О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 5 января 2025 года № 170 "О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 декабря 2025 года № 254
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Буревестник Наурзумского района на 2025-2027 годы" от 5 января 2025 года № 170 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2025-2027 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 307436,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23982,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 283454,8 тысячи тенге;
2) затраты – 337184,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -29747,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29747,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29747,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 05 декабря 2025 года
№ 254
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 05 января 2025 года
№ 170
Бюджет села Буревестник на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 170 "Науырзым ауданы Буревестник ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 254 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Буревестник ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Буревестник ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 307436,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23982,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 283454,8 мың теңге;
2) шығындар – 337184,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -29747,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29747,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 29747,7 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2025 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 254 шешіміне
қосымша
Науырзым аудандық мәслихатының
2025 жылғы 5 қаңтардағы
№ 170 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы, мың теңге
Сынып
ішкі сынып
ерекшелік
Атауы
I. Кірістер