О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 января 2025 года № 172.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 213 337,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –18 021,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 195 316,5 тысяч тенге;
2) затраты – 227 402,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -14 064,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 064,8 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 064,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 04.09.2025 № 219 (вводится в действие с 01.01.2025).

Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 172 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213 337,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 021,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 195 316,5 мың теңге;
2) шығындар – 227 402,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 064,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 064,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 064,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 04.09.2025 № 219 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 89 676,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 05 января 2025 года
№ 172
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 04.09.2025 № 219 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2025 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 89 676,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2025 жылғы 05 қаңтардағы
№ 172 шешіміне
1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 04.09.2025 № 219 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер