О бюджете района Аққулы на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 168/40
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3533980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 715428 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21748 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 372 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2796432 тысячи тенге;
2) затраты – 3520807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1347 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51903 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 14520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -14520 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 04.04.2026 № 182/45 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить объемы бюджетных субвенций из областного бюджета на районный бюджет на 2026 год 1765761 тысяча тенге, на 2027 год 1740374 тысячи тенге, на 2028 год 1704301 тысяча тенге.
3. Утвердить объемы бюджетных субвенций из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2026 год в сумме 508965 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 55357 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 50997 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 56786 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 45534 тысячи тенге;
Сельский округ Қарақала – 47408 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 40601 тысяча тенге;
Малыбайский сельский округ – 50411 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 43625 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 44267 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 73979 тысяч тенге.
4. Утвердить объемы бюджетных субвенций из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2027 год в сумме 535423 тысячи тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 61488 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 53092 тысячи тенге;
Жамбылский сельский округ – 59683 тысячи тенге;
Кызылагашский сельский округ – 45779 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 53792 тысячи тенге;
Майкарагайский сельский округ – 41718 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 47662 тысячи тенге;
Шакинский сельский округ – 45666 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 49312 тысячи тенге;
Ямышевский сельский округ – 77231 тысяча тенге.

2026 - 2028 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 168/40 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3533980 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 715428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21748 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 372 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2796432 мың теңге;
2) шығындар – 3520807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 1347 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51903 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 14520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -14520 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 04.04.2026 № 182/45 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетіне бюджеттік субвенциялар көлемі 1765761 мың теңге, 2027 жылға 1740374 мың теңге, 2028 жылға 1704301 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне бюджеттік субвенциялар көлемі 508965 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 55357 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 50997 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 56786 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 45534 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 47408 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 40601 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 50411 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 43625 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 44267 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 73979 мың теңге.
4. 2027 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне бюджеттік субвенциялар көлемі 535423 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 61488 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 53092 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 59683 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 45779 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 53792 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 41718 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 47662 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 45666 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 49312 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 77231 мың теңге.

5. Утвердить объемы бюджетных субвенций из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2028 год в сумме 543389 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 61247 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 54068 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 61319 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 46321 тысяча тенге;
Сельский округ Қарақала – 54493 тысячи тенге;
Майкарагайский сельский округ – 42447 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 48350 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 46517 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 50168 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 78459 тысяч тенге.
6. Утвердить на 2026 год резерв местного исполнительного органа в сумме 16821 тысяча тенге.
7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2026 год бюджетам сельских округов в сумме 303725 тысяч тенге в следующих объемах:
500 тысяч тенге – на установку видеонаблюдения в селе Майкарагай;
5000 тысяч тенге – на установку пандуса в здании сельского округа Қарақала;
30800 тысяч тенге – на текущие ремонты систем уличного освещения в сельских округах: с/о Аққулы 3000 тысяч тенге, Баймульдинский с/о 1000 тысяч тенге, Кызылагашский с/о 500 тысяч тенге, с/о Қарақала 2000 тысяч тенге, Шакинский с/о 1000 тысяч тенге, Майкарагайский с/о 9500 тысяч тенге и в селе Мергалым 13800 тысяч тенге;
18696 тысяч тенге – на содержание и текущий ремонт детских игровых и спортивных площадок в сельских округах: с/о Аққулы 2965 тысяч тенге, Баймульдинский с/о 4484 тысяч тенге, в том числе детская площадка 1000 тысяч тенге, обустройство футбольных полей в селах Такир и Баймульдино по 1742 тысяч тенге, Жамбылский с/о 1500 тысяч тенге, с/о Қарақала 1500 тысяч тенге, Кызылагашский с/о 829 тысяч тенге, Майкарагайский с/о 1000 тысяч тенге, Малыбайский с/о 1500 тысяч тенге, Шакинский с/о 1500 тысяч тенге, Шарбактинский с/о 1500 тысяч тенге, Ямышевский с/о 1918 тысяч тенге;
4515 тысяч тенге – на проведение экспертизы качества работ и материалов по среднему ремонту дорог: в селе Баймульдина 1324,0 тысяч тенге, в селе Такир 1324,0 тысяч тенге и в селе Тлектес 1867,0 тысяч тенге.
2972 тысячи тенге – на софинансирование из районного бюджета 4% НДС по среднему ремонту дорог в селе Тлектес;

5. 2028 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне бюджеттік субвенциялар көлемі 543389 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 61247 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 54068 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 61319 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 46321 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 54493 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 42447 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 48350 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 46517 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 50168 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 78459 мың теңге.
6. 2026 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 16821 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне 303725 мың теңге сомасында берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
500 мың теңге - Майқарағай ауылында бейнебақылау орнатуға;
5000 мың теңге – Қарақала ауылдық округі ғимаратында пандус орнатуға;
30800 мың теңге – ауылдық округтердегі көшелерді жарықтандыру жүйелерін ағымдағы жөндеуге: Аққулы а/о 3000 мың теңге, Баймолдин а/о 1000 мың теңге, Қызылағаш а/о 500 мың теңге, Қарақала а/о 2000 мың теңге, Шақа а/о 1000 мың теңге, Майқарағай а/о 9500 мың теңге және Мерғалым ауылында 13800 мың теңге;
18696 мың теңге – ауылдық округтердегі балалар ойын және спорт алаңдарын күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге: Аққулы а/о 2965 мың теңге, Баймолдин а/о 4484 мың теңге, оның ішінде 1000 мың теңге ойын алаңы, Тақыр мен Баймолдин ауылдарында 1742 мың теңгеден футбол алаңдарын орналастыруна, Жамбыл а/о 1500 мың теңге, Қарақала а/о 1500 мың теңге, Қызылағаш а/о 829 мың теңге, Майқарағай а/о 1000 мың теңге, Малыбай а/о 1500 мың теңге, Шақа а/о 1500 мың теңге, Шарбақты а/о 1500 мың теңге, Ямышев а/о 1918 мың теңге.
4515 мың теңге – жолдарды орташа жөндеу бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге: Баймолдин ауылында 1324,0 мың теңге, Тақыр ауылында 1324,0 мың теңге және Тлектес ауылында 1867,0 мың теңге;
2972 мың теңге – Тлектес ауылындағы жолдарды орташа жөндеу бойынша аудандық бюджеттен 4% ҚҚС қоса қаржыландыруға;

86191 тысяча тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог улиц Аубакирова и Сыздыкова села Тлектес общей протяженностью 1,441 км;
76320 тысяч тенге – на средний ремонт улицы Въездная в селе Баймульдина протяженностью 1,070 км;
78731 тысяча тенге – на средний ремонт подъездной дороги в селе Такир протяженностью 1,008 км.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 04.04.2026 № 182/45 (вводится в действие с 01.01.2026).

86191 мың теңге – жалпы ұзындығы 1,441 шқ Тілектес ауылының Әубәкіров және Сыздықов көшелерінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу;
76320 мың теңге – ұзындығы 1,070 км Баймолдин ауылындағы Въездная көшесін орташа жөндеу;
78731 мың теңге – ұзындығы 1,008 км Тақыр ауылындағы кірме жолды орташа жөндеу.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 04.04.2026 № 182/45 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть в расходах районного бюджета объемы целевых и нецелевых трансфертов общего характера, согласно приложению 4 к настоящему решению.
9. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета, экономических реформ и регионального развития маслихата района Аққулы.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и действует по 31 декабря 2028 года.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова
Приложение 1 к решению
маслихата района Аққулы
от 17 декабря 2025 года

8. Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес аудандық бюджет шығыстарында жалпы сипаттағы нысаналы және нысаналы емес трансферттердің көлемі ескерілсін.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аққулы аудандық мәслихатының бюджет, экономикалық реформалар және аймақтық дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2028 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Касымова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
17 желтоқсандағы

008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 000
3
Информационное пространство
167 792
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
27 681
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
26 875
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
806
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
140 111
004
Функционирование районных (городских) библиотек
140 111
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
101 431
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
75 255
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
37 551
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
37 704
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
26 176
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
73 792
6
Земельные отношения
37 927
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 927
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
31 927
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 865
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35 865
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
35 865
12
Транспорт и коммуникации
240 301
1
Автомобильный транспорт
230 301
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
230 301
043
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58 000
044
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
172 301
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10 000
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
10 000
046
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 000
3
Ақпараттық кеңiстiк
167 792
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
27 681
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
26 875
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
806
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
140 111
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
140 111
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
101 431
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
75 255
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 551
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
37 704
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 176
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 176
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
73 792
6
Жер қатынастары
37 927
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 927
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 927
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35 865
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 865
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
35 865
12
Көлiк және коммуникация
240 301
1
Автомобиль көлiгi
230 301
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
230 301
043
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58 000
044
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
172 301
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10 000
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
10 000
046
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

60 464
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
26 436
02
Оборона
77 080
1
Военные нужды
9 762
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 762
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 762
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
67 318
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67 318
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
67 318
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 768
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 768
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 768
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 768
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
420 097
1
Социальное обеспечение
49 825
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 825
005
Государственная адресная социальная помощь
49 825
2
Социальная помощь
230 648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
230 648
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 815
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 513
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
893
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
102 382
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
67 045
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
139 624
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 375
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
80

60 464
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
26 436
02
Қорғаныс
77 080
1
Әскери мұқтаждар
9 762
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 762
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 762
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
67 318
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67 318
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
67 318
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 768
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 768
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 768
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 768
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
420 097
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
49 825
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 825
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
49 825
2
Әлеуметтiк көмек
230 648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
230 648
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 815
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 513
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
893
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
102 382
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
67 045
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
139 624
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 624
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 375
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
80