О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 19 декабря 2024 года № 168/27 "Об Актогайском районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2025 года № 246/44
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата Об Актогайском районном бюджете на 2025-2027 годы" от 19 декабря 2024 года № 168/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложения 1, соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1) доходы – 3251413 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1275176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61388 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2886 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1911963 тысяч тенге;
2) затраты – 3616431 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29287 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61149 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 394305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –394305 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 24 декабря 2025 года
№ 246/44
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 19 декабря 2024 года
№ 168/27
Актогайский районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

"Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 246/44 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдердде бекітілсін:
1) кірістер – 3251413 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1275176 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 886 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1911963 мың теңге;
2) шығындар – 3616431 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29287 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 90436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61149 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -394305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 394305 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
19 желтоқсандағы № 246/44
шешіміне 1-қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
19 желтоқсандағы № 168/27
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыны
бы
1
2
3
4
5