Акционерное общество "QAZAQGAZ AIMAQ" об установлении публичного сервитута
Решение акима села Тенге города Жанаозен Мангистауской области от 4 марта 2025 года № 16
В соответствии со статьей 19, 69-Земельного кодекса Республики Казахстан и статьи 35-Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключения Жанаозенской городской земельной комиссии от 27 ноября 2024 года (протокол 03-06/51), землеустроительных проектов утвержденным приказом Жанаозенского городского отдела земельных отношений, архитектуры и градостроительства от 10.01.2025 года №KZ59VBG01527406, №KZ69VBG01527420, KZ74VBG01527427, по заявлению акционерного общества "QAZAQGAZ AIMAQ" аким села Тенге РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "QAZAQGAZ AIMAQ" (БИН: 020440001144) публичный сервитут сроком на 10 (десять) лет без изъятия у землепользователей земельного участка на ниже указанные земельные участки:
1) для размещения и эксплуатации газопровода высокого давления село Тенге, города Жанаозен площадью 0,0224 гектар;
2) для размещения и эксплуатации ШГРП №58 село Тенге, города Жанаозен площадью 0,0026 га;
3) для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления улица Толе би, село Тенге, города Жанаозен площадью 0,1406 га.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Тенге" в установленном законодательством порядке обеспечить: официальное опубликование настоящего решения, размещение на официальных интернет-ресурсах аппарата акима города Жанаозен.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
временно исполняющии обязанности Акима села Тенге Е. Имашев

"QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы Теңге ауылы әкімінің 2025 жылғы 4 наурыздағы № 16 шешімі
1. Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Жер кодексінің 19, 69-баптарына сәйкес, Жаңаөзен қалалық жер комиссиясының 2024 жылғы 27 қарашадағы (03-06/51 хаттамасы) қорытындысы, Жаңаөзен қалалық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімінің 10.01.2025 жылғы №KZ59VBG01527406, №KZ69VBG01527420, KZ74VBG01527427 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары, "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамының өтініші негізінде Теңге ауылы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2. "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына (БСН: 020440001144) төменде көрсетілген жер учаскелеріне жер пайдаланушылардан алып қоймай 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
1) Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылынан жоғарғы қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін көлемі 0,0224 гектар;
2) Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылынан №58 ШГРП-ны орналастыру және пайдалану үшін көлемі 0,0026 гектар;
3) Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы, Төле би төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін көлемі 0,1406 гектар.
2. "Теңге ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді ресми жариялауға, Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Теңге ауылының әкімінің уақытша міндетін атқарушы Е. Имашев