Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и повышении ставок земельного налога города Павлодара
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 28 ноября 2025 года № 274/32
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 582 Налогового кодекса Республики Казахстан, статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:

Павлодар қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 274/32 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 582-бабына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: