О бюджете села Бестобе Камыстинского района на 2026 - 2028 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2025 года № 413
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2026 - 2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 29836,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5668,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24138,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29836,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Бестобе Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:

Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 413 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29836,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5668,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24138,0 мың теңге;
2) шығындар – 29836,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

2026 год в сумме 24138,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 34565,0 тысяч тенге;
2028 год в сумме 21817,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2026 год не утвержден.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2025 года
№ 413
Бюджет села Бестобе на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

2026 жылға 24138,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 34565,0 мың теңге сомасында;
2028 жылға 21817,0 мың теңге сомасында.
3. 2026 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілмеген.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2025 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 413 шешіміне
1 - қосымша
Бестөбе ауылының 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
І. Кірістер