О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/235 "О бюджете Шакатского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 ноября 2025 года № 38/319
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Шакатского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 27/235 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шакатского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 432 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 420 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 631 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 49 381 тысяча тенге;
2) затраты – 67 214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 782 тысячи тенге;

Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/235 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 38/319 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/235 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шакат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 432 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 631 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 381 мың теңге;
2) шығындар – 67 214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 782 мың теңге;