О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 255 "О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 июля 2025 года № 321
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 255 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 493,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 977,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 516,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 337,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 844,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 844,8 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 255 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 шілдедегі № 321 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған Урожайное ауылының бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 255 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34 493,0 мың теңге, оның ішінде::
салықтық түсімдер - 14 977,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 516,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 337,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 844,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 844,8 мың теңге;