О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 – 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 22 октября 2025 года № 265/31
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 264 520 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 234 381 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 855 889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 286 851 тысяча тенге;
специальные поступления – равно нулю;
поступления трансфертов – 16 996 492 тысяч тенге;
2) затраты – 278 215 393 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 3 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 549 855 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 549 855 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 241 991 тысяча тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) – - 14 241 991 тысяча тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 241 991 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 14 076 929 тысяч тенге;
погашение займов – 300 563 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 465 625 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
714 284 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Атамекен, Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское и Жетекши;
247 579 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Мойылды и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
204 558 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Мойылды, Павлодарское и Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
28 919 тысяч тенге – на реконструкцию автомобильных дорог в поселке Атамекен;

Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 265/31 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204879 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 520 257 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 234 381 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 855 889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 286 851 мың теңге;
арнаулы түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 16 996 492 мың теңге;
2) шығындар – 278 215 393 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 549 855 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 549 855 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 241 991 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 14 241 991 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 241 991 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 14 076 929 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 300 563 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 465 625 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 714 284 мың теңге;
Мойылды және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 247 579 мың теңге;
Мойылды, Павлодар және Жетекші ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 204 558 мың теңге;
Атамекен кентінің автомобиль жолдарын қайта жаңартуға - 28 919 мың теңге;

114 475 тысяч тенге – на содержание организаций культуры села Мойылды, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
62 670 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сел Павлодарское, Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
23 140 тысяч тенге – на содержание организаций физической культуры и спорта в селе Павлодарское, в поселке Атамекен и Кенжекольском сельском округе;
101 195 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Мойылды, Павлодарское и Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
9 453 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в поселке Атамекен и Кенжекольском сельском округе;
36 998 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов в Кенжекольском сельском округе и селе Павлодарское;
13 650 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственного учреждения культуры в Кенжекольском сельском округе;
31 956 тысяч тенге – на содержание государственных органов в поселке Атамекен, Кенжекольском сельском округе, сел Мойылды, Жетекши;

Мойылды ауылының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің мәдениет ұйымдарын ұстауға – 114 475 мың теңге;
Павлодар, Жетекші ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 62 670 мың теңге;
Павлодар ауылында, Атамекен кентінде және Кенжекөл ауылдық округінде дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 23 140 мың теңге;
Мойылды, Павлодар және Жетекші ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 101 195 мың теңге;
Атамекен кентінде және Кенжекөл ауылдық округінде мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға – 9 453 мың теңге;
Павлодар ауылында және Кенжекөл ауылдық округінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 36 998 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде ведомстволық бағынысты мәдениет мекемесінің күрделі шығыстарына – 13 650 мың теңге;
Атамекен кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Мойылды, Жетекші ауылдарында мемлекеттік органдарды ұстауға – 31 956 мың теңге;