О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2024 года № 266 "О районном бюджете Камыстинского района на 2025 – 2027 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11 декабря 2025 года № 383
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2025 – 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 266 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4173368,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1532513,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 63728,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3332,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2573795,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4781535,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14429,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47184,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32755,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50836,1 тысяч тенге,
в том числе приобретение финансовых активов – 50836,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 673432,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673432,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 266 "Қамысты ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 383 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 266 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4173368,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1532513,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 63728,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3332,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2573795,0 мың теңге;
2) шығындар – 4781535,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14429,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 47184,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32755,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50836,1 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 50836,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -673432,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673432,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.