Об установлении зон санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 6 ноября 2025 года № 322.
В соответствии со статьями 27, 88 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Костанайской области А. Абенов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 6 ноября 2025 года
№ 322
Зоны санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 22.05.2026 № 137 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Алтынсаринский район
1
Скважины № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 Убаганского месторождения подземных вод
Радиус – 30 м вокруг каждой скважины
1,7 га
Радиус – 200 м вокруг каждой скважины
75,36 га
Длина – 2875 м
Ширина – 6680 м

Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерінің санитариялық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 322 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 27, 88-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитариялық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысы әкімінің міндетін атқарушы А. Әбенов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитетінің Қостанай облысының
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы әкімдігінің
2025 жылғы 6 қарашадағы
№ 322 қаулысына
қосымша
Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитариялық қорғау аймақтары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 22.05.2026 № 137 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I-белдеу
II-белдеу
III-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Алтынсарин ауданы
1
№ 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 м
1,7 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 200 м
75,36 га
Ұзындығы – 2875 м
Ені – 6680 м

1920,50 га
Скважины Лихачевского месторождения подземных вод:
№ 2
Радиус – 50 м вокруг скважины
0,785 га
Длина – 340 м
Ширина – 262 м
6,2 га
Длина – 340 м
Ширина - 262 м
6,2 га
№ 3
Длина – 342 м
Ширина – 240 м
5,65 га
Длина – 342 м
Ширина – 240 м
5,65 га
№ 4
2
Скважины № 1, № 2 в селе Шокай
Длина – 140 м
Ширина – 100 м
1,4 га
Длина – 140 м
Максимальная ширина – 100 м
1,4 га
Длина – 572,5 м
Максимальная ширина – 169,5 м
14,7 га
3
Скважины № 70, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод
Длина – 70 м
Ширина – 60 м
1,14 га
Длина – 87 м
Ширина – 77 м
0,71 га
Радиус – 473 м
68,35 га
4
Скважины № 74, № 75 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод
Длина – 60 м
Ширина – 60 м
Длина – 77 м
Ширина – 77 м
5
Скважины № 81, № 81а (резервная) Новоалексеевского водозабора Убаганского месторождения подземных вод
Радиус – 30 м
0,4 га
Радиус – 50 м
0,95 га
Радиус – 358 м
40,2 га
6
Скважины № 1593 и № 1595 (основная и резервная) Докучаевского месторождения подземных вод
Радиус – 30 м
0,31 га
Радиус – 94 м
2,9 га
Радиус – 667 м
139 га
7
Скважины № 1, № 2, № 3 (резервная) Чураковского водозабора Убаганского месторождения подземных вод
Радиус – 30 м
1,78 га
Радиус – 87 м
7,02 га
Радиус – 1064 м
355,47 га
Город Аркалык
8
Скважины № 300, № 300 А, № 300 Б в селе Фурманово
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,23 га
Радиус – 162 м вокруг скважин
7,01 га
Радиус – 780 м вокруг скважин
182,8 га
9
Ащи-Тастинский хозяйственно-питьевой водозабор поверхностных вод
Протяженность по длине – 200 м вверх по течению от водозабора и 100 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 100 м от линии уреза воды по правому и левому берегу
23,2 га
Суммарная протяженность рек Ащи-Тасты, Акжар и их притоков – 247000 м вверх по течению от водозабора и 250 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 500 м от линии уреза воды по правому и левому берегу от рек Ащи-Тасты, Акжар и их притоков
22000 га
Максимальная протяженность по длине – 36750 м вверх по течению от водозабора и 250 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 3000 м от линии уреза воды по правому и левому берегу от рек Ащи-Тасты, Акжар и их притоков
62560 га
10
Терсакканский водозабор на участке скважин:
№ 2
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1 га
Длина – 348 м
Максимальная ширина – 310 м
8,72 га
Длина – 3094,6 м
Максимальная ширина – 808 м
212,5 га
№ 3
Длина – 121,3 м
Максимальная ширина – 32,4 м
0,348 га
Длина – 2508,4 м
Максимальная ширина – 32,4 м
8,27 га
№ 4
Длина – 123,4 м
Максимальная ширина – 29 м
0,32 га
Длина – 2565,4 м

1920,50 га
Лихачев кен орнының жер асты суларының ұңғымалары: № 2
Радиусы – ұңғыманың айналасында 50 м
0,785 га
Ұзындығы – 340 м
Ені – 262 м
6,2 га
Ұзындығы – 340 м
Ені – 262 м
6,2 га
№ 3
Ұзындығы – 342 м
Ені – 240 м
5,65 га
Ұзындығы – 342 м
Ені – 240 м
5,65 га
№ 4
2
Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалары
Ұзындығы – 140 м
Ені – 100 м
1,4 га
Ұзындығы – 140 м
Барынша Ені – 100 м
1,4 га
Ұзындығы – 572,5 м
Барынша ені – 169,5 м
14,7 га
3
Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 105 ұғымалары
Ұзындығы – 70 м
Ені – 60 м
1,14 га
Ұзындығы – 87 м
Ені – 77 м
0,71 га
Радиусы – 473 м
68,35 га
4
Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 74, № 75 ұғымалары
Ұзындығы – 60 м
Ені – 60 м
Ұзындығы – 77 м
Ені – 77 м
5
Обаған кен орнының жерасты сулары көздерінің Новоалексеев су тарту ұңғымалары № 81, № 81а (резервті)
Радиусы – 30 м
0,4 га
Радиусы – 50 м
0,95 га
Радиусы – 358 м
40,2 га
6
Докучаев кен орынының жерасты сулары көздерінің № 1593 және № 1595 (негізгі және резервті) ұңғымалары
Радиусы – 30 м
0,31 га
Радиусы – 94 м
2,9 га
Радиусы – 667 м
139 га
7
Обаған кен орнының жерасты сулары № 1, № 2, № 3 (резервті) Чураков су тарту ұңғымалары
Радиусы – 30 м
1,78 га
Радиусы – 87 м
7,02 га
Радиусы – 1064 м
355,47 га
Арқалық қаласы
8
Фурманов ауылындағы № 300, № 300 А, № 300 Б ұңғымалар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,23 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 162 м
7,01 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 780 м
182,8 га
9
Ащы-Тасты шаруашылық-ауыз су тарту жер үсті суы
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 200 м және су тартудан ағыс бойынша төмен 100 м
Ені бойынша қашықтығы – оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері сызығынан 100 м
23,2 га
Ащы-Тасты, Ақжар өзендері мен олардың салаларының жалпы қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 247000 м және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 м
Ені бойынша қашықтығы – Ащы-Тасты, Ақжар өзендері мен олардың салаларының оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері сызығынан 500 м
22000 га
Ұзындығы бойынша барынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 36750 м және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 м
Ені бойынша қашықтығы – Ащы-Тасты, Ақжар өзендері мен олардың салаларының оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері сызығынан 3000 м
62560 га
10
№ 2, ұңғымалар учаскесіндегі Терісаққан су тартуы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1 га
Ұзындығы – 348 м
Барынша ені – 310 м
8,72 га
Ұзындығы – 3094,6 м
Барынша ені – 808 м
212,5 га
№ 3
Ұзындығы – 121,3 м Барынша
ені – 32,4 м
0,348 га
Ұзындығы – 2508,4 м
Барынша ені – 32,4 м
8,27 га
№ 4
Ұзындығы – 123,4 м
Барынша ені – 29 м
0,32 га
Ұзындығы – 2565,4 м

Максимальная ширина – 29,6 м
8,46 га
Аулиекольский район
11
Скважины Кушмурунского месторождения подземных вод:
№ 2
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,785 га
Длина – 193 м
Максимальная ширина – 138 м
1,3 га
Длина – 1012 м
Максимальная ширина – 660 м
50,32 га
№ 4а
Длина – 193 м
Максимальная ширина – 162 м
1,68 га
Длина – 1012 м
Максиальная ширина – 694 м
52,64 га
№ 12/74 (0906)
Длина – 218 м
Максимальная ширина – 166 м
2 га
Длина – 1911 м
Максимальная ширина – 472 м
68 га
12
Скважина № 2 в селе Аулиеколь
Радиус – 50 м вокруг скважины
0,785 га
Длина – 43 м
Максимальная ширина – 96 м
0,4 га
Длина – 437 м
Максимальная ширина – 105 м
4,6 га
13
Скважины № 9312, № 2056 Аманкарагайского элеватора Семиозерного месторождения подземных вод
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,57 га
Длина – 167,0 м
Максимальная ширина – 152,6 м для каждой скважины
16,0 га
Радиус – 564,0 м вокруг каждой скважины
200,0 га
14
Скважины № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун-II
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
3,14 га
Длина – 189,5 м
Максимальная ширина – 100 м
26,3 га
Радиус – 475,3 м вокруг каждой скважины
230,4 га
15
Скважины: № 2 (09020), № 1 (0901 – резервная) Казанбасского месторождения подземных вод
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,6 га вокруг каждой скважи
ны
Длина – 182 м
Максимальная ширина – 272 м
4,92 га
Радиус – 645 м
130,6 га
16
Скважины № 8, № 9 Кушмурунского месторождения подземных вод
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,57 га
Длина – 102 м для каждой скважины
Максимальная ширина – 90 м для каждой скважины
1,8 га
Длина – 825 м
Максимальная ширина – 560 м
46,2 га
17
Скважины: № 01э (0907), № 02э (0908), № 03э (0909), № 04э (0916) Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
3,14 га
Длина – 258 м
Ширина – 244 м
25,2 га
Длина – 2405 м
Максимальная ширина – 2620 м
630 га
18
Скважины № 4; № 5; № 6; № 7; № 8 Диевского хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
3,9 га
Радиус – 76 м вокруг каждой скважины
9,0 га
Радиус – 380 м вокруг каждой скважины
212,5 га
район Беимбета Майлина
19
Скважины № 1, № 2 хозяйственно-питьевого водоснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "Викторовское"
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,44 га
Радиус – 67,45 м
2,0221 га
Радиус – 337,25 м
38,63 га
20
Скважина № 4 хозяйственно-питьевого водоснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "Викторовское"
Радиус – 25 м вокруг скважины
0,9287 га
Радиус – 46,27 м
0,672 га
Радиус – 231,35 м
16,775 га
21
Скважина № 7 (8) Белинского хозяйственно- питьевого водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины

Барынша ені – 29,6 м
8,46 га
Әулиекөл ауданы
11
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты суларының № 2 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,785 га
Ұзындығы – 193 м
Барынша ені – 138 м
1,3 га
Ұзындығы – 1012 м
Барынша ені – 660 м
50,32 га
№ 4а
Ұзындығы – 193 м
Барынша ені – 162 м
1,68 га
Ұзындығы – 1012 м
Барынша ені – 694 м
52,64 га
№ 12/74 (0906)
Ұзындығы – 218 м
Барынша ені – 166 м
2 га
Ұзындығы – 1911 м
Барынша ені – 472 м
68 га
12
Әулиекөл ауылындағы № 2 ұңғыма
Радиусы – ұңғыманың айналасында 50 м
0,785 га
Ұзындығы – 43 м
Барынша ені – 96 м
0,4 га
Ұзындығы – 437 м
Барынша ені – 105 м
4,6 га
13
Жер асты суларының Семиозерное кен орны Аманқарағай элеваторының № 9312, № 2056 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,57 га
Ұзындығы –167,0 м
әр ұңғыма үшін барынша ені – 152,6 м
16,0 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 564,0 м
200,0 га
14
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын-ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
3,14 га
Ұзындығы – 189,5 м
Барынша ені – 100 м
26,3 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 475,3 м
230,4 га
15
Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901 – резервтік) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
Әр ұңғыманың айналасында 1,6 га
Ұзындығы – 182 м
Барынша ені – 272 м
4,92 га
Радиусы – 645 м
130,6 га
16
Құсмұрын жер асты сулары кең орнының № 8, № 9 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,57 га
Ұзындығы – 102 м
Барынша ені – 90 м
1,8 га
Ұзындығы – 825 м
Барынша ені – 560 м
46,2 га
17
Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тарту № 01э (0907), № 02э (0908), № 03э (0909), № 04э (0916) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
3,14 га
Ұзындығы – 258 м
Ені – 244 м
25,2 га
Ұзындығы – 2405 м
Барынша ені – 2620 м
630 га
18
Диев шаруашылық-ауыз су тарту № 4; № 5; № 6; № 7; № 8 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
3,9 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 76 м
9,0 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 380 м
212,5 га
Бейімбет Майлин ауданы
19
Викторовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің шаруашылық-ауыз су тарту № 1, № 2 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,44 га
Радиусы – 67,45 м
2,0221 га
Радиусы – 337,25 м
38,63 га
20
Викторовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 4 ұңғыма
Радиусы – ұңғыманың айналасында 25 м
0,9287 га
Радиусы – 46,27 м
0,672 га
Радиусы – 231,35 м
16,775 га
21
Белинский шаруашылық-ауыз су тарту № 7 (8) ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м

0,8 га
Длина – 190 м
Максимальная ширина – 186 м
3,5 га
Длина – 1546 м
Максимальная ширина – 314 м
48,5 га
22
Скважина № 1ц (01006э) Красногорского хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,8 га
Длина – 253 м
Максимальная ширина – 392 м
9,9 га
Длина – 1706 м
Максимальная ширина – 1450 м
247,4 га
23
Скважины № 45э, № 46э Елтайского хозяйственно- питьевого водозабора
Длина – 130 м
Ширина – 50 м
0,7 га
Длина – 5650 м
Максимальная ширина – 1000 м (с охватом акватории реки Тобол)
565 га
Длина– 5650 м
Максимальная ширина – 1800 м (с охватом акватории реки Тобол)
1017 га
24
Скважины № А-5, № А-6, № А-7 акционерного общества "Варваринское"
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,785 га вокруг каждой скважи ны
Длина – 276 м
Максимальная ширина – 79 м
2,18 га
Длина – 2545 м
Максимальная ширина – 119 м
30,29 га
25
Скважины № 3э/6806 и № 4э/6807 Козыревского месторождения
Длина – 50 м
Ширина – 60 м
1,042 га
Длина – 367,5 м
Максимальная ширина – 416,4 м
15,3 га
Длина – 1400 м
Максимальная ширина – 428,5 м
60,0 га
26
Скважина № 1 в селе Асенкритовка
Радиус – 50 м вокруг скважины
0,785 га
Радиус – 160 м вокруг скважины
8,03 га
Радиус – 1212 м вокруг скважины
461,2 га
27
Скважины № 1, № 55а на территории железнодорожной станции Апановка
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,57 га
Длина – 75,4 м
Максимальная ширина – 58 м
2,8 га
Радиус – 233,7 м
38,8 га
28
Горизонтальная подрусловая дрена на реке Тобол в границах села Аксуатское
Протяженность по длине – 200 м вверх по течению от водозабора и 100 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 100 м от линии уреза воды по правому и левому берегу
6 га
Протяженность по длине – 22250 м вверх по течению от водозабора и 250 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 500 м от линии уреза воды по правому и левому берегу
2244 га
Протяженность по длине – 22250 м вверх по течению от водозабора и 250 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 3000 м от линии уреза воды по правому и левому берегу
11250 га
29
Скважина № 10137 в селе Береговое
Длина – 87,7 м
Максимальная ширина – 75 м
0,61 га
Радиус – 1 м
2,06 га
Длина – 1562 м
Максимальная ширина – 1040 м
139,19 га
30
Скважины № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод
Длина – 50 м
Ширина – 30 м
0,15 га
Длина – 283 м
Максимальная ширина – 132 м
3,22 га
Длина – 323 м
Максимальная ширина – 223 м
2,28 га
Денисовский район
31
Скважины № 09107 (1-56), № 09108 (2-86) Аятского и Зааятского хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,57 га
Радиус – 230 м вокруг каждой скважины

0,8 га
Ұзындығы – 190 м
Ені – 186 м
3,5 га
Ұзындығы – 1546 м
Барынша ені – 314 м
48,5 га
22
Красногор кең орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тарту
Радиусы – 50 м
0,785 га
Ұзындығы – 88 м
Барынша ені – 42 м
0,36 га
Ұзындығы – 667 м
Барынша ені – 138 м
8,91 га
23
Елтай шаруашылық-ауыз су тарту № 45э, № 46э ұңғымасы
Ұзындығы –130 м
ені – 50 м
0,7 га
Ұзындығы – 5650 м
Барынша ені – 1000 м (Тобыл өзенінің акваториясы қамтумен)
565 га
Ұзындығы– 5650 м
Барынша Ені – 1800 м (Тобыл өзенінің акваториясы қамтумен)
1017 га
24
Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5, № А-6, № А-7 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
Әр ұңғыманың айналасында 0,785 га
Ұзындығы – 276 м
Барынша ені – 79 м
2,18 га
Ұзындығы – 2545 м
Барынша ені – 119 м
30,29 га
25
Козырев кен орнының № 3э/6806 және № 4э/6807 ұңғымалары
Ұзындығы – 50 м
Ені – 60 м
1,042 га
Ұзындығы –367,5 м
Барынша ені – 416,4 м
15,3 га
Ұзындығы – 1400 м
Барынша ені – 428,5 м
60,0 га
26
Асенкритовка ауылындағы № 1 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,785 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 160 м
8,03 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1212 м
461,2 га
27
Апановка теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 55а ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,57 га
Ұзындығы –75,4 м
Барынша ені – 58 м
2,8 га
Радиусы – 233,7 м
38,8 га
28
Ақсуат ауылы шекарасындағы Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз
Ұзындығы бойынша ұзақтығы – су тартудан ағым бойынша жоғары 200 м және су тартудан ағым бойынша төмен 100 м
Ені бойынша ұзындығы – оң жақ және сол жақ жағалау бойынша су кемерінің сызығынан 100 м
6 га
Ұзындығы бойынша ұзақтығы – су тартудан ағым бойынша жоғары 22250 м және су тартудан ағым бойынша төмен 250 м
Ені бойынша ұзындығы – оң жақ және сол жақ жағалау бойынша су кемерінің сызығынан 500 м
2244 га
Ұзындығы бойынша ұзақтығы – су тартудан ағым бойынша жоғары 22250 м және су тартудан ағым бойынша төмен 250 м
Ені бойынша ұзындығы – оң жақ және сол жақ жағалау бойынша су кемерінің сызығынан 3000 м
11250 га
29
Береговое ауылындағы № 10137 ұңғымасы
Ұзындығы – 87,7 м
Барынша ені – 75 м
0,61 га
Радиусы – 81 м
2,06 га
Ұзындығы – 1562 м
Барынша ені – 1040 м
139,19 га
30
Таран кең орнының № 0705 және № 0706 ұңғымалары
Ұзындығы – 50 м
Ені – 30 м
0,15 га
Ұзындығы – 283 м
Барынша ені – 132 м
3,22 га
Ұзындығы – 323 м
Барынша ені – 223 м
2,28 га
Денисов ауданы
31
Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының № 09107 (1 – 56), № 09108 (2 – 86) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,57 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 230 м

33,22 га
Радиус – 1802 м вокруг каждой скважины
1020 га
32
Скважины № 1, № 2 (74) на территории железнодорожной станции Арыстансор
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,8 га
Длина – 73,6 м
Максимальная ширина – 38,4 м для каждой скважины
0,3 га
Радиус – 188,2 м вокруг каждой скважины
11,12 га
33
Скважина № 1 на территории железнодорожной станции Перелески
Радиус – 30 м
0,283 га
Длина – 320,4 м
Максимальная ширина – 305,8 м
30,8 га
Радиус – 1106 м
384,1 га
34
Скважины № 1, № 2, № 3 Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,8 га
Длина – 232 м
Максимальная ширина – 672 м
15,6 га
Длина – 2844 м
Максимальная ширина – 1422 м
635 га
35
Скважина № 2 Аршалинского месторождения подземных вод
Радиус – 50 м вокруг скважины
0,8 га
Длина – 128 м
Максимальная ширина – 116 м
1,5 га
Длина – 931 м
Максимальная ширина – 800 м
74,5 га
36
Скважины Денисовского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод:
№ 4
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
3,14 га
Длина – 1385 м
Ширина – 940 м
577 га
Радиус – 7846 м
18750 га
№ 8
Длина – 1385 м
Ширина – 940 м
№ 44
Длина – 1548 м
Ширина – 1152 м
№ 49
Длина – 1972 м
Ширина – 1528 м
37
Водозаборные скважины № 7607, № 7607-1 села Антоновка
Длина – 150 м
Ширина – 100 м
1,5 га
Длина – 812 м
Ширина – 762 м
61,87 га
Радиус – 1904 м
1138,32 га
38
Водозаборные скважины: № 453705ц, № 453705ц-1 для хозяйственно-питьевого водозабора сел Фрунзенское и Красноармейское
Длина – 100 м
Ширина – 155 м
1,6 га
Длина – 115 м
Ширина – 165 м
1,9 га
Радиус – 574 м
103,5 га
Житикаринский район
39
Скважины № 2, № 14 Муктикольского месторождения подземных вод
От каждой скважины на расстоянии:
30 м (по северной границе)
32 м (по южной границе)
36 м (по западной границе)
0,34 га
Длина – 190 м
Ширина – 136 м
8,34 га
Радиус – 805 м вокруг каждой скважины
203 га
Камыстинский район
40
Скважина № 1 рэ Красногорского месторождения
Радиус – 50 м
0,785 га
Длина – 88 м
Максимальная ширина – 42 м
0,36 га
Длина – 667 м
Максимальная ширина – 138 м
8,91 га
41
Скважина № 1 села Арка
Радиус – 50 м
0,785 га
Радиус – 109 м
2,95 га
Радиус – 543 м
88,85 га
Карабалыкский район
42
Скважины № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,785 га
Радиус – 143 м вокруг каждой скважины
6,42 га
Радиус – 1015 м вокруг каждой скважины
323,5 га
43
Скважина № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак
Радиус – 50 м вокруг скважины
0,785 га
Радиус – 136,5 м вокруг скважины
5,85 га
Радиус – 965 м вокруг скважины
292,4 га
44
Скважины № 1, № 2 на территории железнодорожной станции Тогузак
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,905
га

33,22 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1802 м
1020 га
32
Арыстансор теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 (74) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,8 га
Ұзындығы – 73,6 м
Әр ұңғыма үшін барынша ені – 38,4 м
0,3 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 188,2 м
11,12 га
33
Перелески теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1 ұңғымасы
Радиусы – 30 м
0,283 га
Ұзындығы –320,4 м
Барынша ені – 305,8 м
30,8
га
Радиусы – 1106 м
384,1 га
34
Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың № 1, № 2, № 3 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,8 га
Ұзындығы – 232 м
Барынша ені – 672 м
15,6 га
Ұзындығы – 2844 м
Барынша ені – 1422 м
635 га
35
Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы
Радиусы – ұңғыманың айналасында 50 м
0,8 га
Ұзындығы – 128 м
Барынша ені – 116 м
1,5 га
Ұзындығы – 931 м
Барынша ені – 800 м
74,5 га
36
Денисов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының ұңғымалары: № 4
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
3,14 га
Ұзындығы – 1385 м
Ені – 940 м
577 га
Радиусы – 7846 м
18750 га
№ 8
Ұзындығы – 1385 м
Ені – 940 м
№ 44
Ұзындығы – 1548 м
Ені – 1152 м
№ 49
Ұзындығы – 1972 м
Ені – 1528 м
37
Антоновка ауылында жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тарту № 7607, № 7607 – 1 ұңғымалары
Ұзындығы – 150 м
Ені – 100 м
1,5 га
Ұзындығы – 812 м
Ені – 762 м
61,87 га
Радиусы – 1904 м
1138,32 га
38
Фрунзенское және Красноармейское ауылдарының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 453705ц, № 453705ц – 1 ұңғымалары
Ұзындығы – 100 м
Ені – 155 м
1,6 га
Ұзындығы – 115 м
Ені – 165 м
1,9 га
Радиусы – 574 м
103,5 га
Жітіқара ауданы
39
Мүктікөл кен орнының жер асты сулары № 2, № 14 ұңғымалары
Әр ұңғымадан мынадай қашықтықта
30 м (солтүстік шекара бойынша)
33 м (шығыс шекара бойынша)
32 м (оңтүстік шекара бойынша)
36 м (батыс шекара бойынша)
0,34 га
Ұзындығы – 190 м
Ені – 136 м
8,34 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасыда 805 м
203 га
Қамысты ауданы
40
Красногор кең орнының № 1рэ ұңғымасы
Радиусы – 50 м
0,785 га
Ұзындығы – 88 м
Барынша ені – 42 м
0,36 га
Ұзындығы – 667 м
Барынша ені – 138 м
8,91 га
41
Арқа ауылындағы № 1 ұңғымасы
Радиусы – 50 м
0,785 га
Радиусы – 109 м
2,95 га
Радиусы – 543 м
88,85 га
Қарабалық ауданы
42
Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,785 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 143 м
6,42 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1015 м
323,5 га
43
Тоғызақ ауылында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналсында 50 м
0,785 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 136,5 м
5,85 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 965 м
292,4 га
44
Тоғызақ теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,905 га

Длина – 129,5 м
Максимальная ширина – 95 м
1,05 га
Радиус – 392 м вокруг каждой скважины
28,95 га
45
Скважины № 13, № 14, № 15 Смирновского централизованного водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
2,355 га
Длина – 398 м
Максимальная ширина – 416 м
16,557 га
Длина – 3125 м
Максимальная ширина – 3974 м
1242 га
46
Скважина № 4 Смирновского централизованного водозабора
Радиус – 50 м
0,785 га
Радиус – 150 м
7,065 га
Радиус – 748 м
175,684 га
47
Скважины № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
4,37 га
Радиус – 245 м вокруг каждой скважины
29,95 га
Радиус – 1734 м вокруг каждой скважины
960 га
48
Скважины № 31, № 32 Весело-Кутского водозабора
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
1,7 га
Радиус – 259 м вокруг каждой скважины
24,1 га
Радиус – 1833 м вокруг каждой скважины
1070 га
49
Скважины № 1 основная, № 2 (резервная) для хозяйственно-питьевого водозабора в селе Босколь
Радиус – 50 м
Длина – 100 м
Ширина – 100 м
0,78 га
Радиус – 307 м
Длина – 614 м
Ширина – 614 м
29,5 га
Радиус –2175 м
Длина – 4350 м
Ширина – 4350 м
1485 га
50
Скважины № 1 основная, № 2 (резервная) для хозяйственно-питьевого водозабора в селе Приречное
Радиус – 50 м
Длина – 100 м
Ширина – 100 м
0,78 га
Радиус – 71,6 м
Длина – 143,2 м
Ширина – 143,2 м
1,6 га
Радиус – 506 м
Длина – 1012 м
Ширина – 1012 м
80,39 га
Карасуский район
51
Скважина № 1э в селе Новопавловка
Радиус – 50 м
0,785 га
Длина – 295 м
Максимальная ширина – 224 м
6,6 га
Длина – 4054 м
Максимальная ширина – 408 м
165,4 га
52
Пруд на реке Кундузды для железнодорожной станции Койбагор
Протяженность по длине – 200 м вверх по течению от водозабора и 100 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 100 м от линии уреза воды по правому и левому берегу
16,147 га
Протяженность по длине – 14400 м вверх по течению от водозабора и 250 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 500 м от линии уреза воды по правому и левому берегу от реки Кундузды и ее притоков
2950 га
Протяженность по длине – 16900 м вверх по течению от водозабора и 250 м вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 3000 м от линии уреза воды по правому и левому берегу от реки Кундузды и ее притоков
6565 га
53
Скважина № 1э на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод
Радиус – 30 м
0,3 га вокруг скважины
Радиус – 123 м
4,7 га
Радиус – 870 м
238 га
54
Скважины: № 0710 № 0810 в селе Амангельды
Радиус – 30 м вокруг каждой скважины
0,6 га
Радиус – 57,5 м вокруг каждой скважины
2,0 га
Радиус – 406 м
51,8 га
Костанайский район
55
Скважина № П Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 100 м
Ширина – 100 м
1 га
Длина – 720 м
Максимальная ширина – 820 м

Ұзындығы – 129,5 м
Барынша ені – 95,0 м
1,05 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 392 м
28,95 га
45
Смирнов орталықтандырылған су тарту № 13, № 14, № 15 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
2,355 га
Ұзындығы – 398 м
Барынша ені – 416 м
16,557 га
Ұзындығы – 3125 м
Барынша ені – 3974 м
1242 га
46
Смирнов орталықтандырылған су тарту № 4 ұңғымасы
Радиусы – 50 м
0,785 га
Радиусы – 150 м
7,065 га
Радиусы – 748 м
175,684 га
47
Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
4,37 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 245 м
29,95 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1734 м
960 га
48
Весело-Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
1,7 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 259 м
24,1 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1833 м
1070 га
49
Босколь ауылындағы шаруашылық-ауыз су тарту № 1 негізгі, № 2 (резервтік) ұңғымалары
Радиусы – 50 м
Ұзындығы – 100 м
Ені – 100 м
0,78 га
Радиусы – 307 м
Ұзындығы – 614 м
Ені – 614 м
29,5 га
Радиусы – 2175 м
Ұзындығы – 4350 м
Ені – 4350 м
1485 га
50
Приречное ауылындағы шаруашылық-ауыз су тарту № 1 негізгі, № 2 (резервтік) ұңғымалары
Радиусы – 50 м
Ұзындығы – 100 м
Ені – 100 м
0,78 га
Радиусы – 71,6 м
Ұзындығы – 143,2 м
Ені – 143,2 м
1,6 га
Радиусы – 506 м
Ұзындығы – 1012 м
Ені – 1012 м
80,39 га
Қарасу ауданы
51
Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы
Радиусы – 50 м
0,785 га
Ұзындығы 295 м
Барынша ені – 224 м
6,6 га
Ұзындығы – 4054 м
Барынша ені – 408 м
165,4 га
52
Құндызды өзеніндегі тоған
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 200 м және су тартудан ағыс бойынша төмен 100 м
Ені бойынша қашықтығы – оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 100 м
16,147 га
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 14400 м және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 м.
Ені бойынша қашықтығы – Құндызды өзенінен және оның саласынан оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 500 м
2950 га
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 16900 м және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 м
Ені бойынша қашықтығы – Құндызды өзенінен және оның оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 3000 м
6565 га
53
Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде шаруашылық-ауыз су тарту № 1э ұңғымасы
Радиусы – 30 м
Ұңғыманың айналасында 0,3 га
Радиусы – 123 м
4,7 га
Радиусы – 870 м
238 га
54
Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 м
0,6 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 57,5 м
2,0 га
Радиусы – 406 м
51,8 га
Қостанай ауданы
55
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № П ұңғымасы
Ұзындығы – 100 м
Ені – 100 м
1 га
Ұзындығы – 720 м
Барынша ені – 820 м

40,27 га
Длина – 3181 м
Максимальная ширина – 2978 м
709 га
56
Скважина № 25 Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 100 м
Ширина – 100 м
1 га
57
Скважины № 37, № 4 Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 206 м
Ширина – 100 м
2,06 га
58
Скважины № 36, № 2 Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 267 м
Ширина – 100 м
2,67 га
59
Инфильтрационные водоемы (озеро Джамбульское, река Тобол)
Длина – 220 м
Ширина – 200 м
3,57 га
Длина – 5200 м
Максимальная ширина – 1000 м
537 га
Длина – 5200 м
Максимальная ширина – 2700 м
579 га
60
Скважина № 920501 на станции Озерная
Длина – 60 м
Ширина – 45 м
0,27 га
Длина – 103,3 м
Максимальная ширина – 104 м
0,8675 га
Длина – 601,6 м
Максимальная ширина – 454 м
20,65 га
61
Скважина № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак"
Радиус – 30 м вокруг скважины
2,0 га
Длина – 500,0 м
Ширина – 400,0 м
20,0 га
Длина – 825,0 м
Ширина – 800,0 м
56,0 га
62
Скважина № 102 в городе Тобыл
Радиус – 30 м
0,283 га
Длина – 347 м
Максимальная ширина – 33 м
1 га
Длина – 978 м
Максимальная ширина – 590 м
53,6 га
63
Скважины № 1э и № 2э Семилетненско го месторождения подземных вод
Длина – 100 м
Ширина – 50 м
0,5 га
Длина – 226,6 м
Максимальная ширина – 48,6 м
1,1 га
Радиус – 371 м
43,6 га
64
Скважины: № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36 на третьем участке Костанайского месторождения подземных вод
Длина – 6100 м
Ширина – 110 – 1000 м
176 га
Длина – 8125 м
Ширина – 3375 м
2816 га
Длина – 8125 м
Ширина – 3375 м
2816 га
65
Скважины № 450309 а; № 1п; № 450313 ц для хозяйственно-питьевого водозабора села Озерное
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
3,0 га
Радиус – 113 м вокруг каждой скважины
9,0 га
Радиус – 1384 м
589,5 га
66
Скважина № 7/16 хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 112 м северная сторона
Длина – 100 м южная сторона
Ширина – 85 м западная сторона
Ширина – 38 м восточная сторона
0,59 га
Длина – 112 м северная сторона
Длина – 100 м южная сторона
Ширина – 85 м западная сторона
Ширина – 38 м восточная сторона
0,59 га
Ширина – 1 м
Длина – 2000 м
0,2 га
67
Водозаборная скважина № 2203 села Надеждинка
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
0,958 га
Радиус – 400 м
28,312 га
Радиус – 500 м
42,6136 га
68
Водозаборная скважина № 2204 села Надеждинка
69
Водозаборная скважина № 1Р села Садчиковка
Радиус – 25 м
0,4269 га
Радиус – 400 м
54,0162 га
Радиус – 400 м
54,0162 га
70
Водозаборная скважина № 1Э села Садчиковка
71
Водозаборная скважина № 2Э села Садчиковка
Радиус – 25 м

40,27 га
Ұзындығы – 3181 м
Барынша ені – 2978 м
709 га
56
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № 25 ұңғымасы
Ұзындығы – 100 м
Ені – 100 м
1 га
57
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № 37, № 4 ұңғымалары
Ұзындығы – 206 м
Ені – 100 м
2,06 га
58
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № 36, № 2 ұңғымалары
Ұзындығы – 267 м
Ені – 100 м
2,67 га
59
Сіңіретін су айдындары (Жамбыл көлі, Тобыл өзені)
Ұзындығы – 220 м
Ені – 200 м
3,57 га
Ұзындығы – 5200 м
Барынша ені – 1000 м
537 га
Ұзындығы – 5200 м
Барынша ені – 2700 м
579 га
60
Озерная станциясында № 920501 ұңғымасы
Ұзындығы – 60 м
Ені – 45 м
0,27 га
Ұзындығы – 103,3 м
Барынша ені – 104 м
0,8675
га
Ұзындығы – 601,6 м
Барынша ені – 454 м
20,65 га
61
"Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасына 30 м
2,0 га
Ұзындығы – 500,0 м
Ені – 400,0 м
20,0 га
Ұзындығы – 825,0 м
Ені – 800,0 м
56,0 га
62
Тобыл қаласындағы № 102 ұңғымасы
Радиусы – 30 м
0,283 га
Ұзындығы – 347 м
Барынша ені – 33 м
1 га
Ұзындығы – 978 м
Барынша ені – 590 м
53,6 га
63
Семилетка кең орнының № 1э және № 2э ұңғымалары
Ұзындығы – 100 м
Ені – 50 м
0,5 га
Ұзындығы – 226,6 м
Барынша ені – 48,6 м
1,1 га
Радиусы – 371 м
43,6 га
64
Қостанай жер асты сулары көздерінің үшінші учаскесінде шаруашылық-ауыз су тарту ұңғымалары: № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36
Ұзындығы – 6100 м
Ені – 110 – 1000 м
176 га
Ұзындығы – 8125 м
Ені – 3375 м
2816 га
Ұзындығы – 8125 м
Ені – 3375 м
2816 га
65
Озерное ауылының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 450309а, № 1п және № 450313ц ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
3,0 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 113 м
9,0 га
Радиусы – 1384 м
589,5 га
66
Шаруашылық-ауыз су тартуының № 7/16 ұңғымасы
Ұзындығы – 112 м солтүстік жағы
Ұзындығы – 100 м оңтүстік жағы
Ені – 85 м батыс жағы
Ені – 38 м шығыс жағы
0,59 га
Ұзындығы – 112 м солтүстік жағы
Ұзындығы – 100 м оңтүстік жағы
Ені – 85 м батыс жағы
Ені – 38 м шығыс жағы
0,59 га
Ені – 1 м
Ұзындығы – 2000 м
0,2 га
67
Надеждинка ауылының № 2203 су жинау ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
0,958 га
Радиусы – 400 м
28,312 га
Радиусы – 500 м
42,6136 га
68
Надеждинка ауылының № 2204 су жинау ұңғымасы
69
Садчиков ауылының № 1Р су жинау ұңғымасы
Радиусы – 25 м
0,4269 га
Радиусы – 400 м
54,0162 га
Радиусы – 400 м
54,0162 га
70
Садчиков ауылының № 1Э су жинау ұңғымасы
71
Садчиков ауылының № 2Э су жинау ұңғымасы
Радиусы – 25 м

0,2358 га
Радиус – 400 м
50,8432 га
Радиус – 400 м
50,8432 га
72
Водозаборная скважина № 2201 села Александровка
Радиус – 46 м по существующему ограждению
1,0811 га
Радиус – 206 м
13,9294 га
Радиус 855–1030 м
324,6680 га
73
Водозаборная скважина № 2202 села Александровка
74
Скважины № 10-28 основная № 10-29 (резервная) для хозяйственно-питьевого водозабора в селе Енбек
Радиус – 50 м
Длина – 100 м
Ширина – 100 м
0,78 га
Радиус – 142,7 м
Длина – 285 м
Ширина – 285 м
6 га
Радиус – 1009 м
Длина – 2018 м
Ширина – 2018 м
319 га
74-1
Скважины № 10-10 основная, № 10-11 (резервная) для хозяйственно-питьевого водоснабжения села Садовый
Радиус – 50 м
длина – 100 м
ширина – 100 м
0,78 га
Радиус – 75,10 м
длина – 150,2 м
ширина – 150,2 м
1,7 га
Радиус – 531 м
длина – 1062 м
ширина – 1062 м
88,5 га
74-2
Скважины № 10-20 основная, № 10-21 (резервная) для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов Талапкер, Рыспай
Радиус – 30 м
длина – 60 м
ширина – 60 м
0,28 га
Радиус – 45 м
длина – 90 м
ширина – 90 м
0,6 га
Радиус – 318 м
длина – 636 м
ширина – 636 м
31,7 га
74-3
Водозаборная скважина для хозяйственно-питьевого водоснабжения и водопроводных сооружений поселков Половниковка и Глазуновка
Длина – 60 м
Ширина – 80 м
0,48 га
Длина – 158 м
ширина – 87 м
1,37 га
Длина –2433 м
ширина – 87 м
1,7 га
74-4
Водозаборная скважина для хозяйственно-питьевого водоснабжения и водопроводных сооружений поселка Константиновка
Длина – 75 м
ширина – 110 м
0,825 га
Длина –148 м
ширина – 72 м
0,83 га
Длина –2418 м
ширина – 72 м
1,7 га
74-5
Насосная станция 2-го подъема для хозяйственно-питьевого назначения села Октябрьское
Север – 33 м
восток – 15 м
юг – 39 м
0,6190 га
Мендыкаринский район
75
Скважины Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора:
№ 38
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
7,0 га
Радиус – 178 м
80,0 га
Радиус – 3167 м
3062 га
№ 39
Радиус – 181 м
№ 44 ц
Радиус – 178 м
№ 45 ц
Радиус – 185 м
№ 81
Радиус – 152 м
№ 83 ц
Радиус – 173 м
№ 89
Радиус – 179 м
№ 98
Радиус – 173 м
№ 99
Радиус – 179 м
Узункольский район
76
Скважины № 32, № 33 Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 30 м вокруг каждой скважины
0,3 га
Длина – 365 м
Максимальная ширина – 534 м
9,7 га
Длина – 2736 м
Максимальная ширина – 1512 м
413 га
77
Скважина № 26 Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 30 м вокруг каждой скважины
0,3 га
Длина – 250 м
Максимальная ширина – 220 м
2,7 га
Длина – 1111 м
Максимальная ширина – 1240 м
137,8 га
Федоровский район
78
Скважины № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса"
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины

0,2358 га
Радиусы – 400 м
50,843 га
Радиусы –
400 м
50,8432 га
72
Александровка ауылындағы № 2201 су жинау ұңғымасы
Радиусы – 46 м қолданыстағы қоршау бойынша
1,0811 га
Радиусы – 206 м
13,929 га
Радиусы 855–1030 м
324,660 га
73
Александровка ауылындағы № 2202 су жинау ұңғымасы
74
Енбек ауылындағы шаруашылық-ауыз су тарту № 10-28 негізгі, № 10-29 (резервтік) ұңғымалары
Радиусы – 50 м
Ұзындығы – 100 м
Ені – 100 м
0,78 га
Радиусы – 142,7 м
Ұзындығы – 285 м
Ені – 285 м
6 га
Радиусы – 1009 м
Ұзындығы – 2018 м
Ені – 2018 м
319 га
74-1
Садовый ауылының шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға арналған № 10-10 негізгі, № 10-11 (резервтік) ұңғымалары
Радиусы – 50 м
ұзындығы – 100 м
ені – 100 м
0,78 га
Радиусы – 75,10 м
ұзындығы –150,2 м
ені – 150,2 м
1,7 га
Радиусы – 531 м
ұзындығы –1062 м
ені – 1062 м
88,5 га
74-2
Талапкер, Рыспай ауылдарының шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға арналған № 10-20 негізгі, № 10-21 (резервтік) ұңғымалары
Радиусы – 30 м
ұзындығы – 60 м
ені – 60 м
0,28 га
Радиусы – 45 м
ұзындығы – 90 м
ені – 90 м
0,6 га
Радиусы – 318 м
ұзындығы 636 м
ені – 636 м
31,7 га
74-3
Половников және Глазунов ауылдарындағы шаруашылық-ауыз сумен қамтамасыз етуге арналған су тарту ұңғымасы және су құбырлары
Ұзындығы – 60 м
ені – 80 м
0,48 га
Ұзындығы – 158 м
ені – 87 м
1,37 га
Ұзындығы – 2433 м
ені – 87 м
1,7 га
74-4
Константинов ауылындағы шаруашылық-ауыз сумен қамтамасыз етуге арналған су тарту ұңғымасы және су құбырлары
Ұзындығы – 75 м
ені – 110 м
0,825 га
Ұзындығы – 148 м
ені – 72 м
0,83 га
Ұзындығы – 2418 м
ені – 72 м
1,7 га
74-5
Октябрьское ауылын шаруашылық-ауыз сумен қамтамасыз етуге арналған екінші көтерілімдегі сорғы станциясы
Солтүстік – 33 м
шығыс – 15 м
оңтүстік – 39 м
0,6190 га
Меңдіқара ауданы
75
Ұңғымалар № 38
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
7,0 га
Радиусы – 178 м
80,0 га
Радиусы – 3167 м
3062 га
№ 39
Радиусы – 181 м
№ 44ц
Радиусы – 178 м
№ 45ц
Радиусы – 185 м
№ 81
Радиусы – 152 м
№ 83ц
Радиусы – 173 м
№ 89
Радиусы – 179 м
№ 98
Радиусы – 173 м
№ 99
Радиусы – 179 м
Ұзынкөл ауданы
76
Орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының № 32, № 33 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 м
0,3 га
Ұзындығы – 365 м
Барынша ені – 534 м
9,7 га
Ұзындығы – 2736 м
Барынша ені – 1512м
413 га
77
Орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының № 26 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 м
0,3 га
Ұзындығы – 250 м
Барынша ені – 220 м
2,7 га
Ұзындығы – 1111 м
Барынша ені – 1240 м
137,8 га
Федоров ауданы
78
"Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м

5,50 га
Радиус – 112 м вокруг каждой скважины
27,57 га
Радиус – 1509 м вокруг каждой скважины
943,97 га
79
Скважины централизованного хозяйственно-питьевого водозабора:
№ 1/1
Радиус – 50 м вокруг каждой скважины
4,0 га
Радиус – 102 м
20,3 га
Радиус – 1270 м
506,5 га
№ 3/1
Радиус – 102 м
№ 4/1
Радиус – 102 м
№ 5/1
Радиус – 102 м
№ 5/2 (резервная)
Радиус – 129 м
№ 6/1
Радиус – 129 м
80
Скважины на эксплуатируемом участке подземных вод хозяйственно-питьевого водозабора:
№ 1э
Радиус – 50 м
0,785 га
Радиус – 50 м
0,785 га
Радиус – 265 м
21,26 га
№ 2 э
Радиус – 30 м
0,28 га
Радиус – 49,6 м
0,49 га
Радиус – 412 м
52,81 га
Примечание:
га – гектар
м – метр

5,50 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 112 м
27,57 га
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1509 м
943,97 га
79
Орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың ұңғымалары: № 1/1
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 м
4,0 га
Радиусы – 102 м
20,3 га
Радиусы – 1270 м
506,5 га
№ 3/1;
Радиусы – 102 м
№ 4/1;
Радиусы – 102 м
№ 5/1;
Радиусы – 102 м
№ 5/2 (резервтік);
Радиусы – 129 м
№ 6/1 ұңғымалар
Радиусы – 129 м
80
Жер асты суларының пайдаланыла тын учаскесіндегі шаруашылық-ауыз су тартуының № 1э ұңғымасы
Радиусы – 50 м
0,785 га
Радиусы – 50 м
0,785 га
Радиусы – 265 м
21,26 га
№ 2 э ұңғымасы
Радиусы – 30 м
0,28 га
Радиусы – 49,6 м
0,49 га
Радиусы – 412 м
52,81 га
Ескерту:
га – гектар
м – метр