Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Актоган о присвоении наименований безымянным улицам села Досбол датка
Решение акима Актоганского сельского округа Шиелийского района Кызылординской области от 08 сентября 2025 года № 02-2/10
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и заключениям областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года № 3 аким сельского округа Актоган РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улицам села Досбол датка сельского округа Актоган:
- безымянной улице имя "Әлі Ділманов";
- присвоить безымянной улице имя "Қазыхан Айымқұлов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение ввести в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельский округ Актоган Е.Ахметов

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылындағы атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 08 қыркүйектегі № 02-2/10 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасын, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 қорытындысына сәйкес Ақтоған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылының келесі көшелеріне:
- атауы жоқ көшеге "Әлі Ділманов" есімі;
- атауы жоқ көшеге "Қазыхан Айымқұловтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өтекен соң қолданысқа енгізілсін.
Ақтоған ауылдық округі әкімі Е.Ахметов