О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 5 декабря 2023 года № 71/10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 247/43. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 9 июня 2026 года № 282/49
Сноска. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 09.06.2026 № 282/49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 5 декабря 2023 года № 71/10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7437-14) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу, утвержденных указанным решением:
абзацы седьмой, восьмой, одиннадцатый, тринадцатый и четырнадцатый пункта 8-1 исключить;
пункт 8-1 дополнить абзацами следующего содержания:
"лицам, страдающим цереброваскулярными болезнями (инсульты) (в течение 1 года), в размере 5 (пять) МРП на основании списка медицинских учреждений города Аксу;";
"лицам, страдающим заболеванием эпилепсия, в размере 5 (пять) МРП на основании списка медицинских учреждений города Аксу;".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев

Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 71/10 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 247/43 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2026 жылғы 9 маусымдағы № 282/49 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 09.06.2026 № 282/49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 71/10 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 7437-14 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
8-1 тармақтың жетінші, сегізінші, он бірінші, он үшінші және он төртінші абзацтары жойылсын;
8-1 тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ақсу қаласының медициналық мекемелерінің тізімі негізінде ми тамырларының аурулары (инсульттер) (бір жыл ішінде) зардап шегетін адамдарға 5 (бес) АЕК мөлшерінде;";
"Ақсу қаласының медициналық мекемелерінің тізімі негізінде эпилепсия ауруынан зардап шегетін адамдарға 5 (бес) АЕК мөлшерінде;".
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омарғалиев