О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 112-30-8 "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2025 – 2027 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 августа 2025 года № 134-38-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 112-30-8 "О бюджете сҰл и сельских Иртышского района на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 408781 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 120911 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 287870 тысяч тенге;
2) затраты – 430763 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21982 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21982 тысячи тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 37691 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13197 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24494 тысячи тенге;
2) затраты – 40463 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2772 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2772 тысячи тенге.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8077 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28086 тысяч тенге;
2) затраты – 36344 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -181 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181 тысяча тенге.";

Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112-30-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 134-38-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112-30-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 408781 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 120911 мың теңге;
трансферттер түсімі – 287870 мың теңге;
2) шығындар – 430763 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21982 мың теңге.";
2) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37691 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13197 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24494 мың теңге;
2) шығындар – 40463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2772 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2772 мың теңге.";
3) осы шешімнің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36163 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8077 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28086 мың теңге;
2) шығындар – 36344 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181 мың теңге.";