О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 78 "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 10 июня 2025 года № 44
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Денисовского районного маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 78 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 467,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 381,0 тысяча тенге;
2) затраты – 54 290,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 823,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 823,9 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 964,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 250,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 544,0 тысячи тенге;
2) затраты – 54 455,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 491,7 тысяча тенге";
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 491,7 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Глебовка на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Денисов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 78 "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 44 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 78 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Архангельск ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 467,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 44 381,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 290,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 823,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 823,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аршалы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 964,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 250,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 544,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 455,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 491,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 491,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Глебовка ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 306,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 306,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Денисовского районного маслихата В. Шерер
Приложение 1 к решению
Денисовского районного маслихата
от 10 июня 2025 года № 44
Приложение 1 к решению
Денисовского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года № 78
Бюджет Архангельского сельского округа Денисовского района на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма,
Класс
тысяч тенге
Подкласс
Специфика
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 306,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 306,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер
Денисов аудандық мәслихатының
2025 жылғы 10 маусымдағы
№ 44 шешіміне 1-қосымша
Денисов аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтосандағы
№ 78 шешіміне 1-қосымша
Денисов ауданының Архангельск ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
I. Кірістер