О бюджете села Кызылсай на 2026 - 2028 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 35/321
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджета села Кызылсай на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2026 год следующих объҰмах:
1) доходы – 788 224,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 46 405,0 тысяч тенге;
ненологовым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 456,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 741 363,0 тысячи тенге;
2) затраты – 802 555,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погащение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

2026 - 2028 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/321 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 788 224,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 46 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 456,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 741 363,0 мың теңге;
2) шығындар – 802 555,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -14 331,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 331,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 331,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.05.2026 № 40/363 (вводится в действие с 01.01.2026).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 331,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
14 331,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 331,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.05.2026 № 40/363 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2026 год выделена субвенция в сумме 741 363,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.05.2026 № 40/363 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение 1 к решению Жанаозенского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 35/321
Бюджет села Кызылсай на 2026 год

2. 2026 жылға Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 741 363,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.05.2026 № 40/363 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/321 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджеті