Об Экибастузском городском бюджете на 2026 - 2028 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 296/38
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 86 740 527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 60 779 187 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 218 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 791 998 тысяч тенге;
специальные поступления - равно нулю;
поступления трансфертов - 21 951 342 тысячи тенге;
2) затраты - 88 315 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -116 568 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 35 346 тысяч тенге; погашение бюджетных кредитов - 151 914 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
поступления от продажи финансовых
активов государства - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 458 840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 458 840 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 320/41 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 30 812 241 тысяча тенге.
3. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 674 573 тысячи тенге, в том числе:
п.Солнечный – 22 436 тысяч тенге;
п.Шидерты – 137 697 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 72 246 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 55 944 тысячи тенге;
Қояндинский сельский округ – 100 605 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 57 020 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Железнодорожный сельский округ – 38 279 тысяч тенге;
Экибастузский сельский округ – 102 042 тысячи тенге;
село Шиқылдақ – 64 758 тысяч тенге;

2026 - 2028 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 296/38 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 86 740 527 мың теңге; соның ішінде:
салықтық түсімдер - 60 779 187 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 218 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3 791 998 мың теңге;
арнаулы түсімдер - нөлге тең,
трансферттер түсімдері - 21 951 342 мың теңге;
2) шығындар - 88 315 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -116 568 мың теңге; соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 35 346 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 151 914 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо - нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 458 840 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 458 840 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 320/41 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар 30 812 241 мың тенге сомада қарастырылсын.
3. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 674 573 мың теңгеге қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкеcі – 22 436 мың теңге;
Шідерті поселкеcі – 137 697 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 72 246 мың теңге;
Байет ауылдық округі – 55 944 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 100 605 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 57 020 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Теміржол ауылдық округі – 38 279 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 102 042 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 64 758 мың теңге;

село имени академика Алькея Маргулана – 23 546 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2027 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 696 126 тысяч тенге, в том числе:
п.Солнечный – 25 639 тысяч тенге;
п.Шидерты – 141 310 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 74 545 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 57 926 тысяч тенге;
Қояндинский сельский округ – 104 049 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 58 180 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Железнодорожный сельский округ – 39 175 тысяч тенге;
Экибастузский сельский округ – 105 388 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 66 501 тысяча тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 23 413 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2028 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 713 088 тысяч тенге, в том числе:
п.Солнечный – 28 842 тысячи тенге;
п.Шидерты – 144 331 тысяча тенге;
Аккольский сельский округ – 76 034 тысячи тенге;
Байетский сельский округ – 58 966 тысяч тенге;
Қояндинский сельский округ – 106 430 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 60 069 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Железнодорожный сельский округ – 39 263 тысячи тенге;
Экибастузский сельский округ – 108 828 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 67 569 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 22 756 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Экибастуза на 2026 год в сумме 755 392 тысячи тенге.
7. Учесть в расходах Экибастузского городского бюджета на 2026-2028 годы объемы целевых и нецелевых трансфертов общего характера согласно приложению 4.
8. Учесть в расходах Экибастузского городского бюджета на 2026-2028 годы минимальные объемы целевых трансфертов общего характера согласно приложению 5.
9. 9. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов, передаваемые в бюджет сел, поселков и сельских округов в следующих размерах:
285 601 тысяча тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Атыгай Байетского сельского округа, села Қоянды Қояндинского сельского округа и поселка Солнечный;
314 146 тысяч тенге – на благоустройство населенных пунктов Аккольского сельского округа, Байетского сельского округа, Железнодорожного сельского округа, Қояндинского сельского округа, села имени академика Алькея Маргулана, Сарыкамысского сельского округа, Торт-Кудукского сельского округа, села Шиқылдақ, Экибастузского сельского округа, поселка Солнечный и поселка Шидерты;

Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 23 546 мың теңге.
4. 2027 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 696 126 мың теңгеге қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкеcі – 25 639 мың теңге;
Шідерті поселкеcі – 141 310 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 74 545 мың теңге;
Байет ауылдық округі – 57 926 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 104 049 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 58 180 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Теміржол ауылдық округі – 39 175 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 105 388 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 66 501 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 23 413 мың теңге.
5. 2028 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 713 088 мың теңгеге қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкеcі – 28 842 мың теңге;
Шідерті поселкеcі – 144 331 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 76 034 мың теңге;
Байет ауылдық округі – 58 966 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 106 430 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 60 069 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Теміржол ауылдық округі – 39 263 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 108 828 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 67 569 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 22 756 мың теңге.
6. Екібастұз қаласының жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 755 392 мың теңге сомада бекітілсін.
7. 2026-2028 жылдарға Екібастұз қалалық бюджетінің шығыстарында жалпы сипаттағы нысаналы және нысаналы емес трансферттер көлемдері 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2026-2028 жылдарға Екібастұз қалалық бюджетінің шығыстарында жалпы сипаттағы ең аз нысаналы трансферттер көлемдері 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 9. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер келесі өлшемдерде қарастырылды:
285 601 мың теңге – Бәйет ауылдық округінің Атығай ауылында, Қоянды ауылдық округі Қоянды ауылында және Солнечный поселкесінің автомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
314 146 мың теңге – Ақкөл ауылдық округі, Бәйет ауылдық округі, Теміржол ауылдық округі, Қоянды ауылдық округі, академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы, Сарықамыс ауылдық округі, Төрт-Құдық ауылдық округі, Шиқылдақ ауылы, Екібастұз ауылдық округі, Солнечный поселкесі және Шідерті поселкесінде ауылдық елді мекендерді абаттандыруға;

69 520 тысяч тенге – на установку детской игровой площадки в селе Тай Экибастузского сельского округа и в поселке Солнечный;
97 639 тысяч тенге – на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Бескауга Қояндинского сельского округа;
9 431 тысяча тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов поселка Солнечный и поселка Шидерты;
10 158 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог села Шиқылдақ;

69 520 мың теңге – Екібастұз ауылдық округінің Тай ауылында, Солнечный поселкесінде балалар ойын алаңын орналастыруға;
97 639 мың теңге – Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылының кіре беріс жолына күрделі жөндеуге;
9 431 мың теңге – Солнечный поселкесі және Шідерті поселкесінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
10 158 мың теңге – Шиқылдақ ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;

3 800 тысяч тенге – на разработку ПСД на капитальный ремонт здания аппарата акима села Бескауга Қояндинского сельского округа и села Шиқылдақ.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 320/41 (вводится в действие с 01.01.2026).
10. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сел, поселков и сельских округов определяется на основании постановления акимата города.

3 800 мың теңге – Қоянды ауылдық округінің Бесқауға ауылында және Шиқылдақ ауылындағы әкім аппараты ғимараттарына күрделі жөндеуге ЖСҚ әзірлеуге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 320/41 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру қала әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.

11. Учесть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 6.
12. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Экибастуза, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Екібастұз қаласының ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

298 058
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
298 058
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
469 328
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
469 328
02
Оборона
295 741
1
Военные нужды
172 054
122
Аппарат акима района (города областного значения)
172 054
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
172 054
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
123 687
122
Аппарат акима района (города областного значения)
123 687
1
2
3
4
5
6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
123 687
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
224 461
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
224 461
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
224 461
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
224 461
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 201 699
1
Социальное обеспечение
493 212
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
493 212
005
Государственная адресная социальная помощь
493 212
2
Социальная помощь
2 354 037
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 903 970
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 993
006
Оказание жилищной помощи
17 712
007
Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
666 872
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 452
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
150 550
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
301 610
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

298 058
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
298 058
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
469 328
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
469 328
02
Қорғаныс
295 741
1
Әскери мұқтаждар
172 054
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiңаппараты
172 054
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
172 054
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
123 687
1
2
3
4
5
6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
123 687
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
123 687
03
Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздiк, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметi
224 461
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
224 461
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
224 461
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
224 461
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 201 699
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
493 212
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
493 212
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
493 212
2
Әлеуметтiк көмек
2 354 037
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 903 970
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 993
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 712
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
666 872
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 452
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
150 550
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
301 610
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

21 951 308
1.
Всего целевых трансфертов из областного бюджета:
16 226 401
1.1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
721 664
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения, улиц населенных пунктов
97 639
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
624 025
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
15 504 737
развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 964 413
развитие коммунального хозяйства
371 000
строительство и реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
400 000
развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
257 836
реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 385 112
развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
583 446
развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
2 766 383
развитие благоустройства городов и населенных пунктов
3 367 700
развитие теплоэнергетической системы
3 408 847
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
5 724 907
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
5 724 907
развитие теплоэнергетической системы
5 724 907

21 951 308
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
16 226 401
1.1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
721 664
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
97 639
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
624 025
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
15 504 737
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 964 413
коммуналдық шаруашылығын дамыту
371 000
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салу және реконструкциялау
400 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
257 836
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1 385 112
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту немесе жайластыру
583 446
кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 766 383
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
3 367 700
жылу энергетикалық жүйені дамыту
3 408 847
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
5 724 907
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер:
5 724 907
жылу энергетикалық жүйені дамыту
5 724 907