5№023972
158
A03AX13
Силиконы
Эспумизан® L капли для детей
капли для приема внутрь (эмульсия) 40 мг
РК-ЛС-5№019918
159
A03AX13
Силиконы
Боботик®
капли для приема внутрь (эмульсия) 66.66 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№026235
A03B
Красавка и ее производные
A03BA
Алкалоиды красавки, третичные амины

A03AA04
Мебеверин
Меверин®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020071
132
A03AA04
Мебеверин
Дусконал Ретард
модификацияланып босап шығатын капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023024
133
A03AA04
Мебеверин
Спаверин
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022931
134
A03AA04
Мебеверин
Спарекс
модификацияланып босап шығатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019337
135
A03AA04
Мебеверин
Дюспаталин®
ретард капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013750
A03AD
Папаверин және оның туындылары
A03AD01
Папаверин
136
A03AD01
Папаверин
Папаверин
таблеткалар 0,04 г
ҚР-ДЗ-5№018448
137
A03AD01
Папаверин
Папаверин
ректалді суппозиторийлер, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005175
138
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
ректальді суппозиторийлер, 0,02 г
ҚР-ДЗ-5№013148
139
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010314
A03AD02
Дротаверин
140
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/ 2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022172
141
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022504
142
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОСТОП
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024192
143
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№000987
144
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014099
145
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин гидрохлориді
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№004434
146
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОЛИЗИН
ректальді суппозиторийлер 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010594
147
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№000989
148
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
таблеткалар 0,04 г
ҚР-ДЗ-5№010846
149
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа® форте
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019110
150
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018764
151
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Тева
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021417
152
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин-Дарница
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/2мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025671
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
A03AX13
Силикондар
153
A03AX13
Силикондар
Эспумизан®
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№005061
154
A03AX13
Силикондар
КОЛИКИД®
қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023613
155
A03AX13
Силикондар
КОЛИКИД®
ішуге арналған суспензия, 40 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023904
156
A03AX13
Силикондар
Боботик
ішуге арналған эмульсия 66.66 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015656
157
A03AX13
Силикондар
Эсмизан-ODS
ауыз қуысында ұсақталатын үлбір 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023972
158
A03AX13
Силикондар
Эспумизан® L балаларға арналған тамшылар
ішуге арналған тамшылар (эмульсия) 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019918
159
A03AX13
Силиконы
Боботик®
ішуге арналған тамшылар (эмульсия) 66.66 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№026235
A03B
Итжидек және оның туындылары
A03BA
Итжидек алкалоидтары, үшітен бір бөліктегі аминдер

A03BA01
Атропин
160
A03BA01
Атропин
Атропина сульфат
раствор для инъекций 1мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012809
A03BB
Полусинтетические алкалоиды красавки, четвертичные аммониевые соединения
A03BB01
Бутилскополамин
161
A03BB01
Бутилскополамин
Бускопан®
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№016087
A03F
Стимуляторы моторики желудочно - кишечного тракта
A03FA
Стимуляторы моторики желудочно - кишечного тракта
A03FA01
Метоклопрамид
162
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№015849
163
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
раствор для инъекций 10 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№005184
164
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011280
165
A03FA01
Метоклопрамид
Церумед
раствор для инъекций, 10 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№024047
166
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
раствор для инъекций, 0.5 %, 2 мл
РК-ЛС-0№026214
A03FA03
Домперидон
167
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
таблетка, 10 мг
РК-ЛС-5№009890
168
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
капли для приема внутрь 5 мл
РК-ЛС-5№012907
169
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
сироп 30 мл
РК-ЛС-5№012906
170
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
сироп 60 мл
РК-ЛС-5№012906
171
A03FA03
Домперидон
Дониум-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№122158
172
A03FA03
Домперидон
ДОПРОКИН
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022355
173
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№121930
174
A03FA03
Домперидон
Мотилиум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№018410
175
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024356
176
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№122063
177
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№122063
178
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл, 60 мл
РК-ЛС-5№024770
179
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024770
180
A03FA03
Домперидон
Интанорм
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№024912
181
A03FA03
Домперидон
Новэкс® Домперидон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026075
182
A03FA03
Домперидон
Мотилон
суспензия для приема внутрь 1 мг/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№025653
183
A03FA03
Домперидон
Допрокин-ВМ
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№026485
184
A03FA03
Домперидон
Мотидом ODT
таблетки диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№026507
A04
Противорвотные препараты
A04A
Противорвотные и противотошнотные препараты
A04AA
Антагонисты серотониновых 5ht3-рецепторов
A04AA01
Ондансетрон
185
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022567
186
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 4 мл

A03BA01
Атропин
160
A03BA01
Атропин
Атропин сульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 1мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012809
A03BB
Итжидектің жартылай синтетикалық алкалоидтары, төртден бір бөлінтегі аммоний қосылыстары
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
161
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
Бускопан®
қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016087
A03F
АІЖ моторикасын ынталандырғыштар
A03FA
АІЖ моторикасын ынталандырғыштар
A03FA01
Метоклопрамид
162
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015849
163
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№005184
164
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®-Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011280
165
A03FA01
Метоклопрамид
Церумед
инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024047
166
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
инъекцияға арналған ерітінді, 0.5 %, 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026214
A03FA03
Домперидон
167
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009890
168
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
ішуге арналған тамшылар 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012907
169
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
шәрбат30 мл
ҚР-ДЗ-5№012906
170
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
шәрбат 60 мл
ҚР-ДЗ-5№012906
171
A03FA03
Домперидон
Дониум-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№122158
172
A03FA03
Домперидон
ДОПРОКИН
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022355
173
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121930
174
A03FA03
Домперидон
Мотилиум®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018410
175
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024356
176
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
ішуге арналған суспензия 1 мг/мл 60мл
ҚР-ДЗ-5№122063
177
A03FA03
Домперидон
ДОМРИД®
ішуге арналған суспензия 1 мг/мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№122063
178
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
ішуге арналған суспензия 1 мг/мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024770
179
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ-S
ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024770
180
A03FA03
Домперидон
Интанорм
ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№024912
181
A03FA03
Домперидон
Новэкс Домперидон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026075
182
A03FA03
Домперидон
Мотилон
ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№025653
183
A03FA03
Домперидон
Допрокин-ВМ
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026485
184
A03FA03
Домперидон
Мотидом ODT
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026507
A04
Құсуға қарсы препараттар
A04A
Құсуға қарсы препараттар
A04AA
Серотонинді 5ht3-рецепторларының антагонисттері
A04AA01
Ондансетрон
185
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
186
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 4 мл

РК-ЛС-5№022567
187
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013007
188
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 4 мл
РК-ЛС-5№013007
189
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 4 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-3№021463
190
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№025614
191
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№025612
A04AA02
Гранисетрон
A04AD
Прочие противорвотные препараты
A04AD12
Апрепитант
192
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулы 125 мг
РК-ЛС-5№015509
193
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулы 80 мг
РК-ЛС-5№015508
A05
Препараты для лечения заболеваний печени и желчевыводящих путей
A05A
Препараты для лечения заболеваний желчевыводящих путей
A05AA
Препараты желчных кислот
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
194
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолив AVVA
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018892
195
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Холудексан
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№015800
196
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсозим®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№017901
197
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОЦИД®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-3№021557
198
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсодекс®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018295
199
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Дезурсолен®
капсулы с модифицированным высвобождением, 450 мг
РК-ЛС-5№121650
200
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Гептрокс
капсулы твердые, 300 мг
РК-ЛС-5№121673
201
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОСАН®
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№003942
202
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
ГРИНТЕРОЛ®
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№022956
203
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофальк
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№006140
204
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофлор
капсулы желатиновые, 300 мг
РК-ЛС-5№018957
205
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолизин
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№019541
206
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Эксхол
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№019513
207
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УКРЛИВ®
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№022725
208
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОСАН® ФОРТЕ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№023987
209
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Санурсокол
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№024351
210
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофальк
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№024754
211
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УКРЛИВ®
таблетки, 500мг
РК-ЛС-5№024932
212
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Сертохол
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№025340
213
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсодекс ® Форте
капсулы, 500 мг
РК-ЛС-0№025578
214
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОЦИД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг

ҚР-ДЗ-5№022567
187
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013007
188
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№013007
189
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-3№021463
190
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025614
191
A04AA01
Ондансетрон
ЗОНДАН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№025612
A04AA02
Гранисетрон
A04AD
Басқа құсуға қарсы препараттар
A04AD12
Апрепитант
192
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№015509
193
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№015508
A05
Бауыр және өт шығару жолдары ауруларын емдеуге арналған препараттар
A05A
Өт шығару жолдарын емдеуге арналған препараттар
A05AA
Өт қышқылдарының препараттары
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
194
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолив AVVA
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018892
195
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Холудексан
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№015800
196
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсозим®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017901
197
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОЦИД®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-3№021557
198
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсодекс®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018295
199
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Дезурсолен®
модификацияланып босап шығатын капсулалар, 450 мг
ҚР-ДЗ-5№121650
200
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Гептрокс
қатты капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№121673
201
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОСАН®
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№003942
202
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
ГРИНТЕРОЛ®
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022956
203
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсофальк
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№006140
204
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсофлор
желатин капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018957
205
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолизин
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№019541
206
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Эксхол
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019513
207
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УКРЛИВ®
таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022725
208
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОСАН® ФОРТЕ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023987
209
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Санурсокол
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024351
210
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
Урсофальк
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг
ҚР-ДЗ-5№024754
211
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
УКРЛИВ®
таблеткалар, 500мг
ҚР-ДЗ-5№024932
212
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
Сертохол
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025340
213
A05AA02
Урсодезоксихол қышқылы
Урсодекс ® Форте
капсулалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-0№025578
214
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОЦИД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг

РК-ЛС-0№026232
215
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Холудексан-ВМ
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№026381
A05AA04
Обетихолевая кислота
216
A05AA04
Обетихолевая кислота
Обетимус
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025843
217
A05AA04
Обетихолевая кислота
Обетимус
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025842
A06
Слабительные препараты
A06A
Слабительные препараты
A06AB
Контактные слабительные препараты
A06AB02
Бисакодил
218
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 0,01 г
РК-ЛС-5№010998
219
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№017372
220
A06AB02
Бисакодил
БИСАКОДИЛ ГРИНДЕКС
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№004800
221
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил-Нижфарм
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№010219
222
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№009754
A06AB08
Натрия пикосульфат
223
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс®
капли оральные 0,75 % 15 мл
РК-ЛС-5№013426
224
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс®
капли оральные 0,75 % 30 мл
РК-ЛС-5№013426
225
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№020172
226
A06AB08
Натрия пикосульфат
Дульколакс® Пико
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№011189
227
A06AB08
Натрия пикосульфат
Дульколакс® Пико
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№011189
228
A06AB08
Натрия пикосульфат
Лаксигал-Тева
капли для приема внутрь 7,5 мг 10 мл
РК-ЛС-5№006164
229
A06AB08
Натрия пикосульфат
Лаксигал-Тева
капли для приема внутрь 7,5 мг 25 мл
РК-ЛС-5№006164
230
A06AB08
Натрия пикосульфат
Регулакс® Пикосульфат
капли для приема внутрь 0,75 г 20 мл
РК-ЛС-5№012670
231
A06AB08
Натрия пикосульфат
ЛАКС
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№025580
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
232
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
Пикопреп
порошок для приготовления орального раствора 10 мг/3,5 г/12 г
РК-ЛС-5№017969
233
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
ЦитраФлит
порошок для приготовления орального раствора 10 мг/10,97 г/3,5 г
РК-ЛС-5№023958
A06AD
Слабительные препараты с осмотическими свойствами
A06AD04
Магния сульфат
234
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 25 г
РК-ЛС-5№010068
235
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 50 г
РК-ЛС-5№010068
236
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 100 г
РК-ЛС-5№010068
237
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 25 г
РК-ЛС-5№003173
238
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 70 г
РК-ЛС-5№003173
A06AD11
Лактулоза
239
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 1000 мл
РК-ЛС-5№018066

ҚР-ДЗ-0№026232
215
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Холудексан-ВМ
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№026381
A05AA04
Обетихол қышқылы
216
A05AA04
Обетихол қышқылы
Обетимус
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025843
217
A05AA04
Обетихол қышқылы
Обетимус
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025842
A06
Іш жүргізетін препараттар
A06A
Іш жүргізетін препараттар
A06AB
Жанаспалы іш жүргізетін препараттар
A06AB02
Бисакодил
218
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
ректальді суппозиторийлер 0,01 г
ҚР-ДЗ-5№010998
219
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
ішекте еритін кабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017372
220
A06AB02
Бисакодил
БИСАКОДИЛ ГРИНДЕКС
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№004800
221
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил-Нижфарм
ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010219
222
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009754
A06AB08
Натрий пикосульфаты
223
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс®
ішуге арналған тамшылар 0,75 % 15 мл
ҚР-ДЗ-5№013426
224
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс®
ішуге арналған тамшылар 0,75 % 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013426
225
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс®
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020172
226
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Дульколакс® Пико
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№011189
227
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Дульколакс® Пико
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№011189
228
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Лаксигал-Тева
ішуге арналған тамшылар 7,5 мг 10 мл
ҚР-ДЗ-5№006164
229
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Лаксигал-Тева
ішуге арналған тамшылар 7,5 мг 25 мл
ҚР-ДЗ-5№006164
230
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Регулакс® Пикосульфат
ішуге арналған тамшылар 0,75 г 20 мл
ҚР-ДЗ-5№012670
231
A06AB08
Натрия пикосульфаты
ЛАКС
ішуге арналған тамшылар, 7,5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025580
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
232
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
Пикопреп
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 мг/3,5 г/12 г
ҚР-ДЗ-5№017969
233
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
ЦитраФлит
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 мг/10,97 г/3,5 г
ҚР-ДЗ-5№023958
A06AD
Осмотикалық қасиеті бар іш жүргізетін препараттар
A06AD04
Магний сульфаты
234
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 25 г
ҚР-ДЗ-5№010068
235
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 50 г
ҚР-ДЗ-5№010068
236
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 100 г
ҚР-ДЗ-5№010068
237
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 25 г
ҚР-ДЗ-5№003173
238
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
ұнтақ 70 г
ҚР-ДЗ-5№003173
A06AD11
Лактулоза
239
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
шәрбат 667 г/л 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№018066

240
A06AD11
Лактулоза
Порталак
сироп 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№121787
241
A06AD11
Лактулоза
Порталак
сироп 667 г/л 250 мл
РК-ЛС-5№121787
242
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№018066
243
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 200 мл
РК-ЛС-5№018066
244
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№023089
245
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 1000 мл
РК-ЛС-5№023089
246
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 500 мл
РК-ЛС-5№023089
247
A06AD11
Лактулоза
Лаксолак®
сироп, 67 г/ 100 мл по 120 мл
РК-ЛС-5№022481
248
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-Тева
сироп, 66,7 г/ 100 мл
РК-ЛС-5№019382
249
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® для Мамы и Малыша
сироп, 667 г/л 200 мл
РК-ЛС-5№023580
250
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® для Мамы и Малыша
сироп, 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№023580
251
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
сироп, 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№023718
252
A06AD11
Лактулоза
Медулак-WM
сироп, 667 мг/мл 250 мл
РК-ЛС-5№024162
A06AD15
Макрогол
253
A06AD15
Макрогол
Форлакс®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10 г
РК-ЛС-5№005963
254
A06AD15
Макрогол
Макролак
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10 г
РК-ЛС-5№025462
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
255
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
Мовипреп®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№019791
256
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
Фортранс®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№005236
257
A06AD65
Макрогол в комбинации с другими препаратами
Макронорм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№024691
A06AG
Слабительные препараты в клизмах
A06AG04
Глицерол
258
A06AG04
Глицерол
АДЮЛАКС
раствор ректальный 7,5 мл
РК-ЛС-5№018889
259
A06AG04
Глицерол
Пейдолакс
раствор ректальный 4 мл
РК-ЛС-5№018888
260
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальный раствор 9г
РК-ЛС-5№024484
261
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальный раствор 3г
РК-ЛС-5№024485
A06AX
Прочие препараты при запорах
A06AX03
Лубипростон
A06AX05
Прукалоприд
A07
Противодиарейные, кишечные противовоспалительные и противомикробные препараты
A07A
Кишечные противомикробные препараты
A07AA
Антибиотики
A07AA02
Нистатин
262
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 500000 ЕД
РК-ЛС-5№011404
263
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 500000 ЕД
РК-ЛС-5№012814
264
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 250000 ЕД
РК-ЛС-5№012813
A07AA11
Рифаксимин
265
A07AA11
Рифаксимин
Альфа Нормикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№012837
A07AA12
Фидаксомицин
A07B
Кишечные адсорбенты
A07BA
Препараты угля
A07BA01
Активированный уголь

240
A06AD11
Лактулоза
Порталак
шәрбат 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№121787
241
A06AD11
Лактулоза
Порталак
шәрбат 667 г/л 250 мл
ҚР-ДЗ-5№121787
242
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
шәрбат 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
243
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
шәрбат 667 г/л 200 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
244
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
шәрбат 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
245
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
шәрбат 667 мг/мл 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
246
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
шәрбат 667 мг/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
247
A06AD11
Лактулоза
Лаксолак®
шәрбат, 67 мг/100 мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022481
248
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-Тева
шәрбат, 66,7 г/ 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019382
249
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Ана мен Балаға
шәрбат, 667 г/л 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023580
250
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Ана мен Балаға
шәрбат, 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023580
251
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
шәрбат, 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023718
252
A06AD11
Лактулоза
Медулак-WM
шәрбат, 667 мг/мл 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024162
A06AD15
Макрогол
253
A06AD15
Макрогол
Форлакс®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№005963
254
A06AD15
Макрогол
Макролак
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№025462
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
255
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
Мовипреп®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№019791
256
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
Фортранс®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№005236
257
A06AD65
Басқа препараттармен біріктірілген макрогол
Макронорм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№024691
A06AG
Клизма түріндегі іш жүргізетін препараттар
A06AG04
Глицерол
258
A06AG04
Глицерол
АДЮЛАКС
ректалді ерітінді 7,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018889
259
A06AG04
Глицерол
Пейдолакс
ректалді ерітінді 4 мл
ҚР-ДЗ-5№018888
260
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальді ерітінді 9г
ҚР-ДЗ-5№024484
261
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
ректальді ерітінді 3г
ҚР-ДЗ-5№024485
A06AX
Іш қатуы кезіндегі басқа препараттар
A06AX03
Лубипростон
A06AX05
Прукалоприд
A07
Диареяға қарсы, ішек қабынуына қарсы және микробқа қарсы препараттар
A07A
Ішек микробқа қарсы препараттар
A07AA
Антибиотиктер
A07AA02
Нистатин
262
A07AA02
Нистатин
Нистатин
қабықпен қапталған таблеткалар 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№011404
263
A07AA02
Нистатин
Нистатин
қабықпен қапталған таблеткалар 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012814
264
A07AA02
Нистатин
Нистатин
қабықпен қапталған таблеткалар 250000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012813
A07AA11
Рифаксимин
265
A07AA11
Рифаксимин
Альфа Нормикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012837
A07AA12
Фидаксомицин
A07B
Ішек адсорбенттері
A07BA
Көмір препараттары
A07BA01
Белсендірілген көмір

266
A07BA01
Активированный уголь
Уголь активированный Ультра-Адсорб
таблетки, 0,25 г
РК-ЛС-5№016619
267
A07BA01
Активированный уголь
Сорбикапс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-3№021043
268
A07BA01
Активированный уголь
Адсорбикс® Экстра
капсулы, 200 мг
РК-ЛС-5№015914
269
A07BA01
Активированный уголь
Уголь активированный
таблетки 0,25 г
РК-ЛС-5№024499
A07C
Электролиты с углеводами
A07CA
Регидратанты для перорального приема
270
A07CA
Регидратанты для перорального приема
ОРС Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 20,5 г
РК-ЛС-5№022967
271
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регидрон
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 18,9 г
РК-ЛС-5№016344
272
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регид-К
порошок для приготовления раствора для орального применения, 18,9 г
РК-ЛС-3№021263
273
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регидрон Оптим
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 10,7 г
РК-ЛС-5№016345
274
A07CA
Регидратанты для перорального приема
Регид-К
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10,7 г; 20,5 г; 27,9 г
РК-ЛС-5№025357
A07D
Препараты, снижающие перистальтику желудочно - кишечного тракта
A07DA
Препараты, снижающие моторику желудочно - кишечного тракта
A07DA03
Лоперамид
275
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№009693
276
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№013774
277
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид-ТК
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№016227
278
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид "ЛХ"
таблетки 0,002 г
РК-ЛС-5№001515
279
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
капсулы, 2 мг
РК-ЛС-5№018532
280
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
таблетки, диспергируемые в полости рта, 2 мг
РК-ЛС-5№019906
A07E
Кишечные противовоспалительные препараты
A07EA
Кортикостероиды для местного применения
A07EA06
Будесонид
281
A07EA06
Будесонид
Кортимент
таблетки с пролонгированным высвобождением, 9 мг
РК-ЛС-5№023278
282
A07EA06
Будесонид
Буденофальк
капсулы, 3 мг
РК-ЛС-5№012428
A07EC
Аминосалициловая кислота и ее аналоги
A07EC01
Сульфасалазин
283
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин-ЕН
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№003273
A07EC02
Месалазин
284
A07EC02
Месалазин
Салофальк
суппозитории ректальные 1000 мг
РК-ЛС-5№021146
285
A07EC02
Месалазин
Салофальк
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№006145
286
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суспензия ректальная 1 г/100 мл 100 мл
РК-ЛС-5№023334
287
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суппозитории ректальные 1000 мг
РК-ЛС-5№020246
288
A07EC02
Месалазин
Пентаса
гранулы с пролонгированным высвобождением 2 г
РК-ЛС-5№020277
289

266
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір Ультра-Адсорб
таблеткалар, 0,25 г
ҚР-ДЗ-5№016619
267
A07BA01
Белсендірілген көмір
Сорбикапс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-3№021043
268
A07BA01
Белсендірілген көмір
Адсорбикс® Экстра
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015914
269
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір
таблеткалар 0.25 г
ҚР-ДЗ-5№024499
A07C
Көмірсулары бар электролиттер
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
270
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
ОРС Вива Фарм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 20,5 г
ҚР-ДЗ-5№022967
271
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регидрон
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г
ҚР-ДЗ-5№016344
272
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регид-К
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г
ҚР-ДЗ-3№021263
273
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регидрон Оптим
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10,7 г
ҚР-ДЗ-5№016345
274
A07CA
Ішу арқылы қабылдауға арналған регидратанттар
Регид-К
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10,7 г; 20,5 г; 27,9 г
ҚР-ДЗ-5№025357
A07D
Асқазан-ішек жолының перистальтикасын төмендететін препараттар
A07DA
Асқазан-ішек моторикасын төмендететін препараттар
A07DA03
Лоперамид
275
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№009693
276
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№013774
277
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид-ТК
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016227
278
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді "ЛХ"
таблеткалар 0,002 г
ҚР-ДЗ-5№001515
279
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
капсулалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№018532
280
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№019906
A07E
Ішек қабынуына қарсы препараттар
A07EA
Жергілікті кортикостероидтар
A07EA06
Будесонид
281
A07EA06
Будесонид
Кортимент
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 9 мг
ҚР-ДЗ-5№023278
282
A07EA06
Будесонид
Буденофальк
капсулалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№012428
A07EC
Аминосалицил қышқылы және оның аналогтары
A07EC01
Сульфасалазин
283
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин-ЕН
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003273
A07EC02
Месалазин
284
A07EC02
Месалазин
Салофальк
ректальді суппозиторийлер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021146
285
A07EC02
Месалазин
Салофальк
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№006145
286
A07EC02
Месалазин
Пентаса
ректальді cуспензия 1 г/100 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023334
287
A07EC02
Месалазин
Пентаса
ректальді суппозиторийлер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020246
288
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№020277
289

A07EC02
Месалазин
Мезавант
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1,2 г
РК-ЛС-5№121786
290
A07EC02
Месалазин
Пентаса
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№019018
291
A07EC02
Месалазин
Пентаса
гранулы с пролонгированным высвобождением, 1 г
РК-ЛС-5№019040
292
A07EC02
Месалазин
Пентаса
таблетки с пролонгированным высвобождением, 1 г
РК-ЛС-5№025237
293
A07EC02
Месалазин
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
таблетки пролонгированного действия 500 мг
РК-ЛС-0№025709
294
A07EC02
Месалазин
КРОНИЗОН
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025870
295
A07EC02
Месалазин
Месакол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№009852
A08
Препараты против ожирения
A08A
Препараты для лечения ожирения, исключая диетические продукты.
A08AB
Препараты против ожирения периферического действия
A08AB01
Орлистат
296
A08AB01
Орлистат
Орсотен®
капсулы, 120 мг
РК-ЛС-5№016801
297
A08AB01
Орлистат
Листата
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№022802
298
A08AB01
Орлистат
Листора
капсулы, 120 мг
РК-ЛС-5№025827
A09
Препараты, способствующие пищеварению (в том числе ферментные препараты)
A09A
Препараты, способствующие пищеварению (в том числе ферментные препараты)
A09AA
Ферментные препараты
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
299
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 500 ЕД
РК-ЛС-5№012610
300
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 000 ЕД
РК-ЛС-5№014997
301
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте 10000
капсулы, содержащие минитаблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10000 ЕД
РК-ЛС-5№020236
302
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панзинорм® 10000
капсулы 10 000 ЕД
РК-ЛС-5№013295
303
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Креон® 25000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 300 мг (25 000 ЕД)
РК-ЛС-5№010898
304
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Мезим® форте 25000
капсулы, содержащие минитаблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 000 ЕД
РК-ЛС-5№020237
305
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Микразим® KZ
капсулы, 25000 ЕД
РК-ЛС-5№016742
306
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Креон® 10000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг (10 000 ЕД)
РК-ЛС-5№010897
307
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
ПЕНЗИМ® 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 10000 ЕД

A07EC02
Месалазин
Мезавант
босап шығуы ұзартылған ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 1,2 г
ҚР-ДЗ-5№121786
290
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019018
291
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер, 1 г
ҚР-ДЗ-5№019040
292
A07EC02
Месалазин
Пентаса
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025237
293
A07EC02
Месалазин
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-0№025709
294
A07EC02
Месалазин
КРОНИЗОН
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025870
295
A07EC02
Месалазин
Месакол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№009852
A08
Семіздікке қарсы препараттар
A08A
Диеталық өнімдерді қоспағанда, семіздікті емдеуге арналған препараттар
A08AB
Перифериялық әсердегі семіздікке қарсы препараттар
A08AB01
Орлистат
296
A08AB01
Орлистат
Орсотен®
капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№016801
297
A08AB01
Орлистат
Листата
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022802
298
A08AB01
Орлистат
Листора
капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№025827
A09
Ас қорытуға ықпал ететін препараттар (оның ішінде ферментті препараттар)
A09A
Ас қорытуға көмектесетін заттар (ферментті препараттарды қоса)
A09AA
Ферментті препараттар
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
299
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 500 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012610
300
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим®форте 10000
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№014997
301
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим® форте 10000
құрамында ішекте еритін қабықпен қапталған шағын таблеткалар бар капсулалар10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020236
302
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панзинорм® 10000
капсулалар 10 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№013295
303
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Креон® 25000
құрамында шағын микросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар 300 мг (25 000 ӘБ)
ҚР-ДЗ-5№010898
304
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Мезим® форте 25000
құрамында ішекте еритін қабықпен қапталған шағын таблеткалар бар капсулалар25 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020237
305
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Микразим® KZ
капсулалар, 25000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016742
306
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Креон® 10000
құрамында шағын микросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар 150 мг (10 000 ӘБ)
ҚР-ДЗ-5№010897
307
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
ПЕНЗИМ® 10000
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10000 ӘБ

РК-ЛС-5№023142
308
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкрим®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№009437
309
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкрим® 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10000 ЕД
РК-ЛС-5№025170
310
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреазим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 8000 липолитических ЕД
РК-ЛС-5№000992
311
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреатин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 ЕД
РК-ЛС-5№010039
312
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Микразим® KZ
капсулы, 10000 ЕД
РК-ЛС-5№016740
313
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Фестал® Н
таблетки, покрытые кишечнорастворимой и сахарной оболочкой 212,5 мг
РК-ЛС-5№018369
314
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреатин 8000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 0.24 г
РК-ЛС-5№018454
315
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панзинорм® форте 20000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 279,44 мг
РК-ЛС-5№009775
316
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Панкреатин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 ЕД
РК-ЛС-5№018839
317
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Креон® 40000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№019669
318
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
Энзистал П
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 89,36 мг
РК-ЛС-5№019612
319
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
КРЕАМЕД 10000
капсулы с отложенным высвобождением, 150 мг
РК-ЛС-5№024236
320
A09AA02
Мультиферменты (липаза, протеаза и т.д.)
ФИРУЛИН® 10000
капсулы, 150 мг
РК-ЛС-5№026599
A10
Препараты для лечения сахарного диабета
A10A
Инсулины и их аналоги
A10AB
Инсулины и их аналоги короткого действия
A10AB01
Инсулин человеческий
321
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл в картридже
РК-ЛС-5№016483
322
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022183
323
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024413
324
A10AB01
Инсулин человеческий
Хумодар Р 100Р
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013136
325
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10мл
РК-ЛС-5№025121
A10AB04
Инсулин лизпро
326
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№020591

ҚР-ДЗ-5№023142
308
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкрим®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009437
309
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкрим®10000
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025170
310
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреазим
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 8000 липолитикалық ӘБ
ҚР-ДЗ-5№000992
311
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреатин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№010039
312
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Микразим® KZ
капсулалар, 10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016740
313
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Фестал® Н
ішекте еритін және қантты қабықпен қапталған таблеткалар 212,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018369
314
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреатин 8000
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 0.24
ҚР-ДЗ-5№018454
315
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панзинорм® форте 20000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 279,44 мг
ҚР-ДЗ-5№009775
316
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Панкреатин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018839
317
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Креон® 40000
құрамында шағын микросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019669
318
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
Энзистал П
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 89,36 мг
ҚР-ДЗ-5№019612
319
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
КРЕАМЕД 10000
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024236
320
A09AA02
Мультиферменттер (липаза, протеаза және т.б.)
ФИРУЛИН® 10000
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№026599
A10
Қант диабетін емдеуге арналған препараттар
A10A
Инсулиндер және олардың аналогтары
A10AB
Қысқа әсер ететін инсулиндер және олардың аналогтары
A10AB01
Адам инсулині
321
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№016483
322
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№022183
323
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024413
324
A10AB01
Адам инсулині
Хумодар Р 100Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013136
325
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ / мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025121
A10AB04
Инсулин лизпро
326
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020591

327
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® КвикПен™
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021085
328
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121946
A10AB05
Инсулин аспарт
329
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл шприц-ручка
РК-ЛС-5№024782
330
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017119
331
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021556
332
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного и внутривенного введения 100 ЕД/мл
РК-ЛС-5№024396
333
A10AB05
Инсулин аспарт
Рапилин
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№025968
334
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025137
A10AB06
Инсулин глулизин
335
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра® СолоСтар®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№014329
A10AC
Инсулины и их аналоги средней продолжительности действия
A10AC01
Инсулин человеческий
336
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023709
337
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023708
338
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023707
339
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10мл
РК-ЛС-5№023712
340
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023711
341
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023710
342
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№016309
343
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023715
344
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3мл
РК-ЛС-5№023714
345
A10AC01
Инсулин человеческий
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3мл
РК-ЛС-5№023713
346
A10AC01
Инсулин человеческий
Хумодар Б 100Р
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013135
347
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024414
348
A10AC01
Инсулин человеческий
Протафан® НМ
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025059
A10AD
Инсулины для инъекций и их аналоги средней продолжительности или длительного действия в комбинации с инсулинами короткого действия

327
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® КвикПен™
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021085
328
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121946
A10AB05
Инсулин аспарт
329
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл шприц-ручка
ҚР-ДЗ-5№024782
330
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017119
331
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021556
332
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл
ҚР-ДЗ-5№024396
333
A10AB05
Инсулин аспарт
Рапилин
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ / мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№025968
334
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ / мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025137
A10AB06
Инсулин глулизин
335
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра® СолоСтар®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№014329
A10AC
Орташа ұзақтықта әсер ететін инсулиндер және олардың аналогтары
A10AC01
Адам инсулині
336
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-30/70
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023709
337
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-30/70
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023708
338
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-30/70
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023707
339
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023712
340
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023711
341
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Р
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023710
342
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№016309
343
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Н
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023715
344
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Н
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023714
345
A10AC01
Адам инсулині
Восулин-Н
тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023713
346
A10AC01
Адам инсулині
Хумодар Б 100Р
инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013135
347
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024414
348
A10AC01
Адам инсулині
Протафан® НМ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025059
A10AD
Әсері аз инсулиндермен құрамдас орташа ұзақтықта немесе ұзақ әсер ететін инъекцияларға арналған инсулиндер және олардың аналогтары

A10AD01
Инсулин (человеческий)
349
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№019009
350
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024421
351
A10AD01
Инсулин (человеческий)
Микстард® 30 НМ
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025138
A10AD04
Инсулин лизпро
352
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121947
353
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121957
A10AD05
Инсулин аспарт
354
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017570
355
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024284
A10AD06
Инсулин деглудек и инсулин аспарт
356
A10AD06
Инсулин деглудек и инсулин аспарт
Райзодег® ФлексТач®
раствор для инъекций, 100 ЕД/мл
РК-ЛС-5№020600
A10AE
Инсулины и их аналоги длительного действия
A10AE04
Инсулин гларгин
357
A10AE04
Инсулин гларгин
Туджео СолоСтар®
раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№022125
358
A10AE04
Инсулин гларгин
БАСАЛОГ
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024946
359
A10AE04
Инсулин гларгин
Лантус® СолоСтар®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№014303
360
A10AE04
Инсулин гларгин
Басалог
раствор для подкожных инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023994
361
A10AE04
Инсулин гларгин
Инсулин Гларгин
раствор для подкожного введения 100 МЕ/мл 3мл
РК-ЛС-5№023932
362
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024577
363
A10AE04
Инсулин гларгин
Гларитус
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№025226
364
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар® 300
раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№026223
A10AE05
Инсулин детемир
365
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024772
366
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл в шприц-ручке
РК-ЛС-5№016810
367
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024412
A10AE06
Инсулин деглудек
368
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® ФлексТач®
раствор для инъекции 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№020668
A10AE54
Инсулин гларгин и ликсисенатид
369
A10AE54
Инсулин гларгин и ликсисенатид
Соликва® СолоСтар®
раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл + 50 мкг/мл

A10AD01
Адам (инсулині)
349
A10AD01
Адам (инсулині)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№019009
350
A10AD01
Адам (инсулині)
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024421
351
A10AD01
Инсулин (адам)
Микстард® 30 НМ
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ / мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025138
A10AD04
Инсулин лизпро
352
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121947
353
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121957
A10AD05
Инсулин аспарт
354
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017570
355
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024284
A10AD06
Инсулин деглудек және инсулин аспарт
356
A10AD06
Инсулин деглудек және инсулин аспарт
Райзодег® ФлексТач®
инъекцияға арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл
ҚР-ДЗ-5№020600
A10AE
Ұзақ әсерлі инсулиндер және олардың аналогтары
A10AE04
Инсулин гларгин
357
A10AE04
Инсулин гларгин
Туджео СолоСтар®
инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022125
358
A10AE04
Инсулин гларгин
БАСАЛОГ
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024946
359
A10AE04
Инсулин гларгин
Лантус® СолоСтар®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№014303
360
A10AE04
Инсулин гларгин
Басалог
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023994
361
A10AE04
Инсулин гларгин
Инсулин Гларгин
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023932
362
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024577
363
A10AE04
Инсулин гларгині
Гларитус
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№025226
364
A10AE04
Инсулин гларгин
РинГлар® 300
инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№026223
A10AE05
Инсулин детемир
365
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024772
366
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл-ден шприц-қаламда
ҚР-ДЗ-5№016810
367
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024412
A10AE06
Инсулин деглудек
368
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® ФлексТач®
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№020668
A10AE54
Инсулин гларгин және ликсисенатид
369
A10AE54
Инсулин гларгин және ликсисенатид
Соликва® СолоСтар®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл + 50 мкг/мл

РК-ЛС-5№026535
397
A10BA02
Метформин
Метформин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026536
A10BB
Производные сульфонилмочевины
A10BB01
Глибенкламид
A10BB09
Гликлазид
398
A10BB09
Гликлазид
Гликлада® CP
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№020187
399
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№122156
400
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№022972
401
A10BB09
Гликлазид
ГлиДиа®МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023163
402
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№016493
403
A10BB09
Гликлазид
Гликлада®
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№016085
404
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№003588
405
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№020294
406
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023209
407
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№022970
408
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№018105
409
A10BB09
Гликлазид
Инсутон
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№024990
410
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
ЛП-№000531-ГП-KZ
A10BB12
Глимепирид
411
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-3№020410
412
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-3№020415
413
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014450
414
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 3мг
РК-ЛС-3№020411
415
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№014451
416
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№011904
417
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-3№020412
418
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 6 мг
РК-ЛС-3№020414
419
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 6 мг
РК-ЛС-5№016775
420
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№011051
421
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№011050
422
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№015565
423
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№011049
424
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№020413
425
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023308
426
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№023309
427
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№023310
428
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№023311
A10BD
Комбинации пероральных препаратов, снижающих уровень глюкозы в крови
A10BD02
Метформин и сульфонамиды

ҚР-ДЗ-5№026535
397
A10BA02
Метформин
Метформин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026536
A10BB
Сульфонилмочевина туындылары
A10BB01
Глибенкламид
A10BB09
Гликлазид
398
A10BB09
Гликлазид
Гликлада® CP
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№020187
399
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№122156
400
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022972
401
A10BB09
Гликлазид
ГлиДиа®МВ
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023163
402
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№016493
403
A10BB09
Гликлазид
Гликлада®
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№016085
404
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№003588
405
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020294
406
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023209
407
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022970
408
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018105
409
A10BB09
Гликлазид
Инсутон
босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024990
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 60 мг
ЛП-№000531-ГП-KZ
A10BB12
Глимепирид
411
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-3№020410
412
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-3№020415
413
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014450
414
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 3мг
ҚР-ДЗ-3№020411
415
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№014451
416
A10BB12
Глимепирид
Амарил®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№011904
417
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-3№020412
418
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-3№020414
419
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№016775
420
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№011051
421
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№011050
422
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№015565
423
A10BB12
Глимепирид
Антарис®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№011049
424
A10BB12
Глимепирид
ГЕПИРИД®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№020413
425
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023308
426
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№023309
427
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№023310
428
A10BB12
Глимепирид
Инсуприд
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023311
A10BD
Қандағы глюкоза деңгейін төмендететін ішке қабылдайтын препараттардың комбинациясы
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер

429
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкованс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/5 мг
РК-ЛС-5№018919
430
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Антарис М
таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг/2 мг
РК-ЛС-5№015561
431
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг /5 мг
РК-ЛС-3№022420
432
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой, 500мг/2,5 мг
РК-ЛС-3№022419
433
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Глюкованс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№018918
434
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Би-Акт
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024022
435
A10BD02
Метформин и сульфонамиды
Би-Акт
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№024023
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
436
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500/50 мг
РК-ЛС-5№025857
437
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025858
438
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Ситаглимет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500/50 мг
РК-ЛС-5№025749
439
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Ситаглимет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025750
440
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Ситаглимет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025752
441
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 850 мг/50 мг
РК-ЛС-0№026005
442
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-0№026006
443
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг/50 мг
РК-ЛС-5№026524
444
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№026525
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
445
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№019363
446
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№021444
447
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-0№025942
448
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
РК-ЛС-0№025943
449
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД-М
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№026300
450
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД-М
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг

429
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкованс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№018919
430
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Антарис М
қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/2 мг
ҚР-ДЗ-5№015561
431
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкорон®
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг /5 мг
ҚР-ДЗ-3№022420
432
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкорон®
қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-3№022419
433
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Глюкованс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018918
434
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Би-Акт
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024022
435
A10BD02
Метформин және сульфонамидтер
Би-Акт
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024023
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
436
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50/500 мг
ҚР-ДЗ-5№025857
437
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М 50/1000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025858
438
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Ситаглимет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025749
439
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Ситаглимет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025750
440
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Ситаглимет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025752
441
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№026005
442
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАГЛИН МЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№026006
443
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№026524
444
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
СИТАПРИЛ М
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№026525
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
445
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
Гальвусмет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№019363
446
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
Гальвусмет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№021444
447
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№025942
448
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ТАГЛИН® MET
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-0№025943
449
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД-М
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№026300
450
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД-М
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг

РК-ЛС-5№026319
451
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
АСВИЛДА МЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг/50 мг
РК-ЛС-5№026569
452
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
АСВИЛДА МЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
РК-ЛС-5№026570
453
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг/50 мг
ЛП-№001986-ГП-KZ
454
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг/50 мг
ЛП-№001986-ГП-KZ
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
455
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1000мг/5мг
РК-ЛС-5№023814
456
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1000мг/10мг
РК-ЛС-5№023816
457
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 500 мг/10мг
РК-ЛС-5№023815
A10BD16
Метформин и Канаглифлозин
A10BD20
Метформин и Эмпаглифлозин
A10BF
Ингибиторы альфа глюкозидазы
A10BF01
Акарбоза
A10BG
Тиазолидинедионы
A10BG03
Пиоглитазон
458
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№014175
459
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№014174
A10BH
Ингибиторы дипептидил пептидазы 4 (ДПП-4)
A10BH01
Ситаглиптин
460
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№025584
461
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№025583
462
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№025582
463
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглиптин-Гетц Фарма
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№025354
464
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглиптин-Гетц Фарма
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№025337
465
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАГЛИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-0№026000
466
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025970
467
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025971
468
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025972
469
A10BH01
Ситаглиптин
Иста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№026032
A10BH02
Вилдаглиптин
470
A10BH02
Вилдаглиптин
Гальвус®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№021485
471
A10BH02
Вилдаглиптин
Таглин®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№024850
472
A10BH02
Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№024904
473
A10BH02
Вилдаглиптин
Глипта
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025550
474
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
таблетки, 50 мг

ҚР-ДЗ-5№026319
451
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
АСВИЛДА МЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№026569
452
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
АСВИЛДА МЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№026570
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг/50 мг
ЛП-№001986-ГП-KZ
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг/50 мг
ЛП-№001986-ГП-KZ
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
455
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000мг/5мг
ҚР-ДЗ-5№023814
456
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№023816
457
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№023815
A10BD16
Метформин және Канаглифлозин
A10BD20
Метформин және Эмпаглифлозин
A10BF
Альфа глюкозидаза ингибторлары
A10BF01
Акарбоза
A10BG
Тиазолидинедиондар
A10BG03
Пиоглитазон
458
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№014175
459
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№014174
A10BH
Дипептидил пептидаза 4 (ДПП-4) ингибиторлары
A10BH01
Ситаглиптин
460
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025584
461
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025583
462
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025582
463
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглиптин-Гетц Фарма
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025354
464
A10BH01
Ситаглиптин
Ситаглиптин-Гетц Фарма
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025337
465
A10BH01
Ситаглиптин
СИТАГЛИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-0№026000
466
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025970
467
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025971
468
A10BH01
Ситаглиптин
Метплитин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025972
469
A10BH01
Ситаглиптин
Иста®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026032
A10BH02
Вилдаглиптин
470
A10BH02
Вилдаглиптин
Гальвус®
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021485
471
A10BH02
Вилдаглиптин
Таглин®
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024850
472
A10BH02
Вилдаглиптин
ВИЛГЛАД
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024904
473
A10BH02
Вилдаглиптин
Глипта
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025550
474
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
таблеткалар, 50 мг

РК-ЛС-5№025837
475
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдапрайд 50
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025763
476
A10BH02
Вилдаглиптин
ДАЛМЕВИН
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№025940
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
477
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг
РК-ЛС-5№021176
478
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№021177
A10BH05
Линаглиптин
479
A10BH05
Линаглиптин
ТРАЖЕНТА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018822
480
A10BH05
Линаглиптин
ЛИНАПТИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026002
481
A10BH05
Линаглиптин
Диалин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026457
A10BJ
Аналоги глюкагонподобного пептида -1 (glp-1)
A10BJ01
Эксенатид
482
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон™
порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 2 мг/0,65мл
РК-ЛС-5№023957
483
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон®
суспензия для подкожного введения с пролонгированным высвобождением, 2мг/0,85 мл
РК-ЛС-5№024852
A10BJ02
Лираглутид
484
A10BJ02
Лираглутид
Виктоза®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№017120
485
A10BJ02
Лираглутид
Саксенда®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№025657
A10BJ05
Дулаглутид
486
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
раствор для подкожного введения 0,75 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№022156
487
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
раствор для подкожного введения 1,5 мг/ 0,5 мл
РК-ЛС-5№022157
A10BJ06
Семаглутид
488
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
раствор для подкожного введения, 1,34 мг/мл (шприц-ручка 0.25 мг или 0.5 мг/доза), 1,5 мл
РК-ЛС-5№024745
489
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
раствор для подкожного введения, 1,34 мг/мл (шприц-ручка 1 мг/доза), 3 мл
РК-ЛС-5№024719
A10BK
Натрий-глюкоза сопутствующий ингибитор 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
490
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023472
491
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023471
492
A10BK01
Дапаглифлозин
Дапаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025958
493
A10BK01
Дапаглифлозин
Дапаглисан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025959
494
A10BK01
Дапаглифлозин
ДИАЗАК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№026451
495
A10BK01
Дапаглифлозин
ДИАЗАК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№026450
A10BK02
Канаглифлозин
496
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№021311
497
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№021310
498
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
ЛП-№003925-ГП-KZ
499
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
ЛП-№003925-ГП-KZ

ҚР-ДЗ-5№025837
475
A10BH02
Вилдаглиптин
Вилдапрайд 50
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025763
476
A10BH02
Вилдаглиптин
ДАЛМЕВИН
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025940
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
477
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021176
478
A10BH04
Алоглиптин
Випидия®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021177
A10BH05
Линаглиптин
479
A10BH05
Линаглиптин
ТРАЖЕНТА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018822
480
A10BH05
Линаглиптин
ЛИНАПТИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026002
481
A10BH05
Линаглиптин
Диалин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026457
A10BJ
Глюкагон тәрізді пептид -1 (glp-1) аналогтары
A10BJ01
Эксенатид
482
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон™
әсер етуі ұзаққа созылатын тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 2 мг/0,65мл
ҚР-ДЗ-5№023957
483
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон®
босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия, 2мг/0,85 мл
ҚР-ДЗ-5№024852
A10BJ02
Лираглутид
484
A10BJ02
Лираглутид
Виктоза®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/мл по 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017120
485
A10BJ02
Лираглутид
Саксенда®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№025657
A10BJ05
Дулаглутид
486
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 0,75 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022156
487
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 1,5 мг/ 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022157
A10BJ06
Семаглутид
488
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1,34 мг/мл (шприц-қалам 0.25 мг немесе 0.5 мг/доза), 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024745
489
A10BJ06
Семаглутид
Оземпик®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1,34 мг/мл (шприц-қалам 1 мг/доза), 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024719
A10BK
Натрий-глюкоза тәуелді тежегіш 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
490
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023472
491
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023471
492
A10BK01
Дапаглифлозин
Дапаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025958
493
A10BK01
Дапаглифлозин
Дапаглисан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025959
494
A10BK01
Дапаглифлозин
ДИАЗАК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026451
495
A10BK01
Дапаглифлозин
ДИАЗАК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026450
A10BK02
Канаглифлозин
496
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021311
497
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021310
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ЛП-№003925-ГП-KZ
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ЛП-№003925-ГП-KZ

A10BK03
Эмпаглифлозин
500
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121764
501
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121765
502
A10BK03
Эмпаглифлозин
ЭМПАДИЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026545
503
A10BK03
Эмпаглифлозин
ЭМПАДИЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№026546
A10BX
Прочие гипогликемические препараты
A10BX02
Репаглинид
504
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№018189
505
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№018188
A10BX10
Ликсисенатид
A11
Витамины
A11C
Витамины A и Д и их комбинации
A11CA
Витамин А, простые
A11CA01
Ретинол
506
A11CA01
Ретинол
Ретинола ацетат (витамин А) 33000 МЕ
капсулы 33000 МЕ
РК-ЛС-5№012368
A11CC
Витамин Д и его производные
A11CC01
Эргокальциферол
507
A11CC01
Эргокальциферол
Эргокальциферол (витамин D2)
раствор масляный оральный 0,125% 10 мл
РК-ЛС-5№020293
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
508
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 0,25 мкг
РК-ЛС-5№013326
509
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 0,5 мкг
РК-ЛС-5№013328
510
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 1 мкг
РК-ЛС-5№013329
511
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулы 1 мкг
РК-ЛС-5№025661
512
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулы 0,25 мкг
РК-ЛС-5№025662
A11CC05
Колекальциферол
513
A11CC05
Колекальциферол
Витамин Д3 - Тева
капли для приема внутрь 4000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021181
514
A11CC05
Колекальциферол
Видроп
капли для приема внутрь, 2800 МЕ/мл, 15 мл
РК-ЛС-5№023110
515
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№015670
516
A11CC05
Колекальциферол
Коледан
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024055
517
A11CC05
Колекальциферол
Деавит® Нео
капли для приема внутрь 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024204
518
A11CC05
Колекальциферол
Девит 50 000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50000 МЕ
РК-ЛС-5№023446
519
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025002
520
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№026189
521
A11CC05
Колекальциферол
Д-Вит Ламира
капли для приема внутрь 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№026224
522
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим Оил
капли для приема внутрь масляные 15000 МЕ/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№026181
A11D
Витамин B1 и его комбинация с витаминами B6 и B12
A11DA
Витамин B1
A11DA01
Тиамин
523
A11DA01
Тиамин
Тиамина хлорид-Дарница (Витамин В1 - Дарница)
раствор для инъекций 5% 1мл
РК-ЛС-5№008761
524
A11DA01
Тиамин
Тиамина гидрохлорид

A10BK03
Эмпаглифлозин
500
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121764
501
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121765
502
A10BK03
Эмпаглифлозин
ЭМПАДИЛ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026545
503
A10BK03
Эмпаглифлозин
ЭМПАДИЛ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026546
A10BX
Басқа гипогликемиялық препараттар
A10BX02
Репаглинид
504
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№018189
505
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№018188
A10BX10
Ликсисенатид
A11
Дәрумендер
A11C
A және Д дәрумендері және олардың құрамдасы
A11CA
Витамин А, қарапайым
A11CA01
Ретинол
506
A11CA01
Ретинол
Ретинол ацетаты (А дәрумені) 33000 МЕ
капсулалар 33000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012368
A11CC
Д дәрумені және оның туындылары
A11CC01
Эргокальциферол
507
A11CC01
Эргокальциферол
Эргокальциферол (D 2 дәрумені)
ішке қолдануға арналған майлы ерітінді 0,125% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020293
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
508
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 0,25 мкг
ҚР-ДЗ-5№013326
509
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 0,5 мкг
ҚР-ДЗ-5№013328
510
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 1 мкг
ҚР-ДЗ-5№013329
511
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулалар 1 мкг
ҚР-ДЗ-5№025661
512
A11CC03
Альфакальцидол
Альфадол
капсулалар 0,25 мкг
ҚР-ДЗ-5№025662
A11CC05
Колекальциферол
513
A11CC05
Колекальциферол
Витамин Д3 - Тева
ішуге арналған тамшылар 4000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021181
514
A11CC05
Колекальциферол
Видроп
ішуге арналған тамшылар, 2800 ХБ/мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023110
515
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015670
516
A11CC05
Колекальциферол
Коледан
ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024055
517
A11CC05
Колекальциферол
Деавит® Нео
ішуге арналған тамшылар 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024204
518
A11CC05
Колекальциферол
Девит 50 000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023446
519
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025002
520
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим витамин Д3
ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026189
521
A11CC05
Колекальциферол
Д-Вит Ламира
ішуге арналған тамшылар 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026224
522
A11CC05
Колекальциферол
АкваДетрим Оил
ішуге арналған тамшылар майлы 15000 ХБ/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026181
A11D
B1 дәрумені және оның В6 және В12 дәрумендерімен құрамдасторы
A11DA
B1 дәрумені
A11DA01
Тиамин
523
A11DA01
Тиамин
Тиамин хлориді-Дарница (В1 дәрумені - Дарница)
инъекцияға арналған ерітінді 5% 1мл
ҚР-ДЗ-5№008761
524
A11DA01
Тиамин
Тиамин гидрохлориді

раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015490
525
A11DA01
Тиамин
Тиамин
раствор для внутримышечного введения 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019658
A11G
Аскорбиновая кислота (включая комбинации с другими препаратами)
A11GA
Аскорбиновая кислота в чистом виде
A11GA01
Аскорбиновая кислота
526
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012925
527
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№012925
528
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004333
529
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№004333
530
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота (витамин С)
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№010541
531
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций, 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022479
532
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022472
533
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5% 2 мл
РК-ЛС-5№010027
534
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл 2мл
РК-ЛС-5№022480
535
A11GA01
Аскорбиновая кислота
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
таблетки жевательные 500 мг
РК-ЛС-5№018434
536
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
драже 50 мг
РК-ЛС-5№018616
537
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018334
538
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота с сахаром
таблетки 0.025 г
РК-ЛС-5№017421
539
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций, 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№025161
540
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Витамин С 500
таблетки жевательные с апельсиновым вкусом, 500 мг
РК-ЛС-5№025553
541
A11GA01
Аскорбиновая кислота
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№025872
542
A11GA01
Аскорбиновая кислота
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№025871
543
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота (витамин С)
раствор для инъекций 5%, 2мл
РК-ЛС-0№026365
A11H
Прочие витамины
A11HA
Прочие простые витамины
A11HA02
Пиридоксин
544
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 50мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№014782
545
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид (Витамин В6)
раствор для инъекции 5%, 1 мл
РК-ЛС-5№014278
546
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 50мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№025533
547
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид (Витамин В6)

инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015490
525
A11DA01
Тиамин
Тиамин
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019658
A11G
Аскорбин қышқылы (басқа препараттармен біріктірілімдерін қоса)
A11GA
Аскорбин қышқылы таза түрінде
A11GA01
Аскорбин қышқылы
526
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012925
527
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012925
528
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Цевикап
ішуге арналған тамшыдәрі 100 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004333
529
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Цевикап
ішуге арналған тамшыдәрі 100 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№004333
530
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010541
531
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022479
532
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50мг/мл2 мл
ҚР-ДЗ-5№022472
533
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5%2 мл
ҚР-ДЗ-5№010027
534
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022480
535
A11GA01
Аскорбин қышқылы
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
шайнайтын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018434
536
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
драже 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018616
537
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018334
538
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы қантпен
таблеткалар 0.025 г
ҚР-ДЗ-5№017421
539
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025161
540
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Витамин С 500
апельсин дәмі бар шайнайтын таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025553
541
A11GA01
Аскорбин қышқылы
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025872
542
A11GA01
Аскорбин қышқылы
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025871
543
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 5%, 2мл
ҚР-ДЗ-0№026365
A11H
Басқа дәрумендер
A11HA
Басқа қарапайым дәрумендер
A11HA02
Пиридоксин
544
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 50мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014782
545
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді (В6 дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014278
546
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 50мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025533
547
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді (В6 дәрумені)

раствор для инъекции 5%, 1 мл
РК-ЛС-0№026292
A11HA03
Токоферол
548
A11HA03
Токоферол
a-токоферола ацетат (Витамин Е)
капсулы 100 МЕ
РК-ЛС-5№012226
549
A11HA03
Токоферол
Витамин Е Санофи
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№011328
550
A11HA03
Токоферол
Витамин Е Санофи
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№011329
551
A11HA03
Токоферол
Витамин Е
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№019206
552
A11HA03
Токоферол
Витамин Е
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№019207
553
A11HA03
Токоферол
НАТ- Е 400™
капсулы 400 МЕ
РК-ЛС-5№012846
A12
Минеральные добавки
A12A
Препараты кальция
A12AA
Препараты кальция
A12AA03
Кальция глюконат
554
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№010253
555
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№010252
556
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№011972
557
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№020953
558
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Дарница (стабилизированный)
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№000827
559
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
раствор для инъекций 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024581
560
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
раствор для инъекций 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024581
561
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№024906
A12AX
Препараты кальция в комбинации с другими препаратами
A14
Анаболические препараты для системного применения
A14A
Анаболические стероидные препараты
A14AB
Производные эстрена
A14AB01
Нандролон
A16
Другие препараты для лечения заболеваний желудочно - кишечного тракта и нарушений обмена веществ
A16A
Другие препараты для лечения заболеваний желудочно - кишечного тракта и нарушений обмена веществ
A16AA
Аминокислоты и их производные
A16AA01
Левокарнитин
562
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл 10 мл
РК-ЛС-5№018078
563
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
раствор для внутривенного введения 200 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121708
564
A16AA01
Левокарнитин
Картан
раствор для внутривенного введения 1 г/5мл
РК-ЛС-5№004457
565
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
оральный раствор 100 мг/1 мл 10 мл
РК-ЛС-5№121823
566
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для приема внутрь, 2 г/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023481
567
A16AA01
Левокарнитин
Картан
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№004400
568
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для внутривенного введения 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№022362
569
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для приема внутрь, 1 г/10 мл, 10 мл

инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-0№026292
A11HA03
Токоферол
548
A11HA03
Токоферол
a-токоферол ацетаты (Е дәрумені)
капсулалар 100 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012226
549
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені Санофи
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011328
550
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені Санофи
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№011329
551
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019206
552
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019207
553
A11HA03
Токоферол
НАТ- Е 400™
капсулалар 400 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012846
A12
Минералды қоспалар
A12A
Кальций препараттары
A12AA
Кальций препараттары
A12AA03
Кальций глюконаты
554
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010253
555
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010252
556
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011972
557
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020953
558
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000827
559
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024581
560
A12AA03
Кальция глюконат
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024581
561
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024906
A12AX
Басқа препараттармен біріктірілімдегі кальций препараттары
A14
Жүйелі қолдануға арналған анаболикалық препараттар
A14A
Анаболикалық стероидты препараттар
A14AB
Эстрен туындылары
A14AB01
Нандролон
A16
Асқазан-ішек жолының аурулары мен зат алмасу бұзылыстарын емдеуге арналған басқа да препараттар
A16A
Асқазан-ішек жолдарының аурулары мен метаболикалық бұзылуларды емдеуге арналған басқа препараттар
A16AA
Амин қышқылдары мен олардың туындылары
A16AA01
Левокарнитин
562
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018078
563
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121708
564
A16AA01
Левокарнитин
Картан
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 г/5мл
ҚР-ДЗ-5№004457
565
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
ішілетін ерітінді 100 мг/1 мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121823
566
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
ішуге арналған ерітінді, 2 г/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023481
567
A16AA01
Левокарнитин
Картан
ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№004400
568
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022362
569
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
ішуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл, 10 мл

РК-ЛС-5№023480
570
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
раствор для инъекций 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№018079
571
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
раствор для инъекций 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№022315
572
A16AA01
Левокарнитин
Элькар
оральный раствор 300 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№020902
573
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№023420
574
A16AA01
Левокарнитин
Интелекта
раствор для инъекций 1.0 г/5 мл
РК-ЛС-5№021378
575
A16AA01
Левокарнитин
Лекарнитин
раствор для внутривенного введения 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№025961
576
A16AA01
Левокарнитин
Вокартин®
раствор для инъекций 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№026554
A16AA07
Метрелептин
орфанный
A16AB
Ферментные препараты
A16AB02
Имиглюцераза
орфанный
577
A16AB02
Имиглюцераза
Глюцеразим
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД
РК-ЛС-5№024591
A16AB03
Агалсидаза альфа
орфанный
578
A16AB03
Агалсидаза альфа
Реплагал
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023493
A16AB04
Агалсидаза бета
орфанный
579
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий по 35 мг
РК-ЛС-5№016681
580
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 5 мг
РК-ЛС-5№016680
A16AB05
Ларонидаза
орфанный
581
A16AB05
Ларонидаза
Альдуразим®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 ЕД/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№016685
A16AB07
Алглюкозидаза
орфанный
582
A16AB07
Алглюкозидаза
Майозайм
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
орфанный
A16AB08
Галсульфаза
орфанный
583
A16AB08
Галсульфаза
Наглазим
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№020729
A16AB09
Идурсульфаза
орфанный
584
A16AB09
Идурсульфаза
Элапраза®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022911
A16AB10
Велаглюцераза альфа
орфанный
585
A16AB10
Велаглюцераза альфа
ВПРИВ
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 400 ЕД
РК-ЛС-5№024128
A16AB11
Талиглюцераза альфа
орфанный
A16AB12
Элосульфаза альфа
орфанный
586
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024088
A16AB16
Идурсульфаза бета
587
A16AB16
Идурсульфаза бета
Хантераза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3мл
РК-ЛС-5№023725
A16AX
Прочие препараты для лечения заболеваний ЖКТ и обмена веществ
A16AX04
Нитизинон
орфанный
588
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024354
589
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024355
A16AX07
Сапроптерин
орфанный
590
A16AX07
Сапроптерин
Куван®
таблетки растворимые 100 мг

ҚР-ДЗ-5№023480
570
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
инъекцияға арналған ерітінді,1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018079
571
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
инъекцияға арналған ерітінді 1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022315
572
A16AA01
Левокарнитин
Элькар
ішілетін ерітінді 300 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020902
573
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№023420
574
A16AA01
Левокарнитин
Интелекта
инъекцияға арналған ерітінді 1.0 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021378
575
A16AA01
Левокарнитин
Лекарнитин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025961
576
A16AA01
Левокарнитин
Вокартин®
инъекцияға арналған ерітінді 1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№026554
A16AA07
Метрелептин
орфандық
A16AB
Ферментті препараттар
A16AB02
Имиглюцераза
орфандық
577
A16AB02
Имиглюцераза
Глюцеразим
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024591
A16AB03
Агалсидаза альфа
орфандық
578
A16AB03
Агалсидаза альфа
Реплагал
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023493
A16AB04
Агалсидаза бета
орфандық
579
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат 35 мг шыны құтыда
ҚР-ДЗ-5№016681
580
A16AB04
Агалсидаза бета
Фабразим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016680
A16AB05
Ларонидаза
орфандық
581
A16AB05
Ларонидаза
Альдуразим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 ӘБ/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016685
A16AB07
Алглюкозидаза
орфандық
582
A16AB07
Алглюкозидаза
Майозайм
инфузия үшін концентрат және ерітінді дайындауға арналған арналған ұнтақ 50 мг
орфандық
A16AB08
Галсульфаза
орфандық
583
A16AB08
Галсульфаза
Наглазим
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020729
A16AB09
Идурсульфаза
орфандық
584
A16AB09
Идурсульфаза
Элапраза®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№022911
A16AB10
Велаглюцераза альфа
орфандық
585
A16AB10
Велаглюцераза альфа
ВПРИВ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024128
A16AB11
Талиглюцераза альфа
орфандық
A16AB12
Элосульфаза альфа
орфандық
586
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024088
A16AB16
Идурсульфаза бета
587
A16AB16
Идурсульфаза бета
Хантераза
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023725
A16AX
Асқазан-ішек жолдары мен метаболизм ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
A16AX04
Нитизинон
орфандық
588
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024354
589
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024355
A16AX07
Сапроптерин
орфандық
590
A16AX07
Сапроптерин
Куван®
еритін таблеткалар 100 мг

РК-ЛС-5№019261
A16AX12
Триентин
591
A16AX12
Триентин
Новилс
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№025020
592
A16AX12
Триентин
Синтерсеп
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№025343
B
Кроветворение и кровь
B01
Антикоагулянты
B01A
Антикоагулянты
B01AA
Антагонисты витамина K
B01AA03
Варфарин
593
B01AA03
Варфарин
Варфарин ШТАДА
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018721
594
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010198
595
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№010197
596
B01AA03
Варфарин
Варфарин
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№023563
597
B01AA03
Варфарин
Варфалан
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№025055
B01AB
Гепарин и его производные
B01AB01
Гепарин натрия
598
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 ЕД/мл 5 мл
РК-ЛС-5№016565
599
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№016565
600
B01AB01
Гепарин натрия
Гепасан®
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-3№021501
601
B01AB01
Гепарин натрия
ГЕПАРИН - ИНДАР
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121907
B01AB02
Антитромбин III
602
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 МЕ
РК-ЛС-5№014215
603
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1000 МЕ
РК-ЛС-5№014216
B01AB05
Эноксапарин натрия
604
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 8000 анти-Ха МЕ/0,8 мл
РК-ЛС-5№012230
605
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 6000 анти-Ха МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№012229
606
B01AB05
Эноксапарин натрия
Катенокс
раствор для инъекций 4000 анти-Ха/0,4 мл по 0,4 мл в шприце
РК-ЛС-5№021376
607
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 4000 анти-Ха МЕ/0,4 мл
РК-ЛС-5№012228
608
B01AB05
Эноксапарин натрия
Катенокс
раствор для инъекций 2000 анти-Ха МЕ/0,2 мл
РК-ЛС-5№021375
609
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 2000 МЕ (20 мг)/0,2 мл
РК-ЛС-5№025631
610
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 4000 МЕ (40 мг)/0,4 мл
РК-ЛС-5№025630
611
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 6000 МЕ (60 мг)/0,6 мл
РК-ЛС-5№025629
612
B01AB05
Эноксапарин натрия
КЛОТЕКС
раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах, 8000 МЕ (80 мг)/0,8 мл
РК-ЛС-5№025628
613
B01AB05
Эноксапарин натрия
Энокс
раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах 8000 анти-Ха МЕ/0.8 мл

ҚР-ДЗ-5№019261
A16AX12
Триентин
591
A16AX12
Триентин
Новилс
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025020
592
A16AX12
Триентин
Синтерсеп
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025343
B
Қантүзілім және қан
B01
Антикоагулянттар
B01A
Антикоагулянттар
B01AA
K дәруменінің антагонисттері
B01AA03
Варфарин
593
B01AA03
Варфарин
Варфарин ШТАДА
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018721
594
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010198
595
B01AA03
Варфарин
ВАРФАРЕКС®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№010197
596
B01AA03
Варфарин
Варфарин
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023563
597
B01AA03
Варфарин
Варфалан
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025055
B01AB
Гепарин және оның туындылары
B01AB01
Натрий гепарині
598
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ӘБ/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016565
599
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016565
600
B01AB01
Натрий гепарині
Гепасан®
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-3№021501
601
B01AB01
Натрий гепарині
ГЕПАРИН - ИНДАР
инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121907
B01AB02
Антитромбин III
602
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
еріткіші бар көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітіндіге арналған лиофилденген ұнтақ (инъекцияға арналған су), 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014215
603
B01AB02
Антитромбин III
Атенатив
еріткіші бар көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітіндіге арналған лиофилденген ұнтақ (инъекцияға арналған су), 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014216
B01AB05
Натрий эноксапарині
604
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
инъекцияға арналған ерітінді шприцтерде 8000 анти-Ха ХБ/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№012230
605
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
инъекцияға арналған ерітінді вшприцтерде 6000 анти-Ха ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№012229
606
B01AB05
Натрий эноксапарині
Катенокс
инъекцияға арналған ерітінді 4000 анти-Ха/0,4 мл, 0,4 мл-ден шприцтерде
ҚР-ДЗ-5№021376
607
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
инъекцияға арналған ерітінді шприцтерде 4000 анти-Ха ХБ/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№012228
608
B01AB05
Натрий эноксапарині
Катенокс
инъекцияға арналған ерітінді 2000 анти-Ха ХБ/0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№021375
609
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 2000 ХБ (20 мг)/0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№025631
610
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 4000 ХБ (40 мг)/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№025630
611
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 6000 ХБ (60 мг)/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№025629
612
B01AB05
Натрий эноксапарині
КЛОТЕКС
алдын ала шприцте толтырылған инъекцияға арналған ерітінді, 8000 ХБ (80 мг)/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№025628
613
B01AB05
Натрий эноксапарині
Энокс
инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде, 8000 анти-Ха ХБ/0.8 мл

РК-ЛС-5№026124
614
B01AB05
Эноксапарин натрия
Энокс
раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах 6000 анти-Ха МЕ/0.6 мл
РК-ЛС-5№026125
615
B01AB05
Эноксапарин натрия
Энокс
раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах 4000 анти-Ха МЕ/0.4 мл
РК-ЛС-5№026126
616
B01AB05
Эноксапарин натрия
Фленокс®
раствор для инъекций, 2000 МЕ (20 мг)/0,2 мл
РК-ЛС-5№026621
617
B01AB05
Эноксапарин натрия
Фленокс®
раствор для инъекций, 4000 МЕ (40 мг)/0,4 мл
РК-ЛС-5№026622
618
B01AB05
Эноксапарин натрия
Фленокс®
раствор для инъекций, 6000 МЕ (60 мг)/0,6 мл
РК-ЛС-5№026623
619
B01AB05
Эноксапарин натрия
Фленокс®
раствор для инъекций, 8000 МЕ (80 мг)/0,8 мл
РК-ЛС-5№026624
B01AB06
Надропарин
620
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций 3800 МЕ анти-Ха/0,4мл
РК-ЛС-5№004639
621
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций, 7600 ME анти-Ха/0,8 мл
РК-ЛС-5№013682
622
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций 5700 МЕ анти-Ха/0,6мл
РК-ЛС-5№013681
623
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
раствор для инъекций 2850 МЕ анти-Ха/0,3мл
РК-ЛС-5№013680
624
B01AB06
Надропарин
Надропарин кальция
раствор для инъекций 2850 МЕ анти-Ха/0,3мл
РК-ЛС-5№026161
625
B01AB06
Надропарин
Надропарин кальция
раствор для инъекций 3800 МЕ анти-Ха/0,4 мл
РК-ЛС-5№026162
626
B01AB06
Надропарин
Надропарин кальция
раствор для инъекций 5700 МЕ анти-Ха/0,6 мл
РК-ЛС-5№026163
627
B01AB06
Надропарин
Надропарин кальция
раствор для инъекций 7600 МЕ анти-Ха/0,8 мл
РК-ЛС-5№026164
B01AB11
Сулодексид
628
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
капсулы 250 ЛЕ
РК-ЛС-5№003681
629
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
раствор для инъекций 600 ЛЕ/2 мл
РК-ЛС-5№003682
B01AC
Ингибиторы агрегации тромбоцитов (исключая гепарин)
B01AC04
Клопидогрел
630
B01AC04
Клопидогрел
Карум-сановель
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№015673
631
B01AC04
Клопидогрел
Плавикс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№011057
632
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№018917
633
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№018916
634
B01AC04
Клопидогрел
Кворекс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№018891
635
B01AC04
Клопидогрел
Тромборель
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№019270
636
B01AC04
Клопидогрел
Лопигрол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№023162
637
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№121730
638
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель - Тева
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг

ҚР-ДЗ-5№026124
614
B01AB05
Натрий эноксапарині
Энокс
инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде, 6000 анти-Ха ХБ/0.6 мл
ҚР-ДЗ-5№026125
615
B01AB05
Натрий эноксапарині
Энокс
инъекцияға арналған ерітінді бір дозалы алдын ала толтырылған шприцтерде, 4000 анти-Ха ХБ/0.4 мл
ҚР-ДЗ-5№026126
616
B01AB05
Натрий эноксапарині
Фленокс®
инъекцияға арналған ерітінді, 2000 ХБ (20 мг)/0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№026621
617
B01AB05
Натрий эноксапарині
Фленокс®
инъекцияға арналған ерітінді, 4000 ХБ (40 мг)/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№026622
618
B01AB05
Натрий эноксапарині
Фленокс®
инъекцияға арналған ерітінді, 6000 ХБ (60 мг)/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№026623
619
B01AB05
Натрий эноксапарині
Фленокс®
инъекцияға арналған ерітінді, 8000 ХБ (80 мг)/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№026624
B01AB06
Надропарин
620
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді 3800 ХБ анти-Ха/0,4мл
ҚР-ДЗ-5№004639
621
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді, 7600 ХБ анти-Ха/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№013682
622
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді 5700 ХБ анти-Ха/0,6мл
ҚР-ДЗ-5№013681
623
B01AB06
Надропарин
Фраксипарин
инъекцияға арналған ерітінді 2850 ХБ анти-Ха/0,3мл
ҚР-ДЗ-5№013680
624
B01AB06
Надропарин
Кальций надропарині
инъекцияға арналған ерітінді 2850 ХБ анти-Ха/0,3мл
ҚР-ДЗ-5№026161
625
B01AB06
Надропарин
Кальций надропарині
инъекцияға арналған ерітінді 3800 ХБ анти-Ха/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№026162
626
B01AB06
Надропарин
Кальций надропарині
инъекцияға арналған ерітінді 5700 ХБ анти-Ха/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№026163
627
B01AB06
Надропарин
Кальций надропарині
инъекцияға арналған ерітінді 7600 ХБ анти-Ха/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№026164
B01AB11
Сулодексид
628
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
капсулалар 250 ЛБ
ҚР-ДЗ-5№003681
629
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
инъекцияға арналған ерітінді 600 ЛБ/2 мл
ҚР-ДЗ-5№003682
B01AC
Тромбоциттер агрегациясының ингибиторлары (гепаринді қоспағанда)
B01AC04
Клопидогрел
630
B01AC04
Клопидогрел
Карум-сановель
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015673
631
B01AC04
Клопидогрел
Плавикс®
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011057
632
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018917
633
B01AC04
Клопидогрел
КЛОВИКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№018916
634
B01AC04
Клопидогрел
Кворекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№018891
635
B01AC04
Клопидогрел
Тромборель
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№019270
636
B01AC04
Клопидогрел
Лопигрол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023162
637
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№121730
638
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель - Тева
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг

РК-ЛС-5№017653
639
B01AC04
Клопидогрел
КЛОПИ-75
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№022790
640
B01AC04
Клопидогрел
Зилт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№023109
641
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-0№025743
642
B01AC04
Клопидогрел
Кворекс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№026589
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
643
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардиомагнил®STADA
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№020820
644
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной 100 мг
РК-ЛС-5№020386
645
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардиомагнил®STADA
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№020821
646
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Аспирин® кардио
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№013405
647
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Аспирин® кардио
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013404
648
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АС-тромбин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№010463
649
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015841
650
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг
РК-ЛС-0№025367
651
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-0№025290
652
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№015840
653
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-0№025368
654
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№019017
655
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020385
656
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол Neo
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№024261
657
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Магникор форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№025913
658
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Магникор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№025914
659
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол Neo
таблетки кишечнорастворимые, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№026360
660
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-0№026559
B01AC07
Дипиридамол
661
B01AC07
Дипиридамол
Курантил®N 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг

ҚР-ДЗ-5№017653
639
B01AC04
Клопидогрел
КЛОПИ-75
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022790
640
B01AC04
Клопидогрел
Зилт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023109
641
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрель Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-0№025743
642
B01AC04
Клопидогрел
Кворекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№026589
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
643
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардиомагнил®STADA
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020820
644
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020386
645
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардиомагнил®STADA
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020821
646
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Аспирин® кардио
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013405
647
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Аспирин® кардио
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013404
648
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АС-тромбин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010463
649
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015841
650
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-0№025367
651
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-0№025290
652
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015840
653
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-0№025368
654
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№019017
655
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020385
656
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол Neo
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024261
657
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Магникор форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025913
658
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Магникор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025914
659
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол Neo
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№026360
660
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-0№026559
B01AC07
Дипиридамол
661
B01AC07
Дипиридамол
Курантил®N 25
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг

РК-ЛС-5№011977
B01AC11
Илопрост
орфанный
662
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№020401
663
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020401
664
B01AC11
Илопрост
ВЕБУЛИС-ДЕВА
раствор для ингаляций, 10 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025171
665
B01AC11
Илопрост
Вазофлекс
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№026282
B01AC17
Тирофибан
666
B01AC17
Тирофибан
ТИРОФАН
концентрат для приготовления раствора для инфузий 12,5 мг/50 мл
РК-ЛС-5№024398
B01AC22
Празугрел
B01AC23
Цилостазол
667
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№121893
668
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№121894
669
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022948
670
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022949
671
B01AC23
Цилостазол
ЦЕРРЕПАРИН
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№024573
B01AC24
Тикагрелор
672
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№018487
673
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023335
674
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№024592
675
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№024593
676
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№025626
677
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№025627
678
B01AC24
Тикагрелор
ТИГЕНА 90
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№026128
B01AC27
Селексипаг
орфанный
679
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мкг
РК-ЛС-5№024600
680
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
РК-ЛС-5№024599
681
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мкг
РК-ЛС-5№024598
682
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мкг
РК-ЛС-5№024597
683
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мкг
РК-ЛС-5№024596
684
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1400 мкг
РК-ЛС-5№024602
685
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1200 мкг
РК-ЛС-5№024603
686
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1600 мкг
РК-ЛС-5№024601
687
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мкг
РК-ЛС-5№026526
688
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
РК-ЛС-5№026527
689
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мкг
РК-ЛС-5№026528
690
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мкг

ҚР-ДЗ-5№011977
B01AC11
Илопрост
орфандық
662
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№020401
663
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020401
664
B01AC11
Илопрост
ВЕБУЛИС-ДЕВА
ингаляцияға арналған ерітінді, 10 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025171
665
B01AC11
Илопрост
Вазофлекс
ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№026282
B01AC17
Тирофибан
666
B01AC17
Тирофибан
ТИРОФАН
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 12,5 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№024398
B01AC22
Празугрел
B01AC23
Цилостазол
667
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121893
668
B01AC23
Цилостазол
Круровит®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121894
669
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022948
670
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022949
671
B01AC23
Цилостазол
ЦЕРРЕПАРИН
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024573
B01AC24
Тикагрелор
672
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№018487
673
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023335
674
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№024592
675
B01AC24
Тикагрелор
Тривентин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024593
676
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№025626
677
B01AC24
Тикагрелор
Тикагрелор NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№025627
678
B01AC24
Тикагрелор
ТИГЕНА 90
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 90 мг
ҚР-ДЗ-5№026128
B01AC27
Селексипаг
орфандық
679
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№024600
680
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
ҚР-ДЗ-5№024599
681
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мкг
ҚР-ДЗ-5№024598
682
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мкг
ҚР-ДЗ-5№024597
683
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мкг
ҚР-ДЗ-5№024596
684
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1400 мкг
ҚР-ДЗ-5№024602
685
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1200 мкг
ҚР-ДЗ-5№024603
686
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1600 мкг
ҚР-ДЗ-5№024601
687
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№026526
688
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
ҚР-ДЗ-5№026527
689
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мкг
ҚР-ДЗ-5№026528
690
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мкг

РК-ЛС-5№026529
691
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мкг
РК-ЛС-5№026530
692
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1200 мкг
РК-ЛС-5№026531
693
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1400 мкг
РК-ЛС-5№026532
694
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1600 мкг
РК-ЛС-5№026533
B01AD
Ферментные препараты
B01AD01
Стрептокиназа
B01AD02
Алтеплаза
695
B01AD02
Алтеплаза
Актилизе®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 50 мг
РК-ЛС-5№013222
696
B01AD02
Алтеплаза
Ревекард®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг
РК-ЛС-5№024126
B01AD04
Урокиназа
B01AE
Прямые ингибиторы тромбина
B01AE06
Бивалирудин
B01AE07
Дабигатран этексилат
697
B01AE07
Дабигатран этексилат
Прадакса®
капсулы 110 мг
РК-ЛС-5№018956
698
B01AE07
Дабигатран этексилат
Прадакса®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№014829
699
B01AE07
Дабигатран этексилат
Прадакса®
капсулы 150мг
РК-ЛС-5№018979
700
B01AE07
Дабигатран этексилат
ДАБИКАРД
Капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№026286
701
B01AE07
Дабигатран этексилат
ДАБИКАРД
Капсулы 110 мг
РК-ЛС-5№026285
702
B01AE07
Дабигатран этексилат
ДАБИКАРД
Капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№026284
B01AF
Прямые ингибиторы фактора XA
B01AF01
Ривароксабан
703
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014326
704
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг
РК-ЛС-5№019005
705
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019006
706
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020533
707
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20мг
РК-ЛС-5№024661
708
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
РК-ЛС-5№024662
709
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024663
710
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№024774
711
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024775
712
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
РК-ЛС-5№024776
713
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20мг
РК-ЛС-5№024777
714
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№024809
715
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг

ҚР-ДЗ-5№026529
691
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мкг
ҚР-ДЗ-5№026530
692
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1200 мкг
ҚР-ДЗ-5№026531
693
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1400 мкг
ҚР-ДЗ-5№026532
694
B01AC27
Селексипаг
Апбрави®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1600 мкг
ҚР-ДЗ-5№026533
B01AD
Ферментті препараттар
B01AD01
Стрептокиназа
B01AD02
Алтеплаза
695
B01AD02
Алтеплаза
Актилизе®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013222
696
B01AD02
Алтеплаза
Ревекард®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024126
B01AD04
Урокиназа
B01AE
Тромбиннің тікелей ингибиторлары
B01AE06
Бивалирудин
B01AE07
Дабигатран этексилаты
697
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 110 мг
ҚР-ДЗ-5№018956
698
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№014829
699
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 150мг
ҚР-ДЗ-5№018979
700
B01AE07
Дабигатрана этексилат
ДАБИКАРД
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№026286
701
B01AE07
Дабигатрана этексилат
ДАБИКАРД
капсулалар 110 мг
ҚР-ДЗ-5№026285
702
B01AE07
Дабигатрана этексилат
ДАБИКАРД
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№026284
B01AF
ХА факторының тікелей ингибиторлары
B01AF01
Ривароксабан
703
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014326
704
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019005
705
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019006
706
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020533
707
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20мг
ҚР-ДЗ-5№024661
708
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024662
709
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024663
710
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024774
711
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024775
712
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024776
713
B01AF01
Ривароксабан
Ривоксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20мг
ҚР-ДЗ-5№024777
714
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024809
715
B01AF01
Ривароксабан
Ассубекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг

РК-ЛС-5№026370
744
B01AF01
Ривароксабан
Ривабан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026371
745
B01AF01
Ривароксабан
Ривабан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№026373
746
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026425
747
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026426
748
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг
РК-ЛС-5№026427
749
B01AF01
Ривароксабан
РИВАТОП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026547
750
B01AF01
Ривароксабан
РИВАТОП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг
РК-ЛС-5№026548
751
B01AF01
Ривароксабан
РИВАТОП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026549
B01AF02
Апиксабан
752
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020719
753
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020720
754
B01AF02
Апиксабан
Полапикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№025185
755
B01AF02
Апиксабан
Полапикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025184
756
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025513
757
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-5№025514
758
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№026048
759
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-5№026055
760
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-0№026171
761
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-0№026172
762
B01AF02
Апиксабан
Пиксабара
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№026440
763
B01AF02
Апиксабан
Пиксабара
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026438
B01AF03
Эдоксабан
764
B01AF03
Эдоксабан
Ликсиана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15мг, 30мг, 60мг
ЕАС ЛС №000022-РГ-KZ
B01AX
Прочие антикоагулянты
B01AX05
Фондапаринукс натрия
765
B01AX05
Фондапаринукс натрия
Арикстра
раствор для подкожного и внутривенного введения в предварительно наполненных шприцах 2,5 мг/0,5 мл, 0,5мл
РК-ЛС-5№010383
B02
Гемостатические препараты
B02A
Ингибиторы фибринолиза
B02AA
Аминокислоты
B02AA01
Аминокапроновая кислота
766
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий 5% 100 мл
РК-ЛС-5№010484
767
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий5% 100 мл
РК-ЛС-5№011982
768
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Кислота аминокапроновая-Дарница
раствор для инфузий5% 100 мл

ҚР-ДЗ-5№026370
744
B01AF01
Ривароксабан
Ривабан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026371
745
B01AF01
Ривароксабан
Ривабан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026373
746
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026425
747
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026426
748
B01AF01
Ривароксабан
Ривароксабан-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№026427
749
B01AF01
Ривароксабан
РИВАТОП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026547
750
B01AF01
Ривароксабан
РИВАТОП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№026548
751
B01AF01
Ривароксабан
РИВАТОП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026549
B01AF02
Апиксабан
752
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020719
753
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020720
754
B01AF02
Апиксабан
Полапикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025185
755
B01AF02
Апиксабан
Полапикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025184
756
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025513
757
B01AF02
Апиксабан
Апиксабан NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025514
758
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026048
759
B01AF02
Апиксабан
АПИКСАБЕСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026055
760
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-0№026171
761
B01AF02
Апиксабан
Апиксар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-0№026172
762
B01AF02
Апиксабан
Пиксабара
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026440
763
B01AF02
Апиксабан
Пиксабара
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026438
B01AF03
Эдоксабан
764
B01AF03
Эдоксабан
Ликсиана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15мг, 30мг, 60мг
ЕАС ДЗ №000022-РГ-KZ
B01AX
Өзге антикоагулянттар
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
765
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
Арикстра
алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған 2,5 мг/0,5 мл, 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№010383
B02
Гемостатикалық препараттар
B02A
Фибринолиз ингибиторлары
B02AA
Амин қышқылдары
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
766
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010484
767
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011982
768
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы-Дарница
инфузияға арналған ерітінді5% 100 мл

РК-ЛС-5№023891
B02AA02
Транексамовая кислота
769
B02AA02
Транексамовая кислота
Тугина
раствор для инъекций 100мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№121933
770
B02AA02
Транексамовая кислота
Сангера
раствор для инъекций 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№023634
771
B02AA02
Транексамовая кислота
Сангера
раствор для инъекций 100 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№023634
772
B02AA02
Транексамовая кислота
Трамин
раствор для инъекций 500 мг/5 мл 5 мл
РК-ЛС-5№013143
773
B02AA02
Транексамовая кислота
Транекс
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022828
774
B02AA02
Транексамовая кислота
Транекс
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022828
775
B02AA02
Транексамовая кислота
ВИДАНОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№121658
776
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021071
777
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемаксам
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021303
778
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№021073
779
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№021072
780
B02AA02
Транексамовая кислота
Транемик
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023697
781
B02AA02
Транексамовая кислота
Санксамик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023717
782
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемотран
раствор для инъекций 100 мг/мл ,5мл
РК-ЛС-5№023888
783
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемотран
раствор для инъекций 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023889
784
B02AA02
Транексамовая кислота
Тугина
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023930
785
B02AA02
Транексамовая кислота
Пауз-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024145
786
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса 250
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013439
787
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса 500
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013440
788
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса®
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№024253
789
B02AA02
Транексамовая кислота
Трамин
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№013202
790
B02AA02
Транексамовая кислота
Транма
раствор для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№024426
791
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексамовая кислота
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024640
792
B02AA02
Транексамовая кислота
Клестон
раствор для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№025868
B02AB
Ингибиторы протеиназы
B02AB01
Апротинин
793
B02AB01
Апротинин
Гордокс®
раствор для инъекций 100000 КИЕ, 10мл
РК-ЛС-5№016288
B02B
Витамин K и другие гемостатики
B02BA
Витамин K

ҚР-ДЗ-5№023891
B02AA02
Транексам қышқылы
769
B02AA02
Транексам қышқылы
Тугина
инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121933
770
B02AA02
Транексам қышқылы
Сангера
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023634
771
B02AA02
Транексам қышқылы
Сангера
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023634
772
B02AA02
Транексам қышқылы
Трамин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/5 мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013143
773
B02AA02
Транексам қышқылы
Транекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022828
774
B02AA02
Транексам қышқылы
Транекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022828
775
B02AA02
Транексам қышқылы
ВИДАНОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121658
776
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021071
777
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемаксам
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021303
778
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021073
779
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021072
780
B02AA02
Транексам қышқылы
Транемик
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023697
781
B02AA02
Транексам қышқылы
Санксамик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023717
782
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемотран
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№023888
783
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемотран
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№023889
784
B02AA02
Транексам қышқылы
Тугина
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023930
785
B02AA02
Транексам қышқылы
Пауз-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024145
786
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса 250
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013439
787
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса 500
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013440
788
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024253
789
B02AA02
Транексам қышқылы
Трамин
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013202
790
B02AA02
Транексам қышқылы
Транма
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024426
791
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексамовая кислота
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024640
792
B02AA02
Транексам қышқылы
Клестон
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№025868
B02AB
Протеиназа ингибиторлары
B02AB01
Апротинин
793
B02AB01
Апротинин
Гордокс®
инъекцияға арналған ерітінді 100000 КТБ, 10мл
ҚР-ДЗ-5№016288
B02B
K дәрумені және басқа да гемостатиктер
B02BA
K дәрумені

B02BA01
Фитоменадион
794
B02BA01
Фитоменадион
Амри-К
раствор для внутримышечного введениям 10 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№018193
B02BA02
Менадион
795
B02BA02
Менадион
Викасол-Дарница
раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№000138
B02BC
Гемостатические препараты для местного применения
B02BC30
Комбинации
796
B02BC30
Комбинации
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 9,5х4,8см
РК-ЛС-5№010583
797
B02BC30
Комбинации
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 4,8х4,8 см
РК-ЛС-5№010582
798
B02BC30
Комбинации
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 2,5х3,0 см
РК-ЛС-5№010581
B02BD
Факторы свертывания крови
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
799
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ, 20мл
РК-ЛС-5№014192
800
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
Протромплекс
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ
РК-ЛС-5№026417
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
801
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 3000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022332
802
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октоклотин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9%) 2000 МЕ
РК-ЛС-5№025100
803
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октоклотин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9%) 1000 МЕ
РК-ЛС-5№025097
804
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октоклотин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9%) 500 МЕ
РК-ЛС-5№025098
805
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 2000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022331
806
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 2000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№121962
807
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1500 МЕ, 2мл

B02BA01
Фитоменадион
794
B02BA01
Фитоменадион
Амри-К
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№018193
B02BA02
Менадион
795
B02BA02
Менадион
Викасол-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000138
B02BC
Жергілікті қолдануға арналған гемостатикалық препараттар
B02BC30
Біріктірілімдер
796
B02BC30
Біріктірілімдер
Тахокомб®
гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 9,5х4,8см
ҚР-ДЗ-5№010583
797
B02BC30
Біріктірілімдер
Тахокомб®
гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 4,8х4,8 см
ҚР-ДЗ-5№010582
798
B02BC30
Біріктірілімдер
Тахокомб®
гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 2,5х3,0 см
ҚР-ДЗ-5№010581
B02BD
Қанның ұю факторлары
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
799
B02BD01
II, VII, IX және X біріктірілген қан ұюының факторы
Октаплекс™ 500 ХБ (протромбинді кешен концентраты)
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ, 20мл
ҚР-ДЗ-5№014192
800
B02BD01
II, VII, IX және X біріктірілген қан ұюының факторы
Протромплекс
500 ХБ вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат жиынтығы
ҚР-ДЗ-5№026417
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
801
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 3000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022332
802
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октоклотин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %) 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№025100
803
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октоклотин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %) 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№025097
804
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октоклотин®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат , еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %) 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№025098
805
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 2000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022331
806
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 2000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№121962
807
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 1500 ХБ, 2мл

РК-БП-5№022330
808
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1500 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022330
809
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 1000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№121960
810
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® LV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022116
811
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 2мл
РК-БП-5№022329
812
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022329
813
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 1000 МЕ,10мл
РК-ЛС-5№019421
814
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 1000
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000 МЕ, 10мл
РК-ЛС-5№004915
815
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 1000
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000, 10мл
РК-БП-5№023463
816
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Эмоклот
лиофилизатдля приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (водой для инъекций) 1000 ME, 10мл
РК-БП-5№122041
817
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№121959
818
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® LV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022117
819
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№022328
820
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 МЕ, 5 мл

ҚР-БП-5№022330
808
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 1500 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022330
809
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№121960
810
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® LV
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 1000, 5мл
ҚР-БП-5№022116
811
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 2мл
ҚР-БП-5№022329
812
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022329
813
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ,10мл
ҚР-ДЗ-5№019421
814
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 1000
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 1000 ХБ,10мл
ҚР-ДЗ-5№004915
815
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 1000
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 1000, 10мл
ҚР-БП-5№023463
816
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Эмоклот
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған сумен) жиынтықта 1000 ХБ, 10мл
ҚР-БП-5№122041
817
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№121959
818
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® LV
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 500, 5мл
ҚР-БП-5№022117
819
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, 2 мл
ҚР-БП-5№022328
820
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, 5 мл

РК-БП-5№022328
821
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 500
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№004914
822
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 500
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500 МЕ
РК-БП-5№023462
823
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 500 ME
РК-ЛС-5№019420
824
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Эмоклот
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (водой для инъекций) 500 ME
РК-БП-5№122040
825
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№121958
826
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 250 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№022327
827
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 250
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№004913
828
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 250
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 МЕ
РК-БП-5№023461
829
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 250 МЕ, 5 мл
РК-БП-5№022327
830
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 250 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№024743
831
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 1000МЕ, 2 мл
РК-БП-5№024747
832
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 500 МЕ, 2 мл
РК-БП-5№024748
833
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 500 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024935
834
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®

ҚР-БП-5№022328
821
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 500
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған 1000 ХБ, 500 ХБ, 250 ХБ лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№004914
822
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 500
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 500
ҚР-БП-5№023462
823
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019420
824
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Эмоклот
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған сумен) жиынтықта, 500 ХБ
ҚР-БП-5№122040
825
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№121958
826
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-БП-5№022327
827
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 250
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№004913
828
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 250
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта 250
ҚР-БП-5№023461
829
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адвейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 5 мл, 250 ХБ
ҚР-БП-5№022327
830
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адиновейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 2 мл, 250 ХБ
ҚР-БП-5№024743
831
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адиновейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 2 мл, 1000 ХБ
ҚР-БП-5№024747
832
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Адиновейт
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат-инъекцияға арналған су 2 мл, 500 ХБ
ҚР-БП-5№024748
833
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024935
834
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®

лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 1000 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024936
835
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 2000 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024937
836
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Дживи®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 3000 МЕ, 2,5 мл
РК-ЛС-5№024938
837
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 1500 МЕ, 2 мл
РК-ЛС-5№026166
838
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 2000 МЕ, 5 мл
РК-ЛС-5№026167
839
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций 3000 МЕ, 5 мл
РК-ЛС-5№026168
B02BD03
Ингибитор разрушения фактора свертывания крови VIII
840
B02BD03
Ингибитор разрушения фактора свертывания крови VIII
Фейба®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, в комплекте с растворителем и набором для растворения и введения 1000 ЕД
РК-ЛС-5№018683
841
B02BD03
Ингибитор разрушения фактора свертывания крови VIII
Фейба®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем и набором для растворения и введения 500 ЕД
РК-ЛС-5№018682
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
842
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1000 МЕ
РК-ЛС-5№018556
843
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 ME
РК-ЛС-5№018555
844
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 2000 МЕ
РК-ЛС-5№021013
845
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ
РК-ЛС-5№021014
846
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№014185
847
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Аимафикс
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1000 МЕ

жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024936
835
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024937
836
B02BD02
VIII қанның ұю факторы
Дживи®
жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 2,5 мл, 3000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024938
837
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 1500 ХБ, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№026166
838
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 2000 ХБ, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026167
839
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адиновейт
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта 3000 ХБ, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026168
B02BD03
VIII қанның ұю факторының бұзылу ингибиторы
840
B02BD03
VIII қанның ұю факторының бұзылу ингибиторы
Фейба®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және еріту мен енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018683
841
B02BD03
VIII қанның ұю факторының бұзылу ингибиторы
Фейба®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және еріту мен енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018682
B02BD04
IX қан ұюының факторы
842
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / еріткішімен – инъекцияға арналған 10 мл, 20 мл, 30 мл сумен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018556
843
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ME
ҚР-ДЗ-5№018555
844
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021013
845
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021014
846
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014185
847
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Аимафикс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1000 ХБ

РК-БП-5№122069
848
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Иммунин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1200 МЕ
РК-ЛС-5№018681
849
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ
РК-ЛС-5№021015
850
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№014184
851
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Аимафикс
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 ME
РК-БП-5№122068
852
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Иммунин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 600 МЕ
РК-ЛС-5№018680
853
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№021016
854
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 ME
РК-ЛС-5№014183
855
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1500 МЕ
РК-ЛС-5№018557
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
856
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Вилате™ 500 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№020624
857
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME
РК-ЛС-5№013497
858
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 ME
РК-ЛС-5№017430
859
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1200 МЕ + 500 МЕ
РК-БП-5№021112
860
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000МЕ
РК-ЛС-5№013498
861
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1000 МЕ

ҚР-БП-5№122069
848
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Иммунин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1200 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018681
849
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021015
850
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014184
851
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Аимафикс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 500 ХБ
ҚР-БП-5№122068
852
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Иммунин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018680
853
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021016
854
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ME
ҚР-ДЗ-5№014183
855
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018557
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
856
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Вилате™ 500 МЕ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020624
857
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Иммунат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013497
858
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Фанди®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) жинақпен жиынтықта 500 ME
ҚР-ДЗ-5№017430
859
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Гемате® П
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1200 ХБ + 500 ХБ
ҚР-БП-5№021112
860
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Иммунат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000ХБ
ҚР-ДЗ-5№013498
861
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Фанди®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) жинақпен жиынтықта 1000 ХБ

РК-ЛС-5№017431
862
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№013496
863
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций 250 МЕ
РК-ЛС-5№017429
864
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 600 МЕ + 250 МЕ
РК-БП-5№021109
865
B02BD06
Фактор Виллебранда и фактор свертывания крови VIII в комбинации
Вилате™ 1000 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№020623
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
866
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 2,4 мг
РК-ЛС-5№023117
867
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1,2 мг
РК-ЛС-5№023116
B02BX
Другие гемостатические препараты для системного применения
B02BX01
Этамзилат
868
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015087
869
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 12,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№012601
870
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
раствор для инъекций 12,5%, 2 мл
РК-ЛС-3№021445
871
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
раствор для инъекций 250 мг/2 мл
РК-ЛС-5№015107
B02BX04
Ромиплостим
орфанный
872
B02BX04
Ромиплостим
Энплейт
порошок для приготовления раствора для подкожного введения 250 мкг
РК-ЛС-5№019786
B02BX05
Элтромбопаг
орфанный
873
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№017559
874
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№017558
875
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-0№026156
876
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-0№026157
877
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-0№026151
878
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-0№026152
879
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№026159
880
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг

ҚР-ДЗ-5№017431
862
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Иммунат
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013496
863
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Фанди®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017429
864
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Гемате® П
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 600 ХБ + 250 ХБ
ҚР-БП-5№021109
865
B02BD06
Біріктірілген Виллебранд факторы және қан ұюының VIII факторы
Вилате™ 1000 МЕ
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020623
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
866
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Семиклотин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 2,4 мг
ҚР-ДЗ-5№023117
867
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Семиклотин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1,2 мг
ҚР-ДЗ-5№023116
B02BX
Жүйелі қолдануға арналған басқа да гемостатикалық препараттар
B02BX01
Этамзилат
868
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015087
869
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 12,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012601
870
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
инъекцияға арналған ерітінді 12,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-3№021445
871
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
инъекцияға арналған ерітінді 250 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№015107
B02BX04
Ромиплостим
орфандық
872
B02BX04
Ромиплостим
Энплейт
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мкг
ҚР-ДЗ-5№019786
B02BX05
Элтромбопаг
орфандық
873
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№017559
874
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№017558
875
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25
ҚР-ДЗ-0№026156
876
B02BX05
Элтромбопаг
Элтромбопаг NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50
ҚР-ДЗ-0№026157
877
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-0№026151
878
B02BX05
Элтромбопаг
Эльпаг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-0№026152
879
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026159
880
B02BX05
Элтромбопаг
Эльтромбопаг - Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг

РК-ЛС-5№026160
B02BX06
Эмицизумаб
орфанный
881
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 105 мг/0,7 мл
РК-БП-5№024341
882
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 30 мг/1 мл
РК-БП-5№024343
883
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 60 мг/0.4 мл
РК-БП-5№024344
884
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
раствор для инъекций 150 мг/1 мл
РК-БП-5№024345
B03
Антианемические препараты
B03A
Препараты железа
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
885
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Сорбифер Дурулес
таблетки, покрытые оболочкой 320 мг/60 мг
РК-ЛС-5№005192
B03AA07
Железа сульфат
886
B03AA07
Железа сульфат
Ферровит-С
капли для приема внутрь 25 мл
РК-ЛС-5№012856
887
B03AA07
Железа сульфат
Тардиферон®
таблетки ретард, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№010599
B03AA07
Железа сульфат
таблетка
B03AC
Препараты железа парентеральные
888
B03AC
Препараты железа парентеральные
Аджифер®
раствор для инъекций, 20 мг/мл
РК-ЛС-5№024370
889
B03AC
Препараты железа парентеральные
Венофер®
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№020883
890
B03AC
Препараты железа парентеральные
Феринжект®
раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№023025
891
B03AC
Препараты железа парентеральные
Феринжект®
раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023025
892
B03AC
Препараты железа парентеральные
КосмоФер®
раствор для инъекций 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№007849
893
B03AC
Препараты железа парентеральные
Феркайл®
раствор для инъекций 50 мг/ мл, 2мл
РК-ЛС-5№007850
894
B03AC
Препараты железа парентеральные
Энцифер
раствор для внутривенного введения 2 г /5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№022929
895
B03AC
Препараты железа парентеральные
Ферсинол
раствор для инъекций 100 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№019772
896
B03AC
Препараты железа парентеральные
Гемопим
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№023964
897
B03AC
Препараты железа парентеральные
Ротафер
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№121987
898
B03AC
Препараты железа парентеральные
Ферро Витале
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл, 5 мл,№5
РК-ЛС-5№025883
B03AD
Препараты железа в комбинации с фолиевой кислотой
B03AD02
Железа фумарат и Фолиевая кислота
899
B03AD02
Железа фумарат и Фолиевая кислота
Ферретаб комп
капсулы с пролонгированным высвобождением, 152,1мг/0,54мг
РК-ЛС-5№015591
B03AD03
Железа сульфат и Фолиевая кислота
900
B03AD03
Железа сульфат и Фолиевая кислота
Гино-Тардиферон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 80 мг/0,35 мг
РК-ЛС-5№014813
B03AE
Железо в других комбинациях
B03AE10
Прочие комбинации

ҚР-ДЗ-5№026160
B02BX06
Эмицизумаб
орфандық
881
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 105 мг/0,7 мл
ҚР-БП-5№024341
882
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024343
883
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 60 мг/0.4 мл
ҚР-БП-5№024344
884
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра®
инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024345
B03
Анемияға қарсы препараттар
B03A
Темір препараттары
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
885
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Сорбифер Дурулес
қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№005192
B03AA07
Темір сульфаты
886
B03AA07
Темір сульфаты
Ферровит-С
ішуге арналған тамшылар 25 мл
ҚР-ДЗ-5№012856
887
B03AA07
Темір сульфаты
Тардиферон®
қабықпен қапталған ретард таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№010599
B03AA07
Темір сульфаты
таблетка
B03AC
Парентералді темір препаратары
888
B03AC
Парентералді темір препаратары
Аджифер®
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024370
889
B03AC
Парентералді темір препаратары
Венофер®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020883
890
B03AC
Парентералді темір препаратары
Феринжект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№023025
891
B03AC
Парентералді темір препаратары
Феринжект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№023025
892
B03AC
Парентералді темір препаратары
КосмоФер®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№007849
893
B03AC
Парентералді темір препаратары
Феркайл®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/ мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№007850
894
B03AC
Парентералді темір препаратары
Энцифер
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 г /5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№022929
895
B03AC
Парентералді темір препаратары
Ферсинол
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№019772
896
B03AC
Парентералді темір препаратары
Гемопим
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023964
897
B03AC
Парентералді темір препаратары
Ротафер
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№121987
898
B03AC
Парентеральды темір препараттары
Ферро Витале
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл, 5 мл,№5
ҚР-ДЗ-5№025883
B03AD
Темір препараттарының фолий қышқылымен құрамдасы
B03AD02
Темір фумараты және Фолий қышқылы
899
B03AD02
Темір фумараты және Фолий қышқылы
Ферретаб комп
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 152,1мг/0,54мг
ҚР-ДЗ-5№015591
B03AD03
Темір сульфаты және Фолий қышқылы
900
B03AD03
Темір сульфаты және Фолий қышқылы
Гино-Тардиферон
босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/0,35 мг
ҚР-ДЗ-5№014813
B03AE
Темірдің басқа құрамдасы
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.

901
B03AE10
Прочие комбинации
Ферровит® - С
сироп 100 мл
РК-ЛС-5№018256
902
B03AE10
Прочие комбинации
Ферровит®
таблетки, покрытые оболочкой 320 мг/60 мг
РК-ЛС-5№013864
903
B03AE10
Прочие комбинации
Тотема
раствор для приема внутрь 10 мл
РК-ЛС-5№012646
904
B03AE10
Прочие комбинации
Ферровит®-С
сироп 100 мл
РК-ЛС-0№026228
B03B
Витамин B12 и фолиевая кислота
B03BA
Цианокобаламин и его производные
B03BA01
Цианокобаламин
905
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
раствор для инъекций 0,02%, 1 мл
РК-ЛС-5№010632
906
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин
раствор для инъекций 500мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015491
907
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
раствор для инъекций 0,05% 1 мл
РК-ЛС-5№010631
908
B03BA01
Цианокобаламин
B12 Анкерманн®
таблетки, покрытые оболочкой 1мг
РК-ЛС-5№023612
B03BB
Фолиевая кислота и ее производные
B03BB01
Фолиевая кислота
909
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолацин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019543
910
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолика
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№122033
911
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023597
912
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023598
913
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиспей
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023574
914
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020488
915
B03BB01
Фолиевая кислота
9 месяцев Фолиевая кислота
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
РК-ЛС-5№025011
916
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№025931
B03X
Другие антианемические препараты
B03XA
Прочие стимуляторы гемопоэза
B03XA01
Эритропоэтин/Эпоэтин альфа
917
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
раствор для внутривенного и подкожного введения 40000 МЕ/1 мл
РК-БП-5№005836
918
B03XA01
Эритропоэтин
Эпоэтин альфа Сандоз®
раствор для инъекций 40000 МЕ/1 мл
РК-ЛС-5№021024
919
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 40000 МЕ/1 мл
РК-ЛС-5№022219
920
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
раствор для внутривенного и подкожного введения 2000 МЕ/0,5мл
РК-БП-5№009694
921
B03XA01
Эритропоэтин
Эпоэтин альфа Сандоз®
раствор для инъекций 2000 МЕ/1,0 мл
РК-ЛС-5№021025
922
B03XA01
Эритропоэтин
Рекормон®
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл
РК-ЛС-5№015703
923
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№022215
924
B03XA01
Эритропоэтин
Эпоэтин альфа Сандоз®
раствор для инъекций 1000 МЕ/0,5 мл
РК-ЛС-5№021026
925
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 1000 МЕ/0,3 мл
РК-ЛС-5№022214
926
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 4000 МЕ/0,4 мл
РК-ЛС-5№022216
927
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан

901
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Ферровит® - С
шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018256
902
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Ферровит®
қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№013864
903
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Тотема
ішуге арналған ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012646
904
B03AE10
Басқа да біріктірілімдер.
Ферровит® - С
шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-0№026228
B03B
B12 дәрумені және фолий қышқылы
B03BA
Цианокобаламин және оның туындылары
B03BA01
Цианокобаламин
905
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (В12 дәрумені)
инъекцияға арналған ерітінді 0,02%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010632
906
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин
инъекцияға арналған ерітінді 500мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015491
907
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
инъекцияға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010631
908
B03BA01
Цианокобаламин
B12 Анкерманн®
қабықпен қапталған таблеткалар 1мг
ҚР-ДЗ-5№023612
B03BB
Фолий қышқылы және оның туындылары
B03BB01
Фолий қышқылы
909
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолацин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019543
910
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолика
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№122033
911
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023597
912
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023598
913
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолиспей
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023574
914
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020488
915
B03BB01
Фолий қышқылы
9 ай фолий қышқылы
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
ҚР-ДЗ-5№025011
916
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025931
B03X
Басқа да анемияға қарсы препараттар
B03XA
Өзге гемопоэз стимуляторлары
B03XA01
Эритропоэтин/Эпоэтин альфа
917
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 40000 ХБ/1 мл
ҚР-БП-5№005836
918
B03XA01
Эритропоэтин
Эпоэтин альфа Сандоз®
инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ/1 мл
ҚР-ДЗ-5№021024
919
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ/1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№022219
920
B03XA01
Эпоэтин альфа
Эпрекс
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 2000 ХБ/0,5мл
ҚР-БП-5№009694
921
B03XA01
Эритропоэтин
Эпоэтин альфа Сандоз®
инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№021025
922
B03XA01
Эритропоэтин
Рекормон®
инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№015703
923
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№022215
924
B03XA01
Эритропоэтин
Эпоэтин альфа Сандоз®
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№021026
925
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№022214
926
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 4000 ХБ/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№022216
927
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан

раствор для инъекций 6000 МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№022217
928
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
раствор для инъекций 10000 МЕ/1 мл
РК-ЛС-5№022218
929
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
раствор для внутривенного и подкожного введения 4000 МЕ/0.4 мл
РК-ЛС-5№026134
930
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
раствор для внутривенного и подкожного введения 10000 МЕ/1.0 мл
РК-ЛС-5№026135
931
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
раствор для внутривенного и подкожного введения 2000 МЕ/0.5 мл
РК-ЛС-5№026133
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
932
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 500 мкг, 1мл
РК-ЛС-5№018966
933
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 30 мкг, 0,3мл
РК-ЛС-5№018960
934
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 20 мкг, 0,5мл
РК-ЛС-5№018959
935
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 10 мкг, 0,4мл
РК-ЛС-5№018958
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
936
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 75 мкг/0,3 мл
РК-ЛС-5№013870
937
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 50 мкг/0,3 мл
РК-ЛС-5№013869
B05
Плазмозамещающие и перфузионные растворы
B05A
Препараты крови
B05AA
Препараты плазмы крови и плазмозамещающие препараты
B05AA01
Альбумин
938
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 500 мл
РК-ЛС-5№020604
939
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 250 мл
РК-ЛС-5№020604
940
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 100 мл
РК-ЛС-5№020604
941
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№020605
942
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№020605
943
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№021259
944
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№004526
945
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№021259
946
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-5№004531
947
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
раствор для инфузий 10%, 50 мл
РК-ЛС-5№004525
948
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 250мл
РК-ЛС-5№024875
949
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 500мл
РК-ЛС-5№024875
950
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 50мл
РК-ЛС-5№024876
951
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 100мл
РК-ЛС-5№024876
952
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий

инъекцияға арналған ерітінді 6000 ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№022217
928
B03XA01
Эритропоэтин
Эпосан
инъекцияға арналған ерітінді 10000 ХБ/1 мл
ҚР-ДЗ-5№022218
929
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 4000 ХБ/0.4 мл
ҚР-ДЗ-5№026134
930
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 10000 ХБ/1.0 мл
ҚР-ДЗ-5№026135
931
B03XA01
Эритропоэтин
Релипоэтин
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 2000 ХБ/0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№026133
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
932
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 500 мкг,1 мл
ҚР-ДЗ-5№018966
933
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг, 0,3мл
ҚР-ДЗ-5№018960
934
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мкг, 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№018959
935
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мкг, 0,4мл
ҚР-ДЗ-5№018958
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
936
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 75 мкг/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№013870
937
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера®
вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 50 мкг/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№013869
B05
Плазма алмастыратын және перфузиялық ерітінділер
B05A
Қан препараттары
B05AA
Қан плазмасының препараттары және плазма алмастыратын препараттар
B05AA01
Альбумин
938
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 5% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
939
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 5% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
940
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
941
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
942
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
943
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021259
944
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004526
945
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021259
946
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004531
947
B05AA01
Альбумин
АЛЬБУВЕН
инфузияға арналған ерітінді 10%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№004525
948
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024875
949
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№024875
950
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024876
951
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024876
952
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині

раствор для инфузий, 20%, 50мл
РК-ЛС-5№024870
953
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 20%, 100мл
РК-ЛС-5№024870
954
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 250мл
РК-ЛС-5№024895
955
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий, 5%, 500мл
РК-ЛС-5№024895
956
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 50 мл
РК-ЛС-5№024872
957
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 50 мл
РК-ЛС-5№024877
958
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 100 мл
РК-ЛС-5№024877
959
B05AA01
Альбумин
Альбумин человеческий
раствор для инфузий 25%, 100 мл
РК-ЛС-5№024872
B05AA05
Декстран
960
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№004442
961
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№004442
962
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
раствор для инфузий 6%,200 мл
РК-ЛС-5№004450
963
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
раствор для инфузий 6% 400 мл
РК-ЛС-5№004450
964
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-3№021314
965
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№022799
966
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-3№021314
967
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№022799
968
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 6% 400 мл
РК-ЛС-3№021313
969
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 6% 200 мл
РК-ЛС-3№021313
B05AA06
Препараты желатина
970
B05AA06
Препараты желатина
Гелофузин
раствор для инфузий 4% 500 мл
РК-ЛС-5№008994
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
971
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
раствор для инфузий 60 мг/мл, 400 мл
РК-ЛС-5№019611
972
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
раствор для инфузий 60 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№019611
973
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№018240
974
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№018238
975
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
раствор для инфузий 6% по 500 мл
РК-ЛС-5№022277
976
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№022278
B05B
Растворы для внутривенного введения
B05BA
Растворы для парентерального питания
B05BA01
Аминокислоты
977
B05BA01
Аминокислоты
Аминовен Инфант
раствор для инфузий 10% по 100 мл
РК-ЛС-5№021420
978
B05BA01
Аминокислоты
Аминоплазмаль Гепа 10%

инфузияға арналған ерітінді, 20%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024870
953
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024870
954
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024895
955
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді, 5%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№024895
956
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024872
957
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024877
958
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024877
959
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
инфузияға арналған ерітінді 25%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024872
B05AA05
Декстран
960
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№004442
961
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№004442
962
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 6%,200 мл
ҚР-ДЗ-5№004450
963
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 6% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№004450
964
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№021314
965
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№022799
966
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№021314
967
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022799
968
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 6% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№021313
969
B05AA05
Декстран
Декстран 40
инфузияға арналған ерітінді 6% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№021313
B05AA06
Желатин препараттары
970
B05AA06
Желатин препараттары
Гелофузин
инфузияға арналған ерітінді 4% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№008994
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
971
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
инфузияға арналған ерітінді 60 мг/мл, 400 мл
ҚР-ДЗ-5№019611
972
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гекодез
инфузияға арналған ерітінді 60 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019611
973
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018240
974
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
ГЭК- 200 АФ
инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018238
975
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
инфузияға арналған ерітінді 6% по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№022277
976
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№022278
B05B
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділер
B05BA
Парентералді қоректендіруге арналған ерітінділер
B05BA01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
977
B05BA01
Аминқышқылдары
Аминовен Инфант
инфузияға арналған ерітінді 10% по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021420
978
B05BA01
Аминқышқылдары
Аминоплазмаль Гепа 10%

раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№008887
979
B05BA01
Аминокислоты
Нефротект
раствор для инфузий, 500 мл
РК-ЛС-5№021595
980
B05BA01
Аминокислоты
Нефротект
раствор для инфузий, 250 мл
РК-ЛС-5№021595
B05BA02
Жировые эмульсии
981
B05BA02
Жировые эмульсии
СМОФлипид
эмульсия для инфузий 20%, 100 мл
РК-ЛС-5№021591
982
B05BA02
Жировые эмульсии
СМОФлипид
эмульсия для инфузий 20%, 500 мл
РК-ЛС-5№021591
983
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 500 мл
РК-ЛС-5№012243
984
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№012243
985
B05BA02
Жировые эмульсии
СЕЛЕПИД 10%
эмульсия жировая для инфузий 10 % по 500 мл
РК-ЛС-5№016579
986
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 250 мл
РК-ЛС-5№012243
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
987
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Нумета G19E
эмульсия для инфузий 1000 мл
РК-ЛС-5№023538
988
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Нумета G16E
эмульсия для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№023537
989
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
СЕЛЕМИН 5-S Плюс
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№009065
990
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№019390
991
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Нумета G13E
эмульсия для инфузий 300 мл
РК-ЛС-5№023536
992
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид плюс
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019243
993
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид спешиал
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019247
994
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид пери
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019244
995
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид спешиал
эмульсия для инфузий 1250 мл
РК-ЛС-5№019246
996
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид плюс
эмульсия для инфузий 1250 мл
РК-ЛС-5№019249
997
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
НуТРИфлекс Липид пери
эмульсия для инфузий 1250 мл
РК-ЛС-5№019242
998
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания
Оликлиномель N7-1000 Е
эмульсия для инфузий 1500 мл
РК-ЛС-5№017916
999
B05BA10
Комбинированные препараты для парентерального питания

инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№008887
979
B05BA01
Аминқышқылдары
Нефротект
инфузияға арналған ерітінді, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
980
B05BA01
Аминқышқылдары
Нефротект
инфузияға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
B05BA02
Майлы эмульсиялар
981
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СМОФлипид
инфузияға арналған эмульсия 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021591
982
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СМОФлипид
инфузияға арналған эмульсия 20%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021591
983
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
984
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
985
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СЕЛЕПИД 10%
инфузияға арналған майлы эмульсия 10 % по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016579
986
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
987
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Нумета G19E
инфузияға арналған эмульсия 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№023538
988
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Нумета G16E
инфузияға арналған эмульсия 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023537
989
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Селемин 5-S Плюс
инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№009065
990
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019390
991
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Нумета G13E
инфузияға арналған эмульсия 300 мл
ҚР-ДЗ-5№023536
992
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид плюс
инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019243
993
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид спешиал
инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019247
994
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид пери
инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019244
995
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид спешиал
инфузияға арналған эмульсия 1250 мл
ҚР-ДЗ-5№019246
996
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид плюс
инфузияға арналған эмульсия 1250 мл
ҚР-ДЗ-5№019249
997
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
НуТРИфлекс Липид пери
инфузияға арналған эмульсия 1250 мл
ҚР-ДЗ-5№019242
998
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар
Оликлиномель N7-1000 Е
инфузияға арналған эмульсия 1500 мл
ҚР-ДЗ-5№017916
999
B05BA10
Парентеральды тамақтануға арналған аралас препараттар

РК-ЛС-5№012534
1078
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-3№020671
1079
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-3№020671
1080
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-5№011850
1081
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для внутривенного введения 400 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022535
1082
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для внутривенного введения 400 мг/мл 10мл
РК-ЛС-5№018405
1083
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для внутривенного введения 40% 5 мл
РК-ЛС-5№014692
1084
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№012659
1085
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№012659
1086
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№021392
1087
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 5% 250 мл
РК-ЛС-5№021392
1088
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№021392
1089
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 5% 500 мл
РК-ЛС-5№021392
1090
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№021393
1091
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 250 мл
РК-ЛС-5№021393
1092
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№021393
1093
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№021393
1094
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для внутривенного введения, 400 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№004599
1095
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 5 мл
РК-ЛС-5№024167
1096
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 10 мл
РК-ЛС-5№024168
1097
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№024317
1098
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№024317
1099
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 200 мл
РК-ЛС-5№011027
1100
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% 400 мл
РК-ЛС-5№011027
1101
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
раствор для инфузий 5% по 100 мл, 250 мл, 500 мл
РК-ЛС-5№026001
B05D
Препараты для перитонеального диализа
1102
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017745
1103
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017745
1104
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017746
1105
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой

ҚР-ДЗ-5№012534
1078
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№020671
1079
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№020671
1080
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011850
1081
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022535
1082
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№018405
1083
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014692
1084
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№012659
1085
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№012659
1086
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№021392
1087
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 5% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021392
1088
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№021392
1089
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 5% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021392
1090
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1091
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1092
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1093
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза pharmadel®
инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021393
1094
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 400 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№004599
1095
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024167
1096
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024168
1097
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№024317
1098
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№024317
1099
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011027
1100
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
инфузияға арналған ерітінді 5% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№011027
1101
B05CX01
Глюкоза
Глюкоза
нфузияға арналған ерітінді, 5%, 100 мл, 250 мл, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№026001
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
1102
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1103
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1104
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1105
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4

раствор для перитонеального диализа 2,27% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017746
1106
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017747
1107
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017747
1108
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Физионил 40 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% 2000 мл
РК-ЛС-5№018378
1109
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017745
1110
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Физионил 40 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% 2000 мл
РК-ЛС-5№018377
1111
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017746
1112
B05D
Препараты для перитонеального диализа
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017747
B05X
Добавки к растворам для внутривенного введения
B05XA
Электролитные растворы
B05XA01
Калия хлорид
1113
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022900
1114
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022900
1115
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№024390
1116
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№024315
B05XA03
Натрия хлорид
1117
B05XA03
Натрия хлорид
Натрия хлорид-Дарница
раствор для инъекций 0,9% по 5 мл
РК-ЛС-5№015535
1118
B05XA03
Натрия хлорид
Натрия хлорид-Дарница
раствор для инъекций 0,9% по 10 мл
РК-ЛС-5№015536
B05XA05
Магния сульфат
1119
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 250 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№019301
1120
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат-Дарница
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 25% 5 мл
РК-ЛС-5№015449
1121
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат-Дарница
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 25% 10 мл
РК-ЛС-5№015449
1122
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для инъекций 25% 5 мл
РК-ЛС-5№014343
1123
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для внутривенного, внутримышечного введения 25%, 5 мл
РК-ЛС-0№026227
B05XA07
Кальция хлорид
1124

перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27% 2500 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1106
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
1107
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86%2500 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
1108
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар физионил 40
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№018378
1109
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1110
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар физионил 40
перитонеалді диализге арналған ерітінді глюкозамен 2,27% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№018377
1111
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1112
B05D
Перитонеальді диализге арналған ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
B05X
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділерге қоспалар
B05XA
Электролитті ерітінділер
B05XA01
Калий хлориді
1113
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022900
1114
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022900
1115
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№024390
1116
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№024315
B05XA03
Натрий хлориді
1117
B05XA03
Натрий хлориді
Натрий хлориді-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015535
1118
B05XA03
Натрий хлориді
Натрий хлориді-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015536
B05XA05
Магний сульфаты
1119
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№019301
1120
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты-Дарница
бұлшық ет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015449
1121
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты-Дарница
бұлшық ет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015449
1122
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014343
1123
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
көктамыр ішіне, бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026227
B05XA07
Кальций хлориді
1124

B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид-Дарница
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№000142
1125
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№015110
1126
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022337
B05XA16
Кардиоплегические растворы
1127
B05XA16
Кардиоплегические растворы
КУСТОДИОЛ
раствор для перфузий
РК-ЛС-5№025459
B05XC
Витамины
1128
B05XC
Витамины
Виталипид Н детский
концентрат для приготовления эмульсии для инфузий, 10 мл
РК-ЛС-5№121994
B06
Другие гематологические препараты
B06A
Другие гематологические препараты
B06AA
Ферментные препараты
B06AA03
Гиалуронидаза
1129
B06AA03
Гиалуронидаза
Лидаза-СТАДА
порошок для приготовления раствора для инъекций 64 ЕД
РК-ЛС-5№022923
B06AC
Препараты, применяемые при наследственном ангионевротическом отеке
B06AC01
C1-ингибитор, полученный из плазмы
орфанный
1130
B06AC01
C1-ингибитор, полученный из плазмы
Цинрайз
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 500 МЕ
РК-ЛС-5№024837
B06AC05
Ланаделумаб
орфанный
1131
B06AC05
Ланаделумаб
Такзайро
раствор для подкожного введения 300мг/2мл (150мг/мл)
РК-ЛС-5№025344
C
Сердечно-сосудистая система
C01
Препараты для лечения заболеваний сердца
C01A
Сердечные гликозиды
C01AA
Гликозиды наперстянки
C01AA05
Дигоксин
1132
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
раствор для инъекций 0,25 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№013040
1133
C01AA05
Дигоксин
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№002437
1134
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№015693
C01B
Антиаритмические препараты I и III классов
C01BC
Антиаритмические препараты IC класса
C01BC03
Пропафенон
1135
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№000391
1136
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004550
C01BD
Антиаритмические препараты III класса
C01BD01
Амиодарон
1137
C01BD01
Амиодарон
Сантодарон
раствор для инъекций 150 мг/3 мл
РК-ЛС-3№021464
1138
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№016246
1139
C01BD01
Амиодарон
Кордарон®
таблетки делимые 200 мг
РК-ЛС-5№013050
C01C
Кардиотонические препараты, исключая сердечные гликозиды
C01CA
Адренергетики и допаминомиметики
C01CA03
Норэпинефрин
1140
C01CA03
Норэпинефрин
Карденор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/4 мл
РК-ЛС-5№025479
1141
C01CA03
Норэпинефрин
Норэпинефрин Калцекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 миллиграмм на миллилитр
РК-ЛС-5№024894
C01CA04
Допамин
1142
C01CA04
Допамин
Допамин
раствор для инъекций 4% 5 мл
РК-ЛС-3№021477

B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000142
1125
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015110
1126
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022337
B05XA16
Кардиоплегиялық ерітінділер
1127
B05XA16
Кардиоплегиялық ерітінділер
КУСТОДИОЛ
перфузияға арналған ерітінді
ҚР-ДЗ-5№025459
B05XC
Дәрумендер
1128
B05XC
Дәрумендер
Балаларға арналған Виталипид Н
инфузия үшін эмульсия дайындауға арналған концентрат, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121994
B06
Басқа гематологиялық препараттар
B06A
Басқа гематологиялық препараттар
B06AA
Ферментті препараттар
B06AA03
Гиалуронидаза
1129
B06AA03
Гиалуронидаза
Лидаза-СТАДА
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 64 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№022923
B06AC
Тұқым қуалайтын ангионевротикалық ісіну үшін қолданылатын препараттар
B06AC01
Плазмадан алынған C1-тежегіші
орфандық
1130
B06AC01
Плазмадан алынған C1-тежегіші
Цинрайз
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024837
B06AC05
Ланаделумаб
орфандық
1131
B06AC05
Ланаделумаб
Такзайро
тері астына енгізуге арналған ерітінді 300мг/2мл (150мг/мл)
ҚР-ДЗ-5№025344
C
Жүрек-қантамыр жүйесі
C01
Жүрек ауруларын емдеуге арналған препараттар
C01A
Жүрек гликозидтері
C01AA
Оймақгүл гликозидтері
C01AA05
Дигоксин
1132
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
инъекцияға арналған ерітінді 0,25 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№013040
1133
C01AA05
Дигоксин
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№002437
1134
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№015693
C01B
І және ІІІ класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC
ІС класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC03
Пропафенон
1135
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№000391
1136
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004550
C01BD
III класты аритмияға қарсы препараттар
C01BD01
Амиодарон
1137
C01BD01
Амиодарон
Сантодарон
инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/3 мл
ҚР-ДЗ-3№021464
1138
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016246
1139
C01BD01
Амиодарон
Кордарон®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013050
C01C
Жүрек гликозидтерін қоспағанда, кардиотоникалық препараттар
C01CA
Адренергетиктер және допаминомиметиктер
C01CA03
Норэпинефрин
1140
C01CA03
Норэпинефрин
Карденор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№025479
1141
C01CA03
Норэпинефрин
Норэпинефрин Калцекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 миллилитрдегі миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№024894
C01CA04
Допамин
1142
C01CA04
Допамин
Допамин
инъекцияға арналған ерітінді 4 % 5 мл
ҚР-ДЗ-3№021477

1143
C01CA04
Допамин
Допамин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№018894
1144
C01CA04
Допамин
Допамин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№018895
C01CA06
Фенилэфрин
1145
C01CA06
Фенилэфрин
Мезатон
раствор для инъекций 10мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№012489
C01CA07
Добутамин
1146
C01CA07
Добутамин
Добкард
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 250 мг/20 мл
РК-ЛС-5№025130
C01CA24
Эпинефрин
1147
C01CA24
Эпинефрин
Адреналин-Здоровье
раствор для инъекций 0,18 % 1 мл
РК-ЛС-5№011371
C01CE
Фосфодиэстеразы ингибиторы
C01CE02
Милринон
1148
C01CE02
Милринон
Милрикор
раствор для внутривенных инъекций и инфузий, 10 мг/10 мл
РК-ЛС-5№025270
C01CX
Прочие кардиотонические препараты
C01CX08
Левосимендан
1149
C01CX08
Левосимендан
Симдакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№017616
1150
C01CX08
Левосимендан
Левосимендан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025818
1151
C01CX08
Левосимендан
Левосимдекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025032
C01D
Периферические вазодилататоры, применяемые для лечения заболеваний сердца
C01DA
Органические нитраты
C01DA02
Глицерил тринитрат
1152
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин-KZ
таблетки подъязычные 0,5 мг
РК-ЛС-5№014078
1153
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроминт®
аэрозоль подъязычный дозированный 0,4 мг/доза, 10 г(180 доз)
РК-ЛС-5№010074
1154
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин-Здоровье
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№023578
1155
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин Инста
таблетки сублингвальные 0,5 мг
РК-ЛС-5№024530
1156
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин
таблетки сублингвальные 0,5 мг
РК-ЛС-5№026137
C01DA08
Изосорбида динитрат
1157
C01DA08
Изосорбида динитрат
ИЗО-МИК
спрей подъязычный дозированный 1,25 мг/доза 15 мл
РК-ЛС-5№013582
1158
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013518
1159
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№022246
1160
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 60 мг
РК-ЛС-5№018859
1161
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 40 мг
РК-ЛС-5№018858
1162
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 20 мг
РК-ЛС-5№018857
C01DA14
Изосорбида мононитрат
1163
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Моносан®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№003947
1164
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Моносан®
таблетки 20 мг

1143
C01CA04
Допамин
Допамин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№018894
1144
C01CA04
Допамин
Допамин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№018895
C01CA06
Фенилэфрин
1145
C01CA06
Фенилэфрин
Мезатон
инъекцияға арналған ерітінді 10мг/мл 1мл
ҚР-ДЗ-5№012489
C01CA07
Добутамин
1146
C01CA07
Добутамин
Добкард
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 250 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№025130
C01CA24
Эпинефрин
1147
C01CA24
Эпинефрин
Адреналин-Здоровье
инъекцияға арналған ерітінді 0,18 % 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011371
C01CE
Фосфодиэстеразалар ингибиторлары
C01CE02
Милринон
1148
C01CE02
Милринон
Милрикор
вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді, 10 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№025270
C01CX
Өзге кардиотоникалық препараттар
C01CX08
Левосимендан
1149
C01CX08
Левосимендан
Симдакс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017616
1150
C01CX08
Левосимендан
Левосимендан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025818
1151
C01CX08
Левосимендан
Левосимдекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025032
C01D
Жүрек ауруларын емдеуде қолданылатын шеткергі вазодилататорлар
C01DA
Органикалық нитраттар
C01DA02
Глицерил тринитрат
1152
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-KZ
тіл астына салатын таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014078
1153
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроминт®
тіл астына арналған дозаланған аэрозоль 0,4 мг/доза 10 г (180 доза)
ҚР-ДЗ-5№010074
1154
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-Здоровье
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023578
1155
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин Инста
сублингвальды таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024530
1156
C01DA02
Глицерил тринитрат
Нитроглицерин
тіл астына салатын таблеткалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026137
C01DA08
Изосорбид динитраты
1157
C01DA08
Изосорбид динитраты
ИЗО-МИК
тіл астылық спрей дозаланған 1,25 мг/доза 15 мл
ҚР-ДЗ-5№013582
1158
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013518
1159
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022246
1160
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018859
1161
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018858
1162
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018857
C01DA14
Изосорбид мононитраты
1163
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Моносан®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№003947
1164
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Моносан®
таблеткалар 20 мг

РК-ЛС-5№003943
C01E
Другие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EA
Простагландины
C01EA01
Алпростадил
1165
C01EA01
Алпростадил
Алпрестил
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг, 1мл
РК-ЛС-5№020519
1166
C01EA01
Алпростадил
ВАЗОСТЕНОН
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг 1мл
РК-ЛС-5№023677
C01EB
Прочие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EB17
Ивабрадин
1167
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№009978
1168
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№009979
1169
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023941
1170
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№023942
1171
C01EB17
Ивабрадин
ИВЕРЗАК 5
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025953
1172
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
ЛП-№000306-ГП-KZ
1173
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
ЛП-№000306-ГП-KZ
C01EB18
Ранолазин
1174
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
таблетки пролонгированного действия, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№018651
1175
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
таблетки пролонгированного действия, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№018650
1176
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022879
1177
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№022880
1178
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№022881
1179
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№025493
1180
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№025494
1181
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№025495
C02
Антигипертензивные препараты
C02A
Препараты центрального действия, уменьшающие стимулирующее влияние адренергической иннервации
C02AB
Метилдопа
C02AB01
Метилдопа
1182
C02AB01
Метилдопа
Допегит®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015863
C02AC
Агонисты имидазолиновых рецепторов
C02AC01
Клонидин
1183
C02AC01
Клонидин
Клофелин-Здоровье
таблетки 0,15 мг
РК-ЛС-5№014316
C02AC05
Моксонидин
1184
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№021061
1185
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№021062

ҚР-ДЗ-5№003943
C01E
Жүрек ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
C01EA
Простагландиндер
C01EA01
Алпростадил
1165
C01EA01
Алпростадил
Алпрестил
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№020519
1166
C01EA01
Алпростадил
ВАЗОСТЕНОН
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг 1мл
ҚР-ДЗ-5№023677
C01EB
Жүрек ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
C01EB17
Ивабрадин
1167
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№009978
1168
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009979
1169
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023941
1170
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023942
1171
C01EB17
Ивабрадин
ИВЕРЗАК 5
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025953
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ЛП-№000306-ГП-KZ
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ЛП-№000306-ГП-KZ
C01EB18
Ранолазин
1174
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
ұзақ әсер ететін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№018651
1175
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
ұзақ әсер ететін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018650
1176
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022879
1177
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№022880
1178
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022881
1179
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025493
1180
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№025494
1181
C01EB18
Ранолазин
Ранолазин NOBEL®
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025495
C02
Антигипертензиялық препараттар
C02A
Адренергиялық иннервацияның ынталандырушы әсерін азайтатын орталық әсерлі препараттар
C02AB
Метилдопа
C02AB01
Метилдопа
1182
C02AB01
Метилдопа
Допегит®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015863
C02AC
Имидазолинді рецепторлар агонисттері
C02AC01
Клонидин
1183
C02AC01
Клонидин
Клофелин-Здоровье
таблеткалар 0,15 мг
ҚР-ДЗ-5№014316
C02AC05
Моксонидин
1184
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№021061
1185
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№021062

C02CA06
Урапидил
Урапидил Калцекс
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№025388
C02K
Другие антигипертензивные препараты
C02KX
Прочие антигипертензивные препараты
C02KX
Силденафил
1214
C02KX
Силденафил
СИНЕГРА®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№025528
C02KX01
Бозентан
орфанный
1215
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№020737
1216
C02KX01
Бозентан
Ранклер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№022760
1217
C02KX01
Бозентан
Ранклер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 62,5 мг
РК-ЛС-5№022762
1218
C02KX01
Бозентан
Тасотан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№022731
1219
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 62,5 мг
РК-ЛС-5№020736
1220
C02KX01
Бозентан
Босфит
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№024681
1221
C02KX01
Бозентан
Бозентан-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№026176
C02KX02
Амбризентан
C02KX04
Мацитентан
орфанный
1222
C02KX04
Мацитентан
Опсамит®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024665
1223
C02KX04
Мацитентан
МАСИПАН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-0№026013
1224
C02KX04
Мацитентан
ГЕРЦИТЕМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026308
C02KX05
Риоцигуат
орфанный
1225
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1226
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1227
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1228
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1229
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
C03
Диуретики
C03A
Тиазидные диуретики
C03AA
Тиазидные диуретики, простые
C03AA03
Гидрохлоротиазид
1230
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№013403
1231
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гидрохлортиазид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№021121
1232
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013402
C03B
Нетиазидные диуретики
C03BA
Сульфаниламиды, простые
C03BA04
Хлорталидон
1233
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№022611
1234
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№022612
C03BA11
Индапамид
1235
C03BA11
Индапамид
СР-Индамед
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№019271
1236
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№013605
1237
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 2,5 мг

C02CA06
Урапидил
Урапидил Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025388
C02K
Басқа антигипертензиялық препараттар
C02KX
Өзге антигипертензиялық препараттар
C02KX
Силденафил
1214
C02KX
Силденафил
СИНЕГРА®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025528
C02KX01
Бозентан
орфандық
1215
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№020737
1216
C02KX01
Бозентан
Ранклер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022760
1217
C02KX01
Бозентан
Ранклер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022762
1218
C02KX01
Бозентан
Тасотан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022731
1219
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020736
1220
C02KX01
Бозентан
Босфит
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024681
1221
C02KX01
Бозентан
Бозентан-АИГФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№026176
C02KX02
Амбризентан
C02KX04
Мацитентан
орфандық
1222
C02KX04
Мацитентан
Опсамит®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024665
1223
C02KX04
Мацитентан
МАСИПАН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№026013
1224
C02KX04
Мацитентан
ГЕРЦИТЕМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026308
C02KX05
Риоцигуат
орфандық
1225
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1226
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1227
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1228
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
1229
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ЛП-№000764-ГП-KZ
C03
Диуретиктер
C03A
Тиазидті диуретиктер
C03AA
Тиазидті диуретиктер, кәдімгі
C03AA03
Гидрохлоротиазид
1230
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013403
1231
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гидрохлортиазид
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021121
1232
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013402
C03B
Тиазидті емес диуретиктер
C03BA
Сульфаниламидтер, қарапайым
C03BA04
Хлорталидон
1233
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022611
1234
C03BA04
Хлорталидон
Ипка Дихлор
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022612
C03BA11
Индапамид
1235
C03BA11
Индапамид
СР-Индамед
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019271
1236
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013605
1237
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 2,5 мг

РК-ЛС-5№019764
1238
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№016275
1239
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№016280
1240
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№025180
1241
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева 1,5 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения 1,5 мг
РК-ЛС-5№014770
1242
C03BA11
Индапамид
Равел® СР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№019819
1243
C03BA11
Индапамид
Индап®
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№010136
1244
C03BA11
Индапамид
Индамид
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№015844
1245
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 1,25 мг
РК-ЛС-5№019763
1246
C03BA11
Индапамид
Флупамид СР-сановель
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№004858
1247
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№015884
1248
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№026400
1249
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№026602
1250
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг
ЛП-№000156-ГП-KZ
C03C
"Петлевые" диуретики
C03CA
Сульфонамидные диуретики
C03CA01
Фуросемид
1251
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 10 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№011635
1252
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021301
1253
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
РК-ЛС-5№013872
1254
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
РК-ЛС-0№026206
C03CA04
Торасемид
1255
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№016739
1256
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№016737
1257
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№016738
1258
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№122127
1259
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№122128
1260
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015861
1261
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015860
1262
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023672
1263
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблетки, 5 мг
РК-ЛС-5№023671
1264
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№122129
1265
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№024885
1266
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024656
1267
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024655
1268
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024657
1269
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблетки 10 мг

ҚР-ДЗ-5№019764
1238
C03BA11
Индапамид
Индапамид
қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016275
1239
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016280
1240
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг
ҚР-ДЗ-5№025180
1241
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева 1,5 мг
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014770
1242
C03BA11
Индапамид
Равел® СР
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019819
1243
C03BA11
Индапамид
Индап®
капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010136
1244
C03BA11
Индапамид
Индамид
қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015844
1245
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№019763
1246
C03BA11
Индапамид
Флупамид СР-сановель
босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004858
1247
C03BA11
Индапамид
Индапамид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015884
1248
C03BA11
Индапамид
Индапамид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026400
1249
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026602
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ЛП-№000156-ГП-KZ
C03C
"Ілмекті" диуретиктер
C03CA
Сульфонамидті диуретиктер
C03CA01
Фуросемид
1251
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№011635
1252
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021301
1253
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013872
1254
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026206
C03CA04
Торасемид
1255
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016739
1256
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016737
1257
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016738
1258
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№122127
1259
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122128
1260
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015861
1261
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015860
1262
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023672
1263
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023671
1264
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№122129
1265
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024885
1266
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024656
1267
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024655
1268
C03CA04
Торасемид
ТОРИДИУМ®
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024657
1269
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблеткалар, 10 мг

РК-ЛС-5№024886
1270
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблетки, 5 мг
РК-ЛС-5№024888
C03CC
Производные арилоксиуксусной кислоты
C03D
Калийсберегающие диуретики
C03DA
Антагонисты альдостерона
C03DA01
Спиронолактон
1271
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№014449
1272
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014161
1273
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014162
1274
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№015623
1275
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015568
1276
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№015567
1277
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№024999
1278
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№024997
1279
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№024998
1280
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблетки 25 мг
ЛП-№004527-ГП-KZ
1281
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 100 мг
ЛП-№004469-ГП-KZ
1282
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 50 мг
ЛП-№004469-ГП-KZ
C03DA04
Эплеренон
1283
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020233
1284
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020232
1285
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020747
1286
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020746
1287
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121954
1288
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121955
1289
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№021307
1290
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021306
1291
C03DA04
Эплеренон
Эспиро®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№026249
1292
C03DA04
Эплеренон
Эспиро®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№026250
C03E
Комбинация диуретиков с калийсберегающими препаратами
C03EA
Диуретики, действующие на кортикальный сегмент петли генле, в комбинации с калийсберегающими препаратами
C03EA01
Гидрохлоротиазид в комбинации с калийсберегающими препаратами
1293
C03EA01
Гидрохлоротиазид в комбинации с калийсберегающими препаратами
Триампур композитум - Тева
таблетки 12,5/25 мг
РК-ЛС-5№015802
1294
C03EA01
Гидрохлоротиазид в комбинации с калийсберегающими препаратами
Нолаксен
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг/25 мг
РК-ЛС-5№015794
C04
Периферические вазодилататоры
C04A
Периферические вазодилататоры
C04AC
Никотиновая кислота и ее производные
C04AC01
Никотиновая кислота

ҚР-ДЗ-5№024886
1270
C03CA04
Торасемид
ТРИГРИМ
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024888
C03CC
Арилоксисірке қышқылының туындылары
C03D
Калий сақтайтын диуретиктер
C03DA
Альдостерон антагонисттері
C03DA01
Спиронолактон
1271
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014449
1272
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014161
1273
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014162
1274
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№015623
1275
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015568
1276
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015567
1277
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024999
1278
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024997
1279
C03DA01
Спиронолактон
Спиронолактон-ЛФ
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024998
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблеткалар 25 мг
ЛП-№004527-ГП-KZ
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблеткалар, 100 мг
ЛП-№004469-ГП-KZ
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблеткалар, 50 мг
ЛП-№004469-ГП-KZ
C03DA04
Эплеренон
1283
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020233
1284
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020232
1285
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020747
1286
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020746
1287
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121954
1288
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121955
1289
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021307
1290
C03DA04
Эплеренон
Эплеренон-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021306
1291
C03DA04
Эплеренон
Эспиро®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026249
1292
C03DA04
Эплеренон
Эспиро®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026250
C03E
Диуретиктердің калий сақтайтын препараттармен құрамдасы
C03EA
Генле ілмегінің кортикалдық сегментіне әсер ететін диуретиктердің калий сақтайтын препараттармен құрамдасы
C03EA01
Калий сақтаушы препараттармен біріктірілген гидрохлоротиазид
1293
C03EA01
Калий сақтаушы препараттармен біріктірілген гидрохлоротиазид
Триампур композитум - Тева
таблеткалар 12,5/25 мг
ҚР-ДЗ-5№015802
1294
C03EA01
Калий сақтаушы препараттармен біріктірілген гидрохлоротиазид
Нолаксен
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№015794
C04
Перифериялық вазодилататорлар
C04A
Никотин қышқылы және оның туындылары
C04AC
Никотин қышқылы және оның туындылары
C04AC01
Никотин қышқылы

1295
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота -Дарница
раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№008762
1296
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота
раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№009415
1297
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-0№026264
C04AD
Пурины
C04AD03
Пентоксифиллин
1298
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, c пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№013837
1299
C04AD03
Пентоксифиллин
Вазонит® ретард
таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения 600 мг
РК-ЛС-5№020470
1300
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№004035
1301
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
раствор для инъекций 2% 5 мл
РК-ЛС-5№010015
1302
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
раствор для внутривенного введения, 2 %, 5 мл
РК-ЛС-0№026207
1303
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№026376
C05
Ангиопротекторы
C05A
Средства для лечения геморроя и анальных трещин для местного применения
C05AD
Местные анестетики
C05AD03
Бензокаин
1304
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
суппозитории ректальные
РК-ЛС-5№014747
1305
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
мазь ректальная по 28,4 г в тубе
РК-ЛС-5№004394
1306
C05AD03
Бензокаин
ФЛЮТ® Адванс
суппозитории ректальные
РК-ЛС-5№024604
C07
Бета-адреноблокаторы
C07A
Бета-адреноблокаторы
C07AA
Неселективные бета-адреноблокаторы
C07AA05
Пропранолол
1307
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020012
1308
C07AA05
Пропранолол
Гемангиол®
раствор для приема внутрь 3,75 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№022615
1309
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№010290
1310
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010289
C07AB
Селективные бета-адреноблокаторы
C07AB02
Метопролол
1311
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№012141
1312
C07AB02
Метопролол
Беталок®
раствор для внутривенного введения 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№017152
1313
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№018775
1314
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№018776
1315
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№024392
1316
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№024393
1317
C07AB02
Метопролол
Метопролол
раствор для инъекций 1мг/мл, 5мл

1295
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы -Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№008762
1296
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1мл
ҚР-ДЗ-5№009415
1297
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-0№026264
C04AD
Пуриндер
C04AD03
Пентоксифиллин
1298
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал® 400
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013837
1299
C04AD03
Пентоксифиллин
Вазонит® ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020470
1300
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004035
1301
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010015
1302
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026207
1303
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026376
C05
Ангиопротекторлар
C05A
Геморрой мен анальды жарықтарды емдеуге арналған жергілікті емдеу құралдары
C05AD
Жергілікті анестетиктер
C05AD03
Бензокаин
1304
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
ректальді суппозиторийлер
ҚР-ДЗ-5№014747
1305
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
ректальді жақпамай 28.4 г сықпада
ҚР-ДЗ-5№004394
1306
C05AD03
Бензокаин
ФЛЮТ® Адванс
ректальді суппозиторийлер
ҚР-ДЗ-5№024604
C07
Бета-адреноблокаторлар
C07A
Бета-адреноблокаторлар
C07AA
Таңдамалы емес бета-адреноблокаторлар
C07AA05
Пропранолол
1307
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020012
1308
C07AA05
Пропранолол
Гемангиол®
ішуге арналған ерітінді 3,75 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022615
1309
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010290
1310
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010289
C07AB
Таңдамалы бета-адреноблокаторлар
C07AB02
Метопролол
1311
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012141
1312
C07AB02
Метопролол
Беталок®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017152
1313
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL 50
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018775
1314
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL100
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018776
1315
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024392
1316
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024393
1317
C07AB02
Метопролол
Метопролол
инъекцияға арналған ерітінді 1 мг/мл,5мл

РК-ЛС-5№016337
1380
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№016335
1381
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№020364
1382
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№020365
1383
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№014177
1384
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№013537
1385
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№013538
1386
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013539
1387
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№020363
1388
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№016336
C07F
Бета-адреноблокаторы селективные в комбинации с другими гипотензивными средствами
C07FB
Бета-блокаторы и блокаторы кальциевых каналов
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
1389
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№017961
1390
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№017959
1391
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023997
1392
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 10 мг/ 5 мг
РК-ЛС-5№023998
1393
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023999
1394
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023981
1395
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 5мг/10мг
РК-ЛС-5№017960
1396
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 10мг/10мг
РК-ЛС-5№017962
1397
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024457
1398
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024458
1399
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024459
1400
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
таблетки 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024460
C08
Блокаторы кальциевых каналов
C08C
Селективные блокаторы кальциевых каналов с преимущественным влиянием на сосуды
C08CA
Дигидропиридиновые производные
C08CA01
Амлодипин
1401
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010251
1402
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№009547
1403
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011971
1404
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№003280
1405
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№016525
1406
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021183
1407
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010250
1408
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№009546
1409
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№011970
1410
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№003279

ҚР-ДЗ-5№016337
1380
C07AG02
Карведилол
КАРВИДИЛ®
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№016335
1381
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020364
1382
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020365
1383
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№014177
1384
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№013537
1385
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013538
1386
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013539
1387
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020363
1388
C07AG02
Карведилол
Карвидил®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016336
C07F
Басқа гипотензивті дәрілермен біріктірілімде селективті Бета-адреноблокаторлар
C07FB
Бета-блокаторлар және кальций арналарын блокаторлар
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
1389
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№017961
1390
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№017959
1391
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023997
1392
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 10 мг/ 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023998
1393
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023999
1394
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023981
1395
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 5мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№017960
1396
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 10мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№017962
1397
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024457
1398
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024458
1399
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024459
1400
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024460
C08
Кальций каналдарының блокаторлары
C08C
Тамырларға айрықша әсер ететін кальций каналдарының таңдамалы блокаторлары
C08CA
Дигидропиридин туындылары
C08CA01
Амлодипин
1401
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010251
1402
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009547
1403
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011971
1404
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003280
1405
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016525
1406
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021183
1407
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010250
1408
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№009546
1409
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011970
1410
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№003279

1411
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№014062
1412
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№016526
1413
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014061
1414
C08CA01
Амлодипин
Амод™-10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018853
1415
C08CA01
Амлодипин
Амод™-5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№018852
1416
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010607
1417
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015666
1418
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014171
1419
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010606
1420
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015667
1421
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010787
1422
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010788
1423
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№010249
1424
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№022741
1425
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022742
1426
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№020794
1427
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020793
1428
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№014173
1429
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблетки 5 мг
РК-ЛС-0№025594
1430
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-0№025593
1431
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025485
1432
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025486
1433
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Зентива
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№026255
1434
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Зентива
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№026256
1435
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 10 мг
ЛП-№000148-ГП-KZ
1436
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 5 мг
ЛП-№000148-ГП-KZ
C08CA05
Нифедипин
1437
C08CA05
Нифедипин
Коринфар ретард-Тева
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№000407
1438
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
капли оральные 2% 5 мл
РК-ЛС-5№014415
1439
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
капли оральные 2% 25 мл
РК-ЛС-5№014415
1440
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023656
1441
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023655
1442
C08CA05
Нифедипин
Коринфар-Тева
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 10 мг
РК-ЛС-5№016671
C08CA06
Нимодипин
1443
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
раствор для инфузий 10 мг/50 мл
РК-ЛС-5№011041
1444
C08CA06
Нимодипин
Немотан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№019321
C08CA13
Лерканидипин
1445
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№006012
1446
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 20
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг

1411
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014062
1412
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016526
1413
C08CA01
Амлодипин
Норваск®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014061
1414
C08CA01
Амлодипин
Амод™-10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018853
1415
C08CA01
Амлодипин
Амод™-5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018852
1416
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010607
1417
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015666
1418
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014171
1419
C08CA01
Амлодипин
Амлотоп®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010606
1420
C08CA01
Амлодипин
КОРОНИМ®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015667
1421
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010787
1422
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Канон
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010788
1423
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010249
1424
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022741
1425
C08CA01
Амлодипин
Амапин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022742
1426
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020794
1427
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020793
1428
C08CA01
Амлодипин
Лопикард
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014173
1429
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-0№025594
1430
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№025593
1431
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025485
1432
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин-Тева
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025486
1433
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Зентива
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026255
1434
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин Зентива
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026256
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 10 мг
ЛП-№000148-ГП-KZ
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 5 мг
ЛП-№000148-ГП-KZ
C08CA05
Нифедипин
1437
C08CA05
Нифедипин
Коринфар ретард-Тева
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№000407
1438
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
ішуге арналған тамшыдәрі 2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014415
1439
C08CA05
Нифедипин
Фармадипин®
ішуге арналған тамшыдәрі 2% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№014415
1440
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023656
1441
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023655
1442
C08CA05
Нифедипин
Коринфар-Тева
босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016671
C08CA06
Нимодипин
1443
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
инфузияға арналған ерітінді 10 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№011041
1444
C08CA06
Нимодипин
Немотан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№019321
C08CA13
Лерканидипин
1445
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№006012
1446
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 20
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг

РК-ЛС-5№019923
1447
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№017727
1448
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№017728
C08CA16
Клевидипин
1449
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
эмульсия для внутривенного введения, 0,5 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№121857
1450
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
эмульсия для внутривенного введения, 0,5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№121858
C08D
Селективные блокаторы кальциевых каналов с прямым влиянием на сердце
C08DA
Фенилалкиламиновые производные
C08DA01
Верапамил
1451
C08DA01
Верапамил
Изоптин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№013857
1452
C08DA01
Верапамил
Верапамил
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№122037
C08DB
Бензотиазепиновые производные
C08DB01
Дилтиазем
C09
Препараты, влияющие на ренин-ангиотензиновую систему
C09A
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента (АПФ)
C09AA
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента (АПФ)
C09AA01
Каптоприл
1453
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009646
1454
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-Боримед
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№012330
1455
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл Вива Фарм
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018187
1456
C09AA01
Каптоприл
КАПТОПРИЛ-АКОС
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№003670
1457
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022633
1458
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№022634
1459
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№022621
1460
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№003447
1461
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-ЛФ
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№026405
1462
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-ЛФ
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№026406
C09AA02
Эналаприл
1463
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№010409
1464
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№011038
1465
C09AA02
Эналаприл
ЭНАЛАПРИЛ
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№003412
1466
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011037
1467
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011901
1468
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010408
1469
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№011900
1470
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№011899
1471
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№012003
1472
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№008270
1473
C09AA02
Эналаприл
Эналаприлат
раствор для инъекций 1,25 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-3№021457
1474
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015773
1475
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010410
1476
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015772
1477
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг

ҚР-ДЗ-5№019923
1447
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№017727
1448
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017728
C08CA16
Клевидипин
1449
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121857
1450
C08CA16
Клевидипин
Клевипрекс
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121858
C08D
Жүрекке тікелей әсері бар кальций каналдарының таңдамалы блокаторлары
C08DA
Фенилалкиламин туындылары
C08DA01
Верапамил
1451
C08DA01
Верапамил
Изоптин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№013857
1452
C08DA01
Верапамил
Верапамил
қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№122037
C08DB
Бензотиазепин туындылары
C08DB01
Дилтиазем
C09
Ренин-ангиотензин жүйесіне әсер ететін препараттар
C09A
Ангиотензин-түрлендіретін фермент (ААФ) ингибиторлары
C09AA
Ангиотензин-түрлендіретін фермент тежегіштері (АӨФ)
C09AA01
Каптоприл
1453
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009646
1454
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-Боримед
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№012330
1455
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл Вива Фарм
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018187
1456
C09AA01
Каптоприл
КАПТОПРИЛ-АКОС
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003670
1457
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022633
1458
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022634
1459
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022621
1460
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003447
1461
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-ЛФ
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026405
1462
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-ЛФ
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026406
C09AA02
Эналаприл
1463
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№010409
1464
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011038
1465
C09AA02
Эналаприл
ЭНАЛАПРИЛ
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003412
1466
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011037
1467
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011901
1468
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010408
1469
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011900
1470
C09AA02
Эналаприл
Энам®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№011899
1471
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012003
1472
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№008270
1473
C09AA02
Эналаприл
Эналаприлат
инъекцияға арналған ерітінді 1,25 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-3№021457
1474
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015773
1475
C09AA02
Эналаприл
Энап®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010410
1476
C09AA02
Эналаприл
КАРЛОН®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015772
1477
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг

РК-ЛС-5№025448
1478
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025449
1479
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№025450
1480
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг
РК-ЛС-5№025451
1481
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№025278
1482
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025279
1483
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025280
C09AA03
Лизиноприл
1484
C09AA03
Лизиноприл
Даприл
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№006065
1485
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№011760
1486
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№013824
1487
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№020540
1488
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019916
1489
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020541
1490
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011759
1491
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019915
1492
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019917
1493
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№013823
1494
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№013825
1495
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№011758
1496
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№006097
1497
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№006098
1498
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019048
1499
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019049
1500
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№004864
1501
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№004865
1502
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№004866
1503
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024845
1504
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024844
1505
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024846
1506
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025788
1507
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№025786
1508
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025787
1509
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025142
C09AA04
Периндоприл
1510
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023211
1511
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023210
1512
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблетки 8 мг
РК-ЛС-3№020971
1513
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№014922
1514
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблетки 8 мг

ҚР-ДЗ-5№025448
1478
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025449
1479
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025450
1480
C09AA02
Эналаприл
Эналаприл NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025451
1481
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 20
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025278
1482
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025279
1483
C09AA02
Эналаприл
Берлиприл® 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025280
C09AA03
Лизиноприл
1484
C09AA03
Лизиноприл
Даприл
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№006065
1485
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№011760
1486
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№013824
1487
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№020540
1488
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019916
1489
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020541
1490
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011759
1491
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019915
1492
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019917
1493
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№013823
1494
C09AA03
Лизиноприл
Диротон®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№013825
1495
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Тева
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011758
1496
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№006097
1497
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-Санто
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№006098
1498
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019048
1499
C09AA03
Лизиноприл
Лизорез™-10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019049
1500
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№004864
1501
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004865
1502
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004866
1503
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024845
1504
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024844
1505
C09AA03
Лизиноприл
Лизипрекс
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024846
1506
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025788
1507
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025786
1508
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ЛФ
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025787
1509
C09AA03
Лизиноприл
Лизиноприл-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025142
C09AA04
Периндоприл
1510
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023211
1511
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023210
1512
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-3№020971
1513
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№014922
1514
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблеткалар 8 мг

РК-ЛС-5№018185
1552
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019333
1553
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№018186
1554
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019409
1555
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019410
1556
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-0№026312
1557
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-0№026313
C09AA10
Трандолаприл
C09B
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с другими препаратами
C09BA
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с диуретиками
C09BA01
Каптоприл в комбинации с диуретиками
1558
C09BA01
Каптоприл в комбинации с диуретиками
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021637
1559
C09BA01
Каптоприл в комбинации с диуретиками
Каптоспес+Н
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№004105
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
1560
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
Энап®-Н
таблетки 10 мг/25 мг
РК-ЛС-5№019480
1561
C09BA02
Эналаприл в комбинации с диуретиками
Энап®-НЛ
таблетки 10 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019481
C09BA03
Лизиноприл в комбинации с диуретиками
1562
C09BA03
Лизиноприл в комбинации с диуретиками
Рилейс-сановель плюс
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№004867
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
1563
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№020893
1564
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-Пренесса®
таблетки 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№016471
1565
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№020894
1566
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-Пренесса®
таблетки 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№016472
1567
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Би-Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№020070
1568
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№012895
1569
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Индапамид/Периндоприл - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2.5 мг/0.625 мг
РК-ЛС-5№021161
1570
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Индапамид/Периндоприл - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1.25 мг
РК-ЛС-5№021160
1571
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№012896
1572
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-пренесса®
таблетки 8 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№020094
1573
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Аргинин

ҚР-ДЗ-5№018185
1552
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019333
1553
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018186
1554
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019409
1555
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019410
1556
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№026312
1557
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-0№026313
C09AA10
Трандолаприл
C09B
Ангиотензин-түрлендіретін фермент ингибиторлары басқа препараттармен құрамдас
C09BA
Ангиотензин-айналдырушы фермент ингибиторлары диуретиктермен құрамдас
C09BA01
Диуретиктермен біріктірілген каптоприл
1558
C09BA01
Диуретиктермен біріктірілген каптоприл
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблеткалар 50 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021637
1559
C09BA01
Диуретиктермен біріктірілген каптоприл
Каптоспес+Н
таблеткалар 50 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№004105
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
1560
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
Энап®-Н
таблеткалар 10 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№019480
1561
C09BA02
Диуретиктермен біріктірілген эналаприл
Энап®-НЛ
таблеткалар 10 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019481
C09BA03
Диуретиктермен біріктірілген лизиноприл
1562
C09BA03
Диуретиктермен біріктірілген лизиноприл
Рилейс-сановель плюс
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004867
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
1563
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Периндид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№020893
1564
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Ко-Пренесса®
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№016471
1565
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Периндид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020894
1566
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
КоПренесса®
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№016472
1567
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Би-Форте
таблеткалар10 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020070
1568
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№012895
1569
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Индапамид/Периндоприл - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№021161
1570
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Индапамид/Периндоприл - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№021160
1571
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Форте Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№012896
1572
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Ко-пренесса®
таблеткалар 8 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020094
1573
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Аргинин

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№023379
1574
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№023380
1575
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Би-форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№023381
1576
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Стопресс Инда
таблетки 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-0№025791
1577
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Стопресс Инда
таблетки 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-0№025792
1578
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Стопресс Инда
таблетки, 8мг+2.5 мг
РК-ЛС-0№026218
1579
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-Пренесса®
таблетки 2 мг/0,625 мг
ЛП-№010398-РГ-KZ
1580
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-Пренесса®
таблетки 4 мг/1,25 мг
ЛП-№010398-РГ-KZ
1581
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Ко-пренесса®
таблетки 8 мг/2,5 мг
ЛП-№010546-РГ-KZ
1582
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
ЛП-№000179-ГП-KZ
1583
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
ЛП-№000175-ГП-KZ
1584
C09BA04
Периндоприл в комбинации с диуретиками
Нолипрел® Би-Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/2,5 мг
ЛП-№001806-ГП-KZ
C09BA06
Хинаприл в комбинации с диуретиками
C09BA09
Фозиноприл в комбинации с диуретиками
1585
C09BA09
Фозиноприл в комбинации с диуретиками
Фозикард Н - Тева
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№013910
C09BB
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
1586
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Амлипин
таблетки, покрытые оболочкой 5мг/5 мг
РК-ЛС-5№016177
1587
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023443
1588
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 20мг/10мг
РК-ЛС-5№023445
1589
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 5мг/10мг
РК-ЛС-5№023444
1590
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№009562
1591
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 20 мг/10 мг
РК-ЛС-5№017765
1592
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 5мг/10мг
ЛП-№003869-ГП-KZ
1593
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 10мг/20 мг
ЛП-№003853-ГП-KZ
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
1594
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020061
1595
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020060
1596
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло
капсулы 5 мг/10 мг

үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№023379
1574
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Форте Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№023380
1575
C09BA04
Диуретиктермен біріктірілген периндоприл
Нолипрел® Би-форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023381
1576
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Стопресс Инда
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-0№025791
1577
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Стопресс Инда
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-0№025792
1578
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Стопресс Инда
таблеткалар 8 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-0№026218
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Ко-Пренесса®
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ЛП-№010398-РГ-KZ
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Ко-Пренесса®
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ЛП-№010398-РГ-KZ
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Ко-пренесса®
таблеткалар 8 мг/2,5 мг
ЛП-№010546-РГ-KZ
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Нолипрел® Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ЛП-№000179-ГП-KZ
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Нолипрел® Форте Аргинин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ЛП-№000175-ГП-KZ
C09BA04
Периндоприл диуретиктермен бірге
Нолипрел® Би-Форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/2,5 мг
ЛП-№001806-ГП-KZ
C09BA06
Диуретиктермен біріктірілген хинаприл
C09BA09
Диуретиктермен біріктірілген фозиноприл
1585
C09BA09
Диуретиктермен біріктірілген фозиноприл
Фозикард Н - Тева
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013910
C09BB
Ангиотензин-айналдырушы фермент ингибиторларының кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
1586
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Амлипин
қабықпен қапталған таблеткалар 5мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№016177
1587
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023443
1588
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023445
1589
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 10мг/5мг
ҚР-ДЗ-5№023444
1590
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№009562
1591
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№017765
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 5мг/10мг
ЛП-№003869-ГП-KZ
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 10мг/20 мг
ЛП-№003853-ГП-KZ
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
1594
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020061
1595
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020060
1596
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло
капсулалар 5 мг/10 мг

РК-ЛС-5№019903
1657
C09CA07
Телмисартан
ТЕЛМИТЕК®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№023366
1658
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121842
1659
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№121841
1660
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020946
1661
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№020947
1662
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021080
1663
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№021081
1664
C09CA07
Телмисартан
Сафител-80
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121772
1665
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№023058
1666
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№023059
1667
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023060
1668
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№019843
1669
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019844
1670
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024066
1671
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№024068
1672
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№024738
1673
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024739
1674
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 40
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№026107
1675
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 80
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№026108
1676
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 40 мг
ЛП-№000860-ГП-KZ
1677
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 80 мг
ЛП-№000860-ГП-KZ
C09CA08
Олмесартан медоксомил
1678
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№024492
1679
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024493
1680
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024495
1681
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024496
C09CA09
Азилсартан медоксомил
1682
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№020167
1683
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020166
1684
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№026272
1685
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№026273
C09D
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с другими препаратами
C09DA
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с диуретиками
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
1686
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
КО-ЛОРКАР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022173
1687
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100/25 мг

ҚР-ДЗ-5№019903
1657
C09CA07
Телмисартан
ТЕЛМИТЕК®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023366
1658
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121842
1659
C09CA07
Телмисартан
Телсартан®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121841
1660
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020946
1661
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№020947
1662
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021080
1663
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан-Тева
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№021081
1664
C09CA07
Телмисартан
Сафител-80
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121772
1665
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023058
1666
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023059
1667
C09CA07
Телмисартан
Телмисартан Ксантис
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023060
1668
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019843
1669
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019844
1670
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024066
1671
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№024068
1672
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№024738
1673
C09CA07
Телмисартан
ХИПОТЕЛ®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024739
1674
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 40
таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026107
1675
C09CA07
Телмисартан
Телмиклар 80
таблеткалар, 80 мг
ҚР-ДЗ-5№026108
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар, 40 мг
ЛП-№000860-ГП-KZ
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар, 80 мг
ЛП-№000860-ГП-KZ
C09CA08
Олмесартан медоксомил
1678
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024492
1679
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024493
1680
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024495
1681
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024496
C09CA09
Азилсартан медоксомил
1682
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№020167
1683
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020166
1684
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026272
1685
C09CA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№026273
C09D
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің басқа препараттармен біріктірілімі
C09DA
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің диуретиктермен біріктірілімі
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
1686
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
КО-ЛОРКАР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022173
1687
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100/25 мг

РК-ЛС-5№022174
1688
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозап Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№018191
1689
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лориста® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№012740
1690
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024359
1691
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024360
1692
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№024366
1693
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лориста® НД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100мг/25мг
РК-ЛС-5№012739
1694
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
Лориста® Н 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019289
1695
C09DA01
Лозартан в комбинации с диуретиками
АНЖОТЕН-сановель Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50мг/12,5мг
РК-ЛС-5№025457
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
1696
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017680
1697
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017681
1698
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№017682
1699
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК®-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023003
1700
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК®-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/ 25 мг
РК-ЛС-5№023004
1701
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
ВАЛМАК®-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023005
1702
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017681
1703
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Ванатекс Комби
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019286
1704
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Ванатекс Комби
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019287
1705
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Вальсакор® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020963
1706
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Вальсакор® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160/12,5мг

ҚР-ДЗ-5№022174
1688
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозап Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018191
1689
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лориста® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012740
1690
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозартан плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024359
1691
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозартан плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024360
1692
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лозартан плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№024366
1693
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лориста® НД
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№012739
1694
C09DA01
Диуретиктермен біріктірілген лозартан
Лориста® Н100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019289
1695
C09DA01
Лозартан диуретиктермен бірге
АНЖОТЕН-сановель Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№025457
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
1696
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017680
1697
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017681
1698
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№017682
1699
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК®-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023003
1700
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК®-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023004
1701
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
ВАЛМАК®-Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023005
1702
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Валсартан/Гидрохлоротиазид – Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017681
1703
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Ванатекс Комби
қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019286
1704
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Ванатекс Комби
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019287
1705
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Вальсакор® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020963
1706
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Вальсакор® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5мг

РК-ЛС-5№020964
1707
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Вальсакор® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№020965
1708
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025006
1709
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160/12,5мг
РК-ЛС-5№025007
1710
C09DA03
Валсартан в комбинации с диуретиками
Валсартан Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№025008
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
1711
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12,5мг
РК-ЛС-3№020380
1712
C09DA04
Ирбесартан в комбинации с диуретиками
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-3№020379
C09DA06
Кандесартан в комбинации с диуретиками
1713
C09DA06
Кандесартан в комбинации с диуретиками
КАНТАБ® Плюс
таблетки, 16 мг/12,5мг
РК-ЛС-3№021641
1714
C09DA06
Кандесартан в комбинации с диуретиками
КАНТАБ® Плюс
таблетки, 32 мг/12,5 мг
РК-ЛС-3№021642
C09DA07
Телмисартан и диуретики
1715
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Микардис® Плюс
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020193
1716
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиста® Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020638
1717
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н-Тева
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021404
1718
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телсартан® Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022178
1719
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиста® Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020637
1720
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиста® Н
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№020639
1721
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н Ксантис
таблетки 40/12,5 мг
РК-ЛС-5№023294
1722
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н Ксантис
таблетки 80/12,5мг
РК-ЛС-5№023297
1723
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н Ксантис
таблетки 80/25мг
РК-ЛС-5№023298
1724
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телсартан® Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022179
1725
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телзап Плюс
таблетки 40 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№121970
1726
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телзап Плюс
таблетки 80 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№121971
1727
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телзап Плюс
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№121972
1728
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Сафител-Н
таблетки 40/12,5 мг
РК-ЛС-5№121768
1729
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмисартан Н-Тева
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021403
1730
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Твардокс Н
таблетки 80 мг/12,5 мг

ҚР-ДЗ-5№020964
1707
C09DA03
Диуретиктермен біріктірілген валсартан
Вальсакор® Н
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№020965
1708
C09DA03
Валсартан диуретиктермен бірге
Валсартан Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025006
1709
C09DA03
Валсартан диуретиктермен бірге
Валсартан Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№025007
1710
C09DA03
Валсартан диуретиктермен бірге
Валсартан Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025008
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
1711
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-3№020380
1712
C09DA04
Диуретиктермен біріктірілген ирбесартан
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-3№020379
C09DA06
Диуретиктермен біріктірілген Кандесартан
1713
C09DA06
Диуретиктермен біріктірілген Кандесартан
КАНТАБ® Плюс
таблеткалар, 16 мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-3№021641
1714
C09DA06
Диуретиктермен біріктірілген Кандесартан
КАНТАБ® Плюс
таблеткалар, 32 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-3№021642
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
1715
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Микардис® Плюс
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020193
1716
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиста® Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020638
1717
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н-Тева
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021404
1718
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телсартан® Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022178
1719
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиста® Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020637
1720
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиста® Н
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№020639
1721
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н Ксантис
таблеткалар 40/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023294
1722
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н Ксантис
таблеткалар 80/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№023297
1723
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н Ксантис
таблеткалар 80/25мг
ҚР-ДЗ-5№023298
1724
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телсартан® Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022179
1725
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телзап Плюс
таблеткалар 40 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№121970
1726
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телзап Плюс
таблеткалар 80 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№121971
1727
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телзап Плюс
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№121972
1728
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Сафител-Н
таблеткалар 40/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121768
1729
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмисартан Н-Тева
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021403
1730
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Твардокс Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг

РК-ЛС-5№024628
1731
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Твардокс Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№024629
1732
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025979
1733
C09DA07
Телмисартан и диуретики
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№025978
C09DA08
Олмесартан медоксомил и диуретики
C09DB
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
1734
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Агвистат®
таблетки, покрытые оболочкой 160мг/10 мг
РК-ЛС-3№122149
1735
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Агвистат®
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-3№122148
1736
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксвалсартан-бене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10мг
РК-ЛС-5№023570
1737
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксфорж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№014822
1738
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксфорж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-5№014821
1739
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксфорж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-5№014820
1740
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валодип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020957
1741
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валодип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020958
1742
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валодип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№020959
1743
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024376
1744
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024377
1745
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Ванатекс Амло
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024127
1746
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Ванатекс Амло
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024124
1747
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Ванатекс Амло
таблетки, покрытые оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024125
1748
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валсартан/Амлодипин - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023764
1749
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валсартан/Амлодипин - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023765
1750
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валсартан/Амлодипин - Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023766
1751
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Аксудропин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023746
1752
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Аксудропин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/5 мг

ҚР-ДЗ-5№024628
1731
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Твардокс Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024629
1732
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
таблеткалар, 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025979
1733
C09DA07
Телмисартан және диуретиктер
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
таблеткалар, 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025978
C09DA08
Олмесартан медоксомил және диуретиктер
C09DB
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
1734
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Агвистат®
қабықпен қапталған таблеткалар 160мг/10 мг
ҚР-ДЗ-3№122149
1735
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Агвистат®
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-3№122148
1736
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксвалсартан-бене
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№023570
1737
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксфорж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№014822
1738
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксфорж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№014821
1739
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксфорж®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№014820
1740
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валодип
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020957
1741
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валодип
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020958
1742
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валодип
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№020959
1743
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Нормотанс
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024376
1744
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Нормотанс
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024377
1745
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Ванатекс Амло
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024127
1746
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Ванатекс Амло
қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024124
1747
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Ванатекс Амло
қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024125
1748
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валсартан/Амлодипин - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023764
1749
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валсартан/Амлодипин - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023765
1750
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валсартан/Амлодипин - Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023766
1751
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Аксудропин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023746
1752
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Аксудропин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг

РК-ЛС-5№023747
1753
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Аксудропин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023748
1754
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Артинова-АМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023373
1755
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Артинова-АМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023374
1756
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Артинова-АМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023375
1757
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Агвистат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/5 мг
РК-ЛС-0№026627
C09DX
Ангиотензина II антагонисты, другие комбинации
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
1758
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023196
1759
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023194
1760
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023195
1761
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
САКУЗАК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№026482
1762
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
САКУЗАК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№026483
1763
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
САКУЗАК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№026484
C10
Гиполипидемические препараты
C10A
Гипохолестеринемические и гипотриглицеридемические препараты
C10AA
Ингибиторы ГМГ-КOA-Редуктазы
C10AA01
Симвастатин
1764
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№005351
1765
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№005352
1766
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№005001
1767
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
ЛП-№0011252-ГП-KZ
1768
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
ЛП-№0011252-ГП-KZ
1769
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
ЛП-№0011252-ГП-KZ
C10AA05
Аторвастатин
1770
C10AA05
Аторвастатин
Аторис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№014849
1771
C10AA05
Аторвастатин
Липримар ST™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№018156
1772
C10AA05
Аторвастатин
Атрибет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020329
1773
C10AA05
Аторвастатин
Липримар ST™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№018157
1774
C10AA05
Аторвастатин
Вазатор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№019169
1775
C10AA05
Аторвастатин
Липримар ST™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№018155
1776

ҚР-ДЗ-5№023747
1753
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Аксудропин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023748
1754
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Артинова-АМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023373
1755
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Артинова-АМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023374
1756
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Артинова-АМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023375
1757
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Агвистат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-0№026627
C09DX
Ангиотензин II антагонистері, басқа біріктірілімдер
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
1758
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023196
1759
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023194
1760
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023195
1761
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
САКУЗАК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026482
1762
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
САКУЗАК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026483
1763
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
САКУЗАК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026484
C10
Гиполипидемиялық препараттар
C10A
Гипохолестеринемиялық және гипотриглицеридемиялық препараттар
C10AA
ГМГ-КOA-Редуктаза ингибиторлары
C10AA01
Симвастатин
1764
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№005351
1765
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005352
1766
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№005001
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ЛП-№0011252-ГП-KZ
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ЛП-№0011252-ГП-KZ
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ЛП-№0011252-ГП-KZ
C10AA05
Аторвастатин
1770
C10AA05
Аторвастатин
Аторис®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№014849
1771
C10AA05
Аторвастатин
Липримар ST™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018156
1772
C10AA05
Аторвастатин
Атрибет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020329
1773
C10AA05
Аторвастатин
Липримар ST™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№018157
1774
C10AA05
Аторвастатин
Вазатор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019169
1775
C10AA05
Аторвастатин
Липримар ST™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018155
1776

РК-ЛС-5№024568
1861
C10AA07
Розувастатин
Холрест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024569
1862
C10AA07
Розувастатин
Холрест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024570
1863
C10AA07
Розувастатин
РУЗОЛОСТИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024574
1864
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025863
1865
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025864
1866
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№025865
1867
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№025666
1868
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№025664
1869
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025667
1870
C10AA07
Розувастатин
Ромазик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026261
1871
C10AA07
Розувастатин
Ромазик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026262
1872
C10AA07
Розувастатин
Ромазик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026263
1873
C10AA07
Розувастатин
Крестор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
ЛП-№003184-ГП-KZ
1874
C10AA07
Розувастатин
Крестор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20мг
ЛП-№003184-ГП-KZ
1875
C10AA07
Розувастатин
Кливас
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
ЛП-№004465-ГП-KZ
1876
C10AA07
Розувастатин
Кливас
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
ЛП-№004465-ГП-KZ
C10AB
Фибраты
C10AB05
Фенофибрат
1877
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 145 мг
РК-ЛС-5№019646
C10AX
Прочие гиполипидемические препараты
C10AX09
Эзетимиб
1878
C10AX09
Эзетимиб
Отрио
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025795
1879
C10AX09
Эзетимиб
Отрио
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№026564
C10AX13
Эволокумаб
C10AX16
Инклизиран
1880
C10AX16
Инклизиран
СИБРАВА
раствор для подкожного введения 284 мг/1.5 мл
РК-ЛС-5№025332
C10B
Липидные модифицирующие агенты, комбинации
C10BA
Комбинации различных агентов, модифицирующих липиды
C10BA02
Симвастатин и Эзетимиб
C10BA06
Розувастатин и Эзетимиб
1881
C10BA06
Розувастатин и Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулы 10 мг / 10 мг
РК-ЛС-5№122117
1882
C10BA06
Розувастатин и Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулы 20 мг / 10мг
РК-ЛС-5№122118
D
Дерматология
D01
Противогрибковые препараты для лечения заболеваний кожи
D01A
Противогрибковые препараты для наружного применения
D01AA
Противогрибковые антибиотики
1883
D01AA
Противогрибковые антибиотики
Розеофунгин–АС®
мазь 2% 20 г
РК-ЛС-5№023225
D01AA01
Нистатин
1884
D01AA01
Нистатин
Фунгостатин®
гранулы для приготовления суспензии для местного применения 100 000 ЕД/мл 7.5 г/50 мл

ҚР-ДЗ-5№024568
1861
C10AA07
Розувастатин
Холрест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024569
1862
C10AA07
Розувастатин
Холрест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024570
1863
C10AA07
Розувастатин
РУЗОЛОСТИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024574
1864
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025863
1865
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025864
1866
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025865
1867
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025666
1868
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025664
1869
C10AA07
Розувастатин
КОЛНАР
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025667
1870
C10AA07
Розувастатин
Ромазик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026261
1871
C10AA07
Розувастатин
Ромазик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026262
1872
C10AA07
Розувастатин
Ромазик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026263
C10AA07
Розувастатин
Крестор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ЛП-№003184-ГП-KZ
C10AA07
Розувастатин
Крестор
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ЛП-№003184-ГП-KZ
C10AA07
Розувастатин
Кливас
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ЛП-№004465-ГП-KZ
C10AA07
Розувастатин
Кливас
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ЛП-№004465-ГП-KZ
C10AB
Фибраттар
C10AB05
Фенофибрат
1877
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 145 мг
ҚР-ДЗ-5№019646
C10AX
Басқа гиполипидемиялық препараттар
C10AX09
Эзетимиб
1878
C10AX09
Эзетимиб
Отрио
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025795
1879
C10AX09
Эзетимиб
Отрио
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026564
C10AX13
Эволокумаб
C10AX16
Инклизиран
1880
C10AX16
Инклизиран
СИБРАВА
тері астына енгізуге арналған ерітінді 284 мг/1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025332
C10B
Липидті модификациялайтын агенттер, біріктірілімдері
C10BA
Әртүрлі липидтерді өзгертетін агенттердің комбинациясы
C10BA02
Симвастатин және Эзетимиб
C10BA06
Розувастатин және Эзетимиб
1881
C10BA06
Розувастатин және Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулалар 10 мг / 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122117
1882
C10BA06
Розувастатин және Эзетимиб
Розулип® Плюс
капсулалар 20 мг / 10мг
ҚР-ДЗ-5№122118
D
Дерматология
D01
Тері ауруларын емдеуге арналған зеңге қарсы препараттар
D01A
Сыртқа қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
1883
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
Розеофунгин-АС®
жақпамай 2% 20 г
ҚР-ДЗ-5№023225
D01AA01
Нистатин
1884
D01AA01
Нистатин
Фунгостатин®
жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100 000 ӘБ/мл 7.5 г/50 мл

РК-ЛС-5№019093
D01AC
Производные имидазола и триазола
D01AC01
Клотримазол
1885
D01AC01
Клотримазол
Кандид
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№014435
1886
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол-Тева
крем 1%, 30 г
РК-ЛС-5№018199
1887
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№005354
1888
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
мазь 1%, 25 г
РК-ЛС-5№019578
1889
D01AC01
Клотримазол
Кандид
порошок для наружного применения, 30 г
РК-ЛС-5№011978
1890
D01AC01
Клотримазол
КЛОТРИМАЗОЛ
крем 1%, 15 г
РК-ЛС-5№020660
1891
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№024822
1892
D01AC01
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 1%, 20 г
РК-ЛС-5№025770
D01AC02
Миконазол
1893
D01AC02
Миконазол
Миконаз
крем 2%
РК-ЛС-5№011812
1894
D01AC02
Миконазол
Миконаз
порошок для наружного применения 20 г
РК-ЛС-5№003845
D01AC08
Кетоконазол
1895
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
шампунь 2% 50 мл
РК-ЛС-5№014266
1896
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
крем 2% 15 г
РК-ЛС-5№013158
1897
D01AC08
Кетоконазол
Миканисал®
шампунь 20 мг/г
РК-ЛС-5№017151
1898
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
крем для наружного применения 2%
РК-ЛС-5№009839
1899
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
шампунь 2%
РК-ЛС-5№009831
1900
D01AC08
Кетоконазол
Кетокон
крем для наружного применения 2%
РК-ЛС-5№025306
D01AC14
Сертаконазол
1901
D01AC14
Сертаконазол
Залаин®
крем для наружного применения 2% 20 мг
РК-ЛС-5№005045
D01AE
Прочие противогрибковые препараты для наружного применения
D01AE15
Тербинафин
1902
D01AE15
Тербинафин
Финотерб
крем для наружного применения 1% 15 г
РК-ЛС-5№022363
1903
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№011618
1904
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
спрей для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№005679
1905
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
спрей для местного применения 1%
РК-ЛС-5№012729
1906
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
крем для наружного применения 10 мг/г
РК-ЛС-5№121773
1907
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
спрей для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№019224
1908
D01AE15
Тербинафин
Экзифин®
крем 1%
РК-ЛС-5№014091
1909
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИТАЛ®
крем для наружного применения 10 мг/г
РК-ЛС-5№015631
1910
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИЗИЛ®
крем 1%
РК-ЛС-5№004549
1911
D01AE15
Тербинафин
Ламизил
крем для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№004659
1912
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
крем 1%
РК-ЛС-5№005678
1913
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
крем 1%
РК-ЛС-5№023476
1914
D01AE15
Тербинафин
МИКОЗИСФРИ
крем для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№025824
1915
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИЗИЛ®
крем 1%
ЛП-№002081-ГП-KZ
D01AE16
Аморолфин
1916
D01AE16
Аморолфин
Фунгосепт®
лак для ногтей 50 мг/мл
РК-ЛС-5№121948
1917
D01AE16
Аморолфин
Офломил
лак для ногтей 5% 2,5 мл
РК-ЛС-5№024067
D01B
Противогрибковые препараты для системного применения
D01BA
Противогрибковые средства для системного применения
D01BA02
Тербинафин
1918

ҚР-ДЗ-5№019093
D01AC
Имидазол мен триазол туындылары
D01AC01
Клотримазол
1885
D01AC01
Клотримазол
Кандид
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№014435
1886
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол-Тева
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№018199
1887
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№005354
1888
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
жақпамай 1%
ҚР-ДЗ-5№019578
1889
D01AC01
Клотримазол
Кандид
сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№011978
1890
D01AC01
Клотримазол
КЛОТРИМАЗОЛ
крем 1%, 15 г
ҚР-ДЗ-5№020660
1891
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%, 20 г
ҚР-ДЗ-5№024822
1892
D01AC01
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 1%, 20 г
ҚР-ДЗ-5№025770
D01AC02
Миконазол
1893
D01AC02
Миконазол
Миконаз
крем 2%
ҚР-ДЗ-5№011812
1894
D01AC02
Миконазол
Миконаз
сыртқа қолдануға арналған ұнтақ 20 г
ҚР-ДЗ-5№003845
D01AC08
Кетоконазол
1895
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
сусабын 2% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014266
1896
D01AC08
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
крем 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013158
1897
D01AC08
Кетоконазол
Миканисал®
сусабын 20 мг/г
ҚР-ДЗ-5№017151
1898
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
сыртқа қолдануға арналған крем 2%
ҚР-ДЗ-5№009839
1899
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
сусабын 2%
ҚР-ДЗ-5№009831
1900
D01AC08
Кетоконазол
Кетокон
сыртқа қолдануға арналған крем 2%
ҚР-ДЗ-5№025306
D01AC14
Сертаконазол
1901
D01AC14
Сертаконазол
Залаин®
сыртқа қолдануға арналған крем 2% 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005045
D01AE
Сыртқа қолдануға арналған өзге зеңге қарсы препараттар
D01AE15
Тербинафин
1902
D01AE15
Тербинафин
Финотерб
сыртқа қолдануға арналған крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022363
1903
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№011618
1904
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№005679
1905
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
жергілікті қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№012729
1906
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
сыртқа қолдануға арналған крем 10 мг/г
ҚР-ДЗ-5№121773
1907
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№019224
1908
D01AE15
Тербинафин
Экзифин®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№014091
1909
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИТАЛ®
сыртқа қолдануға арналған крем 10 мг/г
ҚР-ДЗ-5№015631
1910
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИЗИЛ®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№004549
1911
D01AE15
Тербинафин
Ламизил
сыртқа қолдануға арналған крем 1%
ҚР-ДЗ-5№004659
1912
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№005678
1913
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№023476
1914
D01AE15
Тербинафин
МИКОЗИСФРИ
сыртқа қолдануға арналған крем 1%
ҚР-ДЗ-5№025824
D01AE15
Тербинафин
ТЕРБИЗИЛ®
крем 1%
ЛП-№002081-ГП-KZ
D01AE16
Аморолфин
1916
D01AE16
Аморолфин
Фунгосепт®
тырнаққа арналған лак 50 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121948
1917
D01AE16
Аморолфин
Офломил
тырнаққа арналған лак 5% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024067
D01B
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01BA
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы агенттер
D01BA02
Тербинафин
1918

D01BA02
Тербинафин
Терфалин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016316
1919
D01BA02
Тербинафин
Эрбинол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№021582
1920
D01BA02
Тербинафин
Экзифин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014443
1921
D01BA02
Тербинафин
Медрон
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№018983
D02
Препараты со смягчающим и протекторным действием
D02A
Препараты со смягчающим и протекторным действием
D02AB
Препараты цинка
1922
D02AB
Препараты цинка
Цинковая мазь
мазь 10% 30 г
РК-ЛС-5№003137
1923
D02AB
Препараты цинка
Цинковая мазь
мазь для наружного применения 100мг /г 25 г
РК-ЛС-5№011515
1924
D02AB
Препараты цинка
Цинковая паста
паста 30 г
РК-ЛС-5№004822
1925
D02AB
Препараты цинка
Зентавекс
мазь 150мг/г 50 г
РК-ЛС-5№022029
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
1926
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелиновое масло
масло для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№013016
1927
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелин-DF медицинский
мазь для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№016473
1928
D02AC
Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелин
мазь для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№003160
D02AX
Прочие дерматопротекторы
1929
D02AX
Прочие дерматопротекторы
Дексерил®
крем для наружного применения 50 г
РК-ЛС-5№020814
1930
D02AX
Прочие дерматопротекторы
Дексерил®
крем для наружного применения 250 г
РК-ЛС-5№020814
D03
Препараты для лечения ран и язв
D03A
Препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX
Прочие препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX03
Декспантенол
1931
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
крем для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022321
1932
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
мазь для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022322
1933
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
крем для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№005720
1934
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 35 г
РК-ЛС-5№012414
1935
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 100 г
РК-ЛС-5№012414
1936
D03AX03
Декспантенол
Депантол®
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№015737
1937
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
крем для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№024169
1938
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
крем для наружного применения 50 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№024169
1939
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
мазь для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№024170
1940
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
мазь для наружного применения 50 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№024170
1941
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 3,5 г
РК-ЛС-5№005719
1942
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®

D01BA02
Тербинафин
Терфалин®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016316
1919
D01BA02
Тербинафин
Эрбинол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021582
1920
D01BA02
Тербинафин
Экзифин®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014443
1921
D01BA02
Тербинафин
Медрон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018983
D02
Жұмсартатын және қорғаушы әсері бар препараттар
D02A
Жұмсартатын және қорғаушы әсері бар препараттар
D02AB
Мырыш препараттары
1922
D02AB
Мырыш препараттары
Мырыш жақпамайы
жақпамай 10% 30 г
ҚР-ДЗ-5№003137
1923
D02AB
Мырыш препараттары
Мырыш жақпамайы
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 100мг /г 25 г
ҚР-ДЗ-5№011515
1924
D02AB
Мырыш препараттары
Цинковая паста
паста 30 г
ҚР-ДЗ-5№004822
1925
D02AB
Мырыш препараттары
Зентавекс
жақпамай 150мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№022029
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
1926
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин майы
сыртқа қолдануға арналған май 25 г
ҚР-ДЗ-5№013016
1927
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин-DF медициналық
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 25г
ҚР-ДЗ-5№016473
1928
D02AC
Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 25 г
ҚР-ДЗ-5№003160
D02AX
Өзге дерматопротекторлар
1929
D02AX
Өзге дерматопротекторлар
Дексерил®
сыртқа қолдануға арналған крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№020814
1930
D02AX
Өзге дерматопротекторлар
Дексерил®
сыртқа қолдануға арналған крем 250 г
ҚР-ДЗ-5№020814
D03
Жарақаттар мен жараларды емдеуге арналған препараттар
D03A
Қалыпты тыртықтың тегістелуіне мүмкіндік беретін препараттар
D03AX
Қалыпты тегістелуіне мүмкіндік беретін өзге препараттар
D03AX03
Декспантенол
1931
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
сыртқа қолдануға арналған крем 5 %, 30 г
ҚР-ДЗ-5№022321
1932
D03AX03
Декспантенол
Гидротен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5 %, 30 г
ҚР-ДЗ-5№022322
1933
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№005720
1934
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 35 г
ҚР-ДЗ-5№012414
1935
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№012414
1936
D03AX03
Декспантенол
Депантол®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015737
1937
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған крем 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№024169
1938
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған крем 50 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№024169
1939
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№024170
1940
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 50 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№024170
1941
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№005719
1942
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®

мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№005719
1943
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№005719
1944
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
аэрозоль для наружного применения 58 г
РК-ЛС-5№001871
1945
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
аэрозоль для наружного применения 116 г
РК-ЛС-5№001871
1946
D03AX03
Декспантенол
Пантенол Фармстандарт
аэрозоль для наружного применения 5% 58 г
РК-ЛС-5№016840
1947
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
крем для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№005720
1948
D03AX03
Декспантенол
Декспантенол-ТК
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№025374
1949
D03AX03
Декспантенол
Пантексол
крем для наружного применения 5% по 25г, 100г
РК-ЛС-5№025654
D05
Препараты для лечения псориаза
D05A
Прочие антипсориатические средства для местного применения
D05AX
Прочие препараты для лечения псориаза для наружного применения
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
1950
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
Дайвобет®
мазь для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№020337
1951
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
Ксамиол®
гель 15 г
РК-ЛС-5№017985
1952
D05AX52
Кальципотриол, комбинации
Ксамиол®
гель 30 г
РК-ЛС-5№017985
D06
Противомикробные препараты для лечения заболеваний кожи
D06A
Антибиотики для местного применения
D06AA
Тетрациклин и его производные
D06AA04
Тетрациклин
1953
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
мазь для наружного применения 3% 15г
РК-ЛС-5№010996
1954
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин-АКОС
мазь для наружного применения 3% 15 г
РК-ЛС-5№015886
D06AX
Прочие антибиотики для местного применения
D06AX02
Хлорамфеникол
1955
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин
линимент 10%, 25 г
РК-ЛС-5№005121
1956
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой для наружного применения 1% 10 мл
РК-ЛС-5№003174
1957
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 15 мл
РК-ЛС-5№015609
1958
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 30 мл
РК-ЛС-5№015609
1959
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин
линимент 10%, 25 г
РК-ЛС-5№025524
D06AX09
Мупироцин
1960
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
крем для наружного применения 2 % 15 г
РК-ЛС-5№022607
1961
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
крем для наружного применения 2 % 30 г
РК-ЛС-5№022607
1962
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
мазь для наружного применения 2% 15 г
РК-ЛС-5№022610
1963
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
мазь для наружного применения 2% 30 г
РК-ЛС-5№022610
1964
D06AX09
Мупироцин
БАКТОПИК®
мазь 2% 15 г
РК-ЛС-5№023929
D06B
Химиотерапевтические препараты для местного применения.
D06BB
Противовирусные препараты
D06BB03
Ацикловир
1965
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 5 г
РК-ЛС-5№005401
1966
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 2 г

сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№005719
1943
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№005719
1944
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 58 г
ҚР-ДЗ-5№001871
1945
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 116 г
ҚР-ДЗ-5№001871
1946
D03AX03
Декспантенол
Пантенол Фармстандарт
сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 5% 58 г
ҚР-ДЗ-5№016840
1947
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№005720
1948
D03AX03
Декспантенол
Декспантенол-ТК
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№025374
1949
D03AX03
Декспантенол
Пантексол
сыртқа қолдануға арналған крем, 5% 25г, 100г
ҚР-ДЗ-5№025654
D05
Псориазды емдеуге арналған препараттар
D05A
Жергілікті қолдануға арналған басқа да антипсориатикалық құралдар
D05AX
Сыртқа қолданылатын псориазды емдеуге арналған өзге препараттар
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
1950
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
Дайвобет®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№020337
1951
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
Ксамиол®
гель 15 г
ҚР-ДЗ-5№017985
1952
D05AX52
Кальципотриол бірігуі
Ксамиол®
гель 30 г
ҚР-ДЗ-5№017985
D06
Тері ауруларын емдеуге арналған микробқа қарсы препараттар
D06A
Жергілікті қолдануға арналған антибиотиктер
D06AA
Тетрациклин және оның туындылары
D06AA04
Тетрациклин
1953
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№010996
1954
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин-АКОС
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015886
D06AX
Басқа жергілікті антибиотиктер
D06AX02
Хлорамфеникол
1955
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин
линимент 10% 25 г
ҚР-ДЗ-5№005121
1956
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003174
1957
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
спиртті ерітінді 0,25% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015609
1958
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
спиртті ерітінді 0,25% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015609
1959
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин
линимент 10%, 25 г
ҚР-ДЗ-5№025524
D06AX09
Мупироцин
1960
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған крем 2 % 15 г
ҚР-ДЗ-5№022607
1961
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған крем 2 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№022607
1962
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022610
1963
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№022610
1964
D06AX09
Мупироцин
БАКТОПИК®
жақпамай 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023929
D06B
Жергілікті қолдануға арналған химиотерапиялық препараттар.
D06BB
Вирусқа қарсы препараттар
D06BB03
Ацикловир
1965
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№005401
1966
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 2 г

РК-ЛС-5№005401
1967
D06BB03
Ацикловир
Ацигерпин
крем для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№010737
1968
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 2 г
РК-ЛС-5№016130
1969
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 10 г
РК-ЛС-5№016130
1970
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№021281
1971
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 2 г
РК-ЛС-5№021281
1972
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 10 г
РК-ЛС-5№021281
1973
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
мазь 2,5% 5 г
РК-ЛС-5№010608
1974
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
мазь 2,5% 15 г
РК-ЛС-5№010608
1975
D06BB03
Ацикловир
Зовиракс
крем для наружного применения 5% 2 г
РК-ЛС-5№012598
1976
D06BB03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР-АКОС
мазь 5% 5 г
РК-ЛС-5№003223
1977
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир
мазь для наружного применения 5% 10 г
РК-ЛС-5№025909
1978
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 5 г
РК-ЛС-5№016130
D06BB10
Имихимод
1979
D06BB10
Имихимод
Кераворт
крем для наружного применения 5% 250 мг
РК-ЛС-5№020833
D06BX
Прочие противомикробные препараты
D06BX01
Метронидазол
1980
D06BX01
Метронидазол
Розамет®
крем для наружного применения 1% 25 г
РК-ЛС-5№010800
1981
D06BX01
Метронидазол
Метрогил®
гель для наружного применения 10мг/г
РК-ЛС-5№004084
D07
Кортикостероиды для лечения заболеваний кожи для наружного применения
D07A
Кортикостероиды
D07AA
Кортикостероиды слабоактивные
D07AA02
Гидрокортизон
1982
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь для наружного применения 1% 10 г
РК-ЛС-5№011405
1983
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь для наружного применения 1% 10 г
РК-ЛС-5№009806
D07AA03
Преднизолон
1984
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
мазь для наружного применения 0,5% 10 г
РК-ЛС-5№010273
1985
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
мазь для наружного применения 5мг/г 10 г
РК-ЛС-5№019981
D07AB
Кортикостероиды умеренноактивные
D07AB02
Гидрокортизон бутират
D07AB09
Триамцинолон
1986
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№002043
1987
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
мазь 0,1% 15 г
ЛП-№000199-ГП-KZ
D07AB10
Алклометазон
1988
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
мазь для наружного применения 0,05 % 20 г
РК-ЛС-5№016153
1989
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
мазь для наружного применения 0,05 % 40 г
РК-ЛС-5№016153
1990
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
крем для наружного применения 0,05 % 20 г
РК-ЛС-5№016154
1991
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
крем для наружного применения 0,05 % 40 г
РК-ЛС-5№016154
D07AC
Кортикостероиды высокоактивные
D07AC01
Бетаметазон
1992
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
крем для наружного применения 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№022398
1993
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
крем для наружного применения 0,1% 30 г

ҚР-ДЗ-5№005401
1967
D06BB03
Ацикловир
Ацигерпин
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№010737
1968
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№016130
1969
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№016130
1970
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№021281
1971
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№021281
1972
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№021281
1973
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
жақпамай 2,5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№010608
1974
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
жақпамай 2,5% 15 г
ҚР-ДЗ-5№010608
1975
D06BB03
Ацикловир
Зовиракс
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№012598
1976
D06BB03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР-АКОС
жақпамай 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№003223
1977
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир
сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№025909
1978
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№016130
D06BB10
Имихимод
1979
D06BB10
Имихимод
Кераворт
сыртқа қолдануға арналған крем 5% 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020833
D06BX
Өзге микробқа қарсы препараттар
D06BX01
Метронидазол
1980
D06BX01
Метронидазол
Розамет®
сыртқа қолдануға арналған крем 1% 25 г
ҚР-ДЗ-5№010800
1981
D06BX01
Метронидазол
Метрогил®
сыртқа қолдануға арналған гель 10мг/г
ҚР-ДЗ-5№004084
D07
Сыртқа қолданылатын тері ауруларын емдеуге арналған кортикостероидтар
D07A
Кортикостероидтар
D07AA
Белсенділігі төмен кортикостероидтар
D07AA02
Гидрокортизон
1982
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 1% 10 г
ҚР-ДЗ-5№011405
1983
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 1% 10 г
ҚР-ДЗ-5№009806
D07AA03
Преднизолон
1984
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№010273
1985
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5мг/г 10 г
ҚР-ДЗ-5№019981
D07AB
Белсенділігі орташа кортикостероидтар
D07AB02
Гидрокортизон бутират
D07AB09
Триамцинолон
1986
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№002043
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
мазь 0,1% 15 г
ЛП-№000199-ГП-KZ
D07AB10
Алклометазон
1988
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05 % 20 г
ҚР-ДЗ-5№016153
1989
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05 % 40 г
ҚР-ДЗ-5№016153
1990
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 %20 г
ҚР-ДЗ-5№016154
1991
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 %40 г
ҚР-ДЗ-5№016154
D07AC
Белсенділігі жоғары кортикостероидтар
D07AC01
Бетаметазон
1992
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022398
1993
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 30 г

РК-ЛС-5№022398
1994
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
мазь для наружного применения 0,1 % 15 г
РК-ЛС-5№022367
1995
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
мазь для наружного применения 0,1 % 30 г
РК-ЛС-5№022367
1996
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№015483
1997
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
крем для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№015485
1998
D07AC01
Бетаметазон
Целестодерм-В®
мазь 1 мг 30 г
РК-ЛС-5№003779
1999
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм Santo
крем для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№000561
2000
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм Santo
крем для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№000561
2001
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№023316
2002
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
мазь для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№023316
2003
D07AC01
Бетаметазон
Монидерм
мазь 1 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№023850
2004
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
спрей для наружного применения 0,05% 20 мл
РК-ЛС-5№021178
2005
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
спрей для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№021178
2006
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
мазь для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№015483
2007
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
крем для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№015485
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
2008
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,025% 10 г
РК-ЛС-5№005127
2009
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№005127
2010
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Флуцинар®
гель 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№016096
2011
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,25 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№011679
2012
D07AC04
Флуоцинолона ацетонид
Флуцинар®
мазь для наружного применения 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№004066
D07AC13
Мометазон
2013
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1г 5 г
РК-ЛС-5№014779
2014
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1г 15 г
РК-ЛС-5№014779
2015
D07AC13
Мометазон
Момейд
мазь 1мг/г 5 г
РК-ЛС-5№014710
2016
D07AC13
Мометазон
Момейд
мазь 1мг/г 15 г
РК-ЛС-5№014710
2017
D07AC13
Мометазон
Элоком®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№005739
2018
D07AC13
Мометазон
Модерм®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№016627
2019
D07AC13
Мометазон
Модерм®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№016628
2020
D07AC13
Мометазон
Элоком®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№005740
2021
D07AC13
Мометазон
Мометокс
крем 15 г
РК-ЛС-5№016297
2022
D07AC13
Мометазон
Элика
крем 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№016302
2023
D07AC13
Мометазон
Элика
мазь 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№016303
2024
D07AC13
Мометазон
Вегтазон
крем 1 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№023043
2025
D07AC13
Мометазон
Мометазон Санто
крем для наружного применения 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№023122

ҚР-ДЗ-5№022398
1994
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 15 г
ҚР-ДЗ-5№022367
1995
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№022367
1996
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015483
1997
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015485
1998
D07AC01
Бетаметазон
Целестодерм-В®
жақпамай 1 мг 30 г
ҚР-ДЗ-5№003779
1999
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм Santo
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№000561
2000
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм Santo
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№000561
2001
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023316
2002
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023316
2003
D07AC01
Бетаметазон
Монидерм
жақпамай 1 мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№023850
2004
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№021178
2005
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021178
2006
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015483
2007
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015485
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
2008
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 10 г
ҚР-ДЗ-5№005127
2009
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005127
2010
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
гель 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016096
2011
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,25 мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№011679
2012
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№004066
D07AC13
Мометазон
2013
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1 г 5 г
ҚР-ДЗ-5№014779
2014
D07AC13
Мометазон
Момейд
крем 0,1 г 15 г
ҚР-ДЗ-5№014779
2015
D07AC13
Мометазон
Момейд
жақпамай 1мг/г 5 г
ҚР-ДЗ-5№014710
2016
D07AC13
Мометазон
Момейд
жақпамай 1мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№014710
2017
D07AC13
Мометазон
Элоком®
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005739
2018
D07AC13
Мометазон
Модерм®
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016627
2019
D07AC13
Мометазон
Модерм®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016628
2020
D07AC13
Мометазон
Элоком®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005740
2021
D07AC13
Мометазон
Мометокс
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№016297
2022
D07AC13
Мометазон
Элика
крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№016302
2023
D07AC13
Мометазон
Элика
жақпамай 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№016303
2024
D07AC13
Мометазон
Вегтазон
крем 1 /г 15 г
ҚР-ДЗ-5№023043
2025
D07AC13
Мометазон Санто
Мометазон Санто
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023122

2026
D07AC13
Мометазон
Мометазон Санто
крем для наружного применения 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№023122
2027
D07AC13
Мометазон
МЕЗО AGIO®
крем для наружного применения 0,1%, 15 г
РК-ЛС-5№024945
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
2028
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
эмульсия 0,1% 20 г
РК-ЛС-5№013880
2029
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
мазь жирная 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№013897
2030
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№015837
2031
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
Адвантан®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№015838
2032
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
КОМФОДЕРМ
мазь для наружного применения 0,1 % 15 г, 30 г
РК-ЛС-5№025409
2033
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
КОМФОДЕРМ
мазь для наружного применения 0,1%, 15 г
РК-ЛС-5№026378
2034
D07AC14
Метилпреднизолона ацепонат
КОМФОДЕРМ
мазь для наружного применения 0,1%, 30 г
РК-ЛС-5№026378
D07AD
Кортикостероиды очень сильнодействующие (группа IV)
D07AD01
Клобетазол
2035
D07AD01
Клобетазол
Дерилайф
крем для наружного применения 0.05 % 50 г
РК-ЛС-5№022616
2036
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
крем для наружного применения 0,05 % 25 г
РК-ЛС-5№009576
2037
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
мазь для наружного применения 0,05% 25 г
РК-ЛС-5№009575
2038
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
мазь для наружного применения 0,5 мг/г 25 г
РК-ЛС-5№004004
2039
D07AD01
Клобетазол
Клобефорд
крем для наружного применения 30 грамм
РК-ЛС-5№023861
D07X
Кортикостероиды, другие комбинации
D07XC
Кортикостероиды, сильнодействующие, другие комбинации
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
2040
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Новосалик
мазь 30 г
РК-ЛС-5№020753
2041
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Бетасалик
мазь 15 г.
РК-ЛС-5№003452
2042
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
мазь для наружного применения 15 г
РК-ЛС-5№016136
2043
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
мазь для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№016136
2044
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Дипросалик®
мазь 30 г
РК-ЛС-5№011576
2045
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акрицил
мазь для наружного применения 0,05 % + 3 % 15 г
РК-ЛС-5№023557
2046
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акрицил
мазь для наружного применения 0,05 % + 3 % 30 г
РК-ЛС-5№023557
2047
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Вегадерм
мазь 0,5 мг/10 мг/1 мг 15 г
РК-ЛС-5№023013
2048
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Тридерм®
мазь 15 г.
РК-ЛС-5№004943
2049
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Триакутан®
крем 15 г

2026
D07AC13
Мометазон Санто
Мометазон Санто
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023122
2027
D07AC13
Мометазон
МЕЗО AGIO®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,1%, 15 г
ҚР-ДЗ-5№024945
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
2028
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
эмульсия 0,1% 20 г
ҚР-ДЗ-5№013880
2029
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
майлы жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013897
2030
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015837
2031
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015838
2032
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
КОМФОДЕРМ
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 15 г, 30 г
ҚР-ДЗ-5№025409
2033
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
КОМФОДЕРМ
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1%, 15 г
ҚР-ДЗ-5№026378
2034
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
КОМФОДЕРМ
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№026378
D07AD
Өте күшті кортикостероидтар (IV топ)
D07AD01
Клобетазол
2035
D07AD01
Клобетазол
Дерилайф
крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№022616
2036
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 % 25 г
ҚР-ДЗ-5№009576
2037
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 25 г
ҚР-ДЗ-5№009575
2038
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,5 мг/г 25 г
ҚР-ДЗ-5№004004
2039
D07AD01
Клобетазол
Клобефорд
сыртқа қолдануға арналған крем г
ҚР-ДЗ-5№023861
D07X
Кортикостероидтар, басқа комбинациялар
D07XC
Күшті әсер ететін кортикостероидтар, басқа комбинациялар
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
2040
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Новосалик
жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№020753
2041
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Бетасалик
жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№003452
2042
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№016136
2043
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№016136
2044
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Дипросалик®
жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№011576
2045
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акрицил
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05%+3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023557
2046
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акрицил
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05%+3% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023557
2047
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Вегадерм
жақпамай 0,5 мг/10 мг/1 мг 15 г
ҚР-ДЗ-5№023013
2048
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Тридерм®
жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№004943
2049
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Триакутан®
крем 15 г

РК-ЛС-5№010831
2050
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акридерм ГК
крем для наружного применения 0,05%+0,1%+1% 15 г
РК-ЛС-5№023558
2051
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Акридерм ГК
крем для наружного применения 0,05%+0,1%+1% 30 г
РК-ЛС-5№023558
2052
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Тридокс
крем 15 г
РК-ЛС-5№017082
2053
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Тридерм®
крем 15 г
РК-ЛС-5№003781
2054
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик лосьон
раствор для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№016132
2055
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик лосьон
раствор для наружного применения 100 мл
РК-ЛС-5№016132
2056
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
спрей для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№021258
2057
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Белосалик
спрей для наружного применения 100 мл
РК-ЛС-5№021258
2058
D07XC01
Бетаметазон в комбинации с другими препаратами
Канизон® Плюс
крем для наружного применения, 15 г
РК-ЛС-5№025471
D08
Антисептики и дезинфицирующие препараты
D08A
Антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AC
Бигуаниды и амидины
D08AC02
Хлоргексидин
2059
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-3№021145
2060
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-3№021145
2061
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№023436
2062
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№023436
2063
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№023468
2064
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014538
2065
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
спрей для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-3№020443
2066
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
спрей для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-3№020443
2067
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№014538
2068
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№014538
2069
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0.05%, 50 мл
РК-ЛС-5№024541
2070
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0.05%, 100 мл
РК-ЛС-5№024541
2071
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,2%, 50 мл

ҚР-ДЗ-5№010831
2050
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акридерм ГК
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05%+0,1%+1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023558
2051
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Акридерм ГК
сыртқа қолдануға арналған крем 0,05%+0,1%+1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023558
2052
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Тридокс
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№017082
2053
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Тридерм®
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№003781
2054
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик лосьоны
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№016132
2055
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик лосьоны
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016132
2056
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021258
2057
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Белосалик
сыртқа қолдануға арналған спрей 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021258
2058
D07XC01
Басқа препараттармен біріктірілген бетаметазон
Канизон® Плюс
сыртқа қолдануға арналған, 15 г
ҚР-ДЗ-5№025471
D08
Антисептиктермен дезинфициялайтын препаратар
D08A
Антисептиктермен дезинфициялайтын препаратар
D08AC
Бигуанидтер және амидиндер
D08AC02
Хлоргексидин
2059
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-3№021145
2060
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021145
2061
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023436
2062
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023436
2063
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023468
2064
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2065
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-3№020443
2066
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№020443
2067
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2068
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2069
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0.05%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024541
2070
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0.05%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024541
2071
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,2%, 50 мл

РК-ЛС-5№024683
2072
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,2%, 100 мл
РК-ЛС-5№024683
2073
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 1%, 50 мл
РК-ЛС-5№024686
2074
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 1%, 100 мл
РК-ЛС-5№024686
2075
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,2%, 50 мл
РК-ЛС-5№024687
2076
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,2%, 100 мл
РК-ЛС-5№024687
2077
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 1%, 50 мл
РК-ЛС-5№024688
2078
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 1%, 100 мл
РК-ЛС-5№024688
2079
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,5%, 50 мл
РК-ЛС-5№024689
2080
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
спрей для наружного применения 0,5%, 100 мл
РК-ЛС-5№024689
2081
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,5%, 50 мл
РК-ЛС-5№024690
2082
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
раствор для наружного применения 0,5%, 100 мл
РК-ЛС-5№024690
2083
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№025222
2084
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№025132
D08AE
Фенол и его производные
2085
D08AE
Фенол и его производные
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2% 25 мл
РК-ЛС-5№009522
2086
D08AE
Фенол и его производные
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2% 50 мл
РК-ЛС-5№009522
2087
D08AE
Фенол и его производные
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2%60 мл
РК-ЛС-5№009524
D08AG
Препараты йода
2088
D08AG
Препараты йода
Люголя раствор с глицерином
раствор для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№003162
2089
D08AG
Препараты йода
Люголя раствор с глицерином
раствор 25 мл
РК-ЛС-5№009434
2090
D08AG
Препараты йода
Ангилюг
спрей для местного применения 25г
РК-ЛС-3№122065
D08AG02
Повидон-Йод
2091
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 1 л
РК-ЛС-5№020418
2092
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 50 мл
РК-ЛС-5№020418
2093
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 100 мл
РК-ЛС-5№020418
2094
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% по 30 мл
РК-ЛС-5№020418
2095
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®

ҚР-ДЗ-5№024683
2072
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,2%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024683
2073
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024686
2074
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024686
2075
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,2%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024687
2076
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,2%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024687
2077
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024688
2078
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 1%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024688
2079
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,5%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024689
2080
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған спрей 0,5%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024689
2081
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024690
2082
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF® ФОРТЕ
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024690
2083
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025222
2084
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025132
D08AE
Фенол және оның туындылары
2085
D08AE
Фенол және оның туындылары
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009522
2086
D08AE
Фенол және оның туындылары
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009522
2087
D08AE
Фенол және оның туындылары
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
сыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2%60 мл
ҚР-ДЗ-5№009524
D08AG
Йод препараттары
2088
D08AG
Йод препараттары
Глицеринді Люголь ерітіндісі бірдей дәрі
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 25 г
ҚР-ДЗ-5№003162
2089
D08AG
Йод препараттары
Глицеринді Люголь ерітіндісі бірдей дәрі
ерітінді 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009434
2090
D08AG
Йод препараттары
Ангилюг
жергілікті қолдануға арналған спрей 25 г
ҚР-ДЗ-3№122065
D08AG02
Повидон-Йод
2091
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 1 л
ҚР-ДЗ-5№020418
2092
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2093
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2094
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2095
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®

мазь для наружного применения 10% 20 г
РК-ЛС-5№004388
2096
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 1 л
РК-ЛС-5№016274
2097
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 30 мл
РК-ЛС-5№016274
2098
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 120 мл
РК-ЛС-5№016274
2099
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 50 мл
РК-ЛС-5№012363
2100
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 1 л
РК-ЛС-5№012363
2101
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 100 мл
РК-ЛС-5№012363
2102
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного и местного применения, 30 мл
РК-ЛС-5№012363
2103
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 1000 мл
РК-ЛС-5№121910
2104
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 100 мл
РК-ЛС-5№121910
2105
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 30 мл
РК-ЛС-5№121910
2106
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 50 мл
РК-ЛС-5№121910
2107
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 30 мл
РК-ЛС-3№121740
2108
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 50 мл
РК-ЛС-3№121740
2109
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 100 мл
РК-ЛС-3№121740
2110
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
спрей для местного и наружного применения 30 мл
РК-ЛС-3№121741
2111
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
спрей для местного и наружного применения 50 мл
РК-ЛС-3№121741
2112
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
спрей для местного и наружного применения 100 мл
РК-ЛС-3№121741
D08AG03
Йод
2113
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 10 мл
РК-ЛС-5№003153
2114
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 20 мл
РК-ЛС-5№003153
2115
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 10 мл
РК-ЛС-5№009525
2116
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 20 мл
РК-ЛС-5№009525
2117
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 25 мл
РК-ЛС-5№009525
2118
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 30 мл
РК-ЛС-5№009525
2119
D08AG03
Йод
Йодинол
раствор для местного и наружного применения йод 100.0 мг
РК-ЛС-5№018028
D08AX
Прочие антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
2120
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 10 мл
РК-ЛС-5№009569
2121
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 20 мл

сыртқа қолдануға арналған жақпамай 10% 20 г
ҚР-ДЗ-5№004388
2096
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 1 л
ҚР-ДЗ-5№016274
2097
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№016274
2098
D08AG02
Повидон-Йод
Бетадин®
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 120 мл
ҚР-ДЗ-5№016274
2099
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2100
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 1 л
ҚР-ДЗ-5№012363
2101
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2102
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2103
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2104
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2105
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2106
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-Йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2107
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2108
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2109
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2110
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 30 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
2111
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
2112
D08AG02
Повидон-Йод
Повидон-йод-DF
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 100 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
D08AG03
Йод
2113
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003153
2114
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003153
2115
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2116
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2117
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2118
D08AG03
Йод
Йод
спирт ерітінді 5% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2119
D08AG03
Йод
Йодинол
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді йод 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018028
D08AX
Өзге антисептиктер мен дезинфекциялық препараттар
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
2120
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
спиртті ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2121
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
спиртті ерітінді 20 мл

РК-ЛС-5№009569
2122
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый
раствор спиртовой 1% 10 мл
РК-ЛС-5№003176
2123
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый
раствор спиртовой 1% 20 мл
РК-ЛС-5№003176
2124
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 30 мл
РК-ЛС-5№009569
2125
D08AX
Антисептики и дезинфицирующие препараты другие
Бриллиантовый зеленый-DF Люкс
раствор спиртовой 1%, 10 мл
РК-ЛС-5№025349
D08AX01
Перекись водорода
2126
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№014589
2127
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№014589
2128
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 30 мл
РК-ЛС-5№013205
2129
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№013205
2130
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 50 мл
РК-ЛС-5№013205
2131
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 30 мл
РК-ЛС-5№009520
2132
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 50 мл
РК-ЛС-5№009520
2133
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 90 мл
РК-ЛС-5№009520
2134
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№009520
2135
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№009520
2136
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 60 мл
РК-ЛС-5№009520
2137
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
спрей для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№013206
2138
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
спрей для наружного применения 3% 30 мл
РК-ЛС-5№013206
2139
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
спрей для наружного применения 3% 50 мл
РК-ЛС-5№013206
2140
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№003171
2141
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№003171
2142
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№022996
2143
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
спрей для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-3№121967
2144
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
спрей для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-3№121967
2145
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл

ҚР-ДЗ-5№009569
2122
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк
спирт ерітінді 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003176
2123
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк
спирт ерітінді 1% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003176
2124
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
спиртті ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2125
D08AX
Антисептиктер және басқа да дезинфекциялық препараттар
Бриллиантты көк-DF Люкс
спиртті ерітінді, 1%, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025349
D08AX01
Сутегі тотығы
2126
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№014589
2127
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегi тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№014589
2128
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы - DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2129
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы - DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2130
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы - DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2131
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2132
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2133
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2134
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2135
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2136
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2137
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегінің тотығы-DF
сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№013206
2138
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегінің тотығы-DF
сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013206
2139
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегінің тотығы-DF
сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№013206
2140
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№003171
2141
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№003171
2142
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№022996
2143
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегi асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-3№121967
2144
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегi асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-3№121967
2145
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл

РК-ЛС-5№024252
2146
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 90 мл
РК-ЛС-5№024252
2147
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№024252
2148
D08AX01
Перекись водорода
Гидроперит
таблетки для приготовления раствора для местного и наружного применения, 1,5г
РК-ЛС-5№010362
2149
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№013205
2150
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№025345
2151
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№025128
2152
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
спрей для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№025563
D08AX06
Калия перманганат
D08AX08
Этанол
2153
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл
РК-ЛС-5№009473
2154
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 100 мл
РК-ЛС-5№009473
2155
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл
РК-ЛС-5№009474
2156
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 100 мл
РК-ЛС-5№009474
2157
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 30 мл
РК-ЛС-5№001467
2158
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 60 мл
РК-ЛС-5№001467
2159
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл
РК-ЛС-5№001467
2160
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 90 мл
РК-ЛС-5№001467
2161
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый 70%
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№019713
2162
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№003159
2163
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№003159
2164
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 100 мл
РК-ЛС-5№003159
2165
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 30 мл
РК-ЛС-5№001469
2166
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл
РК-ЛС-5№001469
2167
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 60 мл
РК-ЛС-5№001469
2168
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 90 мл
РК-ЛС-5№001469
2169
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№023844
2170
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№023844
2171
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№023845
2172
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№023845
2173
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 30 мл
РК-ЛС-5№014541
2174
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№014541
2175
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№014541

ҚР-ДЗ-5№024252
2146
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№024252
2147
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024252
2148
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Гидроперит
жергілікті және сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған таблеткалар 1,5 г
ҚР-ДЗ-5№010362
2149
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Водорода перекись-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2150
D08AX01
Сутегi асқын тотығы
Сутегi асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025345
2151
D08AX01
Сутегi асқын тотығы
Сутегi асқын тотығы
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025128
2152
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
сыртқа қолдануға арналған спрей, 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025563
D08AX06
Калий перманганаты
D08AX08
Этанол
2153
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009473
2154
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009473
2155
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009474
2156
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009474
2157
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2158
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2159
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2160
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2161
D08AX08
Этанол
Этил спирті 70%
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019713
2162
D08AX08
Этанол
Этил спирті
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2163
D08AX08
Этанол
Этил спирті
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2164
D08AX08
Этанол
Этил спирті
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2165
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2166
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2167
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2168
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2169
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023844
2170
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№023844
2171
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023845
2172
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№023845
2173
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2174
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2175
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№014541

раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№025047
2205
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 90 мл
РК-ЛС-5№025982
2206
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 90 мл
РК-ЛС-5№025981
D10
Препараты против акне
D10A
Препараты против акне местного применения
D10AD
Ретиноиды для местного применения при акне
D10AD54
Изотретиноин в комбинации с другими препаратами
D10AE01
Бензоила пероксид
D10AX03
Азелаиновая кислота
2207
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 5 г
РК-ЛС-5№014885
2208
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 15 г
РК-ЛС-5№014885
2209
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 30 г
РК-ЛС-5№014885
2210
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
крем 20 % 30 г
РК-ЛС-5№000417
2211
D10AX03
Азелаиновая кислота
МИЛЕНОН®
гель 15% 30 г
РК-ЛС-5№026642
D10B
Препараты против акне системного применения
D10BA
Ретиноиды для лечения акне
D10BA01
Изотретиноин
орфанный
2212
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулы 16 мг
РК-ЛС-5№021046
2213
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулы 8 мг
РК-ЛС-5№021045
2214
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№023646
2215
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№023647
D11
Прочие дерматологические препараты
D11A
Прочие дерматологические препараты
D11AH
Прочие препараты для лечения заболеваний кожи, исключая кортикостероиды.
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
2216
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№022698
D11AX
Прочие дерматологические препараты
2217
D11AX/D02AC
Дерматологические препараты прочие/ Препараты, содержащие мягкий парафин и жиры
Вазелин
мазь 25 г
РК-ЛС-5№012810
D11AX01
Миноксидил
2218
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№022412
2219
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№022435
2220
D11AX01
Миноксидил
Ревард
раствор для наружного применения 50 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022023
2221
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 2%
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№020027
2222
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 5%
раствор для наружного применения 5 % 60 мл
РК-ЛС-5№020028
2223
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
спрей для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№024036
2224
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
спрей для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№024037
G
Мочеполовая система и половые гормоны
G01
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний
G01A
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний (исключая комбинации с кортикостероидами)
G01AA
Антибиотики
G01AA01
Нистатин
2225
G01AA01
Нистатин
Нистатин
суппозитории вагинальные 500000 ЕД

сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№025047
2205
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді, 90%, 90 мл
ҚР-ДЗ-5№025982
2206
D08AX08
Этанол
Этил спирті
ерітінді, 70%, 90 мл
ҚР-ДЗ-5№025981
D10
Акнеге қарсы препараттар
D10A
Акнеге қарсы препараттар
D10AD
Безеу кезінде жергілікті қолдануға арналған ретиноидтар
D10AD54
Басқа препараттармен біріктірілген изотретиноин
D10AE01
Бензоил пероксиді
D10AX03
Азелаин қышқылы
2207
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
гель 15% 5 г
ҚР-ДЗ-5№014885
2208
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
гель 15% 15г
ҚР-ДЗ-5№014885
2209
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
гель 15% 30г
ҚР-ДЗ-5№014885
2210
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
крем 20% 30 г
ҚР-ДЗ-5№000417
2211
D10AX03
Азелаин қышқылы
МИЛЕНОН®
гель 15% 30 г
ҚР-ДЗ-5№026642
D10B
Акнеге қарсы жүйелі қолданылатын препараттар
D10BA
Безеуді емдеуге арналған ретиноидтар
D10BA01
Изотретиноин
орфанный
2212
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№021046
2213
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021045
2214
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023646
2215
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023647
D11
Өзге дерматологиялық препараттар
D11A
Басқа дерматологиялық препараттар
D11AH
Кортикостероидтарды қоспағанда, тері ауруларын емдеуге арналған өзге де препараттар.
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
2216
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022698
D11AX
Басқа дерматологиялық препараттар
2217
D11AX/D02AC
Басқа да дерматологиялық препараттар/Құрамында жұмсақ парафин мен майлар бар препараттар
Вазелин
жақпамай 25 г
ҚР-ДЗ-5№012810
D11AX01
Миноксидил
2218
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022412
2219
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022435
2220
D11AX01
Миноксидил
Ревард
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022023
2221
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 2%
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№020027
2222
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 5%
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 5 % 60 мл
ҚР-ДЗ-5№020028
2223
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
сыртқа қолдануға арналған спрей 5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024036
2224
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
сыртқа қолдануға арналған спрей 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024037
G
Несеп-жыныс жүйесі мен жыныс гормондары
G01
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар
G01A
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар (кортикостероидтармен біріктірілімдерін қоспағанда)
G01AA
Антибиотиктер
G01AA01
Нистатин
2225
G01AA01
Нистатин
Нистатин
қынаптық суппозиторийлер 500000 ӘБ

РК-ЛС-5№002357
G01AC
Производные хинолонов
G01AC05
Деквалиния хлорид
2226
G01AC05
Деквалиния хлорид
АНТИБАКТ®
таблетки вагинальные 10 мг
РК-ЛС-5№022397
G01AF
Производные имидазола
2227
G01AF
Производные имидазола
Метостил
суппозитории вагинальные 200 мг +160 мг+8 мг
РК-ЛС-5№019551
2228
G01AF
Производные имидазола
Кломезол
суппозитории вагинальные 150мг +200мг +500 мг
РК-ЛС-5№010894
G01AF01
Метронидазол
2229
G01AF01
Метронидазол
Трихопол
таблетки вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№010644
2230
G01AF01
Метронидазол
Мистол®
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№023690
2231
G01AF01
Метронидазол
Метронидазол
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№002308
G01AF02
Клотримазол
2232
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№011494
2233
G01AF02
Клотримазол
Кандид B
гель вагинальный 2% 30 г
РК-ЛС-5№012446
2234
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№009749
2235
G01AF02
Клотримазол
Клотрим
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№004765
2236
G01AF02
Клотримазол
Кандид - В6
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№011333
2237
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№023809
2238
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН ®
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№023993
2239
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№005353
2240
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 10% 7 г
РК-ЛС-5№121974
G01AF04
Миконазол
2241
G01AF04
Миконазол
Миконазол
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№009691
2242
G01AF04
Миконазол
Миконаз
капсулы вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№013144
G01AF11
Кетоконазол
2243
G01AF11
Кетоконазол
Ливарол®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№016696
2244
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№023728
G01AF12
Фентиконазол
2245
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№017146
2246
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 600 мг
РК-ЛС-5№017147
2247
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 1000 мг
РК-ЛС-5№017148
2248
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 30 г
РК-ЛС-5№017149
2249
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 78 г
РК-ЛС-5№017150
G01AX
Прочие антисептики и противомикробные препараты
G01AX
Хлоргексидин
2250
G01AX
Хлоргексидин
Депантол®
суппозитории вагинальные 0.016 г+ 0.1 г
РК-ЛС-5№015807
2251
G01AX
Хлоргексидин
Гексикон®
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№016118
2252
G01AX
Хлоргексидин
Нагин
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№024070
2253
G01AX
Хлоргексидин
ХЛОРГЕКСИДИН-ЭФФЕКТ
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№022411
G01AX06
Фуразолидон
G01AX11
Повидон-йод
2254
G01AX11
Повидон-йод
Аквидин
таблетки вагинальные (пессарии) 200 мг
РК-ЛС-5№122106
2255
G01AX11
Повидон-йод
Бетадин®
суппозитории вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№009783

ҚР-ДЗ-5№002357
G01AC
Хинолон туындылары
G01AC05
Деквалиний хлориді
2226
G01AC05
Деквалиний хлориді
АНТИБАКТ®
қынаптық таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022397
G01AF
Имидазол туындылары
2227
G01AF
Имидазол туындылары
Метостил
қынаптық суппозиторийлер 200 мг +160 мг+8 мг
ҚР-ДЗ-5№019551
2228
G01AF
Имидазол туындылары
Кломезол
қынаптық суппозиторийлер 150мг +200мг +500 мг
ҚР-ДЗ-5№010894
G01AF01
Метронидазол
2229
G01AF01
Метронидазол
Трихопол
қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010644
2230
G01AF01
Метронидазол
Мистол®
қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023690
2231
G01AF01
Метронидазол
Метронидазол
қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№002308
G01AF02
Клотримазол
2232
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011494
2233
G01AF02
Клотримазол
Кандид B
қынаптық гель 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№012446
2234
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009749
2235
G01AF02
Клотримазол
Клотрим
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004765
2236
G01AF02
Клотримазол
Кандид - В6
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011333
2237
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
қынаптық суппозиторийлер 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023809
2238
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН ®
қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023993
2239
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005353
2240
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
крем 10% 7 г
ҚР-ДЗ-5№121974
G01AF04
Миконазол
2241
G01AF04
Миконазол
Миконазол
қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009691
2242
G01AF04
Миконазол
Миконаз
қынаптық капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013144
G01AF11
Кетоконазол
2243
G01AF11
Кетоконазол
Ливарол®
қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№016696
2244
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023728
G01AF12
Фентиконазол
2245
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
қынаптық капсулалар 200мг
ҚР-ДЗ-5№017146
2246
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
қынаптық капсулалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№017147
2247
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
қынаптық капсулалар 1000мг
ҚР-ДЗ-5№017148
2248
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№017149
2249
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 78 г
ҚР-ДЗ-5№017150
G01AX
Басқа антисептиктер және микробқа қарсы препараттар
G01AX
Хлоргексидин
2250
G01AX
Хлоргексидин
Депантол®
қынаптық суппозиторийлер 0.016 г+ 0.1 г
ҚР-ДЗ-5№015807
2251
G01AX
Хлоргексидин
Гексикон®
қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016118
2252
G01AX
Хлоргексидин
Нагин
қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№024070
2253
G01AX
Хлоргексидин
ХЛОРГЕКСИДИН-ЭФФЕКТ
қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022411
G01AX06
Фуразолидон
G01AX11
Повидон-йод
2254
G01AX11
Повидон-йод
Аквидин
қынаптық таблеткалар (пессарийлер) 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122106
2255
G01AX11
Повидон-йод
Бетадин®
қынаптық суппозиторийлер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009783

2256
G01AX11
Повидон-йод
Гинелайф Иодин™
суппозитории вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№009752
G02
Прочие гинекологические препараты
G02A
Препараты, повышающие тонус миометрия
G02AD
Простагландины
G02AD02
Динопростон
2257
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
гель вагинальный 2,0 мг/3 г
РК-ЛС-5№022947
2258
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
таблетки вагинальные 3мг
РК-ЛС-5№022950
G02AD06
Мизопростол
2259
G02AD06
Мизопростол
Мизопростол
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№009944
G02B
Контрацептивы для местного применения
G02BA
Внутриматочные контрацептивы
G02BA03
Пластиковые спирали с прогестагенами
2260
G02BA03
Пластиковые ВМС с прогестагенами
Мирена®
система внутриматочная терапевтическая 20 мкг/24 ч
ЛП-№004965-ГП-KZ
G02C
Прочие препараты для лечения гинекологических заболеваний
G02CB
Ингибиторы секреции пролактина
G02CB01
Бромокриптин
2261
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№003958
2262
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблетки 2,5 мг
ЛП-№002402-ГП-KZ
G02CB03
Каберголин
2263
G02CB03
Каберголин
Агалатес
таблетки 0,5 мг, №8
РК-ЛС-5№020301
2264
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблетки 0,5 мг, №2
РК-ЛС-5№012082
2265
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблетки 0,5 мг, №8
РК-ЛС-5№012082
2266
G02CB03
Каберголин
Каберлин
таблетки 0,5 мг, №2
РК-ЛС-5№024647
G02CX
Другие препараты для применения в гинекологии
G02CX01
Атосибан
2267
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
концентрат для приготовления раствора для инфузий 7,5 мг/ мл 5 мл
РК-ЛС-5№015528
2268
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
раствор для внутривенного введения 7,5 мг/ мл 0,9 мл
РК-ЛС-5№015662
2269
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
концентрат для приготовления раствора для инфузий 37,5 мг/ 5 мл
РК-ЛС-5№024038
2270
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
раствор для инъекций 6,75 мг/0,9 мл
РК-ЛС-5№024048
G03
Половые гормоны и модуляторы половой системы
G03A
Гормональные контрацептивы для системного применения
G03AA
Прогестагены и эстрогены (фиксированные комбинации)
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
2271
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Ригевидон®
таблетки, покрытые оболочкой 0,15 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№014752
2272
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Леворест 28
таблетки, покрытые оболочкой 0.15 мг/0.03 мг
РК-ЛС-5№025673
2273
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Ригевидон®
таблетки, покрытые оболочкой 0,15 мг/0,03 мг
ЛП-№003330-ГП-KZ
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
2274
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Регулон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№011399
2275
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Новинет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.15 мг/0.02 мг

2256
G01AX11
Повидон-йод
Гинелайф Иодин™
қынаптық суппозиторийлер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009752
G02
Өзге гинекологиялық препараттар
G02A
Миометрий тонусын арттыратын препараттар
G02AD
Простагландиндер
G02AD02
Динопростон
2257
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
қынаптық гель 2,0 мг/3 г
ҚР-ДЗ-5№022947
2258
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
қынаптық таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№022950
G02AD06
Мизопростол
2259
G02AD06
Мизопростол
Мизопростол
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№009944
G02B
Жергілікті қолдануға арналған контрацептивтер
G02BA
Жатырішілік контрацептивтер
G02BA03
Прогестагендері бар пластик спиралдар
2260
G02BA03
Прогестагендермен пластик ЖІЖ
Мирена®
жатырішілік емдік жүйе, 20 мкг/24 сағат
ЛП-№004965-ГП-KZ
G02C
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған өзге препараттар
G02CB
Пролактин секрециясының ингибиторлары
G02CB01
Бромокриптин
2261
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003958
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблеткалар 2,5 мг
ЛП-№002402-ГП-KZ
G02CB03
Каберголин
2263
G02CB03
Каберголин
Агалатес
таблеткалар 0,5 мг, №8
ҚР-ДЗ-5№020301
2264
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблеткалар 0,5 мг, №2
ҚР-ДЗ-5№012082
2265
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблеткалар 0,5 мг, №8
ҚР-ДЗ-5№012082
2266
G02CB03
Каберголин
Каберлин
таблеткалар 0,5 мг, №2
ҚР-ДЗ-5№024647
G02CX
Гинекологияда қолдануға арналған басқа препараттар
G02CX01
Атосибан
2267
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 7,5 мг/ мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015528
2268
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 7,5 мг/ мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015662
2269
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 37,5 мг/ 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024038
2270
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
инъекцияға арналған ерітінді 6,75 мг/0,9 мл
ҚР-ДЗ-5№024048
G03
Жыныс гормондары және жыныс жүйесінің модуляторлары
G03A
Жүйелі қолдануға арналған гормондық контрацептивтер
G03AA
Прогестагендер және эстрогендер (бекітілген құрамдастар)
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
2271
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Ригевидон®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№014752
2272
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Леворест 28
қабықпен қапталған таблеткалар, 0.15 мг/0.03 мг
ҚР-ДЗ-5№025673
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Ригевидон®
қабықпен қапталған таблеткалар, 0.15 мг/0.03 мг
ЛП-№003330-ГП-KZ
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
2274
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Регулон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№011399
2275
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Новинет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.15 мг/0.02 мг

РК-ЛС-5№011370
2276
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Дэстра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг+ 0,02 мг
РК-ЛС-5№023615
2277
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Дезолон
таблетки 0,15 мг / 0,03 мг
РК-ЛС-5№025679
2278
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Регулон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг/0,03 мг
ЛП-№000130-ГП-KZ
2279
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Новинет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.15 мг/0.02 мг
ЛП-№000121-ГП-KZ
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
2280
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Линдинет 20
таблетка, покрытые оболочкой 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№014072
2281
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Логест®
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№015836
2282
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Виолетта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,06мг/0,015мг
РК-ЛС-5№023548
2283
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Виолетта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,06мг/0,015мг
ЛП-№000061-РГ-KZ
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
2284
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Нарайя
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг+0,02 мг
РК-ЛС-5№122092
2285
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Видора микро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№122134
2286
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Кристи
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№021436
2287
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Видора
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг+0,03 мг
РК-ЛС-5№122133
2288
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Джес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
ЛП-№002815-ГП-KZ
2289
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
ДИМИА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№019523
2290
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Дронис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№021021
2291
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Дэлсия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№021119
2292
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Ярина®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№012999
2293
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Мидиана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№017396
2294
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
ДИМИА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
ЛП-№002262-ГП-KZ
2295
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Мидиана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 3 мг + 0.03 мг
ЛП-№000139-ГП-KZ
G03AA13
Норэлгестромин и Этинилэстрадиол
2296
G03AA13
Норэлгестромин и Этинилэстрадиол
Евра®
трансдермальная терапевтическая система (ттс) 6 мг+ 0,6 мг

ҚР-ДЗ-5№011370
2276
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Дэстра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг+ 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023615
2277
G03AA09
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Дезолон
таблеткалар, 0,15 мг / 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№025679
G03AA09
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Регулон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ЛП-№000130-ГП-KZ
G03AA09
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Новинет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.15 мг/0.02 мг
ЛП-№000121-ГП-KZ
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
2280
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Линдинет 20
қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№014072
2281
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Логест®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№015836
2282
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Виолетта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,06мг/0,015мг
ҚР-ДЗ-5№023548
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Виолетта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,06мг/0,015мг
ЛП-№000061-РГ-KZ
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
2284
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Нарайя
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг+0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122092
2285
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Видора микро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122134
2286
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Кристи
қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№021436
2287
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Видора
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг+0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122133
2288
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Джес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ЛП-№002815-ГП-KZ
2289
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
ДИМИА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№019523
2290
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Дронис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№021021
2291
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Дэлсия
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№021119
2292
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Ярина®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№012999
2293
G03AA12
Дроспиренон және этинилэстрадиол
Мидиана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№017396
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
ДИМИА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ЛП-№002262-ГП-KZ
G03AA12
Дроспиренон и этинилэстрадиол
Мидиана®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг + 0.03 мг
ЛП-№000139-ГП-KZ
G03AA13
Норэлгестромин және Этинилэстрадиол
2296
G03AA13
Норэлгестромин және Этинилэстрадиол
Евра®
трансдермальді терапиялық жүйе (ттж) 0,6 мг+ 6 мг

РК-ЛС-5№016276
G03AA14
Номегестрол и Эстрадиол
2297
G03AA14
Номегестрол и Эстрадиол
Зоели
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/ 1,5 мг
РК-ЛС-5№019886
G03AB
Прогестагены и эстрогены (комбинации для последовательного приема)
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
2298
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Три-Регол®
таблетки, покрытые оболочкой 0,05 мг + 0,03 мг, 0,075 мг + 0,04 мг, 0,125 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№002049
G03AB08
Диеногест и Эстрадиол
2299
G03AB08
Диеногест и Эстрадиол
Клайра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг+2 мг и 3 мг+2 мг и 1мг и 3мг
ЛП-№002448-ГП-KZ
G03AC
Прогестагены
G03AC09
Дезогестрел
2300
G03AC09
Дезогестрел
Дезирет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№122137
2301
G03AC09
Дезогестрел
Лактинет®-Рихтер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№013311
2302
G03AC09
Дезогестрел
Лакрис
таблетки, покрытые оболочкой 75 мкг
РК-ЛС-5№023806
2303
G03AC09
Дезогестрел
Бредикон
таблетки 0,075 мг
РК-ЛС-5№025674
2304
G03AC09
Дезогестрел
Лактинет®-Рихтер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
ЛП-№001487-ГП-KZ
G03AD
Экстренные контрацептивы
G03AD01/G03AC03
Левоноргестрел
2305
G03AC03
Левоноргестрел
Эль Ева ЭК 72
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,75 мг
РК-ЛС-5№004085
2306
G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа Форте
таблетки 1,5 мг
РК-ЛС-5№021030
2307
G03AD01
Левоноргестрел
Постинор®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№013882
2308
G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа
таблетки, 0,75 мг
РК-ЛС-5№021029
2309
G03AD01
Левоноргестрел
ЭСКАПЕЛ®
таблетки 1,5 мг
РК-ЛС-5№009539
2310
G03AD01
Левоноргестрел
Эмкон 1
таблетки 1,5 мг
РК-ЛС-5№025675
2311
G03AD01
Левоноргестрел
ЭСКАПЕЛ®
таблетки 1,5 мг
ЛП-№001219-ГП-KZ
2312
G03AD01
Левоноргестрел
Постинор®
таблетки 0,75 мг
ЛП-№001235-ГП-KZ
G03AD02
Улипристал
G03B
Андрогены
G03BA
Производные 3-оксоандростена
G03BA03
Тестостерон
2313
G03BA03
Тестостерон
Небидо®
раствор для внутримышечного введения 250 мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№009483
2314
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
раствор для внутримышечных инъекций, 1 мл
РК-ЛС-5№004846
2315
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
гель для наружного применения 16,2мг /г 88 г
РК-ЛС-5№024177
2316
G03BA03
Тестостерон
Андрогель
гель для наружного применения 10мг/г 5 г
РК-ЛС-5№019792
2317
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
гель для наружного применения 16,2мг /г 88 г
РК-ЛС-5№023595
G03C
Эстрогены
G03CA
Природные и полусинтетические эстрогены
G03CA03
Эстрадиол
2318
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
гель для наружного применения 0,1 % 1 г
РК-ЛС-5№009623
2319
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
гель для наружного применения 0,1 % 0,5 г
РК-ЛС-5№009623
2320
G03CA03
Эстрадиол
Прогинова®
таблетки, покрытые сахарной оболочкой 2мг

ҚР-ДЗ-5№016276
G03AA14
Номегестрол және Эстрадиол
2297
G03AA14
Номегестрол және Эстрадиол
Зоели
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/ 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019886
G03AB
Прогестагендер және эстрогендер (ретімен қабылдауға арналған біріктірілімдер)
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
2298
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Три-Регол®
қабықпен қапталған таблеткалар 0,05 мг + 0,03 мг, 0,075 мг + 0,04 мг, 0,125 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№002049
G03AB08
Диеногест және Эстрадиол
2299
G03AB08
Диеногест және Эстрадиол
Клайра®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг+2 мг и 3 мг+2 мг и 1мг и 3мг
ЛП-№002448-ГП-KZ
G03AC
Прогестагендер
G03AC09
Дезогестрел
2300
G03AC09
Дезогестрел
Дезирет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№122137
2301
G03AC09
Дезогестрел
Лактинет®-Рихтер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№013311
2302
G03AC09
Дезогестрел
Лакрис
қабықпен қапталған таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№023806
2303
G03AC09
Дезогестрел
Бредикон
таблеткалар, 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№025674
G03AC09
Дезогестрел
Лактинет®-Рихтер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ЛП-№001487-ГП-KZ
G03AD
Төтенше контрацептивтер
G03AD01/G03AC03
Левоноргестрел
2305
G03AC03
Левоноргестрел
Эль Ева ЭК 72
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№004085
2306
G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа Форте
таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021030
2307
G03AD01
Левоноргестрел
Постинор®
таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№013882
2308
G03AD01
Левоноргестрел
БиШуа
таблеткалар, 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№021029
2309
G03AD01
Левоноргестрел
ЭСКАПЕЛ®
таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009539
2310
G03AD01
Левоноргестрел
Эмкон 1
таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025675
G03AD01
Левоноргестрел
ЭСКАПЕЛ®
таблеткалар 1,5 мг
ЛП-№001219-ГП-KZ
G03AD01
Левоноргестрел
Постинор®
таблеткалар 0,75 мг
ЛП-№001235-ГП-KZ
G03AD02
Улипристал
G03B
Андрогендер
G03BA
3-оксоандростен туындылары
G03BA03
Тестостерон
2313
G03BA03
Тестостерон
Небидо®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 250 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№009483
2314
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№004846
2315
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
сыртқа қолдануға арналған гель 16,2мг /г 88 г
ҚР-ДЗ-5№024177
2316
G03BA03
Тестостерон
Андрогель
сыртқа қолдануға арналған гель 10мг/г 5 г
ҚР-ДЗ-5№019792
2317
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
сыртқа қолдануға арналған гель 16,2мг /г 88 г
ҚР-ДЗ-5№023595
G03C
Эстрогендер
G03CA
Табиғи және жартылай синтетикалық эстрогендер
G03CA03
Эстрадиол
2318
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
сыртқа қолдануға арналған гель 0,1 % 1 г
ҚР-ДЗ-5№009623
2319
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
сыртқа қолдануға арналған гель 0,1 % 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№009623
2320
G03CA03
Эстрадиол
Прогинова®
қантты кабықпен қапталған таблеткалар 2 мг

РК-ЛС-5№011426
2321
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
гель трансдермальный 0,60 мг/г 80 г
РК-ЛС-5№024237
2322
G03CA03
Эстрадиол
Лензетто®
спрей трансдермальный 1,53мг /доза 8,1 мл
РК-ЛС-5№023635
2323
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
гель трансдермальный 0,60 мг/г 80 г
РК-ЛС-5№025590
2324
G03CA03
Эстрадиол
Фемостон® моно
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№025561
G03CA04
Эстриол
2325
G03CA04
Эстриол
Овестин®
суппозитории вагинальные 0.5 мг
РК-ЛС-5№020956
2326
G03CA04
Эстриол
Эстринорм
суппозитории вагинальные 0.5 мг
РК-ЛС-5№009753
G03D
Прогестагены
G03DA
Производные прегнина
G03DA04
Прогестерон
2327
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018716
2328
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№122045
2329
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№122046
2330
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
раствор для инъекций масляный 1% 1 мл
РК-ЛС-5№018713
2331
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
раствор для инъекций масляный 2,5% 1 мл
РК-ЛС-5№018714
2332
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015741
2333
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№015742
2334
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018530
2335
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023250
2336
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023251
2337
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023292
2338
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023293
2339
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
гель для наружного применения 1% 80 г
РК-ЛС-5№013667
2340
G03DA04
Прогестерон
Крайнон®
гель вагинальный 8% 1,125 г
РК-ЛС-5№018975
2341
G03DA04
Прогестерон
Гестрон
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025762
2342
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
гель для наружного применения 1% 80 г
РК-ЛС-5№025547
2343
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025266
2344
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025267
2345
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025964
2346
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025965
2347
G03DA04
Прогестерон
Пролютекс
раствор для инъекций, 25 мг
РК-ЛС-5№026278
G03DB
Производные прегнадиена
G03DB01
Дидрогестерон
2348
G03DB01
Дидрогестерон
Дюфастон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№014248
G03DB08
Диеногест
2349
G03DB08
Диеногест
Визанна®
таблетки 2 мг
ЛП-№001547-ГП-KZ
2350
G03DB08
Диеногест
Дизена
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№024490
2351
G03DB08
Диеногест
Дивагестия®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№025135
G03DC
Производные эстрена
G03DC02
Норэтистерон
2352
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010088
2353
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблетки 5 мг
ЛП-№000922-ГП-KZ

ҚР-ДЗ-5№011426
2321
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
трансдермальді гель 0,60 мг/г 80 г
ҚР-ДЗ-5№024237
2322
G03CA03
Эстрадиол
Лензетто®
трансдермальді спрей 1,53мг /доза 8,1 мл
ҚР-ДЗ-5№023635
2323
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
трансдермальді гель 0,60 мг/г 80 г
ҚР-ДЗ-5№025590
2324
G03CA03
Эстрадиол
Фемостон® моно
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025561
G03CA04
Эстриол
2325
G03CA04
Эстриол
Овестин®
қынаптық суппозиторийлер 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№020956
2326
G03CA04
Эстриол
Эстринорм
қынаптық суппозиторийлер 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№009753
G03D
Прогестагендер
G03DA
Прегнин туындылары
G03DA04
Прогестерон
2327
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№018716
2328
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122045
2329
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122046
2330
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
инъекцияға арналған майлы ерітінді1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018713
2331
G03DA04
Прогестерон
ПРОГЕСТЕРОН
инъекцияға арналған майлы ерітінді2,5% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018714
2332
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015741
2333
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015742
2334
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№018530
2335
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023250
2336
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023251
2337
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023292
2338
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023293
2339
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
сыртқа қолдануға арналған гель 1% 80 г
ҚР-ДЗ-5№013667
2340
G03DA04
Прогестерон
Крайнон®
қынаптық гель 8% 1,125 г
ҚР-ДЗ-5№018975
2341
G03DA04
Прогестерон
Гестрон
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025762
2342
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
сыртқа қолдануға арналған гель1% 80 г
ҚР-ДЗ-5№025547
2343
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025266
2344
G03DA04
Прогестерон
Пражестан
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025267
2345
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025964
2346
G03DA04
Прогестерон
Бергестрон
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025965
2347
G03DA04
Прогестерон
Пролютекс
инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026278
G03DB
Прегнадиен туындылары
G03DB01
Дидрогестерон
2348
G03DB01
Дидрогестерон
Дюфастон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014248
G03DB08
Диеногест
2349
G03DB08
Диеногест
Визанна®
таблеткалар 2 мг
ЛП-№001547-ГП-KZ
2350
G03DB08
Диеногест
Дизена
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№024490
2351
G03DB08
Диеногест
Дивагестия®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025135
G03DC
Эстрен туындылары
G03DC02
Норэтистерон
2352
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010088
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблеткалар 5 мг
ЛП-№000922-ГП-KZ

G03DC05
Тиболон
G03F
Прогестагены в комбинации с эстрогенами
G03FB
Прогестагены в комбинации с эстрогенами (комбинации для последовательного приема)
G03FB09
Левоноргестрел и эстроген
2354
G03FB09
Левоноргестрел и эстроген
Климонорм®
драже 0,15 мг/ 2 мг
РК-ЛС-5№015628
G03G
Гонадотропины и другие стимуляторы овуляции
G03GA
Гонадотропины
G03GA01
Гонадотропин хорионический
2355
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Гонадотропин хорионический
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (натрия хлорид, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций, 9 мг/мл) 500 МЕ
РК-ЛС-5№016635
2356
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Гонадотропин хорионический
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (натрия хлорид, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций, 9 мг/мл) 1000 МЕ
РК-ЛС-5№016637
2357
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Хорапур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1500 МЕ
РК-ЛС-5№023658
2358
G03GA01
Гонадотропин хорионический
Хорапур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5000 МЕ
РК-ЛС-5№023659
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
2359
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 75 МЕ ФСГ и 75 МЕ ЛГ
РК-ЛС-5№013725
2360
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1200 МЕ
РК-ЛС-5№019141
2361
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 600 МЕ
РК-ЛС-5№019140
2362
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Мериоферт
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 150 МЕ (150 МЕ ФСГ и 150 МЕ ЛГ)
РК-ЛС-5№026383
2363
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Мериоферт
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 75 МЕ (75 МЕ ФСГ и 75 МЕ ЛГ)
РК-ЛС-5№026382
G03GA04
Урофоллитропин
G03GA05
Фоллитропин альфа
2364
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5,5 мкг (75 МЕ)
РК-ЛС-5№009278
2365
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 300 МЕ (22мкг)/0,5 мл
РК-ЛС-5№018836
2366
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 450 МЕ (33 мкг)/0,75 мл
РК-ЛС-5№018837
2367
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®

G03DC05
Тиболон
G03F
Прогестагендердің эстрогендермен құрамдасы
G03FB
Прогестагендердің эстрогендермен біріктірілімі (ретпен қабылдауға арналған біріктірілімі)
G03FB09
Левоноргестрел және эстроген
2354
G03FB09
Левоноргестрел және эстроген
Климонорм®
драже 0,15 мг/ 2 мг
ҚР-ДЗ-5№015628
G03G
Гонадотропиндер және басқа овуляция стимуляторы
G03GA
Гонадотропиндер
G03GA01
Хориондық гонадотропин
2355
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлориді, инъекцияға арналған дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш, 9 мг/мл) 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№016635
2356
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (натрий хлориді, инъекцияға арналған дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш, 9 мг/мл) 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№016637
2357
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорапур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023658
2358
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорапур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023659
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
2359
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 75 ХБ ФСГ и 75 ХБ ЛГ
ҚР-ДЗ-5№013725
2360
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1200 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019141
2361
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019140
2362
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Мериоферт
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 150 ХБ (150 ХБ ФСГ және 150 ХБ ЛГ)
ҚР-ДЗ-5№026383
2363
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Мериоферт
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 75 ХБ (75 ХБ ФСГ және 75 ХБ ЛГ)
ҚР-ДЗ-5№026382
G03GA04
Урофоллитропин
G03GA05
Фоллитропин альфа
2364
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5,5 мкг (75 ХБ)
ҚР-ДЗ-5№009278
2365
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекцияға арналған ерітінді 300 ХБ (22мкг)/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018836
2366
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
инъекцияға арналған ерітінді 450 ХБ (33 мкг)/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№018837
2367
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®

раствор для инъекций 900 МЕ (66 мкг)/1,5 мл
РК-ЛС-5№018838
2368
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
раствор для подкожного введения 900МЕ/1.5 мл
РК-ЛС-5№025984
2369
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
раствор для подкожного введения 450 МЕ/0.75 мл
РК-ЛС-5№025985
2370
G03GA05
Фоллитропин альфа
ФОЛИГРАФ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 150 МЕ в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 0.5 мл
РК-ЛС-5№025521
2371
G03GA05
Фоллитропин альфа
ФОЛИГРАФ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 75 МЕ, 0.5 мл
РК-ЛС-5№025522
G03GA06
Фоллитропин бета
2372
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для подкожного введения 600 МЕ/0,72 мл 0,78 мл
РК-ЛС-5№011266
2373
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для подкожного введения 300 МЕ/0,36 мл 0,42 мл
РК-ЛС-5№011264
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
2374
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
раствор для инъекций 250 мкг/0,5 мл 0.5 мл
РК-ЛС-5№022920
2375
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
раствор для инъекций 250 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018899
G03GA09
Корифоллитропин альфа
2376
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018153
2377
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018152
G03GA10
Фоллитропин дельта
2378
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
раствор для инъекций, 72 мкг/2.16 мл
РК-ЛС-5№024150
2379
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
раствор для инъекций, 36 мкг/1.08 мл
РК-ЛС-5№024149
2380
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
раствор для инъекций, 12 мкг/0.36 мл
РК-ЛС-5№024147
G03GA30
Комбинации
2381
G03GA30
Комбинации
Перговерис®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 150/75 ХБ/МЕ
РК-ЛС-5№019097
G03GB
Синтетические стимуляторы овуляции
G03GB02
Кломифен
2382
G03GB02
Кломифен
Клостилбегит®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№005861
G03H
Антиандрогены
G03HA
Антиандрогены, простые
G03HA01
Ципротерон
2383
G03HA01
Ципротерон
Андрокур®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№016205
G03X
Прочие половые гормоны и модуляторы половой системы
G03XB
Модуляторы прогестероновых рецепторов
G03XB01
Мифепристон
2384
G03XB01
Мифепристон
Мифепристон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№009918
G03XB02
Улипристал
G04
Препараты для лечения урологических заболеваний
G04B
Урологические препараты
G04BD
Препараты для лечения частого мочеиспускания и недержания мочи
G04BD04
Оксибутинин
2385
G04BD04
Оксибутинин
Дриптан®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014600

инъекцияға арналған ерітінді 900 ХБ (66 мкг)/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018838
2368
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
тері астына енгізуге арналған ерітінді 900 ХБ/1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025984
2369
G03GA05
Фоллитропин альфа
Синнал-ф
тері астына енгізуге арналған ерітінді 450 ХБ/0.75 мл
ҚР-ДЗ-5№025985
2370
G03GA05
Фоллитропин альфа
ФОЛИГРАФ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 150 МЕ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025521
2371
G03GA05
Фоллитропин альфа
ФОЛИГРАФ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 75 ХБ, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025522
G03GA06
Фоллитропин бета
2372
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 600 ХБ/0,72 мл 0,78 мл
ҚР-ДЗ-5№011266
2373
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 300 ХБ/0,36 мл 0,42 мл
ҚР-ДЗ-5№011264
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
2374
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
инъекцияға арналған ерітінді 250 мкг/0,5 мл 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022920
2375
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
инъекцияға арналған ерітінді 250 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018899
G03GA09
Корифоллитропин альфа
2376
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
инъекцияға арналған ерітінді 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018153
2377
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018152
G03GA10
Фоллитропин дельта
2378
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
инъекцияға арналған ерітінді, 72 мкг/2.16 мл
ҚР-ДЗ-5№024150
2379
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
инъекцияға арналған ерітінді, 36 мкг/1.08 мл
ҚР-ДЗ-5№024149
2380
G03GA10
Фоллитропин дельта
Рековелль
инъекцияға арналған ерітінді, 12 мкг/0.36 мл
ҚР-ДЗ-5№024147
G03GA30
Біріктірілімдер
2381
G03GA30
Біріктірілімдер
Перговерис®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 150/75 ХБ/МЕ
ҚР-ДЗ-5№019097
G03GB
Синтетикалық овуляция стимуляторлары
G03GB02
Кломифен
2382
G03GB02
Кломифен
Клостилбегит®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005861
G03H
Антиандрогендер
G03HA
Антиандрогендер, қарапайым
G03HA01
Ципротерон
2383
G03HA01
Ципротерон
Андрокур®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016205
G03X
Өзге жыныс гормондары және жыныс жүйесінің модуляторлары
G03XB
Прогестеронды рецепторлардың модуляторлары
G03XB01
Мифепристон
2384
G03XB01
Мифепристон
Мифепристон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009918
G03XB02
Улипристал
G04
Урологиялық ауруларды емдеуге арналған препараттар
G04B
Урологиялық препараттар
G04BD
Жиі несеп шығару және несепті ұстай алмауды емдеуге арналған препараттар
G04BD04
Оксибутинин
2385
G04BD04
Оксибутинин
Дриптан®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014600

G04CA02
Тамсулозин
2498
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс Т
таблетки с пролонгированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№121816
2499
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№121721
2500
G04CA02
Тамсулозин
Грасулан
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№122089
2501
G04CA02
Тамсулозин
Омник Окас®
таблетки с контролируемым высвобождением, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№004063
2502
G04CA02
Тамсулозин
Омник®
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№013627
2503
G04CA02
Тамсулозин
Профлосин®
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№018541
2504
G04CA02
Тамсулозин
Тамсол®
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№004040
2505
G04CA02
Тамсулозин
Уримак
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№022406
2506
G04CA02
Тамсулозин
Фокусин®
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№018703
2507
G04CA02
Тамсулозин
ТАМАДЕНА® MR
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№023057
2508
G04CA02
Тамсулозин
Флоези
таблетки с пролонгированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№023629
2509
G04CA02
Тамсулозин
Ранопрост
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№010550
2510
G04CA02
Тамсулозин
Тамсапрост
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№024123
2511
G04CA02
Тамсулозин
Тамизет
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№025293
2512
G04CA02
Тамсулозин
ОД-ТАМ 0.4
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№025031
2513
G04CA02
Тамсулозин
Тамсулозин Канон
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 0.4 мг
РК-ЛС-5№026073
2514
G04CA02
Тамсулозин
Тамсукем
капсулы твердые, 0.4 мг
РК-ЛС-5№025991
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
2515
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дуодарт
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№019494
2516
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутамс
капсулы твердые 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№024917
2517
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Омнидарт
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№024950
2518
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутас Т®
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025708
2519
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутабит Плюс
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025127
2520
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
ПРОСТАДАРТ-ТД
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025536
2521
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дутамакс
капсулы 0,4 мг + 0,5 мг
РК-ЛС-5№025273
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
2522
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
Везомни
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг/6 мг
РК-ЛС-5№021047
2523
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
Сенурикс Дуо
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг/6 мг

G04CA02
Тамсулозин
2498
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс Т
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121816
2499
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121721
2500
G04CA02
Тамсулозин
Грасулан
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№122089
2501
G04CA02
Тамсулозин
Омник Окас®
босап шығуы бақыланатын қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№004063
2502
G04CA02
Тамсулозин
Омник®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№013627
2503
G04CA02
Тамсулозин
Профлосин®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018541
2504
G04CA02
Тамсулозин
Тамсол®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№004040
2505
G04CA02
Тамсулозин
Уримак
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№022406
2506
G04CA02
Тамсулозин
Фокусин®
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№018703
2507
G04CA02
Тамсулозин
ТАМАДЕНА® MR
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№023057
2508
G04CA02
Тамсулозин
Флоези
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№023629
2509
G04CA02
Тамсулозин
Ранопрост
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№010550
2510
G04CA02
Тамсулозин
Тамсапрост
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№024123
2511
G04CA02
Тамсулозин
Тамизет
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№025293
2512
G04CA02
Тамсулозин
ОД-ТАМ 0.4
модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№025031
2513
G04CA02
Тамсулозин
Тамсулозин Канон
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№026073
2514
G04CA02
Тамсулозин
Тамсукем
қатты капсулалар, 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№025991
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
2515
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дуодарт
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019494
2516
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутамс
қатты капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024917
2517
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Омнидарт
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024950
2518
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутас Т®
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025708
2519
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутабит Плюс
капсулалар 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025127
2520
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
ПРОСТАДАРТ-ТД
модификацияланып босап шығатын капсулалар, 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025536
2521
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дутамакс
капсулалар, 0,4 мг + 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025273
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
2522
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
Везомни
модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг/6 мг
ҚР-ДЗ-5№021047
2523
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
Сенурикс Дуо
модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг/6 мг

РК-ЛС-5№025554
G04CB
Ингибиторы 5-Альфа-Редуктазы Тестостерона
G04CB01
Финастерид
2524
G04CB01
Финастерид
Пенестер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018701
2525
G04CB01
Финастерид
Финаген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024534
G04CB02
Дутастерид
2526
G04CB02
Дутастерид
Аводарт
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№011903
2527
G04CB02
Дутастерид
Дустера
капсулы 0.5 мг
РК-ЛС-5№023945
2528
G04CB02
Дутастерид
Дутастол
капсулы мягкие 0,5 мг
РК-ЛС-5№024433
2529
G04CB02
Дутастерид
Дутабит
капсулы, 0,5 мг
РК-ЛС-5№024694
2530
G04CB02
Дутастерид
Портодуо
капсулы мягкие 0,5 мг
РК-ЛС-5№025140
H
Гормоны для системного применения, исключая половые гормоны и инсулины
H01
Гормоны гипоталамуса и гипофиза и их аналоги
H01A
Гормоны передней доли гипофиза и их аналоги
H01AA
Адренокортикоидный гормон (АКТГ)
H01AA02
Тетракозактид
орфанный
2531
H01AA02
Тетракозактид
Синактен ® Депо
суспензия для инъекций 1 мг/мл
H01AC
Соматропин и его аналоги
H01AC01
Соматропин
2532
H01AC01
Соматропин
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 8 мг
РК-ЛС-5№020033
2533
H01AC01
Соматропин
Соматропин Сандоз®
раствор для инъекций 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020773
2534
H01AC01
Соматропин
Соматропин Сандоз®
раствор для инъекций 15мг/1,5мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020772
2535
H01AC01
Соматропин
Соматропин Сандоз®
раствор для инъекций 5мг/1,5мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020774
2536
H01AC01
Соматропин
Зомактон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№016806
2537
H01AC01
Соматропин
Зомактон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 4 мг
РК-ЛС-5№016805
2538
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 4МЕ 1,33 мг
РК-БП-5№022697
2539
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 10МЕ 3,33 мг 1 мл растворитель
РК-БП-5№022782
2540
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения 10МЕ 3,33 мг
РК-БП-5№022696
2541
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения 4МЕ 1,33 мг
РК-БП-5№022781
2542
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 12 мг
РК-БП-5№023855
2543
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 20 мг
РК-БП-5№023856
2544

ҚР-ДЗ-5№025554
G04CB
Тестостерон 5-Альфа-Редуктаза ингибиторлары
G04CB01
Финастерид
2524
G04CB01
Финастерид
Пенестер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018701
2525
G04CB01
Финастерид
Финаген
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024534
G04CB02
Дутастерид
2526
G04CB02
Дутастерид
Аводарт
капсулалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№011903
2527
G04CB02
Дутастерид
Дустера
капсулалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023945
2528
G04CB02
Дутастерид
Дутастол
жұмсақ капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024433
2529
G04CB02
Дутастерид
Дутабит
капсулалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024694
2530
G04CB02
Дутастерид
Портодуо
жұмсақ капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025140
H
Жыныс гормондары мен инсулиндерді қоспағанда, жүйелі қолдануға арналған гормондар
H01
Гипоталамус және гипофиз гормондары және олардың аналогтары
H01A
Гипофиздің алдыңғы бөлігінің гормондары және олардың аналогтары
H01AA
АКТГ
H01AA02
Тетракозактид
орфандық
2531
H01AA02
Тетракозактид
Синактен ® Депо
инъекция үшін суспензия 1 мг/мл
H01AC
Соматропин және оның аналогтары
H01AC01
Соматропин
2532
H01AC01
Соматропин
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020033
2533
H01AC01
Соматропин
Соматропин Сандоз®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020773
2534
H01AC01
Соматропин
Соматропин Сандоз®
инъекцияға арналған ерітінді 15мг/1,5мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020772
2535
H01AC01
Соматропин
Соматропин Сандоз®
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/1,5мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020774
2536
H01AC01
Соматропин
Зомактон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016806
2537
H01AC01
Соматропин
Зомактон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016805
2538
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су) 4ХБ 1,33 мг
ҚР-БП-5№022697
2539
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су) 10ХБ 3,33 мг 1 мл еріткіш
ҚР-БП-5№022782
2540
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 10ХБ 3,33 мг
ҚР-БП-5№022696
2541
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4ХБ 1,33 мг
ҚР-БП-5№022781
2542
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 12 мг
ҚР-БП-5№023855
2543
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг
ҚР-БП-5№023856
2544

H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 6 мг
РК-БП-5№023854
2545
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 12 мг
ЛП-№010357-ГП-KZ
2546
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 20 мг
ЛП-№010357-ГП-KZ
2547
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 6 мг
ЛП-№010357-ГП-KZ
2548
H01AC01
Соматропин
Генотропин®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 12 мг
РК-ЛС-5№026281
H01AX
Другие гормоны передней доли гипофиза и аналоги
H01AX01
Пегвисомант
2549
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№024940
2550
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 15 мг
РК-ЛС-5№024941
2551
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№024942
H01B
Гормоны задней доли гипофиза
H01BA
Вазопрессин и его аналоги
H01BA02
Десмопрессин
2552
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 60 мкг
РК-ЛС-5№016703
2553
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 120 мкг
РК-ЛС-5№016704
2554
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 240 мкг
РК-ЛС-5№016705
2555
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетки, 0,1 мг
РК-ЛС-5№012521
2556
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблетки 0,1 мг
РК-ЛС-5№020135
2557
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетки, 0,2 мг
РК-ЛС-5№012522
2558
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№020136
H01BA04
Терлипрессин
2559
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
раствор для инъекций 0,1мг/мл, по 2 мл
РК-ЛС-5№018976
2560
H01BA04
Терлипрессин
Глипрессин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг
РК-ЛС-5№020276
2561
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
раствор для инъекций 0.1 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№018977
H01BB
Окситоцин и его аналоги
H01BB02
Окситоцин
2562
H01BB02
Окситоцин
ОКСИТОЦИН
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024488
2563
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010645
2564
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022381
2565
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№022533
2566
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Биолек
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012060
2567
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл

H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 6 мг
ҚР-БП-5№023854
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 12 мг
ЛП-№010357-ГП-KZ
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг
ЛП-№010357-ГП-KZ
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
инъекцияға арналған ерітінді 6 мг
ЛП-№010357-ГП-KZ
2548
H01AC01
Соматропин
Генотропин®
инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған мұздатылған кептірілген ұнтақ, 12 мг
ҚР-ДЗ-5№026281
H01AX
Гипофиздің алдыңғы бөлігінің басқа гормондары және аналогтары
H01AX01
Пегвисомант
2549
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024940
2550
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024941
2551
H01AX01
Пегвисомант
Сомаверт®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024942
H01B
Гипофиздің артқы бөлігінің гормондары
H01BA
Вазопрессин және оның аналогтары
H01BA02
Десмопрессин
2552
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
ішуге арналған лиофилизат 60 мкг
ҚР-ДЗ-5№016703
2553
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
ішуге арналған лиофилизат 120 мкг
ҚР-ДЗ-5№016704
2554
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
ішуге арналған лиофилизат 240 мкг
ҚР-ДЗ-5№016705
2555
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблеткалар, 0,1 мг
ҚР-ДЗ-5№012521
2556
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблеткалар 0,1 мг
ҚР-ДЗ-5№020135
2557
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблеткалар, 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№012522
2558
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№020136
H01BA04
Терлипрессин
2559
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
инъекцияға арналған ерітінді 0,1мг/мл, 2 млөден
ҚР-ДЗ-5№018976
2560
H01BA04
Терлипрессин
Глипрессин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020276
2561
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
инъекцияға арналған ерітінді 0.1 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018977
H01BB
Окситоцин және оның аналогтары
H01BB02
Окситоцин
2562
H01BB02
Окситоцин
ОКСИТОЦИН
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024488
2563
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 ӘБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010645
2564
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022381
2565
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№022533
2566
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Биолек
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012060
2567
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл

РК-ЛС-5№014562
2568
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
ЛП-№002616-ГП-KZ
H01BB03
Карбетоцин
2569
H01BB03
Карбетоцин
Пабал
раствор для инъекций 100 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№021570
2570
H01BB03
Карбетоцин
Карбетоцин Фармидея
раствор для внутривенного введения 100 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024835
H01C
Гормоны гипоталамуса
H01CB
Гормоны, замедляющие рост
H01CB02
Октреотид
2571
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№020988
2572
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 30 мг
РК-ЛС-5№021187
2573
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№021186
2574
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
раствор для подкожных инъекций 0,1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№004657
2575
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
раствор для подкожных инъекций 0,05 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№004673
2576
H01CB02
Октреотид
ОКТРА®
раствор для внутривенного и подкожного введения, 0,1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019800
2577
H01CB02
Октреотид
Октрид
раствор для инъекций, 100 мкг/мл
РК-ЛС-5№010635
2578
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 10 мг
ЛП-№003529-РГ-KZ
2579
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 20 мг
ЛП-№003529-РГ-KZ
2580
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 30 мг
ЛП-№003529-РГ-KZ
H01CB03
Ланреотид
2581
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения, 60 мг 266 мг
РК-ЛС-5№000349
2582
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 120 мг 510 мг
РК-ЛС-5№000351
2583
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 90 мг 388 мг
РК-ЛС-5№000350
H01CB05
Пасиреотид
2584
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,3 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121943
2585
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,6 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121944
2586
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,9 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121945
2587
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 60 мг
РК-ЛС-5№022161
2588
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 40 мг
РК-ЛС-5№022162
2589
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 20 мг

ҚР-ДЗ-5№014562
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
инъекцияға арналған ерітінді 5 МЕ/мл 1 мл
ЛП-№002616-ГП-KZ
H01BB03
Карбетоцин
2569
H01BB03
Карбетоцин
Пабал
инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021570
2570
H01BB03
Карбетоцин
Карбетоцин Фармидея
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024835
H01C
Гипоталамус гормондары
H01CB
Өсуді баяулататын гормондар
H01CB02
Октреотид
2571
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 20 мг еріткішпен жиынтықта 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020988
2572
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 30 мг еріткішпен жиынтықта 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021187
2573
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 10 мг еріткішпен жиынтықта 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021186
2574
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№004657
2575
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0.05 мг/мл 1мл
ҚР-ДЗ-5№004673
2576
H01CB02
Октреотид
ОКТРА®
вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 0,1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019800
2577
H01CB02
Октреотид
Октрид
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№010635
2578
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 10 мг
ЛП-№003529-РГ-KZ
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 20 мг
ЛП-№003529-РГ-KZ
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 30 мг
ЛП-№003529-РГ-KZ
H01CB03
Ланреотид
2581
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді, 60 мг 266 мг
ҚР-ДЗ-5№000349
2582
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді 120 мг 510 мг
ҚР-ДЗ-5№000351
2583
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді 90 мг 388 мг
ҚР-ДЗ-5№000350
H01CB05
Пасиреотид
2584
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121943
2585
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
инъекцияға арналған ерітінді 0,6 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121944
2586
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121945
2587
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022161
2588
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022162
2589
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 20 мг

РК-ЛС-5№022155
H01CC
Антигонадотропин-рилизинг гормон
H01CC01
Ганиреликс
2590
H01CC01
Ганиреликс
Оргалутран®
раствор для инъекций 0,25мг/0,5мл 0,5мл
РК-ЛС-5№015059
H01CC02
Цетрореликс
2591
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,25 мг
РК-ЛС-5№122104
2592
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,25 мг
РК-ЛС-5№001959
H02
Кортикостероиды для системного применения
H02A
Кортикостероиды для системного применения
H02AB
Глюкокортикоиды
H02AB01
Бетаметазон
2593
H02AB01
Бетаметазон
Бетаспан® Депо
суспензия для инъекций, 1 мл
РК-ЛС-5№021126
2594
H02AB01
Бетаметазон
Сертоспан
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№023668
2595
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№015009
H02AB02
Дексаметазон
2596
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024279 орфанный
2597
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024280 орфанный
2598
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№003394
2599
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-Аджио
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023520
2600
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазона фосфат
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015867
2601
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№018102
2602
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№018102
2603
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
раствор для инъекций 4 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№012416
2604
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№010985
2605
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблетки 1.5 мг
РК-ЛС-5№010986
2606
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№020631
2607
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№024288
2608
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№024281
2609
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№024282
2610
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-ЛФ
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№025507
2611
H02AB02
Дексаметазон
СУОМИКОН®
раствор для приема внутрь 10 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025430
H02AB04
Метилпреднизолон
орфанный
2612
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№022288
2613
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№016732
2614
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№022271
2615
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№016731
2616
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблетки 4 мг

ҚР-ДЗ-5№022155
H01CC
Антигонадотропин-рилизинг гормоны
H01CC01
Ганиреликс
2590
H01CC01
Ганиреликс
Оргалутран®
инъекцияға арналған ерітінді 0,25мг/0,5мл 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№015059
H01CC02
Цетрореликс
2591
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№122104
2592
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№001959
H02
Жүйелі қолдануға арналған кортикостероидтар
H02A
Жүйелі қолдануға арналған кортикостероидтар
H02AB
Глюкокортикоидтар
H02AB01
Бетаметазон
2593
H02AB01
Бетаметазон
Бетаспан® Депо
инъекцияға арналған суспензия, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021126
2594
H02AB01
Бетаметазон
Сертоспан
инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023668
2595
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015009
H02AB02
Дексаметазон
2596
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024279 орфандық
2597
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024280 орфандық
2598
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003394
2599
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-Аджио
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023520
2600
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон фосфаты
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015867
2601
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2602
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2603
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012416
2604
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010985
2605
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблеткалар 1.5 мг
ҚР-ДЗ-5№010986
2606
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№020631
2607
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024288
2608
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024281
2609
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024282
2610
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-ЛФ
инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025507
2611
H02AB02
Дексаметазон
СУОМИКОН®
ішуге арналған ерітінді 10 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025430
H02AB04
Метилпреднизолон
орфандық
2612
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022288
2613
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016732
2614
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022271
2615
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016731
2616
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблеткалар 4 мг

РК-ЛС-5№023863
2617
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№023864
2618
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№025649
2619
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№025651
2620
H02AB04
Метилпреднизолон
Метикур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 мг
РК-ЛС-5№025720
H02AB06
Преднизолон
орфанный
2621
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№011406
2622
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№003997
2623
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
раствор для инъекций 25 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№003998
2624
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014013
2625
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024445
H02AB08
Триамцинолон
2626
H02AB08
Триамцинолон
Кеналог® 40
суспензия для инъекций 40мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№019137
2627
H02AB08
Триамцинолон
Полькортолон®
таблетки 4 мг
ЛП-№010035-РГ-KZ
H02AB09
Гидрокортизон
2628
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизона ацетат
суспензия для инъекций 2,5% 2мл
РК-ЛС-5№010934
2629
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизона ацетат
суспензия для инъекций 25 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№012066
2630
H02AB09
Гидрокортизон
Стерикорт
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№022554
H02AB13
Дефлазакорт
орфанный
2631
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 6 мг
2632
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 30 мг
2633
H02AB13
Дефлазакорт
Эфзакорт
таблетка 6 мг
РК-ЛС-5№025621
2634
H02BX/H02AB09
Глюкортикостероидов комбинация для системного использования/ Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
суспензия микрокристаллическая для инъекций по 5мл
РК-ЛС-5№016463
H03
Препараты для лечения заболеваний щитовидной железы
H03A
Препараты для лечения заболеваний щитовидной железы
H03AA
Гормоны щитовидной железы
H03AA01
Левотироксин натрия
2635
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 150 мкг
РК-ЛС-5№014670
2636
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№014669
2637
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№014667
2638
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№014668
2639
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№014666
2640
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№014665
2641
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№014571
2642
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№014570

ҚР-ДЗ-5№023863
2617
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№023864
2618
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№025649
2619
H02AB04
Метилпреднизолон
Метапреднилон
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025651
2620
H02AB04
Метилпреднизолон
Метикур
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025720
H02AB06
Преднизолон
орфандық
2621
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30мг/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№011406
2622
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№003997
2623
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ШТАДА
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003998
2624
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014013
2625
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024445
H02AB08
Триамцинолон
2626
H02AB08
Триамцинолон
Кеналог® 40
инъекцияға арналған суспензия 40мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019137
2627
H02AB08
Триамцинолон
Полькортолон®
таблеткалар 4 мг
ЛП-№010035-РГ-KZ
H02AB09
Гидрокортизон
2628
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон ацетаты
инъекцияға арналған суспензия 2,5% 2мл
ҚР-ДЗ-5№010934
2629
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон ацетаты
инъекцияға арналған суспензия 25 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012066
2630
H02AB09
Гидрокортизон
Стерикорт
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022554
H02AB13
Дефлазакорт
орфандық
2631
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 6 мг
2632
H02AB13
Дефлазакорт
Флантадин
таблетка 30 мг
2633
H02AB13
Дефлазакорт
Эфзакорт
таблетка 6 мг
ҚР-ДЗ-5№025621
2634
H02BX/H02AB09
Жүйелі қолдануға арналған глюкокортикостероидтар біріктірілімдері/Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
инъекцияға арналған микрокристалды суспензия 5мл
ҚР-ДЗ-5№016463
H03
Қалқанша без ауруларын емдеуге арналған препараттар
H03A
Қалқанша без ауруларын емдеуге арналған препараттар
H03AA
Қалқанша без гормондары
H03AA01
Натрий левотироксині
2635
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 150 мкг
ҚР-ДЗ-5№014670
2636
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№014669
2637
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№014667
2638
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№014668
2639
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№014666
2640
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№014665
2641
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№014571
2642
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№014570

H04AA01
Глюкагон
2674
H04AA01
Глюкагон
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг по 1 мл
РК-ЛС-5№011432
H05
Препараты, регулирующие обмен кальция
H05A
Паратиреоидные гормоны и аналоги
H05AA
Паратиреоидные гормоны и аналоги
H05AA02
Терипаратид
2675
H05AA02
Терипаратид
СинноПар
раствор для подкожного введения в картридже, 250 мкг/мл
РК-ЛС-5№025532
H05B
Антипаратиреоидные гормоны
H05BX
Прочие антипаратиреоидные препараты
H05BX01
Цинакальцет
2676
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№022853
2677
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№022877
2678
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022876
H05BX02
Парикальцитол
2679
H05BX02
Парикальцитол
Земплар®
раствор для инъекций 5 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019298
2680
H05BX02
Парикальцитол
ПАРИКУЕЛ®
раствор для внутривенных инъекций 5 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024929
2681
H05BX02
Парикальцитол
Париситол
раствор для внутривенных инъекций 5 мкг/мл
РК-ЛС-5№026040
H05BX04
Этелкальцетид
2682
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 2,5 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№023620
2683
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 5 мг 1 мл
РК-ЛС-5№023621
J
Противомикробные препараты для системного применения
J01
Противомикробные препараты для системного применения
J01A
Тетрациклины
J01AA
Тетрациклины
J01AA02
Доксициклин
2684
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин -ТК
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№016325
2685
J01AA02
Доксициклин
Тардокс
капсулы твердые 100 мг
РК-ЛС-5№005136
2686
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№012099
2687
J01AA02
Доксициклин
Юнидокс Солютаб®
таблетки диспергируемые 100 мг
РК-ЛС-5№019172
2688
J01AA02
Доксициклин
Доксилан®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№020436
2689
J01AA02
Доксициклин
Никлодокс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№024716
2690
J01AA02
Доксициклин
Медаокс
таблетки диспергируемые 100 мг
РК-ЛС-5№026460
J01AA07
Тетрациклин
2691
J01AA07
Тетрациклин
Тетрациклин
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№012671
J01AA12
Тигециклин
2692
J01AA12
Тигециклин
Тайген
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг
РК-ЛС-5№024410
J01B
Амфениколы
J01BA
Амфениколы
J01BA01
Хлорамфеникол
2693
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№015686
2694
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015685
2695
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№010172
2696
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№019460
2697
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г

H04AA01
Глюкагон
2674
H04AA01
Глюкагон
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 1 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011432
H05
Кальций алмасуын реттейтін препараттар
H05A
Паратиреоидты гормондар және аналогтар
H05AA
Паратиреоидты гормондар және аналогтар
H05AA02
Терипаратид
2675
H05AA02
Терипаратид
СинноПар
тері астына енгізуге арналған ерітінді картриджде, 250 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№025532
H05B
Антипаратиреоидты гормондар
H05BX
Өзге антипаратиреоидты препараттар
H05BX01
Цинакальцет
2676
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№022853
2677
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022877
2678
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022876
H05BX02
Парикальцитол
2679
H05BX02
Парикальцитол
Земплар®
инъекцияға арналған ерітінді 5 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019298
2680
H05BX02
Парикальцитол
ПАРИКУЕЛ®
инъекцияға арналған ерітінді 5 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024929
2681
H05BX02
Парикальцитол
Париситол
вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 5 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№026040
H05BX04
Этелкальцетид
2682
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2,5 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023620
2683
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023621
J
Жүйелі қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
J01
Жүйелі қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
J01A
Тетрациклиндер
J01AA
Тетрациклиндер
J01AA02
Доксициклин
2684
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин -ТК
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016325
2685
J01AA02
Доксициклин
Тардокс
қатты капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005136
2686
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012099
2687
J01AA02
Доксициклин
Юнидокс Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019172
2688
J01AA02
Доксициклин
Доксилан®
таблеткалар 100 миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№020436
2689
J01AA02
Доксициклин
Никлодокс
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024716
2690
J01AA02
Доксициклин
Медаокс
ұсақталатын таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026460
J01AA07
Тетрациклин
2691
J01AA07
Тетрациклин
Тетрациклин
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012671
J01AA12
Тигециклин
2692
J01AA12
Тигециклин
Тайген
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024410
J01B
Амфениколдер
J01BA
Амфениколдер
J01BA01
Хлорамфеникол
2693
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015686
2694
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015685
2695
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010172
2696
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№019460
2697
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г

РК-ЛС-5№009793
2698
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-0№026315
J01C
Бета-лактамные антибиотики - пенициллины
J01CA
Пенициллины широкого спектра действия
J01CA01
Ампициллин
2699
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№020137
2700
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019728
2701
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№004384
2702
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014888
2703
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№021598
2704
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№019495
2705
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№019496
J01CA04
Амоксициллин
2706
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№016567
2707
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020127
2708
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл, 11 г
РК-ЛС-5№024481
2709
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003908
2710
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003887
2711
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№020128
2712
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№023482
2713
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№023483
2714
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019587
2715
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№019588
2716
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№016566
2717
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
таблетки диспергируемые 1000 мг
РК-ЛС-5№022565
2718
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№022566
2719
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 1000 мг
РК-ЛС-5№005032
2720
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№005033
2721
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 125 мг
РК-ЛС-5№005034
2722
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№005052
2723
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№024958
2724
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№024959
2725
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулы 500 мг

ҚР-ДЗ-5№009793
2698
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-0№026315
J01C
Бета-лактамные антибиотики - пенициллины
J01CA
Әсер ету спектрі кең пенициллиндер
J01CA01
Ампициллин
2699
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№020137
2700
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019728
2701
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004384
2702
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014888
2703
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№021598
2704
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019495
2705
J01CA01
Ампициллин
АМПИЦИЛЛИН
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019496
J01CA04
Амоксициллин
2706
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№016567
2707
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020127
2708
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг/5 мл, 11 г
ҚР-ДЗ-5№024481
2709
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003908
2710
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003887
2711
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020128
2712
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023482
2713
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023483
2714
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019587
2715
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019588
2716
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016566
2717
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
ұсақталатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022565
2718
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС® ДТ
ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022566
2719
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№005032
2720
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005033
2721
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№005034
2722
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
ұсақталатын таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005052
2723
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024958
2724
J01CA04
Амоксициллин
АМОКС
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024959
2725
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулалар 500 мг

РК-ЛС-5№025199
2726
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№025200
2727
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблетки 1000 мг
РК-ЛС-5№026045
2728
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№026046
2729
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250мг/5мл
РК-ЛС-5№025986
J01CE
Пенициллины, чувствительные к бета-лактамазам
J01CE01
Бензилпенициллин
2730
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000000 ЕД
РК-ЛС-5№020160
2731
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 000000 ЕД
РК-ЛС-5№004481
2732
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1000000 ЕД во флаконе
РК-ЛС-5№004060
J01CE08
Бензатин бензилпенициллин
J01CE30
Комбинированные препараты
2733
J01CE30
Комбинированные препараты
БИЦИЛЛИН-3
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 600 000 ЕД
РК-ЛС-5№003548
2734
J01CE30
Комбинированные препараты
Бициллин-5
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 1200000 ЕД + 300000 ЕД
РК-ЛС-5№004061
J01CR
Пенициллины с ингибиторами бета-лактамаз
J01CR01
Ампициллин и ингибитор бета-лактамазы
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
2735
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 400мг/57мг/5мл
РК-ЛС-5№004472
2736
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
порошок для приготовления суспензии 400 мг/ 57 мг
РК-ЛС-5№026114
2737
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/28,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004471
2738
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
порошок для приготовления суспензии 200 мг/28,5 мг
РК-ЛС-5№026113
2739
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 228,5мг/5мл
РК-ЛС-5№018408
2740
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125мг/31,25мг/5мл
РК-ЛС-5№005807
2741
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№018407
2742
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№026118
2743
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875 мг/125 мг
РК-ЛС-5№004473
2744
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам 1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг

ҚР-ДЗ-5№025199
2726
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025200
2727
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблеткалар, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№026045
2728
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026046
2729
J01CA04
Амоксициллин
Атоксилин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 250мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025986
J01CE
Бета-лактамазаларға сезімтал пенициллиндер
J01CE01
Бензилпенициллин
2730
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020160
2731
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 000000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№004481
2732
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин натрий тұзы
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ құтыда
ҚР-ДЗ-5№004060
J01CE08
Бензатин бензилпенициллин
J01CE30
Біріктірілімдегі препараттар
2733
J01CE30
Біріктірілімдегі препараттар
Бициллин-3
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 600 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№003548
2734
J01CE30
Біріктірілімдегі препараттар
Бициллин-5
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 1200000 ӘБ + 300000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№004061
J01CR
Бета-лактамаз ингибиторлары бар пенициллиндер
J01CR01
Ампициллин және бета-лактамаза тежегіші
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
2735
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ400мг/57мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№004472
2736
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
суспензия дайындауға арналған ұнтақ 400 мг/ 57 мг
ҚР-ДЗ-5№026114
2737
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/28,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004471
2738
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/28,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026113
2739
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ228,5мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№018408
2740
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ125мг/31,25мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№005807
2741
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018407
2742
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№026118
2743
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№004473
2744
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам 1000
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг

РК-ЛС-5№025115
2785
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Моксикаинд-CV
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 375 мг
РК-ЛС-5№025116
2786
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025102
2787
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав® 2Х
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 457 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025103
2788
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат BID Форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 400 мг/57 мг
РК-ЛС-5№026064
2789
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат BID
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/28 мг
РК-ЛС-5№026065
2790
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат BID
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875 мг/125 мг
РК-ЛС-5№026066
2791
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат для детей
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/31.25 мг
РК-ЛС-5№026068
2792
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат Форт
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/62.5 мг
РК-ЛС-5№026069
2793
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавунат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/125 мг
РК-ЛС-5№026070
2794
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 312,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025101
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
2795
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
Алпитоз - 4.5
порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций 4,5 г
РК-ЛС-5№122019
2796
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
Ревотаз®
порошок для приготовления раствора для внутривенной инфузии 4,5 г
РК-ЛС-5№010156
2797
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
Пиперабактам
порошок для приготовления раствора для инъекций 4,5 г
РК-ЛС-5№023430
2798
J01CR05
Пиперациллин и ингибитор бета-лактамазы
РЕВОТАЗ®
порошок для приготовления раствора для внутривенной инфузии 4,5 г
РК-ЛС-5№026375
J01D
Другие бета-лактамные антибиотики
J01DB
Цефалоспорины первого поколения
J01DB04
Цефазолин
2799
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№018314
2800
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019432
2801
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№014939
2802
J01DB04
Цефазолин
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г

ҚР-ДЗ-5№025115
2785
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Моксикаинд-CV
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 375 мг
ҚР-ДЗ-5№025116
2786
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025102
2787
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав® 2Х
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 457 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025103
2788
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат BID Форте
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 400 мг/57 мг
ҚР-ДЗ-5№026064
2789
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат BID
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/28 мг
ҚР-ДЗ-5№026065
2790
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат BID
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 875 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№026066
2791
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат балаларға арналған
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 125 мг/31.25 мг
ҚР-ДЗ-5№026068
2792
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат Форт
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 250 мг/62.5 мг
ҚР-ДЗ-5№026069
2793
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавунат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№026070
2794
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 312,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025101
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
2795
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
Алпитоз - 4.5
көктамыр ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№122019
2796
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
Ревотаз®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№010156
2797
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
Пиперабактам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ4,5 г
ҚР-ДЗ-5№023430
2798
J01CR05
Пиперациллин және бета-лактамаза ингибиторы
РЕВОТАЗ®
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№026375
J01D
Басқа бета-лактам антибиотиктері
J01DB
Бірінші буын цефалоспориндері
J01DB04
Цефазолин
2799
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрий тұзы
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№018314
2800
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019432
2801
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрий тұзы
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г,
ҚР-ДЗ-5№014939
2802
J01DB04
Цефазолин
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г

РК-ЛС-5№015608
2803
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№010202
2804
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1г
РК-ЛС-5№016568
2805
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№026247
2806
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№026336
2807
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№026337
J01DB05
Цефадроксил
J01DC
Цефалоспорины второго поколения
J01DC02
Цефуроксим
2808
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 750 мг
РК-ЛС-5№019807
2809
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№004695
2810
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019984
2811
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-3№019949
2812
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005337
2813
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019223
2814
J01DC02
Цефуроксим
Роксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№023579
2815
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№005006
2816
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№010439
2817
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1,5 г
РК-ЛС-5№005013
2818
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1500 мг
РК-ЛС-5№010440
2819
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004693
2820
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 250 мг
РК-ЛС-5№019811
2821
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№004694
2822
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250мг
РК-ЛС-3№019948
2823
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№005331
2824
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№019222
2825
J01DC02
Цефуроксим
Цетил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг

ҚР-ДЗ-5№015608
2803
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№010202
2804
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрилі тұзы
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1г
ҚР-ДЗ-5№016568
2805
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№026247
2806
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№026336
2807
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№026337
J01DB05
Цефадроксил
J01DC
Екінші буын цефалоспориндері
J01DC02
Цефуроксим
2808
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 750 мг
ҚР-ДЗ-5№019807
2809
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004695
2810
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019984
2811
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-3№019949
2812
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005337
2813
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019223
2814
J01DC02
Цефуроксим
Роксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№023579
2815
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№005006
2816
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№010439
2817
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1,5 г
ҚР-ДЗ-5№005013
2818
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1500 мг
ҚР-ДЗ-5№010440
2819
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004693
2820
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019811
2821
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№004694
2822
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 250
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250мг
ҚР-ДЗ-3№019948
2823
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005331
2824
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019222
2825
J01DC02
Цефуроксим
Цетил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг

РК-ЛС-5№013733
2872
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№018266
2873
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№013713
2874
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 0,5 г
РК-ЛС-5№011043
2875
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 1 г
РК-ЛС-5№011044
2876
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018227
2877
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН-АКОС
порошок для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№015506
2878
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-БХФЗ
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№019577
2879
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№018226
2880
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®+ Лидо
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№016778
2881
J01DD04
Цефтриаксон
РОТАЦЕФ
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№017622
2882
J01DD04
Цефтриаксон
Кефаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 1 г
РК-ЛС-5№024134
2883
J01DD04
Цефтриаксон
Атрикс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№020715
2884
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№011331
2885
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№011317
2886
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III® + Лидо Экстра
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№023869
2887
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№018985
2888
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 3,5 мл) 1 г

ҚР-ДЗ-5№013733
2872
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018266
2873
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№013713
2874
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі), 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№011043
2875
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№011044
2876
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018227
2877
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН-АКОС
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№015506
2878
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-БХФЗ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019577
2879
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№018226
2880
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®+ Лидо
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№016778
2881
J01DD04
Цефтриаксон
РОТАЦЕФ
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№017622
2882
J01DD04
Цефтриаксон
Кефаксон
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% 3.5 мл лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) 1г
ҚР-ДЗ-5№024134
2883
J01DD04
Цефтриаксон
Атрикс
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№020715
2884
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№011331
2885
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1 г
ҚР-ДЗ-5№011317
2886
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III® + Лидо Экстра
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№023869
2887
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
вена ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1 г
ҚР-ДЗ-5№018985
2888
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
бұлшықетішілік инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 1 г ұнтақ еріткішімен жиынтықта (3,5 мл лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі)

РК-ЛС-5№019008
2889
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 2,0 мл) 0,5 г
РК-ЛС-5№019007
2890
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№023372
2891
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
порошок для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1% раствором лидокаина для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№004499
2892
J01DD04
Цефтриаксон
Цефазон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022945
2893
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 2 г
РК-ЛС-5№022468
2894
J01DD04
Цефтриаксон
ЦефИС
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№022438
2895
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 0,5 г
РК-ЛС-5№022244
2896
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№022204
2897
J01DD04
Цефтриаксон
Цефаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№015056
2898
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№021617
2899
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№021619
2900
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 2000 мг
РК-ЛС-5№021618
2901
J01DD04
Цефтриаксон
Кварцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
РК-ЛС-5№024434
2902
J01DD04
Цефтриаксон
Авалексон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№024021
2903
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%) 1 г
РК-ЛС-5№024646
2904
J01DD04
Цефтриаксон
Вегацеф
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№024786
2905
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№024988
2906
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) 0,5 г
РК-ЛС-5№024989
2907
J01DD04
Цефтриаксон
Аккузон
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1г

ҚР-ДЗ-5№019008
2889
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
бұлшықетішілік инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 0,5 г ұнтақ еріткішімен жиынтықта (2,0 мл лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі)
ҚР-ДЗ-5№019007
2890
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№023372
2891
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
бұлшықет iшiне инъекцияға арналған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған 1% лидокаин ерітіндісімен) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№004499
2892
J01DD04
Цефтриаксон
Цефазон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№022945
2893
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г
ҚР-ДЗ-5№022468
2894
J01DD04
Цефтриаксон
ЦефИС
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022438
2895
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№022244
2896
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел®
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№022204
2897
J01DD04
Цефтриаксон
Цефаксон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№015056
2898
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021617
2899
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021619
2900
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2000 мг
ҚР-ДЗ-5№021618
2901
J01DD04
Цефтриаксон
Кварцеф
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024434
2902
J01DD04
Цефтриаксон
Авалексон
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№024021
2903
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді 1% ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№024646
2904
J01DD04
Цефтриаксон
Вегацеф
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024786
2905
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған еріткіш жиынтықтағы ұнтақ (лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№024988
2906
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған еріткіш жиынтықтағы ұнтақ (лидокаин гидрохлоридінің 1% ерітіндісі) 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№024989
2907
J01DD04
Цефтриаксон
Аккузон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1г

РК-ЛС-5№025800
2908
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-Виста
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№025456
2909
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%), 1 г
РК-ЛС-5№025190
2910
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 0,5 г
РК-ЛС-0№026362
2911
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-0№026363
J01DD08
Цефиксим
2912
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О Форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№019034
2913
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№004563
2914
J01DD08
Цефиксим
Цефим
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№011016
2915
J01DD08
Цефиксим
Супракс® Солютаб
таблетки диспергируемые 400 мг
РК-ЛС-5№019835
2916
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021309
2917
J01DD08
Цефиксим
Зимакс
порошок для приготовления суспензии 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№020708
2918
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1,46 г
РК-ЛС-5№017836
2919
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 100мг/5мл
РК-ЛС-5№021397
2920
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5мл
РК-ЛС-5№025308
2921
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025299
2922
J01DD08
Цефиксим
ТАКСИМ-О®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№026322
2923
J01DD08
Цефиксим
Цефидант
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№026489
J01DD12
Цефоперазон
2924
J01DD12
Цефоперазон
Цефобоцид
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№019632
2925
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№015058
J01DD13
Цефподоксим
2926
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022135
2927
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014639
2928
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023351
2929
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФПОДО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023784
2930
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 50мг/5мл
РК-ЛС-5№022723
2931
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель

ҚР-ДЗ-5№025800
2908
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-Виста
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025456
2909
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№025190
2910
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-0№026362
2911
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-0№026363
J01DD08
Цефиксим
2912
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О-Форте
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№019034
2913
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004563
2914
J01DD08
Цефиксим
Цефим
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011016
2915
J01DD08
Цефиксим
Супракс® Солютаб
ұсақталатын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019835
2916
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021309
2917
J01DD08
Цефиксим
Зимакс
суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№020708
2918
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 1,46 г
ҚР-ДЗ-5№017836
2919
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021397
2920
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025308
2921
J01DD08
Цефиксим
АВИПРАКС 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025299
2922
J01DD08
Цефиксим
ТАКСИМ-О®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026322
2923
J01DD08
Цефиксим
Цефидант
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026489
J01DD12
Цефоперазон
2924
J01DD12
Цефоперазон
Цефобоцид
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№019632
2925
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г
ҚР-ДЗ-5№015058
J01DD13
Цефподоксим
2926
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022135
2927
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014639
2928
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023351
2929
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФПОДО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023784
2930
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 50мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№022723
2931
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель

гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022724
2932
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№121978
2933
J01DD13
Цефподоксим
Свич 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025504
2934
J01DD13
Цефподоксим
АВИДОКСИМ 200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025498
J01DD52
Цефтазидим и ингибитор бета-лактамазы
2935
J01DD52
Цефтазидим и ингибитор бета-лактамазы
Завицефта®
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 2000 мг/500 мг
РК-ЛС-5№024340
2936
J01DD52
Цефтазидим и ингибитор бета-лактамазы
Ксавитаз
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 2 г/0,5 г
РК-ЛС-5№026610
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
2937
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Сульцеф
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г/1 г
РК-ЛС-5№024553
2938
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Гепацеф Комби
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№019522
J01DE
Цефалоспорины четвертого поколения
J01DE01
Цефепим
2939
J01DE01
Цефепим
Денипим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023404
2940
J01DE01
Цефепим
Акпим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016557
2941
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№014898
2942
J01DE01
Цефепим
Мегапим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№020780
2943
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019072
2944
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№014897
2945
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№020006
2946
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№021155
2947
J01DE01
Цефепим
Эфипим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№004209
2948
J01DE01
Цефепим
ЦЕФЕПИМ-АВИМЕД
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
РК-ЛС-5№025297
J01DH
Карбапенемы
J01DH02
Меропенем
2949
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 0,5г
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№016816
2950
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 1г
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016818
2951
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016486
2952
J01DH02
Меропенем
Изипенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г

ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022724
2932
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№121978
2933
J01DD13
Цефподоксим
Свич 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025504
2934
J01DD13
Цефподоксим
АВИДОКСИМ 200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025498
J01DD52
Цефтазидим және бета-лактамаза тежегіші
2935
J01DD52
Цефтазидим және бета-лактамаза тежегіші
Завицефта®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 2000мг/500мг
ҚР-ДЗ-5№024340
2936
J01DD52
Цефтазидим және бета-лактамаза тежегіші
Ксавитаз
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 2 мг/0,5 г
ҚР-ДЗ-5№026610
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
2937
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Сульцеф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г/1 г
ҚР-ДЗ-5№024553
2938
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Гепацеф Комби
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№019522
J01DE
Төртінші буын цефалоспориндері
J01DE01
Цефепим
2939
J01DE01
Цефепим
Денипим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023404
2940
J01DE01
Цефепим
Акпим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№016557
2941
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№014898
2942
J01DE01
Цефепим
Мегапим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№020780
2943
J01DE01
Цефепим
Цефепим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019072
2944
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№014897
2945
J01DE01
Цефепим
Цефепим
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№020006
2946
J01DE01
Цефепим
Цефепим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№021155
2947
J01DE01
Цефепим
Эфипим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№004209
2948
J01DE01
Цефепим
ЦЕФЕПИМ - АВИМЕД
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025297
J01DH
Карбапенемы
J01DH02
Меропенем
2949
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 0,5г
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№016816
2950
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 1г
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016818
2951
J01DH02
Меропенем
Меропенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016486
2952
J01DH02
Меропенем
Изипенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г

РК-ЛС-5№023596
2953
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№016485
2954
J01DH02
Меропенем
Мерограм
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№122093
2955
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№019348
2956
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№019349
2957
J01DH02
Меропенем
Мерограм
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№122094
2958
J01DH02
Меропенем
Меронем®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№017668
2959
J01DH02
Меропенем
Архимакс
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№121699
2960
J01DH02
Меропенем
Меронем®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№017669
2961
J01DH02
Меропенем
Архимакс
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№121700
2962
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023458
2963
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№023459
2964
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№024367
2965
J01DH02
Меропенем
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий,1000 мг
РК-ЛС-5№025220
2966
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№026276
2967
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№026277
2968
J01DH02
Меропенем
Меропенем Вега
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1 г
РК-ЛС-5№026588
J01DH03
Эртапенем
2969
J01DH03
Эртапенем
Эртапик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023619
2970
J01DH03
Эртапенем
Инвакар
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023526
2971
J01DH03
Эртапенем
Эртапенем
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№026565
J01DH04
Дорипенем
2972
J01DH04
Дорипенем
ДОРИПУР 500
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023928
J01DH51
Имипенем и циластатин
2973
J01DH51
Имипенем и циластатин
Имицил - Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг
РК-ЛС-3№019980
2974
J01DH51
Имипенем и циластатин
Имипенем+Циластатин
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№010367

ҚР-ДЗ-5№023596
2953
J01DH02
Меропенем
Меропенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№016485
2954
J01DH02
Меропенем
Мерограм
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№122093
2955
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019348
2956
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019349
2957
J01DH02
Меропенем
Мерограм
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№122094
2958
J01DH02
Меропенем
Меронем®
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№017668
2959
J01DH02
Меропенем
Архимакс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121699
2960
J01DH02
Меропенем
Меронем®
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№017669
2961
J01DH02
Меропенем
Архимакс
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121700
2962
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023458
2963
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023459
2964
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№024367
2965
J01DH02
Меропенем
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№025220
2966
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026276
2967
J01DH02
Меропенем
Меропенем
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№026277
2968
J01DH02
Меропенем
Меропенем Вега
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№026588
J01DH03
Эртапенем
2969
J01DH03
Эртапенем
Эртапик
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023619
2970
J01DH03
Эртапенем
Инвакар
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023526
2971
J01DH03
Эртапенем
Эртапенем
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№026565
J01DH04
Дорипенем
2972
J01DH04
Дорипенем
ДОРИПУР 500
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023928
J01DH51
Имипенем және Циластатин
2973
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Имицил - Элеас
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-3№019980
2974
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Имипенем+Циластатин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№010367

2975
J01DH51
Имипенем и циластатин
Цилапенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,5г/0,5г
РК-ЛС-5№019130
2976
J01DH51
Имипенем и циластатин
Пиминам
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№018638
2977
J01DH51
Имипенем и циластатин
Цилапенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,25 г/0,25г
РК-ЛС-5№019129
2978
J01DH51
Имипенем и циластатин
Аквапен-I
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг+ 500 мг
РК-ЛС-5№023790
2979
J01DH51
Имипенем и циластатин
ИНЕМПЛЮС 500
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№023931
2980
J01DH51
Имипенем и циластатин
Имипенем+Циластатин
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг /500 мг
РК-ЛС-0№026423
J01DI
Прочие цефалоспорины и пенемы
J01DI02
Цефтаролина фосамил
2981
J01DI02
Цефтаролина фосамил
Зинфоро®
порошок для приготовления раствора для инфузий 600 мг
РК-ЛС-5№021294
J01E
Сульфаниламиды и триметоприм
J01EE
Сульфаниламиды в комбинации с триметопримом, включая его производные
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
2982
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 120 мг
ЛП-№007546-РГ-KZ
2983
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 480 мг
ЛП-№007546-РГ-KZ
2984
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
суспензия для перорального применения 240 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004653
2985
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол 480
концентрат для приготовления раствора для инфузий (80мг+16мг)/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№015903
2986
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептрим
таблетки 480 мг
РК-ЛС-5№010960
2987
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 960 мг
ЛП-№007529-РГ-KZ
2988
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Тримокс
таблетки 400 мг/80 мг
РК-ЛС-5№025983
2989
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
суспензия для перорального применения 240 мг/5 мл
РК-ЛС-5№026432
J01F
Макролиды и линкозамиды
J01FA
Макролиды
J01FA01
Эритромицин
2990
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№010098
2991
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№010097
2992
J01FA01
Эритромицин
Тармицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№013679
J01FA02
Спирамицин
2993
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3млн МЕ
РК-ЛС-5№021125
2994
J01FA02
Спирамицин
Дорамицин
таблетки, покрытые оболочкой, 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№018034
2995
J01FA02
Спирамицин
Макромицин® 3.0 млн МЕ
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн.МЕ
РК-ЛС-5№014193
2996
J01FA02
Спирамицин
Спайрекс
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн МЕ

2975
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Цилапенем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5г/0,5г
ҚР-ДЗ-5№019130
2976
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Пиминам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№018638
2977
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Цилапенем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,25 г/0,25г
ҚР-ДЗ-5№019129
2978
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Аквапен-I
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг+ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023790
2979
J01DH51
Имипенем және Циластатин
ИНЕМПЛЮС 500
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№023931
2980
J01DH51
Имипенем және Циластатин
Имипенем+Циластатин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг /500 мг
ҚР-ДЗ-0№026423
J01DI
Басқа цефалоспориндер мен пенемдер
J01DI02
Цефтаролин фосамилі
2981
J01DI02
Цефтаролин фосамилі
Зинфоро®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№021294
J01E
Сульфаниламидтер және триметоприм
J01EE
Сульфаниламидтердің триметоприммен біріктірілімі, оның туындыларын қоса
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
2982
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 120 мг
ЛП-№007546-РГ-KZ
2983
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 480 мг
ЛП-№007546-РГ-KZ
2984
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
ішуге арналған суспензия 240 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004653
2985
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол 480
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (80мг+16мг)/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015903
2986
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептрим
таблеткалар 480 мг
ҚР-ДЗ-5№010960
2987
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 960 мг
ЛП-№007529-РГ-KZ
2988
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Тримокс
таблеткалар, 400 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№025983
2989
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
пероральді қолдануға арналған суспензия 240 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№026432
J01F
Макролидтер және линкозамидтер
J01FA
Макролиды
J01FA01
Эритромицин
2990
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№010098
2991
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010097
2992
J01FA01
Эритромицин
Тармицин
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013679
J01FA02
Спирамицин
2993
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№021125
2994
J01FA02
Спирамицин
Дорамицин
қабықпен қапталған таблеткалар, 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№018034
2995
J01FA02
Спирамицин
Макромицин® 3.0 млн МЕ
қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн.ХБ
ҚР-ДЗ-5№014193
2996
J01FA02
Спирамицин
Спайрекс
қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ

РК-ЛС-5№000590
2997
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
таблетки, покрытые оболочкой 1,5 млн.МЕ
РК-ЛС-5№012146
2998
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№012147
J01FA03
Мидекамицин
2999
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003624
J01FA06
Рокситромицин
3000
J01FA06
Рокситромицин
Роксибел®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004574
3001
J01FA06
Рокситромицин
Рокситромицин Сандоз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015769
J01FA09
Кларитромицин
3002
J01FA09
Кларитромицин
Клацид® В.В
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№014631
3003
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021425
3004
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014736
3005
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010792
3006
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№014735
3007
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№018468
3008
J01FA09
Кларитромицин
КЛАРИТРО
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
РК-ЛС-5№023956
3009
J01FA09
Кларитромицин
СР-Кларен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№019639
3010
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№009682
3011
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ MR-сановель
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№017069
3012
J01FA09
Кларитромицин
Клеримед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019037
3013
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 250
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№010261
3014
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№009681
3015
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид® уно
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№005000
3016
J01FA09
Кларитромицин
Дикларан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019073
3017
J01FA09
Кларитромицин
Новалид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021304
3018
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 125
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№010213
3019
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ- сановель 250
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№010214
3020
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет

ҚР-ДЗ-5№000590
2997
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 млн.ХБ
ҚР-ДЗ-5№012146
2998
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№012147
J01FA03
Мидекамицин
2999
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003624
J01FA06
Рокситромицин
3000
J01FA06
Рокситромицин
Роксибел®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004574
3001
J01FA06
Рокситромицин
Рокситромицин Сандоз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015769
J01FA09
Кларитромицин
3002
J01FA09
Кларитромицин
Клацид® В.В
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014631
3003
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021425
3004
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014736
3005
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010792
3006
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014735
3007
J01FA09
Кларитромицин
КЛАБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018468
3008
J01FA09
Кларитромицин
КЛАРИТРО
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023956
3009
J01FA09
Кларитромицин
СР-Кларен
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019639
3010
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№009682
3011
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ MR-сановель
босап шығуы өзгертілген үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017069
3012
J01FA09
Кларитромицин
Клеримед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019037
3013
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 250
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№010261
3014
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009681
3015
J01FA09
Кларитромицин
Фромилид® уно
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005000
3016
J01FA09
Кларитромицин
Дикларан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019073
3017
J01FA09
Кларитромицин
Новалид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021304
3018
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ-сановель 125
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№010213
3019
J01FA09
Кларитромицин
МЕРИСТАТ- сановель 250
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№010214
3020
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет

гранулы для приготовления суспензии со вкусом апельсина, 125 мг/5мл
РК-ЛС-5№014734
3021
J01FA09
Кларитромицин
Новаоксин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024726
3022
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№025607
3023
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025606
3024
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025542
3025
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025073
3026
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 мг
РК-ЛС-5№025089
3027
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025993
3028
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025987
3029
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025932
J01FA10
Азитромицин
3030
J01FA10
Азитромицин
Зитротель
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023279
3031
J01FA10
Азитромицин
Сумамед® форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл, 37.5 мл
РК-ЛС-5№003533
3032
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5мл, 60 мл
РК-ЛС-5№023401
3033
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023868
3034
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной 100 мг/5 мл, 20 мл
РК-ЛС-5№019119
3035
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной 200 мг/5 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№019120
3036
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
порошокдля приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной 200 мг/5 мл, 15 мл
РК-ЛС-5№019120
3037
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014990
3038
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021509
3039
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200 мг/5 мл, 15 мл
РК-ЛС-5№022954
3040
J01FA10
Азитромицин
Аратро
порошок для приготовления оральной суспензии 200мг/5мл
РК-ЛС-5№020837
3041
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
порошок для приготовления суспензии оральной 50 мг
РК-ЛС-5№020849
3042
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
порошок для приготовления суспензии оральной 100 мг

суспензия дайындауға арналған түйіршіктер апельсин дәмі бар, 125 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№014734
3021
J01FA09
Кларитромицин
Новаоксин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024726
3022
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 250
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025607
3023
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025606
3024
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025542
3025
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025073
3026
J01FA09
Кларитромицин
Орадро
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025089
3027
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025993
3028
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025987
3029
J01FA09
Кларитромицин
Кламер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025932
J01FA10
Азитромицин
3030
J01FA10
Азитромицин
Зитротель
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023279
3031
J01FA10
Азитромицин
Сумамед® форте
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/5 мл, 37.5 мл
ҚР-ДЗ-5№003533
3032
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/5мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№023401
3033
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023868
3034
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта 100 мг/5 мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019119
3035
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта 200 мг/5 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№019120
3036
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта 200 мг/5 мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№019120
3037
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014990
3038
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021509
3039
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/5 мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№022954
3040
J01FA10
Азитромицин
Аратро
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№020837
3041
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020849
3042
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг

РК-ЛС-5№025652
3099
J01FA10
Азитромицин
Азираг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025586
3100
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№025188
3101
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025187
3102
J01FA10
Азитромицин
Азитромед
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№025129
3103
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№025106
3104
J01FA10
Азитромицин
Зитрокс-Маклеодс
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№025718
3105
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200мг/5мл
РК-ЛС-5№025107
3106
J01FA10
Азитромицин
Зиромин-ВМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026501
J01FF
Линкозамиды
J01FF01
Клиндамицин
3107
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№015896
3108
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№015897
J01FF02
Линкомицин
3109
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для инъекций 30% 1 мл
РК-ЛС-5№000107
3110
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для инъекций 30% 2 мл
РК-ЛС-5№000107
3111
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018014
3112
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для внутримышечного и внутривенного введения, 30%, 1 мл
РК-ЛС-0№026222
3113
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
раствор для внутримышечного и внутривенного введения, 30%, 2 мл
РК-ЛС-0№026215
J01G
Аминогликозиды
J01GA
Стрептомицины
J01GA01
Стрептомицин
3114
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№014833
3115
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023939
J01GB
Прочие аминогликозиды
J01GB01
Тобрамицин
орфанный
3116
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 28 мг
РК-ЛС-5№122055
3117
J01GB01
Тобрамицин
Брамитоб
раствор для ингаляций 300 мг/4 мл
J01GB01
Тобрамицин
раствор для ингаляций в небулах
J01GB03
Гентамицин
3118
J01GB03
Гентамицин
Гентамицина сульфат
раствор для инъекций 4%, 2 мл
РК-ЛС-5№015746
J01GB04
Канамицин
3119
J01GB04
Канамицин
Канамицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018013
J01GB06
Амикацин
3120
J01GB06
Амикацин
Меркацин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2 мл по 2 мл
РК-ЛС-5№122053
3121
J01GB06
Амикацин
Амикацин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-3№021481
3122
J01GB06
Амикацин
Меркацин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг/2 мл

ҚР-ДЗ-5№025652
3099
J01FA10
Азитромицин
Азираг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025586
3100
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-250
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025188
3101
J01FA10
Азитромицин
АМЗИТ-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025187
3102
J01FA10
Азитромицин
Азитромед
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025129
3103
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025106
3104
J01FA10
Азитромицин
Зитрокс-Маклеодс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025718
3105
J01FA10
Азитромицин
СУМАБАКТ
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025107
3106
J01FA10
Азитромицин
Зиромин-ВМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026501
J01FF
Линкозамиды
J01FF01
Клиндамицин
3107
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015896
3108
J01FF01
Клиндамицин
Далацин®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№015897
J01FF02
Линкомицин
3109
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 30% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000107
3110
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 30% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№000107
3111
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018014
3112
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30%, 1 мл
ҚР-ДЗ-0№026222
3113
J01FF02
Линкомицин
Линкомицина гидрохлорид
бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30%, 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026215
J01G
Аминогликозидтер
J01GA
Стрептомициндер
J01GA01
Стрептомицин
3114
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№014833
3115
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицина сульфат
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 грамм
ҚР-ДЗ-5№023939
J01GB
Өзге аминогликозидтер
J01GB01
Тобрамицин
орфандық
3116
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 28 мг
ҚР-ДЗ-5№122055
3117
J01GB01
Тобрамицин
Брамитоб
ингаляцияға арналған ерітінді 300 мг/4 мл
J01GB01
Тобрамицин
небулаларда ингаляцияға арналған ерітінді
J01GB03
Гентамицин
3118
J01GB03
Гентамицин
Гентамицин сульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 4%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015746
J01GB04
Канамицин
3119
J01GB04
Канамицин
Канамицин сульфаты
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№018013
J01GB06
Амикацин
3120
J01GB06
Амикацин
Меркацин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл 2 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№122053
3121
J01GB06
Амикацин
Амикацин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-3№021481
3122
J01GB06
Амикацин
Меркацин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 500 мг/2 мл

РК-ЛС-5№122054
3123
J01GB06
Амикацин
Амикацин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№009227
3124
J01GB06
Амикацин
Селемицин
раствор для инъекций и инфузий 500мг/2мл 2 мл
РК-ЛС-5№024487
J01M
Антибактериальные препараты - производные хинолона
J01MA
Фторхинолоны
J01MA01
Офлоксацин
3125
J01MA01
Офлоксацин
ОфлоКаз
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021326
3126
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
раствор для инфузий 2 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№023406
3127
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022352
3128
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№015492
3129
J01MA01
Офлоксацин
Ионофол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018995
3130
J01MA01
Офлоксацин
Офломак-200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024213
3131
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№004047
3132
J01MA01
Офлоксацин
Офло®
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№012890
3133
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025835
3134
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025836
J01MA02
Ципрофлоксацин
3135
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрокс
раствор для инфузий 0,2% по 100 мл
РК-ЛС-5№001822
3136
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦипроКаз
раствор для инфузий 0,2% по 100 мл
РК-ЛС-3№021327
3137
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран
раствор для инфузий 200мг/100мл
РК-ЛС-5№015572
3138
J01MA02
Ципрофлоксацин
Санфлокс®
раствор для инфузий 200 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022626
3139
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 750 мг
РК-ЛС-3№019666
3140
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
таблетки, покрытые оболочкой 500мг
РК-ЛС-5№023448
3141
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013775
3142
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013776
3143
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№011434
3144
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
таблетки, покрытые оболочкой 250мг
РК-ЛС-5№023447
3145
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№011433
3146
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сифлокс
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010759
3147
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет
раствор для инфузий 200 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№016609
3148
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет®
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№016507
3149
J01MA02
Ципрофлоксацин
Форцип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг

ҚР-ДЗ-5№122054
3123
J01GB06
Амикацин
Амикацин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№009227
3124
J01GB06
Амикацин
Селемицин
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 500мг/2мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024487
J01M
Бактерияға қарсы препараттар - хинолон туындылары
J01MA
Фторхинолондар
J01MA01
Офлоксацин
3125
J01MA01
Офлоксацин
ОфлоКаз
инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021326
3126
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл 100 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№023406
3127
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022352
3128
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015492
3129
J01MA01
Офлоксацин
Ионофол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018995
3130
J01MA01
Офлоксацин
Офломак-200
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024213
3131
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004047
3132
J01MA01
Офлоксацин
Офло®
инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012890
3133
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025835
3134
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025836
J01MA02
Ципрофлоксацин
3135
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрокс
инфузияға арналған ерітінді 0,2% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№001822
3136
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦипроКаз
инфузияға арналған ерітінді0,2% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021327
3137
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран
инфузияға арналған ерітінді 200мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№015572
3138
J01MA02
Ципрофлоксацин
Санфлокс®
инфузияға арналған ерітінді200 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022626
3139
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-3№019666
3140
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
қабықпен қапталған таблеткалар 500мг
ҚР-ДЗ-5№023448
3141
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013775
3142
J01MA02
Ципрофлоксацин
ЦИПРОФЛОКСАЦИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013776
3143
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011434
3144
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
қабықпен қапталған таблеткалар 250мг
ҚР-ДЗ-5№023447
3145
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сиспрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011433
3146
J01MA02
Ципрофлоксацин
Сифлокс
қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010759
3147
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет
инфузияға арналған ерітінді200 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016609
3148
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципролет®
қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016507
3149
J01MA02
Ципрофлоксацин
Форцип
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

РК-ЛС-5№024884
3205
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024903
3206
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЯПС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024916
3207
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин-ТК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-0№025691
3208
J01MA12
Левофлоксацин
Леваник
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025385
3209
J01MA12
Левофлоксацин
Капоксин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025241
3210
J01MA12
Левофлоксацин
Невотек
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025028
3211
J01MA12
Левофлоксацин
Левонат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025922
J01MA14
Моксифлоксацин
3212
J01MA14
Моксифлоксацин
Неофлокс®
раствор для инфузий 400 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023688
3213
J01MA14
Моксифлоксацин
МоксиКаз
раствор для инфузий 400 мг/250 мл
РК-ЛС-5№022372
3214
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
раствор для инфузий 400 мг/250 мл
РК-ЛС-5№003600
3215
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
раствор для инфузий, 400 мг/250 мл
РК-ЛС-5№022351
3216
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
раствор для инфузий 400 мг/250 мл по 250 мл
РК-ЛС-5№022175
3217
J01MA14
Моксифлоксацин
Пленмокси
раствор для инфузий 400 мг/100 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№022502
3218
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003599
3219
J01MA14
Моксифлоксацин
Микромокс-400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021238
3220
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023724
3221
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксинорм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№019580
3222
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023286
3223
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлокс
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№019966
3224
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003618
3225
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксипрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№020697
3226
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024505
3227
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024729
3228
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин-Гетц Фарма
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025731
J01MB
Прочие хинолоны
J01MB02
Налидиксовая кислота
J01X
Другие антибактериальные препараты
J01XA
Антибиотики гликопептидной структуры
J01XA01
Ванкомицин
3229
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
порошок для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№121932
3230

ҚР-ДЗ-5№024884
3205
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024903
3206
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЯПС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024916
3207
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин-ТК
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-0№025691
3208
J01MA12
Левофлоксацин
Леваник
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025385
3209
J01MA12
Левофлоксацин
Капоксин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025241
3210
J01MA12
Левофлоксацин
Невотек
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025028
3211
J01MA12
Левофлоксацин
Левонат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025922
J01MA14
Моксифлоксацин
3212
J01MA14
Моксифлоксацин
Неофлокс®
инфузияға арналған ерітінді 400 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023688
3213
J01MA14
Моксифлоксацин
МоксиКаз
инфузияға арналған ерітінді400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-5№022372
3214
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
инфузияға арналған ерітінді400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-5№003600
3215
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-5№022351
3216
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
инфузияға арналған ерітінді400 мг/250 мл 250 мл
ҚР-ДЗ-5№022175
3217
J01MA14
Моксифлоксацин
Пленмокси
инфузияға арналған ерітінді400 мг/100 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022502
3218
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003599
3219
J01MA14
Моксифлоксацин
Микромокс-400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021238
3220
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023724
3221
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксинорм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019580
3222
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023286
3223
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлокс
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№019966
3224
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003618
3225
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксипрес®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№020697
3226
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024505
3227
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимера
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024729
3228
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин-Гетц Фарма
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025731
J01MB
Басқа хинолондар
J01MB02
Налидикс қышқылы
J01X
Басқа бактерияға қарсы препараттар
J01XA
Гликопептидті құрылымдағы антибиотиктер
J01XA01
Ванкомицин
3229
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121932
3230

J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№121931
J01XA02
Тейкопланин
3231
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 400 мг
РК-ЛС-5№121928
3232
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 200 мг
РК-ЛС-5№121927
3233
J01XA02
Тейкопланин
ГЛИТЕЙК
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций 400 мг
РК-ЛС-5№020987
3234
J01XA02
Тейкопланин
Теклонин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 400 мг
РК-ЛС-5№025588
3235
J01XA02
Тейкопланин
Теклонин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 200 мг
РК-ЛС-5№025589
J01XB
Полимиксины
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
орфанный
3236
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
Кометад
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000000 ЕД
РК-ЛС-5№022506
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
порошок для приготовления раствора для ингаляций
3237
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
Кометад
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций 1000000 МЕ
РК-ЛС-5№025454
J01XB02
Полимиксин В
3238
J01XB02
Полимиксин В
Полаксин Б
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 500 000 МЕ
РК-ЛС-5№024648
J01XD
Производные имидазола
J01XD01
Метронидазол
3239
J01XD01
Метронидазол
МетроКаз
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-3№021312
3240
J01XD01
Метронидазол
Метрид
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№016129
3241
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№023015
3242
J01XD01
Метронидазол
Метрогил
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№016490
3243
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
раствор для внутривенного введения 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№016281
3244
J01XD01
Метронидазол
МЕТРОНИДАЗОЛ-АКОС
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№019399
3245
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№011223
3246
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№017942
3247
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Здоровье
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016135
3248
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-6№021418
3249
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
раствор для внутривенного введения 0.5 % 100 мл
РК-ЛС-5№025092
J01XD02
Тинидазол
J01XD03
Орнидазол
3250
J01XD03
Орнидазол
Орнигил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг

J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121931
J01XA02
Тейкопланин
3231
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121928
3232
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121927
3233
J01XA02
Тейкопланин
ГЛИТЕЙК
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 мг еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
ҚР-ДЗ-5№020987
3234
J01XA02
Тейкопланин
Теклонин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025588
3235
J01XA02
Тейкопланин
Теклонин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025589
J01XB
Полимиксиндер
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
орфандық
3236
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
Кометад
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№022506
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
ингаляцияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
3237
J01XB01
Колистин (Колистиметат натрия)
Кометад
ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№025454
J01XB02
Полимиксин В
3238
J01XB02
Полимиксин В
Полаксин Б
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024648
J01XD
Имидазол туындылары
J01XD01
Метронидазол
3239
J01XD01
Метронидазол
МетроКаз
инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021312
3240
J01XD01
Метронидазол
Метрид
инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016129
3241
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023015
3242
J01XD01
Метронидазол
Метрогил
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016490
3243
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016281
3244
J01XD01
Метронидазол
МЕТРОНИДАЗОЛ-АКОС
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019399
3245
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011223
3246
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017942
3247
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Здоровье
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016135
3248
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-6№021418
3249
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0.5 % 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025092
J01XD02
Тинидазол
J01XD03
Орнидазол
3250
J01XD03
Орнидазол
Орнигил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

РК-ЛС-5№013276
3251
J01XD03
Орнидазол
Гайро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013932
3252
J01XD03
Орнидазол
Ориванс
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023539
3253
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
раствор для инфузий 5 мг/мл
РК-ЛС-5№022883
J01XE
Производные нитрофурана
J01XE01
Нитрофурантоин
3254
J01XE01
Нитрофурантоин
Фурадонин
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019338
J01XX
Другие антибактериальные препараты
J01XX01
Фосфомицин
3255
J01XX01
Фосфомицин
Берни
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№022306
3256
J01XX01
Фосфомицин
Монурал
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№016799
3257
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомед
гранулированный порошок для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№023111
3258
J01XX01
Фосфомицин
Урфоцин
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№021611
3259
J01XX01
Фосфомицин
Уросептик
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№021284
3260
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 2 г
РК-ЛС-5№023650
3261
J01XX01
Фосфомицин
УРОГРАМ ПЛЮС
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№024040
3262
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№023649
3263
J01XX01
Фосфомицин
Фосфорал
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№024435
J01XX08
Линезолид
3264
J01XX08
Линезолид
Амизолид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№022031
3265
J01XX08
Линезолид
Линезол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023887
3266
J01XX08
Линезолид
Линозид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№022209
3267
J01XX08
Линезолид
ЛИНОЛИД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№022195
3268
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№024815
3269
J01XX08
Линезолид
Лизолид-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№025704
3270
J01XX08
Линезолид
Линзомак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№025893
3271
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№024815
3272
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий, 2 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024815
3273
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий, 2 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№024815
3274
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-0№026170
3275
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-0№026170
3276
J01XX08
Линезолид
Линезолид
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл

ҚР-ДЗ-5№013276
3251
J01XD03
Орнидазол
Гайро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013932
3252
J01XD03
Орнидазол
Ориванс
инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023539
3253
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022883
J01XE
Нитрофуран туындылары
J01XE01
Нитрофурантоин
3254
J01XE01
Нитрофурантоин
Фурадонин
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019338
J01XX
Басқа бактерияға қарсы препараттар
J01XX01
Фосфомицин
3255
J01XX01
Фосфомицин
Берни
ішке қабылдау үшін дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№022306
3256
J01XX01
Фосфомицин
Монурал
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№016799
3257
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктелген ұнтақ 3 г
ҚР-ДЗ-5№023111
3258
J01XX01
Фосфомицин
Урфоцин
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№021611
3259
J01XX01
Фосфомицин
Уросептик
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№021284
3260
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№023650
3261
J01XX01
Фосфомицин
УРОГРАМ ПЛЮС
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№024040
3262
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал® AVVA
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№023649
3263
J01XX01
Фосфомицин
Фосфорал
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№024435
J01XX08
Линезолид
3264
J01XX08
Линезолид
Амизолид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022031
3265
J01XX08
Линезолид
Линезол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023887
3266
J01XX08
Линезолид
Линозид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№022209
3267
J01XX08
Линезолид
ЛИНОЛИД®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022195
3268
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№024815
3269
J01XX08
Линезолид
Лизолид-600
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025704
3270
J01XX08
Линезолид
Линзомак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025893
3271
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№024815
3272
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 2 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024815
3273
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 2 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№024815
3274
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№026170
3275
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-0№026170
3276
J01XX08
Линезолид
Линезолид
инфузияға арналған ерітінді инфузий 2 мг/мл, 300 мл

РК-ЛС-0№026170
3277
J01XX08
Линезолид
Линозид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№026506
J02
Противогрибковые препараты для системного применения
J02A
Противогрибковые препараты для системного применения
J02AA
Антибиотики
J02AA01
Амфотерицин В
орфанный
3278
J02AA01
Амфотерицин В
АмБизом®
порошок для приготовления концентрата для приготовления дисперсии для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023302
3279
J02AA01
Амфотерицин В
Амфолип
концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения 50 мг/10 мл
РК-ЛС-5№023874
3280
J02AA01
Амфотерицин В
Амфонекс
липосомальный лиофилизат для приготовления раствора для внутривенно введения, 50 мг
РК-ЛС-5№025094
J02AB
Производные имидазола
J02AB02
Кетоконазол
J02AC
Производные триазола
J02AC01
Флуконазол
3281
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
раствор для инфузий 2 мг/мл
РК-ЛС-5№020387
3282
J02AC01
Флуконазол
Фангифлю
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019166
3283
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020491
3284
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014870
3285
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014871
3286
J02AC01
Флуконазол
Ерадиком
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№017871
3287
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№018878
3288
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№018879
3289
J02AC01
Флуконазол
ЛУНИЗОЛ–сановель
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№010212
3290
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулы 50 мг
РК-ЛС-3№020817
3291
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019914
3292
J02AC01
Флуконазол
Кандификс
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019818
3293
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022396
3294
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№000027
3295
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№000622
3296
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№004572
3297
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020490
3298
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№016576
3299
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№018143
3300
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС® ДТ
таблетки диспергируемые 50 мг
РК-ЛС-5№018183
3301
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019070
3302
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№009766
3303
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№009767
3304
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№009768
3305
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014466
3306
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№020489
3307
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№000621
3308
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
сироп 25 мг/5 мл 70 мл

ҚР-ДЗ-0№026170
3277
J01XX08
Линезолид
Линозид
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№026506
J02
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02A
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02AA
Антибиотиктер
J02AA01
Амфотерицин В
орфандық
3278
J02AA01
Амфотерицин В
АмБизом®
инфузияға арналған дисперсия дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023302
3279
J02AA01
Амфотерицин В
Амфолип
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен) 50 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№023874
3280
J02AA01
Амфотерицин В
Амфонекс
липосомальный лиофилизат для приготовления раствора для внутривенно введения, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025094
J02AB
Имидазол туындылары
J02AB02
Кетоконазол
J02AC
Триазол туындылары
J02AC01
Флуконазол
3281
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№020387
3282
J02AC01
Флуконазол
Фангифлю
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019166
3283
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020491
3284
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014870
3285
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014871
3286
J02AC01
Флуконазол
Ерадиком
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017871
3287
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018878
3288
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№018879
3289
J02AC01
Флуконазол
ЛУНИЗОЛ–сановель
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№010212
3290
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-3№020817
3291
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019914
3292
J02AC01
Флуконазол
Кандификс
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019818
3293
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022396
3294
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№000027
3295
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№000622
3296
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004572
3297
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020490
3298
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016576
3299
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018143
3300
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС® ДТ
ұсақталатын таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018183
3301
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019070
3302
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009766
3303
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№009767
3304
J02AC01
Флуконазол
ФУЦИС®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009768
3305
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014466
3306
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020489
3307
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№000621
3308
J02AC01
Флуконазол
Флунол®
шәрбат 25 мг/5 мл 70 мл

РК-ЛС-5№022211
3345
J02AC03
Вориконазол
Вориол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121693
3346
J02AC03
Вориконазол
Вориол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№121694
3347
J02AC03
Вориконазол
Риконред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023768
3348
J02AC03
Вориконазол
Риконред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023772
3349
J02AC03
Вориконазол
Бифлурин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022212
3350
J02AC03
Вориконазол
Вифенд®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014467
3351
J02AC03
Вориконазол
ВОРИКА
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№024684
J02AC04
Позаконазол
3352
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
суспензия для приема внутрь 40мг/мл, 105 мл
РК-ЛС-5№013411
3353
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№122091
3354
J02AC04
Позаконазол
Посдизол®
суспензия для приема внутрь 40мг/мл, 105 мл
РК-ЛС-5№025425
J02AX
Прочие противогрибковые препараты для системного применения
J02AX04
Каспофунгин
3355
J02AX04
Каспофунгин
Касфоцин
лиофилизат для приготовления концентрата, предназначенного для получения раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023732
3356
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузии 50 мг
РК-ЛС-5№022785
3357
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 70 мг
РК-ЛС-5№022787
3358
J02AX04
Каспофунгин
Касполиоф
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№025141
J02AX05
Микафунгин
3359
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025596
3360
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№025595
3361
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№025947
3362
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025948
J02AX06
Анидулафунгин
3363
J02AX06
Анидулафунгин
Эраксис®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№017762
3364
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин Ромфарм
лиофилизат для приготовления концентрата для раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025847
3365
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025793
J04
Препараты, активные в отношении микобактерий
J04A
Противотуберкулезные препараты

ҚР-ДЗ-5№022211
3345
J02AC03
Вориконазол
Вориол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121693
3346
J02AC03
Вориконазол
Вориол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121694
3347
J02AC03
Вориконазол
Риконред
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023768
3348
J02AC03
Вориконазол
Риконред
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023772
3349
J02AC03
Вориконазол
Бифлурин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022212
3350
J02AC03
Вориконазол
Вифенд®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014467
3351
J02AC03
Вориконазол
ВОРИКА
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024684
J02AC04
Позаконазол
3352
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
ішуге арналған суспензия 40мг/мл, 105 мл
ҚР-ДЗ-5№013411
3353
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122091
3354
J02AC04
Позаконазол
Посдизол®
ішуге арналған суспензия 40мг/мл, 105 мл
ҚР-ДЗ-5№025425
J02AX
Өзге жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02AX04
Каспофунгин
3355
J02AX04
Каспофунгин
Касфоцин
инфузияға арналған ерітінді алу үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023732
3356
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022785
3357
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 70 мг
ҚР-ДЗ-5№022787
3358
J02AX04
Каспофунгин
Касполиоф
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025141
J02AX05
Микафунгин
3359
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025596
3360
J02AX05
Микафунгин
Микалиоф Ромфарм
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025595
3361
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025947
3362
J02AX05
Микафунгин
Микафунгин
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025948
J02AX06
Анидулафунгин
3363
J02AX06
Анидулафунгин
Эраксис®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017762
3364
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин Ромфарм
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025847
3365
J02AX06
Анидулафунгин
Анидулафунгин
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025793
J04
Микобактерияларға қатысты белсенді препараттар
J04A
Туберкулезге қарсы препараттар

J04AA01
Аминосалициловая кислота
J04AA02
Натрия аминосалицилат
3366
J04AA02
Натрия аминосалицилат
Аминосалициловая кислота
раствор для инфузий 30 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№020298
3367
J04AA02
Натрия аминосалицилат
Аминосалициловая кислота
раствор для инфузий 30 мг/мл, 400 мл
РК-ЛС-5№020298
3368
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 400 мл
РК-ЛС-5№022755
3369
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 200 мл
РК-ЛС-5№022755
3370
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 100 мл
РК-ЛС-5№022755
3371
J04AA02
Натрия аминосалицилат
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь, 12,5 г
РК-ЛС-5№010629
3372
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК-натрий 5.52 г
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь 12,50 г
РК-ЛС-5№009732
3373
J04AA02
Натрия аминосалицилат
МАКПАС
гранулы с модифицированным высвобождением 600 мг
РК-ЛС-5№013705
J04AB
Антибиотики
J04AB01
Циклосерин
3374
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№005359
3375
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019385
J04AB02
Рифампицин
3376
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 0,15 г
РК-ЛС-5№023427
3377
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№013640
3378
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№013639
J04AB04
Рифабутин
J04AB30
Капреомицин
3379
J04AB30
Капреомицин
Капреомицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№015043
J04AC
Производные гидразида изоникотиновой кислоты
J04AC01
Изониазид
3380
J04AC01
Изониазид
Изониазид
сироп 100мг/5мл по 200 мл
РК-ЛС-5№019862
3381
J04AC01
Изониазид
Солонекс
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№026123
J04AD
Производные тиокарбамида
J04AD01
Протионамид
J04AK
Прочие противотуберкулезные препараты
J04AK01
Пиразинамид
3382
J04AK01
Пиразинамид
Макрозид 500
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№024322
3383
J04AK01
Пиразинамид
Пизина
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№010928
J04AK02
Этамбутол
3384
J04AK02
Этамбутол
Комбутол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№020274
3385
J04AK02
Этамбутол
Экокс-400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№005611
3386
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
раствор для инъекций 100 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019769
3387
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
раствор для инъекций 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№019769
J04AK05
Бедаквилин
J04AK06
Деламанид
3388
J04AK06
Деламанид
Дельтиба™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024251
3389
J04AK06
Деламанид
Дельтиба®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024728
J04AK08
Претоманид

J04AA01
Аминосалицил қышқылы
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
3366
J04AA02
Натрия аминосалицилаты
Аминосалицил қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020298
3367
J04AA02
Натрия аминосалицилаты
Аминосалицил қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 400 мл
ҚР-ДЗ-5№020298
3368
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
инфузияға арналған ерітінді 3% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3369
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
инфузияға арналған ерітінді 3% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3370
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
инфузияға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3371
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
5.52г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ, 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№010629
3372
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК-натрий 5.52 г
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ 12,50 г
ҚР-ДЗ-5№009732
3373
J04AA02
Натрий амносалицилаты
МАКПАС
модификацияланып босап шығатын түйіршіктер 600 мг
ҚР-ДЗ-5№013705
J04AB
Антибиотиктер
J04AB01
Циклосерин
3374
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005359
3375
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019385
J04AB02
Рифампицин
3376
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№023427
3377
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013640
3378
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№013639
J04AB04
Рифабутин
J04AB30
Капреомицин
3379
J04AB30
Капреомицин
Канамицин сульфаты
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№015043
J04AC
Изоникотин қышқылы гидразидінің туындылары
J04AC01
Изониазид
3380
J04AC01
Изониазид
Изониазид
шәрбат 100мг/5мл 200 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019862
3381
J04AC01
Изониазид
Солонекс
таблеткалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№026123
J04AD
Тиокарбамидтің туындылары
J04AD01
Протионамид
J04AK
Өзге туберкулезге қарсы препараттар
J04AK01
Пиразинамид
3382
J04AK01
Пиразинамид
Макрозид 500
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024322
3383
J04AK01
Пиразинамид
Пизина
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010928
J04AK02
Этамбутол
3384
J04AK02
Этамбутол
Комбутол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020274
3385
J04AK02
Этамбутол
Экокс-400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005611
3386
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл 20 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019769
3387
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл 10 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019769
J04AK05
Бедаквилин
J04AK06
Деламанид
3388
J04AK06
Деламанид
Дельтиба™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024251
3389
J04AK06
Деламанид
Дельтиба®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024728
J04AK08
Претоманид

3390
J04AK08
Претоманид
Довпрела
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№025483
J04AM
Комбинации противотуберкулезных препаратов
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
3391
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
АКуриТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/75 мг
РК-ЛС-5№024352
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид и Изониазид
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
3392
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
АКуриТ-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/400мг/275мг/75 мг
РК-ЛС-5№024353
J04B
Препараты для лечения лепры
J04BA
Препараты для лечения лепры
J04BA01
Клофазимин
орфанный
J04BA01
Клофазимин
капсула
J05
Противовирусные препараты для системного применения
J05A
Противовирусные препараты прямого действия
J05AB
Нуклеозиды и нуклеотиды
J05AB01
Ацикловир
3393
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир-СВС
таблетки 200 мг
РК-ЛС-3№019709
3394
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№005409
3395
J05AB01
Ацикловир
УЛКАРИЛ®
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№009927
3396
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№005408
3397
J05AB01
Ацикловир
УЛКАРИЛ®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№018846
3398
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№005400
3399
J05AB01
Ацикловир
УЛКАРИЛ®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№018845
3400
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№017952
3401
J05AB01
Ацикловир
АЦИКЛОВИР-АКОС
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№003211
3402
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир Белупо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021003
3403
J05AB01
Ацикловир
Медовир
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№019387
3404
J05AB01
Ацикловир
Медовир
таблетки, 400 мг
РК-ЛС-5№019386
3405
J05AB01
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№012758
3406
J05AB01
Ацикловир
Медовир
порошок для приготовления раствора для инфузий 250 мг
РК-ЛС-5№024540
3407
J05AB01
Ацикловир
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№025268
J05AB06
Ганцикловир
3408
J05AB06
Ганцикловир
Ганвир
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№025765
J05AB09
Фамцикловир
3409
J05AB09
Фамцикловир
Фамцикловир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-3№022357
3410
J05AB09
Фамцикловир
Виракса
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023270
3411
J05AB09
Фамцикловир
Виракса
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023271
3412
J05AB09
Фамцикловир
Виракса
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№023272
3413
J05AB09
Фамцикловир
Фамцикловир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 125 мг
РК-ЛС-3№022356
J05AB11
Валацикловир
3414
J05AB11
Валацикловир
Валавир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№015856
3415
J05AB11
Валацикловир
ВАЛТРЕКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг

3390
J04AK08
Претоманид
Довпрела
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025483
J04AM
Туберкулезге қарсы препараттардың қосындысы
J04AM02
Рифампицин мен Изониазид
3391
J04AM02
Рифампицин және Изониазид
АКуриТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/75 мг
ҚР-ДЗ-5№024352
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид және Изониазид
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол және Изониазид
3392
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол және Изониазид
АКуриТ-4
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/400мг/275мг/75 мг
ҚР-ДЗ-5№024353
J04B
Алапесті емдеуге арналған дәрілер
J04BA
Алапесті емдеуге арналған дәрілер
J04BA01
Клофазимин
орфандық
J04BA01
Клофазимин
капсула
J05
Жүйелі қолдануға арналған вирусқа қарсы препараттар
J05A
Тікелей әсері бар вирусқа қарсы препараттар
J05AB
Нуклеозидтер мен нуклеотидтер
J05AB01
Ацикловир
3393
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир-СВС
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-3№019709
3394
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№005409
3395
J05AB01
Ацикловир
УЛКАРИЛ®
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№009927
3396
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005408
3397
J05AB01
Ацикловир
УЛКАРИЛ®
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№018846
3398
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№005400
3399
J05AB01
Ацикловир
УЛКАРИЛ®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018845
3400
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017952
3401
J05AB01
Ацикловир
АЦИКЛОВИР-АКОС
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№003211
3402
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир Белупо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021003
3403
J05AB01
Ацикловир
Медовир
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№019387
3404
J05AB01
Ацикловир
Медовир
таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019386
3405
J05AB01
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012758
3406
J05AB01
Ацикловир
Медовир
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024540
3407
J05AB01
Ацикловир
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025268
J05AB06
Ганцикловир
3408
J05AB06
Ганцикловир
Ганвир
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025765
J05AB09
Фамцикловир
3409
J05AB09
Фамцикловир
Фамцикловир Вива Фарм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-3№022357
3410
J05AB09
Фамцикловир
Виракса
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023270
3411
J05AB09
Фамцикловир
Виракса
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023271
3412
J05AB09
Фамцикловир
Виракса
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023272
3413
J05AB09
Фамцикловир
Фамцикловир Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-3№022356
J05AB11
Валацикловир
3414
J05AB11
Валацикловир
Валавир®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015856
3415
J05AB11
Валацикловир
ВАЛТРЕКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

РК-ЛС-5№016596
3416
J05AB11
Валацикловир
Увиромед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022990
3417
J05AB11
Валацикловир
Валавекс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019443
3418
J05AB11
Валацикловир
Валтеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023242
3419
J05AB11
Валацикловир
Валтеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023244
3420
J05AB11
Валацикловир
Валацитек
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023429
3421
J05AB11
Валацикловир
Валацитек
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023434
J05AB14
Валганцикловир
3422
J05AB14
Валганцикловир
Валганцикловир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023377
3423
J05AB14
Валганцикловир
Гансил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023277
3424
J05AB14
Валганцикловир
Валгир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№022625
3425
J05AB14
Валганцикловир
Вагацит
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№025779
3426
J05AB14
Валганцикловир
Валгавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№026487
J05AE
Ингибиторы протеазы
J05AE03
Ритонавир
J05AE07
Фосампренавир
J05AE10
Дарунавир
3427
J05AE10
Дарунавир
Данавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023893
3428
J05AE10
Дарунавир
Данавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023894
J05AF
Нуклеозиды - ингибиторы обратной транскриптазы
J05AF01
Зидовудин
3429
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№011012
3430
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
капсулы 100 мг
РК-ЛС-3№021549
3431
J05AF01
Зидовудин
Ретровир
раствор для приема внутрь 10 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№011013
J05AF02
Диданозин
J05AF05
Ламивудин
3432
J05AF05
Ламивудин
Ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-3№020657
3433
J05AF05
Ламивудин
Эпивир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015500
3434
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№003545
3435
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
раствор для приема внутрь 5 мг/мл 240 мл
РК-ЛС-5№016700
3436
J05AF05
Ламивудин
МИВУКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019229
3437
J05AF05
Ламивудин
Эпивир
раствор для приема внутрь 10 мг/мл 240 мл
РК-ЛС-5№025269
J05AF06
Абакавир
3438
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
раствор для приема внутрь 20 мг/мл по 240 мл во флаконах
РК-ЛС-5№011980
3439
J05AF06
Абакавир
Виракар®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-3№021526
3440
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№005698
3441
J05AF06
Абакавир
Абакавир таблетки USP
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№019939
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
3442
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виркил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг

ҚР-ДЗ-5№016596
3416
J05AB11
Валацикловир
Увиромед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022990
3417
J05AB11
Валацикловир
Валавекс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019443
3418
J05AB11
Валацикловир
Валтеро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023242
3419
J05AB11
Валацикловир
Валтеро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023244
3420
J05AB11
Валацикловир
Валацитек
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023429
3421
J05AB11
Валацикловир
Валацитек
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023434
J05AB14
Валганцикловир
3422
J05AB14
Валганцикловир
Валганцикловир Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023377
3423
J05AB14
Валганцикловир
Гансил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023277
3424
J05AB14
Валганцикловир
Валгир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№022625
3425
J05AB14
Валганцикловир
Вагацит
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№025779
3426
J05AB14
Валганцикловир
Валгавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№026487
J05AE
Протеаза ингибиторлары
J05AE03
Ритонавир
J05AE07
Фосампренавир
J05AE10
Дарунавир
3427
J05AE10
Дарунавир
Данавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023893
3428
J05AE10
Дарунавир
Данавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023894
J05AF
Нуклеозидтер - кері транскриптаза ингибиторлары
J05AF01
Зидовудин
3429
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011012
3430
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-3№021549
3431
J05AF01
Зидовудин
Ретровир
ішуге арналған ерітінді 10 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011013
J05AF02
Диданозин
J05AF05
Ламивудин
3432
J05AF05
Ламивудин
Ламиас® 150
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№020657
3433
J05AF05
Ламивудин
Эпивир®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015500
3434
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003545
3435
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
ішуге арналған ерітінді 5 мг/мл 240 мл
ҚР-ДЗ-5№016700
3436
J05AF05
Ламивудин
МИВУКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019229
3437
J05AF05
Ламивудин
Эпивир
ішуге арналған ерітінді 10 мг/мл 240 мл
ҚР-ДЗ-5№025269
J05AF06
Абакавир
3438
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 240 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№011980
3439
J05AF06
Абакавир
Виракар®
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№021526
3440
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005698
3441
J05AF06
Абакавир
Абакавир таблеткалар USP
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№019939
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
3442
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виркил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг

РК-ЛС-5№023505
3443
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Теноф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023522
3444
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Гетино-Б
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023164
3445
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
ТЕНОБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023606
3446
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенавирон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№024075
3447
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенофовира дизопроксила фумарат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№024802
J05AF10
Энтекавир
3448
J05AF10
Энтекавир
Текавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№022665
3449
J05AF10
Энтекавир
Текавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022744
3450
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.5 мг
РК-ЛС-5№023951
3451
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023952
3452
J05AF10
Энтекавир
Энтекавир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 0.5 мг
РК-ЛС-5№024050
J05AF11
Телбивудин
J05AF13
Тенофовира алафенамид
3453
J05AF13
Тенофовира алафенамид
Тафтеноф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025725
3454
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ХепБест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025027
3455
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ТАФНЕКСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№024715
3456
J05AF13
Тенофовира алафенамид
Вемлиди®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№024122
J05AG
Ненуклеозиды - ингибиторы обратной транскриптазы
J05AG01
Невирапин
3457
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№023603
3458
J05AG01
Невирапин
Невивир
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№023892
J05AG03
Эфавиренз
3459
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
Разовый ввоз
3460
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
Разовый ввоз
3461
J05AG03
Эфавиренз
Эстива-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023601
3462
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз USP
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№020048
3463
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№023633
3464
J05AG03
Эфавиренз
Эфервен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№005492
J05AG04
Этравирин
3465
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№014509
3466
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№021209
3467
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№026611
3468
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№026612
J05AG05
Рилпивирин
J05AH
Ингибиторы нейраминидазы
J05AH01
Занамивир
3469
J05AH01
Занамивир
Реленза®
порошок для ингаляций дозированный, 5 мг/доза

ҚР-ДЗ-5№023505
3443
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Теноф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023522
3444
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Гетино-Б
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023164
3445
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
ТЕНОБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023606
3446
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенавирон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024075
3447
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Тенофовира дизопроксила фумарат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024802
J05AF10
Энтекавир
3448
J05AF10
Энтекавир
Текавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022665
3449
J05AF10
Энтекавир
Текавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022744
3450
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023951
3451
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023952
3452
J05AF10
Энтекавир
Энтекавир Вива Фарм
қабықпен қапталған таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024050
J05AF11
Телбивудин
J05AF13
Тенофовира алафенамид
3453
J05AF13
Тенофовира алафенамид
Тафтеноф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025725
3454
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ХепБест
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025027
3455
J05AF13
Тенофовира алафенамид
ТАФНЕКСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024715
3456
J05AF13
Тенофовира алафенамид
Вемлиди®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024122
J05AG
Ненуклеозидтер - кері транскриптаза ингибиторлары
J05AG01
Невирапин
3457
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023603
3458
J05AG01
Невирапин
Невивир
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023892
J05AG03
Эфавиренз
3459
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
Бір жолғы әкелу
3460
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
Бір жолғы әкелу
3461
J05AG03
Эфавиренз
Эстива-600
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023601
3462
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз USP
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020048
3463
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023633
3464
J05AG03
Эфавиренз
Эфервен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№005492
J05AG04
Этравирин
3465
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014509
3466
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021209
3467
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026611
3468
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026612
J05AG05
Рилпивирин
J05AH
Нейраминидаза ингибиторлары
J05AH01
Занамивир
3469
J05AH01
Занамивир
Реленза®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 5 мг/доза

РК-ЛС-5№005403
J05AH02
Осельтамивир
3470
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023160
3471
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 45 мг
РК-ЛС-5№023154
3472
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№023153
3473
J05AH02
Осельтамивир
Тамифлю®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№004498
3474
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 45 мг
РК-ЛС-5№023896
3475
J05AH02
Осельтамивир
Инфлувир
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№024041
3476
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№023897
3477
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№023895
3478
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024612
3479
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулы 45 мг
РК-ЛС-5№024613
3480
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№024614
3481
J05AH02
Осельтамивир
Осевир
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024641
3482
J05AH02
Осельтамивир
Сантивир®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025054
3483
J05AH02
Осельтамивир
Осельтамивир NOBEL®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025298
3484
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 45 мг
РК-ЛС-5№025250
3485
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№025250
3486
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№025249
3487
J05AH02
Осельтамивир
Старфлю-75
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№025004
3488
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№025251
3489
J05AH02
Осельтамивир
Энфлувир
капсулы твердые 75 мг
РК-ЛС-5№025980
3490
J05AH02
Осельтамивир
Танивир
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№026340
3491
J05AH02
Осельтамивир
Асифлу
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№026474
J05AJ
Ингибиторы интегразы
J05AJ01
Ралтегравир
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
3492
J05AJ03
Долутегравир
Тивикай®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021169
3493
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024008
3494
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№024007
3495
J05AX12
Долутегравир
ДУЛЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025624
3496
J05AX12
Долутегравир
ТЕГРАД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025303
3497
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки диспергируемые 5 мг
РК-ЛС-5№025110
J05AP
Препараты для лечения гепатита С
J05AP01
Рибавирин
орфанный
3498
J05AP01
Рибавирин
Ривирин®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017878
J05AP05
Симепревир
J05AP07/J05AX14
Даклатасвир
3499
J05AX14
Даклатасвир
Даклавирдин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№024071
3500
J05AP07
Даклатасвир
Вирдак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№023276
3501
J05AP07
Даклатасвир
Даласбин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№024303
3502
J05AP07
Даклатасвир
МайДэкла
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60мг

ҚР-ДЗ-5№005403
J05AH02
Осельтамивир
3470
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023160
3471
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 45 мг
ҚР-ДЗ-5№023154
3472
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023153
3473
J05AH02
Осельтамивир
Тамифлю®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№004498
3474
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№023896
3475
J05AH02
Осельтамивир
Инфлувир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024041
3476
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023897
3477
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023895
3478
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024612
3479
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№024613
3480
J05AH02
Осельтамивир
Селтавир
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024614
3481
J05AH02
Осельтамивир
Осевир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024641
3482
J05AH02
Осельтамивир
Сантивир®
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025054
3483
J05AH02
Осельтамивир
Осельтамивир NOBEL®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025298
3484
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№025250
3485
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№025250
3486
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025249
3487
J05AH02
Осельтамивир
Старфлю-75
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025004
3488
J05AH02
Осельтамивир
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№025251
3489
J05AH02
Осельтамивир
Энфлувир
қатты капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025980
3490
J05AH02
Осельтамивир
Танивир
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№026340
3491
J05AH02
Осельтамивир
Асифлу
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№026474
J05AJ
Интеграза ингибиторлары
J05AJ01
Ралтегравир
J05AJ03/J05AX12
Долутегравир
3492
J05AJ03
Долутегравир
Тивикай®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021169
3493
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024008
3494
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024007
3495
J05AX12
Долутегравир
ДУЛЕТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025624
3496
J05AX12
Долутегравир
ТЕГРАД
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025303
3497
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
ұсақталатын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025110
J05AP
С гепатитін емдеуге арналған препараттар
J05AP01
Рибавирин
орфандық
3498
J05AP01
Рибавирин
Ривирин®
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017878
J05AP05
Симепревир
J05AP07/J05AX14
Даклатасвир
3499
J05AX14
Даклатасвир
Даклавирдин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024071
3500
J05AP07
Даклатасвир
Вирдак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023276
3501
J05AP07
Даклатасвир
Даласбин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024303
3502
J05AP07
Даклатасвир
МайДэкла
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг

РК-ЛС-5№024585
J05AP08/J05AX15
Софосбувир
3503
J05AP08
Софосбувир
Нуклеобувир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№024077
3504
J05AP08
Софосбувир
Валдис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№024005
3505
J05AP08
Софосбувир
Софген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№022490
3506
J05AX15
Софосбувир
Гепцинат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024494
3507
J05AP08
Софосбувир
МайХэп
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024511
3508
J05AP08
Софосбувир
Софосбин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025090
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
3509
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Валдис Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№024020
3510
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Ледвир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№024525
3511
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Лисоф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг/90 мг
РК-ЛС-5№024905
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир и Ритонавир
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
3512
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
ВЕЛСОФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг/100 мг
РК-ЛС-5№024724
3513
J05AP55
Софосбувир и велпатасвир
МайХэп ALL
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг/100 мг
РК-ЛС-5№024685
J05AP57
Глекапревир и Пибрентасвир
3514
J05AP57
Глекапревир и Пибрентасвир
Мавирет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг/40 мг
РК-ЛС-5№023818
J05AR
Комбинации противовирусных препаратов, активных в отношении ВИЧ
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
3515
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Дуолазид
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-3№021498
3516
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Комбивир
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№010563
3517
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Зидолам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№023727
3518
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Ламивудин и зидовудин
таблетки диспергируемые 60 мг/30 мг
РК-ЛС-5№121913
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
3519
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
КИВЕКСА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/702 мг
РК-ЛС-5№005697
3520
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
Абакавир и Ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№025153
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
3521
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/200 мг
РК-ЛС-5№023521
3522
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 245 мг/200 мг
РК-ЛС-5№023559

ҚР-ДЗ-5№024585
J05AP08/J05AX15
Софосбувир
3503
J05AP08
Софосбувир
Нуклеобувир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024077
3504
J05AP08
Софосбувир
Валдис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024005
3505
J05AP08
Софосбувир
Софген
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022490
3506
J05AX15
Софосбувир
Гепцинат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024494
3507
J05AP08
Софосбувир
МайХэп
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024511
3508
J05AP08
Софосбувир
Софосбин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025090
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
3509
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Валдис Плюс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№024020
3510
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Ледвир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№024525
3511
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Лисоф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/90 мг
ҚР-ДЗ-5№024905
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир және Ритонавир
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
3512
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
ВЕЛСОФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг/100 мг
ҚР-ДЗ-5№024724
3513
J05AP55
Софосбувир және велпатасвир
МайХэп ALL
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг/100 мг
ҚР-ДЗ-5№024685
J05AP57
Глекапревир және Пибрентасвир
3514
J05AP57
Глекапревир және Пибрентасвир
Мавирет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг/40 мг
ҚР-ДЗ-5№023818
J05AR
АИТВ-ға қатысты белсенді вирусқа қарсы препараттардың қосындысы
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
3515
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Дуолазид
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-3№021498
3516
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Комбивир
қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№010563
3517
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Зидолам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№023727
3518
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Ламивудин және зидовудин
ұсақталатын таблеткалар 60 мг/30 мг
ҚР-ДЗ-5№121913
J05AR02
Ламивудин және Абакавирн
3519
J05AR02
Ламивудин және Абакавир
КИВЕКСА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/702 мг
ҚР-ДЗ-5№005697
3520
J05AR02
Ламивудин және абакавир
Абакавир және Ламивудин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№025153
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі және Эмтрицитабин
3521
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№023521
3522
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 245 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№023559

3523
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Тавин ЕМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024575
3524
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024611
3525
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Тенофовира дизопроксила фумарат и Эмтрицитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024783
3526
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтритен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№024979
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин и Абакавир
J05AR05
Зидовудин, Ламивудин и Невирапин
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
3527
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Мактривир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№024242
3528
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№023679
3529
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/ 245 мг/ 600 мг
РК-ЛС-5№024219
3530
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
ТЕНМИФА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№024752
3531
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Тенофовира дизопроксила фумарат, Эмтрицитабин и Эфавиренз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг/600 мг
РК-ЛС-5№024803
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Рилпивирин
3532
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Рилпивирин
Комплера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200мг/300мг/25мг
РК-ЛС-5№022580
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
3533
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Алувиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№014087
3534
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Алувиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№016561
3535
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
РИТОКОМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025878
3536
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
РИТОКОМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025879
3537
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Лоприта
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025407
3538
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Лоприта
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025408
3539
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Калетра®
раствор для приема внутрь 80 мг/ 20 мг, 60 мл
РК-ЛС-5№024722

3523
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Тавин ЕМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024575
3524
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024611
3525
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Тенофовира дизопроксила фумарат и Эмтрицитабин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024783
3526
J05AR03
Тенофовир дизопроксил және Эмтрицитабин
Эмтритен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024979
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин және Абакавирн
J05AR05
Зидовудин, Ламивудин және Невирапин
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
3527
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Мактривир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№024242
3528
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№023679
3529
J05AR06
Эмтрицитабин, тенофовир дизопроксил және Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/ 245 мг/ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024219
3530
J05AR06
Эмтрицитабин, тенофовир дизопроксил және Эфавиренз
ТЕНМИФА
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№024752
3531
J05AR06
Эмтрицитабин, тенофовир дизопроксил және Эфавиренз
Тенофовира дизопроксила фумарат, Эмтрицитабин и Эфавиренз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№024803
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Рилпивирин
3532
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Рилпивирин
Комплера
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200мг/300мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№022580
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
3533
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Алувиа
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№014087
3534
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Алувиа
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№016561
3535
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
РИТОКОМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025878
3536
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
РИТОКОМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025879
3537
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
Лоприта
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025407
3538
J05AR10
Лопинавир және ритонавир
Лоприта
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025408
3539
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Калетра®
ішуге арналған ерітінді, 80 мг/ 20 мг, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024722

3540
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Калидавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№025911
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
3541
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
Резолста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг/150мг
РК-ЛС-5№022425
3542
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
Резолста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг/150 мг
РК-ЛС-5№026452
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
3543
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
Одефсей
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200мг/28,04мг/27,5мг
РК-ЛС-5№024217
3544
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
Одефсей
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200мг/28,04мг/27,5мг
ЛП-№000474-РГ-KZ
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид, дарунавир и кобицистат
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
3545
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
ТЕЛАТРИ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300мг/300мг/50мг
РК-ЛС-5№025620
3546
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
ТЕЛДАЙ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300мг/300мг/50мг
РК-ЛС-5№025400
J05AX
Прочие противовирусные препараты
J05AX09
Маравирок
J05AX10
Марибавир
3547
J05AX10
Марибавир
Ливтенсити™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№026185
J06
Иммунные сыворотки и иммуноглобулины
J06A
Иммунные сыворотки
J06AA01
Дифтерийный антитоксин
J06AA02
Противостолбнячный антитоксин
J06AA05
Антигангренозная сыворотка
J06AA06
Сыворотка против бешенства
3548
J06AA06
Сыворотка против бешенства
Эквираб (сыворотка антирабическая лошадиная)
раствор для инъекций по 1000 МЕ/5 мл
РК-БП-5№016464
J06B
Иммуноглобулины
J06BA
Иммуноглобулин нормальный человеческий
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
орфанный
3549
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 10 мл
РК-БП-5№024269
3550
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 20 мл
РК-БП-5№024270
3551
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 50 мл во флаконе
РК-БП-5№024271
3552
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 5 мл во флаконе
РК-БП-5№024272
3553
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Гамманорм
раствор для инъекций 165 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№018321

3540
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Калидавир
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№025911
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
3541
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
Резолста®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг/150мг
ҚР-ДЗ-5№022425
3542
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
Резолста®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№026452
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид және рилпивирин
3543
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид және рилпивирин
Одефсей
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200мг/28,04мг/27,5мг
ҚР-ДЗ-5№024217
J05AR19
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид и рилпивирин
Одефсей
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200мг/28,04мг/27,5мг
ЛП-№000474-РГ-KZ
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовира алафенамид, дарунавир және кобицистат
J05AR27
Ламивудин, тенофовир дизопроксилі және долутегравир
3545
J05AR27
Ламивудин, тенофовир дизопроксилі және долутегравир
ТЕЛАТРИ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300мг/300мг/50мг
ҚР-ДЗ-5№025620
3546
J05AR27
Ламивудин, тенофовир дизопроксилі және долутегравир
ТЕЛДАЙ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300мг/300мг/50мг
ҚР-ДЗ-5№025400
J05AX
Өзге вирусқа қарсы препараттар
J05AX09
Маравирок
J05AX10
Марибавир
3547
J05AX10
Марибавир
Ливтенсити™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026185
J06
Иммундық сарысулар мен иммуноглобулиндер
J06A
Иммундық сарысулар
J06AA01
Дифтериялық антитоксин
J06AA02
Сіреспеге қарсы антитоксин
J06AA05
Гангренаға қарсы сарысу
J06AA06
Құтыруға қарсы сарысу
3548
J06AA06
Құтыруға қарсы сарысу
Эквираб (жылқы қанынан алынған антирабиялық сарысу)
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/5 мл
ҚР-БП-5№016464
J06B
Иммуноглобулиндер
J06BA
Қалыпты адам иммуноглобулині
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
орфандық
3549
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 10 мл
ҚР-БП-5№024269
3550
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл
ҚР-БП-5№024270
3551
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 50 мл құтыда
ҚР-БП-5№024271
3552
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Хайцентра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 5 мл құтыда
ҚР-БП-5№024272
3553
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Гамманорм
инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№018321

3554
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Гамманорм
раствор для инъекций 165 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№018320
3555
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 40 мл
РК-ЛС-5№024863
3556
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024863
3557
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024863
3558
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Кувитру
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№024863
3559
J06BA01
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внесосудистого введения
Скувига
раствор для подкожного введения 165 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№026173
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
орфанный
3560
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,100 мл
РК-БП-5№021519
3561
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,10 мл
РК-БП-5№021519
3562
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,200 мл
РК-БП-5№021519
3563
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Панзига
раствор для инфузий 100 мг/мл по 50 мл
РК-БП-5№024174
3564
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Панзига
раствор для инфузий 100 мг/мл 100 мл во флаконе
РК-БП-5№024175
3565
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Панзига
раствор для инфузий 100 мг/мл 200 мл во флаконе
РК-БП-5№024176
3566
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл по 10 мл во флаконе
РК-БП-5№018125
3567
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл по 25 мл во флаконе
РК-БП-5№018126
3568
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл по 200 мл во флаконе
РК-БП-5№018129
3569
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
ОКТАГАМ™ 10%
раствор для инфузий 10 % по 200 мл
РК-ЛС-5№014188
3570
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Октагам™ 5 %

3554
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Гамманорм
инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018320
3555
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ертінді 200 мг/мл, 40 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3556
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3557
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3558
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Кувитру
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024863
3559
J06BA01
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Скувига
тері астына енгізуге арналған ерітінді 165 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№026173
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
орфандық
3560
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 100 мл
ҚР-БП-5№021519
3561
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 10 мл
ҚР-БП-5№021519
3562
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 200 мл
ҚР-БП-5№021519
3563
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Панзига
инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл 50 мл
ҚР-БП-5№024174
3564
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Панзига
инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл 100 мл құтыда
ҚР-БП-5№024175
3565
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Панзига
инфузияға арналған ерітінді100 мг/мл 200 мл құтыда
ҚР-БП-5№024176
3566
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Киовиг
инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл 10 мл-ден құтыда
ҚР-БП-5№018125
3567
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Киовиг
инфузияға арналған ерітінді100 мг/мл 25 мл құтыда
ҚР-БП-5№018126
3568
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Киовиг
инфузияға арналған ерітінді100 мг 200 мл құтыда
ҚР-БП-5№018129
3569
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
ОКТАГАМ™ 10%
инфузияға арналған ерітінді 10 % 200 мл
ҚР-ДЗ-5№014188
3570
J06BA02
Иммуноглобулиндер, қалыпты адам үшін тамырдан тыс енгізу
Октагам™ 5 %

раствор для инфузий 100 мг/мл, 100 мл
РК-БП-5№026412
3608
J06BA02
Иммуноглобулины, человеческий нормальный для внутрисосудистого введения
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл, 200 мл
РК-БП-5№026413
J06BB
Иммуноглобулины специфические
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
3609
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
Резогам Н
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 1500 МЕ(300 мкг)/2 мл
РК-БП-5№122132
3610
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
Резонатив™
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014187
3611
J06BB01
Иммуноглобулин Анти-D(Rh)
Резонатив™
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№014186
J06BB04
Иммуноглобулин против гепатита B
J06BB05
Иммуноглобулин против бешенства
3612
J06BB05
Иммуноглобулин против бешенства
Рабишилд, человеческие моноклональные антитела против бешенства
раствор для внутримышечного введения, 100 мe/2.5 мл
РК-БП-5№024203
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
3613
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
НеоЦитотект®
раствор для внутривенного введения 10 мл/1000 ЕД
РК-БП-5№012801
3614
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
НеоЦитотект®
раствор для внутривенного введения, 50 мл/5000е
РК-БП-5№012803
J06BB12
Иммуноглобулин человека против клещевого энцефалита
J06BD01
Паливизумаб
3615
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 50 мг
РК-БП-5№023137
3616
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 100мг/ 1 мл
РК-БП-5№023138
3617
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 50 мг/0,5мл
ЛП-№005684-ГП-KZ
3618
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 100мг/1мл
ЛП-№005684-ГП-KZ
J07
Вакцины
J07A
Вакцины для профилактики бактериальных инфекций
J07AH
Менингококковые вакцины
J07AH04
Менингококковый тетравалентный очищенный полисахаридный антиген
J07AH08
Менингококковый А, С, Y, W-135 тетравалентный очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
3619
J07AH08
Менингококковый А, С, Y, W-135 тетравалентный очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
Нименрикс® конъюгированная вакцина против менингококковой инфекции серогрупп А, С, W-135, Y
порошок лиофилизиро-ванный для инъекций в комплекте с растворителем 0.5 мл/доза
РК-БП-5№122126
J07AH09
Вакцина против менингококка В, многокомпонентная
3620
J07AH09
Вакцина против менингококка В, многокомпонентная
Труменба® (вакцина менингококковая группы В (рекомбинантная, адсорбированная) для профилактики менингококковых инфекций)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№024228
J07AJ
Противококлюшные вакцины

инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 100 мл
ҚР-БП-5№026412
3608
J06BA02
Тамыр ішіне енгізуге арналған адамның қалыпты иммуноглобулиндері
Киовиг
инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 200 мл
ҚР-БП-5№026413
J06BB
Айрықша иммуноглобулиндер
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
3609
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
Резогам Н
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 1500 ХБ(300 мкг)/2 мл
ҚР-БП-5№122132
3610
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
Резонатив™
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 625 ХБ/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014187
3611
J06BB01
Анти-D(Rh) иммуноглобулин
Резонатив™
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 625 ХБ/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014186
J06BB04
В гепатитіне қарсы иммуноглобулин
J06BB05
Құтыруға қарсы Иммуноглобулин
3612
J06BB05
Құтыруға қарсы иммуноглобулин
Рабишилд, адамның құтырмаға қарсы моноклональді антиденелері
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/2.5 мл
ҚР-БП-5№024203
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
3613
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
НеоЦитотект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1000 ӘБ/10 мл
ҚР-БП-5№012801
3614
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
НеоЦитотект®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мл/5000б
ҚР-БП-5№012803
J06BB12
Кене энцефалитіне қарсы адам иммуноглобулині
J06BD01
Паливизумаб
3615
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг
ҚР-БП-5№023137
3616
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100мг/ 1 мл
ҚР-БП-5№023138
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/0,5мл
ЛП-№005684-ГП-KZ
J06BD01
Паливизумаб
Синагис®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100мг/1мл
ЛП-№005684-ГП-KZ
J07
Вакциналар
J07A
Бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналар
J07AH
Менингококкты вакцина
J07AH04
Менингококкты тетравалентті тазартылған полисахаридті антиген
J07AH08
Менингококктік А, С, Y, W-135 тетравалентті тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
3619
J07AH08
Менингококктік А, С, Y, W-135 тетравалентті тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Нименрикс® A, C, W-135, Y серотоптарындағы менингококтік инфекцияға қарсы конъюгацияланған вакцина
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 0.5 мл/доза
ҚР-БП-5№122126
J07AH09
В менингококкқа қарсы вакциналар, көп компонентті
3620
J07AH09
В менингококкқа қарсы вакциналар, көп компонентті
Труменба® (менингококк инфекциялары профилактикасына арналған В тобы менингококк вакцинасы (рекомбинантты, адсорбцияланған))
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№024228
J07AJ
Көкжөтелге қарсы вакциналар

J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
3621
J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
Адасель, вакцина для профилактики дифтерии (с уменьшенным содержанием антигена), столбняка и коклюша (бесклеточная), комбинированная, адсорбированная
суспензия для инъекций 0,5 мл (1 доза)
РК-ЛС-5№024420
3622
J07AJ52
Противококлюшный антиген очищенный в комбинации с анатоксином
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза по 0, 5 мл
РК-БП-5№018911
J07AK
Противочумные вакцины
3623
J07AK
Противочумные вакцины
Вакцина чумная живая сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения 2 мл
РК-БП-5№003951
J07AL
Вакцина для профилактики пневмококковой инфекции
J07AL02
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
3624
J07AL02
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№016730
3625
J07AL02
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген конъюгированный
Превенар® 20 (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная инактивированная 20-валентная адсорбированная)
суспензия для внутримышечного введения, 0,5 мл/доза
РК-БП-5№026148
J07AL52
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген и Haemophilus influenzae, конъюгированный
J07AM
Вакцина для профилактики столбняка
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
3626
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
Адсорбированная вакцина против дифтерии и столбняка (педиатрическая)
суспензия для инъекций 10 доз 5,0 мл
РК-БП-5№024231
3627
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
суспензия для инъекций 10 доз 5,0 мл
РК-БП-5№024232
J07AN
Вакцина для профилактики туберкулеза
J07AN01
Туберкулезная живая ослабленная вакцина
3628
J07AN01
Туберкулезная живая ослабленная вакцина
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем 1 мл
РК-БП-5№024254
3629
J07AN01
Туберкулезная живая ослабленная вакцина
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем, 1 мл (0,05 мл- 20 доз, 0,1 мл- 10 доз)

J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
3621
J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
Адасель, күл (құрамында антигені аз), сіреспе және көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған біріктірілген, адсорбцияланған вакцина
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№024420
3622
J07AJ52
Анатоксинмен біріктірілімде тазартылған антикоклюшті антиген
Бустрикс®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза 0, 5 мл-ден
ҚР-БП-5№018911
J07AK
Обаға қарсы вакциналар
3623
J07AK
Обаға қарсы вакциналар
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 2 мл
ҚР-БП-5№003951
J07AL
Пневмокок инфекциясының профилактикасына арналған вакцина
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
3624
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Превенар 13® (сіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты сұйық вакцина)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№016730
3625
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Превенар® 20 (20 валентті cіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты вакцина)
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№026148
J07AL52
Пневмококктық тазартылған полисахаридті антиген және Haemophilus influenzae, конъюгацияланған
J07AM
Сіреспе профилактикасынаарналған вакцина
J07AM51
Күл анатоксинімен құрамдас сіреспе анатоксині
3626
J07AM51
Күл анатоксинімен құрамдас сіреспе анатоксині
Күлге және сіреспеге қарсы сіңірілген вакцина (педиатриялық)
инъекцияға арналған суспензия 5.0 мл-ден (10 доза)
ҚР-БП-5№024231
3627
J07AM51
Күл анатоксинімен құрамдас сіреспе анатоксині
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген дифтерия сіреспе анатоксині
инъекцияға арналған суспензия 5.0 мл-ден (10 доза)
ҚР-БП-5№024232
J07AN
Туберкулезпрофилактикасына арналған вакцина
J07AN01
Туберкулезді тірі әлсіреген вакцина
3628
J07AN01
Туберкулезді тірі әлсіреген вакцина
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 1 мл
ҚР-БП-5№024254
3629
J07AN01
Туберкулезді тірі әлсіреген вакцина
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта , 1 мл (0,05 мл- 20 доз, 0,1 мл- 10 доз)

РК-ЛС-5№025165
J07AP
Вакцина для профилактики брюшного тифа
J07AP03
Брюшнотифозная очищенная полисахаридная вакцина
J07B
Вирусные вакцины
J07BA
Вакцина для профилактики энцефалита
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
3630
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
Вакцина клещевого энцефалита культуральная очищенная концентрированная инактивированная сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем - алюминия гидроксида гель 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004967
3631
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
Вакцина клещевого энцефалита культуральная очищенная концентрированная инактивированная сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем-алюминия гидроксида гель 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004997
3632
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
ТикоВак Джуниор (вакцина против клещевого вирусного энцефалита культуральная инактивированная очищенная сорбированная)
суспензия для внутримышечного введения 0,25 мл/доза
РК-БП-5№024994
3633
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный вирус
ТикоВак (вакцина против клещевого вирусного энцефалита культуральная инактивированная очищенная сорбированная)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№024995
J07BB
Вакцина для профилактики гриппа
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
3634
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Инфлювак® Тетра
суспензия для инъекций 0,5мл
РК-БП-5№024063
3635
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
ВаксигрипТетра®, инактивированная четырехвалентная сплит-вакцина для профилактики гриппа
суспензия для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№023616
3636
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Инфлювак®
суспензия для инъекций 0,5 мл
РК-БП-5№014228
3637
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
суспензия для внутримышечного и подкожного введения по 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№019456
3638
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Вакцина противогриппозная расщепленная инактивированная
суспензия для инъекций 0,5 мл (1 взрослая доза)
РК-БП-5№022377
3639
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная

ҚР-ДЗ-5№025165
J07AP
Ішек сүзегінің профилактикасына арналған вакцина
J07AP03
Ішек сүзегінің тазартылған полисахаридті вакцинасы
J07B
Вирустық инфекциялардың профилактикасына арналған вакцина
J07BA
Энцефалиттің профилактикасына арналған вакцина
J07BA01
Инактивтелген тұтас кене энцефалитінің вирусы
3630
J07BA01
Кене энцефалитінің вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
Культуралық тазартылған концентрацияланған белсенділігі жойылған құрғақ кене энцефалиті вакцинасы
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткіші - алюминий гидроксидінің гелімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004967
3631
J07BA01
Кене энцефалитінің вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
Кене энцефалитінің белсенділігі жойылған концентрацияланған құрғақ тазартылған культуралдық вакцинасы
бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткіші - алюминий гидроксидінің гелімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004997
3632
J07BA01
Кене энцефалиті вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
ТикоВак Джуниор (белсенділігі жойылған тазартылған сіңірілген өсірінді вирустық кене энцефалитіне қарсы вакцина)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,25 мл/доза
ҚР-БП-5№024994
3633
J07BA01
Кене энцефалиті вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
ТикоВак (белсенділігі жойылған тазартылған сіңірілген өсірінді вирустық кене энцефалитіне қарсы вакцина)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№024995
J07BB
Тұмау профилактикасына арналған вакцина
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
3634
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Инфлювак® Тетра
инъекцияға арналған суспензия 0,5мл
ҚР-БП-5№024063
3635
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
ВаксигрипТетра®, тұмау профилактикасына арналған белсенділігі жойылған төрт валентті сплит-вакцина
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№023616
3636
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Инфлювак®
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл
ҚР-БП-5№014228
3637
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№019456
3638
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Тұмауға қарсы ыдыратылған белсенділігі жойылған вакцина
инъекцияға арналған суспензия 0,5мл (үлкендерге арналған доза)
ҚР-БП-5№022377
3639
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы

раствор для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл
РК-БП-5№024489
3640
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Ультрикс Квадри Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная расщепленная
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№024889
3641
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Гриппол® плюс Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная
суспензия для внутримышечного и подкожного введения по 0,5 мл (1 доза)
ЛП-№003175-ГП-KZ
3642
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит вирус или поверхностный антиген
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
раствор для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл
ЛП-№005795-ГП-KZ
J07BC
Вакцина для профилактики гепатита
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
3643
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
Эувакс В, рекомбинантная вакцина для профилактики гепатита В
суспензия для инъекций 20 мкг/мл
РК-БП-5№022618
3644
J07BC01
Вакцина против гепатита В, антиген очищенный
Вакцина против гепатита В (рДНК)
суспензия для инъекций, 20 мкг/1,0мл
РК-БП-5№024320
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
3645
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хилайв, вакцина против гепатита А (диплоидная клетка человека), инактивированная
суспензия для внутримышечного введения, 250 ЕД/0,5 мл
РК-БП-5№024072
3646
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хаврикс® 720 детский, инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций 1 доза/0,5 мл
РК-БП-5№005902
3647
J07BC02
Вакцина против гепатита А, инактивированная, цельновирусная
Хилайв Вакцина против гепатита А (диплоидная клетка человека), инактивированная, адсорбированная
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№025541
J07BD
Вакцина для профилактики кори
J07BD01
Вирус кори, живой ослабленный
3648
J07BD01
Вирус кори, живой ослабленный
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 10 доз по 0,5 мл
РК-БП-5№022966
3649
J07BD01
Вирус кори, живой ослабленный
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 1 доза по 0.5 мл
РК-БП-5№022966
J07BD52
Вирус кори в комбинации с вирусами эпидемического паротита и краснухи, живой ослабленный

бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 0.5 мл
ҚР-БП-5№024489
3640
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Ультрикс Квадри Тұмауға қарсы ыдыратылған белсенділігі жойылған төрт валентті вакцина
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0.5 мл/доза
ҚР-БП-5№024889
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Гриппол® плюс Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ЛП-№003175-ГП-KZ
J07BB02
Тұмау, инактивирленген, сплит вирусы немесе беттік антиген
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 0.5 мл
ЛП-№005795-ГП-KZ
J07BC
Гепатиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
3643
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Эувакс В, В гепатиті профилактикасына арналған рекомбинантты вакцина
инъекцияға арналған суспензия 20 мкг/мл
ҚР-БП-5№022618
3644
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
инъекцияға арналған суспензия, 20 мкг/1,0мл
ҚР-БП-5№024320
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
3645
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
Хилайв, А гепатитіне қарсы вакцина (адамның диплоидты жасушасы), белсенділігі жойылған
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 1 доза 250 ХБ/0,5мл
ҚР-БП-5№024072
3646
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, тұтас вириондық Вакцина
Хаврикс® 720 балаларға арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
ҚР-БП-5№005902
3647
J07BC02
А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған, ыдыратылмаған вирусты вакцина
Хилайв, А гепатитіне қарсы вакцина (адамның диплоидты жасушасы), белсенділігі жойылған, сіңірілген
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№025541
J07BD
Қызылшаның алдын алуға арналған вакцина
J07BD01
Қызылша вирусы, тірі әлсіреген
3648
J07BD01
Қызылша вирусы, тірі әлсіреген
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 10 доза 0.5 мл-дан
ҚР-БП-5№022966
3649
J07BD01
Қызылша вирусы, тірі әлсіреген
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 10 доза 0.5 мл-дан
ҚР-БП-5№022966
J07BD52
Тірі әлсіреген эпидемиялық паротит және қызамық вирустарымен біріктірілген қызылша вирусы

3650
J07BD52
Вирус кори в комбинации с вирусами эпидемического паротита и краснухи, живой ослабленный
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 0,5 мл 1 доза
РК-БП-5№013464
J07BE
Противопаротитные вакцины
J07BE01
Вирус паротита – живой ослабленный
J07BF
Вакцины для профилактики полиомиелита
J07BF02
Полиомиелитная оральная, тривалентная, живая аттениурованная
J07BF04
Полиомиелитная оральная, бивалентная, живая аттениурованная
J07BG
Вакцина для профилактики бешенства
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
3651
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Спеда (вакцина антирабическая для человека)
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для в/м введения в комплекте с растворителем 2,5 МЕ
РК-БП-5№020477
3652
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения, 1 доза в комплекте с растворителем – вода для инъекций, 1,1 мл
РК-БП-5№015799
3653
J07BG01
Вирус бешенства - инактивированный цельный
Рабивакс-С, вакцина антирабическая концентрированная очищенная инактивированная
лиофилизат для приготовления раствора для внутрикожного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций 1 мл), 2,5 МЕ, 1 доза (1,0 мл)
РК-БП-5№024202
J07BK01
Вирус ветрянной оспы - ослабленный живой
3654
J07BK01
Вирус ветрянной оспы - ослабленный живой
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004870
J07BM
Вакцины против вируса папилломы человека
J07BM01
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18)
3655
J07BM01
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18)
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№014205
3656
J07BM01
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18)
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№014206
J07BM02
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 16, 18 )
3657
J07BM02
Папилломавирус (человеческий типа 16, 18)
Церварикс®, вакцина рекомбинантная против Вируса Папилломы Человека типов 16 и 18, содержащая адьювант AS04
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза
РК-БП-5№010155

3650
J07BD52
Тірі әлсіреген эпидемиялық паротит және қызамық вирустарымен біріктірілген қызылша вирусы
Қызылшаға, паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0.5 мл 1 доза
ҚР-БП-5№013464
J07BE
Паротитке қарсы вакциналар
J07BE01
Паротит вирусы – тірі әлсізденген
J07BF
Полиомиелиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BF02
Полиомиелитті оральді, тривалентті, аттенуирленген тірі
J07BF04
Полиомиелитті оральді, тривалентті, аттенуирленген тірі
J07BG
Құтырма профилактикасына арналған вакцина
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
3651
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
Спеда
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 2,5 ХБ
ҚР-БП-5№020477
3652
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
Белсенділігі жойылған концентрацияланған өсірінді тазартылған құрғақ антирабиялық вакцина
бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 1 доза лиофилизат, 1,1 мл еріткішпен- инъекцияға арналған сумен жиынтықта
ҚР-БП-5№015799
3653
J07BG01
Белсенділігі жойылған бүтін құтырма вирусы
РАБИВАКС-С, антирабиялық концентрацияланған тазартылған белсенділігі жойылған вакцина
тері ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 2.5 ХБ 1 доза (1,0мл)
ҚР-БП-5№024202
J07BK01
Желшешек вирусы - әлсіретілген тірі
3654
J07BK01
Желшешек вирусы - әлсіретілген тірі
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004870
J07BM
Адам папилломасы вирусына қарсы вакциналары
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
3655
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
Гардасил® - адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№014205
3656
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
Гардасил® - адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№014206
J07BM02
Адамның папиллома вирусына қарсы вакцинасы (16, 18 типі)
3657
J07BM02
Папилломавирус (адам типіндегі 16, 18)
Церварикс®, құрамында AS04 адъюванты бар, Адам Папилломасының 16 және 18 түрдегі вирусына қарсы рекомбинантты вакцина
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№010155

J07BM03
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
3658
J07BM03
Папилломавирус (человеческий типа 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Гардасил®9, вакцина против вируса папилломы человека 9-валентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№022433
J07C
Комбинация вакцин для профилактики вирусных и бактериальных инфекций
J07CA
Бактериальные и вирусные вакцины, комбинации.
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка
3659
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
суспензия для инъекций 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№021521
J07CA06
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка
3660
J07CA06
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным 0,5 мл/доза
РК-БП-5№018564
3661
J07CA06
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b, конъюгированная
лиофилизат в комплекте с суспензией 0,5 мл / 1 доза
РК-БП-5№013231
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
3662
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
суспензия для инъекций 1 доза (0,5 мл)
РК-БП-5№020263
3663
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b

J07BM03
Папилломавирус (адамның 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типі)
3658
J07BM03
Папилломавирус (адамның 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типі)
Гардасил®9 адамның папиллома вирусына қарсы 9-валентті (6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типтердегі) рекомбинантты вакцина
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№022433
J07C
Вирустық және бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналардың қосындысы
J07CA
Бактериялық және вирустық вакциналар, комбинациялар.
J07CA02
Күл, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина.
3659
J07CA02
Күл, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина.
Тетраксим, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелитке (белсенділігі жойылған) қарсы вакцина (сіңірілген)
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл /1 доза
ҚР-БП-5№021521
J07CA06
Дифтерия, b типті heamophilus influenza (инфлюэнцаның гемофильді таяқшалары), көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
3660
J07CA06
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтелге, полиомиелитке, сіреспеге қарсы вакцина
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел- дифтерия сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта 0.5 мл
ҚР-БП-5№018564
3661
J07CA06
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтелге, полиомиелитке, сіреспеге қарсы вакцина
Пентаксим, дифтерия және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
лиофилизат суспензиямен жиынтықта 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№013231
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
3662
J07CA09
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Гексаксим®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/1доза
ҚР-БП-5№020263
3663
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Инфанрикс гекса, рекомбинантты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жойылған вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы

суспензия для инъекций в шприце 0,5 мл в комплекте с лиофилизированным порошком 10 мкг во флаконе
РК-БП-5№013446
3664
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа B, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
ИзиСикс
суспензия для инъекций, 0.5 мл (1 доза)
РК-ЛС-5№024497
L
Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
L01
Противоопухолевые препараты
L01A
Алкилирующие препараты
L01AA
Аналоги азотистого иприта
L01AA01
Циклофосфамид
орфанный
3665
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№017597
3666
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№017596
3667
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№023424
3668
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№017595
3669
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
таблетки, покрытые сахарной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№023045
L01AA02
Хлорамбуцил
орфанный
L01AA02
Хлорамбуцил
таблетка 2 мг
L01AA03
Мелфалан
орфанный
3670
L01AA03
Мелфалан
Алкеран®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
орфанный
L01AA03
Мелфалан
таблетка 2 мг
3671
L01AA03
Мелфалан
МЕГВАЛ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций/инфузий в комплекте с растворителем, 50 мг
РК-ЛС-5№025530
L01AA06
Ифосфамид
орфанный
3672
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№017040
3673
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№017038
3674
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 2 г
РК-ЛС-5№017039
L01AA09
Бендамустин
орфанный
3675
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 25 мг
РК-ЛС-5№025123
3676
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№025122
3677
L01AA09
Бендамустин
Бендоки 25
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 25 мг
РК-ЛС-5№025873
3678
L01AA09
Бендамустин
БЕНТЕРО
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№025096
3679
L01AA09
Бендамустин
Бендоки
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№026019
3680
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин-Виста
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг

инъекцияға арналған 0,5 мл суспензия еккіште, лиофилизацияланған 10 мкг ұнтақпен құтыдағы жиынтықта
ҚР-БП-5№013446
3664
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
ИзиСикс
инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл (1доза)
ҚР-ДЗ-5№024497
L
Ісікке қарсы препараттар мен иммуномодуляторлар
L01
Ісікке қарсы препараттар
L01A
Алкилирлейтін препараттар
L01AA
Азотты иприттің аналогтары
L01AA01
Циклофосфамид
орфандық
3665
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№017597
3666
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017596
3667
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023424
3668
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017595
3669
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
қантты қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023045
L01AA02
Хлорамбуцил
орфандық
L01AA02
Хлорамбуцил
таблетка 2 мг
L01AA03
Мелфалан
орфандық
3670
L01AA03
Мелфалан
Алкеран®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
орфандық
L01AA03
Мелфалан
таблетка 2 мг
3671
L01AA03
Мелфалан
МЕГВАЛ
инъекция/инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025530
L01AA06
Ифосфамид
орфандық
3672
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017040
3673
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 мг
ҚР-ДЗ-5№017038
3674
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 мг
ҚР-ДЗ-5№017039
L01AA09
Бендамустин
орфандық
3675
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025123
3676
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин Аккорд
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025122
3677
L01AA09
Бендамустин
Бендоки 25
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025873
3678
L01AA09
Бендамустин
БЕНТЕРО
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025096
3679
L01AA09
Бендамустин
Бендоки
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№026019
3680
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин-Виста
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 100 мг

РК-ЛС-5№026399
3681
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин-Виста
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№026393
L01AB
Алкилсульфонаты
L01AB01
Бусульфан
орфанный
L01AB02
Треосульфан
орфанный
3682
L01AB02
Треосульфан
Треконди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 5 г
РК-ЛС-5№025602
3683
L01AB02
Треосульфан
Треконди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1 г
РК-ЛС-5№025603
L01AD
Нитрозомочевины
L01AD01
Кармустин
3684
L01AD01
Кармустин
Кармустин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
3685
L01AD01
Кармустин
БиКНУ®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (этанол) 100 мг
РК-ЛС-5№023523
L01AX
Прочие алкилирующие препараты
L01AX03
Темозоломид
3686
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№021229
3687
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№021228
L01AX04
Дакарбазин
3688
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№011766
3689
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№011764
L01B
Антиметаболиты
L01BA
Аналоги фолиевой кислоты
L01BA01
Метотрексат
орфанный
3690
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
раствор для инъекций 1000 мг/10 мл
орфанный
3691
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций 100 мг/мл, 10 мл (1000 мг)
РК-ЛС-5№024984
3692
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5000 мг/50 мл
орфанный
3693
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг/5 мл
орфанный
3694
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций, 25 мг/мл по 2 мл (50 мг)
РК-ЛС-5№024712
3695
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций 25 мг/мл по 20 мл (500 мг)
РК-ЛС-5№024713
3696
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
раствор для инъекций 100 мг/мл по 50 мл (5000 мг)
РК-ЛС-5№024985
L01BA04
Пеметрексед
орфанный
3697
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023140
3698
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022305
3699
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022304
3700
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023139
3701
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022870

ҚР-ДЗ-5№026399
3681
L01AA09
Бендамустин
Бендамустин-Виста
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026393
L01AB
Алкилсульфонаттар
L01AB01
Бусульфан
орфандық
L01AB02
Треосульфан
орфандық
3682
L01AB02
Треосульфан
Треконди
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 5 г
ҚР-ДЗ-5№025602
3683
L01AB02
Треосульфан
Треконди
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г
ҚР-ДЗ-5№025603
L01AD
Нитрозонесепнәр
L01AD01
Кармустин
3684
L01AD01
Кармустин
Кармустин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
3685
L01AD01
Кармустин
БиКНУ®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 100 мг (этанол)
ҚР-ДЗ-5№023523
L01AX
Өзге алкилирлейтін препараттар
L01AX03
Темозоломид
3686
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021229
3687
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021228
L01AX04
Дакарбазин
3688
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011766
3689
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011764
L01B
Антиметаболиттер
L01BA
Фолий қышқылының аналогтары
L01BA01
Метотрексат
орфандық
3690
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10 мл
орфандық
3691
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 10 мл (1000 мг)
ҚР-ДЗ-5№024984
3692
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5000 мг/50 мл
орфандық
3693
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл
орфандық
3694
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024712
3695
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/мл 20 мл -ден (500 мг)
ҚР-ДЗ-5№024713
3696
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 50 мл-ден (5000 мг)
ҚР-ДЗ-5№024985
L01BA04
Пеметрексед
орфандық
3697
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023140
3698
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022305
3699
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022304
3700
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023139
3701
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022870

3702
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022871
3703
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023061
L01BB
Аналоги пурина
L01BB02
Меркаптопурин
орфанный
L01BB03
Тиогуанин
L01BB04
Кладрибин
орфанный
L01BB05
Флударабин
орфанный
3704
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/2 мл
РК-ЛС-5№023228
3705
L01BB05
Флударабин
Флудара®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003365
L01BC
Пиремединовые аналоги
L01BC01
Цитарабин
орфанный
3706
L01BC01
Цитарабин
ЦИТУ
раствор для инъекций 1000 мг/10мл
РК-ЛС-5№024325
L01BC02
Фторурацил
3707
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025805
3708
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025806
3709
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№025807
L01BC03
Тегафур
3710
L01BC03
Тегафур
Фторафур®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№003860
L01BC05
Гемцитабин
3711
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№023147
3712
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№023146
3713
L01BC05
Гемцитабин
Гемтан
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 г
РК-ЛС-5№023943
3714
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№024606
3715
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№024607
L01BC06
Капецитабин
3716
L01BC06
Капецитабин
Капетеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021185
3717
L01BC06
Капецитабин
Капфуро®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022560
3718
L01BC06
Капецитабин
Каксета
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020353
3719
L01BC06
Капецитабин
Капегард-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№022726
3720
L01BC06
Капецитабин
Каксета
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№020352
3721
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025946
L01BC07
Азацитидин
орфанный
3722
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100 мг
РК-ЛС-5№121977
3723
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин Аккорд
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№025069
3724
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин-Виста
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг

3702
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022871
3703
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023061
L01BB
Пуриннің аналогтары
L01BB02
Меркаптопурин
орфандық
L01BB03
Тиогуанин
L01BB04
Кладрибин
орфандық
L01BB05
Флударабин
орфандық
3704
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№023228
3705
L01BB05
Флударабин
Флудара®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003365
L01BC
Пиремединді аналогтар
L01BC01
Цитарабин
орфандық
3706
L01BC01
Цитарабин
ЦИТУ
инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10мл
ҚР-ДЗ-5№024325
L01BC02
Фторурацил
3707
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025805
3708
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025806
3709
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил ФаРес®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025807
L01BC03
Тегафур
3710
L01BC03
Тегафур
Фторафур®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003860
L01BC05
Гемцитабин
3711
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023147
3712
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023146
3713
L01BC05
Гемцитабин
Гемтан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г
ҚР-ДЗ-5№023943
3714
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024606
3715
L01BC05
Гемцитабин
ГЕМТЕРО
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№024607
L01BC06
Капецитабин
3716
L01BC06
Капецитабин
Капетеро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021185
3717
L01BC06
Капецитабин
Капфуро®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022560
3718
L01BC06
Капецитабин
Каксета
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020353
3719
L01BC06
Капецитабин
Капегард-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022726
3720
L01BC06
Капецитабин
Каксета
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020352
3721
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025946
L01BC07
Азацитидин
орфандық
3722
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121977
3723
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин Аккорд
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025069
3724
L01BC07
Азацитидин
Азацитидин-Виста
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг

РК-ЛС-5№025764
3725
L01BC07
Азацитидин
АЗЕТГИЛ
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№026208
3726
L01BC07
Азацитидин
Азапан
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100 мг
РК-ЛС-5№026567
L01BC08
Децитабин
орфанный
3727
L01BC08
Децитабин
Децицип
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№022829
3728
L01BC08
Децитабин
Дакоген®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№020784
L01BC59
Трифлуридин, комбинации
3729
L01BC59
Трифлуридин, комбинации
Лонсурф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг +6,14мг, 20мг+ 8,19 мг
ЛП-№000011-РГ-КZ
3730
L01BC59
Трифлуридин, комбинации
Лонсурф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг + 6,14 мг
РК-ЛС-5№026418
3731
L01BC59
Трифлуридин, комбинации
Лонсурф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг + 8,19 мг
РК-ЛС-5№026424
L01C
Алкалоиды растительного происхождения и другие препараты естественного происхождения
L01CA
Алкалоиды барвинка и его аналоги
L01CA01
Винбластин
орфанный
3732
L01CA01
Винбластин
Винбластин-ЛЭНС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 5 мг
РК-ЛС-5№021214
L01CA02
Винкристин
L01CA04
Винорелбин
3733
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022275
3734
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/1 мл по 1 мл
РК-ЛС-5№022274
L01CB
Подофиллотоксинопроизводные
L01CB01
Этопозид
орфанный
L01CD
Таксоиды
L01CD01
Паклитаксел
3735
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
РК-ЛС-5№022475
3736
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60мг/10 мл
РК-ЛС-3№121656
3737
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл
РК-ЛС-3№121655
3738
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-3№121657
3739
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-5№021386
3740
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл
РК-ЛС-5№021385
3741
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 60 мг
РК-ЛС-5№023415
3742
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023432
3743
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг

ҚР-ДЗ-5№025764
3725
L01BC07
Азацитидин
АЗЕТГИЛ
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026208
3726
L01BC07
Азацитидин
Азапан
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026567
L01BC08
Децитабин
орфандық
3727
L01BC08
Децитабин
Децицип
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022829
3728
L01BC08
Децитабин
Дакоген®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020784
L01BC59
Трифлуридин, құрамдастырылған
3729
L01BC59
Трифлуридин, құрамдастырылған
Лонсурф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг +6,14мг, 20мг+ 8,19 мг
ЕАС ЛП-№000011-РГ-КZ
3730
L01BC59
Трифлуридин, құрамдастырылған
Лонсурф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг + 6,14 мг
ҚР-ДЗ-5№026418
3731
L01BC59
Трифлуридин, құрамдастырылған
Лонсурф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг + 8,19 мг
ҚР-ДЗ-5№026424
L01C
Өсірілген алкалоидтер мен басқа да табиғи препараттар
L01CA
Барвинка алкалоидтері мен оның аналогтары
L01CA01
Винбластин
орфандық
3732
L01CA01
Винбластин
Винбластин-ЛЭНС
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021214
L01CA02
Винкристин
L01CA04
Винорелбин
3733
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022275
3734
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/1 мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022274
L01CB
Подофиллотоксин туындылары
L01CB01
Этопозид
орфандық
L01CD
Таксоидтар
L01CD01
Паклитаксел
3735
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№022475
3736
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60мг/10 мл
ҚР-ДЗ-3№121656
3737
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-3№121655
3738
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-3№121657
3739
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-5№021386
3740
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021385
3741
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023415
3742
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023432
3743
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг

РК-ЛС-5№023433
3744
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№023953
3745
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№023959
3746
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл.
РК-ЛС-5№023963
3747
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-5№025745
3748
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/ 50 мл
РК-ЛС-5№025746
3749
L01CD01
Паклитаксел
Паклиолл
лиофилизат для приготовления суспензии для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№025817
L01CD02
Доцетаксел
3750
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-3№121654
3751
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл
РК-ЛС-3№121653
3752
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг/6 мл
РК-ЛС-5№022895
3753
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 160 мг/8 мл
РК-ЛС-5№022898
3754
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№023387
3755
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4мл
РК-ЛС-5№023388
L01CD04
Кабазитаксел
L01CE
Ингибиторы топоизомеразы 1
L01CE01/L01XX17
Топотекан
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
3756
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 15 мл (300 мг)
РК-ЛС-5№020001
3757
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 5 мл (100 мг)
РК-ЛС-5№020000
3758
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№018567
3759
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 2 мл (40 мг)
РК-ЛС-5№019999
3760
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№018566
3761
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025670
3762
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025669
3763
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/2 мл
РК-ЛС-5№025134
3764
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/5 мл

ҚР-ДЗ-5№023433
3744
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023953
3745
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023959
3746
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл.
ҚР-ДЗ-5№023963
3747
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-5№025745
3748
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/ 50 мл
ҚР-ДЗ-5№025746
3749
L01CD01
Паклитаксел
Паклиолл
инфузия үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025817
L01CD02
Доцетаксел
3750
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-3№121654
3751
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл
ҚР-ДЗ-3№121653
3752
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 120 мг/6 мл
ҚР-ДЗ-5№022895
3753
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 160 мг/8 мл
ҚР-ДЗ-5№022898
3754
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№023387
3755
L01CD02
Доцетаксел
Доцетер
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4мл
ҚР-ДЗ-5№023388
L01CD04
Кабазитаксел
L01CE
Топоизомераза 1 тежегіштері
L01CE01/L01XX17
Топотекан
L01CE02/L01XX19
Иринотекан
3756
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 15 мл (300 мг)
ҚР-ДЗ-5№020001
3757
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 5 мл (100 мг)
ҚР-ДЗ-5№020000
3758
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018567
3759
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат20 мг/мл 2 мл (40 мг)
ҚР-ДЗ-5№019999
3760
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан-Тева
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018566
3761
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025670
3762
L01CE02
Иринотекан
ИРОНТУ
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025669
3763
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
3764
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/5 мл

РК-ЛС-5№025134
3765
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/15 мл
РК-ЛС-5№025134
3766
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/25 мл
РК-ЛС-5№025134
3767
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025078
3768
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025079
3769
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/2 мл
РК-ЛС-5№026641
3770
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/5 мл
РК-ЛС-5№026641
L01CX
Прочие алкалоиды растительного происхождения и другие препараты естественного происхождения
L01CX01
Трабектедин
L01DB
Антрациклины и родственные препараты
L01DB01
Доксорубицин
L01DB02
Даунорубицин
L01DB02
Даунорубицин
лиофилизат для приготовления раствора для в/в введения 20 мг
L01DB03
Эпирубицин
L01DB06
Идарубицин
3771
L01DB06
Идарубицин
Идарубицина гидрохлорид ФаРес® 5 мг/5 мл
раствор для внутривенного введения 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023245
L01DB07
Митоксантрон
L01DB07
Митоксантрон
концентрат для приготовления раствора для внутривенного и внутриплеврального введения 2 мг/мл
L01DC
Прочие противоопухолевые антибиотики
L01DC01
Блеомицин
L01DC01
Блеомицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 15 мг
L01DC03
Митомицин
3772
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, инфузий или внутрипузырного введения, 20 мг в 1 флаконе
орфанный
3773
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, инфузий или внутрипузырного введения, 40 мг в 1 флаконе
орфанный
3774
L01DC03
Митомицин
МИТОЦИН
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 20 мг
РК-ЛС-5№025840
3775
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 20 мг в 1 флаконе
РК-ЛС-5№025784
3776
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 40 мг в 1 флаконе
РК-ЛС-5№025785
L01EA
Ингибиторы тирозинкиназы
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
орфанный
3777
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№019472
3778
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№014234
3779
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016320
3780
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023544
3781
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулы 400 мг

ҚР-ДЗ-5№025134
3765
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
3766
L01CE02
Иринотекан
Ирнизет
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/25 мл
ҚР-ДЗ-5№025134
3767
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025078
3768
L01XX19
Иринотекан
ИРИТЕРО
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025079
3769
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№026641
3770
L01CE02
Иринотекан
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№026641
L01CX
Өсімдік текті алкалоидтар және шығу тегі табиғи басқа препараттар
L01CX01
Трабектедин
L01DB
Антрациклиндер және тектес заттар
L01DB01
Доксорубицин
L01DB02
Даунорубицин
L01DB02
Даунорубицин
к/і енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 20 мг
L01DB03
Эпирубицин
L01DB06
Идарубицин
3771
L01DB06
Идарубицин
Идарубицина гидрохлорид ФаРес® 5 мг/5 мл
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023245
L01DB07
Митоксантрон
L01DB07
Митоксантрон
көктамырішілік және желіішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг / мл
L01DC
Басқа ісікке қарсы антибиотиктер
L01DC01
Блеомицин
L01DC01
Блеомицин
инъекция үшін ерітіндіні дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 15 мг
L01DC03
Митомицин
3772
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
инъекция, инфузия немесе қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 20 мг 1 құтыда
орфандық
3773
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
инъекция, инфузия немесе қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг 1 құтыда
орфандық
3774
L01DC03
Митомицин
МИТОЦИН
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025840
3775
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 20 мг в 1 флаконда
ҚР-ДЗ-5№025784
3776
L01DC03
Митомицин
Митомицин медак
вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг в 1 флаконда
ҚР-ДЗ-5№025785
L01EA
Тирокинкиназа ингибиторлары
L01EA01/L01XE01
Иматиниб
орфандық
3777
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№019472
3778
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014234
3779
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016320
3780
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023544
3781
L01EA01
Иматиниб
Редивек®
капсулалар 400 мг

РК-ЛС-5№023545
3782
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-3№020867
3783
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014233
3784
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№024429
3785
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулы, 200 мг
РК-ЛС-5№024430
3786
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулы, 400 мг
РК-ЛС-5№024431
3787
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024547
3788
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024548
3789
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
ЛП-№005299-РГ-KZ
3790
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
ЛП-№005299-РГ-KZ
L01EA02/L01XE06
Дазатиниб
орфанный
3791
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 70 мг
РК-ЛС-5№022366
3792
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022365
L01EA03/L01XE08
Нилотиниб
орфанный
3793
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№013836
3794
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020682
3795
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№024400
3796
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024401
L01EA05
Понатиниб
орфанный
L01EA06
Асциминиба гидрохлорид
3797
L01EA06
Асциминиба гидрохлорид
Сцембликс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
ЛП-№001723-ГП-KZ
3798
L01EA06
Асциминиба гидрохлорид
Сцембликс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
ЛП-№001723-ГП-KZ
L01EB
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора эпидермального фактора роста (ЕGFR)
L01EB
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора эпидермального фактора роста (EGFR)
L01EB01/L01XE02
Гефитиниб
3799
L01XE02
Гефитиниб
Гефитеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023600
3800
L01XE02
Гефитиниб
ГЕФИТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№022133
L01EB02
Эрлотиниб
3801
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022136
3802
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№022134
L01EB03
Афатиниб
3803
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022286
3804
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№022285
3805
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022287
3806
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20мг
РК-ЛС-5№022256
L01EB04
Осимертиниб
3807
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№023566
3808
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№023567
L01EC
Ингибиторы серин-треонинкиназы (BRAF)

ҚР-ДЗ-5№023545
3782
L01EA01
Иматиниб
ИММУТИН®
капсулалар100 мг
ҚР-ДЗ-3№020867
3783
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014233
3784
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024429
3785
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024430
3786
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024431
3787
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024547
3788
L01EA01
Иматиниб
ПАНТИКОР
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024548
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ЛП-№005299-РГ-KZ
L01EA01
Иматиниб
Гливек®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ЛП-№005299-РГ-KZ
L01EA02/L01XE06
Дазатиниб
орфандық
3791
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№022366
3792
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022365
L01EA03/L01XE08
Нилотиниб
орфандық
3793
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013836
3794
L01EA03
Нилотиниб
Тасигна®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020682
3795
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024400
3796
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024401
L01EA05
Понатиниб
орфандық
L01EA06
Асциминиба гидрохлорид
3797
L01EA06
Асциминиба гидрохлорид
Сцембликс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ЛП-№001723-ГП-KZ
3798
L01EA06
Асциминиба гидрохлорид
Сцембликс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ЛП-№001723-ГП-KZ
L01EB
Эпидермальды өсу факторы рецепторының тирозинкиназа ингибиторлары (EGFR)
L01EB
Эпидермальды өсу факторының рецепторлары (EGFR) тирозинкиназа ингибиторлары
L01EB01/L01XE02
Гефитиниб
3799
L01XE02
Гефитиниб
Гефитеро
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023600
3800
L01XE02
Гефитиниб
ГЕФИТИН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022133
L01EB02
Эрлотиниб
3801
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022136
3802
L01EB02
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022134
L01EB03
Афатиниб
3803
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022286
3804
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022285
3805
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022287
3806
L01EB03
Афатиниб
Гиотриф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20мг
ҚР-ДЗ-5№022256
L01EB04
Осимертиниб
3807
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023566
3808
L01EB04
Осимертиниб
Тагриссо™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023567
L01EC
Серин-треонинкиназа тежегіштері (BRAF)

L01EC01
Вемурафениб
3809
L01EC01
Вемурафениб
Зелбораф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 240 мг
РК-ЛС-5№020338
3810
L01EC01
Вемурафениб
Зелбораф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 240 мг
ЛП-№000249-ГП-KZ
L01EC02
Дабрафениб
3811
L01EC02
Дабрафениб
Тафинлар®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020852
L01ED
Ингибиторы киназы анапластической лимфомы (ALK)
L01ED01
Кризотиниб
3812
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020769
3813
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020770
L01ED03
Алектиниб
3814
L01ED03
Алектиниб
Алеценза®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024157
3815
L01ED03
Алектиниб
Алеценза®
капсулы 150 мг
ЛП-№000150-ГП-KZ
L01ED04
Бригатиниб
3816
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№024244
3817
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№024245
3818
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№024246
L01ED05
Лорлатиниб
3819
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025642
3820
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025641
L01EE
Ингибиторы митоген -активируемой протеинкиназы
L01EE01
Траметиниб
3821
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№023075
3822
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№023074
L01EE02
Кобиметиниб
3823
L01EE02
Кобиметиниб
Котеллик®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022643
3824
L01EE02
Кобиметиниб
Котеллик®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
ЛП-№000141-ГП-KZ
L01EE04
Селуметиниб
орфанный
3825
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№026288
3826
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№026289
L01EF
Ингибиторы циклин-зависимой киназы
L01EF01
Палбоциклиб
3827
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№023345
3828
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 125 мг
РК-ЛС-5№023346
3829
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№023344
3830
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг
РК-ЛС-5№024881
3831
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№024880
3832
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 125 мг
РК-ЛС-5№024879
L01EF03
Абемациклиб
3833
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
3834
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
3835
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
3836
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
L01EG
Протеинкиназы ингибиторы

L01EC01
Вемурафениб
3809
L01EC01
Вемурафениб
Зелбораф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№020338
L01EC01
Вемурафениб
Зелбораф®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 240 мг
ЛП-№000249-ГП-KZ
L01EC02
Дабрафениб
3811
L01EC02
Дабрафениб
Тафинлар®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020852
L01ED
Анапластикалық лимфомакиназа тежегіштері (ALK)
L01ED01
Кризотиниб
3812
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020769
3813
L01ED01
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020770
L01ED03
Алектиниб
3814
L01ED03
Алектиниб
Алеценза®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024157
L01ED03
Алектиниб
Алеценза®
капсулалар 150 мг
ЛП-№000150-ГП-KZ
L01ED04
Бригатиниб
3816
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024244
3817
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№024245
3818
L01ED04
Бригатиниб
АЛУНБРИГ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар180 мг
ҚР-ДЗ-5№024246
L01ED05
Лорлатиниб
3819
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025642
3820
L01ED05
Лорлатиниб
Лорбрена®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025641
L01EE
Митоген-белсендірілетін протеинкиназа тежегіштері
L01EE01
Траметиниб
3821
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023075
3822
L01EE01
Траметиниб
Мекинист®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№023074
L01EE02
Кобиметиниб
3823
L01EE02
Кобиметиниб
Котеллик®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022643
L01EE02
Кобиметиниб
Котеллик®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ЛП-№000141-ГП-KZ
L01EE04
Селуметиниб
орфандық
3825
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026288
3826
L01EE04
Селуметиниб
Коселуго™
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026289
L01EF
Циклинге тәуелді киназа ингибиторлары
L01EF01
Палбоциклиб
3827
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023345
3828
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023346
3829
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023344
3830
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024881
3831
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024880
3832
L01EF01
Палбоциклиб
Айбранс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024879
L01EF03
Абемациклиб
3833
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
3834
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
3835
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
3836
L01EF03
Абемациклиб
Верзенио
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ЛП-№000040-РГ-KZ
L01EG
Протеинкиназы ингибиторы

L01EG02/L01XE10
Эверолимус
3837
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019539
3838
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019538
3839
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№025693
3840
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025694
L01EH
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора 2 эпидермального фактора роста человека (HER2)
L01EH01
Лапатиниб
3841
L01EH01
Лапатиниб
Тайверб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013294
3842
L01EH01
Лапатиниб
Ланиб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№025003
3843
L01EH01
Лапатиниб
Лапатиниб-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№026441
L01EJ
Ингибиторы янус-ассоциированной киназы
L01EK
Ингибиторы тирозинкиназы рецептора фактора роста эндотелия сосудов
L01EK01/L01XE17
Акситиниб
3844
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020885
3845
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№020884
3846
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1мг
РК-ЛС-5№025640
3847
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5мг
РК-ЛС-5№025639
3848
L01EK01
Акситиниб
Акситиниб-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№026396
3849
L01EK01
Акситиниб
Акситиниб-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026397
L01EL
Тирозинкиназы Брутона (ТКБ) ингибиторы
L01EL01
Ибрутиниб
орфанный
3850
L01EL01
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№021240
3851
L01EL01
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№026462
L01EL02
Акалабрутиниб
3852
L01EL02
Акалабрутиниб
Калквенс®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025022
3853
L01EL02
Акалабрутиниб
Калквенс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№026416
L01EM03
Алпелисиб
3854
L01EM03
Алпелисиб
Пикрэй®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№026241
3855
L01EM03
Алпелисиб
Пикрэй®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№026242
3856
L01EM03
Алпелисиб
Пикрэй®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№026243
L01EX01/L01XE04
Сунитиниб
3857
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№010308
3858
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№010309
3859
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулы 12,5 мг
РК-ЛС-5№010310
3860
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулы, 50 мг
РК-ЛС-5№024733
3861
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулы, 25 мг
РК-ЛС-5№024734
3862
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулы, 12,5 мг
РК-ЛС-5№024735
3863
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулы, 12,5 мг
РК-ЛС-5№025387
3864
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулы, 25 мг
РК-ЛС-5№025386
3865
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста

L01EG02/L01XE10
Эверолимус
3837
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019539
3838
L01EG02
Эверолимус
Афинитор®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019538
3839
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025693
3840
L01XE10
Эверолимус
Эверолимус-Виста
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025694
L01EH
Адамның эпидермиялық өсу факторы 2 рецепторы (HER2) тирозинкиназа тежегіштері
L01EH01
Лапатиниб
3841
L01EH01
Лапатиниб
Тайверб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013294
3842
L01EH01
Лапатиниб
Ланиб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025003
3843
L01EH01
Лапатиниб
Лапатиниб-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№026441
L01EJ
Янус ассоциацияланған киназа ингибиторлары
L01EK
Тамырлы эндотелий өсу факторының рецепторларының тирозинкиназа ингибиторлары
L01EK01/L01XE17
Акситиниб
3844
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020885
3845
L01EK01
Акситиниб
Инлайта®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020884
3846
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1мг
ҚР-ДЗ-5№025640
3847
L01XE17
Акситиниб
АКСИТАНИБ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№025639
3848
L01EK01
Акситиниб
Акситиниб-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026396
3849
L01EK01
Акситиниб
Акситиниб-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026397
L01EL
Брутон тирозинкиназа (ТКБ) тежегіштері
L01EL01
Ибрутиниб
орфандық
3850
L01EL01
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№021240
3851
L01EL01
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№026462
L01EL02
Акалабрутиниб
3852
L01EL02
Акалабрутиниб
Калквенс®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025022
3853
L01EL02
Акалабрутиниб
Калквенс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026416
L01EM03
Алпелисиб
3854
L01EM03
Алпелисиб
Пикрэй®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026241
3855
L01EM03
Алпелисиб
Пикрэй®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№026242
3856
L01EM03
Алпелисиб
Пикрэй®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026243
L01EX01/L01XE04
Сунитиниб
3857
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№010308
3858
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010309
3859
L01EX01
Сунитиниб
Сутент®
капсулалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010310
3860
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024733
3861
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024734
3862
L01XE04
Сунитиниб
Субатиниб®
капсулалар, 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024735
3863
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025387
3864
L01XE04
Сунитиниб
Сунитиниб
капсулалалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025386
3865
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста

капсулы, 12,5 мг
РК-ЛС-5№026186
3866
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулы, 25 мг
РК-ЛС-5№026187
3867
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулы, 50 мг
РК-ЛС-5№026188
L01EX02/L01XE05
Сорафениб
3868
L01EX02
Сорафениб
Нексавар®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№011933
3869
L01XE05
Сорафениб
Сорафениб NOBEL®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№025088
3870
L01XE05
Сорафениб
Ливониб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№025802
3871
L01XE05
Сорафениб
СОРАФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№025037
L01EX03
Пазопаниб
3872
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№017862
3873
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017861
3874
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№026275
3875
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№026274
3876
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб Сандоз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№026562
3877
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб Сандоз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№026563
L01EX05
Регорафениб
3878
L01EX05
Регорафениб
Стиварга®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
ЛП-№000334-ГП-KZ
L01EX07/L01XE26
Кабозантиниб
3879
L01XE26
Кабозантиниб
Кабометикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№025808
3880
L01XE26
Кабозантиниб
Кабометикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№025809
3881
L01XE26
Кабозантиниб
Кабометикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№025810
3882
L01EX07
Кабозантиниб
Кабозаниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026509
3883
L01EX07
Кабозантиниб
Кабозаниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№026510
3884
L01EX07
Кабозантиниб
Кабозаниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№026512
L01EX08
Ленватиниб
3885
L01EX08
Ленватиниб
Бидифоа
капсулы 4 мг
РК-ЛС-5№026476
3886
L01EX08
Ленватиниб
Бидифоа
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№026477
L01EX09
Нинтеданиб
орфанный
3887
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
капсулы мягкие 150 мг
РК-ЛС-5№022500
3888
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№022499
L01EX27
Капивасертиб
3889
L01EX27
Капивасертиб
Акдайна®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг
РК-ЛС-5№026619
3890
L01EX27
Капивасертиб
Акдайна®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№026620
L01F
Моноклональные антитела и конъюгаты антител лекарственных средств
L01FA01
Ритуксимаб
орфанный
3891
L01FA01
Ритуксимаб
Мабтера®
раствор для подкожных инъекций 1400 мг/ 11,7 мл
РК-ЛС-5№022464

капсулалалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026186
3866
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулалалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026187
3867
L01EX01
Сунитиниб
Сунитиниб-Виста
капсулалалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026188
L01EX02/L01XE05
Сорафениб
3868
L01EX02
Сорафениб
Нексавар®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011933
3869
L01XE05
Сорафениб
Сорафениб NOBEL®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025088
3870
L01XE05
Сорафениб
Ливониб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025802
3871
L01XE05
Сорафениб
СОРАФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025037
L01EX03
Пазопаниб
3872
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№017862
3873
L01EX03
Пазопаниб
Вотриент
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017861
3874
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026275
3875
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026274
3876
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб Сандоз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026562
3877
L01EX03
Пазопаниб
Пазопаниб Сандоз®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026563
L01EX05
Регорафениб
3878
L01EX05
Регорафениб
Стиварга®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ЛП-№000334-ГП-KZ
L01EX07/L01XE26
Кабозантиниб
3879
L01XE26
Кабозантиниб
Кабометикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025808
3880
L01XE26
Кабозантиниб
Кабометикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025809
3881
L01XE26
Кабозантиниб
Кабометикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№025810
3882
L01EX07
Кабозантиниб
Кабозаниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026509
3883
L01EX07
Кабозантиниб
Кабозаниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026510
3884
L01EX07
Кабозантиниб
Кабозаниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№026512
L01EX08
Ленватиниб
3885
L01EX08
Ленватиниб
Бидифоа
капсулалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026476
3886
L01EX08
Ленватиниб
Бидифоа
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026477
L01EX09
Нинтеданиб
орфандық
3887
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
жұмсақ капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022500
3888
L01EX09
Нинтеданиб
Варгатеф®
жұмсақ капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022499
L01EX27
Капивасертиб
3889
L01EX27
Капивасертиб
Акдайна®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг
ҚР-ДЗ-5№026619
3890
L01EX27
Капивасертиб
Акдайна®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026620
L01F
Моноклоналды антиденелер және дәрілік заттардың антиденелерінің конъюгаттары
L01FA01
Ритуксимаб
орфандық
3891
L01FA01
Ритуксимаб
Мабтера®
тері астына инъекцияға арналған ерітінді 1400 мг/ 11,7 мл
ҚР-ДЗ-5№022464

3892
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/ 50 мл
РК-ЛС-5№023577
3893
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023141
3894
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023115
3895
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023205
3896
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023206
3897
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий, 100 мг/ 10 мл
РК-ЛС-5№023576
3898
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий, 500 мг/50 мл
РК-ЛС-5№023594
3899
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/ 10 мл
РК-ЛС-5№023581
L01FA03
Обинутузумаб
3900
L01FA03
Обинутузумаб
Газива®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 1000 мг/40 мл
РК-ЛС-5№121935
L01FC01
Даратумумаб
орфанный
3901
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400мг/20 мл, 20 мл
РК-БП-5№023400
3902
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг / 5 мл, 5 мл
РК-БП-5№023399
3903
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
раствор для подкожного введения, 1800 мг
РК-ЛС-5№025287
3904
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400мг/20 мл, 20 мл
РК-ЛС-5№026586
3905
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг / 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№026585
3906
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс®
раствор для подкожного введения, 1800 мг
РК-ЛС-5№026600
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
3907
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий по 440 мг, 20 мл
РК-ЛС-5№023112
3908
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 440 мг, в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 20 мл
РК-БП-5№023665
3909
L01FD01
Трастузумаб
Герцептин®
раствор для инъекций 120 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№022261
3910
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 150 мг
РК-БП-5№024466
3911
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 150 мг
РК-БП-5№024468
3912
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем 440 мг

3892
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/ 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023577
3893
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023141
3894
L01FA01
Ритуксимаб
Ритуксимаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023115
3895
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023205
3896
L01FA01
Ритуксимаб
Ацеллбия®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023206
3897
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/ 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023576
3898
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№023594
3899
L01FA01
Ритуксимаб
Труксима
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023581
L01FA03
Обинутузумаб
3900
L01FA03
Обинутузумаб
Газива®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 1000 мг/40 мл
ҚР-ДЗ-5№121935
L01FC01
Даратумумаб
орфандық
3901
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400 мг/20 мл, 20 мл
ҚР-БП-5№023400
3902
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 5 мл, 5 мл
ҚР-БП-5№023399
3903
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1800 мг
ҚР-ДЗ-5№025287
3904
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400мг/20 мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№026586
3905
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026585
3906
L01FC01
Даратумумаб
Дарзалекс®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1800 мг
ҚР-ДЗ-5№026600
L01FD01/L01XC03
Трастузумаб
3907
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 440 мг-нан, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023112
3908
L01FD01
Трастузумаб
Трастузумаб
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 440 мг, еріткішпен – инъекцияға арналған бактериостатикалық сумен жиынтықта, 20 мл
ҚР-БП-5№023665
3909
L01FD01
Трастузумаб
Герцептин®
инъекцияға арналған ерітінді 120 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022261
3910
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 150 мг
ҚР-БП-5№024466
3911
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 150 мг
ҚР-БП-5№024468
3912
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг

РК-БП-5№024467
3913
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем 440 мг
РК-БП-5№024465
L01FD02
Пертузумаб
3914
L01FD02
Пертузумаб
Перьета®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 420 мг/14 мл
РК-ЛС-5№021585
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
3915
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 100 мг
РК-ЛС-5№121695
3916
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 160 мг
РК-ЛС-5№121696
L01FD04
Трастузумаб дерукстекан
3917
L01FD04
Трастузумаб дерукстекан
Энхерту®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№026329
L01FE01
Цетуксимаб
3918
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
раствор для инфузий 5мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№013421
3919
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
раствор для инфузий 5мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№013421
L01FE02/L01XC08
Панитумумаб
3920
L01FE02
Панитумумаб
Вектибикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл (100 мг/ 5 мл) по 5 мл
РК-ЛС-5№020049
3921
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл (400 мг/ 20 мл) по 20 мл
РК-ЛС-5№020050
L01FF02
Пембролизумаб
3922
L01FF02
Пембролизумаб
Китруда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-БП-5№021845
3923
L01FF02
Пембролизумаб
Пемброриа®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№026269
L01FF03
Дурвалумаб
3924
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-БП-5№024448
3925
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 120 мг
РК-БП-5№024449
L01FF04
Авелумаб
3926
L01FF04
Авелумаб
Бавенсио®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/мл
РК-ЛС-5№025721
L01FF05
Атезолизумаб
3927
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200 мг/20 мл
РК-ЛС-5№024535
3928
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200 мг/20 мл
РК-ЛС-5№024868
3929
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 840 мг/14 мл
РК-ЛС-5№025062
L01FG01
Бевацизумаб
3930
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл , 16 мл
РК-ЛС-5№023114
3931
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 16 мл
РК-ЛС-5№023687
3932
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл

ҚР-БП-5№024467
3913
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг
ҚР-БП-5№024465
L01FD02
Пертузумаб
3914
L01FD02
Пертузумаб
Перьета®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 420 мг/14 мл
ҚР-ДЗ-5№021585
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
3915
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121695
3916
L01FD03
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила®
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 160 мг
ҚР-ДЗ-5№121696
L01FD04
Трастузумаб дерукстекан
3917
L01FD04
Трастузумаб дерукстекан
Энхерту®
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026329
L01FE01
Цетуксимаб
3918
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№013421
3919
L01FE01
Цетуксимаб
Эрбитукс®
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№013421
L01FE02/L01XC08
Панитумумаб
3920
L01FE02
Панитумумаб
Вектибикс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (100 мг/ 5 мл) 5 мл ден
ҚР-ДЗ-5№020049
3921
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (400 мг/ 20 мл) 20 мл ден
ҚР-ДЗ-5№020050
L01FF02
Пембролизумаб
3922
L01FF02
Пембролизумаб
Китруда
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл 4 мл
ҚР-БП-5№021845
3923
L01FF02
Пембролизумаб
Пемброриа®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№026269
L01FF03
Дурвалумаб
3924
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 120 мг
ҚР-БП-5№024448
3925
L01FF03
Дурвалумаб
Имфинзи™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг
ҚР-БП-5№024449
L01FF04
Авелумаб
3926
L01FF04
Авелумаб
Бавенсио®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025721
L01FF05
Атезолизумаб
3927
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1200 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№024535
3928
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1200 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№024868
3929
L01FF05
Атезолизумаб
Тецентрик®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 840 мг/14 мл
ҚР-ДЗ-5№025062
L01FG01
Бевацизумаб
3930
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023114
3931
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023687
3932
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл

РК-ЛС-5№009863
3933
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№019084
3934
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№023113
3935
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-БП-5№023685
3936
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№009862
3937
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№019083
L01FX
Другие моноклональные антитела и конъюгаты антител c лекарственными средствами
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
орфанный
3938
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
Адцетрис®
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№020641
L01FX14
Полатузумаб ведотин
3939
L01FX14
Полатузумаб ведотин
Полайви®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 140 мг
РК-ЛС-5№025084
L01FX20
Тремелимумаб
3940
L01FX20
Тремелимумаб
Имджудо
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/мл, 1,25 мл
РК-ЛС-5№026442
3941
L01FX20
Тремелимумаб
Имджудо
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/мл, 15 мл
РК-ЛС-5№026443
L01FY01
Пертузумаб и трастузумаб
3942
L01FY01
Пертузумаб и трастузумаб
Фесго®
раствор для подкожного введения, 1200 мг + 600 мг/15 мл
РК-ЛС-5№025633
3943
L01FY01
Пертузумаб и трастузумаб
Фесго®
раствор для подкожного введения, 600 мг + 600 мг/10 мл
РК-ЛС-5№025634
L01X
Другие противоопухолевые препараты
L01XA
Соединения платины
L01XA01
Цисплатин
3944
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/50 мл
РК-ЛС-5№022276
3945
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/20 мл
РК-ЛС-5№023014
3946
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/100 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№025729
3947
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25мг/50мл
РК-ЛС-5№025730
L01XA02
Карбоплатин
3948
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№023985
3949
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 150 мг/15 мл
РК-ЛС-5№023492
3950
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023490
3951
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм

ҚР-ДЗ-5№009863
3933
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№019084
3934
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023113
3935
L01FG01
Бевацизумаб
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-БП-5№023685
3936
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№009862
3937
L01FG01
Бевацизумаб
Авастин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№019083
L01FX
Басқа моноклоналды антиденелер және антиденелердің дәрілік конъюгаттары
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
орфандық
3938
L01FX05
Брентуксимаб ведотин
Адцетрис®
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020641
L01FX14
Полатузумаб ведотин
3939
L01FX14
Полатузумаб ведотин
Полайви®
инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 140 мг
ҚР-ДЗ-5№025084
L01FX20
Тремелимумаб
3940
L01FX20
Тремелимумаб
Имджудо
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат , 20 мг/мл, 1,25 мл
ҚР-ДЗ--5№026442
3941
L01FX20
Тремелимумаб
Имджудо
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат , 20 мг/мл, 15 мл
ҚР-ДЗ--5№026443
L01FY01
Пертузумаб және трастузумаб
3942
L01FY01
Пертузумаб және трастузумаб
Фесго®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1200 мг + 600 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№025633
3943
L01FY01
Пертузумаб және трастузумаб
Фесго®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 600 мг + 600 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№025634
L01X
Басқа да ісікке қарсы препараттар
L01XA
Платина қосылыстары
L01XA01
Цисплатин
3944
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№022276
3945
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№023014
3946
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/100 мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025729
3947
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25мг/50мл
ҚР-ДЗ-5№025730
L01XA02
Карбоплатин
3948
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023985
3949
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 150 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№023492
3950
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023490
3951
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин-Келун-Казфарм

концентрат для приготовления раствора для инфузий 50мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023491
3952
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 45 мл
РК-ЛС-5№023984
3953
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 150 мг/15 мл
РК-ЛС-5№025716
L01XA03
Оксалиплатин
орфанный
3954
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№022270
3955
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№023321
3956
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 50 мг
РК-ЛС-5№023322
3957
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 5 мг/мл по 10 мл (50 мг)
РК-ЛС-5№025443
3958
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 5 мг/мл по 20 мл (100 мг)
РК-ЛС-5№025442
3959
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50мг/10 мг, 10мл
РК-ЛС-5№025780
3960
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг / 20 мл по 20 мл (100 мг)
РК-ЛС-5№025781
L01XC
Моноклональные антитела
3961
L01XC
Моноклональные антитела (Нимотузумаб)
Нимотузумаб®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5 мг/мл, 10 мл
РК-БП-5№023564
L01XC10
Офатумумаб
L01XC16
Динутуксимаб
орфанный
L01XC21
Рамуцирумаб
3962
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 10мл
РК-ЛС-5№022614
3963
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№022614
L01XD
Сенсибилизаторы, применяемые в фотодинамической/лучевой терапии
L01XD04
Аминолевулиновая кислота
3964
L01XD04
Аминолевулиновая кислота
Глиолан®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 1.5 г
ЛП-№010673-РГ-KZ
L01XE03
Другие ингибиторы протеинкиназ
L01XE18
Руксолитиниб
орфанный
3965
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№021460
3966
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021459
3967
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021458
3968
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 20 мг
ЛП-№003404-ГП-KZ
3969
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 15 мг
ЛП-№003404-ГП-KZ
3970
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 5 мг
ЛП-№003404-ГП-KZ
L01XE28
Церитиниб
3971
L01XE28
Церитиниб
Зикадия™
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022282
L01XE42
Рибоциклиб
3972
L01XE42
Рибоциклиб
Рисарг®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023491
3952
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 45 мл
ҚР-ДЗ-5№023984
3953
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 150 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№025716
L01XA03
Оксалиплатин
орфандық
3954
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022270
3955
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023321
3956
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023322
3957
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 5 мг/мл по 10 мл (50 мг)
ҚР-ДЗ-5№025443
3958
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин медак
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 5 мг/мл по 20 мл (100 мг)
ҚР-ДЗ-5№025442
3959
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50мг/10 мг, 10мл
ҚР-ДЗ-5№025780
3960
L01XA03
Оксалиплатин
Оксалиплатин Сандоз®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 20 мл по 20 мл (100 мг)
ҚР-ДЗ-5№025781
L01XC
Моноклоналды антиденелер
3961
L01XC
Моноклоналды антиденелер (Нимотузумаб)
Нимотузумаб®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-БП-5№023564
L01XC10
Офатумумаб
L01XC16
Динутуксимаб
орфандық
L01XC21
Рамуцирумаб
3962
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№022614
3963
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022614
L01XD
Фотодинамикалық / сәулелік терапияда қолданылатын сенсибилизаторлар
L01XD04
Аминолевулин қышқылы
3964
L01XD04
Аминолевулин қышқылы
Глиолан®
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1.5 г
ЛП-№010673-РГ-KZ
L01XE03
Басқа протеинкиназа ингибиторлары
L01XE18
Руксолитиниб
орфандық
3965
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021460
3966
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021459
3967
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021458
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 20 мг
ЛП-№003404-ГП-KZ
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 15 мг
ЛП-№003404-ГП-KZ
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблеткалар 5 мг
ЛП-№003404-ГП-KZ
L01XE28
Церитиниб
3971
L01XE28
Церитиниб
Зикадия™
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022282
L01XE42
Рибоциклиб
3972
L01XE42
Рибоциклиб
Рисарг®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг

РК-ЛС-5№023757
L01XF
Ретиноиды для лечения рака
L01XG
Ингибиторы протеасом
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
орфанный
3973
L01XX32
Бортезомиб
Бортеро
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022307
3974
L01XX32
Бортезомиб
Бартизар®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
РК-ЛС-5№023382
3975
L01XX32
Бортезомиб
Мибзо
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
РК-ЛС-5№023966
3976
L01XG01
Бортезомиб
Бортезомиб Сандоз®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№024397
3977
L01XX32
Бортезомиб
Алвокейд
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг
РК-ЛС-5№024701
3978
L01XX32
Бортезомиб
Бортебин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№025218
3979
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№025014
3980
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№025016
3981
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 2,5 мг
РК-ЛС-5№025015
3982
L01XG01
Бортезомиб
Бортезомиб Штада
раствор для инъекций, 2,5 мг/мл
РК-ЛС-5№026428
L01XG03
Иксазомиб
3983
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 4 мг
РК-ЛС-5№023324
3984
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 3 мг
РК-ЛС-5№023325
3985
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 2,3 мг
РК-ЛС-5№023326
L01XH
Ингибиторы гистондеацетилазы
L01XK01
Олапариб
3986
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100мг
РК-ЛС-5№024820
3987
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг
РК-ЛС-5№024819
L01XK04
Талазопариб
3988
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулы, 0,25 мг
РК-ЛС-5№025656
3989
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулы, 1 мг
РК-ЛС-5№025655
L01XX
Прочие противоопухолевые препараты
3990
L01XX
Прочие противоопухолевые препараты
Симавакс - EGF®, вакцина рекомбинантная эпидермального фактора роста человека в комплекте с растворителем (Монтанид ISA51VG)
эмульсия для инъекций 0,8 мг/доза, 0,8 мл
РК-БП-5№023568
L01XX02
Аспарагиназа
орфанный
3991
L01XX02
Аспарагиназа
Спектрила
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 10000 МЕ
РК-ЛС-5№023946
L01XX05
Гидроксикарбамид
орфанный
3992
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№021384
L01XX14
Третиноин
орфанный
L01XX24
Пэгаспаргаза
орфанный
L01XX27
Мышьяка триоксид
3993
L01XX27
Мышьяка триоксид
Триоксид мышьяка медак

ҚР-ДЗ-5№023757
L01XF
Қатерлі ісіктерді емдеуге арналған ретиноидтер
L01XG
Ингибиторы протеасом
L01XG01/L01XX32
Бортезомиб
орфандық
3973
L01XX32
Бортезомиб
Бортеро
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022307
3974
L01XX32
Бортезомиб
Бартизар®
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023382
3975
L01XX32
Бортезомиб
Мибзо
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023966
3976
L01XG01
Бортезомиб
Бортезомиб Сандоз®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024397
3977
L01XX32
Бортезомиб
Алвокейд
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024701
3978
L01XX32
Бортезомиб
Бортебин
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025218
3979
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025014
3980
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025016
3981
L01XX32
Бортезомиб
БортезоВиста
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025015
3982
L01XG01
Бортезомиб
Бортезомиб Штада
инъекцияға арналған ерітінді, 2,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026428
L01XG03
Иксазомиб
3983
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023324
3984
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№023325
3985
L01XG03
Иксазомиб
Нинларо®
капсулалар 2,3 мг
ҚР-ДЗ-5№023326
L01XH
Ингибиторы гистондеацетилазы
L01XK01
Олапариб
3986
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100мг
ҚР-ДЗ-5№024820
3987
L01XK01
Олапариб
Линпарза®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150мг
ҚР-ДЗ-5№024819
L01XK04
Талазопариб
3988
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулалар, 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№025656
3989
L01XK04
Талазопариб
Талзенна®
капсулалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025655
L01XX
Өзге ісікке қарсы препараттар
3990
L01XX
Өзге ісікке қарсы препараттар
Симавакс - EGF®, адам өсуінің рекомбинантты эпидермальді факторының вакцинасы, еріткішпен жиынтықта (Монтанид ISA51VG)
инъекцияға арналған эмульсия 0,8 мг/доза, 0,8 мл
ҚР-БП-5№023568
L01XX02
Аспарагиназа
орфандық
3991
L01XX02
Аспарагиназа
Спектрила
инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 10000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023946
L01XX05
Гидроксикарбамид
орфандық
3992
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021384
L01XX14
Третиноин
орфандық
L01XX24
Пэгаспаргаза
орфандық
L01XX27
Мышьяк триоксиді
3993
L01XX27
Мышьяк триоксиді
Мышьяк триоксиді медак

концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025315
L01XX35
Анагрелид
орфанный
3994
L01XX35
Анагрелид
Тромборедуктин
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№018982
L01XX41
Эрибулин
3995
L01XX41
Эрибулин
Халавен®
раствор для внутривенного введения, 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№025688
L01XX42
Панобиностат
L01XX43
Висмодегиб
L01XX52
Венетоклакс
орфанный
3996
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024330
3997
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024331
3998
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024332
L01XY
Комбинации антинеопластических препаратов
L02
Противоопухолевые гормональные препараты
L02A
Гормоны и их производные
L02AE
Аналоги гонадотропин-рилизинг гормона
L02AE01
Бусерелин
L02AE02
Лейпрорелин
3999
L02AE02
Лейпрорелин
Люкрин Депо
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (pds) 11,25 мг
РК-ЛС-5№017716
L02AE03
Гозерелин
4000
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 10,8 мг
РК-ЛС-5№018523
4001
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения, 3,6 мг
РК-ЛС-5№024247
4002
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 3,6 мг
РК-ЛС-5№003869
4003
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 10,8 мг
РК-ЛС-5№026598
L02AE04
Трипторелин
4004
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 11,25 мг
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 11,25 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№014844
4005
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 3,75 мг
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 3,75 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№003064
4006
L02AE04
Трипторелин
Декапептил Депо
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 3,75 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№011393
4007
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
раствор для инъекций 0,1 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№011392
4008
L02AE04
Трипторелин
Диферелин®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида) 0,1 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№005487
4009
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
раствор для подкожного введения 0,1 мг/мл, 1 мл
ЛП-№003373-ГП-KZ
L02B
Антагонисты гормонов и их аналоги
L02BA
Антиэстрогены
L02BA01
Тамоксифен
L02BA02
Торемифен
4010
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблетки 60 мг

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025315
L01XX35
Анагрелид
орфандық
3994
L01XX35
Анагрелид
Тромборедуктин
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018982
L01XX41
Эрибулин
3995
L01XX41
Эрибулин
Халавен®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025688
L01XX42
Панобиностат
L01XX43
Висмодегиб
L01XX52
Венетоклакс
орфандық
3996
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024330
3997
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024331
3998
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024332
L01XY
Антинеопластикалық препараттардың комбинациясы
L02
Ісікке қарсы гормоналды препараттар
L02A
Гормондар мен олардың туындылары
L02AE
Гонадотропин-рилизинг гормонның аналогтары
L02AE01
Бусерелин
L02AE02
Лейпрорелин
3999
L02AE02
Лейпрорелин
Люкрин Депо
бұлшықет ішіне енгізу үшін және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен алдын-ала толтырылған екі камералы шприцте(PDS) 11,25 мг
ҚР-ДЗ-5№017716
L02AE03
Гозерелин
4000
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат 10,8 мг
ҚР-ДЗ-5№018523
4001
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
тері астына енгізуге арналған босап шығуы ұзаққа созылатын имплантат 3,6 мг
ҚР-ДЗ-5№024247
4002
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат 3,6 мг
ҚР-ДЗ-5№003869
4003
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
тері астына енгізуге арналған босап шығуы ұзаққа созылатын имплантат 10,8 мг
ҚР-ДЗ-5№026598
L02AE04
Трипторелин
4004
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 11,25 мг
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 11,25 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014844
4005
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 3,75 мг
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 3,75 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003064
4006
L02AE04
Трипторелин
Декапептил Депо
инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 3,75 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011393
4007
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011392
4008
L02AE04
Трипторелин
Диферелин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі) 0,1 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№005487
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
тері астына енгізуге арналған ерітінді 0,1 мг/мл, 1 мл
ЛП-№003373-ГП-KZ
L02B
Гормондардың антагонисттері мен олардың аналогтары
L02BA
Антиэстрогендер
L02BA01
Тамоксифен
L02BA02
Торемифен
4010
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблеткалар 60 мг

РК-ЛС-5№016607
4011
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№016606
4012
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023518
4013
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№023519
L02BA03
Фулвестрант
4014
L02BA03
Фулвестрант
Фазлодекс™
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№019052
4015
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Тева
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023542
4016
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант Сандоз®
раствор для внутримышечных инъекций 250 мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024179
4017
L02BA03
Фулвестрант
Фулведжект
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг / 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024215
4018
L02BA03
Фулвестрант
Эранфу
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/ 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023851
4019
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5мл
РК-ЛС-5№024438
4020
L02BA03
Фулвестрант
Фулвафит
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250мг/5мл
РК-ЛС-5№025888
4021
L02BA03
Фулвестрант
Васталома
раствор для внутримышечного введения 250 мг/5 мл по 5 мл
РК-ЛС-5№025635
4022
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Виста
раствор для инъекций 250 мг/ 5 мл
РК-ЛС-5№026508
L02BB
Антиандрогены
L02BB03
Бикалутамид
4023
L02BB03
Бикалутамид
БИКАТЕРО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024586
L02BB04
Энзалутамид
4024
L02BB04
Энзалутамид
Кстанди
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№121644
4025
L02BB04
Энзалутамид
Андролиз
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№025077
4026
L02BB04
Энзалутамид
Биденза
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№025030
4027
L02BB04
Энзалутамид
Энзалутамид Сандоз®
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№026394
L02BB05
Апалутамид
4028
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№024698
4029
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг
РК-ЛС-5№026520
4030
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 240 мг
РК-ЛС-5№026539
L02BB06
Даролутамид
4031
L02BB06
Даролутамид
Нубека®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг
РК-ЛС-5№024823
L02BG
Ингибиторы ферментов
L02BG03
Анастрозол
4032
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022022
4033
L02BG03
Анастрозол
Аримидекс®
таблетки, покрытые оболочкой, 1 мг
РК-ЛС-5№003893
4034
L02BG03
Анастрозол
Анасома
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№025224
L02BG04
Летрозол
4035
L02BG04
Летрозол
Фемара®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№003795
4036
L02BG04
Летрозол
Летрозол-Тева

ҚР-ДЗ-5№016607
4011
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016606
4012
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023518
4013
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023519
L02BA03
Фулвестрант
4014
L02BA03
Фулвестрант
Фазлодекс™
шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019052
4015
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Тева
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023542
4016
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант Сандоз®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250 мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024179
4017
L02BA03
Фулвестрант
Фулведжект
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг / 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024215
4018
L02BA03
Фулвестрант
Эранфу
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/ 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023851
4019
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№024438
4020
L02BA03
Фулвестрант
Фулвафит
шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№025888
4021
L02BA03
Фулвестрант
Васталома
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250 мг/5 мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025635
4022
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Виста
инъекцияға арналған ерітінді 250 мг/ 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026508
L02BB
Антиандрогендер
L02BB03
Бикалутамид
4023
L02BB03
Бикалутамид
БИКАТЕРО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024586
L02BB04
Энзалутамид
4024
L02BB04
Энзалутамид
Кстанди
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121644
4025
L02BB04
Энзалутамид
Андролиз
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025077
4026
L02BB04
Энзалутамид
Биденза
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№025030
4027
L02BB04
Энзалутамид
Энзалутамид Сандоз®
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№026394
L02BB05
Апалутамид
4028
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024698
4029
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60мг
ҚР-ДЗ-5№026520
4030
L02BB05
Апалутамид
Эрлеада®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 240 мг
ҚР-ДЗ-5№026539
L02BB06
Даролутамид
4031
L02BB06
Даролутамид
Нубека®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024823
L02BG
Ферменттердің тежегіштері
L02BG03
Анастрозол
4032
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022022
4033
L02BG03
Анастрозол
Аримидекс®
қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№003893
4034
L02BG03
Анастрозол
Анасома
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025224
L02BG04
Летрозол
4035
L02BG04
Летрозол
Фемара®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003795
4036
L02BG04
Летрозол
Летрозол-Тева

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№019320
4037
L02BG04
Летрозол
ЛЕТЕРО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№024580
4038
L02BG04
Летрозол
Летродэй
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№025217
L02BG06
Эксеместан
L02BX
Прочие антагонисты гормонов и подобные препараты
L02BX02
Дегареликс
4039
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 80 мг
РК-ЛС-5№017566
4040
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 120 мг
РК-ЛС-5№017567
L02BX03
Абиратерон
4041
L02BX03
Абиратерон
АБИРАТЕРОН НВ
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№024319
4042
L02BX03
Абиратерон
Теронред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023872
4043
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023378
4044
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№019490
4045
L02BX03
Абиратерон
Арабитро
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№023285
4046
L02BX03
Абиратерон
Атерон
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№023455
4047
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблетки, 500 мг
РК-ЛС-5№024667
4048
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№024668
4049
L02BX03
Абиратерон
Абитера
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№024751
4050
L02BX03
Абиратерон
Абиратерон-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026213
4051
L02BX03
Абиратерон
Абиранекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026199
4052
L02BX03
Абиратерон
Абиратерон-Виста
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№026377
4053
L02BX03
Абиратерон
АТЕРОН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026444
4054
L02BX03
Абиратерон
Абига
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№026500
L03
Иммуноcтимуляторы
L03AA
Колониестимулирующие факторы
L03AA02
Филграстим
орфанный
4055
L03AA02
Филграстим
Филграстим Сандоз®
раствор для инъекций и инфузий 30 млн. ЕД/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№025159
4056
L03AA02
Филграстим
Аккофил
раствор для подкожного введения и инфузий 300 мкг/0.5 мл
РК-ЛС-5№025969
4057
L03AA02
Филграстим
Филграстим Сандоз®
раствор для подкожного и внутривенного введения 48 млн. ЕД/0.5 мл
РК-ЛС-5№025158
L03AA10
Ленограстим
4058
L03AA10
Ленограстим
Граноцит® 34
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем 33,6 млн МЕ, 1 мл
РК-ЛС-5№011030
L03AA13
Пэгфилграстим
орфанный
L03AA14
Липэгфилграстим
L03AB
Интерфероны
L03AB04
Интерферон альфа-2a
L03AB05
Интерферон альфа-2b
орфанный
L03AB07
Интерферон бета-1a
4059
L03AB07
Интерферон бета-1a
СинноВекс
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 30 мкг (6 млн МЕ), 1 мл

үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019320
4037
L02BG04
Летрозол
ЛЕТЕРО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024580
4038
L02BG04
Летрозол
Летродэй
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025217
L02BG06
Эксеместан
L02BX
Гормондардың өзге антагонисттері мен ұқсас препараттар
L02BX02
Дегареликс
4039
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 80 мг
ҚР-ДЗ-5№017566
4040
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 120 мг
ҚР-ДЗ-5№017567
L02BX03
Абиратерон
4041
L02BX03
Абиратерон
АБИРАТЕРОН НВ
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024319
4042
L02BX03
Абиратерон
Теронред
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023872
4043
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023378
4044
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019490
4045
L02BX03
Абиратерон
Арабитро
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023285
4046
L02BX03
Абиратерон
Атерон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023455
4047
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024667
4048
L02BX03
Абиратерон
Бидирон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024668
4049
L02BX03
Абиратерон
Абитера
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024751
4050
L02BX03
Абиратерон
Абиратерон-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026213
4051
L02BX03
Абиратерон
Абиранекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026199
4052
L02BX03
Абиратерон
Абиратерон-Виста
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№026377
4053
L02BX03
Абиратерон
АТЕРОН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026444
4054
L02BX03
Абиратерон
Абига
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026500
L03
Иммуноcтимуляторлар
L03AA
Колонияны ынталандыратын факторлар
L03AA02
Филграстим
орфандық
4055
L03AA02
Филграстим
Филграстим Сандоз®
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған 30 млн. ӘБ/0.5 мл ерітінді, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025159
4056
L03AA02
Филграстим
Аккофил
тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді 300 мкг/0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025969
4057
L03AA02
Филграстим
Филграстим Сандоз®
тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 48 млн. ӘБ/0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№025158
L03AA10
Ленограстим
4058
L03AA10
Ленограстим
Граноцит® 34
вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 33,6 млн ХБ, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011030
L03AA13
Пэгфилграстим
орфандық
L03AA14
Липэгфилграстим
L03AB
Интерферондар
L03AB04
Интерферон альфа-2a
L03AB05
Интерферон альфа-2b
орфандық
L03AB07
Интерферон бета-1a
4059
L03AB07
Интерферон бета-1a
СинноВекс
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 30 мкг (6 млн ХБ), 1 мл

РК-ЛС-5№021547
4060
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®
раствор для внутримышечных инъекций 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№121917
4061
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
раствор для инъекций 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№000177
4062
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
раствор для инъекций 22 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№000176
4063
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ресиджен
раствор для инъекций, 44 мкг/0,5 мл, 0,5 мл
РК-ЛС-5№024723
L03AB08
Интерферон бета-1b
4064
L03AB08
Интерферон бета-1b
Интербетин®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 0,3мг
РК-БП-5№024194
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мкг/0,5 мл
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 80 мкг/0,5 мл, 100 мкг /0,5 мл)
L03AB10
Пэгинтерферон альфа-2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 мкг /0,5 мл
L03AB11
Пегинтерферон альфа-2a
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
орфанный
4065
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для подкожного введения 63 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4066
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для подкожного введения 94 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4067
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для подкожного введения 125 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022430
L03AC
Интерлейкины
L03AC01
Алдеслейкин
L03AX03
Вакцина БЦЖ
4068
L03AX03
Вакцина БЦЖ
БЦЖ-медак
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрипузырного введения в комплекте с растворителем
РК-ЛС-5№015766
L03AX13
Глатирамера ацетат
4069
L03AX13
Глатирамера ацетат
Глатират
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023792
4070
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 40 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022126
4071
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон® - Тева
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121941
4072
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 40 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022236
4073
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№017374
4074
L03AX13
Глатирамера ацетат
Синномер
раствор для подкожного введения, 40 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№024755
4075
L03AX13
Глатирамера ацетат
Тимексон
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№025526
4076
L03AX13
Глатирамера ацетат
ТИМЕКСОН®
раствор для подкожного введения 40 мг/мл
РК-ЛС-5№026318
L03AX15
Мифамуртид
L04
Иммунодепрессанты
L04A
Иммунодепрессанты
L04AA
Селективные иммунодепрессанты

ҚР-ДЗ-5№021547
4060
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®
бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№121917
4061
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
инъекцияға арналған ерітінді 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№000177
4062
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
инъекцияға арналған ерітінді 22 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№000176
4063
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ресиджен
инъекцияға арналған ерітінді, 44 мкг/0,5 мл, 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024723
L03AB08
Интерферон бета-1b
4064
L03AB08
Интерферон бета-1b
Интербетин®
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0,3мг
ҚР-БП-5№024194
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
L03AB10
Пэгинтерферон альфа - 2б
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мкг/0,5 мл
L03AB10
Пэгинтерферон альфа - 2б
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 80 мкг/0,5 мл, 100 мкг /0,5 мл)
L03AB10
Пэгинтерферон альфа - 2б
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 100 мкг /0,5 мл
L03AB11
Пэгинтерферон альфа-2a
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
орфандық
4065
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 63 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№022429
4066
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 94 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№022429
4067
L03AB13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 125 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№022430
L03AC
Интерлейкиндер
L03AC01
Алдеслейкин
L03AX03
БЦЖ вакцина
4068
L03AX03
БЦЖ вакцина
БЦЖ медак
қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ және еріткіш, тіршілікке қабілетті 2х108-нен 3х109-де дейінгі бірлік
ҚР-ДЗ-5№015766
L03AX13
Глатирамер ацетаты
4069
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Глатират
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023792
4070
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022126
4071
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон® - Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121941
4072
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022236
4073
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№017374
4074
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Синномер
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024755
4075
L03AX13
Глатирамера ацетаты
Тимексон
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№025526
4076
L03AX13
Глатирамера ацетат
ТИМЕКСОН®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026318
L03AX15
Мифамуртид
L04
Иммунодепрессанттар
L04A
Иммунодепрессанттар
L04AA
Селективті иммунодепрессанттар

L04AA03
Антилимфоцитарный иммуноглобулин (лошадиный)
4077
L04AA03
Антилимфоцитарный иммуноглобулин (лошадиный)
Атгам®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023716
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
орфанный
4078
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
Тимоглобулин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-БП-5№018130
L04AA06
Микофеноловая кислота
орфанный
4079
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата мофетил капсулы 250 мг
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№024337
4080
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019304
4081
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-250
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019305
4082
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микоп
капсулы 250мг
РК-ЛС-5№023016
4083
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№014108
4084
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№014107
4085
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микокем
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019735
4086
L04AA06
Микофеноловая кислота
Селлсепт®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№004241
4087
L04AA06
Микофеноловая кислота
МИКОП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024649
4088
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолат Вива Фарм
капсулы 250мг
РК-ЛС-0№025705
4089
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-С
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№025703
4090
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-С
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 360 мг
РК-ЛС-5№025702
4091
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 360 мг
ЛП-№000299-ГП-KZ
4092
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 180 мг
ЛП-№000299-ГП-KZ
L04AA13
Лефлуномид
4093
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023529
4094
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023533
4095
L04AA13
Лефлуномид
Элафра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020156
4096
L04AA13
Лефлуномид
ЛЕФНО®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№016712
4097
L04AA13
Лефлуномид
Соливо
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№025973
L04AA18
Эверолимус
4098
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№121921
4099
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№121920
L04AA27
Финголимод
4100
L04AA27
Финголимод
Финголимод-Тева
капсулы, 0.5 мг
РК-ЛС-5№024476
L04AA31
Терифлуномид
4101
L04AA31
Терифлуномид
Феморикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 14 мг
РК-ЛС-5№023813
4102
L04AA31
Терифлуномид
Терифлуномид-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 14 мг

L04AA03
Антилимфоцитарлы иммуноглобулин (жылқы)
4077
L04AA03
Антилимфоцитарлы иммуноглобулин (жылқы)
Атгам®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023716
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
орфандық
4078
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
Тимоглобулин®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 25 мг
ҚР-БП-5№018130
L04AA06
Микофенол қышқылы
орфандық
4079
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат мофетил капсулалар 250 мг
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024337
4080
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-500
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019304
4081
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-250
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019305
4082
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микоп
капсулалар 250мг
ҚР-ДЗ-5№023016
4083
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфортик®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ҚР-ДЗ-5№014108
4084
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфортик®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№014107
4085
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микокем
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019735
4086
L04AA06
Микофенол қышқылы
Селлсепт®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004241
4087
L04AA06
Микофенол қышқылы
МИКОП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024649
4088
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат Вива Фарм
капсулалар 250мг
ҚР-ДЗ-0№025705
4089
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-С
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг
ҚР-ДЗ-5№025703
4090
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-С
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ҚР-ДЗ-5№025702
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ЛП-№000299-ГП-KZ
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ЛП-№000299-ГП-KZ
L04AA13
Лефлуномид
4093
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023529
4094
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023533
4095
L04AA13
Лефлуномид
Элафра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020156
4096
L04AA13
Лефлуномид
ЛЕФНО®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016712
4097
L04AA13
Лефлуномид
Соливо
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025973
L04AA18
Эверолимус
4098
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№121921
4099
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№121920
L04AA27
Финголимод
4100
L04AA27
Финголимод
Финголимод-Тева
капсулалар, 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024476
L04AA31
Терифлуномид
4101
L04AA31
Терифлуномид
Феморикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 14 мг
ҚР-ДЗ-5№023813
4102
L04AA31
Терифлуномид
Терифлуномид-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 14 мг

РК-ЛС-5№024864
L04AA33
Ведолизумаб
4103
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 300 мг
РК-ЛС-5№022402
4104
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
раствор для подкожного введения, 160 мг
РК-ЛС-5№025275
L04AA40
Кладрибин
орфанный
4105
L04AA40
Кладрибин
Мавенклад®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024218
L04AA42
Сипонимод
4106
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2мг
РК-ЛС-5№024793
4107
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,25мг
РК-ЛС-5№024796
L04AA44
Упадацитиниб
4108
L04AA44
Упадацитиниб
РАНВЭК
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг
РК-ЛС-5№024968
L04AB
Ингибиторы фактора некроза опухоли альфа (ФНОa)
L04AB01
Этанерцепт
орфанный
4109
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Май Клик
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприц-ручках, 50 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№021439
4110
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
раствор для подкожного введения 50 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№019652
4111
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Лио
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 25 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№021440
4112
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
раствор для подкожного введения 25 мг, 0,5 мл
РК-ЛС-5№019651
4113
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
раствор для подкожного введения, 25 мг 0,5 мл
РК-ЛС-5№025286
4114
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
раствор для подкожного введения, 50 мг 1,0 мл
РК-ЛС-5№025285
L04AB02
Инфликсимаб
орфанный
4115
L04AB02
Инфликсимаб
Ремсима®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-ЛС-5№020035
4116
L04AB02
Инфликсимаб
Ремикейд®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-БП-5№019692
4117
L04AB02
Инфликсимаб
Инфликсимаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-ЛС-5№025559
L04AB04
Адалимумаб
орфанный
4118
L04AB04
Адалимумаб
Адалира
раствор для подкожного введения 40 мг/0.8 мл
РК-ЛС-0№025258
4119
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для инъекций 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
РК-БП-5№023227
4120
L04AB04
Адалимумаб
СинноРА
раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
РК-ЛС-5№024509
4121
L04AB04
Адалимумаб
МАБУРА
раствор для инъекций 40 мг/0.8 мл, 0.8 мл
РК-ЛС-5№026129
4122
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
раствор для подкожного введения 40 мг/0.8 мл, 0,8 мл
РК-ЛС-5№025539
4123
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
раствор для подкожного введения 20 мг/0.4 мл, 0,4 мл
РК-ЛС-5№025538
4124
L04AB04
Адалимумаб
Хефия™

ҚР-ДЗ-5№024864
L04AA33
Ведолизумаб
4103
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022402
4104
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
тер астына енгізуге арналған ерітінді, 160 мг
ҚР-ДЗ-5№025275
L04AA40
Кладрибин
орфандық
4105
L04AA40
Кладрибин
Мавенклад®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024218
L04AA42
Сипонимод
4106
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2мг
ҚР-ДЗ-5№024793
4107
L04AA42
Сипонимод
Кайендра
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,25мг
ҚР-ДЗ-5№024796
L04AA44
Упадацитиниб
4108
L04AA44
Упадацитиниб
РАНВЭК
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№024968
L04AB
Альфа ісік некрозы факторының ингибиторлары (ФНОa)
L04AB01
Этанерцепт
орфандық
4109
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Май Клик
инъекцияға арналған ерітінді алдын-ала толтырылған шприц-қаламдарда 50 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021439
4110
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019652
4111
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Лио
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 25 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021440
4112
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді 25 мг, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019651
4113
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 25 мг 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№025286
4114
L04AB01
Этанерцепт
Алтебрел
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 50 мг 1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№025285
L04AB02
Инфликсимаб
орфандық
4115
L04AB02
Инфликсимаб
Ремсима®
вена ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020035
4116
L04AB02
Инфликсимаб
Ремикейд®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-БП-5№019692
4117
L04AB02
Инфликсимаб
Инфликсимаб
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025559
L04AB04
Адалимумаб
орфандық
4118
L04AB04
Адалимумаб
Адалира
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/0.8 мл
ҚР-ДЗ-0№025258
4119
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
ҚР-БП-5№023227
4120
L04AB04
Адалимумаб
СинноРА
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№024509
4121
L04AB04
Адалимумаб
МАБУРА
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№026129
4122
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/0.8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№025539
4123
L04AB04
Адалимумаб
Хиримоз™
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/0.4 мл, 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№025538
4124
L04AB04
Адалимумаб
Хефия™

раствор для подкожного введения 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
РК-ЛС-5№026577
4125
L04AB04
Адалимумаб
Хефия™
раствор для подкожного введения 20 мг/0.4 мл, 0,4 мл
РК-ЛС-5№026579
4126
L04AB04
Адалимумаб
Хефия™
раствор для подкожного введения 40 мг/0.8 мл, 0,8 мл
РК-ЛС-5№026580
L04AB06
Голимумаб
4127
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№020824
4128
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 45 мг/0.45 мл
РК-ЛС-5№024659
4129
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для подкожного введения 50 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№026541
4130
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для подкожного введения 45 мг/0,45 мл
РК-ЛС-5№026542
L04AC
Ингибиторы интерлейкина
L04AC02
Базиликсимаб
4131
L04AC02
Базиликсимаб
Симулект®
лиофилизат для приготовления инъекционного/ инфузионного раствора в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг, 5 мл
РК-ЛС-5№014725
L04AC03
Анакинра
орфанный
4132
L04AC03
Анакинра
Кинерет
раствор для инъекций 100 мг/0,67 мл в предварительно заполненном шприце
орфанный
L04AC05
Устекинумаб
4133
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах 90 мг/1 мл
РК-БП-5№023289
4134
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах 45 мг/0,5мл
РК-БП-5№023288
4135
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения во флаконах, 45 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№025057
4136
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 130 мг, 26мл
РК-БП-5№023287
4137
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах 90 мг/1 мл
ЛП-№007219-ГП-KZ
4138
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах 45 мг/0,5мл
ЛП-№007219-ГП-KZ
4139
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 130 мг, 26мл
ЛП-№005135-ГП-KZ
L04AC07
Тоцилизумаб
орфанный
4140
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 200 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№014975
4141
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
раствор для подкожных инъекций 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл
РК-ЛС-5№022414
4142
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
концентрат для приготовления инфузионного раствора 80 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№014974
L04AC08
Канакинумаб
орфанный
4143
L04AC08
Канакинумаб
Иларис®
раствор для подкожного введения, 150 мг/мл
орфанный
L04AC10
Секукинумаб
4144
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
раствор для подкожного введения 150 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024318
4145
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
раствор для подкожного введения 75 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№026603

тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
ҚР-ДЗ-5№026577
4125
L04AB04
Адалимумаб
Хефия™
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/0.4 мл, 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№026579
4126
L04AB04
Адалимумаб
Хефия™
тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/0.8 мл, 0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№026580
L04AB06
Голимумаб
4127
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-БП-5№020824
4128
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
инъекцияға арналған ерітінді 45 мг/0.45 мл
ҚР-ДЗ-5№024659
4129
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№026541
4130
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 45 мг/0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№026542
L04AC
Интерлейкин ингибиторлары
L04AC02
Базиликсимаб
4131
L04AC02
Базиликсимаб
Симулект®
инъекциялық/инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат және еріткіш (инъекцияға арналған су) 20 мг, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014725
L04AC03
Анакинра
орфандық
4132
L04AC03
Анакинра
Кинерет
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/0,67 мл, алдын ала толтырылған шприцте
орфандық
L04AC05
Устекинумаб
4133
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
алдын ала толтырылған шприцтерде 90 мг/1 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
ҚР-БП-5№023289
4134
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
алдын ала толтырылған шприцтерде 45 мг/0.5 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
ҚР-БП-5№023288
4135
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 45 мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№025057
4136
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 130 мг, 26 мл
ҚР-БП-5№023287
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
алдын ала толтырылған шприцтерде 90 мг/1 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
ЛП-№007219-ГП-KZ
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
алдын ала толтырылған шприцтерде 45 мг/0.5 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
ЛП-№007219-ГП-KZ
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 130 мг, 26 мл
ЛП-№005135-ГП-KZ
L04AC07
Тоцилизумаб
орфандық
4140
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 200 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014975
4141
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл
ҚР-ДЗ-5№022414
4142
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра®
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014974
L04AC08
Канакинумаб
орфандық
4143
L04AC08
Канакинумаб
Иларис®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 150 мг/мл
орфандық
L04AC10
Секукинумаб
4144
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 150 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024318
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 75 мг/0,5мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№026603

L04AC13
Иксекизумаб
4146
L04AC13
Иксекизумаб
Талц™
раствор для подкожного введения, 80 мг/мл
РК-ЛС-5№025288
L04AC16
Гуселькумаб
4147
L04AC16
Гуселькумаб
Тремфея
раствор для подкожного введения, 100 мг/1,0 мл
РК-ЛС-5№025157
4148
L04AC16
Гуселькумаб
Тремфея®
раствор для подкожного введения 100 мг/мл
РК-ЛС-5№026543
L04AC19
Сатрализумаб
орфанный
L04AD
Ингибиторы кальцинейрина
L04AD01
Циклоспорин
орфанный
4149
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
раствор для приема внутрь 100мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№121828
4150
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№003822
4151
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№009871
4152
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009870
4153
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№003821
4154
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№003793
4155
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№009869
4156
L04AD01
Циклоспорин
Сикора
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025384
4157
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№026503
4158
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№026504
4159
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№026505
4160
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№026574
4161
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№026575
4162
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№026576
L04AD02
Такролимус
орфанный
4163
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 5мг
РК-ЛС-5№010350
4164
L04AD02
Такролимус
Програф®
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010353
4165
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы с пролонгированным высвобождением 5 мг
РК-ЛС-5№018308
4166
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы пролонгированного действия 1 мг
РК-ЛС-5№018307
4167
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№010351
4168
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№010352
4169
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы пролонгированного действия 0,5 мг
РК-ЛС-5№018306
4170
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№025074
4171
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№025075
4172
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№025070
4173
L04AD02
Такролимус
Такоген
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№026138
4174
L04AD02
Такролимус
Такрокорд
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№026498
4175
L04AD02
Такролимус
Такрокорд
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№026497
L04AF01/L04AA29
Тофацитиниб
4176
L04AF01
Тофацитиниб
Ксельжанс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023758
4177
L04AA29
Тофацитиниб
КСЕЛТИН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026306
4178
L04AA29
Тофацитиниб
Тофацитиниб-ВМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг

L04AC13
Иксекизумаб
4146
L04AC13
Иксекизумаб
Талц™
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 80 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025288
L04AC16
Гуселькумаб
4147
L04AC16
Гуселькумаб
Тремфея
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№025157
4148
L04AC16
Гуселькумаб
Тремфея®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026543
L04AC19
Сатрализумаб
орфандық
L04AD
Кальцинейрин тежегіштері
L04AD01
Циклоспорин
орфандық
4149
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
ішуге арналған ерітінді 100мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121828
4150
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003822
4151
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009871
4152
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009870
4153
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003821
4154
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003793
4155
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009869
4156
L04AD01
Циклоспорин
Сикора
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025384
4157
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026503
4158
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026504
4159
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026505
4160
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026574
4161
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№026575
4162
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026576
L04AD02
Такролимус
орфандық
4163
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№010350
4164
L04AD02
Такролимус
Програф®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010353
4165
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018308
4166
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№018307
4167
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№010351
4168
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010352
4169
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018306
4170
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025074
4171
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025075
4172
L04AD02
Такролимус
Панграф
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025070
4173
L04AD02
Такролимус
Такоген
капсулалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026138
4174
L04AD02
Такролимус
Такрокорд
капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№026498
4175
L04AD02
Такролимус
Такрокорд
капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026497
L04AF01/L04AA29
Тофацитиниб
4176
L04AF01
Тофацитиниб
Ксельжанс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023758
4177
L04AA29
Тофацитиниб
КСЕЛТИН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026306
4178
L04AA29
Тофацитиниб
Тофацитиниб-ВМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг

РК-ЛС-5№026386
L04AF02
Барицитиниб
4179
L04AF02
Барицитиниб
Олумиант™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№025050
4180
L04AF02
Барицитиниб
Олумиант™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг
РК-ЛС-5№025051
L04AG03/L04AA23
Натализумаб
орфанный
4181
L04AA23
Натализумаб
Тайсабри™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
РК-ЛС-5№020175
4182
L04AG03
Натализумаб
Тайрико™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
РК-ЛС-5№026398
L04AG04
Белимумаб
орфанный
4183
L04AG04
Белимумаб
Бенлиста
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 120 мг, 5 мл
РК-БП-5№018914
4184
L04AG04
Белимумаб
Бенлиста
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 мг, 20 мл
РК-БП-5№018915
L04AG08
Окрелизумаб
орфанный
4185
L04AG08
Окрелизумаб
Окревус®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/10 мл
РК-ЛС-5№024011
L04AG11
Анифролумаб
4186
L04AG11
Анифролумаб
Сафнело®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/2мл (150 мг/мл)
РК-ЛС-5№026211
L04AG12
Офатумумаб
4187
L04AG12
Офатумумаб
Бонспри
раствор для подкожного введения 20 мг/0,4мл
РК-ЛС-5№025168
4188
L04AG12
Офатумумаб
Бонспри
раствор для подкожного введения 20 мг/0,4мл
ЛП-№001332-ГП-KZ
L04AJ01/L04AA25
Экулизумаб
орфанный
4189
L04AJ01
Экулизумаб
Элимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
РК-ЛС-5№025039
4190
L04AA25
Экулизумаб
Элизария
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024589
L04AX
Прочие иммунодепрессанты
L04AX
Другие иммунодепрессанты
L04AX01
Азатиоприн
орфанный
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
L04AX02
Талидомид
орфанный
L04AX02
Талидомид
таблетка
L04AX02
Талидомид
капсула
L04AX03
Метотрексат
4191
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,60 мл
РК-ЛС-5№020261
4192
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№020260
4193
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№020259
4194
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№020258
4195
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,4 мл
РК-ЛС-5№020257
4196
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№020256
4197
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,3 мл
РК-ЛС-5№020255
4198
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№020254
4199
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,2 мл

ҚР-ДЗ-5№026386
L04AF02
Барицитиниб
4179
L04AF02
Барицитиниб
Олумиант™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025050
4180
L04AF02
Барицитиниб
Олумиант™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025051
L04AG03/L04AA23
Натализумаб
орфандық
4181
L04AA23
Натализумаб
Тайсабри™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№020175
4182
L04AG03
Натализумаб
Тайрико™
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№026398
L04AG04
Белимумаб
орфандық
4183
L04AG04
Белимумаб
Бенлиста
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 120 мг, 5 мл
ҚР-БП-5№018914
4184
L04AG04
Белимумаб
Бенлиста
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 мг, 20 мл
ҚР-БП-5№018915
L04AG08
Окрелизумаб
орфандық
4185
L04AG08
Окрелизумаб
Окревус®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№024011
L04AG11
Анифролумаб
4186
L04AG11
Анифролумаб
Сафнело®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг/мл (300 мг/2мл)
ҚР-ДЗ-5№026211
L04AG12
Офатумумаб
4187
L04AG12
Офатумумаб
Бонспри
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/0,4мл
ҚР-ДЗ-5№025168
L04AG12
Офатумумаб
Бонспри
тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/0,4мл
ЛП-№001332-ГП-KZ
L04AJ01/L04AA25
Экулизумаб
орфандық
4189
L04AJ01
Экулизумаб
Элимаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025039
4190
L04AA25
Экулизумаб
Элизария
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024589
L04AX
Өзге иммунодепрессанттар
L04AX
Басқа иммуносупрессанттар
L04AX01
Азатиоприн
орфандық
L04AX01
Азатиоприн
таблетка
L04AX02
Талидомид
орфандық
L04AX02
Талидомид
таблетка
L04AX02
Талидомид
капсула
L04AX03
Метотрексат
4191
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,60 мл
ҚР-ДЗ-5№020261
4192
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№020260
4193
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№020259
4194
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№020258
4195
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№020257
4196
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№020256
4197
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№020255
4198
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,25 мл
ҚР-ДЗ-5№020254
4199
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,2 мл

РК-ЛС-5№020253
4200
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для подкожного введения 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№020252
4201
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020525
4202
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020524
4203
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,60 мл
РК-ЛС-5№022840
4204
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№022841
4205
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№022842
4206
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№022843
4207
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,40 мл
РК-ЛС-5№022844
4208
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№022845
4209
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,30 мл
РК-ЛС-5№022846
4210
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№022847
4211
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,20 мл
РК-ЛС-5№022848
4212
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№022849
4213
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 20 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023255
4214
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№023254
4215
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 10 мг/1мл
РК-ЛС-5№023253
4216
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 7,5 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№023252
4217
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№025212
4218
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,20 мл
РК-ЛС-5№025211
4219
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№025210
4220
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,30 мл
РК-ЛС-5№025209
4221
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№025208
4222
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,40 мл
РК-ЛС-5№025207
4223
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№025206
4224
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№025205
4225
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№025204
4226
L04AX03
Метотрексат
Метофил
раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0,60 мл

ҚР-ДЗ-5№020253
4200
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,15 мл
ҚР-ДЗ-5№020252
4201
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020525
4202
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020524
4203
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,60 мл
ҚР-ДЗ-5№022840
4204
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№022841
4205
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№022842
4206
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№022843
4207
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.40 мл
ҚР-ДЗ-5№022844
4208
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№022845
4209
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,30 мл
ҚР-ДЗ-5№022846
4210
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.25 мл
ҚР-ДЗ-5№022847
4211
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,20 мл
ҚР-ДЗ-5№022848
4212
L04AX03
Метотрексат
Методжект®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.15 мл
ҚР-ДЗ-5№022849
4213
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023255
4214
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023254
4215
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/1мл
ҚР-ДЗ-5№023253
4216
L04AX03
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№023252
4217
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,15 мл
ҚР-ДЗ-5№025212
4218
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,20 мл
ҚР-ДЗ-5№025211
4219
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,25 мл
ҚР-ДЗ-5№025210
4220
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,30 мл
ҚР-ДЗ-5№025209
4221
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№025208
4222
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,40 мл
ҚР-ДЗ-5№025207
4223
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№025206
4224
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№025205
4225
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№025204
4226
L04AX03
Метотрексат
Метофил
инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0,60 мл

РК-ЛС-5№025203
4227
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024014
4228
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024012
4229
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл , 1,5 мл
РК-ЛС-5№024013
4230
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл , 0,75 мл
РК-ЛС-5№024019
4231
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№026347
4232
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,30 мл
РК-ЛС-5№026348
4233
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№026349
4234
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№026351
4235
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,60 мл
РК-ЛС-5№026352
4236
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,50 мл
РК-ЛС-5№026353
4237
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№026354
4238
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,40 мл
РК-ЛС-5№026355
4239
L04AX03
Метотрексат
Трексома
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,20 мл
РК-ЛС-5№026350
L04AX04
Леналидомид
орфанный
4240
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№024402
4241
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024404
4242
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№024405
4243
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 7,5 мг
РК-ЛС-5№024408
4244
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024299
4245
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024300
4246
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№024301
4247
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№024302
4248
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№025033
4249
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№025034
4250
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№025035
4251
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№025036
4252
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№025997
4253
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№025998
4254
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№025996
L04AX05
Пирфенидон
орфанный
4255
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
капсулы 267 мг
РК-ЛС-5№022577
4256
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024248
4257
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 267 мг

ҚР-ДЗ-5№025203
4227
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024014
4228
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 1.0 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024012
4229
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде 10 мг/мл , 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024013
4230
L04AX03
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде 10 мг/мл , 0.75 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024019
4231
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№026347
4232
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,30 мл
ҚР-ДЗ-5№026348
4233
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,25 мл
ҚР-ДЗ-5№026349
4234
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,15 мл
ҚР-ДЗ-5№026351
4235
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,60 мл
ҚР-ДЗ-5№026352
4236
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,50 мл
ҚР-ДЗ-5№026353
4237
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№026354
4238
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,40 мл
ҚР-ДЗ-5№026355
4239
L04AX03
Метотрексат
Трексома
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,20 мл
ҚР-ДЗ-5№026350
L04AX04
Леналидомид
орфандық
4240
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024402
4241
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024404
4242
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024405
4243
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024408
4244
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024299
4245
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024300
4246
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024301
4247
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024302
4248
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025033
4249
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№025034
4250
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025035
4251
L04AX04
Леналидомид
Леномид
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025036
4252
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№025997
4253
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025998
4254
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид-Виста
капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025996
L04AX05
Пирфенидон
орфандық
4255
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
капсулалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№022577
4256
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024248
4257
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 267 мг

РК-ЛС-5№024364
4258
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 801 мг
РК-ЛС-5№024365
4259
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
капсулы 267 мг
РК-ЛС-5№025041
4260
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 801 мг
РК-ЛС-5№025042
L04AX07
Диметилфумарат
орфанный
4261
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
капсулы кишечнорастворимые, твердые 120 мг
РК-ЛС-5№022326
4262
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
капсулы кишечнорастворимые, твердые 240 мг
РК-ЛС-5№022354
4263
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
капсулы кишечнорастворимые 120 мг
РК-ЛС-5№026122
4264
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
капсулы кишечнорастворимые 240 мг
РК-ЛС-5№026121
4265
L04AX07
Диметилфумарат
ТЕКАФУМ
капсулы кишечнорастворимые, твердые 120 мг
РК-ЛС-5№026616
4266
L04AX07
Диметилфумарат
ТЕКАФУМ
капсулы кишечнорастворимые, твердые 240 мг
РК-ЛС-5№026617
M
Костно-мышечная система
M01
Противовоспалительные и противоревматические препараты
M01A
Нестероидные противовоспалительные и противоревматические препараты
M01AB
Производные уксусной кислоты
M01AB01
Индометацин
4267
M01AB01
Индометацин
Индометацин Софарма
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011720
4268
M01AB01
Индометацин
Индометацин
суппозитории ректальные, 100 мг
РК-ЛС-5№018583
4269
M01AB01
Индометацин
Индометацин
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№020797
M01AB05
Диклофенак
4270
M01AB05
Диклофенак
Клодифен
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 75 мг / 3 мл, 3 мл
РК-ЛС-5№024368
4271
M01AB05
Диклофенак
Диклофарм
раствор для инъекций 25 мг/ мл 3 мл
РК-ЛС-5№024227
4272
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№023852
4273
M01AB05
Диклофенак
ДИНАПАР AQ
раствор для инъекций 75 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№023652
4274
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№023623
4275
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозитории 50 мг
РК-ЛС-5№010512
4276
M01AB05
Диклофенак
Макси™-50
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003255
4277
M01AB05
Диклофенак
Наклофен дуо
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№009787
4278
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№018605
4279
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№003875
4280
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозитории 50 мг
РК-ЛС-5№003873
4281
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
раствор для внутримышечного введения 75 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№004751
4282
M01AB05
Диклофенак
Макси™-75
раствор для внутримышечных инъекций 75 мг/3мл, 3 мл
РК-ЛС-5№009047
4283
M01AB05
Диклофенак
Ортофен-Здоровье
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг

ҚР-ДЗ-5№024364
4258
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 801 мг
ҚР-ДЗ-5№024365
4259
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
капсулалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№025041
4260
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 801 мг
ҚР-ДЗ-5№025042
L04AX07
Диметилфумарат
орфандық
4261
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
ішекте еритін қатты капсулалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022326
4262
L04AX07
Диметилфумарат
Текфидера®
ішекте еритін қатты капсулалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№022354
4263
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
ішекте еритін капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№026122
4264
L04AX07
Диметилфумарат
Диметилфумарат-Виста
ішекте еритін капсулалар, 240 мг
ҚР-ДЗ-5№026121
4265
L04AX07
Диметилфумарат
ТЕКАФУМ
ішекте еритін қатты капсулалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№026616
4266
L04AX07
Диметилфумарат
ТЕКАФУМ
ішекте еритін қатты капсулалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№026617
M
Сүйек-бұлшықет жүйесі
M01
Қабынуға қарсы және ревматизмге қарсы препараттар
M01A
Стреоидтық емес қабынуға қарсы және ревматизмге қарсы препараттар
M01AB
Сірке қышқылының туындылары
M01AB01
Индометацин
4267
M01AB01
Индометацин
Индометацин Софарма
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011720
4268
M01AB01
Индометацин
Индометацин
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018583
4269
M01AB01
Индометацин
Индометацин
ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020797
M01AB05
Диклофенак
4270
M01AB05
Диклофенак
Клодифен
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг / 3 мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024368
4271
M01AB05
Диклофенак
Диклофарм
инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/ мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024227
4272
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023852
4273
M01AB05
Диклофенак
ДИНАПАР AQ
инъекцияға арналған ерітінді 75 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023652
4274
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ®
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023623
4275
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010512
4276
M01AB05
Диклофенак
Макси™-50
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003255
4277
M01AB05
Диклофенак
Наклофен дуо
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№009787
4278
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018605
4279
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
босап шығуы ұзаққа созылатын ішекте еритін капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003875
4280
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003873
4281
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№004751
4282
M01AB05
Диклофенак
Макси™-75
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 75 мг/3мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№009047
4283
M01AB05
Диклофенак
Ортофен-Здоровье
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг

РК-ЛС-5№016299
4284
M01AB05
Диклофенак
АРГЕТТ ДУО
твердые капсулы с модифицированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№021596
4285
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№009246
4286
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® N 75
раствор для инъекций 75 мг/3 мл 3 мл
РК-ЛС-5№012683
4287
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№003874
4288
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№002319
4289
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№010511
4290
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003871
4291
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® ретард
капсулы с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№012871
4292
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
раствор для внутримышечного введения 75 мг/3 мл
РК-ЛС-5№012622
4293
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№003870
4294
M01AB05
Диклофенак
Диклоген
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 75мг/3мл 3 мл
РК-ЛС-5№011701
4295
M01AB05
Диклофенак
ФАНИГАН® GR
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№024746
4296
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№026290
4297
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл, 3 мл
РК-ЛС-5№026517
4298
M01AB05
Диклофенак
Фамдобилл
раствор для инъекций 75 мг/3 мл
РК-ЛС-5№026560
M01AB08
Этодолак
4299
M01AB08
Этодолак
Этодин® СР
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 600 мг
РК-ЛС-3№020494
4300
M01AB08
Этодолак
ЭТОДИН ФОРТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№010974
4301
M01AB08
Этодолак
Этова
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№022513
M01AB15
Кеторолак
4302
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№014255
4303
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003762
4304
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021211
4305
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак Ромфарм
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 30 мг/мл
РК-ЛС-5№018893
4306
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№013789
4307
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022709
4308
M01AB15
Кеторолак
Доломин ®
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012868
4309
M01AB15
Кеторолак
Кетальгин
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010029
4310
M01AB15
Кеторолак
Медролгин

ҚР-ДЗ-5№016299
4284
M01AB05
Диклофенак
АРГЕТТ ДУО
босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021596
4285
M01AB05
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№009246
4286
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® N 75
инъекцияға арналған ерітінді 75 мг/3 мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012683
4287
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003874
4288
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№002319
4289
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак ШТАДА®
суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010511
4290
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003871
4291
M01AB05
Диклофенак
Диклоберл® ретард
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012871
4292
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг/3 мл
ҚР-ДЗ-5№012622
4293
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003870
4294
M01AB05
Диклофенак
Диклоген
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75мг/3мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№011701
4295
M01AB05
Диклофенак
ФАНИГАН® GR
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024746
4296
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак-Тева
босап шығуы ұзаққа созылатын ішекте еритін капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026290
4297
M01AB05
Диклофенак
Диклофенак
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№026517
4298
M01AB05
Диклофенак
Фамдобилл
инъекцияға арналған ерітінді 75 мг/3 мл
ҚР-ДЗ-5№026560
M01AB08
Этодолак
4299
M01AB08
Этодолак
Этодин® CP
босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-3№020494
4300
M01AB08
Этодолак
ЭТОДИН ФОРТ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№010974
4301
M01AB08
Этодолак
Этова
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022513
M01AB15
Кеторолак
4302
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014255
4303
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003762
4304
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
үлбірлі қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021211
4305
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак Ромфарм
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018893
4306
M01AB15
Кеторолак
КЕТОРОЛАК
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№013789
4307
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022709
4308
M01AB15
Кеторолак
Доломин ®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012868
4309
M01AB15
Кеторолак
Кетальгин
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010029
4310
M01AB15
Кеторолак
Медролгин

раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№022281
4311
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№003763
4312
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№019754
4313
M01AB15
Кеторолак
Кеторосан
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023730
4314
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№018301
4315
M01AB15
Кеторолак
АСПРИКС
спрей назальный дозированный, 15.75 мг/доза, 4 мл
РК-ЛС-5№024328
4316
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель, 30 г
РК-ЛС-5№019285
4317
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель 50 г
РК-ЛС-5№019285
4318
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№021106
4319
M01AB15
Кеторолак
Медролгин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024926
4320
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-0№025829
4321
M01AB15
Кеторолак
Кеторол® Экспресс
таблетки, диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№024532
M01AB16
Ацеклофенак
4322
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№015898
4323
M01AB16
Ацеклофенак
Инфенак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013356
4324
M01AB16
Ацеклофенак
Мобенак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019295
4325
M01AB16
Ацеклофенак
ДИКЛОТОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№020560
4326
M01AB16
Ацеклофенак
Актинак 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№017842
4327
M01AB16
Ацеклофенак
Ацеклоран®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016307
4328
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг
РК-ЛС-5№121668
4329
M01AB16
Ацеклофенак
Зеродол
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№025307
4330
M01AB16
Ацеклофенак
Зеродол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
ЛП-№002275-ГП-KZ
M01AC
Оксикамы
M01AC01
Пироксикам
M01AC02
Теноксикам
4331
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№017137
4332
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023231
4333
M01AC02
Теноксикам
Тексикам
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг
РК-ЛС-5№023214
4334
M01AC02
Теноксикам
Тенолиоф
лиофилизат для приготовления раствора инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№024428
4335
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
суппозитории ректальные 20 мг
РК-ЛС-5№023065
4336
M01AC02
Теноксикам
Теноксикам-Сэлтфар®

вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022281
4311
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003763
4312
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019754
4313
M01AB15
Кеторолак
Кеторосан
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023730
4314
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018301
4315
M01AB15
Кеторолак
АСПРИКС
мұрынға арналған дозаланған спрей 15.75 мг/доза, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024328
4316
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель, 30 г
ҚР-ДЗ-5№019285
4317
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№019285
4318
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021106
4319
M01AB15
Кеторолак
Медролгин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024926
4320
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-0№025829
4321
M01AB15
Кеторолак
Кеторол® Экспресс
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024532
M01AB16
Ацеклофенак
4322
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015898
4323
M01AB16
Ацеклофенак
Инфенак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013356
4324
M01AB16
Ацеклофенак
Мобенак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019295
4325
M01AB16
Ацеклофенак
ДИКЛОТОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020560
4326
M01AB16
Ацеклофенак
Актинак 100
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017842
4327
M01AB16
Ацеклофенак
Ацеклоран®
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016307
4328
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121668
4329
M01AB16
Ацеклофенак
Зеродол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025307
M01AB16
Ацеклофенак
Зеродол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ЛП-№002275-ГП-KZ
M01AC
Оксикамы
M01AC01
Пироксикам
M01AC02
Теноксикам
4331
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017137
4332
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023231
4333
M01AC02
Теноксикам
Тексикам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023214
4334
M01AC02
Теноксикам
Тенолиоф
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 20 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024428
4335
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
ректальді суппозиторийлер 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023065
4336
M01AC02
Теноксикам
Теноксикам-Сэлтфар®

лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем 20 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№024918
4337
M01AC02
Теноксикам
Тексаред®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№025336
4338
M01AC02
Теноксикам
Биликам
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 20 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№026628
M01AC05
Лорноксикам
4339
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№019987
4340
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам Рапид
таблетки, покрытые оболочкой 8 мг
РК-ЛС-5№004993
4341
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 8мг
РК-ЛС-5№020054
4342
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№024267
4343
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№024268
4344
M01AC05
Лорноксикам
Велосе
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№024214
4345
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам-Алвоген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№023359
4346
M01AC05
Лорноксикам
ЛОРИТИС ФАСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№022576
4347
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-8
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№021002
4348
M01AC05
Лорноксикам
ЛАРФИКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№020678
4349
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№019986
4350
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№024645
4351
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№025512
4352
M01AC05
Лорноксикам
Лоноскар
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 8мг
РК-ЛС-5№025453
4353
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 8 мг
РК-ЛС-5№025510
4354
M01AC05
Лорноксикам
Лорнолиоф
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 8 мг
РК-ЛС-5№026391
4355
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций 8 мг
РК-ЛС-5№026604
M01AC06
Мелоксикам
4356
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксевин
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№024369
4357
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
раствор для инъекций 15мг/1,5 мл, 1,5 мл
РК-ЛС-5№024285
4358
M01AC06
Мелоксикам
ЭКСИСТЕН-сановель
раствор для внутримышечного введения, 15 мг/1.5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№017369
4359
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблетки, 7.5 мг

жиынтығында еріткіші бар көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 20 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024918
4337
M01AC02
Теноксикам
Тексаред®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025336
4338
M01AC02
Теноксикам
Биликам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 20 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№026628
M01AC05
Лорноксикам
4339
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019987
4340
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам Рапид
қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№004993
4341
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 8мг
ҚР-ДЗ-5№020054
4342
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
үлбірлі қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024267
4343
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
үлбірлі қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024268
4344
M01AC05
Лорноксикам
Велосе
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024214
4345
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам-Алвоген
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№023359
4346
M01AC05
Лорноксикам
ЛОРИТИС ФАСТ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022576
4347
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-8
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021002
4348
M01AC05
Лорноксикам
ЛАРФИКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020678
4349
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№019986
4350
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-4
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024645
4351
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№025512
4352
M01AC05
Лорноксикам
Лоноскар
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 8мг
ҚР-ДЗ-5№025453
4353
M01AC05
Лорноксикам
Лорнадо
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 8 мг
ҚР-ДЗ-5№025510
4354
M01AC05
Лорноксикам
Лорнолиоф
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 8 мг
ҚР-ДЗ-5№026391
4355
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 8 мг
ҚР-ДЗ-5№026604
M01AC06
Мелоксикам
4356
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксевин
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024369
4357
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
инъекцияға арналған ерітінді 15мг/1,5 мл, 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024285
4358
M01AC06
Мелоксикам
ЭКСИСТЕН-сановель
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15 мг/1.5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№017369
4359
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблеткалар, 7.5 мг

РК-ЛС-5№016716
4360
M01AC06
Мелоксикам
Мелбек®
раствор для внутримышечных инъекций, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№019703
4361
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
раствор для инъекций 1 % 1,5 мл
РК-ЛС-5№011649
4362
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№014257
4363
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№016709
4364
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№022530
4365
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№022537
4366
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№018139
4367
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№018140
4368
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлекс Ромфарм
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022763
4369
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
суппозитории ректальные 7.5 мг
РК-ЛС-5№018385
4370
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
суппозитории ректальные 15 мг
РК-ЛС-5№018386
4371
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№019715
4372
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№018991
4373
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№019716
4374
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№014194
4375
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№014195
4376
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№015515
4377
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021107
4378
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№021108
4379
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
раствор для внутримышечного введения, 10 мг/ мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№014417
4380
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
раствор для внутримышечного введения, 6мг/мл 2.5 мл
РК-ЛС-5№021411
4381
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022905
4382
M01AC06
Мелоксикам
Реклин
раствор для внутримышечного введения 15мг/1,5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022030
4383
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№010193
4384
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК ФОРТ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№004689
4385
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№010194
4386
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№004687
4387
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№019660
4388
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
суппозитории ректальные 15 мг
РК-ЛС-5№019530
4389
M01AC06
Мелоксикам
Денкап
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№024674
4390
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№025328
4391
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№025329
4392
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛОКСИФАРМ
раствор для внутримышечного введения 15мг/1,5мл, 1.5 мл

ҚР-ДЗ-5№016716
4360
M01AC06
Мелоксикам
Мелбек®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019703
4361
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
инъекцияға арналған ерітінді 1 % 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№011649
4362
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№014257
4363
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№016709
4364
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022530
4365
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№022537
4366
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№018139
4367
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018140
4368
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлекс Ромфарм
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022763
4369
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
ректальді суппозиторийлер 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№018385
4370
M01AC06
Мелоксикам
Реклин™
ректальді суппозиторийлер 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018386
4371
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№019715
4372
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018991
4373
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019716
4374
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№014194
4375
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№014195
4376
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№015515
4377
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021107
4378
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№021108
4379
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 10 мг/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№014417
4380
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 6мг/мл 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021411
4381
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022905
4382
M01AC06
Мелоксикам
Реклин
бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15мг/1,5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022030
4383
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№010193
4384
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК ФОРТ®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№004689
4385
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010194
4386
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК®
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004687
4387
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019660
4388
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
ректальді суппозиторийлер 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019530
4389
M01AC06
Мелоксикам
Денкап
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024674
4390
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№025328
4391
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025329
4392
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛОКСИФАРМ
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15мг/1,5мл, 1.5 мл

РК-ЛС-5№025193
4393
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл
РК-ЛС-0№026343
4394
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
раствор для внутримышечного введения 15 мг / 1,5 мл
РК-ЛС-5№026384
4395
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
раствор для внутримышечного введения 10 мг на миллилитр
РК-ЛС-5№026389
M01AE
Производные пропионовой кислоты
M01AE01
Ибупрофен
4396
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
раствор для внутривенного введения 800 мг/8 мл, 8 мл
РК-ЛС-5№024422
4397
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
раствор для внутривенного введения 400 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024423
4398
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№014622
4399
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015569
4400
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 120 мл
РК-ЛС-5№015569
4401
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® детский
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№020492
4402
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№122119
4403
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122120
4404
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№010633
4405
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 200
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023508
4406
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 400
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№023509
4407
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
cуспензия для приема внутрь 20 мг/1 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№023386
4408
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
cуспензия для приема внутрь 20 мг/1 мл, 200 мл
РК-ЛС-5№023386
4409
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024475
4410
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024477
4411
M01AE01
Ибупрофен
Каффетин Леди
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023229
4412
M01AE01
Ибупрофен
Новиган® Нео
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023201
4413
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№011246
4414
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 100 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№011246
4415
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№011247
4416
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 100 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№011247
4417
M01AE01
Ибупрофен
Фаспик
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№018573
4418
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№023056
4419
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте

ҚР-ДЗ-5№025193
4393
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-0№026343
4394
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ЛФ
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15 мг / 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№026384
4395
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг на миллилитр
ҚР-ДЗ-5№026389
M01AE
Пропионды қышқылдың туындылары
M01AE01
Ибупрофен
4396
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 800 мг/8 мл, 8 мл
ҚР-ДЗ-5№024422
4397
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024423
4398
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014622
4399
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015569
4400
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 120 мл
ҚР-ДЗ-5№015569
4401
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® балаларға арналған
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020492
4402
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122119
4403
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122120
4404
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№010633
4405
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 200
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023508
4406
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 400
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023509
4407
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
ішуге арналған суспензия 20 мг/1 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023386
4408
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
ішуге арналған суспензия 20 мг/1 мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023386
4409
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024475
4410
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024477
4411
M01AE01
Ибупрофен
Каффетин Леди
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023229
4412
M01AE01
Ибупрофен
Новиган® Нео
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023201
4413
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011246
4414
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№011246
4415
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011247
4416
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№011247
4417
M01AE01
Ибупрофен
Фаспик
қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№018573
4418
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
жұмсақ капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023056
4419
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте

суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018923
4420
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018120
4421
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№022551
4422
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№022552
4423
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулы 200мг
РК-ЛС-5№018920
4424
M01AE01
Ибупрофен
Неофен
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№022201
4425
M01AE01
Ибупрофен
Неофен Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022163
4426
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® детский форте
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121805
4427
M01AE01
Ибупрофен
Нью Не-Бол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№121759
4428
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
суспензия для приема внутрь малиновая 200мг/5мл 40 мл
РК-ЛС-5№021577
4429
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
суспензия для приема внутрь клубничная 200мг/5 мл, 40 мл
РК-ЛС-5№021504
4430
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь клубничная 200мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№021504
4431
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Экспресс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№021331
4432
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН®
суспензия для приема внутрь 100мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№003031
4433
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№019771
4434
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014621
4435
M01AE01
Ибупрофен
Не-Бол
суспензия для приема внутрь 100 мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121929
4436
M01AE01
Ибупрофен
Бофен
суспензия оральная 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022962
4437
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№019116
4438
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017841
4439
M01AE01
Ибупрофен
Бруфен®
гранулы шипучие 600мг
РК-ЛС-5№021406
4440
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-3№019991
4441
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024514
4442
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 200 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№024514
4443
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024515
4444
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 200 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№024515
4445
M01AE01
Ибупрофен
БОЛИОFF
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№024576
4446
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024706
4447
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг

ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018923
4420
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен®
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018120
4421
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022551
4422
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022552
4423
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулалар 200мг
ҚР-ДЗ-5№018920
4424
M01AE01
Ибупрофен
Неофен
ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022201
4425
M01AE01
Ибупрофен
Неофен Форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022163
4426
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® балаларға арналған форте
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121805
4427
M01AE01
Ибупрофен
Нью Не-Бол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121759
4428
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
таңқурай дәмі бар, ішуге арналған суспензия 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021577
4429
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН® Д Форте
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 200мг/5 мл, 40 мл
ҚР-ДЗ-5№021504
4430
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 200мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021504
4431
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Экспресс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021331
4432
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен®
ішуге арналған суспензия100мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№003031
4433
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019771
4434
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014621
4435
M01AE01
Ибупрофен
Не-Бол
ішуге арналған суспензия 100 мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121929
4436
M01AE01
Ибупрофен
Бофен
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022962
4437
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл 100 мл ден
ҚР-ДЗ-5№019116
4438
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017841
4439
M01AE01
Ибупрофен
Бруфен®
көпіршитін түйіршіктер 600мг
ҚР-ДЗ-5№021406
4440
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-3№019991
4441
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішке қабылдауға арналған суспензиясы, құлпынай дәмі 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024514
4442
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішке қабылдауға арналған суспензиясы, құлпынай дәмі 200 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№024514
4443
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішуге арналған суспензиясы, апельсинді 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024515
4444
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® Форте для детей
ішуге арналған суспензиясы, апельсин дәмі 200 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№024515
4445
M01AE01
Ибупрофен
БОЛИOFF
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024576
4446
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024706
4447
M01AE01
Ибупрофен
ИБУПРОФЕН-АКОС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг

РК-ЛС-5№024707
4448
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь малиновая 200мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№021577
4449
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
капсулы мягкие 400 мг
РК-ЛС-5№024831
4450
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
капсулы мягкие 200 мг
РК-ЛС-5№024832
4451
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия с коктейльно- фруктовым вкусом 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-0№025499
4452
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
суспензия со вкусом малины 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-0№025500
4453
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
суспензия со вкусом клубники, 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025436
4454
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
суспензия со вкусом тутти фрутти, 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025435
4455
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
суспензия со вкусом клубники, 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025433
4456
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
суспензия со вкусом тутти фрутти, 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№025434
4457
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
таблетки покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025803
4458
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
таблетки покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№025804
4459
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025777
4460
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025778
4461
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025665
4462
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№025622
4463
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025573
4464
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025574
4465
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН для детей
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025404
4466
M01AE01
Ибупрофен
МИЛОФЕН
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025406
4467
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
капсулы желатиновые 200 мг
РК-ЛС-5№026090
4468
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
капсулы желатиновые 400 мг
РК-ЛС-5№026091
4469
M01AE01
Ибупрофен
СУПРАФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025962
4470
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-0№026216
4471
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-0№026217
4472
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№026239
4473
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№026374
M01AE02
Напроксен
4474
M01AE02
Напроксен
Налгезин® Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 550 мг
РК-ЛС-5№009799
4475
M01AE02
Напроксен
Налгезин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 275 мг
РК-ЛС-5№009798
4476
M01AE02
Напроксен
Напрофф
таблетки покрытые пленочной оболочкой 550 мг
РК-ЛС-5№018778
4477
M01AE02
Напроксен
Аксен форт®
таблетки 550 мг

ҚР-ДЗ-5№024707
4448
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
ішуге арналған суспензиясы, таңқурай дәмі 200мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021577
4449
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
жұмсақ капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024831
4450
M01AE01
Ибупрофен
БРУФЕН®РАПИД
жұмсақ капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024832
4451
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
жемісті-коктейль дәмі бар суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№025499
4452
M01AE01
Ибупрофен
БЕФРОН®
таңқурай дәмі бар суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№025500
4453
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
құлпынай дәм бар суспензия , 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025436
4454
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен NOBEL®
тутти-фрутти дәмі бар суспензия, 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025435
4455
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
құлпынай дәмі бар суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025433
4456
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Форте NOBEL®
тутти-фрутти дәмі бар суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№025434
4457
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025803
4458
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025804
4459
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025777
4460
M01AE01
Ибупрофен
ТемпоФЕН
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025778
4461
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс 400
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025665
4462
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфлекс
ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№025622
4463
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025573
4464
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025574
4465
M01AE01
Ибупрофен
РИКОФЕН для детей
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025404
4466
M01AE01
Ибупрофен
МИЛОФЕН
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025406
4467
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
желатинді капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026090
4468
M01AE01
Ибупрофен
Юнифен
желатинді капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026091
4469
M01AE01
Ибупрофен
СУПРАФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025962
4470
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-0№026216
4471
M01AE01
Ибупрофен
ИБУФЕН
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-0№026217
4472
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№026239
4473
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
жұмсақ капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026374
M01AE02
Напроксен
4474
M01AE02
Напроксен
Налгезин® Форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№009799
4475
M01AE02
Напроксен
Налгезин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 275 мг
ҚР-ДЗ-5№009798
4476
M01AE02
Напроксен
Напрофф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№018778
4477
M01AE02
Напроксен
Аксен форт®
таблеткалар 550 мг

РК-ЛС-5№022149
4478
M01AE02
Напроксен
Новапрекс
таблетки покрытые пленочной оболочкой 550 мг
РК-ЛС-5№024717
M01AE03
Кетопрофен
4479
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОПРОМЕД-50
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№024029
4480
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
капсула, 50 мг
РК-ЛС-5№004285
4481
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
раствор для инъекций, 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№004281
4482
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№004284
4483
M01AE03
Кетопрофен
Кетопрофен Ромфарм
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№018832
4484
M01AE03
Кетопрофен
Артрокол
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№022313
4485
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2мл, 2 мл
РК-ЛС-5№013002
4486
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№004280
4487
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№121660
4488
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® ДУО
капсула с модифицированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№003761
4489
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№018675
4490
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп® форте
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018346
4491
M01AE03
Кетопрофен
Фламакс®
раствор для внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№012867
4492
M01AE03
Кетопрофен
Феброфид
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018348
4493
M01AE03
Кетопрофен
Кетанейм
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2мл 2 мл
РК-ЛС-5№024996
4494
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№025390
4495
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
капсулы 50 мг
РК-ЛС-0№025727
4496
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД форте
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-0№025728
4497
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОМЕД
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№024836
4498
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
капсулы 50 мг
РК-ЛС-0№026338
M01AE09
Флурбипрофен
4499
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель СР
капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№022722
4500
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель
таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№010472
4501
M01AE09
Флурбипрофен
МАПРОФЕН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018933
M01AE17
Декскетопрофен
4502
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№019061
4503
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№005063
4504
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№020080
4505
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг

ҚР-ДЗ-5№022149
4478
M01AE02
Напроксен
Новапрекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 550 мг
ҚР-ДЗ-5№024717
M01AE03
Кетопрофен
4479
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОПРОМЕД-50
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024029
4480
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№004285
4481
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№004281
4482
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004284
4483
M01AE03
Кетопрофен
Кетопрофен Ромфарм
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018832
4484
M01AE03
Кетопрофен
Артрокол
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№022313
4485
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013002
4486
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004280
4487
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121660
4488
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® ДУО
модификацияланып босап шығатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003761
4489
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018675
4490
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп® форте
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018346
4491
M01AE03
Кетопрофен
Фламакс®
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012867
4492
M01AE03
Кетопрофен
Феброфид
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018348
4493
M01AE03
Кетопрофен
Кетанейм
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024996
4494
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№025390
4495
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-0№025727
4496
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД форте
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-0№025728
4497
M01AE03
Кетопрофен
КЕТОМЕД
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№024836
4498
M01AE03
Кетопрофен
ФЕБРОФИД
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-0№026338
M01AE09
Флурбипрофен
4499
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель СР
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022722
4500
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель
қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010472
4501
M01AE09
Флурбипрофен
МАПРОФЕН®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018933
M01AE17
Декскетопрофен
4502
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№019061
4503
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№005063
4504
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№020080
4505
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг

РК-ЛС-5№121698
4506
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® сашет
гранулы для приготовления раствора для орального применения 25 мг
РК-ЛС-5№020734
4507
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020454
4508
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер®
раствор для инъекций 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023902
4509
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023807
4510
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№121822
4511
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® инъект
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№021492
4512
M01AE17
Декскетопрофен
Дексиакс®
раствор для инъекций и инфузий 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024828
4513
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024992
4514
M01AE17
Декскетопрофен
Ауксилен®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025623
4515
M01AE17
Декскетопрофен
Кетальдек-ТК
гранулы для приготовления раствора для орального применения 25 мг
РК-ЛС-5№025202
4516
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№025523
4517
M01AE17
Декскетопрофен
Фламадекс®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№025474
4518
M01AE17
Декскетопрофен
Дексаром
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№121973
4519
M01AE17
Декскетопрофен
Фамдексбилл
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл
РК-ЛС-5№026568
4520
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер® Саше
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 25 мг
РК-ЛС-5№026607
M01AE53
Кетопрофен в комбинации с другими препаратами
M01AH
Коксибы
M01AH01
Целекоксиб
4521
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020967
4522
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№020966
4523
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025264
4524
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025265
4525
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№025901
4526
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№025902
M01AH05
Эторикоксиб
4527
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№023496
4528
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023497
4529
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023499
4530
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг

ҚР-ДЗ-5№121698
4506
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® сашет
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020734
4507
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020454
4508
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023902
4509
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023807
4510
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№121822
4511
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® инъект
бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021492
4512
M01AE17
Декскетопрофен
Дексиакс®
инъекция мен инфузияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024828
4513
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024992
4514
M01AE17
Декскетопрофен
Ауксилен®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025623
4515
M01AE17
Декскетопрофен
Кетальдек-ТК
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025202
4516
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКС
қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025523
4517
M01AE17
Декскетопрофен
Фламадекс®
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025474
4518
M01AE17
Декскетопрофен
Дексаром
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121973
4519
M01AE17
Декскетопрофен
Фамдексбилл
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№026568
4520
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер® Саше
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 25 мг
ҚР-ДЗ-5№026607
M01AE53
Кетопрофен басқа препараттармен біріктірілімде
M01AH
Коксибтер
M01AH01
Целекоксиб
4521
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020967
4522
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020966
4523
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025264
4524
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025265
4525
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025901
4526
M01AH01
Целекоксиб
Лекокса
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025902
M01AH05
Эторикоксиб
4527
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023496
4528
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023497
4529
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023499
4530
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг

M01CC01
Пеницилламин
орфанный
M02
Препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02A
Препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AA
Нестероидные противовоспалительные препараты для наружного применения
M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
4558
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 50 г
РК-ЛС-5№017900
4559
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 100 г
РК-ЛС-5№017900
4560
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5%, 30 г
РК-ЛС-5№005392
4561
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5%, 50 г
РК-ЛС-5№005392
4562
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
гель для наружного применения 25 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№021110
4563
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
гель 2,5% 50 г
РК-ЛС-5№003420
4564
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
крем 5% 30 г
РК-ЛС-5№004282
4565
M02AA10
Кетопрофен
Артрокол
гель 2,5 % 45 гр
РК-ЛС-5№024054
4566
M02AA10
Кетопрофен
Форт-гель
гель 2,5 % 50 гр
РК-ЛС-5№023977
4567
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
гель для наружного применения 2,5 % 50 гр
РК-ЛС-5№018868
4568
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
гель для наружного применения 25 мг/гр 30 г
РК-ЛС-5№016183
4569
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
гель для наружного применения 25 мг /гр 50 г
РК-ЛС-5№016184
4570
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
трансдермальный пластырь 30 мг
РК-ЛС-5№015544
4571
M02AA10
Кетопрофен
Кефентек
пластырь 30 мг
РК-ЛС-5№018707
4572
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
гель для наружного применения 2,5%, 30 г
РК-ЛС-5№025276
4573
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
гель для наружного применения 2,5%, 50 г
РК-ЛС-5№025276
4574
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5 %
РК-ЛС-5№026301
4575
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
трансдермальный пластырь
РК-ЛС-5№026480
M02AA13
Ибупрофен
4576
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 20 г
РК-ЛС-5№012587
4577
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 50 г
РК-ЛС-5№012587
4578
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 100 г
РК-ЛС-5№012587
4579
M02AA13
Ибупрофен
Не-Бол
гель 5% 30 г
РК-ЛС-5№019940
4580
M02AA13
Ибупрофен
Ибуфен®
гель для наружного применения 100 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№022746
4581
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® Гель
гель для наружного применения 5 % 20 г, 50 г, 100 г, 150 г
РК-ЛС-5№025346
M02AA15
Диклофенак
4582
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
гель для наружного применения, 50 г
РК-ЛС-5№012568
4583
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак натрия
мазь для наружного применения 10 мг/г по 30 г
РК-ЛС-5№019411
4584
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
мазь 1% по 30 г
РК-ЛС-5№014965
4585
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
мазь для наружного применения 20 мг/г 30 гр

M01CC01
Пеницилламин
орфандық
M02
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған препараттар
M02A
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған препараттар
M02AA
Сыртқа қолдануға арналған стероидтық емес қабынуға қарсы препараттар
M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
4558
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№017900
4559
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 100 г
ҚР-ДЗ-5№017900
4560
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4561
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4562
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№021110
4563
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
гель 2,5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№003420
4564
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
крем 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№004282
4565
M02AA10
Кетопрофен
Артрокол
гель 2,5 % 45 гр
ҚР-ДЗ-5№024054
4566
M02AA10
Кетопрофен
Форт-гель
гель 2,5 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№023977
4567
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№018868
4568
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/гр 30 г
ҚР-ДЗ-5№016183
4569
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/гр 50 г
ҚР-ДЗ-5№016184
4570
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
трансдермальді бұласыр 30 мг
ҚР-ДЗ-5№015544
4571
M02AA10
Кетопрофен
Кефентек
бұласыр 30 гр
ҚР-ДЗ-5№018707
4572
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№025276
4573
M02AA10
Кетопрофен
Кетомед®
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№025276
4574
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
сыртқа қолдануға арналған гель 2,5 %
ҚР-ДЗ-5№026301
4575
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
трансдермальді бұласыр
ҚР-ДЗ-5№026480
M02AA13
Ибупрофен
4576
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
сыртқа қолдануға арналған крем 20 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4577
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
сыртқа қолдануға арналған крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4578
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
сыртқа қолдануға арналған крем 100 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4579
M02AA13
Ибупрофен
Не-Бол
гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№019940
4580
M02AA13
Ибупрофен
Ибуфен®
сыртқа қолдануға арналған гель 100 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№022746
4581
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® Гель
сыртқа қолдануға арналған гель, 5 % 20 г, 50 г, 100 г, 150 г
ҚР-ДЗ-5№025346
M02AA15
Диклофенак
4582
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак–AIGP
сыртқа қолдануға арналған гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№012568
4583
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак натрия
сыртқа қолдануға арналған жақпамай10 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№019411
4584
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
жақпамай 1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№014965
4585
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
cыртқа қолдануға арналған жақпамай 20 мг/г 30 гр

РК-ЛС-5№004217
4586
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
мазь для наружного применения 20 мг/г 50 гр
РК-ЛС-5№004217
4587
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсионный гель
гель для наружного применения 2% 30 г
РК-ЛС-5№024416
4588
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Эмульсионный гель
гель для наружного применения 1% 30 г
РК-ЛС-5№024417
4589
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 5 % 45 г
РК-ЛС-5№024273
4590
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1% 25 г
РК-ЛС-5№024112
4591
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 1 % 30 г
РК-ЛС-5№024089
4592
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№024080
4593
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 1 % 20 гр
РК-ЛС-5№011756
4594
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 1 % 50 гр
РК-ЛС-5№011756
4595
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
гель для наружного применения 1 % 25 гр
РК-ЛС-5№019640
4596
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм Эм-гель
гель 1 % 50 г
РК-ЛС-5№019258
4597
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 2% 50 г
РК-ЛС-5№023357
4598
M02AA15
Диклофенак
Диклоген
гель для наружного применения 1 % 30г
РК-ЛС-5№010735
4599
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1% 40 гр
РК-ЛС-5№003872
4600
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
гель для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№022132
4601
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
гель для наружного применения 50 мг/г 100 г
РК-ЛС-5№022132
4602
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
гель для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№021514
4603
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
гель для наружного применения 5% 50 г
РК-ЛС-5№021514
4604
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
гель для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№021514
4605
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
спрей для наружного применения 4% 12,5 г
РК-ЛС-5№019395
4606
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
спрей для наружного применения 4% 25 г
РК-ЛС-5№019395
4607
M02AA15
Диклофенак
Итами
медицинский пластырь 140 мг
РК-ЛС-5№018750
4608
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
раствор для местного применения 4% 15 мл
РК-ЛС-5№023651
4609
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
раствор для местного применения 4% 30 мл
РК-ЛС-5№023651
4610
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
пластырь 140 мг
РК-ЛС-5№015804
4611
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1% 100 гр
РК-ЛС-5№003872
4612
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 5% , 50 г
РК-ЛС-5№024080
4613
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 1 %, 50 г
РК-ЛС-5№024089
4614
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1%, 50 г
РК-ЛС-5№024112
4615
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
гель для наружного применения 1%, 100 г

ҚР-ДЗ-5№004217
4586
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
cыртқа қолдануға арналған жақпамай 20 мг/г 50 гр
ҚР-ДЗ-5№004217
4587
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
cыртқа қолдануға арналған гель 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№024416
4588
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
cыртқа қолдануға арналған гель 1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№024417
4589
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 5 % 45 г
ҚР-ДЗ-5№024273
4590
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
cыртқа қолдануға арналған гель 1% 25 г
ҚР-ДЗ-5№024112
4591
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№024089
4592
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
cыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№024080
4593
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 20 гр
ҚР-ДЗ-5№011756
4594
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№011756
4595
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 25 гр
ҚР-ДЗ-5№019640
4596
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм Эм-гель
гель 1 % 50 г
ҚР-ДЗ-5№019258
4597
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
cыртқа қолдануға арналған гель 2% 50 г
ҚР-ДЗ-5№023357
4598
M02AA15
Диклофенак
Диклоген
cыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№010735
4599
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1 % 40 г
ҚР-ДЗ-5№003872
4600
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
сыртқа қолдануға арналған гель 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№022132
4601
M02AA15
Диклофенак
ФАНИГАН® ДЭЙ
сыртқа қолдануға арналған гель 50 мг/г 100 г
ҚР-ДЗ-5№022132
4602
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
сыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4603
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
сыртқа қолдануға арналған гель 5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4604
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
сыртқа қолдануға арналған гель 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4605
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
сыртқа қолдануға арналған спрей 4% 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№019395
4606
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
сыртқа қолдануға арналған спрей 4% 25 г
ҚР-ДЗ-5№019395
4607
M02AA15
Диклофенак
Итами
медициналық бұласыр 140 мг
ҚР-ДЗ-5№018750
4608
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
жергілікті қолдануға арналған ерітінді 4% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023651
4609
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
жергілікті қолдануға арналған ерітінді 4% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023651
4610
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
бұласыр 140 мг
ҚР-ДЗ-5№015804
4611
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
гель 1% 100 гр
ҚР-ДЗ-5№003872
4612
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
сыртқа қолдануға арналған гель 5% , 50 г
ҚР-ДЗ-5№024080
4613
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
сыртқа қолдануға арналған гель 1 %, 50 г
ҚР-ДЗ-5№024089
4614
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
сыртқа қолдануға арналған гель 1%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№024112
4615
M02AA15
Диклофенак
АЛМИРАЛ гель
сыртқа қолдануға арналған гель 1%, 100 г

РК-ЛС-5№024112
4616
M02AA15
Диклофенак
РИКОФЕН АКТИВ ГЕЛЬ
гель для наружного применения 1 % 30 г
РК-ЛС-5№025405
4617
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
пластырь 140 мг
РК-ЛС-5№026456
4618
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева Форте
гель для наружного применения 2 %
РК-ЛС-5№026513
M02AA23
Индометацин
4619
M02AA23
Индометацин
Индометацин
мазь для наружного применения 100 мг/г 40 г
РК-ЛС-5№010518
4620
M02AA23
Индометацин
Индометацин Софарма
мазь 10% по 40 г
РК-ЛС-5№014143
M02AX
Другие препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AX
Препараты для местного применения при суставной и мышечной боли другие
4621
M02AX
Препараты для местного применения при суставной и мышечной боли другие
Камфорный спирт
раствор спиртовой 10% 50 мл
РК-ЛС-5№003178
4622
M02AX
Препараты для местного применения при суставной и мышечной боли другие
Камфорный спирт
раствор спиртовой 10% 30 мл
РК-ЛС-5№003178
M02AX10
Прочие
4623
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 50 мл
РК-ЛС-5№009519
4624
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 40 мл
РК-ЛС-5№009519
4625
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 30 мл
РК-ЛС-5№009519
4626
M02AX10
Прочие
Камфорный спирт
раствор 10% 25 мл
РК-ЛС-5№009519
M03
Миорелаксанты
M03A
Миорелаксанты периферического действия
M03AB
Производные холина
M03AB01
Суксаметония хлорид
4627
M03AB01
Суксаметония хлорид
Польсуксан
раствор для инъекций 100 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021409
M03AC
Прочие четвертичные аммониевые соединения
M03AC04
Атракурий
4628
M03AC04
Атракурий
Тракриум®
раствор для внутривенного введения 25 мг/2,5 мл, 2.5 мл
РК-ЛС-5№012157
4629
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/ мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024276
4630
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/ мл, 2.5 мл
РК-ЛС-5№024276
M03AC06
Пипекурония бромид
4631
M03AC06
Пипекурония бромид
Ардуан®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 4 мг
РК-ЛС-5№014612
4632
M03AC06
Пипекурония бромид
Ардуан®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 4 мг (растворитель - натрия хлорида раствор 0.9 %)
ЛП-№004052-ГП-KZ
M03AC09
Рокурония бромид
4633
M03AC09
Рокурония бромид
Ромеран
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023731
4634
M03AC09
Рокурония бромид
Ромеран
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023731
4635
M03AC09
Рокурония бромид
Рокуроний Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024439

ҚР-ДЗ-5№024112
4616
M02AA15
Диклофенак
РИКОФЕН АКТИВ ГЕЛЬ
сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№025405
4617
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева
бұласыр 140 мг
ҚР-ДЗ-5№026456
4618
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-Тева Форте
сыртқа қолдануға арналған гель 2 %
ҚР-ДЗ-5№026513
M02AA23
Индометацин
4619
M02AA23
Индометацин
Индометацин
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 100 мг/г 40г
ҚР-ДЗ-5№010518
4620
M02AA23
Индометацин
Индометацин Софарма
жақпамай 10% 40 г
ҚР-ДЗ-5№014143
M02AX
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған басқа да препараттар
M02AX
Буын және бұлшықет ауыруы кезінде жергілікті қолдануға арналған басқа препараттар.
4621
M02AX
Буын және бұлшықет ауыруы кезінде жергілікті қолдануға арналған басқа препараттар.
Камфор спирті
спирт ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003178
4622
M02AX
Буын және бұлшықет ауыруы кезінде жергілікті қолдануға арналған басқа препараттар.
Камфор спирті
спирт ерітінді 10% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№003178
M02AX10
Басқалары.
4623
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
4624
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
4625
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
4626
M02AX10
Басқалары.
Камфор спирті
ерітінді 10% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
M03
Миорелаксанттар
M03A
Шеткі әсері бар миорелаксанттар
M03AB
Холиннің туындылары
M03AB01
Суксаметоний хлориді
4627
M03AB01
Суксаметоний хлориді
Польсуксан
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021409
M03AC
Өзге төрттік аммоний қосылыстары
M03AC04
Атракурий
4628
M03AC04
Атракурий
Тракриум®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/2,5 мл, 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№012157
4629
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/ мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024276
4630
M03AC04
Атракурий
Атракурий Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/ мл, 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024276
M03AC06
Пипекуроний бромиді
4631
M03AC06
Пипекуроний бромиді
Ардуан®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі) 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014612
M03AC06
Пипекурония бромид
Ардуан®
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі) 4 мг
ЛП-№004052-ГП-KZ
M03AC09
Рокуроний бромиді
4633
M03AC09
Рокуроний бромиді
Ромеран
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023731
4634
M03AC09
Рокуроний бромиді
Ромеран
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023731
4635
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокуроний Калцекс
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024439

4636
M03AC09
Рокурония бромид
Рокурониум
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024462
4637
M03AC09
Рокурония бромид
Рокурониум
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024463
M03AX01
Ботулинический токсин
4638
M03AX01
Ботулинический токсин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-ЛС-5№020217
4639
M03AX01
Ботулинический токсин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-ЛС-5№020218
4640
M03AX01
Ботулинический токсин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 200 ЕД
РК-ЛС-5№020219
4641
M03AX01
Ботулинический токсин
Диспорт®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 500 ЕД
РК-БП-5№015757
4642
M03AX01
Ботулинический токсин
Диспорт®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 300 ЕД
РК-БП-5№020468
4643
M03AX01
Ботулинический токсин
Ксеомин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-БП-5№022385
4644
M03AX01
Ботулинический токсин
Ксеомин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-БП-5№022386
4645
M03AX01
Ботулинический токсин
Ботулакс
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-ЛС-5№025833
4646
M03AX01
Ботулинический токсин
Ботулакс
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-ЛС-5№025832
4647
M03AX01
Ботулинический токсин
Вистабель
порошок для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-ЛС-5№025196
4648
M03AX01
Ботулинический токсин
ФОРТОКС®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 100 ЕД
РК-ЛС-5№024855
4649
M03AX01
Ботулинический токсин
Ботулакс
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 200 ЕД
РК-ЛС-5№025831
M03B
Миорелаксанты центрального действия
M03BX
Другие агенты центрального действия
M03BX01
Баклофен
4650
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблетки 10мг
РК-ЛС-5№025149
4651
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблетки 25мг
РК-ЛС-5№025148
M03BX02
Тизанидин
4652
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№024324
4653
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№024321
4654
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№003962
4655
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№003961
4656
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№026183
4657
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№026184
M03BX04
Толперизон
4658
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№012351
4659
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№012352
4660
M03BX04
Толперизон
Респанол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023303

4636
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокурониум
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024462
4637
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокурониум
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024463
M03AX01
Ботулинді токсин
4638
M03AX01
Ботулинді токсин
Нейронокс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020217
4639
M03AX01
Ботулинді токсин
Нейронокс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020218
4640
M03AX01
Ботулинді токсин
Нейронокс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020219
4641
M03AX01
Ботулинді токсин
Диспорт®
бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ӘБ
ҚР-БП-5№015757
4642
M03AX01
Ботулинді токсин
Диспорт®
бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 300 ӘБ
ҚР-БП-5№020468
4643
M03AX01
Ботулинді токсин
Ксеомин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 ӘБ
ҚР-БП-5№022385
4644
M03AX01
Ботулинді токсин
Ксеомин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 ӘБ
ҚР-БП-5№022386
4645
M03AX01
Ботулинді токсин
Ботулакс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 эб
ҚР-ДЗ-5№025833
4646
M03AX01
Ботулинді токсин
Ботулакс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 эб
ҚР-ДЗ-5№025832
4647
M03AX01
Ботулинді токсин
Вистабель
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 100 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№025196
4648
M03AX01
Ботулинді токсин
ФОРТОКС®
бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024855
4649
M03AX01
Ботулинді токсин
Ботулакс
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№025831
M03B
Орталық нервке әсер ететін миорелаксанттар
M03BX
Орталыққа әсер ететін басқа препараттар
M03BX01
Баклофен
4650
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблеткалар 10мг
ҚР-ДЗ-5№025149
4651
M03BX01
Баклофен
Баклосан
таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№025148
M03BX02
Тизанидин
4652
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024324
4653
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№024321
4654
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003962
4655
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№003961
4656
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№026183
4657
M03BX02
Тизанидин
Тизалуд
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026184
M03BX04
Толперизон
4658
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012351
4659
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012352
4660
M03BX04
Толперизон
Респанол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023303

4661
M03BX04
Толперизон
Респанол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023304
4662
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024521
4663
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№024522
4664
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№024565
4665
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024566
4666
M03BX04
Толперизон
Токката®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№025447
4667
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№025144
4668
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№025145
M04AA01
Аллопуринол
4669
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№122059
4670
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№122060
4671
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№024297
4672
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024298
4673
M04AA01
Аллопуринол
АЛПОНОЛ
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№026458
4674
M04AA01
Аллопуринол
АЛПОНОЛ
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№026459
M04AA03
Фебуксостат
4675
M04AA03
Фебуксостат
Инксанта 80
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№121719
4676
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик®120 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№022562
4677
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№022564
4678
M04AA03
Фебуксостат
УРИНОРМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№025577
4679
M04AA03
Фебуксостат
Фебурик 80
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№025426
4680
M04AA03
Фебуксостат
Феблорика
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№026004
M05
Препараты для лечения заболеваний костей
M05B
Препараты, влияющие на минерализацию костей
M05BA
Бисфосфонаты
M05BA02
Клодроновая кислота
4681
M05BA02
Клодроновая кислота
Кластеон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№025900
M05BA03
Памидроновая кислота
4682
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025240
4683
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 90 мг/30 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№025238
M05BA04
Алендроновая кислота
4684
M05BA04
Алендроновая кислота
Лондромакс
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№024289
4685
M05BA04
Алендроновая кислота
Остемакс 70 комфорт
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№010442
4686
M05BA04
Алендроновая кислота
Алендронат натрия
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020999
4687
M05BA04
Алендроновая кислота
Алендронат натрия
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№021000
4688
M05BA04
Алендроновая кислота
Осталон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 70 мг

4661
M03BX04
Толперизон
Респанол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023304
4662
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024521
4663
M03BX04
Толперизон
Толпирекс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024522
4664
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024565
4665
M03BX04
Толперизон
Толперизон-ЛФ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024566
4666
M03BX04
Толперизон
Токката®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025447
4667
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025144
4668
M03BX04
Толперизон
Толкимадо
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№025145
M04AA01
Аллопуринол
4669
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122059
4670
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№122060
4671
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024297
4672
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024298
4673
M04AA01
Аллопуринол
АЛПОНОЛ
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№026458
4674
M04AA01
Аллопуринол
АЛПОНОЛ
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№026459
M04AA03
Фебуксостат
4675
M04AA03
Фебуксостат
Инксанта 80
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121719
4676
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик®120 мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022562
4677
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№022564
4678
M04AA03
Фебуксостат
УРИНОРМ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№025577
4679
M04AA03
Фебуксостат
Фебурик 80
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№025426
4680
M04AA03
Фебуксостат
Феблорика
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг
ҚР-ДЗ-5№026004
M05
Сүйек ауруларын емдеуге арналған препараттар
M05B
Сүйектің минерализациясына әсер ететін препараттар
M05BA
Бисфосфонаттар
M05BA02
Клодрон қышқылы
4681
M05BA02
Клодрон қышқылы
Кластеон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг
ҚР-ДЗ-5№025900
M05BA03
Памидрон қышқылы
4682
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025240
4683
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг/30 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№025238
M05BA04
Алендрон қышқылы
4684
M05BA04
Алендрон қышқылы
Лондромакс
таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№024289
4685
M05BA04
Алендрон қышқылы
Остемакс 70 комфорт
таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№010442
4686
M05BA04
Алендрон қышқылы
Алендронат натрия
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020999
4687
M05BA04
Алендрон қышқылы
Алендронат натрия
таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№021000
4688
M05BA04
Алендрон қышқылы
Осталон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 70 мг

РК-ЛС-5№004596
M05BA06
Ибандроновая кислота
орфанный
4689
M05BA06
Ибандроновая кислота
Ай-Фос
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022405
4690
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонвива
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№005110
4691
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонеост
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023831
4692
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонвива
раствор для внутривенных инъекций 3мг/3мл, 3 мл
РК-ЛС-5№012812
M05BA08
Золедроновая кислота
4693
M05BA08
Золедроновая кислота
Золекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл
РК-ЛС-5№024425
4694
M05BA08
Золедроновая кислота
Остеолекс
раствор для инфузий 5 мг/ 100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024424
4695
M05BA08
Золедроновая кислота
Зобон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 4 мг, 5 мл
РК-ЛС-5№018244
4696
M05BA08
Золедроновая кислота
Зобон
раствор для инфузий 5 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121770
4697
M05BA08
Золедроновая кислота
Акласта®
раствор для инфузий 5 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№004510
4698
M05BA08
Золедроновая кислота
Зомета®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№005510
4699
M05BA08
Золедроновая кислота
Золедроновая кислота-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023425
4700
M05BA08
Золедроновая кислота
Золеост
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024896
M05BB
Бисфосфонаты в комбинации с препаратами кальция
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
4701
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
Бонил Плюс
таблетки 70 мг/5600 МЕ
РК-ЛС-5№023990
4702
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
Бонил
таблетки 70 мг/2800 МЕ
РК-ЛС-5№024079
M05BX
Прочие препараты, влияющие на минерализацию костей
M05BX03
Стронция ранелат
M05BX04
Денозумаб
4703
M05BX04
Денозумаб
Пролиа®
раствор для подкожного введения 60 мг/мл, 1 мл
РК-БП-5№018769
4704
M05BX04
Денозумаб
ИКСГЕВА®
раствор для подкожного введения 70 мг/мл, 120 мг (1.7 мл)
РК-ЛС-5№019749
M09AX03
Аталурен
орфанный
4705
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
РК-ЛС-5№024443
4706
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
РК-ЛС-5№024442
4707
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1000 мг
РК-ЛС-5№024441
M09AX06
Этеплирсен
4708
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
инъекция для внутривенной инфузии после разбавления 100 мг/2 мл (50 мг/мл)
орфанный
4709
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
инъекция для внутривенной инфузии после разбавления 500 мг/10 мл (50 мг/мл)
орфанный

ҚР-ДЗ-5№004596
M05BA06
Ибандрон қышқылы
орфандық
4689
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Ай-Фос
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022405
4690
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонвива
қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005110
4691
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонеост
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023831
4692
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонвива
вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді 3мг/3мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012812
M05BA08
Золедрон қышқылы
4693
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№024425
4694
M05BA08
Золедрон қышқылы
Остеолекс
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/ 100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024424
4695
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зобон
вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4 мг, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018244
4696
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зобон
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121770
4697
M05BA08
Золедрон қышқылы
Акласта®
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004510
4698
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зомета®
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005510
4699
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золедрон қышқылы-Келун-Казфарм
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023425
4700
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золеост
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024896
M05BB
Кальций препараттарымен құрамдастырылған бифосфанаттар
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
4701
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
Бонил Плюс
таблеткалар 70 мг/5600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023990
4702
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
Бонил
таблеткалар 70 мг/2800 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024079
M05BX
Сүйектің минерализациясына әсер ететін басқа да препараттар
M05BX03
Стронций ранелаты
M05BX04
Денозумаб
4703
M05BX04
Денозумаб
Пролиа®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг/мл, 1 мл
ҚР-БП-5№018769
4704
M05BX04
Денозумаб
ИКСГЕВА®
тері астына енгізуге арналған ерітінді 70 мг/мл, 120 мг (1.7 мл)
ҚР-ДЗ-5№019749
M09AX03
Аталурен
орфандық
4705
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№024443
4706
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024442
4707
M09AX03
Аталурен
Трансларна™
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024441
M09AX06
Этеплирсен
4708
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
сұйылтудан кейін вена іші инфузиясына арналған инъекция 100 мг/2 мл (50 мг/мл)
орфандық
4709
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
сұйылтудан кейін вена іші инфузиясына арналған инъекция 500 мг/10 мл (50 мг/мл)
орфандық

M09AX07
Нусинерсен
орфанный
4710
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза™
раствор для интратекального введения 2,4 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025109
4711
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза
раствор для интратекального введения 2,4 мг/мл
РК-ЛС-5№026518
4712
M09AX07
Нусинерсен
Нусинерсен
раствор для интратекального введения 2,4 мг/мл
РК-ЛС-0№026594
M09AX08
Голодирсен
орфанный
4713
M09AX08
Голодирсен
Виондис 53
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг/2 мл и 500 мг/10 мл
M09AX10
Рисдиплам
орфанный
4714
M09AX10
Рисдиплам
Эврисди®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 0,75 мг/мл по 2 г
РК-ЛС-5№025937
N
Нервная система
N01
Анестетики
N01A
Препараты для общей анестезии
N01AB
Галогенизированные гидрокарбоны
N01AB01
Галотан
4715
N01AB01
Галотан
Галотан
жидкость для ингаляционного наркоза 250 мл
РК-ЛС-5№018654
N01AB06
Изофлуран
4716
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза по 100 мл
РК-ЛС-5№018634
4717
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 250
жидкость для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№023630
4718
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 100
жидкость для ингаляционного наркоза по 100 мл
РК-ЛС-5№023631
4719
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№018634
N01AB08
Севофлуран
4720
N01AB08
Севофлуран
Севофлуран
раствор для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№018164
4721
N01AB08
Севофлуран
Севотрой 250
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№023625
4722
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
жидкость для ингаляций 250 мг
РК-ЛС-5№024114
4723
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
жидкость для ингаляций 100 мг
РК-ЛС-5№024117
4724
N01AB08
Севофлуран
Севоран
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№024256
4725
N01AB08
Севофлуран
Севовор
жидкость для ингаляционного наркоза, 250 мл
РК-ЛС-5№024705
N01AF
Барбитураты
N01AF03
Тиопентал
4726
N01AF03
Тиопентал натрия
Тиопентал-КМП
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№000327
N01AH
Опиоидные анальгетики
N01AH01
Фентанил
4727
N01AH01
Фентанил
Фентанил
раствор для инъекций 0,05 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№008570
4728
N01AH01
Фентанил
Фентанил
раствор для инъекций 0,005% по 2 мл
РК-ЛС-5№015713
N01AX
Другие препараты для общей анестезии
N01AX03
Кетамин
4729
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№003486
4730
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№003486
4731
N01AX03
Кетамин
КЕТАМИН-САНТО®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024627
N01AX10
Пропофол
4732
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
эмульсия для внутривенного введения 1% 50 мл

M09AX07
Нусинерсен
орфандық
4710
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза™
интратекальді енгізуге арналған ерітінді 2,4 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025109
4711
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза
интратекальді енгізуге арналған ерітінді 2,4 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026518
4712
M09AX07
Нусинерсен
Нусинерсен
интратекальді енгізуге арналған ерітінді 2,4 мг/мл
ҚР-ДЗ-0№026594
M09AX08
Голодирсен
орфандық
4713
M09AX08
Голодирсен
Виондис 53
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ 100 мг/2 мл және 500 мг/10 мл
M09AX10
Рисдиплам
орфандық
4714
M09AX10
Рисдиплам
Эврисди®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,75 мг/мл по 2 г
ҚР-ДЗ-5№025937
N
Нерв жүйесі
N01
Анестетиктер
N01A
Жалпы анестезияға арналған препараттар
N01AB
Галогенделген гидрокарбондар
N01AB01
Галотан
4715
N01AB01
Галотан
Галотан
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018654
N01AB06
Изофлуран
4716
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018634
4717
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 250
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
ҚР-ДЗ-5№023630
4718
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 100
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023631
4719
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018634
N01AB08
Севофлуран
4720
N01AB08
Севофлуран
Севофлуран
ингаляциялық наркозға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018164
4721
N01AB08
Севофлуран
Севотрой 250
ингаляцияға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№023625
4722
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мг
ҚР-ДЗ-5№024114
4723
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
ингаляцияға арналған сұйықтық,100 мг
ҚР-ДЗ-5№024117
4724
N01AB08
Севофлуран
Севоран
ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мл
ҚР-ДЗ-5№024256
4725
N01AB08
Севофлуран
Севовор
ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024705
N01AF
Барбитураттар
N01AF03
Тиопентал
4726
N01AF03
Натрий тиопенталы
Тиопентал- КМП
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№000327
N01AH
Апиындық анальгетиктер
N01AH01
Фентанил
4727
N01AH01
Фентанил
Фентанил
инъекцияға арналған ерітінді 0,05% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№008570
4728
N01AH01
Фентанил
Фентанил
инъекцияға арналған ерітінді 0,005% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015713
N01AX
Жалпы анестезияға арналған басқа да препараттар
N01AX03
Кетамин
4729
N01AX03
Кетамин
Кетамин
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
4730
N01AX03
Кетамин
Кетамин
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
4731
N01AX03
Кетамин
КЕТАМИН-САНТО®
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024627
N01AX10
Пропофол
4732
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
инъекцияға және инфузияға арналған эмульсия 1%, 50 мл

РК-ЛС-5№121826
4733
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№014716
4734
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл, 50мл
РК-ЛС-5№024151
4735
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл, 20мл
РК-ЛС-5№024152
4736
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 20 мг /мл, 50мл
РК-ЛС-5№024153
4737
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
эмульсия для внутривенного введения 1% 20 мл
РК-ЛС-5№121827
4738
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№014715
4739
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
эмульсия для инъекций 1% 10 мл
РК-ЛС-5№023935
4740
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
эмульсия для инъекций 1% 20 мл
РК-ЛС-5№023935
4741
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
эмульсия для инфузий 20 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№024471
4742
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
эмульсия для инфузий 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№024472
4743
N01AX10
Пропофол
Сэйфол
эмульсия для внутривенного введения и инфузий, 10 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№025081
N01AX11
Натрия оксибат
4744
N01AX11
Натрия оксибат
Натрия оксибутират
раствор для инъекций 200 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№014369
4745
N01AX11
Натрия оксибат
Натрия оксибутират
раствор для инъекций 200 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№014369
N01AX63
Закись азота
N01B
Препараты для местной анестезии
N01BA
Эфиры аминобензойной кислоты
N01BA02
Прокаин
4746
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№010747
4747
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№003855
4748
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 2%, 2 мл
РК-ЛС-5№010375
4749
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010747
4750
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№010373
4751
N01BA02
Прокаин
Новокаин-Дарница
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№000150
4752
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№024166
4753
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№010373
4754
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 5мл
РК-ЛС-5№022474
4755
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022474
4756
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-0№026407
4757
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-0№026407
4758
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 2%, 2 мл
РК-ЛС-0№026408
N01BB
Амиды
N01BB01
Бупивакаин
4759
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин-М
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл

ҚР-ДЗ-5№121826
4733
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014716
4734
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл,50мл
ҚР-ДЗ-5№024151
4735
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл, 20мл
ҚР-ДЗ-5№024152
4736
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 20 мг /мл, 50мл
ҚР-ДЗ-5№024153
4737
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 1%, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№121827
4738
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014715
4739
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
инъекцияға арналған эмульсия 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023935
4740
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
инъекцияға арналған эмульсия 1% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023935
4741
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
инфузияға арналған эмульсия 20 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024471
4742
N01AX10
Пропофол
Дипрофол®
инфузияға арналған эмульсия 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024472
4743
N01AX10
Пропофол
Сэйфол
вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025081
N01AX11
Натрий оксибаты
4744
N01AX11
Натрий оксибаты
Натрий оксибутираты
инъекцияға арналған ерітінді 200 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014369
4745
N01AX11
Натрий оксибаты
Натрий оксибутираты
инъекцияға арналған ерітінді 200 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014369
N01AX63
Азот тотығы
N01B
Жергілікті анестезияға арналған препараттар
N01BA
Аминобензой қышқылының эфирлері
N01BA02
Прокаин
4746
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010747
4747
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003855
4748
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 2%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010375
4749
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010747
4750
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010373
4751
N01BA02
Прокаин
Новокаин-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000150
4752
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% , 5мл
ҚР-ДЗ-5№024166
4753
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010373
4754
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 5мл
ҚР-ДЗ-5№022474
4755
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№022474
4756
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026407
4757
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026407
4758
N01BA02
Прокаин
Новокаин
инъекцияға арналған ерітінді 2%, 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026408
N01BB
Амидтер
N01BB01
Бупивакаин
4759
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин-М
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл

РК-ЛС-5№009464
4760
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 4 мл
РК-ЛС-5№010790
4761
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин спинал
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 4 мл
РК-ЛС-5№022582
4762
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 10 мл
РК-ЛС-5№022584
4763
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
раствор для инъекций 5мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№023064
4764
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№010789
4765
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
раствор для инъекций 5мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023172
N01BB02
Лидокаин
4766
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
спрей для местного и наружного применения дозированный 10% по 38 г
РК-ЛС-5№010030
4767
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций, 1%, 3,5 мл
РК-ЛС-5№013599
4768
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№021605
4769
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021606
4770
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 1%, 5мл
РК-ЛС-5№023161
4771
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№019325
4772
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023473
4773
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 10 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023474
4774
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 20 мг /мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023475
4775
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 10 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023602
4776
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций, 2% 2 мл
РК-ЛС-5№013600
4777
N01BB02
Лидокаин
Версатис
медицинский пластырь 5%
РК-ЛС-5№023686
4778
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин-DF
спрей для наружного и местного применения 10%, 38г
РК-ЛС-5№022653
N01BB03
Мепивакаин
4779
N01BB03
Мепивакаин
Скандонест 3%
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1,8 мл
РК-ЛС-5№018205
4780
N01BB03
Мепивакаин
Пьеркаин
раствор для инфильтрации и периневральной инъекции 30 мг/мл, 1,8 мл
РК-ЛС-5№025455
4781
N01BB03
Мепивакаин
Мепивастезин
раствор для инъекций 3%, 1,7 мл
РК-ЛС-5№025175
N01BB09
Ропивакаин
4782
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022637
4783
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№022637
4784
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№022600
4785
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022600
4786
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин

ҚР-ДЗ-5№009464
4760
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№010790
4761
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин спинал
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022582
4762
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022584
4763
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023064
4764
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010789
4765
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023172
N01BB02
Лидокаин
4766
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған дозаланған спрей, 10% 38 г
ҚР-ДЗ-5№010030
4767
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№013599
4768
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021605
4769
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021606
4770
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 1%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023161
4771
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№019325
4772
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023473
4773
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023474
4774
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг /мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023475
4775
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023602
4776
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді, 2% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013600
4777
N01BB02
Лидокаин
Версатис
медициналық бұласыр 5%
ҚР-ДЗ-5№023686
4778
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин-DF
сыртқа және жергілікті қолдануға арналған спрей 10%, 38г
ҚР-ДЗ-5№022653
N01BB03
Мепивакаин
4779
N01BB03
Мепивакаин
Скандонест 3%
инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1,8мл
ҚР-ДЗ-5№018205
4780
N01BB03
Мепивакаин
Пьеркаин
инфильтрация мен периневральді инъекцияға арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1,8 мл
ҚР-ДЗ-5№025455
4781
N01BB03
Мепивакаин
Мепивастезин
инъекцияға арналған ерітінді, 3%, 1,7 мл
ҚР-ДЗ-5№025175
N01BB09
Ропивакаин
4782
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022637
4783
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022637
4784
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
4785
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
4786
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин

раствор для инъекций 2 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№022600
4787
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№022635
4788
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№022635
4789
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022636
4790
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022636
4791
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024524
4792
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
раствор для инъекций 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024523
N01BB20
Комбинированные препараты
4793
N01BB20
Комбинированные препараты
Анеста-А
крем для наружного применения 5 г
РК-ЛС-5№023719
4794
N01BB20
Комбинированные препараты
Анеста-А
крем для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№023719
4795
N01BB20
Комбинированные препараты
Анеста-А
крем для наружного применения 60 г
РК-ЛС-5№023719
4796
N01BB20
Комбинированные препараты
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 5 г.
РК-ЛС-5№023948
4797
N01BB20
Комбинированные препараты
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 30 г.
РК-ЛС-5№023948
4798
N01BB20
Комбинированные препараты
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 100 г.
РК-ЛС-5№023948
4799
N01BB20
Комбинированные препараты
Ксилокрем
крем для наружного применения 5 г
РК-ЛС-5№023550
4800
N01BB20
Комбинированные препараты
Ксилокрем
крем для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№023550
N01BB52
Хлоргексидин и Лидокаин
4801
N01BB52
Хлоргексидин и Лидокаин
Катеджель с лидокаином
гель для наружного применения 12,5 г
РК-ЛС-5№013306
N01BB58
Артикаин в комбинации с другими препаратами
N01BX
Прочие препараты для местной анестезии
N01BX04
Капсаицин
N02
Анальгетики
N02A
Опиоиды
N02AA
Природные алкалоиды опия
N02AA01
Морфин
4802
N02AA01
Морфин
Морфина гидрохлорид
раствор для инъекций 1% по 1 мл
РК-ЛС-5№010526
4803
N02AA01
Морфин
Морфина гидрохлорид
раствор для инъекций 1% по 1 мл
РК-ЛС-5№015880
4804
N02AA01
Морфин
Морфина сульфат VIC
таблетка 10 мг
РК-ЛС-5№023133
4805
N02AA01
Морфин
Морфина сульфат VIC
таблетка 5 мг
РК-ЛС-5№023132
4806
N02AA01
Морфин
Морфин лонг
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025815
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
N02AB
Фенилпиперидина производные
4807
N02AB
Фенилпиперидина производные
Промедол
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-5№010525
4808
N02AB
Фенилпиперидина производные
ТРИМЕПЕРИДИН-САНТО®
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-5№010158
N02AB03
Фентанил
N02AF
Производные морфина

инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
4787
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022635
4788
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022635
4789
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл10 мл
ҚР-ДЗ-5№022636
4790
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022636
4791
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
иинъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024524
4792
N01BB09
Ропивакаин
Ропивакаин-Санто
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг|мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024523
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
4793
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Анеста-А
сыртқа қолдануға арналған крем 5 г
ҚР-ДЗ-5№023719
4794
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Анеста-А
сыртқа қолдануға арналған крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№023719
4795
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Анеста-А
сыртқа қолдануға арналған крем 60 г
ҚР-ДЗ-5№023719
4796
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Акриол Про
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 5 г
ҚР-ДЗ-5№023948
4797
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Акриол Про
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№023948
4798
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Акриол Про
жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 100 г
ҚР-ДЗ-5№023948
4799
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Ксилокрем
сыртқа қолдануға арналған крем 5 г
ҚР-ДЗ-5№023550
4800
N01BB20
Біріктірілген препараттар.
Ксилокрем
сыртқа қолдануға арналған крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№023550
N01BB52
Хлоргексидин және Лидокаин
4801
N01BB52
Хлоргексидин және Лидокаин
Лидокаин бар катеджель
сыртқа қолдануға арналған гель 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№013306
N01BB58
Артикаин басқа да препараттармен біріктірілімде
N01BX
Жергілікті анестезияға арналған өзге препараттар
N01BX04
Капсаицин
N02
Анальгетиктер
N02A
Апиындар
N02AA
Табиғи апиын алкалоидтары
N02AA01
Морфин
4802
N02AA01
Морфин
Морфин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 1% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010526
4803
N02AA01
Морфин
Морфин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 1% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015880
4804
N02AA01
Морфин
Морфин сульфаты VIC
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023133
4805
N02AA01
Морфин
Морфин сульфаты VIC
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023132
4806
N02AA01
Морфин
Морфин лонг
босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025815
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
4807
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
Промедол
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010525
4808
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
ТРИМЕПЕРИДИН-САНТО®
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010158
N02AB03
Фентанил
N02AF
Морфиннің туындылары

N02AF02
Налбуфин
4809
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№122031
4810
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1,0 мл
РК-ЛС-5№122030
4811
N02AF02
Налбуфин
Энфин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№023979
4812
N02AF02
Налбуфин
Энфин
раствор для инъекций 10 мг/ мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023980
4813
N02AF02
Налбуфин
Налбуфин
раствор для инъекций 10 мг/ мл, 1 мл
РК-ЛС-5№026606
4814
N02AF02
Налбуфин
Налбуфин
раствор для инъекций 10 мг/ мл, 1 мл
РК-ЛС-5№026593
N02AX
Прочие опиоиды
N02AX02
Трамадол
4815
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№015658
4816
N02AX02
Трамадол
Трамадол - М
раствор для инъекций 5 % по 2 мл
РК-ЛС-5№018696
4817
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№121793
4818
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№014708
4819
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
раствор для инъекций 100 мг/2 мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013923
4820
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013921
4821
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№013925
4822
N02AX02
Трамадол
Маброн
раствор для инъекций 100 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№009171
4823
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№014045
4824
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 5% по 1 мл
РК-ЛС-5№014045
4825
N02AX02
Трамадол
Трамадол
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-3№019591
4826
N02AX02
Трамадол
Маброн
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009170
N02B
Анальгетики и антипиретики
N02BA
Салициловая кислота и ее производные
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
4827
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетка, 500 мг
РК-ЛС-5№012881
4828
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№015676
4829
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№017057
4830
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№010131
4831
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Упсарин УПСА
таблетки шипучие 500 мг
РК-ЛС-5№004022
4832
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№025019
N02BB
Пиразолоны
N02BB02
Метамизол натрия
4833
N02BB02
Метамизол натрия
Баралгин® М
раствор для инъекций 500 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№016260
4834
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022652
4835
N02BB02
Метамизол натрия
БАРАСПАЗМ
раствор для инъекций 500 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024165
4836
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин

N02AF02
Налбуфин
4809
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№122031
4810
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1.0 мл
ҚР-ДЗ-5№122030
4811
N02AF02
Налбуфин
Энфин
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№023979
4812
N02AF02
Налбуфин
Энфин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/ мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023980
4813
N02AF02
Налбуфин
Налбуфин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/ мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№026606
4814
N02AF02
Налбуфин
Налбуфин
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/ мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№026593
N02AX
Өзге апиындар
N02AX02
Трамадол
4815
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015658
4816
N02AX02
Трамадол
Трамадол - М
инъекцияға арналған ерітінді 5 % по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018696
4817
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121793
4818
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014708
4819
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013923
4820
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013921
4821
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013925
4822
N02AX02
Трамадол
Маброн
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№009171
4823
N02AX02
Трамадол
Трамадол
инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014045
4824
N02AX02
Трамадол
Трамадол
инъекцияға арналған ерітінді 5% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014045
4825
N02AX02
Трамадол
Трамадол
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-3№019591
4826
N02AX02
Трамадол
Маброн
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009170
N02B
Анальгетиктер мен антипиретиктер
N02BA
Салицил қышқылы және оның туындылары
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
4827
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№012881
4828
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№015676
4829
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017057
4830
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№010131
4831
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Упсарин УПСА
көпіршитін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004022
4832
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025019
N02BB
Пиразолоны
N02BB02
Натрий метамизолы
4833
N02BB02
Натрий метамизолы
Баралгин® М
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016260
4834
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022652
4835
N02BB02
Натрий метамизолы
БАРАСПАЗМ
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024165
4836
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин

раствор для инъекций 500 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№010232
4837
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для инъекций 50% по 2 мл
РК-ЛС-5№010438
4838
N02BB02
Метамизол натрия
Темпалгин® М
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№020109
4839
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№011176
4840
N02BB02
Метамизол натрия
Баралгин® М
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№016261
4841
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№121895
4842
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
раствор для инъекций, 50 %, 2мл
РК-ЛС-0№026180
N02BE
Анилиды
N02BE01
Парацетамол
4843
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
таблетки шипучие 500 мг
РК-ЛС-5№002434
4844
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 80 мг
РК-ЛС-5№005193
4845
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 300 мг
РК-ЛС-5№005213
4846
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№012095
4847
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 0,5г
РК-ЛС-5№015674
4848
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ NOBEL®
суспензия 120 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№010808
4849
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ ФОРТЕ NOBEL®
суспензия 250 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№010807
4850
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№009728
4851
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№016504
4852
N02BE01
Парацетамол
Детский Панадол
суспензия для приема внутрь для детей 120 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№004163
4853
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№008635
4854
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 150 мг
РК-ЛС-5№005212
4855
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№009727
4856
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018925
4857
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№016503
4858
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
суппозитории ректальные 80 мг
РК-ЛС-5№023826
4859
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
суппозитории ректальные 150 мг
РК-ЛС-5№023827
4860
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
суппозитории ректальные 300 мг
РК-ЛС-5№023828
4861
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
раствор для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№024051
4862
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
раствор для инфузий 10 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024052
4863
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
раствор для приема внутрь 90 мл
РК-ЛС-5№002290
4864
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 0,2 г
РК-ЛС-5№020629
4865
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№024720
4866
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№025692
4867
N02BE01
Парацетамол
Лениол
раствор для инфузий 1 %, 100 мл

инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010232
4837
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
инъекцияға арналған ерітінді 50% , 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010438
4838
N02BB02
Натрий метамизолы
Темпалгин® М
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020109
4839
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011176
4840
N02BB02
Натрий метамизолы
Баралгин® М
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016261
4841
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121895
4842
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
инъекцияға арналған ерітінді 50% , 2 мл
ҚР-ДЗ-0№026180
N02BE
Анилидтер
N02BE01
Парацетамол
4843
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
көпіршитін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№002434
4844
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
ректальді суппозиторийлер 80 мг
ҚР-ДЗ-5№005193
4845
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
ректальді суппозиторийлер 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005213
4846
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012095
4847
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 0,5г
ҚР-ДЗ-5№015674
4848
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ NOBEL®
суспензия 120 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010808
4849
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ ФОРТЕ NOBEL®
суспензия 250 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010807
4850
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009728
4851
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016504
4852
N02BE01
Парацетамол
Балаларға арналған Панадол
ішуге арналған суспензиядля детей 120 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004163
4853
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№008635
4854
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
ректальді суппозиторийлер 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005212
4855
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№009727
4856
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ
ішуге арналған суспензия 120 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018925
4857
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016503
4858
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
ректальді суппозиторийлер 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023826
4859
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
ректальді суппозиторийлер 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023827
4860
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
ректальді суппозиторийлер 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023828
4861
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
инфузияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 50мл
ҚР-ДЗ-5№024051
4862
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
инфузияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024052
4863
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
ішуге арналған ерітінді 90 мл
ҚР-ДЗ-5№002290
4864
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 0,2 г
ҚР-ДЗ-5№020629
4865
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024720
4866
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025692
4867
N02BE01
Парацетамол
Лениол
инфузияға арналған ерітінді 1 %, 100 мл

РК-ЛС-5№025681
4868
N02BE01
Парацетамол
ЛЕКАДОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500мг
РК-ЛС-5№025618
4869
N02BE01
Парацетамол
Парол
раствор для инфузий 10 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№026112
4870
N02BE01
Парацетамол
Парол Плюс
суспензия для приема внутрь 250 мг/5 мл по 150мл
РК-ЛС-5№026094
4871
N02BE01
Парацетамол
Парол
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№026041
4872
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
таблетки 500 мг
РК-ЛС-0№026174
N02BF02/N03AX16
Прегабалин
4873
N02BF02
Прегабалин
Алис
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020113
4874
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№011792
4875
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020856
4876
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№021328
4877
N02BF02
Прегабалин
Алис
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020115
4878
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№011793
4879
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020857
4880
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№021329
4881
N02BF02
Прегабалин
Прегабин
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023604
4882
N02BF02
Прегабалин
Прегабин
капсула 150 мг
РК-ЛС-5№023605
4883
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№011794
4884
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№023666
4885
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023667
4886
N02BF02
Прегабалин
Галара
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№023704
4887
N02BF02
Прегабалин
Галара
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023706
4888
N02BF02
Прегабалин
Алис
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№020114
4889
N02BF02
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024078
4890
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-3№121675
4891
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-3№121676
4892
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-3№121677
4893
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-3№121678
4894
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№020858
4895
N02BF02
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024216
4896
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024501
4897
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№024506
4898
N02BF02
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№025518
4899
N02BF02
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025519
4900
N02BF02
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№025517
4901
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№025838
4902
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№025839
4903
N02BF02
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№025772
4904
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 75 мг
ЛП-№002412-ГП-KZ
4905
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 150 мг
ЛП-№002412-ГП-KZ
4906
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулы 300 мг
ЛП-№002412-ГП-KZ
N02C
Противомигренозные препараты
N02CC

ҚР-ДЗ-5№025681
4868
N02BE01
Парацетамол
ЛЕКАДОЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг
ҚР-ДЗ-5№025618
4869
N02BE01
Парацетамол
Парол
инфузияға арналған ерітінді, 10 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№026112
4870
N02BE01
Парацетамол
Парол Плюс
ішуге арналған суспензия, 250 мг/5 мл, 150мл
ҚР-ДЗ-5№026094
4871
N02BE01
Парацетамол
Парол
таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026041
4872
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-0№026174
N02BF02/N03AX16
Прегабалин
4873
N02BF02
Прегабалин
Алис
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020113
4874
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011792
4875
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020856
4876
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021328
4877
N02BF02
Прегабалин
Алис
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020115
4878
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№011793
4879
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020857
4880
N03AX16
Прегабалин
Максгалин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021329
4881
N02BF02
Прегабалин
Прегабин
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023604
4882
N02BF02
Прегабалин
Прегабин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023605
4883
N03AX16
Прегабалин
Лирика®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№011794
4884
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023666
4885
N03AX16
Прегабалин
ГАБАЛИР®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023667
4886
N02BF02
Прегабалин
Галара
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023704
4887
N02BF02
Прегабалин
Галара
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023706
4888
N02BF02
Прегабалин
Алис
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№020114
4889
N02BF02
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024078
4890
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-3№121675
4891
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-3№121676
4892
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№121677
4893
N03AX16
Прегабалин
ПАГАМАКС®
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№121678
4894
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№020858
4895
N02BF02
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024216
4896
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024501
4897
N03AX16
Прегабалин
Привалекс
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024506
4898
N02BF02
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025518
4899
N02BF02
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025519
4900
N02BF02
Прегабалин
ЛИНБАГ®
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№025517
4901
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№025838
4902
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№025839
4903
N02BF02
Прегабалин
ЗОНИК®
капсулалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025772
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар, 75 мг
ЛП-№002412-ГП-KZ
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар, 150 мг
ЛП-№002412-ГП-KZ
N02BF02
Прегабалин
Прегабалин-Рихтер
капсулалар, 300 мг
ЛП-№002412-ГП-KZ
N02C
Бастың сақина ауруларына қарсы препараттар
N02CC

Селективные агонисты 5-НТ1-рецепторов
N02CC01
Суматриптан
4907
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018446
4908
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№018445
4909
N02CC01
Суматриптан
Сумафикс
таблетка 100 мг
РК-ЛС-5№024651
4910
N02CC01
Суматриптан
Сумафикс
таблетка 50 мг
РК-ЛС-5№024652
N02CC03
Золмитриптан
4911
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-3№121672
4912
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-3№121671
N02CC04
Ризатриптан
4913
N02CC04
Ризатриптан
Ризоптан
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023551
4914
N02CC04
Ризатриптан
Ритазум
таблетки диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№023084
4915
N02CC04
Ризатриптан
Ризоптан
таблетки 10 мг
ЛП-№011631-ГП-KZ
N02CC06
Элетриптан
N02CD
Антагонисты пептида, родственного гену кальцитонина (CGRP)
N02CD03
Фреманезумаб
4916
N02CD03
Фреманезумаб
Аджови
раствор для подкожного введения, 225 мг/1.5 мл
РК-ЛС-5№024533
N03
Противоэпилептические препараты
N03A
Противоэпилептические препараты
N03AA
Барбитураты и их производные
N03AA02
Фенобарбитал
орфанный
N03AA02
Фенобарбитал
таблетки 50 мг
орфанный
N03AA02
Фенобарбитал
таблетки 100 мг
орфанный
N03AB
Производные гидантоина
N03AB02
Фенитоин
орфанный
N03AD
Производные сукцинимид
N03AD01
Этосуксимид
орфанный
4917
N03AD01
Этосуксимид
Суксилеп
капсула 250 мг
4918
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
капсула 250 мг
4919
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
сироп 250 мг/5 мл
N03AD01
Этосуксимид
капли оральные 50 мг/мл
N03AE
Производные бензодиазепина
N03AE01
Клоназепам
4920
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№011029
4921
N03AE01
Клоназепам
КЛОНАЗЕПАМ VIC
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№025093
N03AF
Производные карбоксамида
N03AF01
Карбамазепин
4922
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 400
таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№010565
4923
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 200
таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№010564
4924
N03AF01
Карбамазепин
Карбалекс®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№014317
4925
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013247
4926
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин-Тева
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013786
4927
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин ретард - Тева
таблетки с пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№015883
4928
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин ретард - Тева
таблетки с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№015893
4929
N03AF01
Карбамазепин
МЕЗАКАР®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№019783
4930
N03AF01
Карбамазепин
Мезакар® SR
таблетки с пролонгированным высвобождением 400 мг

5НТ1-рецепторларының селективті агонисттері
N02CC01
Суматриптан
4907
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018446
4908
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018445
4909
N02CC01
Суматриптан
Сумафикс
таблетка 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024651
4910
N02CC01
Суматриптан
Сумафикс
таблетка 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024652
N02CC03
Золмитриптан
4911
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№121672
4912
N02CC03
Золмитриптан
МИГТЕРА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-3№121671
N02CC04
Ризатриптан
4913
N02CC04
Ризатриптан
Ризоптан
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023551
4914
N02CC04
Ризатриптан
Ритазум
ауыз қуысында диспергирленетін таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023084
N02CC04
Ризатриптан
Ризоптан
таблеткалар 10 мг
ЛП-№011631-ГП-KZ
N02CC06
Элетриптан
N02CD
Кальцитонин генімен байланысты пептид (CGRP) антагонистері
N02CD03
Фреманезумаб
4916
N02CD03
Фреманезумаб
Аджови
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 225 мг/1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024533
N03
Эпилепсияға қарсы препараттар
N03A
Эпилепсияға қарсы препараттар
N03AA
Барбитураттар және олардың туындылары
N03AA02
Фенобарбитал
орфандық
N03AA02
Фенобарбитал
таблеткалар 50 мг
орфандық
N03AA02
Фенобарбитал
таблеткалар 100 мг
орфандық
N03AB
Гидантоин туындылары
N03AB02
Фенитоин
орфандық
N03AD
Сукцинимид туындылары
N03AD01
Этосуксимид
орфандық
4917
N03AD01
Этосуксимид
Суксилеп
капсула 250 мг
орфандық
4918
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
капсула 250 мг
4919
N03AD01
Этосуксимид
Петнидан
шәрбат 250 мг/5 мл
N03AD01
Этосуксимид
іке қолдануға арналған тамшылар 50 мг/мл
N03AE
Бензодиазепиннің туындылары
N03AE01
Клоназепам
4920
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011029
4921
N03AE01
Клоназепам
КЛОНАЗЕПАМ VIC
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025093
N03AF
Карбоксамидтің туындылары
N03AF01
Карбамазепин
4922
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 400
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№010565
4923
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 200
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№010564
4924
N03AF01
Карбамазепин
Карбалекс®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014317
4925
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013247
4926
N03AF01
Финлепсин-Тева
Финлепсин-Тева
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013786
4927
N03AF01
Финлепсин ретард - Тева
Финлепсин ретард - Тева
босап шығуы ұзартылған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015883
4928
N03AF01
Финлепсин ретард - Тева
Финлепсин ретард - Тева
босап шығуы ұзартылған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015893
4929
N03AF01
Карбамазепин
МЕЗАКАР®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019783
4930
N03AF01
Карбамазепин
Мезакар® SR
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 400 мг

РК-ЛС-5№019782
4931
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№018383
N03AF02
Окскарбазепин
4932
N03AF02
Окскарбазепин
Оксапин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№018849
N03AF03
Руфинамид
орфанный
N03AG
Производные жирных кислот
N03AG01
Вальпроевая кислота
4933
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
сироп для детей 100 мл
РК-ЛС-5№014720
4934
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпрокс Хроно
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№025013
4935
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпрокс Хроно
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№025012
4936
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024311
4937
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капли оральные по 100 мл
РК-ЛС-5№014719
4938
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№014765
4939
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№014767
4940
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин®
сироп 5 г/100 мл по 150 мл
РК-ЛС-5№019795
4941
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 300 мг
РК-ЛС-5№014766
4942
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроносфера™
гранулы пролонгированного действия 500 мг, 1.5 г
РК-ЛС-5№013590
4943
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроно
таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного высвобождения, делимые 500 мг
РК-ЛС-5№014555
4944
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроносфера™
гранулы пролонгированного действия 250 мг, 0.75 г
РК-ЛС-5№013589
4945
N03AG01
Вальпроевая кислота
ДЕПАКИН® ХРОНО
таблетки покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые 300 мг
РК-ЛС-5№013747
4946
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
раствор для инъекций 100 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№003615
4947
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-0№026248
N03AG04
Вигабатрин
орфанный
N03AG04
Вигабатрин
таблетка 500 мг
N03AG04
Вигабатрин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
N03AG06
Тиагабин
орфанный
N03AX
Прочие противоэпилептические препараты
N03AX03
Сультиам
орфанный
4948
N03AX03
Сультиам
Осполот
таблетка 200 мг
N03AX09
Ламотриджин
4949
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013459
4950
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№013460
4951
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 100 мг
РК-ЛС-5№011586
4952
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 50 мг
РК-ЛС-5№011589
4953
N03AX09
Ламотриджин
Риджинол®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019648
4954
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 25 мг

ҚР-ДЗ-5№019782
4931
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018383
N03AF02
Окскарбазепин
4932
N03AF02
Окскарбазепин
Оксапин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018849
N03AF03
Руфинамид
орфандық
N03AG
Майлы қышқылдардың туындылары
N03AG01
Вальпрой қышқылы
4933
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
балаларға арналған шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014720
4934
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрокс Хроно
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№025013
4935
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрокс Хроно
босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№025012
4936
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрой қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024311
4937
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
ішуге арналған тамшылар 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014719
4938
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014765
4939
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014767
4940
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин®
шәрбат 5 г/100 мл по 150 мл
ҚР-ДЗ-5№019795
4941
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№014766
4942
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроносфера™
әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер 500 мг, 1.5 г
ҚР-ДЗ-5№013590
4943
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроно
босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014555
4944
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроносфера™
әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер 250 мг, 0.75 г
ҚР-ДЗ-5№013589
4945
N03AG01
Вальпрой қышқылы
ДЕПАКИН® ХРОНО
қабықпен қапталған, ұзақ әсер ететін бөлінетін таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013747
4946
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003615
4947
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрой қышқылы
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026248
N03AG04
Вигабатрин
орфандық
N03AG04
Вигабатрин
таблетка 500 мг
N03AG04
Вигабатрин
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
N03AG06
Тиагабин
орфандық
N03AX
Өзге эпилепсияға қарсы препараттар
N03AX03
Сультиам
орфандық
4948
N03AX03
Сультиам
Осполот
таблетка 200 мг
N03AX09
Ламотриджин
4949
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013459
4950
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013460
4951
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011586
4952
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№011589
4953
N03AX09
Ламотриджин
Риджинол®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019648
4954
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
шайнайтын таблеткалар 25 мг

РК-ЛС-5№024113
4988
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№015588
4989
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№015586
4990
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№015587
4991
N03AX14
Леветирацетам
Левипил XR
таблетки пролонгированного действия 500 мг
РК-ЛС-5№023610
4992
N03AX14
Леветирацетам
Леветра
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024142
4993
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№026169
N03AX15
Зонисамид
4994
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№024545
4995
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№024543
N03AX17
Стирипентол
орфанный
N03AX18
Лакосамид
орфанный
N03AX21
Ретигабин
N03AX22
Перампанел
орфанный
4996
N03AX22
Перампанел
Файкомпа
таблетка 6 мг
N04
Противопаркинсонические препараты
N04A
Центральные холиноблокаторы
N04AA
Третичные амины
N04AA01
Тригексифенидил
4997
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№003347
4998
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол Гриндекс
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№011004
N04B
Допаминергические препараты
N04BA
Допа и допа-производные
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
4999
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Наком®
таблетки 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№016121
5000
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Левоком®
таблетки 250мг/25мг
РК-ЛС-5№003125
5001
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Левокарбисан
таблетки 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№019932
5002
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
КОНФУНДУС®
таблетки, 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№025760
N04BA03
Леводопа, ингибиторы декарбоксилазы и ингибиторы КОМТ
5003
N04BA03
Леводопа, ингибиторы декарбоксилазы
СТАЛЕВО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/50 мг/200 мг
РК-ЛС-5№025844
N04BB
Производные адамантана
N04BB01
Амантадин
5004
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014837
5005
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
раствор для инфузий 200 мг/500 мл
РК-ЛС-5№014836
N04BC
Стимуляторы допаминовых рецепторов
N04BC05
Прамипексол
5006
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблетки, 0,25 мг
РК-ЛС-5№020447
5007
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020448
5008
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№018328
5009
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 0,75 мг
РК-ЛС-5№016925
5010
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 0,375 мг
РК-ЛС-5№018327
N04BC06
Каберголин
N04BC07
Апоморфин

ҚР-ДЗ-5№024113
4988
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№015588
4989
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015586
4990
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015587
4991
N03AX14
Леветирацетам
Левипил XR
ұзақ әсер ететін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023610
4992
N03AX14
Леветирацетам
Леветра
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024142
4993
N03AX14
Леветирацетам
Эпикс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№026169
N03AX15
Зонисамид
4994
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024545
4995
N03AX15
Зонисамид
ЗОРЕСАН®
капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024543
N03AX17
Стирипентол
орфандық
N03AX18
Лакосамид
орфандық
N03AX21
Ретигабин
N03AX22
Перампанел
орфандық
4996
N03AX22
Перампанел
Файкомпа
таблетка 6 мг
N04
Паркинсон ауруына қарсы препараттар
N04A
Орталық холиноблокаторлар
N04AA
Үштік аминдер
N04AA01
Тригексифенидил
4997
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003347
4998
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол Гриндекс
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011004
N04B
Допаминергиялық препараттар
N04BA
Допа мен допа-туындылар
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
4999
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
Наком®
таблеткалар 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№016121
5000
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
Левоком®
таблеткалар 250мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№003125
5001
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
Левокарбисан
таблеткалар 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№019932
5002
N04BA02
Леводопа және декарбоксилаза ингибиторы
КОНФУНДУС®
таблеткалар, 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№025760
N04BA03
Леводопа, декарбоксилаза ингибиторы және КОМТ ингибиторлары
5003
N04BA03
Леводопа, декарбоксилаза тежегіштері
СТАЛЕВО
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№025844
N04BB
Производные адамантана
N04BB01
Амантадин
5004
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014837
5005
N04BB01
Амантадин
ПК-Мерц
инфузияға арналған ерітінді 200 мг/500 мл
ҚР-ДЗ-5№014836
N04BC
Допаминдік рецепторларды ынталандырушылар
N04BC05
Прамипексол
5006
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020447
5007
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020448
5008
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018328
5009
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№016925
5010
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 0,375 мг
ҚР-ДЗ-5№018327
N04BC06
Каберголин
N04BC07
Апоморфин

5011
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
раствор для подкожного введения, 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025551
5012
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
раствор для подкожного введения, 20 мг/2 мл
РК-ЛС-5№025552
N04BC09
Ротиготин
N04BD
Ингибиторы моноамин оксидазы В
N04BD02
Разагилин
5013
N04BD02
Разагилин
Азилект
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№021074
5014
N04BD02
Разагилин
ПАРЛИН®
таблетки, 1 мг
РК-ЛС-5№024862
5015
N04BD02
Разагилин
Парконетс
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№026454
N05
Психолептики
N05A
Антипсихотические препараты
N05AA
Производные фенотиазина с алифатической структурой
N05AA01
Хлорпромазин
5016
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин-Здоровье
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№014548
5017
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023098
5018
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023097
5019
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№023096
5020
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
раствор для инъекций 25 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№011676
N05AA02
Левомепромазин
5021
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№004387
N05AB
Производные фенотиазина с пиперазиновой структурой
N05AB02
Флуфеназин
N05AB04
Прохлорперазин
5022
N05AB04
Прохлорперазин
ВЕРТИНЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№020830
N05AB06
Трифлуоперазин
5023
N05AB06
Трифлуоперазин
Трифтазин-Здоровье
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№013845
N05AD
Производные бутирофенона
N05AD01
Галоперидол
5024
N05AD01
Галоперидол
Галоперидол деканоат
масляный раствор для инъекций 50мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010234
5025
N05AD01
Галоперидол
Галоприл
раствор для инъекций 0,5%, 1 мл
РК-ЛС-5№000418
5026
N05AD01
Галоперидол
Галоприл Форте
таблетки 5мг
РК-ЛС-5№025139
N05AF
Производные тиоксантена
N05AF05
Зуклопентиксол
5027
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол-акуфаз
раствор для внутримышечного введения (масляный), 50 мг/мл
РК-ЛС-5№026089
5028
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол депо
раствор для внутримышечного введения (масляный), 200 мг/мл
РК-ЛС-5№026097
5029
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг
РК-ЛС-5№026098
5030
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№026096
N05AH
Производные диазепина, тиазепина и оксазепина
N05AH02
Клозапин
5031
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018246
5032
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№018247
N05AH03
Оланзапин
5033
N05AH03
Оланзапин
Оланз ODT
таблетки диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№023450
5034
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022151

5011
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025551
5012
N04BC07
Апоморфин
Эпамор
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№025552
N04BC09
Ротиготин
N04BD
В моноамин оксидаза тежегіштері
N04BD02
Разагилин
5013
N04BD02
Разагилин
Азилект
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021074
5014
N04BD02
Разагилин
ПАРЛИН®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024862
5015
N04BD02
Разагилин
Парконетс
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026454
N05
Психолептиктер
N05A
Антипсихотиктік препараттар
N05AA
Алифаттық құрылымы бар фенотиазиннің туындылары
N05AA01
Хлорпромазин
5016
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин-Здоровье
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014548
5017
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023098
5018
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023097
5019
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023096
5020
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин®
үнъекцияға арналған ерітінді 25мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№011676
N05AA02
Левомепромазин
5021
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№004387
N05AB
Пиперазинді құрылымы бар фенотиазиннің туындылары
N05AB02
Флуфеназин
N05AB04
Прохлорперазин
5022
N05AB04
Прохлорперазин
ВЕРТИНЕКС®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020830
N05AB06
Трифлуоперазин
5023
N05AB06
Трифлуоперазин
Трифтазин-Здоровье
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№013845
N05AD
Бутирофенонның туындылары
N05AD01
Галоперидол
5024
N05AD01
Галоперидол
Галоперидол деканоат
инъекцияға арналған майлы ерітінді 50мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010234
5025
N05AD01
Галоперидол
Галоприл
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000418
5026
N05AD01
Галоперидол
Галоприл Форте
таблеткалар, 5мг
ҚР-ДЗ-5№025139
N05AF
Тиоксантен туындылары
N05AF05
Зуклопентиксол
5027
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол-акуфаз
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді (майлы), 50 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026089
5028
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол депо
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді (майлы), 200 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026097
5029
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№026098
5030
N05AF05
Зуклопентиксол
Клопиксол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026096
N05AH
Диазепиннің, тиазепиннің және оксазепиннің туындылары
N05AH02
Клозапин
5031
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018246
5032
N05AH02
Клозапин
Азалептол
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018247
N05AH03
Оланзапин
5033
N05AH03
Оланзапин
Оланз ODT
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023450
5034
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022151

5035
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
таблетки, диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№022153
5036
N05AH03
Оланзапин
Ферзапин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020866
5037
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022140
5038
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
таблетки, диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№022141
5039
N05AH03
Оланзапин
Ферзапин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020865
5040
N05AH03
Оланзапин
Оланз ODT
таблетки диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№023449
5041
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
таблетки диспергируемые 20 мг
РК-ЛС-5№121742
5042
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
таблетки диспергируемые 5 мг
РК-ЛС-5№121743
5043
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
таблетки диспергируемые 10 мг
РК-ЛС-5№121744
5044
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
таблетки диспергируемые 15 мг
РК-ЛС-5№121745
5045
N05AH03
Оланзапин
Вайлопин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 миллиграмм
РК-ЛС-5№025242
5046
N05AH03
Оланзапин
Оланзапин Вива Фарм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-0№025882
N05AH04
Кветиапин
5047
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№017055
5048
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017054
5049
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018810
5050
N05AH04
Кветиапин
Кутипин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№020496
5051
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№017052
5052
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№017053
5053
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018812
N05AL
Бензамиды
N05AL01
Сульпирид
5054
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№019638
5055
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019637
5056
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№023477
5057
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№023479
5058
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№023478
N05AL05
Амисульприд
5059
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020382
5060
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№023552
5061
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№023553
5062
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№024135
5063
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№024136
5064
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№020381
5065
N05AL05
Амисульприд
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
раствор для приема внутрь 100 мг/мл, 60 мл
РК-ЛС-5№024975
5066
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 100 мг
ЛП-№009242-ГП-KZ
5067
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 200 мг
ЛП-№009242-ГП-KZ
N05AX
Прочие антипсихотические препараты

5035
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар10 мг
ҚР-ДЗ-5№022153
5036
N05AH03
Оланзапин
Ферзапин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020866
5037
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022140
5038
N05AH03
Оланзапин
ОЛФРЕКС
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар5 мг
ҚР-ДЗ-5№022141
5039
N05AH03
Оланзапин
Ферзапин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020865
5040
N05AH03
Оланзапин
Оланз ODT
ауыз қуысында диспергирленетін таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023449
5041
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
диспергирлендірілетін таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№121742
5042
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
диспергирлендірілетін таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121743
5043
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
диспергирлендірілетін таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121744
5044
N05AH03
Оланзапин
Золафрен®-свифт
диспергирлендірілетін таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№121745
5045
N05AH03
Оланзапин
Вайлопин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025242
5046
N05AH03
Оланзапин
Оланзапин Вива Фарм
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-0№025882
N05AH04
Кветиапин
5047
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№017055
5048
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017054
5049
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018810
5050
N05AH04
Кветиапин
Кутипин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020496
5051
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№017052
5052
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017053
5053
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018812
N05AL
Бензамиды
N05AL01
Сульпирид
5054
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019638
5055
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019637
5056
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023477
5057
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023479
5058
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023478
N05AL05
Амисульприд
5059
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020382
5060
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023552
5061
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023553
5062
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024135
5063
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024136
5064
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020381
5065
N05AL05
Амисульприд
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
ішуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024975
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблеткалар 100 мг
ЛП-№009242-ГП-KZ
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблеткалар 200 мг
ЛП-№009242-ГП-KZ
N05AX
Өзге антипсихотиктік препараттар

N05AX08
Рисперидон
5068
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№010769
5069
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№021162
5070
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№021163
5071
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№021164
5072
N05AX08
Рисперидон
Эперон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№016513
5073
N05AX08
Рисперидон
Эперон
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№016511
5074
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№010770
5075
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№010779
5076
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№021165
5077
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№010778
5078
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 37,5 мг
РК-ЛС-5№013625
5079
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 25 мг
РК-ЛС-5№013624
5080
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
раствор для приема внутрь 1 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№019617
5081
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблетки, 4 мг
РК-ЛС-5№014727
5082
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№020691
5083
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014726
5084
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№020690
5085
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
таблетки диспергируемые в полости рта 4 мг
РК-ЛС-5№025896
5086
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
таблетки диспергируемые в полости рта 2 мг
РК-ЛС-5№025897
5087
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
таблетки диспергируемые в полости рта 1 мг
РК-ЛС-5№025898
5088
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
раствор для приема внутрь 1 мг/мг
РК-ЛС-0№026314
5089
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 37,5 мг
ЛП-№007062-ГП-KZ
5090
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 25 мг
ЛП-№007062-ГП-KZ
N05AX12
Арипипразол
5091
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-3№021042
5092
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-3№021041
5093
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-3№021040
5094
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 10 мг

N05AX08
Рисперидон
5068
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010769
5069
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021162
5070
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№021163
5071
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№021164
5072
N05AX08
Рисперидон
Эперон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016513
5073
N05AX08
Рисперидон
Эперон
қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016511
5074
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010770
5075
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010779
5076
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№021165
5077
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010778
5078
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013625
5079
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013624
5080
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
ішуге арналған ерітінді 1 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№019617
5081
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014727
5082
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020691
5083
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014726
5084
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№020690
5085
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025896
5086
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№025897
5087
N05AX08
Рисперидон
РОСЕМИД®
ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№025898
5088
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
ішуге арналған ерітінді 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-0№026314
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 37,5 мг
ЛП-№007062-ГП-KZ
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 25 мг
ЛП-№007062-ГП-KZ
N05AX12
Арипипразол
5091
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-3№021042
5092
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-3№021041
5093
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-3№021040
5094
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-3№021039
5095
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№021038
5096
N05AX12
Арипипразол
Абизол® EasyTab
таблетки, диспергируемые в полости рта, 10 мг
РК-ЛС-5№024693
5097
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением, 300 мг
РК-ЛС-5№026142
5098
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением, 400 мг
РК-ЛС-5№026143
N05AX13
Палиперидон
5099
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
суспензия для инъекций с пролонгированным высвобождением 525 мг, 2,625 мл
РК-ЛС-5№022778
5100
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
суспензия для инъекций с пролонгированным высвобождением 350 мг, 1,750 мл
РК-ЛС-5№022777
5101
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№025053
5102
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 6 мг
РК-ЛС-5№025052
5103
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 150 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№019152
5104
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 100 мг/1 мл
РК-ЛС-5№019151
5105
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 75 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№019150
5106
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 9 мг
РК-ЛС-5№019529
5107
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 6 мг
РК-ЛС-5№019528
5108
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№019527
5109
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 9 мг
РК-ЛС-5№025683
5110
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 6 мг
РК-ЛС-5№025684
5111
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№025685
5112
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением 75 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№026471
5113
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением 100 мг/1 мл
РК-ЛС-5№026472
5114
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением 150 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№026473
5115
N05AX13
Палиперидон
Тревикта®
суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением 350 мг/1,750 мл

ҚР-ДЗ-3№021039
5095
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№021038
5096
N05AX12
Арипипразол
Абизол® EasyTab
ауыз қуысында ұнтақталатын таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024693
5097
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№026142
5098
N05AX12
Арипипразол
Абилифай Ментена®
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№026143
N05AX13
Палиперидон
5099
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 525 мг, 2.621 мл
ҚР-ДЗ-5№022778
5100
N05AX13
Палиперидон
Тревикта™
босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 350 мг, 1750 мл
ҚР-ДЗ-5№022777
5101
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№025053
5102
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон-АИГФ
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№025052
5103
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 150 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№019152
5104
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 100 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№019151
5105
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 75 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№019150
5106
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 9 мг
ҚР-ДЗ-5№019529
5107
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№019528
5108
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№019527
5109
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 9 мг
ҚР-ДЗ-5№025683
5110
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 6 мг
ҚР-ДЗ-5№025684
5111
N05AX13
Палиперидон
Палиперидон
босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№025685
5112
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 75 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№026471
5113
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 100 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№026472
5114
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 150 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№026473
5115
N05AX13
Палиперидон
Тревикта®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 350 мг/1,750 мл

РК-ЛС-5№026463
5116
N05AX13
Палиперидон
Тревикта®
суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением 525 мг/2,625 мл
РК-ЛС-5№026464
5117
N05AX13
Палиперидон
Бианли
суспензия для внутримышечного введения с пролонгированным высвобождением 700 мг/3.5 мл
ЛП-№004479-РГ-KZ
5118
N05AX13
Палиперидон
Бианли
суспензия для внутримышечного введения с пролонгированным высвобождением 1000 мг/5.0 мл
ЛП-№004479-РГ-KZ
N05AX15
Карипразин
5119
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 1,5 мг
РК-ЛС-5№024084
5120
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 3 мг
РК-ЛС-5№024083
5121
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 4,5 мг
РК-ЛС-5№024082
5122
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 6 мг
РК-ЛС-5№024081
5123
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 1,5 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
5124
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 3 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
5125
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 4,5 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
5126
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 6 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
N05AX16
Брекспипразол
5127
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 1 мг
РК-ЛС-5№026144
5128
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 2 мг
РК-ЛС-5№026145
5129
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 3 мг
РК-ЛС-5№026146
5130
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
таблетки покрытые плҰночной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№026147
N05B
Анксиолитики
N05BA
Производные бензодиазепина
N05BA01
Диазепам
5131
N05BA01
Диазепам
Релиум
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№011025
5132
N05BA01
Диазепам
Реланиум
раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций 5 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014355
N05BA02
Хлордиазепоксид
5133
N05BA02
Хлордиазепоксид
Элениум
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011026
N05BA04
Оксазепам
5134
N05BA04
Оксазепам
Нозепам 10мг
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019312
5135
N05BA04
Оксазепам
Тазепам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011288
N05BA09
Клобазам
орфанный
5136
N05BA09
Клобазам
Фризиум
таблетка 30 мг
N05BA12
Алпразолам
5137
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№010728
5138
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№010729
N05BB
Производные дифенилметана
N05BB01
Гидроксизин
N05C
Снотворные и седативные средства
N05C
Снотворные и седативные
N05CD
Производные бензодиазепина
N05CD08
Мидазолам
орфанный
N05CF
Бензодиазепиноподобные средства
N05CF01
Зопиклон
5139
N05CF01
Зопиклон
Соннат®-КМП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№004311
5140
N05CF01
Зопиклон
СОМНОЛ®
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№010691
5141
N05CF01
Зопиклон
Добросон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№024065
5142
N05CF01
Зопиклон
Сонекс
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг

ҚР-ДЗ-5№026463
5116
N05AX13
Палиперидон
Тревикта®
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 525 мг/2,625 мл
ҚР-ДЗ-5№026464
N05AX13
Палиперидон
Бианли
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 700 мг/3.5 мл
ЛП-№004479-РГ-KZ
N05AX13
Палиперидон
Бианли
ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 1000 мг/5.0 мл
ЛП-№004479-РГ-KZ
N05AX15
Карипразин
5119
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024084
5120
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№024083
5121
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 4,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024082
5122
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№024081
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 1,5 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 3 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 4,5 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулалар 6 мг
ЛП-№001510-ГП-KZ
N05AX16
Брекспипразол
5127
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг
ҚР-ДЗ-5№026144
5128
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№026145
5129
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№026146
5130
N05AX16
Брекспипразол
Рексалти®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026147
N05B
Анксиолитиктер
N05BA
Бензодиазепин туындылары
N05BA01
Диазепам
5131
N05BA01
Диазепам
Релиум
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011025
5132
N05BA01
Диазепам
Реланиум
бұлшықет ішіне және вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014355
N05BA02
Хлордиазепоксид
5133
N05BA02
Хлордиазепоксид
Элениум
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011026
N05BA04
Оксазепам
5134
N05BA04
Оксазепам
Нозепам 10мг
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019312
5135
N05BA04
Оксазепам
Тазепам
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011288
N05BA09
Клобазам
орфандық
5136
N05BA09
Клобазам
Фризиум
таблетка 30 мг
N05BA12
Алпразолам
5137
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№010728
5138
N05BA12
Алпразолам
ЗОЛОМАКС®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№010729
N05BB
Дифенилметан туындылары
N05BB01
Гидроксизин
N05C
Ұйықтататын және седативтік заттар
N05C
Ұйықтататын және седативтік препараттар
N05CD
Бензодиазепин туындылары
N05CD08
Мидазолам
орфандық
N05CF
Бензодиазепинге ұқсас заттар
N05CF01
Зопиклон
5139
N05CF01
Зопиклон
Соннат®-КМП
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004311
5140
N05CF01
Зопиклон
СОМНОЛ®
қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010691
5141
N05CF01
Зопиклон
Добросон®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024065
5142
N05CF01
Зопиклон
Сонекс
қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг

РК-ЛС-5№022578
5143
N05CF01
Зопиклон
Сонлайф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№121877
5144
N05CF01
Зопиклон
Зопиклон-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№025609
N05CF03
Залеплон
5145
N05CF03
Залеплон
Селофен®
капсулы10 мг
РК-ЛС-5№121835
N05CM
Прочие снотворные и седативные препараты
N05CM18
Дексмедетомидин
5146
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№020367
5147
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№020368
5148
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024102
5149
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024102
5150
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024102
5151
N05CM18
Дексмедетомидин
Декссимб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл
РК-ЛС-5№024224
5152
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020366
5153
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин Калцекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024440
5154
N05CM18
Дексмедетомидин
Декстомид
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№024708
5155
N05CM18
Дексмедетомидин
Сэйдекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025119
5156
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025411
5157
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№025420
5158
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№025410
5159
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексомидин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл и 4 мл
РК-ЛС-5№025244
N06
Психоаналептики
N06A
Антидепрессанты
N06AA
Неселективные ингибиторы обратного захвата моноаминов
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
5160
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилина гидрохлорид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009697
5161
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№022186
5162
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин-ТК
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№024874
N06AB
Селективные ингибиторы обратного захвата серотонина
N06AB03
Флуоксетин

ҚР-ДЗ-5№022578
5143
N05CF01
Зопиклон
Сонлайф
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121877
5144
N05CF01
Зопиклон
Зопиклон-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№025609
N05CF03
Залеплон
5145
N05CF03
Залеплон
Селофен®
капсулалар10 мг
ҚР-ДЗ-5№121835
N05CM
Өзге ұйықтататын және седативтік препараттар
N05CM18
Дексмедетомидин
5146
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№020367
5147
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020368
5148
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5149
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5150
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5151
N05CM18
Дексмедетомидин
Декссимб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№024224
5152
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020366
5153
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин Калцекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024440
5154
N05CM18
Дексмедетомидин
Декстомид
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024708
5155
N05CM18
Дексмедетомидин
Сэйдекс
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025119
5156
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025411
5157
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№025420
5158
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№025410
5159
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексомидин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл и 4 мл
ҚР-ДЗ-5№025244
N06
Психоаналептиктер
N06A
Антидепрессанттар
N06AA
Моноаминдерді кері қармайтын селективті емес тежегіштер
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
5160
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин гидрохлориді
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009697
5161
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022186
5162
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин-ТК
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024874
N06AB
Серотонинді кері қармайтын селективті тежегіштер
N06AB03
Флуоксетин

РК-ЛС-5№025066
5192
N06AB10
Эсциталопрам
Элопрам®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№025895
5193
N06AB10
Эсциталопрам
Элопрам®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025886
N06AX
Прочие антидепрессанты
N06AX03
Миансерин
N06AX05
Тразодон
5194
N06AX05
Тразодон
Триттико®
таблетки с пролонгированным высвобождением, 150 мг
РК-ЛС-5№019504
N06AX11
Миртазапин
5195
N06AX11
Миртазапин
Мирзатен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№021298
5196
N06AX11
Миртазапин
Мирзатен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 45 мг
РК-ЛС-5№021299
5197
N06AX11
Миртазапин
Миртел®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№018367
N06AX16
Венлафаксин
5198
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с модифицированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№014786
5199
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с модифицированным высвобождением 37,5 мг
РК-ЛС-5№014784
5200
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 37,5 мг
РК-ЛС-5№017926
5201
N06AX16
Венлафаксин
ВЕНЛАКСОР®
таблетки 37,5 мг
РК-ЛС-5№004252
5202
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
капсулы с пролонгированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№005012
5203
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 150 мг
РК-ЛС-5№017928
5204
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№005010
5205
N06AX16
Венлафаксин
ВЕНЛАКСОР®
таблетки 75 мг
РК-ЛС-5№004257
5206
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 75 мг
РК-ЛС-5№017927
5207
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№014785
N06AX21
Дулоксетин
5208
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксвитэ
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№024312
5209
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№024100
5210
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
капсулы кишечнорастворимые 30 мг
РК-ЛС-5№024101
5211
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
капсулы кишечнорастворимые 30 мг
РК-ЛС-5№022728
5212
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№022729
5213
N06AX21
Дулоксетин
Дюзела
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№020186
5214
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№022764
5215
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
капсулы с отложенным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№022761
N06AX22
Агомелатин
5216
N06AX22
Агомелатин
Вальдоксан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№018656
N06AX26
Вортиоксетин
5217
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№026087
5218
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026086
5219
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг

ҚР-ДЗ-5№025066
5192
N06AB10
Эсциталопрам
Элопрам®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025895
5193
N06AB10
Эсциталопрам
Элопрам®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025886
N06AX
Өзге антидепрессанттар
N06AX03
Миансерин
N06AX05
Тразодон
5194
N06AX05
Тразодон
Триттико®
босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019504
N06AX11
Миртазапин
5195
N06AX11
Миртазапин
Мирзатен®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№021298
5196
N06AX11
Миртазапин
Мирзатен®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 45 мг
ҚР-ДЗ-5№021299
5197
N06AX11
Миртазапин
Миртел®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018367
N06AX16
Венлафаксин
5198
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
босап шығуы өзгертілген капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014786
5199
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
босап шығуы өзгертілген капсулалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014784
5200
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017926
5201
N06AX16
Венлафаксин
ВЕНЛАКСОР®
таблеткалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004252
5202
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005012
5203
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017928
5204
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№005010
5205
N06AX16
Венлафаксин
Венлаксор®
таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№004257
5206
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№017927
5207
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№014785
N06AX21
Дулоксетин
5208
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксвитэ
ішекте еритін капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024312
5209
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
ішекте еритін капсулалар60 мг
ҚР-ДЗ-5№024100
5210
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
ішекте еритін капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024101
5211
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
ішекте еритін капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022728
5212
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
ішекте еритін капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022729
5213
N06AX21
Дулоксетин
Дюзела
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№020186
5214
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022764
5215
N06AX21
Дулоксетин
ДУКСЕТ®
босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022761
N06AX22
Агомелатин
5216
N06AX22
Агомелатин
Вальдоксан®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018656
N06AX26
Вортиоксетин
5217
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026087
5218
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026086
5219
N06AX26
Вортиоксетин
Бринтелликс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг

РК-ЛС-5№026085
5220
N06AX26
Вортиоксетин
Оксивера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026625
5221
N06AX26
Вортиоксетин
Оксивера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026626
N06AX27
Эскетамин
5222
N06AX27
Эскетамин
Справато
мұрынға арналған спрей, 28 мг
ЛП-№001624-РГ-KZ
N06BC01
Кофеин
5223
N06BC01
Кофеин
Кофеин-бензоат натрия
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№018225
N06D
Препараты для лечения деменции
N06DA
Ингибиторы холинэстеразы
N06DA02
Донепезил
5224
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№015771
5225
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-3№020409
5226
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020765
5227
N06DA02
Донепезил
Яснал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№014349
5228
N06DA02
Донепезил
Яснал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014350
5229
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-3№020408
5230
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№015770
5231
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020766
N06DA03
Ривастигмин
N06DA04
Галантамин
5232
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
раствор для инъекций 10 мг/мл 1 мл в ампулах
РК-ЛС-5№011160
5233
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
раствор для инъекций 5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№011159
5234
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010820
5235
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
раствор для инъекций 2,5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№011158
5236
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
раствор для инъекций 5 мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№025334
5237
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
раствор для инъекций 10 мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№025333
N06DX
Другие препараты от деменции
N06DX01
Мемантин
5238
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024305
5239
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024306
5240
N06DX01
Мемантин
Тингрекс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024171
5241
N06DX01
Мемантин
Алчеба
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020790
5242
N06DX01
Мемантин
ДЕНИГМА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021506
5243
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№025353
5244
N06DX01
Мемантин
Мемантин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№025352
5245
N06DX01
Мемантин
ДЕНИГМА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№026522
5246
N06DX01
Мемантин
Нейромак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг

ҚР-ДЗ-5№026085
5220
N06AX26
Вортиоксетин
Оксивера
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026625
5221
N06AX26
Вортиоксетин
Оксивера
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026626
N06AX27
Эскетамин
5222
N06AX27
Эскетамин
Справато
мұрынға арналған спрей, 28 мг
ЛП-№001624-РГ-KZ
N06BC01
Кофеин
5223
N06BC01
Кофеин
Натрий кофеин – бензоаты -Дарница
тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018225
N06D
Деменцияны емдеуге арналған препараттар
N06DA
Холинэстераза тежегіштері
N06DA02
Донепезил
5224
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015771
5225
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№020409
5226
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020765
5227
N06DA02
Донепезил
Яснал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014349
5228
N06DA02
Донепезил
Яснал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014350
5229
N06DA02
Донепезил
АЛЗАНСЕР®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№020408
5230
N06DA02
Донепезил
Алзепил®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015770
5231
N06DA02
Донепезил
СЕРВОНЕКС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020766
N06DA03
Ривастигмин
N06DA04
Галантамин
5232
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1 мл ампулада
ҚР-ДЗ-5№011160
5233
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011159
5234
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010820
5235
N06DA04
Галантамин
Нивалин®
инъекцияға арналған ерітінді 2,5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011158
5236
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 1 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№025334
5237
N06DA04
Галантамин
ГАЛАНТАМИН ДС
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№025333
N06DX
Деменцияға арналған басқа препараттар
N06DX01
Мемантин
5238
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024305
5239
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024306
5240
N06DX01
Мемантин
Тингрекс®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024171
5241
N06DX01
Мемантин
Алчеба
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020790
5242
N06DX01
Мемантин
ДЕНИГМА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021506
5243
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025353
5244
N06DX01
Мемантин
Мемантин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№025352
5245
N06DX01
Мемантин
ДЕНИГМА®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026522
5246
N06DX01
Мемантин
Нейромак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№026544
N07
Другие препараты для лечения заболеваний нервной системы
N07A
Парасимпатомиметики
N07AA
Антихолинэстеразные препараты
N07AA01
Неостигмин
5247
N07AA01
Неостигмин
Прозерин-Дарница
раствор для инъекций 0,05% 1 мл
РК-ЛС-5№015466
5248
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
раствор для инъекций 0,5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010914
5249
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
раствор для инъекций 0.5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022410
N07AA02
Пиридостигмина бромид
5250
N07AA02
Пиридостигмина бромид
Калимин 60 Н
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№009630
N07B
Препараты, применяемые при психологической или физиологической зависимости от различных веществ
N07BA
Лекарства, применяемые при никотиновой зависимости
N07BA03
Варениклин
N07BB
Препараты, применяемые при алкогольной зависимости
N07BB01
Дисульфирам
5251
N07BB01
Дисульфирам
Эспераль®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№003622
5252
N07BB01
Дисульфирам
Алкосон®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№006129
5253
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012716
N07BB04
Налтрексон
N07BC
Лекарства, применяемые при опиоидной зависимости
N07BC02
Метадон
5254
N07BC02
Метадон
Метадон
раствор для орального применения, 5 мг/мл
РК-ЛС-5№121922
N07C
Препараты для устранения головокружения
N07CA
Средства для устранения головокружения
N07CA01
Бетагистин
5255
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№016517
5256
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№016518
5257
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№016519
5258
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№020563
5259
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№019067
5260
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№021190
5261
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№018569
5262
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018570
5263
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 24 мг
РК-ЛС-5№018571
5264
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№018088
5265
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018089
5266
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018676
5267
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблетки, 24 мг
РК-ЛС-5№018677
5268
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№014258
5269
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№014259
5270
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№017889
5271
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№019066
5272
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№021191
5273
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№017888
5274
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№019068
5275
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№025689

ҚР-ДЗ-5№026544
N07
Жүйке жүйесінің ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
N07A
Парасимпатомиметиктер
N07AA
Антихолинэстеразалық препараттар
N07AA01
Неостигмин
5247
N07AA01
Неостигмин
Прозерин-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015466
5248
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010914
5249
N07AA01
Неостигмин
Прозерин
инъекцияға арналған ерітінді 0.5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022410
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
5250
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
Калимин 60 Н
таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№009630
N07B
Түрлі заттарға психологиялық немесе физиологиялық тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BA
Никотинге тәуелділік үшін қолданылатын дәрілер
N07BA03
Варениклин
N07BB
Алкогольге тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BB01
Дисульфирам
5251
N07BB01
Дисульфирам
Эспераль®
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003622
5252
N07BB01
Дисульфирам
Алкосон®
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№006129
5253
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012716
N07BB04
Налтрексон
N07BC
Опиоидтік тәуелділікте қолданылатын дәрілер
N07BC02
Метадон
5254
N07BC02
Метадон
Метадон
ішуге арналған ерітінді, 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121922
N07C
Бас айналуын тоқтатуға арналған препараттар
N07CA
Бас айналуды емдеуге арналған құралдар
N07CA01
Бетагистин
5255
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№016517
5256
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016518
5257
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№016519
5258
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№020563
5259
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№019067
5260
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№021190
5261
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018569
5262
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018570
5263
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№018571
5264
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018088
5265
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018089
5266
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018676
5267
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№018677
5268
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№014258
5269
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№014259
5270
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№017889
5271
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№019066
5272
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№021191
5273
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№017888
5274
N07CA01
Бетагистин
Бетагист
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019068
5275
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№025689

5276
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№025690
N07CA02
Циннаризин
5277
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин
таблетки, 25 мг
РК-ЛС-5№121817
5278
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин Софарма
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№020039
N07XX
Другие препараты для нервной системы
N07XX02
Рилузол
орфанный
5279
N07XX02
Рилузол
Боризол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020992
5280
N07XX02
Рилузол
Рилусан
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121814
N07XX06
Тетрабеназин
P
Противопаразитарные препараты, инсектициды и репелленты
P01
Антипротозоиды
P01A
Препараты для лечения амебиаза и других протозойных инфекций
P01AB
Производные нитроимидазола
P01AB01
Метронидазол
5281
P01AB01
Метронидазол
Трихопол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016282
5282
P01AB03
Орнидазол
Дазолик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010595
P01AB03
Орнидазол
5283
P01AB03
Орнидазол
Орнидазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023426
5284
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№019091
5285
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019092
5286
P01AB03
Орнидазол
ОЗОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021079
5287
P01AB03
Орнидазол
Орнисид® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004127
5288
P01AB03
Орнидазол
Орнисид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№011191
5289
P01AB03
Орнидазол
ОРГИЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№011691
5290
P01AB03
Орнидазол
Орнимед
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023944
P01B
Средства против амебиаза и других простейших
P01BA
Аминохинолины
P01BA02
Гидроксихлорохин
5291
P01BA02
Гидроксихлорохин
Иммард®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023751
P02
Противогельминтные препараты
P02B
Против трематод
P02BA01
Празиквантел
P02C
Препараты для лечения нематодоза
P02CA
Производные бензимидазола
P02CA01
Мебендазол
5292
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№010231
5293
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблетки 100 мг
ЛП-№002347-ГП-KZ
P02CA03
Албендазол
5294
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№019329
5295
P02CA03
Албендазол
Андазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№121812
5296
P02CA03
Албендазол
Зентел®
суспензия для приема внутрь, 4% 10 мл
РК-ЛС-5№005716
5297
P02CA03
Албендазол
Зентел
таблетки, 400 мг
РК-ЛС-5№005717
5298
P02CA03
Албендазол
Гелмадол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021118
5299
P02CA03
Албендазол
Интазол
суспензия для приема внутрь 200 мг/ 5 мл 10 мл во флаконе
РК-ЛС-5№022674
5300
P02CA03
Албендазол
Немозол
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 20 мл

5276
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-ЛФ
таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№025690
N07CA02
Циннаризин
5277
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин
таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121817
5278
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин Софарма
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020039
N07XX
Жүйке жүйесіне арналған басқа препараттар
N07XX02
Рилузол
орфандық
5279
N07XX02
Рилузол
Боризол
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020992
5280
N07XX02
Рилузол
Рилусан
қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121814
N07XX06
Тетрабеназин
P
Паразитке қарсы препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P01
Антипротозоидтер
P01A
Амебиазды және басқа протозойлық инфекцияларды емдеуге арналған препараттар
P01AB
Нитроимидазол туындылары
P01AB01
Метронидазол
5281
P01AB01
Метронидазол
Трихопол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016282
5282
P01AB03
Орнидазол
Дазолик
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010595
P01AB03
Орнидазол
5283
P01AB03
Орнидазол
Орнидазол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023426
5284
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019091
5285
P01AB03
Орнидазол
ОРНИКАП®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019092
5286
P01AB03
Орнидазол
ОЗОЛ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021079
5287
P01AB03
Орнидазол
Орнисид® форте
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004127
5288
P01AB03
Орнидазол
Орнисид®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011191
5289
P01AB03
Орнидазол
ОРГИЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011691
5290
P01AB03
Орнидазол
Орнимед
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023944
P01B
Амебиазға және басқа протозоидтарға қарсы заттар
P01BA
Аминохинолиндер
P01BA02
Гидроксихлорохин
5291
P01BA02
Гидроксихлорохин
Иммард®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023751
P02
Гельминтке қарсы препараттар
P02B
Трематодқа қарсы
P02BA01
Празиквантел
P02C
Нематодозды емдеуге арналған препараттар
P02CA
Бензимидазол туындылары
P02CA01
Мебендазол
5292
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010231
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблеткалар 100 мг
ЛП-№002347-ГП-KZ
P02CA03
Албендазол
5294
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019329
5295
P02CA03
Албендазол
Андазол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121812
5296
P02CA03
Албендазол
Зентел®
ішуге арналған суспензия, 4% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005716
5297
P02CA03
Албендазол
Зентел
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005717
5298
P02CA03
Албендазол
Гелмадол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021118
5299
P02CA03
Албендазол
Интазол
ішуге арналған суспензия 200 мг/ 5 мл 10 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№022674
5300
P02CA03
Албендазол
Немозол
ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл 20 мл құтыда

РК-ЛС-5№016173
5301
P02CA03
Албендазол
Немозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№025531
5302
P02CA03
Албендазол
АЛЬБЕЛА®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№025274
5303
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 200
таблетки жевательные 200 мг
РК-ЛС-5№024767
5304
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 400
таблетки жевательные 400 мг
РК-ЛС-5№024768
P02CC
Производные тетрагидропиримидина
P02CC01
Пирантел
5305
P02CC01
Пирантел
Пирантел
суспензия для приема внутрь 250мг/5мл 15 мл
РК-ЛС-5№003032
5306
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№002448
5307
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
суспензия для приема внутрь 125 мг/2,5 мл 15 мл
РК-ЛС-5№002447
5308
P02CC01
Пирантел
Пирантел
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№009475
P02CE
Производные имидазотиазола
P02CE01
Левамизол
5309
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№012008
5310
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012009
5311
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№024806
5312
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024807
5313
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблетки 50 мг
ЛП-№002801-ГП-KZ
5314
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблетки 150 мг
ЛП-№002801-ГП-KZ
P03
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща), инсектициды и репелленты
P03A
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща)
P03AA
Сера-содержащие соединения
5315
P03AA
Сера-содержащие соединения
Серная мазь
мазь 33,3% 40 г
РК-ЛС-5№009346
5316
P03AA
Сера-содержащие соединения
Серная мазь
мазь 33,3% 25 г
РК-ЛС-5№009346
P03AC
Пиретрины (в том числе синтетические соединения)
P03AC04
Перметрин
5317
P03AC04
Перметрин
Педекс
гель для наружного применения 0,5% 40 г
РК-ЛС-5№004113
5318
P03AC04
Перметрин
Педекс
раствор для наружного применения 0,5% 60 мл
РК-ЛС-5№004115
5319
P03AC04
Перметрин
Перметриновая мазь с бактерицидом
мазь для наружного применения 40 г
РК-ЛС-5№004125
P03AX
Прочие препараты для уничтожения эктопаразитов
P03AX01
Бензилбензоат
5320
P03AX01
Бензилбензоат
Бензилбензоат Гриндекс
мазь для наружного применения 200 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№004170
R
Дыхательная система
R01
Препараты для лечения заболеваний носа
R01A
Деконгестанты и другие препараты для местного применения
R01AA
Симпатомиметики
R01AA04
Фенилэфрин
5321
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№012278
5322
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
спрей назальный 15 мл
РК-ЛС-5№012278
5323
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Бэби
капли назальные для младенцев и детей 10 мл
РК-ЛС-5№014746
R01AA05
Оксиметазолин
5324
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
капли назальные 0.01% 10 мл

ҚР-ДЗ-5№016173
5301
P02CA03
Албендазол
Немозол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025531
5302
P02CA03
Албендазол
АЛЬБЕЛА®
таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№025274
5303
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 200
шайнайтын таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024767
5304
P02CA03
Албендазол
ГЕЛЬМИНОРМ 400
шайнайтын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024768
P02CC
Тетрагидропиримидиннің туындылары
P02CC01
Пирантел
5305
P02CC01
Пирантел
Пирантел
ішуге арналған суспензия 250мг/5мл по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№003032
5306
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№002448
5307
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
ішуге арналған суспензия125 мг/2,5 мл по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№002447
5308
P02CC01
Пирантел
Пирантел
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009475
P02CE
Имидазотиазол туындылары
P02CE01
Левамизол
5309
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012008
5310
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012009
5311
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024806
5312
P02CE01
Левамизол
Гельмидол
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024807
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблеткалар 50 мг
ЛП-№002801-ГП-KZ
P02CE01
Левамизол
Декарис
таблеткалар 150 мг
ЛП-№002801-ГП-KZ
P03
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P03A
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар.
5315
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар.
Күкірт жақпамайы
жақпамай 33,3% 40 г
ҚР-ДЗ-5№009346
5316
P03AA
Құрамында күкірті бар қосылыстар.
Күкірт жақпамайы
жақпамай 33,3% 25 г
ҚР-ДЗ-5№009346
P03AC
Пиретриндер (оның ішінде синтетикалық қосылыстар)
P03AC04
Перметрин
5317
P03AC04
Перметрин
Педекс
сыртқа қолдануға арналған гель 0,5% 40 г
ҚР-ДЗ-5№004113
5318
P03AC04
Перметрин
Педекс
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№004115
5319
P03AC04
Перметрин
Перметрин жақпамайы бактерицидпен
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 40 г
ҚР-ДЗ-5№004125
P03AX
Эктопаразиттерді жоюға арналған өзге препараттар
P03AX01
Бензилбензоат
5320
P03AX01
Бензилбензоат
Бензилбензоат Гриндекс
сыртқа қолдануға арналған жақпамай 200 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№004170
R
Тыныс алу жүйесі
R01
Мұрын ауруларын емдеуге арналған препараттар
R01A
Деконгестанттар мен жергілікті қолдануға арналған басқа да препараттар
R01AA
Симпатомиметиктер
R01AA04
Фенилэфрин
5321
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
мұрынға спрейі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012278
5322
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
мұрынға спрейі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№012278
5323
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Бэби
балалар мен сәбилерге арналған мұрынға тамызатын дәрі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014746
R01AA05
Оксиметазолин
5324
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға тамызатин дәрі 0.01% 10 мл

РК-ЛС-3№121737
5325
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
капли назальные 0.025 % 10 мл
РК-ЛС-3№121738
5326
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
капли назальные 0.05% 10 мл
РК-ЛС-3№121739
5327
R01AA05
Оксиметазолин
Назол®
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№007918
5328
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 11,25 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019814
5329
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 22,5 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019815
5330
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 11.25 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019816
5331
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
спрей назальный дозированный 22.5 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019817
5332
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси® плюс
капли для глаз и носа 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№011150
5333
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный для младенцев 0,01% 10 мл
РК-ЛС-5№016591
5334
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№016593
5335
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
капли назальные 0,01% 5 мл
РК-ЛС-5№011149
5336
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт с ментолом
спрей назальный, 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021010
5337
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт увлажняющий
спрей назальный, 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021031
5338
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
спрей назальный, 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№121725
5339
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
спрей назальный, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№121726
5340
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный для детей, 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№016592
5341
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные, 0,025 % 10 мл
РК-ЛС-5№019264
5342
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
капли назальные, 0,01 % 5 мл
РК-ЛС-5№019813
5343
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные 0,01% 5 мл
РК-ЛС-5№019263
5344
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№011162
5345
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019265
5346
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019266
5347
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№011503
5348
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
спрей назальный 15 мл
РК-ЛС-5№011503
5349
R01AA05
Оксиметазолин
Викс Актив Синекс
спрей назальный дозированный 0,05 % 15 мл
РК-ЛС-5№020722
R01AA07
Ксилометазолин
5350
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№010227
5351
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№010228
5352
R01AA07
Ксилометазолин
Капли "Золотая звезда"
капли назальные, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№015762
5353
R01AA07
Ксилометазолин
Капли "Золотая звезда"

ҚР-ДЗ-3№121737
5325
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға тамызатин дәрі 0.025 % 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121738
5326
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға тамызатин дәрі 0.05% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121739
5327
R01AA05
Оксиметазолин
Назол®
мұрынға спрейі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№007918
5328
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 11,25 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019814
5329
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 22,5 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019815
5330
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 11.25 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019816
5331
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
дозаланған мұрын спрейі 22.5 мкг/доза по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019817
5332
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси® плюс
көзге және мұрынға тамызатин дәрі 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011150
5333
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
сәбилерге арналған мұрын спрейі 0,01% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016591
5334
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
мұрынға арналған спрей 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№016593
5335
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
мұрынға тамызатин дәрі 0,01% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№011149
5336
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт ментолмен
мұрынға арналған спрей, 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021010
5337
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт ылғалдайтын
мұрынға арналған спрей, 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021031
5338
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға арналған спрей, 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121725
5339
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
мұрынға арналған спрей, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121726
5340
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
балаларға арналған мұрын спрейі 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016592
5341
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,25 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019264
5342
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
мұрынға тамызатин дәрі, 0,01 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019813
5343
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,01% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019263
5344
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011162
5345
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019265
5346
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
мұрынға арналған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019266
5347
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
мұрынға арналған спрей 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011503
5348
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
мұрынға арналған спрей 15 мл
ҚР-ДЗ-5№011503
5349
R01AA05
Оксиметазолин
Викс Актив Синекс
дозаланған мұрын спрейі 0,05 % 15 мл
ҚР-ДЗ-5№020722
R01AA07
Ксилометазолин
5350
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010227
5351
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған тамшылар, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010228
5352
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" тамшыдәрісі
мұрынға арналған тамшылар, 0,05%
ҚР-ДЗ-5№015762
5353
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" тамшыдәрісі

капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№015764
5354
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
капли назальные, 0,05% 10мл
РК-ЛС-3№020376
5355
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-3№020377
5356
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№014018
5357
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
капли назальные, 0,05 % 10 мл
РК-ЛС-5№014017
5358
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№016466
5359
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№016465
5360
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
капли назальные для детей 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014866
5361
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№009805
5362
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
капли назальные 0.1% 10 мл
РК-ЛС-5№004937
5363
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№014864
5364
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
гель для носа 0,05% 10 г
РК-ЛС-5№014397
5365
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
гель для носа 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№014398
5366
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№020241
5367
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№020240
5368
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024103
5369
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024105
5370
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко с ментолом
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024091
5371
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024092
5372
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024093
5373
R01AA07
Ксилометазолин
Эвказолин® Аква
спрей назальный 1 мг/г 10 мл
РК-ЛС-5№013223
5374
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019108
5375
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№019109
5376
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№015114
5377
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№015115
5378
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
спрей назальный с ментолом и эвкалиптом 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№023198
5379
R01AA07
Ксилометазолин
Доктор Тайсс Ринотайсс
спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018495
5380
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
спрей назальный, дозированный с ментолом и эвкалиптом 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№003831
5381
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®

мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015764
5354
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10мл
ҚР-ДЗ-3№020376
5355
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020377
5356
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрын тамшы дәрісі, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014018
5357
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014017
5358
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016466
5359
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016465
5360
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
балаларға арналған мұрынға тамызатын дәрі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014866
5361
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
мұрын тамшысы, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009805
5362
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
мұрынға тамызатин дәрі, 0.1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004937
5363
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014864
5364
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған гель 0,05% 10 г
ҚР-ДЗ-5№014397
5365
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған гель 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014398
5366
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020241
5367
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020240
5368
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024103
5369
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024105
5370
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко ментолмен
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024091
5371
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024092
5372
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024093
5373
R01AA07
Ксилометазолин
Эвказолин® Аква
мұрынға арналған спрей 1 мг/г 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013223
5374
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019108
5375
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019109
5376
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрынға арналған спрей 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015114
5377
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
мұрынға арналған спрей 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015115
5378
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
ментолмен және эвкалиптпен, мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023198
5379
R01AA07
Ксилометазолин
Доктор Тайсс Ринотайсс
мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018495
5380
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
мұрынға арналған дозаланған спрей ментолмен және эвкалиптпен 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003831
5381
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®

спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-3№020373
5382
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-3№020374
5383
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№018449
5384
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№018449
5385
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018450
5386
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№018450
5387
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№018660
5388
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№018660
5389
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018661
5390
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
спрей назальный дозированный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№018661
5391
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№121853
5392
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№121854
5393
R01AA07
Ксилометазолин
Спрей "Золотая звезда"
спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№015763
5394
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин® Н
спрей назальный 1 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№015731
5395
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
гель назальный 0,05%, 10 г
РК-ЛС-5№026253
5396
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
гель назальный 0,1%, 10 г
РК-ЛС-5№026254
R01AC03
Азеластин
R01AD
Кортикостероиды
R01AD01
Беклометазон
5397
R01AD01
Беклометазон
Насобек-Тева
спрей дозированный для интраназального применения 50 мкг/доза 25 г (200 доз)
РК-ЛС-5№004325
R01AD09
Мометазон
5398
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
спрей назальный дозированный 50мкг/доза 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№014790
5399
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
спрей назальный дозированный 50мкг/доза 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№014790
5400
R01AD09
Мометазон
Этацид
спрей назальный дозированный 0,05% 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№022922
5401
R01AD09
Мометазон
Ризонель
спрей назальный дозированный, 50мкг/доза 10 г (140 доз)
РК-ЛС-5№023256
5402
R01AD09
Мометазон
Риалтрис Моно
спрей назальный дозированный, 50мкг/доза 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№025917
5403
R01AD09
Мометазон
Назхейлер
спрей назальный дозированный, 50 мкг/доза 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№121724
5404
R01AD09
Мометазон
Назостер
спрей назальный дозированный 0,05% 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№024073
5405
R01AD09
Мометазон
Назофлай®
спрей назальный, суспензия 50 мкг/дозу (140 доз)
РК-ЛС-5№023973
5406
R01AD09
Мометазон
Момат Рино
спрей назальный дозированный 50 мкг/доза (60 доз)
РК-ЛС-5№121659
5407
R01AD09
Мометазон
Моместер
спрей назальный дозированный 50 мкг/доза, 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№022257
5408
R01AD09
Мометазон
Моместер
спрей назальный дозированный 50 мкг/доза, 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№022259

мұрынға арналған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020373
5382
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020374
5383
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрынға арналған спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018449
5384
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрынға арналған спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018449
5385
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018450
5386
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018450
5387
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018660
5388
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018660
5389
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018661
5390
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
дозаланған мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018661
5391
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№121853
5392
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
мұрын спрейі 0,1% по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№121854
5393
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" спрейі
мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015763
5394
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин® Н
мұрын спрейі 1 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015731
5395
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған спрей 0,05%, 10 г
ҚР-ДЗ-5№026253
5396
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
мұрынға арналған спрей 0,1%, 10 г
ҚР-ДЗ-5№026254
R01AC03
Азеластин
R01AD
Кортикостероидтар
R01AD01
Беклометазон
5397
R01AD01
Беклометазон
Насобек-Тева
мұрын ішіне қолдануға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза 25 г (200 доз)
ҚР-ДЗ-5№004325
R01AD09
Мометазон
5398
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
дозаланған мұрын спрейі 50мкг/доза 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№014790
5399
R01AD09
Мометазон
Назонекс®
дозаланған мұрын спрейі 50мкг/доза 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№014790
5400
R01AD09
Мометазон
Этацид
мұрынға арналған дозаланған спрей, 0,05% 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№022922
5401
R01AD09
Мометазон
Ризонель
мұрынға арналған дозаланған спрей, 50мкг/доза 10 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№023256
5402
R01AD09
Мометазон
Риалтрис Моно
мұрынға арналған дозаланған спрей, 50мкг/доза 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№025917
5403
R01AD09
Мометазон
Назхейлер
мұрынға арналған дозаланған спрей, 50 мкг/доза 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№121724
5404
R01AD09
Мометазон
Назостер
мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№024073
5405
R01AD09
Мометазон
Назофлай®
мұрынға арналған спрей, суспензия 50 мкг/дозу (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№023973
5406
R01AD09
Мометазон
Момат Рино
мұрынға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№121659
5407
R01AD09
Мометазон
Моместер
мұрынға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза, 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№022257
5408
R01AD09
Мометазон
Моместер
мұрынға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза, 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№022259

5409
R01AD09
Мометазон
Мометазон-Тева
спрей назальный дозированный 50 мкг/доза, 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№021607
5410
R01AD09
Мометазон
Мометазон-Тева
спрей назальный дозированный 50 мкг/доза, 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№021607
R01AD12
Флутиказон фуроат
5411
R01AD12
Флутиказон фуроат
Авамис
спрей назальный дозированный 27,5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№013177
5412
R01AD12
Флутиказон фуроат
Флутел-Ф
спрей назальный дозированный 27.5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№025261
R03
Препараты для лечения бронхиальной астмы
R03A
Симпатомиметики для ингаляционного применения
R03AC
Селективные бета-2-адреномиметики
R03AC02
Сальбутамол
5413
R03AC02
Сальбутамол
Вертасорт
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№024316
5414
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин® дыхательный раствор
раствор для небулайзера 5 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№006081
5415
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза, 200 доз
РК-ЛС-5№000838
5416
R03AC02
Сальбутамол
Асталин
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№018791
5417
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019225
5418
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№004652
5419
R03AC02
Сальбутамол
Азмасол
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№024893
5420
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол АВ
аэрозоль для ингаляций дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№025568
5421
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол-Фармстандарт
аэрозоль для ингаляций дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№026072
R03AC18
Индакатерол
5422
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 150 мкг
РК-ЛС-5№019852
5423
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 300 мкг
РК-ЛС-5№019853
5424
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 150 мкг
ЛП-№007602-РГ-KZ
5425
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 300 мкг
ЛП-№007602-РГ-KZ
R03AC19
Олодатерол
R03AK
Симпатомиметики в комбинации с кортикостероидами или другими препаратами, исключая антихолинергические препараты
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
5426
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023354
5427
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 125 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023355
5428
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 250 мкг/доза 120 доз

5409
R01AD09
Мометазон
Мометазон-Тева
мұрынға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза, 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№021607
5410
R01AD09
Мометазон
Мометазон-Тева
мұрынға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза, 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№021607
R01AD12
Флутиказон фуроаты
5411
R01AD12
Флутиказон фуроаты
Авамис
мұрынға арналған дозаланған спрей 27,5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№013177
5412
R01AD12
Флутиказон фуроаты
Флутел-Ф
мұрынға арналған дозаланған спрей 27.5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№025261
R03
Бронх демікпесін емдеуге арналған препараттар
R03A
Ингаляциялық қолдануға арналған симпатомиметиктер
R03AC
Селективті бета-2-адреномиметиктер
R03AC02
Сальбутамол
5413
R03AC02
Сальбутамол
Вертасорт
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза 200 доза
ҚР-ДЗ-5№024316
5414
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин® тыныс алу ерітіндісі®
небулайзерге арналған ерітінді 5 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№006081
5415
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза, 200 доз
ҚР-ДЗ-5№000838
5416
R03AC02
Сальбутамол
Асталин
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№018791
5417
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019225
5418
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин®
дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№004652
5419
R03AC02
Сальбутамол
Азмасол
ингаляцияға арналған мөлшерленген аэрозоль 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№024893
5420
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол АВ
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№025568
5421
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол-Фармстандарт
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№026072
R03AC18
Индакатерол
5422
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 150 кг
ҚР-ДЗ-5№019852
5423
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 300 мкг
ҚР-ДЗ-5№019853
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 150 кг
ЛП-№007602-РГ-KZ
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 300 мкг
ЛП-№007602-РГ-KZ
R03AC19
Олодатерол
R03AK
Симпатомиметиктердің кортикостероидтармен, антихолинергиялық препараттарды қоспағанда, басқа да препараттармен қосындысы
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
5426
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 50 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023354
5427
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 125 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023355
5428
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 250 мкг/доза 120 доз

РК-ЛС-5№023356
5429
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серофло 50
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/50 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023640
5430
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серофло 125
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/125 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023641
5431
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серофло 250
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/250 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023642
5432
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Сирдупла
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№024104
5433
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Сирдупла
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг/125 мкг
РК-ЛС-5№024106
5434
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серетид® Эвохалер
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25/250 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№005356
5435
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серетид® Эвохалер
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25/50 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№005355
5436
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021051
5437
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Салтрол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/250 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023484
5438
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/500 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№003892
5439
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
порошок для ингаляций, дозированный 50 мкг/500 мкг 12.5 мг препарата (1 доза)
РК-ЛС-5№021590
5440
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/500 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№022953
5441
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный 50мкг/500 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№023369
5442
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
порошок для ингаляций, дозированный 50/250 мкг 12.5 мг препарата (1 доза)
РК-ЛС-5№021589
5443
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№003891
5444
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№022952
5445
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
ФЛУТИЭЙР-S 250
порошок для ингаляций в капсулах, в комплекте с ингалятором 50 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№020554
5446
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№023368
5447
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серетид® Эвохалер
аэрозоль для ингаляций дозированный 25/125мкг 120 доз
РК-ЛС-5№005357
5448
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25 мкг+125 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021052

ҚР-ДЗ-5№023356
5429
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 50
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/50 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023640
5430
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 125
аэрозоль дозированный для ингаляций 25/125 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023641
5431
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 250
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25/250 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023642
5432
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Сирдупла
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№024104
5433
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Сирдупла
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг/125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024106
5434
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Эвохалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/250 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005356
5435
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Эвохалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/50 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005355
5436
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021051
5437
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салтрол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/250 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023484
5438
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003892
5439
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/500 мкг 12.5 мг препараттан (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№021590
5440
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022953
5441
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50мкг/500 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023369
5442
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50/250 мкг 12.5 мг препараттан (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№021589
5443
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003891
5444
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022952
5445
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ФЛУТИЭЙР-S 250
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ, ингалятормен жиынтықта 50 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№020554
5446
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 50 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№023368
5447
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Эвохалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/125мкг по 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005357
5448
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25 мкг+125 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021052

5449
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Салтрол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/125 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023485
5450
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№003890
5451
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций, дозированный 50 мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022951
5452
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный 50мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№023367
5453
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25мкг+50мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021053
5454
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Комбитид Стархалер
порошок для ингаляций дозированный 25 мкг/125 мкг
РК-ЛС-5№024901
5455
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Комбитид Стархалер
порошок для ингаляций дозированный 25 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№024902
5456
R03AK06
Сальметерол и Флутиказон
Комбитид Стархалер
порошок для ингаляций дозированный 25 мкг/50 мкг
РК-ЛС-5№024900
R03AK07
Формотерол и Будесонид
5457
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Эйрбуфо™ Форспиро®
порошок для ингаляций дозированный 4.5мкг/160 мкг/доза
РК-ЛС-5№024336
5458
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№011414
5459
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/160 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№022199
5460
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/160 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022199
5461
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт Турбухалер™
порошок для ингаляций дозированный 9 мкг/320 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№018526
5462
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№011413
5463
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№011412
5464
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№011411
5465
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг, дозировка 30 доз
РК-ЛС-5№024141
5466
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг, дозировка 60 доз
РК-ЛС-5№024141
5467
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024141
5468
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 9 мкг/320 мкг, дозировка 30

5449
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салтрол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/125 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023485
5450
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003890
5451
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022951
5452
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023367
5453
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 25мкг+50мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021053
5454
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Комбитид Стархалер
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 25 мкг/125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024901
5455
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Комбитид Стархалер
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 25 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№024902
5456
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Комбитид Стархалер
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 25 мкг/50 мкг
ҚР-ДЗ-5№024900
R03AK07
Формотерол және Будесонид
5457
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Эйрбуфо™ Форспиро®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4.5 мкг/160 мкг доза
ҚР-ДЗ-5№024336
5458
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№011414
5459
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5460
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5461
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт Турбухалер™
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№018526
5462
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№011413
5463
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№011412
5464
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№011411
5465
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг, 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5466
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5467
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5468
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг, 30 доз

РК-ЛС-5№024139
5469
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 9мкг/320 мкг, дозировка 60
РК-ЛС-5№024139
5470
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 9 мкг/320 мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024139
5471
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Синекорт
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 6 мкг + 200 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023628
5472
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, дозировка 30 доз
РК-ЛС-5№024140
5473
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, дозировка 60 доз
РК-ЛС-5№024140
5474
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024140
5475
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
аэрозоль для ингаляции, дозированный 4,5 мкг/160мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023871
5476
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
аэрозоль для ингаляции, дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023870
5477
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/80 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№024800
5478
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 4,5 мкг/80 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№024800
5479
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 9 мкг/320 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№024801
5480
R03AK07
Формотерол и будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 9 мкг/320 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№024801
5481
R03AK07
Формотерол и будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза, 60 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
5482
R03AK07
Формотерол и будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/80 мкг/доза, 60 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
5483
R03AK07
Формотерол и будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
5484
R03AK07
Формотерол и будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций дозированный 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
R03AK08
Формотерол и беклометазон
5485
R03AK08
Формотерол и беклометазон
Фостер®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100мкг/6мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№023940
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
5486
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 22мкг/184мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021462
5487
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 22мкг/92мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021461
R03AL
Симпатомиметики в комбинации с антихолинергическими препаратами, включая тройные комбинации с кортикостероидами

ҚР-ДЗ-5№024139
5469
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5470
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 9 мкг/320 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5471
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Синекорт
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 6 мкг + 200 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023628
5472
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5473
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5474
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид®
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5475
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023871
5476
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 4,5 мкг/80 мкг/доза 120 доз+m7660
ҚР-ДЗ-5№023870
5477
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024800
5478
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024800
5479
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 9 мкг/320 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024801
5480
R03AK07
Формотерол және будесонид
Буфомикс Изихейлер
ингаляцияға арналған ұнтақ 9 мкг/320 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024801
R03AK07
Формотерол және будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг/доза, 60 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
R03AK07
Формотерол және будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/80 мкг/доза, 60 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
R03AK07
Формотерол және будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
R03AK07
Формотерол және будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
ингаляцияға арналған ұнтақ 4,5 мкг/160 мкг/доза 120 доз
ЛП-№002909-ГП-KZ
R03AK08
Формотерол және беклометазон
5485
R03AK08
Формотерол және беклометазон
Фостер®
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 100мкг/6мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023940
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты
5486
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты
Релвар® Эллипта®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 22мкг/184мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021462
5487
R03AK10
Вилантерол және Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 22мкг/92мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021461
R03AL
Кортикостероидтармен үш еселелік құрамдастары қоса алғанда, антихолинергиялық препараттармен құрамдас симпатомиметиктер

R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
5488
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Беродуал®
раствор для ингаляций 500 мкг/250 мкг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№014273
5489
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Беродуал® Н
аэрозоль для ингаляций, дозированный 10 мл, 200 доз
РК-ЛС-5№010908
5490
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Ипратерол
раствор для ингаляций 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№025432
5491
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Фривэй Комби
раствор для ингаляций 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 25 мл
РК-ЛС-5№024635
5492
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
ИНСПИРАКС®
раствор для ингаляций 0,5 мг/мл + 0,25 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№026388
R03AL03
Вилантерола и Умеклидиния бромид
R03AL04
Индакатерола малеат и Гликопиррония бромид
5493
R03AL04
Индакатерола малеат и Гликопиррония бромид
Ультибро™ Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 110/50мкг
РК-ЛС-5№121800
R03AL05
Формотерол и Аклидиния бромид
R03AL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
5494
R03AL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
Спиолто® Респимат®
раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляций, 4 мл
РК-ЛС-5№022545
R03AL11
Формотерол, гликопиррония бромид и будесонид
5495
R03AL11
Формотерол, гликопиррония бромид и будесонид
Брезтри™ Аэросфера
аэрозоль для ингаляций дозированный, 160 мкг/7.2 мкг/5 мкг/доза
РК-ЛС-5№026212
R03B
Другие препараты для ингаляционного применения для лечения бронхиальной астмы
R03BA
Глюкокортикоиды
R03BA01
Беклометазон
5496
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом 250 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019759
5497
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019758
5498
R03BA01
Беклометазон
Риносол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 250 мкг/доза
РК-ЛС-5№025637
R03BA02
Будесонид
5499
R03BA02
Будесонид
Бусонид
аэрозоль для ингаляций дозированный 200мкг/доза 300 доз
РК-ЛС-5№021143
5500
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл
РК-ЛС-5№017365
5501
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл
РК-ЛС-5№017366
5502
R03BA02
Будесонид
Будесонид-Тева
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл
РК-ЛС-5№026596
5503
R03BA02
Будесонид
Будесонид-Тева
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл
РК-ЛС-5№026597
5504
R03BA02
Будесонид
Небуломакс
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл

R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
5488
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
Беродуал®
ингаляцияға арналған ерітінді 500 мкг/250 мкг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014273
5489
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
Беродуал® Н
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 10 мл, 200 доз
ҚР-ДЗ-5№010908
5490
R03AL01
Фенотерол және ипратропий бромиді
Ипратерол
ингаляцияға арналған ерітінді, 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025432
5491
R03AL01
Фенотерол және ипратропий бромиді
Фривэй Комби
ингаляцияға арналған ерітінді, 0.5 мг/мл + 0.25 мг/мл 25 мл
ҚР-ДЗ-5№024635
5492
R03AL01
Фенотерол және ипратропий бромиді
ИНСПИРАКС®
ингаляцияға арналған ерітінді 0,5 мг/мл + 0,25 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№026388
R03AL03
Вилантерол мен Умеклидиний бромиді
R03AL04
Индакатерол малеаты мен Гликопирроний бромиді
5493
R03AL04
Индакатерол малеаты мен Гликопирроний бромиді
Ультибро™ Бризхалер®
капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 110/50мкг
ҚР-ДЗ-5№121800
R03AL05
Формотерол және Аклидиний бромиді
R03AL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
5494
R03AL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
Спиолто® Респимат®
ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляция, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022545
R03AL11
Формотерол, гликопирроний бромиді және будесонид
5495
R03AL11
Формотерол, гликопирроний бромиді және будесонид
Брезтри™ Аэросфера
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 160 мкг/7.2 мкг/5 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№026212
R03B
Бронх демікпесін емдеуге арналған ингаляциялық қолданылатын басқа да препараттар
R03BA
Глюкокортикоидтар
R03BA01
Беклометазон
5496
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген250 мкг/доза по 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019759
5497
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019758
5498
R03BA01
Беклометазон
Риносол
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 250 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№025637
R03BA02
Будесонид
5499
R03BA02
Будесонид
Бусонид
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 200мкг/доза 300 доз
ҚР-ДЗ-5№021143
5500
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017365
5501
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017366
5502
R03BA02
Будесонид
Будесонид-Тева
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026596
5503
R03BA02
Будесонид
Будесонид-Тева
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026597
5504
R03BA02
Будесонид
Небуломакс
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,25 мг/мл

РК-ЛС-5№026572
5505
R03BA02
Будесонид
Небуломакс
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл
РК-ЛС-5№026573
R03BA05
Флутиказон
5506
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 250
аэрозоль для ингаляций, дозированный 250 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№004663
5507
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 125
аэрозоль для ингаляций, дозированный 125 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№004664
5508
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 50
аэрозоль для ингаляций, дозированный 50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№010057
5509
R03BA05
Флутиказон
Бокакорт-С
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 250 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№024721
R03BA07
Мометазон
R03BA08
Циклезонид
5510
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 160 мкг 5 мл
РК-ЛС-5№021018
5511
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 80 мкг 5 мл
РК-ЛС-5№021017
R03BB
Холиноблокаторы
R03BB01
Ипратропия бромид
R03BB04
Тиотропия бромид
5512
R03BB04
Тиотропия бромид
Спирива® Респимат®
раствор для ингаляций 2,5мкг/ингаляция в комплекте с ингалятором Респимат® 4 мл
РК-ЛС-5№014869
5513
R03BB04
Тиотропия бромид
Сривассо®
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер® 18мкг
РК-ЛС-5№024283
R03BB05
Аклидиния бромид
R03BB06
Гликопиррония бромид
R03BB07
Умеклидиния бромид
R03D
Другие препараты для лечения бронхиальной астмы для системного применения
R03DA
Производные ксантина
R03DA04
Теофиллин
5514
R03DA04
Теофиллин
Теотард
капсулы с пролонгированным высвобождением 350 мг
РК-ЛС-5№021487
5515
R03DA04
Теофиллин
Теотард
капсулы с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№021486
5516
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 300 мг
РК-ЛС-5№009964
5517
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№005568
5518
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
капсулы с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№009963
R03DA05
Аминофиллин
5519
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для внутривенного введения 24 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№019836
5520
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№019292
5521
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 0,15 г
РК-ЛС-5№019359
5522
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для внутривенного введения, 24 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№018340
5523
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
РК-ЛС-5№000096
5524
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№000126
5525
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
РК-ЛС-0№026219
R03DC
Антагонисты лейкотриеновых рецепторов
R03DC03
Монтелукаст
5526
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№018861
5527
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетка, покрытая пленочной оболочкой 10 мг

ҚР-ДЗ-5№026572
5505
R03BA02
Будесонид
Небуломакс
ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026573
R03BA05
Флутиказон
5506
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 250
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 250 мкг/доза 120 доза
ҚР-ДЗ-5№004663
5507
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 125
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 125 мкг/доза 60 доза
ҚР-ДЗ-5№004664
5508
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид® 50
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 50 мкг/доза 120 доза
ҚР-ДЗ-5№010057
5509
R03BA05
Флутиказон
Бокакорт-С
дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 250 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024721
R03BA07
Мометазон
R03BA08
Циклезонид
5510
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 160 мкг 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021018
5511
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 80 мкг 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021017
R03BB
Холиноблокаторлар
R03BB01
Ипратропий бромиді
R03BB04
Тиотропий бромиді
5512
R03BB04
Тиотропий бромиді
Спирива® Респимат®
ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта 2,5мкг 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014869
5513
R03BB04
Тиотропия бромид
Сривассо®
ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта 18мкг
ҚР-ДЗ-5№024283
R03BB05
Аклидиний бромиді
R03BB06
Гликопирроний бромиді
R03BB07
Умеклидиний бромиді
R03D
Жүйелі қолданылатын арналған бронх демікпесін емдеуге арналған басқа да препараттар
R03DA
Ксантиннің туындылары
R03DA04
Теофиллин
5514
R03DA04
Теофиллин
Теотард
босап шығуы өзгертілген капсулалар 350 мг
ҚР-ДЗ-5№021487
5515
R03DA04
Теофиллин
Теотард
босап шығуы өзгертілген капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021486
5516
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№009964
5517
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
босап шығуы ұзартылған капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005568
5518
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР
босап шығуы ұзартылған капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009963
R03DA05
Аминофиллин
5519
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 24 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019836
5520
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019292
5521
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблеткалар 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№019359
5522
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 24 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018340
5523
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000096
5524
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№000126
5525
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026219
R03DC
Лейкотриенді рецепторлардың антагонисттері
R03DC03
Монтелукаст
5526
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018861
5527
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№026079
5560
R03DC03
Монтелукаст
Куленто
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№025903
5561
R03DC03
Монтелукаст
Куленто
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№025904
5562
R03DC03
Монтелукаст
МОНТУМ® Кидс
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№025849
5563
R03DC03
Монтелукаст
МОНТУМ® Кидс
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№025850
5564
R03DC03
Монтелукаст
Мубакт ЖТ
таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№026537
5565
R03DC03
Монтелукаст
Мубакт ЖТ
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№026538
5566
R03DC03
Монтелукаст
Мубакт 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026571
R03DX
Прочие препараты для лечения бронхиальной астмы для системного применения
R03DX05
Омализумаб
5567
R03DX05
Омализумаб
Ксолар®
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 150 мг
РК-ЛС-5№121775
R03DX07
Рофлумиласт
5568
R03DX07
Рофлумиласт
Рофилас
таблетки 0,5мг
РК-ЛС-5№022751
R03DX10
Бенрализумаб
5569
R03DX10
Бенрализумаб
Фазенра®
раствор для подкожного введения, 30 мг/1 мл
РК-БП-5№024939
R03DX11
Тезепелумаб
5570
R03DX11
Тезепелумаб
Тезспире
раствор для подкожного введения, 110 мг/мл, 1.91 мл
РК-ЛС-5№026190
R05
Препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях
R05C
Отхаркивающие препараты, исключая комбинации с противокашлевыми препаратами
R05CB
Муколитики
R05CB01
Ацетилцистеин
орфанный
5571
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для приема внутрь 20 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№020416
5572
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для приема внутрь 20 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№020416
5573
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для приема внутрь 40 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№020417
5574
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Актив
порошок для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№024042
5575
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® юниор
раствор для приема внутрь 20 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№121847
5576
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг 3 г
РК-ЛС-5№012523
5577
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№015780
5578
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№012367
5579
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№019101
5580
R05CB01
Ацетилцистеин
ТРАКТУС®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№023469
5581
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Хот Дринк
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№020785
5582
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
раствор для инъекций и ингаляций 100 мг/мл
РК-ЛС-5№018165
5583
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№024132

ҚР-ДЗ-5№026079
5560
R03DC03
Монтелукаст
Куленто
шайнайтын таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025903
5561
R03DC03
Монтелукаст
Куленто
шайнайтын таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025904
5562
R03DC03
Монтелукаст
МОНТУМ® Кидс
шайнайтын таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№025849
5563
R03DC03
Монтелукаст
МОНТУМ® Кидс
шайнайтын таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025850
5564
R03DC03
Монтелукаст
Мубакт ЖТ
шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№026537
5565
R03DC03
Монтелукаст
Мубакт ЖТ
шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026538
5566
R03DC03
Монтелукаст
Мубакт 10
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026571
R03DX
Жүйелі қолданылатын бронх демікпесін емдеуге арналған өзге препараттар
R03DX05
Омализумаб
5567
R03DX05
Омализумаб
Ксолар®
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 150 мг
ҚР-ДЗ-5№121775
R03DX07
Рофлумиласт
5568
R03DX07
Рофлумиласт
Рофилас
таблеткалар 0,5мг
ҚР-ДЗ-5№022751
R03DX10
Бенрализумаб
5569
R03DX10
Бенрализумаб
Фазенра®
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024939
R03DX11
Тезепелумаб
5570
R03DX11
Тезепелумаб
Тезспире
тері астына енгізуге арналған ерітінді, 110 мг/мл, 1.91 мл
ҚР-ДЗ-5№026190
R05
Жөтел және тұмау аурулары кезінде қолданылатын препараттар
R05C
Жөтелге қарсы препараттармен қосындысын қоспағанда, қақырық шығаратын препараттар
R05CB
Муколитиктер
R05CB01
Ацетилцистеин
орфандық
5571
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020416
5572
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020416
5573
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішуге арналған ерітінді 40 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020417
5574
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Актив
ішке қабылдауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024042
5575
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® юниор
ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121847
5576
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг по 3 г
ҚР-ДЗ-5№012523
5577
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015780
5578
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№012367
5579
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЕТИЛЦИСТЕИН-ТЕВА
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№019101
5580
R05CB01
Ацетилцистеин
ТРАКТУС®
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023469
5581
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Хот Дринк
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020785
5582
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
инъекцияға арналған ерітінді и ингаляций 100 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018165
5583
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024132

5584
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№024133
5585
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
таблетки шипучие, 600 мг
РК-ЛС-5№021302
5586
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№016795
5587
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 100
таблетки шипучие 100 мг
РК-ЛС-5№021482
5588
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№021483
5589
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№014693
5590
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№020342
5591
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№020341
5592
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№025305
5593
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№025304
5594
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№025918
5595
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№025919
5596
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 100 мг
РК-ЛС-5№025920
5597
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-0№025861
5598
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-0№025862
5599
R05CB01
Ацетилцистеин
Зентусс
таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№025816
R05CB03
Карбоцистеин
5600
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
капсулы 375 мг
РК-ЛС-5№011519
5601
R05CB03
Карбоцистеин
Флюдитек
сироп, 5 %
РК-ЛС-5№014412
5602
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
сироп 120 мл
РК-ЛС-5№011518
5603
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
сироп для детей 120 мл
РК-ЛС-5№011517
R05CB06
Амброксол
5604
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
сироп 3 мг/мл
РК-ЛС-5№013687
5605
R05CB06
Амброксол
Лазолван® МАКС
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№020767
5606
R05CB06
Амброксол
Амбробене 75 мг
капсулы ретард 75 мг
РК-ЛС-5№013173
5607
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№004013
5608
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
раствор 7,5 мг/мл во флаконе 40 мл
РК-ЛС-5№004023
5609
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
раствор для приема внутрь и ингаляций во флаконе 15мг/2мл
РК-ЛС-5№016719
5610
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
раствор 7,5мг/мл во флаконе 100мл
РК-ЛС-5№004023
5611
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
раствор для инъекций 15 мг/2 мл
РК-ЛС-5№004010
5612
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
сироп, 30 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№016348
5613
R05CB06
Амброксол
Лазолекс
раствор для инъекций 7,5 мг/мл
РК-ЛС-5№021434
5614
R05CB06
Амброксол
МУКЕКС®
таблетки 30 мг

5584
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024133
5585
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№021302
5586
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№016795
5587
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 100
көпіршитін таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021482
5588
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021483
5589
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014693
5590
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020342
5591
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020341
5592
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
көпіршитін таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025305
5593
R05CB01
Ацетилцистеин
АСИБРОКС
көпіршитін таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025304
5594
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025918
5595
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№025919
5596
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацемед
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№025920
5597
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 600 мг
ҚР-ДЗ-0№025861
5598
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетил-Ц
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг
ҚР-ДЗ-0№025862
5599
R05CB01
Ацетилцистеин
Зентусс
көпіршитін таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№025816
R05CB03
Карбоцистеин
5600
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
капсулалар 375 мг
ҚР-ДЗ-5№011519
5601
R05CB03
Карбоцистеин
Флюдитек
шәрбат, 5 %
ҚР-ДЗ-5№014412
5602
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
шәрбат 120 мл
ҚР-ДЗ-5№011518
5603
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
балаларға арналған шәрбат по 120 мл
ҚР-ДЗ-5№011517
R05CB06
Амброксол
5604
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
шәрбат 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013687
5605
R05CB06
Амброксол
Лазолван® МАКС
босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020767
5606
R05CB06
Амброксол
Амбробене 75 мг
ретард капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№013173
5607
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№004013
5608
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
ерітінді7,5 мг/мл 40 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
5609
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 15мг/2мл
ҚР-ДЗ-5№016719
5610
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
ерітінді 7,5мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
5611
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№004010
5612
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
шәрбат, 30 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№016348
5613
R05CB06
Амброксол
Лазолекс
инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021434
5614
R05CB06
Амброксол
МУКЕКС®
таблеткалар 30 мг

РК-ЛС-5№016301
5615
R05CB06
Амброксол
Амбро®
сироп 30мг/5мл 100мл
РК-ЛС-5№010433
5616
R05CB06
Амброксол
Амбро®
сироп 15мг/5мл 100мл
РК-ЛС-5№010434
5617
R05CB06
Амброксол
Амбросан®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№003302
5618
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№005022
5619
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№004012
5620
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 30 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№022750
5621
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 30 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№022750
5622
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
сироп 3 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№012392
5623
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№011783
5624
R05CB06
Амброксол
Амбро®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№011598
5625
R05CB06
Амброксол
Амбролитин®
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№005513
5626
R05CB06
Амброксол
Лазолван® юниор
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№014082
5627
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
сироп 30 мг/5мл 100 мл
РК-ЛС-5№014083
5628
R05CB06
Амброксол
Амброксол
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№004949
5629
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№018643
5630
R05CB06
Амброксол
Амбро®
раствор для приема внутрь и ингаляций 7,5 мг/мл во флаконе 100 мл
РК-ЛС-5№020013
5631
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
сироп, 15 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№016349
5632
R05CB06
Амброксол
Амбро®
раствор для инъекций 15 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№010604
5633
R05CB06
Амброксол
Солфран®
таблетки, 30 мг
РК-ЛС-5№015824
5634
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
таблетки, 30 мг
РК-ЛС-5№018929
5635
R05CB06
Амброксол
Амброксола гидрохлорид
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№010028
5636
R05CB06
Амброксол
Амброксол 30
сироп, 30 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№023791
5637
R05CB06
Амброксол
Амброксол 15
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№023437
5638
R05CB06
Амброксол
Бронолак
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№018507
5639
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№022749
5640
R05CB06
Амброксол
Бронолак
сироп 15 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№022749
5641
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
сироп 15 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№024513
5642
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
сироп 30мг/5мл 100мл
РК-ЛС-5№024516
5643
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
сироп 30 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025482
5644
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
сироп 15 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025481
5645
R05CB06
Амброксол
АМБРОКСОЛ
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№025515
5646
R05CB06
Амброксол
Амброксол-ТК
сироп 15 мг/5 мл
РК-ЛС-5№025155
5647
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
сироп, 30 мг/5 мл 150
РК-ЛС-5№016351
5648
R05CB06
Амброксол
Амбро®
раствор для приема внутрь и ингаляций 7,5 мг/мл
РК-ЛС-5№026521
R05CB13
Дорназа альфа
орфанный
5649
R05CB13
Дорназа альфа
Пульмозим
раствор для ингаляций 1 мг/мл 2,5 мл
орфанный
5650
R05CB13
Дорназа альфа
Тигераза®
раствор для ингаляций, 2,5 мг/2,5 мл
РК-ЛС-5№025257
R05CB15
Эрдостеин

ҚР-ДЗ-5№016301
5615
R05CB06
Амброксол
Амбро®
шәрбат 30мг/5мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№010433
5616
R05CB06
Амброксол
Амбро®
шәрбат 15мг/5мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№010434
5617
R05CB06
Амброксол
Амбросан®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№003302
5618
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№005022
5619
R05CB06
Амброксол
Амбробене®-Тева
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004012
5620
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 30 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022750
5621
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 30 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022750
5622
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
шәрбат 3 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012392
5623
R05CB06
Амброксол
Халиксол®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011783
5624
R05CB06
Амброксол
Амбро®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011598
5625
R05CB06
Амброксол
Амбролитин®
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№005513
5626
R05CB06
Амброксол
Лазолван® юниор
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014082
5627
R05CB06
Амброксол
Лазолван®
шәрбат 30 мг/5мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014083
5628
R05CB06
Амброксол
Амброксол
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№004949
5629
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018643
5630
R05CB06
Амброксол
Амбро®
ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 7,5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020013
5631
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
шәрбат, 15 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016349
5632
R05CB06
Амброксол
Амбро®
инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010604
5633
R05CB06
Амброксол
Солфран®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№015824
5634
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018929
5635
R05CB06
Амброксол
Амброксол гидрохлориді
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№010028
5636
R05CB06
Амброксол
Амброксол 30
шәрбат, 30 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023791
5637
R05CB06
Амброксол
Амброксол 15
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023437
5638
R05CB06
Амброксол
Бронолак
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018507
5639
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022749
5640
R05CB06
Амброксол
Бронолак
шәрбат 15 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022749
5641
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
шәрбат, 15 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024513
5642
R05CB06
Амброксол
Мукекс®
шәрбат, 30мг/5мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№024516
5643
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
шәрбат, 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025482
5644
R05CB06
Амброксол
Амбро® Мультифрукт
шәрбат, 15 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025481
5645
R05CB06
Амброксол
АМБРОКСОЛ
таблеткалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№025515
5646
R05CB06
Амброксол
Амброксол-ТК
шәрбат, 15 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№025155
5647
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
шәрбат, 30 мг/5 мл 150
ҚР-ДЗ-5№016351
5648
R05CB06
Амброксол
Амбро®
ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 7,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026521
R05CB13
Дорназа альфа
орфандық
5649
R05CB13
Дорназа альфа
Пульмозим
ингаляцияға арналған ерітінді 1 мг/мл 2,5 мл
орфандық
5650
R05CB13
Дорназа альфа
Тигераза®
ингаляцияға арналған ерітінді, 2,5 мг/2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№025257
R05CB15
Эрдостеин

5651
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№021005
5652
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулы, 150 мг
РК-ЛС-5№021006
5653
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин®
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№013529
R06
Антигистаминные препараты для системного применения
R06AA
Аминоалкильные эфиры
R06AA02
Дифенгидрамин
5654
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№000964
5655
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол-Дарница
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№015098
5656
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№010372
5657
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 10 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№022473
5658
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№024860
5659
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 1%, 1 мл
РК-ЛС-0№026267
5660
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 10 мг/мл
РК-ЛС-5№026304
R06AA04
Клемастин
5661
R06AA04
Клемастин
Тавегил
таблетки, 1 мг
РК-ЛС-5№005090
R06AC
Этилендиамины замещенные
R06AC03
Хлоропирамин
5662
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№015728
5663
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
раствор для инъекций 20 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№015727
5664
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергопресс
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-3№021453
5665
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергозан®
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011297
5666
R06AC03
Хлоропирамин
Аллерготаб
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№025183
R06AD
Производные фенотиазина
R06AD02
Прометазин
5667
R06AD02
Прометазин
Пипольфен®
раствор для инъекций, 25 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№014671
R06AE
Производные пиперазина
R06AE07
Цетиризин
5668
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№012050
5669
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014618
5670
R06AE07
Цетиризин
Терикс®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121995
5671
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№023085
5672
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
капли для приема внутрь 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№019492
5673
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003698
5674
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№019361
5675
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№010523
5676
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023593
5677
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
раствор оральный, 1 мг/1 мл, 120 мл
РК-ЛС-5№021027
5678
R06AE07
Цетиризин
Носмин®
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг

5651
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021005
5652
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус®
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021006
5653
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин®
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013529
R06
Жүйелі қолдануға арналған антигистаминдік препараттар
R06AA
Аминоалкильді эфирлер
R06AA02
Дифенгидрамин
5654
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
инъекцияға арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000964
5655
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол-Дарница
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015098
5656
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
инъекцияға арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010372
5657
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022473
5658
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
инъекцияға арналған 1% ерітінді, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024860
5659
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-0№026267
5660
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026304
R06AA04
Клемастин
5661
R06AA04
Клемастин
Тавегил
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005090
R06AC
Алмастырылған этилендиаминдер
R06AC03
Хлоропирамин
5662
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№015728
5663
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015727
5664
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергопресс
инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-3№021453
5665
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергозан®
қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011297
5666
R06AC03
Хлоропирамин
Аллерготаб
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№025183
R06AD
Фенотиазин туындылары
R06AD02
Прометазин
5667
R06AD02
Прометазин
Пипольфен®
инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014671
R06AE
Пиперазин туындылары
R06AE07
Цетиризин
5668
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№012050
5669
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014618
5670
R06AE07
Цетиризин
Терикс®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121995
5671
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023085
5672
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019492
5673
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003698
5674
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019361
5675
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010523
5676
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023593
5677
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
ішілетін ерітінді, 1 мг/1 мл, 120 мл
ҚР-ДЗ-5№021027
5678
R06AE07
Цетиризин
Носмин®
қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№004043
5679
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№017858
5680
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
капли 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№004167
5681
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
сироп 60 мл
РК-ЛС-5№024094
5682
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
сироп 5 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№011928
5683
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
сироп 5 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№011928
5684
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024666
5685
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025318
5686
R06AE07
Цетиризин
ЦВЕТОКС
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№025545
5687
R06AE07
Цетиризин
Новэкс® Цетиризин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026076
5688
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№026605
R06AE09
Левоцетиризин
5689
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
капли для приема внутрь 20 мл
РК-ЛС-5№016542
5690
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№016541
5691
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№014977
5692
R06AE09
Левоцетиризин
Цетло
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022808
5693
R06AE09
Левоцетиризин
Цетримак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022814
5694
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023168
5695
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023582
5696
R06AE09
Левоцетиризин
Леваризин
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020430
5697
R06AE09
Левоцетиризин
L-Цет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№015743
5698
R06AE09
Левоцетиризин
Аллер-Нол
пленки диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№023971
5699
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй® Экспресс
таблетки, диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№024697
5700
R06AE09
Левоцетиризин
Сетимед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024882
5701
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
капли для приема внутрь 20 мл
РК-ЛС-5№024890
5702
R06AE09
Левоцетиризин
Аллергофри
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№025566
5703
R06AE09
Левоцетиризин
Эргоцетал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025296
5704
R06AE09
Левоцетиризин
Левоцетиризин
капли для приема внутрь 5 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№025925
5705
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй®
капли для приема внутрь 5 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№026502
R06AX
Прочие антигистаминные препараты для системного применения
R06AX13
Лоратадин
5706
R06AX13
Лоратадин
Ломилан®
таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№010751
5707
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№013886
5708
R06AX13
Лоратадин
Лоратал®
таблетки 10 мг

ҚР-ДЗ-5№004043
5679
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№017858
5680
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004167
5681
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
шәрбат 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024094
5682
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
шәрбат 5 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011928
5683
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
шәрбат 5 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011928
5684
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин Вива Фарм
қабықшамен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024666
5685
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025318
5686
R06AE07
Цетиризин
ЦВЕТОКС
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025545
5687
R06AE07
Цетиризин
Новэкс® Цетиризин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026076
5688
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026605
R06AE09
Левоцетиризин
5689
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
ішуге арналған тамшыдәрі 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016542
5690
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016541
5691
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
үбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014977
5692
R06AE09
Левоцетиризин
Цетло
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022808
5693
R06AE09
Левоцетиризин
Цетримак
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022814
5694
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023168
5695
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023582
5696
R06AE09
Левоцетиризин
Леваризин
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020430
5697
R06AE09
Левоцетиризин
L-Цет®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015743
5698
R06AE09
Левоцетиризин
Аллер-Нол
ауыз қуысында ұсақталатын үлбір 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023971
5699
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй® Экспресс
ауыз қуысында ыдырайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024697
5700
R06AE09
Левоцетиризин
Сетимед
ауыз қуысында ыдырайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024882
5701
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
ішуге арналған тамшылар 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024890
5702
R06AE09
Левоцетиризин
Аллергофри
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025566
5703
R06AE09
Левоцетиризин
Эргоцетал
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025296
5704
R06AE09
Левоцетиризин
Левоцетиризин
ішуге арналған тамшылар, 5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№025925
5705
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй®
ішуге арналған тамшылар 5 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№026502
R06AX
Жүйелі қолдануға арналған өзге антигистаминді препараттар
R06AX13
Лоратадин
5706
R06AX13
Лоратадин
Ломилан®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010751
5707
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№013886
5708
R06AX13
Лоратадин
Лоратал®
таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№005332
5709
R06AX13
Лоратадин
ЛОРАТАДИН-АКОС
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№024981
5710
R06AX13
Лоратадин
Лорактив
таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№025723
R06AX17
Кетотифен
5711
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен Софарма
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№012558
5712
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020721
5713
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№015825
R06AX26
Фексофенадин
5714
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 120
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№010710
5715
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 180
таблетки, покрытые оболочкой, 180 мг
РК-ЛС-5№010711
5716
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№014170
5717
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№014172
5718
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№014176
R06AX27
Дезлоратадин
5719
R06AX27
Дезлоратадин
Софалор®
раствор для приема внутрь 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№024193
5720
R06AX27
Дезлоратадин
Делорикс
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023933
5721
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
сироп для приема внутрь 2,5 мг/5мл 60 мл
РК-ЛС-5№022936
5722
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
таблетки для рассасывания 5 мг
РК-ЛС-5№022158
5723
R06AX27
Дезлоратадин
Эриус®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№005524
5724
R06AX27
Дезлоратадин
Эдем®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№019801
5725
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
раствор оральный 0,5 мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№022192
5726
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
раствор оральный 0,5 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№022192
5727
R06AX27
Дезлоратадин
Дорал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121951
5728
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
сироп 2,5 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№018984
5729
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
оральный раствор 0,50 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№021517
5730
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023094
5731
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018988
5732
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№021408
5733
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№121876
5734
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№019618
5735
R06AX27
Дезлоратадин
ДЕЗЛОРАТАДИН
раствор для приема внутрь 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№025529
5736
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№025487
5737
R06AX27
Дезлоратадин
Доксафин
сироп 2.5 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№025356
5738
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-ТК
сироп 0.5 мг/мл по 60 мл, 100 мл
РК-ЛС-0№025768
5739
R06AX27
Дезлоратадин
Элерин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг

ҚР-ДЗ-5№005332
5709
R06AX13
Лоратадин
ЛОРАТАДИН-АКОС
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024981
5710
R06AX13
Лоратадин
Лорактив
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№025723
R06AX17
Кетотифен
5711
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен Софарма
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№012558
5712
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020721
5713
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№015825
R06AX26
Фексофенадин
5714
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 120
қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№010710
5715
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 180
қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг
ҚР-ДЗ-5№010711
5716
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№014170
5717
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№014172
5718
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№014176
R06AX27
Дезлоратадин
5719
R06AX27
Дезлоратадин
Софалор®
ішуге арналған ерітінді0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024193
5720
R06AX27
Дезлоратадин
Делорикс
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023933
5721
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
ішуге арналған шәрбат 2,5 мг/5мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022936
5722
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
соруға арналған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022158
5723
R06AX27
Дезлоратадин
Эриус®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№005524
5724
R06AX27
Дезлоратадин
Эдем®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019801
5725
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022192
5726
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022192
5727
R06AX27
Дезлоратадин
Дорал
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121951
5728
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
шәрбат 2,5 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018984
5729
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№021517
5730
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023094
5731
R06AX27
Дезлоратадин
ЛОРДЕС®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018988
5732
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021408
5733
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121876
5734
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлор®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019618
5735
R06AX27
Дезлоратадин
ДЕЗЛОРАТАДИН
ішуге арналған ерітінді 0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025529
5736
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-Тева
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№025487
5737
R06AX27
Дезлоратадин
Доксафин
шәрбат, 2.5 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№025356
5738
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлоратадин-ТК
шәрбат, 0.5 мг/мл 60 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-0№025768
5739
R06AX27
Дезлоратадин
Элерин
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг

РК-ЛС-0№025706
5740
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин-ВМ
сироп 2,5 мг/5мл 60 мл
РК-ЛС-5№026608
5741
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин-ВМ
сироп 2,5 мг/5мл 100 мл
РК-ЛС-5№026608
R06AX29
Биластин
5742
R06AX29
Биластин
Никсар®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№020369
5743
R06AX29
Биластин
БИЛАТОП
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№026395
R07
Другие препараты для лечения заболеваний органов дыхания
R07AA
Легочные сурфактанты
R07AA02
Природные фосфолипиды
5744
R07AA02
Природные фосфолипиды
Куросурф®
суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл
РК-ЛС-5№025058
5745
R07AA02
Природные фосфолипиды
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 108 мг
РК-ЛС-5№018881
5746
R07AA02
Природные фосфолипиды
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 54 мг
РК-ЛС-5№018880
5747
R07AA02
Природные фосфолипиды
Сурванта
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№018123
5748
R07AA02
Природные фосфолипиды
Сурванта
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№018124
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
5749
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% 10 мл
РК-ЛС-5№003180
5750
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор концентрированный
раствор 30 л
РК-ЛС-5№023648
5751
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 % 10 мл
РК-ЛС-5№003289
5752
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% по 20 мл
РК-ЛС-5№003180
5753
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% по 50 мл
РК-ЛС-5№003180
5754
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор
раствор для наружного применения 10% по 90 мл
РК-ЛС-5№003180
5755
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 % 20 мл
РК-ЛС-5№003289
5756
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 % 40 мл
РК-ЛС-5№003289
5757
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 20 мл
РК-ЛС-5№016190
5758
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 40 мл
РК-ЛС-5№016190
5759
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 60 мл
РК-ЛС-5№016190
5760
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 90 мл
РК-ЛС-5№016190
5761
R07AB
Стимуляторы дыхательного центра
Аммиак
раствор 10 % 10 мл
РК-ЛС-5№016190
R07AX
Другие препараты для лечения заболеваний органов дыхания
R07AX01
Оксид азота

ҚР-ДЗ-0№025706
5740
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин-ВМ
шәрбат 2,5 мг/5мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№026608
5741
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин-ВМ
шәрбат 2,5 мг/5мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№026608
R06AX29
Биластин
5742
R06AX29
Биластин
Никсар®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020369
5743
R06AX29
Биластин
БИЛАТОП
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№026395
R07
Тыныс алу ағзаларының ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
R07AA
Өкпе сурфактанттары
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
5744
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Куросурф®
эндотрахеалді енгізуге арналған суспензия 80 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№025058
5745
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Альвеофакт®
эндотрахеалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 45 мг/мл, 108 мг
ҚР-ДЗ-5№018881
5746
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Альвеофакт®
эндотрахеалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 45 мг/мл, 54 мг
ҚР-ДЗ-5№018880
5747
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Сурванта
интратрахеалды енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№018123
5748
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Сурванта
интратрахеалды енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018124
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
R07AB
Аммиак
5749
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак ерітіндісі
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
5750
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиактың концентрацияланған ерітіндісі
ерітінді 30 л
ҚР-ДЗ-5№023648
5751
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак ерітіндісі 10 %
ерітінді 10 %
ҚР-ДЗ-5№003289
5752
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
5753
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% по 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
5754
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% по 90 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
5755
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор 10 %
ерітінді 10 % 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003289
5756
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиака раствор 10 %
ерітінді 10 % 40 мл
ҚР-ДЗ-5№003289
5757
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
5758
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
5759
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 40 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
5760
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 60 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
5761
R07AB
Тыныс алу орталығының стимуляторлары.
Аммиак
ерітінді 10 % 90 мл
ҚР-ДЗ-5№016190
R07AX
Тыныс алу мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
R07AX01
Азот тотығы

5762
R07AX01
Оксид азота
Оксид азота, медицинский газ, сжатый 800 ppm (об./об.)
Газ сжатый 800 Ммоль/л калий
РК-ЛС-5№025201
S
Препараты для лечения заболеваний органов чувств
S01
Препараты для лечения заболеваний глаз
S01A
Противомикробные препараты
S01AA
Антибиотики
S01AA01
Хлорамфеникол
5763
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№013203
5764
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
капли глазные 0,25%, 8 мл
РК-ЛС-5№003991
5765
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5%, 8 мл
РК-ЛС-5№018209
5766
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
капли глазные 0,5% по 10 мл
РК-ЛС-5№016803
5767
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
капли глазные 0,25% 10 мл
РК-ЛС-5№013203
5768
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5% 10 мл
РК-ЛС-5№018209
5769
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5% 15 мл
РК-ЛС-5№018209
5770
S01AA01
Хлорамфеникол
ЛЕВОМИЦЕТИН-ОПТИ®
капли глазные 0,5% 10 мл
РК-ЛС-0№026630
5771
S01AA01
Хлорамфеникол
ЛЕВОМИЦЕТИН-ОПТИ®
капли глазные 0,25% 10 мл
РК-ЛС-0№026629
S01AA09
Тетрациклин
5772
S01AA09
Тетрациклин
Тетрациклин
мазь глазная 1%
РК-ЛС-5№010835
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
5773
S01AA12
Тобрамицин
Тобримед
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№020400
5774
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№013217
5775
S01AA12
Тобрамицин
Тобром
капли глазные 0.3 %
РК-ЛС-5№023974
5776
S01AA12
Тобрамицин
Тобраменс
мазь глазная 3 мг/г
РК-ЛС-5№023607
5777
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
мазь офтальмологическая 0,3%
РК-ЛС-5№013919
5778
S01AA12
Тобрамицин
ТРОБАКС-DF
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-0№026036
S01AA13
Фузидовая кислота
5779
S01AA13
Фузидовая кислота
Футарон
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№019849
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
5780
S01AD03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
мазь глазная 3 % 5 г
РК-ЛС-5№018590
5781
S01AD03
Ацикловир
Вирупос
мазь глазная 3% 4,5 г
РК-ЛС-5№122153
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолоны
S01AE01
Офлоксацин
5782
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№004828
5783
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
мазь глазная 0,3% по 3 г
РК-ЛС-5№004829
5784
S01AE01
Офлоксацин
МОНООКС
капли глазные 1,5 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№024750
5785
S01AE01
Офлоксацин
Оптифлокс
капли глазные 3 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№023684
S01AE03/S01AX13
Ципрофлоксацин
5786
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№010151
5787
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципролет®
капли глазные 3 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№014723
5788
S01AX13
Ципрофлоксацин
Флоксимед

5762
R07AX01
Азот тотығы
Азот тотығы, медициналық газ, сығымдалған 800 ppm (к./к.)
Сығымдалған медициналық газ 800 ppm (к./к.)
ҚР-ДЗ-5№025201
S
Сезім мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01
Көз ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01A
Микробқа қарсы препараттар
S01AA
Антибиотиктер
S01AA01
Хлорамфеникол
5763
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
көзге арналған тамшыларі 0,25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013203
5764
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
көзге арналған тамшылар 0,25% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№003991
5765
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
көзге арналған тамшылар 0,5% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№018209
5766
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
көзге арналған тамшылар 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016803
5767
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
көзге арналған тамшылар 0,25% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013203
5768
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
көзге арналған тамшылар 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018209
5769
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
көзге арналған тамшылар 0,5% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018209
5770
S01AA01
Хлорамфеникол
ЛЕВОМИЦЕТИН-ОПТИ®
көзге арналған тамшылар 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-0№026630
5771
S01AA01
Хлорамфеникол
ЛЕВОМИЦЕТИН-ОПТИ®
көзге арналған тамшылар 0,25% 10 мл
ҚР-ДЗ-0№026629
S01AA09
Тетрациклин
5772
S01AA09
Тетрациклин
Тетрациклин
көзге арналған жақпамай 1%
ҚР-ДЗ-5№010835
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
5773
S01AA12
Тобрамицин
Тобримед
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020400
5774
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013217
5775
S01AA12
Тобрамицин
Тобром
көзге тамызатын дәрі 0.3 %
ҚР-ДЗ-5№023974
5776
S01AA12
Тобрамицин
Тобраменс
көзге арналған жақпамай 3 мг/г
ҚР-ДЗ-5№023607
5777
S01AA12
Тобрамицин
ТОБРЕКС*
офтальмологиялық жақпамай 0,3%
ҚР-ДЗ-5№013919
5778
S01AA12
Тобрамицин
ТРОБАКС-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,3% , 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026036
S01AA13
Фузид қышқылы
5779
S01AA13
Фузид қышқылы
Футарон
көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№019849
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
5780
S01AD03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
көзге арналған жақпамай 3 % 5 г
ҚР-ДЗ-5№018590
5781
S01AD03
Ацикловир
Вирупос
көзге арналған жақпамай 3% 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№122153
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолондар
S01AE01
Офлоксацин
5782
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004828
5783
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
көзге арналған жақпамай 0,3% 3 г
ҚР-ДЗ-5№004829
5784
S01AE01
Офлоксацин
МОНООКС
көзге тамызатын дәрі, 1,5 мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№024750
5785
S01AE01
Офлоксацин
Оптифлокс
көзге тамызатын дәрі, 3 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023684
S01AE03/S01AX13
Ципрофлоксацин
5786
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципромед
көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010151
5787
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципролет®
көзге тамызатын дәрі 3 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014723
5788
S01AX13
Ципрофлоксацин
Флоксимед

мазь глазная 0,3% 5 г
РК-ЛС-5№012686
5789
S01AE03
Ципрофлоксацин
Флоксимед
капли глазные 0,3%
РК-ЛС-5№003704
S01AE05
Левофлоксацин
5790
S01AE05
Левофлоксацин
Сигницеф
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№018673
5791
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин-DF
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№024208
5792
S01AE05
Левофлоксацин
Левояпс
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023524
5793
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№019486
5794
S01AE05
Левофлоксацин
Л-Оптик Ромфарм
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№022555
5795
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№004476
5796
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№024797
5797
S01AE05
Левофлоксацин
Левоксимед
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№022280
5798
S01AE05
Левофлоксацин
ЛЕВОЯПС ПРО
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№026550
5799
S01AE05
Левофлоксацин
Левотоп
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№026609
S01AE07/S01AX22
Моксифлоксацин
5800
S01AE07
Моксифлоксацин
Моксиофтан®
капли глазные 5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№122078
5801
S01AE07
Моксифлоксацин
Максифлокс
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023950
5802
S01AE07
Моксифлоксацин
Бивокса
капли глазные 5 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024851
5803
S01AE07
Моксифлоксацин
Вигамокс™
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№019310
5804
S01AE07
Моксифлоксацин
Милфлокс
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№121681
5805
S01AX22
Моксифлоксацин
Апдропс
капли глазные, 0.5%, 5 мл
РК-ЛС-5№121647
5806
S01AE07
Моксифлоксацин
ЦИТОМОКСАН®
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№025131
S01B
Противовоспалительные препараты
S01BA
Кортикостероиды
S01BA01
Дексаметазон
5807
S01BA01
Дексаметазон
Медексол
капли глазные и ушные 0,1 % 5 мл
РК-ЛС-5№024058
5808
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1% 8 мл
РК-ЛС-5№010723
5809
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1 % 10 мл
РК-ЛС-5№003506
5810
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№019633
5811
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№010723
5812
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№009645
5813
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№023439
5814
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 10 мл
РК-ЛС-5№019633
5815
S01BA01
Дексаметазон
ДЕКСАМЕТАЗОН
глазные капли 0,1 % 10 мл
РК-ЛС-0№025936
S01BA02
Гидрокортизон
5816
S01BA02
Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН
мазь глазная 0,5 %
РК-ЛС-5№016893
5817
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь глазная 0,5% 3г

көзге арналған жақпамай 0,3% 5 г
ҚР-ДЗ-5№012686
5789
S01AE03
Ципрофлоксацин
Флоксимед
көзге арналған тамшылары 0,3%
ҚР-ДЗ-5№003704
S01AE05
Левофлоксацин
5790
S01AE05
Левофлоксацин
Сигницеф
көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018673
5791
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин-DF
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024208
5792
S01AE05
Левофлоксацин
Левояпс
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023524
5793
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019486
5794
S01AE05
Левофлоксацин
Л-Оптик Ромфарм
көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022555
5795
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
көзге арналған тамшылары 5мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004476
5796
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин
көзге арналған тамшылары 0,5% по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024797
5797
S01AE05
Левофлоксацин
Левоксимед
көзге тамызатын дәрі, 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022280
5798
S01AE05
Левофлоксацин
ЛЕВОЯПС ПРО
көзге арналған тамшылары 5 мг/мг
ҚР-ДЗ-5№026550
5799
S01AE05
Левофлоксацин
Левотоп
көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026609
S01AE07/S01AX22
Моксифлоксацин
5800
S01AE07
Моксифлоксацин
Моксиофтан®
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№122078
5801
S01AE07
Моксифлоксацин
Максифлокс
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023950
5802
S01AE07
Моксифлоксацин
Бивокса
көзге арналған тамшылары5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024851
5803
S01AE07
Моксифлоксацин
Вигамокс™
көзге арналған тамшылары 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019310
5804
S01AE07
Моксифлоксацин
Милфлокс
көзге арналған тамшылары 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121681
5805
S01AX22
Моксифлоксацин
Апдропс
көзге тамызатын дәрі, 0.5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121647
5806
S01AE07
Моксифлоксацин
ЦИТОМОКСАН®
көзге тамызатын дәрі, 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025131
S01B
Қабынуға қарсы препараттар
S01BA
Кортикостероидтар
S01BA01
Дексаметазон
5807
S01BA01
Дексаметазон
Медексол
көзге және құлаққа тамызатын дәрі 0,1 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024058
5808
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 0,1% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№010723
5809
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 0,1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003506
5810
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі , суспензия 0,1%5 мл
ҚР-ДЗ-5№019633
5811
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010723
5812
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№009645
5813
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023439
5814
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
көзге арналған тамшылары, суспензия 0,1% по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019633
5815
S01BA01
Дексаметазон
ДЕКСАМЕТАЗОН
көзге тамызатын дәрі, 0,1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-0№025936
S01BA02
Гидрокортизон
5816
S01BA02
Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН
көзге арналған жақпамай 0,5 %
ҚР-ДЗ-5№016893
5817
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
көзге арналған жақпамай 0,5%

РК-ЛС-5№018250
5818
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь глазная 0,5% 5 г
РК-ЛС-5№018250
S01BC
Нестероидные противовоспалительные препараты (НПВП)
S01BC03
Диклофенак
5819
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
капли глазные 0,1% 5 мл
РК-ЛС-5№023992
5820
S01BC03
Диклофенак
Дикло-Ф
капли глазные 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№005616
5821
S01BC03
Диклофенак
Диклофенак
капли глазные 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№011045
5822
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
капли глазные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№023992
S01BC10
Непафенак
5823
S01BC10
Непафенак
Неванак™
капли глазные, суспензия 1 мг/мл
РК-ЛС-5№019922
5824
S01BC10
Непафенак
Непафлам
капли глазные, суспензия 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№025605
5825
S01BC10
Непафенак
Неванак™
капли глазные 1 мг/мл 5 мл
ЛП-№004294-ГП-KZ
S01BC11
Бромфенак
5826
S01BC11
Бромфенак
Унибром
капли глазные 0,09%
РК-ЛС-5№024178
5827
S01BC11
Бромфенак
Броксинак
капли глазные 0,09% по 1,7 мл
РК-ЛС-5№020982
S01C
Противовоспалительные препараты в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
5828
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Декса-Гентамицин
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№020202
5829
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Филармекс
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№023626
5830
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Тамекраз
мазь глазная 5 г
РК-ЛС-5№023614
5831
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Софрадекс®
капли глазные/ушные 5 мл
РК-ЛС-5№010919
5832
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Дексатрол®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№003744
5833
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ТОБРАДЕКС*
капли глазные, суспензия по 5 мл
РК-ЛС-5№013042
5834
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ТОБРАДЕКС*
мазь глазная 3,5 г
РК-ЛС-5№014124
5835
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ДексаТобром
капли глазные, суспензия 5 мл
РК-ЛС-5№010915
5836
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Макситрол®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№012084
5837
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Макситрол®
мазь офтальмологическая по 3,5 г
РК-ЛС-5№012104
5838
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Дексафлокс
суспензия глазная
РК-ЛС-5№023584
5839
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Медетром

ҚР-ДЗ-5№018250
5818
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
көзге арналған жақпамай 0,5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№018250
S01BC
Қабынуға қарсы стероидты емес препараттар (ҚҚСП)
S01BC03
Диклофенак
5819
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
көзге тамызатын дәрі 0,1%
ҚР-ДЗ-5№023992
5820
S01BC03
Диклофенак
Дикло-Ф
көзге тамызатын дәрі 0,1% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005616
5821
S01BC03
Диклофенак
Диклофенак
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№011045
5822
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
көзге арналған тамшылары 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023992
S01BC10
Непафенак
5823
S01BC10
Непафенак
Неванак™
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019922
5824
S01BC10
Непафенак
Непафлам
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025605
S01BC10
Непафенак
Неванак™
көзге тамызатын дәрі, 1 мг/мл 5 мл
ЛП-№004294-ГП-KZ
S01BC11
Бромфенак
5826
S01BC11
Бромфенак
Унибром
көзге тамызатын дәрі 0,09%
ҚР-ДЗ-5№024178
5827
S01BC11
Бромфенак
Броксинак
көзге тамызатын дәрі 0,09% 1,7 мл
ҚР-ДЗ-5№020982
S01C
Қабынуға қарсы препараттардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
5828
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Декса-Гентамицин
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020202
5829
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Филармекс
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023626
5830
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Тамекраз
көзге арналған жақпамай 5 г
ҚР-ДЗ-5№023614
5831
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Софрадекс®
көз/құлақ тамшы дәрісі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010919
5832
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Дексатрол®
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003744
5833
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ТОБРАДЕКС*
көзге тамызатын дәрі , суспензия5 мл
ҚР-ДЗ-5№013042
5834
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ТОБРАДЕКС*
офтальмологиялық жақпамай 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№014124
5835
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ДексаТобром
көзге тамызатын дәрі , суспензия 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010915
5836
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Макситрол®
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012084
5837
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Макситрол®
офтальмологиялық жақпамай 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№012104
5838
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Дексафлокс
көзге арналған суспензия
ҚР-ДЗ-5№023584
5839
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Медетром

капли глазные, суспензия 1 мг/3 мг по 5 мл
РК-ЛС-5№025048
5840
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
Макситрол®
капли глазные 5 мл
ЛП-№002301-ГП-KZ
5841
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными препаратами
ТОБРАДЕКС*
мазь глазная 3,5 г
ЛП-№010051-РГ-KZ
S01E
Противоглаукомные препараты и миотики
S01EA
Симпатомиметики в лечениии глаукомы
S01EA05
Бримонидин
5842
S01EA05
Бримонидин
Биглау
капли глазные, раствор 0,2% 5 мл
РК-ЛС-5№024291
5843
S01EA05
Бримонидин
Биманокс®
капли глазные 2 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№122083
5844
S01EA05
Бримонидин
Римонал
капли глазные 0.2 %, 5 мл
РК-ЛС-5№023148
5845
S01EA05
Бримонидин
Бримо
капли глазные
РК-ЛС-5№018406
S01EB
Парасимпатомиметики
S01EB01
Пилокарпин
5846
S01EB01
Пилокарпин
Пилокарпин
капли глазные 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№006019
S01EC
Ингибиторы карбоангидразы
S01EC01
Ацетазоламид
5847
S01EC01
Ацетазоламид
Цетакарб
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№025445
5848
S01EC01
Ацетазоламид
Диакарб
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№026251
5849
S01EC01
Ацетазоламид
ЗЕТАНИД 250
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№026523
S01EC03
Дорзоламид
5850
S01EC03
Дорзоламид
Розалин®
капли глазные 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021552
5851
S01EC03
Дорзоламид
Глаумакс®
капли глазные 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№121976
5852
S01EC03
Дорзоламид
Дорсоб
капли глазные 2 %, 5 мл
РК-ЛС-5№023546
5853
S01EC03
Дорзоламид
Дорзамед
капли глазные 20 мг/мл
РК-ЛС-5№023834
S01EC04
Бринзоламид
5854
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
капли глазные, суспензия 1 %, 5 мл
РК-ЛС-5№022836
5855
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
капли глазные, суспензия 1 %, 10 мл
РК-ЛС-5№022836
5856
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
капли глазные, суспензия 1 %, 5 мл
РК-ЛС-5№006525
5857
S01EC04
Бринзоламид
Бризаль
капли глазные, суспензия 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023836
5858
S01EC04
Бринзоламид
Бринзокс
капли глазные, суспензия 1%, 5 мл
РК-ЛС-5№026127
5859
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
капли глазные 10 мг/мл, 5 мл
ЛП-№002603-ГП-KZ
S01ED
Бета-адреноблокаторы
S01ED01
Тимолол
5860
S01ED01
Тимолол
ТИММАЛ®
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№012478
5861
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№012479
5862
S01ED01
Тимолол
Офтан® Тимолол
капли глазные 5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№003426
5863
S01ED01
Тимолол
Тимолет
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№121953
5864
S01ED01
Тимолол
Окумед
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№005642
5865
S01ED01
Тимолол
Окумед
капли глазные 0,5% по 10 мл
РК-ЛС-5№005642
5866
S01ED01
Тимолол
Норматин
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010740
5867
S01ED01
Тимолол
Арутимол
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010935
5868
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик

көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/3 мг по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025048
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Макситрол®
көзге арналған тамшылар 5 мл
ЛП-№002301-ГП-KZ
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
ТОБРАДЕКС*
көзге арналған жақпамай 3,5 г
ЛП-№010051-РГ-KZ
S01E
Глаукомаға қарсы препараттар мен миотиктер
S01EA
Глаукоманы емдеуде симпатомиметиктер
S01EA05
Бримонидин
5842
S01EA05
Бримонидин
Биглау
көзге тамызатын дәрі, ерітінді 0,2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024291
5843
S01EA05
Бримонидин
Биманокс®
көзге тамызатын дәрі 2 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№122083
5844
S01EA05
Бримонидин
Римонал
көзге тамызатын дәрі 0.2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023148
5845
S01EA05
Бримонидин
Бримо
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№018406
S01EB
Парасимпатомиметиктер
S01EB01
Пилокарпин
5846
S01EB01
Пилокарпин
Пилокарпин
көзге тамызатын дәрі 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№006019
S01EC
Карбоангидраза тежегіштері
S01EC01
Ацетазоламид
5847
S01EC01
Ацетазоламид
Цетакарб
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№025445
5848
S01EC01
Ацетазоламид
Диакарб
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№026251
5849
S01EC01
Ацетазоламид
ЗЕТАНИД 250
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№026523
S01EC03
Дорзоламид
5850
S01EC03
Дорзоламид
Розалин®
көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021552
5851
S01EC03
Дорзоламид
Глаумакс®
көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121976
5852
S01EC03
Дорзоламид
Дорсоб
көзге тамызатын дәрі 2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023546
5853
S01EC03
Дорзоламид
Дорзамед
көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023834
S01EC04
Бринзоламид
5854
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022836
5855
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022836
5856
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№006525
5857
S01EC04
Бринзоламид
Бризаль
көзге тамызатын дәрі , суспензия 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023836
5858
S01EC04
Бринзоламид
Бринзокс
көзге тамызатын дәрі, суспензия 1%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026127
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
көзге арналған тамшылар 10 мг/мл, 5 мл
ЛП-№002603-ГП-KZ
S01ED
Бета-адреноблокаторлар
S01ED01
Тимолол
5860
S01ED01
Тимолол
ТИММАЛ®
көзге тамызатын дәрі 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012478
5861
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
көзге тамызатын дәрі 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012479
5862
S01ED01
Тимолол
Офтан® Тимолол
көз тамшысы 5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003426
5863
S01ED01
Тимолол
Тимолет
көз тамшысы 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121953
5864
S01ED01
Тимолол
Окумед
көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005642
5865
S01ED01
Тимолол
Окумед
көзге тамызатын дәрі 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005642
5866
S01ED01
Тимолол
Норматин
көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010740
5867
S01ED01
Тимолол
Арутимол
көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010935
5868
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик

капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№014627
5869
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№014625
5870
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-0№026042
5871
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-0№026044
5872
S01ED01
Тимолол
Норматин-ВМ
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№026561
S01ED02
Бетаксолол
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
5873
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ДуоТрав*
капли глазные по 2,5 мл
РК-ЛС-5№010918
5874
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
БРИНЭРА
капли глазные, суспензия 5 мл
РК-ЛС-5№024486
5875
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Бринзопт Плюс
капли глазные, суспензия 10 мг/мл + 5 мг/мл
РК-ЛС-5№024304
5876
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Таптиком®
капли глазные
РК-ЛС-5№024090
5877
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорсоб -Т
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№023547
5878
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорзасопт
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№018672
5879
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорзопт Плюс
капли глазные 5 мг/мл+20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024064
5880
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Нодом ЭКО Комби
капли глазные 5 мг/мл/20 мг/мл
РК-ЛС-5№024001
5881
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Глаумакс® Плюс
капли глазные 5мг/мл+20мг/мл
РК-ЛС-5№122052
5882
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Кзоламол
капли глазные
РК-ЛС-5№017982
5883
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Римосопт
капли глазные
РК-ЛС-5№023540
5884
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Латамед
капли глазные
РК-ЛС-5№023407
5885
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дуопрост
капли глазные
РК-ЛС-5№018955
5886
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ТИЗОПТАН
капли глазные
РК-ЛС-5№023246
5887
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Лакома-Т
капли глазные
РК-ЛС-5№016192
5888
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Ксалаком®
капли глазные
РК-ЛС-5№017618
5889
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Латоком
капли глазные
РК-ЛС-5№122044
5890
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Азарга®
капли глазные, суспензия
РК-ЛС-5№015738
5891
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Мардозия
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№024787
5892
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Косопт® БК
капли глазные 5 мг/мл + 20 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024943
5893
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ГЛАТАНОСТ-Т

көзге тамызатын дәрі 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014627
5869
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
көзге тамызатын дәрі 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014625
5870
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026042
5871
S01ED01
Тимолол
Тимолол-DF
көзге тамызатын дәрі, 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026044
5872
S01ED01
Тимолол
Норматин-ВМ
көз тамшысы 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026561
S01ED02
Бетаксолол
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
5873
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ДуоТрав*
көзге тамызатын дәрі 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010918
5874
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
БРИНЭРА
көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024486
5875
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Бринзопт Плюс
көзге тамызатын дәрі , суспензия 10 мг/мл + 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024304
5876
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Таптиком®
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№024090
5877
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорсоб -Т
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023547
5878
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорзасопт
көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018672
5879
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорзопт Плюс
көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл + 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024064
5880
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Нодом ЭКО Комби
көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл+20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024001
5881
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Глаумакс® Плюс
көзге тамызатын дәрі 5мг/мл+20мг/мл
ҚР-ДЗ-5№122052
5882
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Кзоламол
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№017982
5883
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Римосопт
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023540
5884
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Латамед
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023407
5885
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дуопрост
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№018955
5886
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ТИЗОПТАН
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023246
5887
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Лакома-Т
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№016192
5888
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Ксалаком®
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№017618
5889
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Латоком
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№122044
5890
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Азарга®
көзге тамызатын дәрі , суспензия
ҚР-ДЗ-5№015738
5891
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілімде Тимолол
Мардозия
көзге арналған тамшылары 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024787
5892
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілімде Тимолол
Косопт® БК
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл + 20 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024943
5893
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ГЛАТАНОСТ-Т

капли глазные (0,05 мг + 5 мг)/мл по 2,5мл
РК-ЛС-5№025068
5894
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Бринзокс Т
капли глазные, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
РК-ЛС-5№026131
5895
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
БРИНЗОМОЛ-DF
капли глазные, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
РК-ЛС-0№026095
5896
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ДОРТИМОЛ-DF
капли глазные 5 мг/мл + 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-0№026084
5897
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Бритосопт
капли глазные, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
РК-ЛС-5№026062
5898
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорзотим
капли глазные 5 мг/мл + 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№026344
5899
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Бримтим
капли глазные 5 мг/мл + 2 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№026488
5900
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Азарга®
капли глазные, 5мг+10 мг
ЛП-№002179-ГП-KZ
S01EE
Аналоги простагландина
S01EE01
Латанопрост
5901
S01EE01
Латанопрост
Латасопт
капли глазные 0,005% по 2,5 мл
РК-ЛС-5№017428
5902
S01EE01
Латанопрост
Пролатан
капли глазные 0,005% 2,5 мл
РК-ЛС-5№020007
5903
S01EE01
Латанопрост
Ксалатамакс®
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№017056
5904
S01EE01
Латанопрост
Лакома
капли глазные 0,005 % 2,5 мл
РК-ЛС-5№022673
5905
S01EE01
Латанопрост
Ксалатан®
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№012357
5906
S01EE01
Латанопрост
Ланотан®
капли глазные, 0,05мг/мл
РК-ЛС-5№020517
5907
S01EE01
Латанопрост
Латопрост RT
капли глазные (микроэмульсия) 0,005%
РК-ЛС-5№020606
5908
S01EE01
Латанопрост
Лакома
капли глазные 0,005 % 5 мл
РК-ЛС-5№022673
5909
S01EE01
Латанопрост
ГЛАТАНОСТ
капли глазные 0,05 мг/мл, 2,5 мл
РК-ЛС-5№025067
5910
S01EE01
Латанопрост
Латасопт-ВМ
капли глазные 0,005%, 2,5 мл
РК-ЛС-5№026403
S01EE04
Травопрост
5911
S01EE04
Травопрост
Травапресс Ромфарм
капли глазные 0,04 мг/мл
РК-ЛС-5№022646
5912
S01EE04
Травопрост
Траватан®
капли глазные 40 мкг/мл
РК-ЛС-5№000268
5913
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
капли глазные 0.04 мг/мл
РК-ЛС-5№023884
5914
S01EE04
Травопрост
Траватан®
капли глазные 40 мкг/мл
ЛП-№006671-РГ-KZ
S01EE05
Тафлупрост
5915
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
капли глазные 15 мкг/мл, 0,3 мл
РК-ЛС-5№016264
5916
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
капли глазные 15 мкг/мл, 2,5 мл
РК-ЛС-5№016263
5917
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан® БК
капли глазные 15 мкг/мл
РК-ЛС-5№024919
S01F
Мидриатики и циклоплегики
S01FA
Холиноблокаторы
S01FA01
Атропина сульфат
5918
S01FA01
Атропина сульфат
Атропина сульфат
капли глазные 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№012400

көзге тамызатын дәрі, (0,05 мг + 5 мг)/мл 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№025068
5894
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Бринзокс Т
көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026131
5895
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
БРИНЗОМОЛ-DF
көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-0№026095
5896
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ДОРТИМОЛ-DF
көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл + 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026084
5897
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Бритосопт
көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мг/мл + 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№026062
5898
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорзотим
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл + 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026344
5899
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Бримтим
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл + 2 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№026488
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Азарга®
көзге арналған тамшылары, 5мг+10 мг
ЛП-№002179-ГП-KZ
S01EE
Простагландиндердің аналогтары
S01EE01
Латанопрост
5901
S01EE01
Латанопрост
Латасопт
көзге тамызатын дәрі 0,005% по 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№017428
5902
S01EE01
Латанопрост
Пролатан
көзге тамызатын дәрі 0,005% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020007
5903
S01EE01
Латанопрост
Ксалатамакс®
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№017056
5904
S01EE01
Латанопрост
лакома
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№022673
5905
S01EE01
Латанопрост
Ксалатан®
көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№012357
5906
S01EE01
Латанопрост
Ланотан®
көзге тамызатын дәрі , 0,05мг/мл
ҚР-ДЗ-5№020517
5907
S01EE01
Латанопрост
Латопрост RT
көзге тамызатын дәрі (микроэмульсия) 0,005%
ҚР-ДЗ-5№020606
5908
S01EE01
Латанопрост
Лакома
көзге арналған тамшылары 0,005 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022673
5909
S01EE01
Латанопрост
ГЛАТАНОСТ
көзге арналған тамшылары 0,05 мг/мл, 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№025067
5910
S01EE01
Латанопрост
Латасопт-ВМ
көзге арналған тамшылары 0,005%, 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№026403
S01EE04
Травопрост
5911
S01EE04
Травопрост
Травапресс Ромфарм
көзге тамызатын дәрі 0,04 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022646
5912
S01EE04
Травопрост
Траватан®
көзге тамызатын дәрі 40 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№000268
5913
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
көзге тамызатын дәрі 0.04 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023884
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
көзге тамызатын дәрі 0.04 мг/мл
ЛП-№006671-РГ-KZ
S01EE05
Тафлупрост
5915
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№016264
5916
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№016263
5917
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан® БК
көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл 3 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№024919
S01F
Мидриатиктер мен циклоплегиктер
S01FA
Холиноблокаторлар
S01FA01
Атропин сульфаты
5918
S01FA01
Атропин сульфаты
Атропин сульфаты
көзге тамызатын дәрі 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012400

S01FA04
Циклопентолат
5919
S01FA04
Циклопентолат
Цикломед
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№003116
5920
S01FA04
Циклопентолат
Цирелакс
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№023411
5921
S01FA04
Циклопентолат
Циклоплегиседол
капли глазные, раствор 1.0 %
РК-ЛС-5№024255
S01FA06
Тропикамид
5922
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
капли глазные 0.5 %
РК-ЛС-5№018608
5923
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
капли глазные 1.0 %
РК-ЛС-5№018609
5924
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1% 5 мл
РК-ЛС-5№010726
5925
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№010727
5926
S01FA06
Тропикамид
Мидриацил
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№008256
5927
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№006153
5928
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 10 мг/мл
РК-ЛС-5№006155
5929
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1% 10 мл
РК-ЛС-5№010726
5930
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 0,5% 10 мл
РК-ЛС-5№010727
5931
S01FA06
Тропикамид
ТРОПИКАМ-DF
капли глазные 1 %
РК-ЛС-0№026060
5932
S01FA06
Тропикамид
Мидакс-ВМ
капли глазные 1 %, 10 мл
РК-ЛС-5№026490
5933
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1%, 10 мл
РК-ЛС-5№026551
5934
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 10 мг/мл, 10 мг
РК-ЛС-5№026590
5935
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 5 мг/мл, 5 мг
РК-ЛС-5№026591
S01FA56
Тропикамид в комбинации с другими препаратами
5936
S01FA56
Тропикамид в комбинации с другими препаратами
Мидримакс
капли глазные, 5 мл
РК-ЛС-5№018572
S01FB
Симпатомиметики (исключая противоглаукомные препараты)
S01FB01
Фенилэфрин
5937
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин БК
капли глазные 2,5 % 0,4 мл
РК-ЛС-5№024358
5938
S01FB01
Фенилэфрин
Белифрин
капли глазные 25 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№023627
5939
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин
капли глазные 2,5% 5мл
РК-ЛС-5№004742
S01GX
Прочие противоаллергические
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
5940
S01GX08
Кетотифен
Аллергокет®
глазные капли 0,05%
РК-ЛС-5№013677
S01GX09
Олопатадин
5941
S01GX09
Олопатадин
Олопатадин ЭКО
капли глазные 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024759
5942
S01GX09
Олопатадин
Аллерайз
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№024348
5943
S01GX09
Олопатадин
Паллада
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№121808
5944
S01GX09
Олопатадин
Винолап DS
глазные капли 0.2%
РК-ЛС-5№022335
5945
S01GX09
Олопатадин
Алопатин OD
капли глазные 0.2 %
РК-ЛС-5№022891
5946
S01GX09
Олопатадин
Олопаталлерг
капли глазные 1мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023860
5947
S01GX09
Олопатадин
Визаллергол
капли глазные 0,2%
РК-ЛС-5№121834
5948
S01GX09
Олопатадин
АЛОПАТИН
капли глазные 0.1%
РК-ЛС-5№026104
S01H
Местные анестетики

S01FA04
Циклопентолат
5919
S01FA04
Циклопентолат
Цикломед
көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№003116
5920
S01FA04
Циклопентолат
Цирелакс
көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№023411
5921
S01FA04
Циклопентолат
Циклоплегиседол
көзге тамызатын дәрі , ерітінді 1.0 %
ҚР-ДЗ-5№024255
S01FA06
Тропикамид
5922
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
көзге тамызатын дәрі 0.5 %
ҚР-ДЗ-5№018608
5923
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
көзге тамызатын дәрі 1.0 %
ҚР-ДЗ-5№018609
5924
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№010726
5925
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 0,5%
ҚР-ДЗ-5№010727
5926
S01FA06
Тропикамид
Мидриацил
көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№008256
5927
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 5мг/мл
ҚР-ДЗ-5№006153
5928
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге тамызатын дәрі 10мг/мл
ҚР-ДЗ-5№006155
5929
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көз тамшылары 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010726
5930
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көз тамшылары 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010727
5931
S01FA06
Тропикамид
ТРОПИКАМ-DF
көзге тамызатын дәрі, 1 %
ҚР-ДЗ-0№026060
5932
S01FA06
Тропикамид
Мидакс-ВМ
көзге арналған тамшылары 1 %, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026490
5933
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге арналған тамшылары 1%, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026551
5934
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге арналған тамшылары 10 мг/мл, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№026590
5935
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
көзге арналған тамшылары 5 мг/мл, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№026591
S01FA56
Басқадай препараттармен біріктірілген тропикамид
5936
S01FA56
Басқадай препараттармен біріктірілген тропикамид
Мидримакс
көзге тамызатын дәрі, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018572
S01FB
Симпатомиметиктер (глаукомаға қарсы препараттарды қоспағанда)
S01FB01
Фенилэфрин
5937
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин БК
көзге тамызатын дәрі 2,5 % 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№024358
5938
S01FB01
Фенилэфрин
Белифрин
көзге тамызатын дәрі 25 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023627
5939
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин
көзге тамызатын дәрі 2,5% 5мл
ҚР-ДЗ-5№004742
S01GX
Өзге де аллергияға қарсы
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
5940
S01GX08
Кетотифен
Аллергокет®
көзге тамызатын дәрі 0,05%
ҚР-ДЗ-5№013677
S01GX09
Олопатадин
5941
S01GX09
Олопатадин
Олопатадин ЭКО
көз тамшылары 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024759
5942
S01GX09
Олопатадин
Аллерайз
көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№024348
5943
S01GX09
Олопатадин
Паллада
көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№121808
5944
S01GX09
Олопатадин
Винолап DS
көзге тамызатын дәрі 0.2%
ҚР-ДЗ-5№022335
5945
S01GX09
Олопатадин
Алопатин OD
көзге тамызатын дәрі 0.2 %
ҚР-ДЗ-5№022891
5946
S01GX09
Олопатадин
Олопаталлерг
көзге тамызатын дәрі 1мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023860
5947
S01GX09
Олопатадин
Визаллергол
көзге тамызатын дәрі 0,2%
ҚР-ДЗ-5№121834
5948
S01GX09
Олопатадин
АЛОПАТИН
көзге тамызатын дәрі, 0.1%
ҚР-ДЗ-5№026104
S01H
Жергілікті анестетиктер

S01HA02
Оксибупрокаин
5949
S01HA02
Оксибупрокаин
Инокаин
капли глазные 0,4% 5мл
РК-ЛС-5№012988
S01HA04
Проксиметакаин
S01KA
Вязкоэластичные препараты
S01KA02
Гипромеллоза
S01L
Препараты противнеоваскуляризации
S01LA04
Ранибизумаб
5950
S01LA04
Ранибизумаб
Луцентис®
раствор для внутриглазного введения 10 мг/мл
РК-ЛС-5№016259
S01LA05
Афлиберцепт
5951
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
раствор для инъекций 40 мг/мл, 0,278 мл
РК-ЛС-5№020045
5952
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
раствор для иньекций, 114,3 мг/мл, 0,263 мл
РК-ЛС-5№026177
S01LA06
Бролуцизумаб
5953
S01LA06
Бролуцизумаб
Визкью
раствор для внутриглазного введения, 120 мг/мл
РК-ЛС-5№024790
S01X
Другие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA
Прочие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA12
Декспантенол
5954
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
гель глазной 5% 5 г
РК-ЛС-5№004512
5955
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
гель глазной 5% 10 г
РК-ЛС-5№004512
S01XA18
Циклоспорин
5956
S01XA18
Циклоспорин
Икервис®
Капли глазные, эмульсия, 1 мг/мл
РК-ЛС-5№023846
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
5957
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Офтолик
капли глазные 10 мл
РК-ЛС-5№010381
5958
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Лакрима®
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№006521
5959
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Тиар
капли глазные 10 мл
РК-ЛС-5№021613
5960
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Слезол Форте
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№019777
5961
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Софтдропс
капли глазные
РК-ЛС-5№023740
5962
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Офтагель®
гель глазной 0,25%
РК-ЛС-5№010476
S02
Препараты для лечения заболеваний уха
S02A
Противомикробные препараты
S02AA
Противоинфекционные средства
S02AA15
Ципрофлоксацин
5963
S02AA15
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли ушные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№005092
S02C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S02CA
Комбинация кортикостероидов и противоинфекционных препаратов
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
5964
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Полидекса с фенилэфрином
спрей назальный
РК-ЛС-5№019079
5965
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Отипол®
капли ушные
РК-ЛС-5№009628
S03
Препараты для лечения заболеваний глаз и уха
S03A
Противомикробные препараты
S03AA
Противоинфекционные средства
S03AA07
Ципрофлоксацин
5966
S03AA07
Ципрофлоксацин
Форцип
капли глазные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№023573
5967
S03AA07
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-DF

S01HA02
Оксибупрокаин
5949
S01HA02
Оксибупрокаин
Инокаин
көзге тамызатын дәрі 0,4% 5мл
ҚР-ДЗ-5№012988
S01HA04
Проксиметакаин
S01KA
Серпімді тұтқыр препараттар
S01KA02
Гипромеллоза
S01L
Неоваскуляризацияға қарсы препараттар
S01LA04
Ранибизумаб
5950
S01LA04
Ранибизумаб
Луцентис®
көз ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№016259
S01LA05
Афлиберцепт
5951
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/мл 0,278 мл
ҚР-ДЗ-5№020045
5952
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
инъекцияға арналған ерітінді, 114,3 мг/мл, 0,263 мл
ҚР-ДЗ-5№026177
S01LA06
Бролуцизумаб
5953
S01LA06
Бролуцизумаб
Визкью
көз ішіне енгізуге арналған ерітінді, 120 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024790
S01X
Көз ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
S01XA
Көз ауруларын емдеуге арналған өзге препараттар
S01XA12
Декспантенол
5954
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
көзге арналған гель 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№004512
5955
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель
көзге арналған гель 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№004512
S01XA18
Циклоспорин
5956
S01XA18
Циклоспорин
Икервис®
Көзге тамызатын дәрі, эмульсия, 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023846
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
5957
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Офтолик
көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№010381
5958
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Лакрима®
көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№006521
5959
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Тиар
көзге тамызатын дәрі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021613
5960
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Слезол Форте
көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№019777
5961
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Софтдропс
көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023740
5962
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Офтагель®
көзге арналған гель 0,25%
ҚР-ДЗ-5№010476
S02
Құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S02A
Микробқа қарсы препараттар
S02AA
Инфекцияға қарсы дәрілер
S02AA15
Ципрофлоксацин
5963
S02AA15
Ципрофлоксацин
Ципромед
құлаққа тамызатын дәрі 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№005092
S02C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S02CA
Кортикостероидтардың инфекцияларға қарсы препараттармен қосындысы
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
5964
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Полидекса және фенилэфрин
мұрынға арналған спрей
ҚР-ДЗ-5№019079
5965
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Отипол®
құлаққа тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№009628
S03
Көз бен құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S03A
Микробқа қарсы препараттар
S03AA
Инфекцияға қарсы дәрілер
S03AA07
Ципрофлоксацин
5966
S03AA07
Ципрофлоксацин
Форцип
көзге тамызатын дәрі, 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023573
5967
S03AA07
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-DF

капли глазные 0,3% по 5 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024180
S03C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S03CA
Комбинация кортикостероидов и противоинфекционных препаратов
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
5968
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Неомицин с дексаметазоном
капли глазные, ушные, назальные 5 мл
РК-ЛС-5№020974
5969
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Комбинил-Дуо
капли глазные и ушные 5 мл
РК-ЛС-5№017665
5970
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Ципровид-DF®
капли глазные и ушные 5 мл
РК-ЛС-5№024456
5971
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
НЕОДЕКС®
глазные, назальные и ушные капли 5 мл
РК-ЛС-5№024949
V
Прочие препараты
V01
Аллергены
V01AA
Экстракты аллергенов
V01AA20
Прочие аллергены
5972
V01AA20
Прочие аллергены
Диаскинтест®
раствор для внутрикожного введения, 3 мл
РК-БП-5№022754
V03
Прочие разные препараты
V03AB
Антидоты
V03AB06
Натрия тиосульфат
5973
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат-Дарница
раствор для инъекций 30% 5 мл
РК-ЛС-5№015864
5974
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для внутривенного введения 300 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004966
5975
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для внутривенного введения 30%
РК-ЛС-5№023680
5976
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для инъекций 30% по 10 мл
РК-ЛС-3№021441
5977
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для инъекций 30%, 10 мл
РК-ЛС-5№026540
V03AB14
Протамин
5978
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
раствор для инъекций 1000 МЕ/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№021336
5979
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
раствор для инъекций 1000 МЕ/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021336
V03AB15
Налоксон
V03AB35
Сугаммадекс
5980
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН®
раствор для внутривенного введения, 200 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025924
5981
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН®
раствор для внутривенного введения, 500 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№025923
V03AB37
Идаруцизумаб
5982
V03AB37
Идаруцизумаб
Праксбайнд®
раствор для инъекций и инфузий 2,5 г/50 мл
РК-ЛС-5№023155
V03AC
Железосвязывающие препараты
V03AC03
Деферазирокс
орфанный
5983
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 360 мг
РК-ЛС-5№023291
5984
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№023290
5985
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№024711
5986
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 180 мг

көзге тамызатын дәрі, 0,3% по 5 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024180
S03C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S03CA
Кортикостероидтар мен инфекцияға қарсы препараттардың комбинациясы
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
5968
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Неомицин және дексаметазон
көз, құлақ, мұрынға тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020974
5969
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Комбинил-Дуо
көз және құлақ тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017665
5970
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Ципровид-DF®
көзге және құлаққа тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024456
5971
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
НЕОДЕКС®
көз, мұрын және құлақ тамшылары 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024949
V
Өзге препараттар
V01
Аллергендер
V01AA
Аллергендердің экстракттары
V01AA20
Өзге аллергендер
5972
V01AA20
Өзге аллергендер
Диаскинтест®
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді, 3 мл
ҚР-БП-5№022754
V03
Өзге түрлі препараттар
V03AB
Антидоттар
V03AB06
Натрий тиосульфаты
5973
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты-Дарница
инъекцияға арналған ерітінді 30% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015864
5974
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004966
5975
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 30%
ҚР-ДЗ-5№023680
5976
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
инъекцияға арналған ерітінді 30% по 10 мл
ҚР-ДЗ-3№021441
5977
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
инъекцияға арналған ерітінді 30%, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№026540
V03AB14
Протамин
5978
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021336
5979
V03AB14
Протамин
ПРОТАМИНА СУЛЬФАТ
инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021336
V03AB15
Налоксон
V03AB35
Сугаммадекс
5980
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025924
5981
V03AB35
Сугаммадекс
КИТОДИН®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 500 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№025923
V03AB37
Идаруцизумаб
5982
V03AB37
Идаруцизумаб
Праксбайнд®
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 2,5 г/50 мл
ҚР-ДЗ-5№023155
V03AC
Темір байланыстыратын препараттар
V03AC03
Деферазирокс
орфандық
5983
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ҚР-ДЗ-5№023291
5984
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№023290
5985
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ҚР-ДЗ-5№024711
5986
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг

РК-ЛС-5№024710
5987
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-0№026149
5988
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-0№026150
5989
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№026016
5990
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№026017
5991
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№026195
5992
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№026196
5993
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 360 мг
ЛП-№000251-ГП-KZ
5994
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
ЛП-№000251-ГП-KZ
V03AE
Препараты для лечения гиперкалиемии и гиперфосфатемии
V03AE02
Севеламер
5995
V03AE02
Севеламер
Севеламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№024307
5996
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№018305
5997
V03AE02
Севеламер
Севкар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№025544
5998
V03AE02
Севеламер
Севеламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№025362
V03AF
Препараты, снижающие токсичность цитостатической терапии
V03AF01
Месна
орфанный
5999
V03AF01
Месна
Месна
раствор для инъекций во флаконе 100 мг/мл объем 10,0мл
орфанный
6000
V03AF01
Месна
Уромитексан
раствор для внутривенного введения 400 мг/4 мл
РК-ЛС-5№017565
V03AF03
Кальция фолинат
6001
V03AF03
Кальция фолинат
Лейковорин-Тева
раствор для инъекций 10 мг/мл
РК-ЛС-5№013592
V03AF06
Натрия фолинат
6002
V03AF06
Натрия фолинат
Натриофолин медак
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/ мл 400 мг
РК-ЛС-5№015100
6003
V03AF06
Натрия фолинат
Натриофолин медак
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/ мл 100 мг
РК-ЛС-5№015099
6004
V03AF06
Натрия фолинат
Содифол
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024461
6005
V03AF06
Натрия фолинат
Содифол
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/мл 8 мл
РК-ЛС-5№024461
V03AF10
Натрия левофолинат
6006
V03AF10
Натрия левофолинат
Левофолик
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 4 мл (200мг)
РК-ЛС-5№025439
6007
V03AF10
Натрия левофолинат
Левофолик
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 1 мл (50мг)
РК-ЛС-5№025441
V04
Диагностические препараты
V04C
Прочие диагностические препараты
V04CF
Тест для диагностики тубекулеза
V04CF01
Туберкулин
6008
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/0,1 мл

ҚР-ДЗ-5№024710
5987
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
ұсақталатын таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-0№026149
5988
V03AC03
Деферазирокс
ЖАДЕБЕЛ®
ұсақталатын таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-0№026150
5989
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
ұсақталатын таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№026016
5990
V03AC03
Деферазирокс
Дефежакт
ұсақталатын таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№026017
5991
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№026195
5992
V03AC03
Деферазирокс
Деферазирокс-Виста
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ҚР-ДЗ-5№026196
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ЛП-№000251-ГП-KZ
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг
ЛП-№000251-ГП-KZ
V03AE
Гиперкалиемия мен гиперфосфатемияны емдеуге арналған препараттар
V03AE02
Севеламер
5995
V03AE02
Севеламер
Севеламер
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№024307
5996
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№018305
5997
V03AE02
Севеламер
Севкар
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№025544
5998
V03AE02
Севеламер
СЕВЕЛАМЕР
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№025362
V03AF
Цитостатикалық терапияның уыттылығын төмендететін препараттар
V03AF01
Месна
орфандық
5999
V03AF01
Месна
Месна
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 10,0 мл
орфандық
6000
V03AF01
Месна
Уромитексан
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№017565
V03AF03
Кальций фолинаты
6001
V03AF03
Кальций фолинаты
Лейковорин-Тева
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013592
V03AF06
Натрий фолинаты
6002
V03AF06
Натрий фолинаты
Натриофолин медак
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/ мл 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015100
6003
V03AF06
Натрий фолинаты
Натриофолин медак
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/ мл 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015099
6004
V03AF06
Натрий фолинаты
Содифол
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024461
6005
V03AF06
Натрий фолинаты
Содифол
инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл 8 мл
ҚР-ДЗ-5№024461
V03AF10
Натрий левофолинаты
6006
V03AF10
Натрий левофолинаты
Левофолик
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 4 мл (200мг)
ҚР-ДЗ-5№025439
6007
V03AF10
Натрий левофолинаты
Левофолик
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 1 мл (50мг)
ҚР-ДЗ-5№025441
V04
Диагностикалық препараттар
V04C
Өзге диагностикалық препараттар
V04CF
Туберкулездің диагностикасына арналған тест
V04CF01
Туберкулин
6008
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/0,1 мл

РК-БП-5№021297
6009
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/1 мл
РК-БП-5№021297
6010
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/2 мл
РК-БП-5№021297
6011
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/3 мл
РК-БП-5№021297
6012
V04CF01
Туберкулин
Туберкулин
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ
РК-БП-5№023853
6013
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза 0.6 мл (6 доз)
РК-БП-5№024313
6014
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза 1 мл (10 доз)
РК-БП-5№024313
6015
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза 3 мл (30 доз)
РК-БП-5№024313
V06
Общие питательные вещества
V06D
Другие питательные вещества
V06DD
Аминокислоты, в т.ч. комбинации с полипептидами
6016
V06DD
Аминокислоты, в т.ч. комбинации с полипептидами
Кетостерил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой,
РК-ЛС-5№022982
V07
Другие разные нелечебные средства
V07AB
Растворители
6017
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№024389
6018
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№023385
6019
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№010461
6020
V07AB
Растворители
Растворитель для неинфекционных аллергенов
растворитель для неинфекционных аллергенов
РК-ЛС-3№020570
6021
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 2 мл
РК-ЛС-5№010461
6022
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 5 мл
РК-ЛС-5№010181
6023
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 5 мл
РК-ЛС-5№022534
6024
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 10 мл
РК-ЛС-5№022534
6025
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9 % 10 мл
РК-ЛС-5№011346
6026
V07AB
Растворители
Натрия хлорид-DF
раствор для инъекций 0,9 % 5 мл
РК-ЛС-5№024952
6027
V07AB
Растворители
Натрия хлорид-DF
раствор для инъекций 0,9 % 10 мл
РК-ЛС-5№024952
6028
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 2 мл

ҚР-БП-5№021297
6009
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/1 мл
ҚР-БП-5№021297
6010
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/2 мл
ҚР-БП-5№021297
6011
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/3 мл
ҚР-БП-5№021297
6012
V04CF01
Туберкулин
Туберкулин
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ
ҚР-БП-5№023853
6013
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза
ҚР-БП-5№024313
6014
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза 1 мл (10 доз)
ҚР-БП-5№024313
6015
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза 3 мл (30 доз)
ҚР-БП-5№024313
V06
Жалпы қоректік заттар
V06D
Басқа қоректік заттар
V06DD
Аминқышқылдары, оның ішінде полипептидтермен комбинациялар
6016
V06DD
Аминқышқылдары, оның ішінде полипептидтермен комбинациялар
Кетостерил
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар,
ҚР-ДЗ-5№022982
V07
Басқа түрлі емдік емес заттар
V07AB
Еріткіштер
6017
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024389
6018
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023385
6019
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010461
6020
V07AB
Еріткіштер
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
ҚР-ДЗ-3№020570
6021
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
инъекцияға арналған дәрілік нысандарды дайындауға арналған еріткіш 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010461
6022
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010181
6023
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022534
6024
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022534
6025
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011346
6026
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024952
6027
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді-DF
инъекцияға арналған ерітінді 0,9 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024952
6028
V07AB
Еріткіштер
Вода для инъекций
инъекцияға арналған дәрілік нысандарды дайындауға арналған 2 мл

РК-ЛС-0№026225
6029
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-0№026225
V08
Контрастные вещества
V08A
Рентгеноконтрастные йодсодежащие вещества
V08AA
Водорастворимые нефротропные высокоосмолярные рентгеноконтрастные вещества
V08AA01
Натрия амидотризоат
V08AB
Водорастворимые низкоосмолярные рентгеноконтрастные вещества
V08AB02
Йогексол
6030
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019354
6031
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№019354
6032
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№019355
6033
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№019355
6034
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 500 мл
РК-ЛС-5№019355
6035
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№018757
6036
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122077
6037
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018756
6038
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл
РК-ЛС-5№018755
6039
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122077
6040
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122076
6041
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018754
6042
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122076
6043
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№018757
6044
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122077
6045
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019355
6046
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№019355
6047
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122076
V08AB04
Йопамидол
V08AB05
Йопромид
6048
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 370 мг/мл 500 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6049
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 370 мг/мл 200 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6050
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 370 мг/мл, 100 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6051
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022721
6052
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 300 мг/мл, 100 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6053
V08AB05
Йопромид
Випромид

ҚР-ДЗ-0№026225
6029
V07AB
Еріткіштер
Вода для инъекций
инъекцияға арналған дәрілік нысандарды дайындауға арналған 5 мл
ҚР-ДЗ-0№026225
V08
Контрастты заттар
V08A
Рентгеноконтрастты йодтан тұратын заттар
V08AA
Суда еритін нефротропты жоғары осмолярлы радиопакетті заттар
V08AA01
Натрий амидотризоаты
V08AB
Суда еритін төмен осмолярлық рентгеноконтрастты заттар
V08AB02
Йогексол
6030
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019354
6031
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019354
6032
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6033
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6034
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6035
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018757
6036
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6037
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018756
6038
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№018755
6039
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6040
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
6041
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018754
6042
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
6043
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№018757
6044
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6045
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йода/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6046
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йода/мл по 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6047
V08AB02
Йогексол
Вигексол
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йода/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
V08AB04
Йопамидол
V08AB05
Йопромид
6048
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 370 мг/мл 500 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6049
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 370 мг/мл 200 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6050
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 370 мг/мл, 100 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6051
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
6052
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг/мл, 100 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6053
V08AB05
Йопромид
Випромид

раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022720
6054
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 370 мг/мл, 50 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6055
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022721
6056
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 300 мг/мл, 50 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6057
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022720
6058
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022720
6059
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№022721
6060
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 300 мг/мл, 20 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6061
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для инъекций 370 мг/мл, 20 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
V08AB09
Йодиксанол
6062
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016255
6063
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№016258
6064
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№016254
6065
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№016257
6066
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№016258
6067
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 500 мл
РК-ЛС-5№016258
6068
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл 20 мл
РК-ЛС-3№122096
6069
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016253
6070
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016256
6071
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122097
6072
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122097
6073
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122097
6074
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл 50 мл
РК-ЛС-3№122096
6075
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл 100 мл
РК-ЛС-3№122096
V08C
Контрастные вещества для ядерно-магнитного резонанса
V08CA
Парамагнитные контрастные средства
V08CA01
Гадопентетовая кислота
V08CA02
Гадотеровая кислота
6076
V08CA02
Гадотеровая кислота
Дотаграф®
раствор для внутривенного введения, 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№024908
6077
V08CA02
Гадотеровая кислота
Дотагита
раствор для инъекций 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№024827
6078
V08CA02
Гадотеровая кислота
Кларискан
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл

тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6054
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 370 мг/мл, 50 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6055
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
6056
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг/мл, 50 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
6057
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6058
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6059
V08AB05
Йопромид
Випромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 300 мг/мл, 20 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
инъекцияға арналған ерітінді 370 мг/мл, 20 мл
ЛП-№007559-ГП-KZ
V08AB09
Йодиксанол
6062
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016255
6063
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6064
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016254
6065
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№016257
6066
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6067
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6068
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-3№122096
6069
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016253
6070
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016256
6071
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6072
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6073
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6074
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йода/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122096
6075
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йода/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122096
V08C
Ядролы-магниттік резонансқа арналған контрастты заттар
V08CA
Парамагнитті контрасттық заттар
V08CA01
Гадопентет қышқылы
V08CA02
Гадотер қышқылы
6076
V08CA02
Гадотер қышқылы
Дотаграф®
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№024908
6077
V08CA02
Гадотер қышқылы
Дотагита
инъекцияға арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№024827
6078
V08CA02
Гадотер қышқылы
Кларискан
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл

РК-ЛС-5№026141
V08CA03
Гадодиамид
6079
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004344
6080
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл 15 мл
РК-ЛС-5№004344
6081
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл 20 мл
РК-ЛС-5№004344
V08CA09
Гадобутрол
6082
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 15 мл
РК-ЛС-5№010980
6083
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 7,5 мл
РК-ЛС-5№010980
V08CA10
Гадоксетовая кислота
6084
V08CA10
Гадоксетовая кислота
Примовист®
раствор для внутривенного введения 0,25 ммоль/мл
ЛП-№003365-ГП-KZ
V10
Терапевтические радиофармацевтические препараты
V10X
Другие терапевтические радиофармацевтические препараты
V10XA
Натрия йодид
V10XA01
Натрия йодид
6085
V10XA01
Натрия йодид
Натрия йодид131I
раствор для приема внутрь, не более 3500 мбк/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№025038
V10XX
Различные терапевтические радиофармацевтические препараты
V10XX03
Радия (223Ra) дихлорид

ҚР-ДЗ-5№026141
V08CA03
Гадодиамид
6079
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004344
6080
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№004344
6081
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004344
V08CA09
Гадобутрол
6082
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№010980
6083
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 7,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010980
V08CA10
Гадоксет қышқылы
6084
V08CA10
Гадоксет қышқылы
Примовист®
көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,25 ммоль/мл
ЛП-№003365-ГП-KZ
V10
Терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10X
Басқа да терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10XA
Натрий йодиді
V10XA01
Натрий йодиді
6085
V10XA01
Натрий йодиді
Натрий йодиді131I
ішуге арналған ерітінді, 3500 мбк/мл көп емес, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№025038
V10XX
Түрлі терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10XX03
Радий (223Ra) дихлориді