О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 139 "О районном бюджете Узункольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 27 ноября 2025 года № 194
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 139 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 571 715,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 673 245,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 82 780,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 690,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 777 999,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 005 870,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 372,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 257 118,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 846,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -456 526,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 456 526,9 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_______________ А. Лагушина
"27" ноября 2025 года
Приложение
к решению маслихата
от "27" ноября 2025 года
№ 194
Приложение 1
к решению маслихата

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 139 "Ұзынкөл ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 194 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "Ұзынкөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 139 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 571 715,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 673 245,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 82 780,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37 690,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 777 999,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 005 870,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22 372,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 257 118,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22 846,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -456 526,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 456 526,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Болатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ А. Лагушина
2025 жылғы "27" қараша
Мәслихаттың
2025 жылғы "27" қарашадағы
№ 194 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың