О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 196 "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 октября 2025 года № 265
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 196 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 158,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 298,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 691,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 18 169,1 тысяч тенге;
2) затраты – 45 295,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 137,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 137,4 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 126,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 93171,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 395,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 097,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98 463,6 тысяч тенге;
2) затраты – 225 001,9 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 875,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 875,3 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 185,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 870,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 370,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 196 "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қазандағы № 265 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 196 "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 158,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 298,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 691,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 169,1 мың теңге;
2) шығындар – 45 295,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 137,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 137,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Қарасу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 126,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 93 171,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 395,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 097,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 98 463,6 мың теңге;
2) шығындар – 225 001,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 875,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 875,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Қойбағар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 185,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 370,0 мың теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 30 945,1 тысяч тенге;
2) затраты – 51 969,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 784,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 784,5 тысячи тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Новопавловка на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 461,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 662,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 28 777,1 тысяч тенге;
2) затраты – 32 920,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 459,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 459,1 тысяч тенге.";
пункт 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет Ушаковского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 177,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 958,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 31 219,1 тысяч тенге;
2) затраты – 42 174,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 997,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 997,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 16, 19, 25, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 945,1 мың теңге;
2) шығындар – 51 969,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 784,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 784,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Новопавлов ауылы әкімінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 461,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 662,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 777,1 мың теңге;
2) шығындар – 32 920,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 459,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Ушаков ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 177,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 958,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 219,1 мың теңге;
2) шығындар – 42 174,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 997,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 997,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 16, 19, 25, 31-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.