О признании утратившим силу некоторых решений маслихата района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 27 ноября 2025 года № 166/38
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Аққулы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы
от 27 ноября 2025 года № 166/38
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Аққулы
1. Решение маслихата района Аққулы от 8 апреля 2019 года № 198/39 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6294);
2. Решение маслихата района Аққулы от 21 сентября 2022 года № 101/20 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 8 апреля 2019 года № 198/39 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 171833);
3. Решение маслихата района Аққулы от 12 сентября 2023 года № 34/7 "О внесении изменения в решение маслихата района Аққулы от 8 апреля 2019 года № 198/39 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 186009).

Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 166/38 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшаға сәйкес Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Касымова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2025
жылғы 27 қарашадағы
№ 166/38 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі "Аққулы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 198/39 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6294 болып тіркелген);
2. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі "Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі "Аққулы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 198/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 101/20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 171833 болып тіркелген);
3. Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі "Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі "Аққулы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 198/39 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 34/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 186009 болып тіркелген).