Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 15 сентября 2025 года № 252/1
В соответствии с пунктом 4 статьи 125 Водного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2 пункта 5 Типовых правил общего водопользования, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 11 июля 2025 года № 171-НҚ (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36443), акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Павлодарской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области от "15"
сентября 2025 года № 252/1
Наименование водного объекта
Места массового отдыха, туризма и спорта
Сельский округ, ближайший населенный пункт, село, улица
Месторасположение (координаты широты и долготы)
Расстояние между координатами
Начало
Конец
город Павлодар
1.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар,
район Центральной Набережной
(спуск со стороны улицы Лермонтова)
52.172479ºN
76.555925ºE
52.170438ºN
76.560651ºE
0,65 км
2.
река Усолка
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
(справа от спасательной
станции)

Павлодар облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 252/1 қаулысы
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 125-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрі міндетін атқарушысының 2025 жылғы 11 шілдедегі № 171-НҚ бұйрығымен бекітілген Ортақ су пайдаланудың үлгілік қағидаларының 5-тармағы 2-тармақшасына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36443 болып тіркелген) сәйкес, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысы әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2025 жылғы "15" қыркүйектегі
№ 252/1 қаулысына
қосымша
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Ауылдық округ, жақын елді мекен, ауыл, көше
Орналасқан жері (ендік пен бойлық координаттары)
Координаттар арасындағы қашықтық
Басталуы
Соңы
Павлодар қаласы
1.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы, Орталық жағалау ауданы (Лермонтов көшесі жағынан түсу)
52.172479ºN
76.555925ºE
52.170438ºN
76.560651ºE
0,65 км
2.
Усолка өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы (Құтқару станциясының оң жағында)

52.144636ºN
76.565434ºE
52.144902ºN
76.570209ºE
0,18 км
3.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар,
район Центральной Набережной
(спуск со стороны улицы Естая)
52.170408ºN
76.560579ºE
52.164404ºN
76.555941ºE
0,66 км
4.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя Ломакина Н.А., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
52.278831ºN
76.928414ºE
52.164559ºN
76.554421ºE
0,07 км
5.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя
Насонова Н. В., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
52.278122ºN
76.927431ºE
52.164277ºN
76.554184ºE
0,08 км
6.
река Усолка
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Павлодар
(слева от спасательной станции)
52.145383ºN
76.563779ºE
52.144902ºN
76.564581ºE
0,22 км
город Экибастуз
7.
озеро Шандаксор
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
сельская зона города Экибастуза,
поселок Солнечный
52.035037ºN
75.436542ºE
51.971448ºN
75.383337ºE
0,7 км
8.
озеро Ащиколь
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "ГИДРОПРОМ", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Экибастуз
51.782251ºN
75.303259ºE
51.773732ºN 75.287037ºE
0,1 км
9.
озеро Ащиколь
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Экибастуз
51.782251ºN
75.303259ºE
51.773732ºN
75.287037ºE
0,1 км
город Аксу
10.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Аксу
52.048703ºN
76.939376ºE
52.050185ºN
76.938044ºE
0,193 км
11.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя
Ботаханова Т. Н., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
город Аксу
52.133044ºN 76.875472ºE
52.133727ºN
76.874848ºE
0,089 км
12.
река Ертис
пляж индивидуального предпринимателя Макуловой С.Б., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
сельская зона города Аксу
52.165709ºN 76.901766ºE
52.167563ºN
76.900792ºE
0,25 км
Район Аққулы
13.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
сельский округ Аққулы

52.144636ºN
76.565434ºE
52.144902ºN
76.570209ºE
0,18 км
3.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы, Орталық жағалау ауданы (Естай көшесі жағынан түсу)
52.170408ºN
76.560579ºE
52.164404ºN
76.555941ºE
0,66 км
4.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер
Н. А. Ломакиннің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
52.278831ºN
76.928414ºE
52.164559ºN
76.554421ºE
0,07 км
5.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер
Н. В. Насоновтың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
52.278122ºN
76.927431ºE
52.164277ºN
76.554184ºE
0,08 км
6.
Усолка өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Павлодар қаласы
(Құтқару станциясының сол жағында)
52.145383ºN
76.563779ºE
52.144902ºN
76.564581ºE
0,22 км
Екібастұз қаласы
7.
Шаңдақсор көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы, Солнечный кенті
52.035037ºN
75.436542ºE
51.971448ºN
75.383337ºE
0,7 км
8.
Ащыкөл көлі
"ГИДРОПРОМ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Екібастұз қаласы
51.782251ºN
75.303259ºE
51.773732ºN 75.287037ºE
0,1 км
9.
Ащыкөл көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Екібастұз қаласы
51.782251ºN
75.303259ºE
51.773732ºN
75.287037ºE
0,1 км
Ақсу қаласы
10.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақсу қаласы
52.048703ºN
76.939376ºE
52.050185ºN
76.938044ºE
0,193 км
11.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер
Т.Н. Ботахановтың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақсу қаласы
52.133044ºN 76.875472ºE
52.133727ºN
76.874848ºE
0,089 км
12.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер
С.Б. Макулованың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.165709ºN 76.901766ºE
52.167563ºN
76.900792ºE
0,25 км
Аққулы ауданы
13.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Аққулы ауылдық округі

51.447555ºN
77.790422ºE
51.447037ºN
77.790789ºE
0,06 км
14.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Трибус Д.В., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Ямышевский сельский округ
51.877127ºN
77.462743ºE
51.879002ºN
77.462765ºE
0,2 км
15.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя Чайкина А. С., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Ямышевский сельский округ
51.885300ºN
77.464181ºE
51.888306ºN
77.467829ºE
0,42 км
16.
озеро Калатуз
пляж индивидуального предпринимателя
Оразалиной Г. А., в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Ямышевский сельский округ
51.871201ºN
77.467736ºE
51.871744ºN
77.466803ºE
0,09 км
17.
озеро Калатуз
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Ямышевский сельский округ
51.881237ºN
77.462427ºE
51.884151ºN
77.463242ºE
0,3 км
Актогайский район
18.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Актогайский сельский округ, село Актогай
53.0104ºN
75.5833ºE
53.0104ºN
75.5834ºE
0,03 км
19.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Караобинский сельский округ
52°41'18.1ºN 76°30'12.7ºE
52°41'16.9ºN 76°30'13.3ºE
0,05 км
20.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты),
Муткеновский сельский округ, село Муткенова
52,88017ºN 76,29228ºE
52,88008ºN 76,29242ºE
0,05 км
Баянаульский район
21.
озеро Cабындыколь
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах обозначенными ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский сельский округ, село Баянаул
50.787460ºN
75.726923ºE
50.779697ºN
75.733033ºE
0,9 км
22.
озеро Cабындыколь
пляж коммунального государственного казенного предприятия "Областной учебно-оздоровительный центр "Жас Даурен", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский сельский округ, село Баянаул
50.789088ºN
75.719104ºE
50.788890ºN
75.720454ºE
0,09 км
23.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Карлыгаш", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
50.816964ºN
75.607687ºE
50.816094ºN
75.608045ºE
0,11 км
24.
озеро Жасыбай
пляж оздоровительного комплекса "Кристалл", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район

51.447555ºN
77.790422ºE
51.447037ºN
77.790789ºE
0,06 км
14.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер
Д.В. Трибустың жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ямышев ауылдық округі
51.877127ºN
77.462743ºE
51.879002ºN
77.462765ºE
0,2 км
15.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер
А. С. Чайкиннің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ямышев ауылдық округі
51.885300ºN
77.464181ºE
51.888306ºN
77.467829ºE
0,42 км
16.
Қалатұз көлі
жеке кәсіпкер
Г. А. Оразалинаның жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ямышев ауылдық округі
51.871201ºN
77.467736ºE
51.871744ºN
77.466803ºE
0,09 км
17.
Қалатұз көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ямышев ауылдық округі
51.881237ºN
77.462427ºE
51.884151ºN
77.463242ºE
0,3 км
Ақтоғай ауданы
18.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ақтоғай ауылдық округі, Ақтоғай ауылы
53.0104ºN
75.5833ºE
53.0104ºN
75.5834ºE
0,03 км
19.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Қараоба ауылдық округі
52°41'18.1ºN 76°30'12.7ºE
52°41'16.9ºN 76°30'13.3ºE
0,05 км
20.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Мүткенов ауылдық округі, Мүткенов ауылы
52,88017ºN 76,29228ºE
52,88008ºN 76,29242ºE
0,05 км
Баянауыл ауданы
21.
Сабындыкөл көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы
50.787460ºN
75.726923ºE
50.779697ºN
75.733033ºE
0,9 км
22.
Сабындыкөл көлі
"Жас Дәурен" облыстық оқу-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы
50.789088ºN
75.719104ºE
50.788890ºN
75.720454ºE
0,09 км
23.
Жасыбай көлі
"Қарлығаш" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
50.816964ºN
75.607687ºE
50.816094ºN
75.608045ºE
0,11 км
24.
Жасыбай көлі
"Кристалл" сауықтыру кешенінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы

50.80.6159ºN
75.597149ºE
50.807946ºN
75.600110ºE
0,28 км
25.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Самал", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
50.820541ºN
75.597248ºE
50.819395ºN
75.598154ºE
0,15 км
26.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Жалын", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
50.821659ºN
75.596679ºE
50.820816ºN
75.597173ºE
0,065 км
27.
озеро Жасыбай
пляж дома отдыха "Березка", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
50.811611ºN
75.607516ºE
50.810190ºN
75.605954ºE
0,2 км
28.
озеро Жасыбай
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
50.780387ºN
75.731497ºE
50.787260ºN
75.72595ºE
0,86 км
29.
озеро Торайгыр
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Баянаульский район
50.870492ºN
75.667383ºE
50.868450ºN
75.668463ºE
0,23 км
Железинский район
30.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Железинский сельский округ, село Железинка
53.535800 ºN 75.299322 ºЕ
53.535843 ºN 75.298997 ºЕ
0,5 км
31.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Башмачинский сельский округ, село Башмачное
53.633651 ºN 75.149727 ºЕ
53.634087 ºN 75.149360 ºЕ
0,5 км
32.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Прииртышский сельский округ, село Прииртышск
53.705795 ºN 75.083597 ºЕ
53.705847 ºN 75.083475 ºЕ
0,5 км
33.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Железинский сельский округ, село Железинка
53.5279009 ºN 75.3254171 ºЕ
53.532774 ºN 75.3146001ºЕ
0,5 км
Иртышский район
34.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Иртышский сельский округ, село Иртышск
75.468043 ºN

50.80.6159ºN
75.597149ºE
50.807946ºN
75.600110ºE
0,28 км
25.
Жасыбай көлі
"Самал" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
50.820541ºN
75.597248ºE
50.819395ºN
75.598154ºE
0,15 км
26.
Жасыбай көлі
"Жалын" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
50.821659ºN
75.596679ºE
50.820816ºN
75.597173ºE
0,065 км
27.
Жасыбай көлі
"Березка" демалыс үйінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
50.811611ºN
75.607516ºE
50.810190ºN
75.605954ºE
0,2 км
28.
Жасыбай көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
50.780387ºN
75.731497ºE
50.787260ºN
75.72595ºE
0,86 км
29.
Торайғыр көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Баянауыл ауданы
50.870492ºN
75.667383ºE
50.868450ºN
75.668463ºE
0,23 км
Железин ауданы
30.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Железин ауылдық округі, Железин ауылы
53.535800 ºN 75.299322 ºЕ
53.535843 ºN 75.298997 ºЕ
0,5 км
31.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Башмачин ауылдық округі, Башмачное ауылы
53.633651 ºN 75.149727 ºЕ
53.634087 ºN 75.149360 ºЕ
0,5 км
32.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Прииртышск ауылдық округі,
Прииртышск ауылы
53.705795 ºN 75.083597 ºЕ
53.705847 ºN 75.083475 ºЕ
0,5 км
33.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Железин ауылдық округі,
Железин ауылы
53.5279009 ºN 75.3254171 ºЕ
53.532774 ºN 75.3146001ºЕ
0,5 км
Ертіс ауданы
34.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ертіс ауылдық округі, Ертіс ауылы
75.468043 ºN

53.335266 ºE
75.468133 ºN
53.335117 ºE
0,025 км
35.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Иртышский сельский округ, село Иртышск
75.466703 ºN
53.310934 ºE
75.466621 ºN
53.310793 ºE
0,05 км
36.
озеро Уюмшил
пляж индивидуального предпринимателя
Клевакин М. Н., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Панфиловский сельский округ
75.495955 ºN
53.274546 ºE
75.496813 ºN
53.274809 ºE
0,05 км
Район Тереңкөл
37.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
сельский округ Тереңкөл, село Тереңкөл
53.057341 ºN
76.107598 ºE
53.057433 ºN
76.107325 ºE
0,09 км
Майский район
38.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Коктобинский сельский округ, село Коктобе
51.529754ºN
77.479094ºE
51.529460ºN
77.479111ºE
0,3 км
39.
река Белая
пляж летнего оздоровительного лагеря "Ак желкен" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом школьников", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Коктобинский сельский округ, село Коктобе
51.576918ºN
77.436300ºE
51.578299ºN
77.435774ºE
0,5 км
Павлодарский район
40.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Черноярский сельский округ, село Новочерноярка
52.552954 ºN
76.751989 ºE
52.587593 ºN
76.744436 ºE
4 км
41.
река Ертис
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Заринский сельский округ, село Заря
52.052986 ºN
76.968494 ºE
52.016236 ºN
77.046429 ºE
7 км
42.
река Ертис
пляж "Майами" индивидуального предпринимателя Корж А. А., в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Заринский сельский округ
52.153787 ºN
76.947208 ºE
52.156104 ºN
76.940342 ºE
11,3 км
Щербактинский район
43.
искусственный водоем
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж), в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Щербактинский сельский округ, село Шарбакты
52,49667 ºN
78,13079 ºE
52,49676 ºN
78,13266 ºE
0,127 км
44.
озеро Маралды
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "Байжырык", в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Жылыбулакский сельский округ

53.335266 ºE
75.468133 ºN
53.335117 ºE
0,025 км
35.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ертіс ауылдық округі, Ертіс ауылы
75.466703 ºN
53.310934 ºE
75.466621 ºN
53.310793 ºE
0,05 км
36.
Ұйымшыл көлі
жеке кәсіпкер М.Н. Клевакинның жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Панфилов ауылдық округі
75.495955 ºN
53.274546 ºE
75.496813 ºN
53.274809 ºE
0,05 км
Тереңкөл ауданы
37.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тереңкөл ауылдық округі, Тереңкөл ауылы
53.057341 ºN
76.107598 ºE
53.057433 ºN
76.107325 ºE
0,09 км
Май ауданы
38.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы
51.529754ºN
77.479094ºE
51.529460ºN
77.479111ºE
0,3 км
39.
Белая өзені
"Аудандық оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Ақ желкен" жазғы сауықтыру лагерінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы
51.576918ºN
77.436300ºE
51.578299ºN
77.435774ºE
0,5 км
Павлодар ауданы
40.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Черноярка ауылдық округі, Новочерноярка ауылы
52.552954 ºN
76.751989 ºE
52.587593 ºN
76.744436 ºE
4 км
41.
Ертіс өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Заря ауылдық округі, Заря ауылы
52.052986 ºN
76.968494 ºE
52.016236 ºN
77.046429 ºE
7 км
42.
Ертіс өзені
жеке кәсіпкер А.А. Коржтың "Майами" жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Заря ауылдық округі
52.153787 ºN
76.947208 ºE
52.156104 ºN
76.940342 ºE
11,3 км
Шарбақты ауданы
43.
жасанды су қоймасы
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бір бөлігі (коммуналдық жағажай), жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Шарбақты ауылдық округі, Шарбақты ауылы
52,49667 ºN
78,13079 ºE
52,49676 ºN
78,13266 ºE
0,127 км
44.
Маралды көлі
"Байжырық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Жылыбұлақ ауылдық округі