О бюджете села Кендерли на 2026 - 2028 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 35/324
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 123 855,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 96 747,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 253,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 023 855,0 тысяч тенге;
2)затраты – 1 123 855,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

2026 - 2028 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/324 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 123 855,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 96 747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 253,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 023 855,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 123 855,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2026 год выделена субвенция в сумме 1 023 855,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение 1 к решению Жанаозенского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 35/324
Бюджет села Кендерли на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. 2026 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 1 023 855,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/324 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3