О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 158 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 24 октября 2025 года № 214
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 158 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 46200,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19420,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 116,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 640,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26024,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51329,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5129,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5129,8 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29513,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7921,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 196,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21347,6 тысячи тенге;
2) затраты – 32326,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2813,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2813,1 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38105,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21780,1 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 158 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 214 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 158 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46200,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 116,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 640,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26024,0 мың теңге;
2) шығындар – 51329,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5129,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5129,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29513,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7921,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 196,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 48,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21347,6 мың теңге;
2) шығындар – 32326,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2813,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2813,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38105,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21780,1 мың теңге;

1) доходы – 27665,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10853,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16801,6 тысячи тенге;
2) затраты – 27973,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -308,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 308,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 31, 32 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению маслихата

1) кірістер – 27665,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10853,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16801,6 мың теңге;
2) шығындар – 27973,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -308,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 308,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 31, 32 және 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин
Мәслихаттың