О бюджете Григорьевского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 40/331.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 874 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 991 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 44 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 83 839 тысяч тенге;
2) затраты – 112 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2026-2028 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/331 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 874 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 839 мың теңге;
2) шығындар – 112 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 132 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 132 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12.05.2026 № 46/370 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Григорьевского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 82 545 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 132 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 46/370 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Григорьевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 82 545 мың теңгеде ескерілсін.