О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 110 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 12 июня 2025 года № 145
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 110, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4060817,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1474226,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9384,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2573207,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4099039,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30056,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86504,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56448,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 110 "Алтынсарин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 12 маусымдағы № 145 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 110 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4060817,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1474226,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9384,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2573207,9 мың теңге;
2) шығындар – 4099039,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30056,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86504,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56448,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68277,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68277,1 тысяча тенге";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Алтынсаринского районного маслихата С. Мусапирова
Приложение
к решению маслихата

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68277,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68277,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауданының мәслихатының төрағасына С. Мусапирова
Мәслихаттың