Об объемах трансфертов общего характера между районным бюджетом и бюджетами сельских округов и сел Денисовского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 декабря 2025 года № 76
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. п. 7
В соответствии с пунктом 2 статьи 79 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные изъятия из бюджетов сельских округов в районный бюджет на 2026 год в сумме 20 561,0 тысяча тенге, в том числе:
Денисовский сельский округ – 15 031,0 тысяча тенге;
Приреченский сельский округ – 5 530,0 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджетов сельских округов в районный бюджет на 2027 год в сумме 23 689,0 тысяч тенге, в том числе:
Денисовский сельский округ – 15 316,0 тысяч тенге;
Приреченский сельский округ – 8 373,0 тысячи тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из бюджетов сельских округов в районный бюджет на 2028 год в сумме 35 500,0 тысяч тенге, в том числе:
Денисовский сельский округ – 24 679,0 тысяч тенге;
Приреченский сельский округ – 10 821,0 тысяча тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов и сел на 2026 год в сумме 229 825,0 тысяч тенге, в том числе:
Архангельский сельский округ – 22 995,0 тысяч тенге;
Аршалинский сельский округ – 25 246,0 тысяч тенге;
Аятский сельский округ – 18 413,0 тысяч тенге;
село Глебовка – 28 087,0 тысяч тенге;
село Крымское – 24 223,0 тысячи тенге;
Красноармейский сельский округ – 23 199,0 тысяч тенге;
село Перелески – 18 056,0 тысяч тенге;
Покровский сельский округ – 23 502,0 тысячи тенге;
Свердловский сельский округ – 19 586,0 тысяч тенге;
Тельманский сельский округ – 26 518,0 тысяч тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов и сел на 2027 год в сумме 216 732,0 тысячи тенге, в том числе:
Архангельский сельский округ – 22 055,0 тысяч тенге;
Аршалинский сельский округ – 23 247,0 тысяч тенге;
Аятский сельский округ – 17 047,0 тысяч тенге;
село Глебовка – 26 207,0 тысяч тенге;
село Крымское – 22 109,0 тысяч тенге;
Красноармейский сельский округ – 21 483,0 тысячи тенге;
село Перелески – 17 986,0 тысяч тенге;
Покровский сельский округ – 22 199,0 тысяч тенге;
Свердловский сельский округ – 19 097,0 тысяч тенге;
Тельманский сельский округ – 25 302,0 тысячи тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов и сел на 2028 год в сумме 211 184,0 тысячи тенге, в том числе:

Денисов ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет пен ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансфеттердің көлемі туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 76 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 79-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетке 20 561,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар белгіленсін, оның ішінде:
Денисов ауылдық округі – 15 031,0 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 5 530,0 мың теңге.
2. 2027 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетке 23 689,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар белгіленсін, оның ішінде:
Денисов ауылдық округі – 15 316,0 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 8 373,0 мың теңге.
3. 2028 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетке 35 500,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар белгіленсін, оның ішінде:
Денисов ауылдық округі – 24 679,0 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 10 821,0 мың теңге.
4. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер мен ауылдардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 229 825,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Архангельск ауылдық округі – 22 995,0 мың теңге;
Аршалы ауылдық округі – 25 246,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округі – 18 413,0 мың теңге;
Глебовка ауылы – 28 087,0 мың теңге;
Қырым ауылы – 24 223,0 мың теңге;
Красноармейск ауылдық округі – 23 199,0 мың теңге;
Перелески ауылы – 18 056,0 мың теңге;
Покров ауылдық округі – 23 502,0 мың теңге;
Свердлов ауылдық округі – 19 586,0 мың теңге;
Тельман ауылдық округі – 26 518,0 мың теңге.
5. 2027 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер мен ауылдардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 216 732,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Архангельск ауылдық округі – 22 055,0 мың теңге;
Аршал ауыдық округі – 23 247,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округі – 17 047,0 мың теңге;
Глебовка ауылы – 26 207,0 мың теңге;
Қырым ауылы – 22 109,0 мың теңге;
Красноармейс ауылдық округі – 21 483,0 мың теңге;
Перелески ауылы – 17 986,0 мың теңге;
Покров ауылдық округі – 22 199,0 мың теңге;
Свердлов ауылдық округі – 19 097,0 мың теңге;
Тельман ауылдық округі – 25 302,0 мың теңге.
6. 2028 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер мен ауылдардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 211 184,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде: