О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 26 декабря 2024 года № 123/29 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 29 сентября 2025 года № 158/36
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 26 декабря 2024 года № 123/29 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2025 - 2027 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205018) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 100290 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 30124 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70166 тысяч тенге;
2) затраты – 102484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2194 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44608 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2923 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41657 тысяч тенге;
2) затраты – 45530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -922 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 922 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 105265 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6306 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 467 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98492 тысячи тенге;
2) затраты – 106826 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1561 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1561 тысяча тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 123/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 158/36 шешімі
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 123/29 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205018) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100290 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30124 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70166 мың теңге;
2) шығындар – 102484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2194 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41657 мың теңге;
2) шығындар – 45530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 922 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105265 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6306 мың теңге;
салық емес түсімдер – 467 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98492 мың теңге;
2) шығындар – 106826 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1561 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1561 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39684 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36874 тысяч тенге;
2) затраты – 39805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 тысяча тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 271246 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 15051 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4860 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 251335 тысяч тенге;
2) затраты – 272142 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -896 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 896 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 85047 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 7785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1864 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75398 тысяч тенге;
2) затраты – 85984 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -937 тысяч тенге;

8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2810 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36874 мың теңге;
2) шығындар – 39805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15051 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4860 мың теңге;
трансферттер түсімі – 251335 мың теңге;
2) шығындар – 272142 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең; ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 896 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85047 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 864 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75398 мың теңге;
2) шығындар – 85984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -937 мың теңге;