Об Экибастузском городском бюджете на 2026 - 2028 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 296/38.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 85 914 083 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 60 779 187 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 218 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 791 998 тысяч тенге;
специальные поступления - равно нулю;
поступления трансфертов - 21 124 898 тысяч тенге;
2) затраты - 84 734 680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 2 638 243 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2 790 157 тысяч тенге; погашение бюджетных кредитов - 151 914 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
поступления от продажи финансовых
активов государства - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 458 840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 458 840 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 13.05.2026 № 336/44 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 30 812 241 тысяча тенге.
3. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 674 573 тысячи тенге, в том числе:
п.Солнечный – 22 436 тысяч тенге;
п.Шидерты – 137 697 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 72 246 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 55 944 тысячи тенге;
Қояндинский сельский округ – 100 605 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 57 020 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Железнодорожный сельский округ – 38 279 тысяч тенге;
Экибастузский сельский округ – 102 042 тысячи тенге;
село Шиқылдақ – 64 758 тысяч тенге;

2026 - 2028 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 296/38 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 85 914 083 мың теңге; соның ішінде:
салықтық түсімдер - 60 779 187 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 218 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3 791 998 мың теңге;
арнаулы түсімдер - нөлге тең,
трансферттер түсімдері - 21 124 898 мың теңге;
2) шығындар - 84 734 680 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 2 638 243 мың теңге; соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 2 790 157 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 151 914 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо - нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 458 840 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 458 840 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 13.05.2026 № 336/44 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар 30 812 241 мың тенге сомада қарастырылсын.
3. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 674 573 мың теңгеге қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкеcі – 22 436 мың теңге;
Шідерті поселкеcі – 137 697 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 72 246 мың теңге;
Байет ауылдық округі – 55 944 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 100 605 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 57 020 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Теміржол ауылдық округі – 38 279 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 102 042 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 64 758 мың теңге;

село имени академика Алькея Маргулана – 23 546 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2027 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 696 126 тысяч тенге, в том числе:
п.Солнечный – 25 639 тысяч тенге;
п.Шидерты – 141 310 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 74 545 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 57 926 тысяч тенге;
Қояндинский сельский округ – 104 049 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 58 180 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Железнодорожный сельский округ – 39 175 тысяч тенге;
Экибастузский сельский округ – 105 388 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 66 501 тысяча тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 23 413 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2028 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 713 088 тысяч тенге, в том числе:
п.Солнечный – 28 842 тысячи тенге;
п.Шидерты – 144 331 тысяча тенге;
Аккольский сельский округ – 76 034 тысячи тенге;
Байетский сельский округ – 58 966 тысяч тенге;
Қояндинский сельский округ – 106 430 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 60 069 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Железнодорожный сельский округ – 39 263 тысячи тенге;
Экибастузский сельский округ – 108 828 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 67 569 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 22 756 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Экибастуза на 2026 год в сумме 755 392 тысячи тенге.
7. Учесть в расходах Экибастузского городского бюджета на 2026-2028 годы объемы целевых и нецелевых трансфертов общего характера согласно приложению 4.
8. Учесть в расходах Экибастузского городского бюджета на 2026-2028 годы минимальные объемы целевых трансфертов общего характера согласно приложению 5.
9. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов, передаваемые в бюджет сел, поселков и сельских округов в следующих размерах:
285 601 тысяча тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Атыгай Байетского сельского округа, села Қоянды Қояндинского сельского округа и поселка Солнечный;
314 146 тысяч тенге – на благоустройство населенных пунктов Аккольского сельского округа, Байетского сельского округа, Железнодорожного сельского округа, Қояндинского сельского округа, села имени академика Алькея Маргулана, Сарыкамысского сельского округа, Торт-Кудукского сельского округа, села Шиқылдақ, Экибастузского сельского округа, поселка Солнечный и поселка Шидерты;

Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 23 546 мың теңге.
4. 2027 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 696 126 мың теңгеге қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкеcі – 25 639 мың теңге;
Шідерті поселкеcі – 141 310 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 74 545 мың теңге;
Байет ауылдық округі – 57 926 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 104 049 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 58 180 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Теміржол ауылдық округі – 39 175 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 105 388 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 66 501 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 23 413 мың теңге.
5. 2028 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 713 088 мың теңгеге қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкеcі – 28 842 мың теңге;
Шідерті поселкеcі – 144 331 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 76 034 мың теңге;
Байет ауылдық округі – 58 966 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 106 430 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 60 069 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Теміржол ауылдық округі – 39 263 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 108 828 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 67 569 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 22 756 мың теңге.
6. Екібастұз қаласының жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 755 392 мың теңге сомада бекітілсін.
7. 2026-2028 жылдарға Екібастұз қалалық бюджетінің шығыстарында жалпы сипаттағы нысаналы және нысаналы емес трансферттер көлемдері 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2026-2028 жылдарға Екібастұз қалалық бюджетінің шығыстарында жалпы сипаттағы ең аз нысаналы трансферттер көлемдері 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттіне берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер келесі өлшемдерде қарастырылды:
285 601 мың теңге – Бәйет ауылдық округінің Атығай ауылында, Қоянды ауылдық округі Қоянды ауылында және Солнечный поселкесінің автомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
314 146 мың теңге – Ақкөл ауылдық округі, Бәйет ауылдық округі, Теміржол ауылдық округі, Қоянды ауылдық округі, академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы, Сарықамыс ауылдық округі, Төрт-Құдық ауылдық округі, Шиқылдақ ауылы, Екібастұз ауылдық округі, Солнечный поселкесі және Шідерті поселкесінде ауылдық елді мекендерді абаттандыруға;

69 520 тысяч тенге – на установку детской игровой площадки в селе Тай Экибастузского сельского округа и в поселке Солнечный;
97 639 тысяч тенге – на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Бескауга Қояндинского сельского округа;
9 431 тысяча тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов поселка Солнечный и поселка Шидерты;
3 800 тысяч тенге – на разработку ПСД на капитальный ремонт здания аппарата акима села Бескауга Қояндинского сельского округа и села Шиқылдақ.";

69 520 мың теңге – Екібастұз ауылдық округінің Тай ауылында, Солнечный поселкесінде балалар ойын алаңын орналастыруға;
97 639 мың теңге – Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылының кіре беріс жолына күрделі жөндеуге;
9 431 мың теңге – Солнечный поселкесі және Шідерті поселкесінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
3 800 мың теңге – Қоянды ауылдық округінің Бесқауға ауылында және Шиқылдақ ауылындағы әкім аппараты ғимараттарына күрделі жөндеуге ЖСҚ әзірлеуге.

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 13.05.2026 № 336/44 (вводится в действие с 01.01.2026).
10. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сел, поселков и сельских округов определяется на основании постановления акимата города.
11. Учесть в Экибастузском городском бюджете на 2026 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 6.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 13.05.2026 № 336/44 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру қала әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
11. 2026 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

12. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Экибастуза, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Екібастұз қаласының ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

208 006
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в
населенных пунктах
208 006
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 932 032
1
Социальное обеспечение
445 491
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
445 491
005
Государственная адресная социальная помощь
445 491
2
Социальная помощь
2 219 887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 791 251
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 948
006
Оказание жилищной помощи
17 712
007
Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
589 565
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 956
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
146 098
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
298 348
1
2
3
4
5
6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
708 624
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
428 636
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
428 636
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
1 266 654
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 266 654
001
Услуги по реализации государственной политики на
местном уровне в области обеспечения занятости и
реализации социальных программ для населения
168 192
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
8 300
021
Капитальные расходы государственного органа
824
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
635 241
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
358 097
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

208 006
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
208 006
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 932 032
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
445 491
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
445 491
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
445 491
2
Әлеуметтiк көмек
2 219 887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 791 251
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 948
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 712
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
589 565
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 956
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды
146 098
1
2
3
4
5
6
әлеуметтік бейімдеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
298 348
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
708 624
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
428 636
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
428 636
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 266 654
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 266 654
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
168 192
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 300
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
824
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
635 241
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
358 097
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

21 124 864
1.
Всего целевых трансфертов из областного бюджета:
15 399 957
1.1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
721 664
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения, улиц населенных пунктов
97 639
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
624 025
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
14 678 293
развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 964 413
развитие коммунального хозяйства
371 000
строительство и реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
400 000
развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
257 836
реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 385 112
развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
583 446
развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
2 766 383
развитие благоустройства городов и населенных пунктов
3 367 700
развитие теплоэнергетической системы
2 582 403
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
5 724 907
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
5 724 907
развитие теплоэнергетической системы
5 724 907

21 124 864
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
15 399 957
1.1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
721 664
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
97 639
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
624 025
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
14 678 293
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 964 413
коммуналдық шаруашылығын дамыту
371 000
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салу және реконструкциялау
400 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
257 836
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1 385 112
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту немесе жайластыру
583 446
кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 766 383
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
3 367 700
жылу энергетикалық жүйені дамыту
2 582 403
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
5 724 907
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер:
5 724 907
жылу энергетикалық жүйені дамыту
5 724 907