О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 декабря 2025 года № 75
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 632,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 637,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 995,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 632,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22 295,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 148,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 979,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 65 169,0 тысяч тенге;
2) затраты – 79 148,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25 246,0 тысяч тенге.

Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 75 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 632,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 637,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 995,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 632,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 22 295,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аршалы ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 148,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 979,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 65 169,0 мың теңге;
2) шығындар – 79 148,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 25 246,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 645,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 982,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 413,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 645,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 18 413,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 234 894,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 159 209,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 085,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 73 600,0 тысяч тенге;
2) затраты – 234 894,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем изъятий, передаваемых из бюджета сельского округа в бюджет района в сумме 15 031,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 527,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 328,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 199,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 527,0 тысяч тенге;

5. Әйет ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 645,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 982,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 413,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 645,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2026 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 18 413,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Денисов ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234 894,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 159 209,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 085,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 73 600,0 мың теңге;
2) шығындар – 234 894,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
8. Денисов ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде ауылдық округ бюджетінен аудан бюджетіне берілетін алып қоюлардың көлемі 15 031,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
9. Красноармейск ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 527,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 328,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 199,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 527,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23 199,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Крымское на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 264,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 041,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 223,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33 264,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 24 223,0 тысячи тенге.
13. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 386,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 354,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 030,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 002,0 тысячи тенге;
2) затраты – 54 386,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23 502,0 тысячи тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2026 жылға арналған Красноармейск ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 23 199,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қырым ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 264,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 041,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 223,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 264,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
12. 2026 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 24 223,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Покров ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 386,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 354,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 030,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 002,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 386,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
14. 2026 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 23 502,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

15. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 643,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 143,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61 643,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем изъятий, передаваемых из бюджета сельского округа в бюджет района в сумме 5 530,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Свердловского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 451,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 865,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 586,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 451,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19 586,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет села Глебовка на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 380,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 073,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 087,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 380,0 тысяч тенге;

15. Приречен ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 643,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 500,0 мың теңге;
2) шығындар – 61 643,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
16. Приречен ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде ауылдық округ бюджетінен аудан бюджетіне берілетін алып қоюлардың көлемі 5 530,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
17. Свердлов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 6тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 451,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 865,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 586,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 451,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
18. 2026 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 19 586,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Глебовка ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 380,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 087,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 380,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 26 518,0 тысяч тенге.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Денисовского районного маслихата В. Шерер
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
24. 2025 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 26 518,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер
Денисов аудандық мәслихатының