О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/230 "О бюджете Мичуринского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 октября 2025 года № 36/304
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Мичуринского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 27/230 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мичуринского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 209 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 009 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 488 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 190 111 тысяч тенге;
2) затраты – 210 894 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 286 тысяч тенге;

Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/230 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 36/304 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/230 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209 608 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 009 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 488 мың теңге;
трансферттер түсімі – 190 111 мың теңге;
2) шығындар – 210 894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 286 мың теңге;