О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 26/220 "О Павлодарском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 18 ноября 2025 года № 37/314
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 26/220 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 204779) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 782 383 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 033 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 575 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 710 318 тысяч тенге;
2) затраты – 4 968 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 020 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 655 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75 635 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -189 094 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 189 094 тысячи тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2025 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
2 366 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
9 891 тысяча тенге – на проведение ремонта объекта теплоснабжения аппарата акима села Ольгинка;
492 911 тысяч тенге – на проведение мероприятий по ремонту автомобильных дорог населенных пунктов;
49 342 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
14 583 тысячи тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
1 220 тысяч тенге – на организацию водоснабжения в сельских населенных пунктах;
179 736 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры и спорта;

Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 26/220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қарашадағы № 37/314 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 26/220 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204779 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 782 383 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 033 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 540 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 710 318 мың теңге;
2) шығындар – 4 968 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 020 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 78 655 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75 635 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -189 094 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 189 094 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
2 366 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақасын көтеруге;
9 891 мың теңге – Ольгинка ауылы әкімі аппаратының жылумен жабдықтау нысанына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
492 911 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
49 342 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға;
14 583 мың теңге – елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге;
1 220 мың теңге – елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
179 736 мың теңге – мәдениет және спорт саласындағы шығындарға;

64 890
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
614 565
1
Социальное обеспечение
51 159
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 159
005
Государственная адресная социальная помощь
51 159
2
Социальная помощь
480 703
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
480 703
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 143
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112 312
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 290
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
122 625
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
226 333
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82 703
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 979
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
944
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
17 721
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 274
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 785
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
479 376
1
Жилищное хозяйство
180 095
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
180 095
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16 073
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
164 022
2
Коммунальное хозяйство
285 914
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
285 914
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
244 638
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

64 890
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
614 565
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51 159
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 159
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51 159
2
Әлеуметтік көмек
480 703
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
480 703
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 143
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112 312
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 290
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
122 625
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
226 333
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82 703
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 703
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 979
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
944
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
17 721
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 274
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 785
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
479 376
1
Тұрғын үй шаруашылығы
180 095
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
180 095
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16 073
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
164 022
2
Коммуналдық шаруашылық
285 914
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
285 914
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
244 638
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру