О переименовании улицы села Курык
Решение акима села Курык Каракиянского района Мангистауской области от 3 ноября 2025 года № 208
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 15 сентября 2025 года, аким села РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 2 микрорайона на улицу Байбол Орақов села Курык.
2. Заместителю акима села Курык (Қ.Е.Айтбаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села С.Есенкелдиулы

Құрық ауылының көшесін қайта атау туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылы әкімінің 2025 жылғы 3 қарашадағы № 208 шешімі
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 - тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі қорытындысына сәйкес, ауыл әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрық ауылының 2 шағын ауданында орналасқан атаусыз көшеге Байбол Орақов көшесі болып қайта аталсын.
2. Құрық ауылы әкімінің орынбасары (Қ.Е.Айтбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі С.Есенкелдіұлы