О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 243 "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 сентября 2025 года № 316
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 243 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 68 496,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 336,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 96,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 081,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 56 983,1 тысячи тенге;
2) затраты – 70 496,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,2 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 5 исключить;
пункт 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) работы по благоустройству территории села Пригородное Житикаринского района.";
пункт 6 дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10) следующего содержания:
"7) приобретение комплекта пожарного оборудования;
8) работы по благоустройству прилегающей территории стелы села Пригородное;
9) услуги по изготовлению полиграфической продукции (баннеры);
10) услуги по благоустройству села Пригородное (покос дикорастущей травы).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 316 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Пригородный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 496,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 336,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 96,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 081,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 56 983,1 мың теңге;
2) шығындар – 70 496,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,2 мың теңге.";
5-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Жітіқара ауданы Пригородный ауылының аумағын абаттандыру жұмыстары.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 7), 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) өрт сөндіру жабдығы жиынтығын сатып алу;
8) Пригородный ауылы стеласының іргелес аумағын абаттандыру жұмыстары;
9) полиграфиялық өнімді (баннерлер) дайындау жөніндегі қызметтер;
10) Пригородный ауылын абаттандыру қызметтері (жабайы шөпті шабу).";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.