О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2024 года № 168 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 ноября 2025 года № 221
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 168 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205024), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 501 914,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 732 421,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 62 955,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 975,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 700 563,3 тысячи тенге;
2) затраты – 6 371 032,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 417,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 145 484,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 133 067,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 137 223,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 137 223,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 758,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 758,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

Мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 "Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 221 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205024 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 501 914,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 732 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 62 955,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 975,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 700 563,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 371 032,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 417,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 145 484,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 133 067,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 137 223,0 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 137 223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 758,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 758,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г.С. Балбаева
Қарабалық аудандық мәслихатының