О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 245 "О бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 сентября 2025 года № 318
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 245 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Чайковское на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 149 922,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 659,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 147 263,2 тысячи тенге;
2) затраты – 150 468,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -546,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546,5 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 4 исключить;
пункт 4 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) работы по благоустройству территории села Чайковское Житикаринского района.";
пункт 5 дополнить подпунктами 5), 6), 7) следующего содержания:
"5) средний ремонт автомобильных дорог улиц Октябрьская - 0,9 км, 40-лет Победы - 0,767 км, Клубная - 0,5 км, 20-лет Целины - 0,29 км, Калинина - 0,36 км села Чайковское Житикаринского района Костанайской области;
6) текущий ремонт крыши здания акимата;
7) освещение улиц села Чайковское.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 318 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Чайковский ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 922,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 147 263,2 мың теңге;
2) шығындар – 150 468,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -546,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546,5 мың теңге.";
4-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Жітіқара ауданы Чайковский ауылының аумағын абаттандыру жұмыстары.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Чайковский ауылының Октябрьская - 0,9 км, 40-лет Победы - 0,767 км, Клубная - 0,5 км, 20-лет Целины - 0,29 км, Калинина - 0,36 км көшелерінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу;
6) әкімдік ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу;
7) Чайковский ауылының көшелерін жарықтандыру.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.