"Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы"
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 1-16/288 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген), Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде көрсетілетін қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы әділет органына хабардар етсін;
осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорының филиалына жіберілуін қамтамасыз етсін;
осы қаулыны Аққулы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сала және экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Муканов
Аққулы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "07" қараша
№ 1-16/288 қаулысына
қосымша
Бір қызметті алушыға көрсетілетін арнаулы
әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тариф
Мекемелердің түрлері
Күніне бір қызмет алушының тарифі
(теңге)
Ай сайын бір қызмет алушының тарифі
(теңге)
1.
Үйде қызмет көрсету жағдайында
3563,92

"Об утверждении тарифовна оказание специальных социальных услуг"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 7 ноября 2025 года № 1-16/288
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" в установленном законодательством порядок обеспечить:
извещение органа юстиции Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг;
в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата района Аққулы.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по вопросам социальной сферы и экономики.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Муканов
Приложение 1
к постановлению акимата
района Аққулы от "07" ноября
2025 года № 1-16/288
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя
Типы
Тариф на одного услугополучателя в день, в тенге
Тарифов на одного услуг получателя, в ежемесячного в тенге
1.
В условиях надомного обслуживания
3257,71