О бюджете села Умирзак на 2026-2028 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 28/178
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 369 228,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 328 699,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 617,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 411 728,0тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 500,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 28/178 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 369 228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 328 699,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 617,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39 912,0 мың теңге;
2) шығындар – 411 728,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 42 500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 42 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28.05.2026 № 32/202 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Актауского
городского маслихата
С. Т. Закенов
Приложение 1 к решению Актауского городского маслхата от 26 декабря 2025 года № 28/178
Бюджет села Умирзак на 2026 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 500,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 28.05.2026 № 32/202 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық
мәслихатының төрағасы
С.Т. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 28/178 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті