Об утверждении ставок платы за пользование водных ресурсов поверхностных источников по Мангистауской области на 2025 год
Решение Мангистауского областного маслихата от 13 ноября 2025 года № 23/271
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 26 Водного кодекса Республики Казахстан, Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водных ресурсов поверхностных источников по Мангистауской области на 2025 год, согласно приложению к настоящему решению.

2025 жылға арналған Маңғыстау облысы бойынша жерүстi көздерiнің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 13 қарашадағы № 23/271 шешімі
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 26 бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған Маңғыстау облысы бойынша жерүстi көздерiнің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.