О внесении изменения в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2024 года № 1/25 "О бюджете района Тереңкөл на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 2/37
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 1/25 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204438), следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 882 991 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 766 872 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 378 275 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 518 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 732 326 тысяч тенге;
2) затраты – 5 013 580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 849 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 776 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 927 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -131 438 тысяч тенге;

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/25 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 2/37 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 23 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/25 шешіміне (Нормативтик құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 204438 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 4 882 991мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 766 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 378 275 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 518 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 732 326 мың теңге;
2) шығындар – 5 013 580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 849 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 776 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 927 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 131 438 мың теңге;