Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 шілдедегі № 1/32 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 23 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/25 шешіміне (Нормативтик құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 204438 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 5 473 590 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 778 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 376 397 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 396 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 311 002 мың теңге;
2) шығындар – 5 477 275 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 849 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 776 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 927 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 534 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 43 251 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
335 466 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
93 274 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
1 354 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
15 933 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
10 445 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
1 942 мың теңге – ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
162 027 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстар жүргізуге;
17 800 мың теңге – жерлеу орындарын күтіп ұстауға және туыстары жоқ адамдарды жерлеуге;

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2024 года № 1/25 "О бюджете района Тереңкөл на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 10 июля 2025 года № 1/32
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2025 - 2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 1/25 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204438), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 473 590 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 778 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 376 397 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 396 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 311 002 тысячи тенге;
2) затраты – 5 477 275 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 849 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 776 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 69 927 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 534 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить на 2025 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 43 251 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2025 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
335 466 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
93 274 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
1 354 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
15 933 тысячи тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
10 445 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
1 942 тысячи тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
162 027 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
17 800 тысяч тенге – на содержание мест захоронений и погребение безродных;