О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 1 июня 2018 года № 20/253 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 марта 2025 года № 26/224
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 1 июня 2018 года № 20/253 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3665) следующие изменения:
пункт 1 на русском языке указанного решения изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"1. Утвердить прилагаемый регламент собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли.";
в Регламенте собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендирли, утвержденном указанным решением:
заголовок на русском изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Регламент собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Настоящий Регламент собрания местного сообщества сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли (далее – Регламент) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" (далее – Закон) и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 295 "Об утверждении Типового регламента собрания местного сообщества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15630).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 20/253 "Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 наурыздағы № 26/224 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 20/253 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3665 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тілдегі 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешіммен бекітілген Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде
орыс тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тілдегі мәтіні өзгермейді;
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламенті (бұдан әрі - Регламент) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі - Заң) және "Жергілікті қоғамдастық жиналысының үлгі регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 295 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 15630 болып тіркелген) әзірленді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов